SON DAKİKA AHMET ŞAFAK HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Şafak Haberleri


AHMET ŞAFAK

... Devamı

16:56
Dörtyol 3. İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali Dörtyol ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen "3. İlk Kurşun Dörtyol Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali" başladı.
23:53
Kutlu Şahlanış Gecesi" Etkinliği Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Kılavuz: - "Türk milletinin tek bir sigortası vardır, tek bir çıkış noktası vardır, o da milliyet ülkücü harekettir" Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Türk milletinin tek bir sigortası vardır, tek bir çıkış noktası vardır, o da milliyet ülkücü harekettir" dedi.
Kutlu Şahlanış Gecesi' Etkinliği
23:28
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Kılavuz Açıklaması "Türk milletinin tek bir sigortası vardır, tek bir çıkış noktası vardır, o da milliyet ülkücü harekettir"
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Kılavuz Açıklaması
15:30
Üzülmez Sarımeşe'yi Karış Karış Gezdi Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahalle gezileri kapsamında Sarımeşe’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Üzülmez Sarımeşe'yi Karış Karış Gezdi
16:06
Trabzon'da Kıble Yönü Yanlış Yapılan Cami Eski Yukarıköy Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aksoy: "Caminin kuruluş şeklinde kıble yönünde yaklaşık 30 derecelik sapma mevcuttur."
Trabzon'da Kıble Yönü Yanlış Yapılan Cami
16:45
Ahmet Şafak Uşak'ta İmza Günü'ne Katıldı Uşak Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen imza günü için Uşak'a gelen sanatçı, yazar Ahmet Şafak'a hayranları büyük ilgi gösterdi.
Ahmet Şafak Uşak'ta İmza Günü'ne Katıldı
15:49
Samet Aybaba'ya 'Lider Türk Spor Adamı' Ödülü Gazi Üniversitesi bünyesinde kurulan "Tarihte Liderlik ve Liderlik Araştırmaları Topluluğu" tarafından 'Lider Türk Spor Adamı' ödülüne layık görülen Adana Demirspor sportif direktörü Samet Aybaba plaketini düzenlenen törenle aldı.
Samet Aybaba'ya 'Lider Türk Spor Adamı' Ödülü
23:13
Ahmet Şafak Tokat'ta Konser Verdi Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte Ahmet Şafak konser verdi.
Ahmet Şafak Tokat'ta Konser Verdi
23:02
Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, Ülkücülere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Ülkü Ocakları Genel Başkanı, "Ülkü ocakları yöneticilerini, ülkücüleri bir çatışmaya, kavgaya buna benzer hadiseye çekmeye çalışanlar hayal kırıklığına uğrayacak." dedi.
Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, Ülkücülere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı
22:52
Ülkü Ocaklarından 'Sokağa İnmeyiz' Mesajı Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Ülkü ocakları yöneticilerini, ülkücüleri bir çatışmaya, çekmeye çalışanlar hayal kırıklığına uğrayacaklardır." dedi.
Ülkü Ocaklarından 'Sokağa İnmeyiz' Mesajı
13:11
Serinhisar'da Ahmet Şafak Konseri Denizli’nin Serinhisar ilçesinde ünlü sanatçı Ahmet Şafak konser verdi.
Serinhisar'da Ahmet Şafak Konseri
09:42
Kaman'da Ceviz Festivali Düzenlendi Kırşehir'in Kaman ilçesinde, 23. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali düzenlendi.
16:20
23. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali Düzenlendi Kırşehir’in Kaman ilçesinde, 23. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali düzenlendi.
23. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali Düzenlendi
20:23
23. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali Kaman Belediye Başkanı Talu: "İlçede bu yıl ceviz üretimi olmadığı için vatandaşlarımızı piyasada 'Kaman cevizi' adı altında satılan ürünleri almamaları konusunda uyarıyoruz"
09:01
Germencik 16. İncir Festivali ile Renklenecek AYDIN (İHA) – Dünyanın en kaliteli incirinin yetiştirildiği Aydın’ın Germencik İlçesi’nde geleneksel hale gelen incir festivali 27 Eylül tarihinde başlayacak.
Germencik 16. İncir Festivali ile Renklenecek
15:08
Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor Türkiye genelinde en prestijli kitap fuarları arasında yer alan Konyaaltı Kitap Fuarının 5'ncisi, 19 Eylül Cuma günü saat 11.00'de Cam Piramit'te açılıyor.
11:44
Çerkezköy'de Ülkücüler Zafer Şöleni'nde Coştu Tekirdağ Çerkezköy'de Ülkü Ocakları tarafından yıllardır geleneksel olarak düzenlenen Zafer Şöleni bu yıl 'Ülküde Birlik' temasıyla, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
Çerkezköy'de Ülkücüler Zafer Şöleni'nde Coştu
11:25
Salihli'de Kurtuluş Günü Halk Konseri ile Renklendi Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen halk konserinde sanatçı Ahmet Şafak, Kent Meydanı’nda birbirinden güzel eserlerini seslendirdi.
Salihli'de Kurtuluş Günü Halk Konseri ile Renklendi
02:36
Salihli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı Kurtuluş etkinlikleri kapsamında Salihli Kent Meydanı'nda Ahmet Şafak konseri düzenlendi.
Salihli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
13:57
Sarıgöl'de Kurtuluş Coşkusu Ahmet Şafak konserine Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş de katıldı.
Sarıgöl'de Kurtuluş Coşkusu
14:36
Selendi Kurtuluşta Coştukça Coştu Manisa’nın Selendi ilçesi’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü ve 19.Geleneksel Cirit Festivali coşkuyla kutlandı.
Selendi Kurtuluşta Coştukça Coştu
13:28
Zaferin Finali Gözne'de Yapıldı Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında ilçelerde düzenlediği ‘Zafer Haftası’ etkinliklerinin finali Gözne’de yapıldı.
Zaferin Finali Gözne'de Yapıldı
10:41
Mersin'de Zafer Haftası Kutlamaları Devam Ediyor Mersin Büyükşehir Belediyesi, 26-30 Ağustos Zafer Haftası dolayısıyla çeşitli ilçelerde sportif ve kültürel etkinlikler düzenliyor.
Mersin'de Zafer Haftası Kutlamaları Devam Ediyor
19:36
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kayseri'de Partilileriyle Bayramlaştı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kayseri'de Partilileriyle Bayramlaştı
15:22
MHP Lideri Bahçeli, Kayseri'de (2) Konser VERİLDİ Kadir Has Kongre Merkezi'nde MHP Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programında sanatçı Ahmet Şafak konser verdi.
MHP Lideri Bahçeli, Kayseri'de (2)
14:51
MHP Genel Başkanı Bahçeli Kayseri'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kayseri’ye geldi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Kayseri'de
17:29
Bahçeli: Hain Emeller Çankaya'ya Çıkamaz Bahçeli'nin partililerle bayramlaşmak için geldiği Halkapınar Spor Salonu'nda, platformun arkasında 'Bayrağımız bir bayramımız bir' yazıldı.
Bahçeli: Hain Emeller Çankaya'ya Çıkamaz
17:16
Bahçeli: Hain Emeller Çankaya'ya Çıkamaz Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir'de bayramlaşma törenine katıldı.
Bahçeli: Hain Emeller Çankaya'ya Çıkamaz
15:43
Oyuncu Burak Demir Babasını Kaybetti Burak Demir'in babası Ahmet Şafak Demir hayatını kaybetti.
Oyuncu Burak Demir Babasını Kaybetti
22:00
Bitliste Beş Minare Klarnet Bendir İle Bitliste Beş Minare Klarnet Bendir ile Abdurrahman Önül Adnan Şahin Ahmet Kaya Ahmet Koç Ahmet Sazlı Ahmet ŞAFAK Ahmet YILMAZ Ajda Pekkan Alev Soylu Alex Alextronika Ali...
Bitliste Beş Minare Klarnet Bendir İle
13:29
Sanatçı Songül Korkmaz Artık Vuslat Tv'de Yaptığı başarılı programları ve şiir albümü ile tanınan sunucu Songül Korkmaz, bundan böyle Malatya’nın ilk uydu kanalı Vuslat Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.
Sanatçı Songül Korkmaz Artık Vuslat Tv'de
11:34
Bafra Din Görevlileri Derneği Olağan Genel Kurulu Samsun’un Bafra ilçesinde, Din Görevlileri Derneği Başkanlığı’na Mehmet Can seçildi.
Bafra Din Görevlileri Derneği Olağan Genel Kurulu
11:19
Türk Gençlik Kurultayına Kayseri Damgası Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları, 3 Mayıs tarihinde Ankara’da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından düzenlenen 2. Türk Gençlik Kurultayına 15 otobüs ile katıldı.
Türk Gençlik Kurultayına Kayseri Damgası
16:01
Sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Sözlü'yü Ziyaret Etti Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği teşekkür konserlerinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.
Sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Sözlü'yü Ziyaret Etti
14:19
Ahmet Şafak Büyükşehir'de Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde düzenlediği teşekkür konserlerinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Ahmet Şafak, Başkan Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti.
Ahmet Şafak Büyükşehir'de
11:49
Sözlü'ye Feke'de Sevgi Seli Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde düzenlediği teşekkür konserleri Feke ile devam etti.
Sözlü'ye Feke'de Sevgi Seli
13:29
Kozan'da Seçmenlere Konserli Teşekkür Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Kozan Belediiye Başkanı Musa Öztürk, düzenlenen konserle seçmenlere teşekkür etti.
13:23
Kozan'da Zafer ve Teşekkür Coşkusu Adana Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’nin kazandığı ilçelerde düzenlediği teşekkür konserlerinin sondan bir önceki durağı Kozan oldu.
Kozan'da Zafer ve Teşekkür Coşkusu
12:35
Başkan Sözlü ve Öztürk'ten Kozan'da Teşekkür Konseri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, yerel seçimlerde kendilerine verdikleri destek nedeniyle Kozanlılara teşekkür etmek için konser programı düzenledi.
Başkan Sözlü ve Öztürk'ten Kozan'da Teşekkür Konseri
14:36
MHP'liler Ahmet Şafak ile Coştu MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen konserde Ahmet Şafak, Kütahyalılar unutulmaz bir gece yaşadı.
MHP'liler Ahmet Şafak ile Coştu
14:58
MHP, Yahyalı'yı Ahmet Şafak Konseri ile Renklendirdi Milliyetçi Hareket Partisi Yahyalı İlçe Başkanlığı, seçimlere sayılı günler kala Cumhuriyet Meydanında bir konser düzenledi.
MHP, Yahyalı'yı Ahmet Şafak Konseri ile Renklendirdi
17:09
CHP'li Selvitopu'ndan Modern Pazaryerleri Sözü CHP Karabağlar belediye başkan adayı Muhittin Selvitopu 480 bin nüfuslu ilçede 2'si kapalı olmak üzere toplam 12 pazaryeri bulunduğunu, yaklaşık 1500 esnafın söz konusu pazarlarda tezgah açtığını belirterek, pazaryerlerinin kapalı hale dönüştürülmesi ve hijyen koşullarının daha iyi hale getirilmesi için gereken özeni göstereceklerini söyledi.
CHP'li Selvitopu'ndan Modern Pazaryerleri Sözü
19:34
Karabağlar'da Balbay Coşkusu CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Karabağlar belediye başkan adayı Muhittin Selvitopu'na destek vermek için Mimkent'teki seçim bürosunda düzenlenen programa katıldı.
Karabağlar'da Balbay Coşkusu
17:53
MHP'den Konser Öncesi Zafer Yürüyüşü Bolu’da Ülkü Ocakları tarafından ‘Şahlanış Gecesi’ öncesinde mehteran takımı eşliğinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları yürüyüş yaptı.
MHP'den Konser Öncesi Zafer Yürüyüşü
17:40
MHP Adayı Pekdoğan'ın 'Yüreğinle Gel' Konserine Yoğun İlgi Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkan adayı Mustafa Pekdoğan, tarafından düzenlenen ‘Yüreğinle Gel’ konser programı Başpınar Kapalı Spor Salonu’nu hınca hınç doldurdu.
17:36
Tuğba Özay'dan Yeliz Yeşilmen'e Seçim Desteği Tuğba Özay, Yeliz Yeşilmen'in eşi MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş'ın Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte konser verdi.
Tuğba Özay'dan Yeliz Yeşilmen'e Seçim Desteği
10:25
MHP Adayı Çelik, "2. Gençlik Şöleni"ne Katıldı MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Antalya Ülkü Ocaklarının Kepez Arena'da düzenlediği "2. Gençlik Şöleni"ne katıldı.
MHP Adayı Çelik, '2. Gençlik Şöleni'ne Katıldı
10:25
Bursalı Ülkücüler Ahmet Şafak ile Coştu Bursa Ülkü Ocaklarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde Bursalı ülkücüler, Ahmet Şafak ve Osman Öztunç konseri ile unutulmaz bir gece yaşadı.
Bursalı Ülkücüler Ahmet Şafak ile Coştu
20:59
Bursalı Ülkücüler Osman Öztunç Konseri ile Stres Attı Bursa Ülkü Ocakları tarafından geleneksel olarak düzenlenen 'birlik beraberlik gecesinde' sanatçılar Ahmet Şafak ve Osman Öztunç konser verdi.
12:09
Chpli Selvitopu: "Karabağlar'da Güçlükleri Birlikte Aşacağız" CHP Karabağlar belediye başkan adayı Muhittin Selvitopu 25. Mobilya Fuarı'nı ziyaret etti.
Chpli Selvitopu: 'Karabağlar'da Güçlükleri Birlikte Aşacağız'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:13:51. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET ŞAFAK HABERLERİ
[Hata Bildir]