SON DAKİKA AHMET TÜRK HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Türk Haberleri

 • 21 Şubat 2017 17:31 Ankara) CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Barış İçinde Birlikte Yaşamanın, Ortaklaşa... (ANKARA) CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal: "Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değerlerimiz olduğunu, o değerlere bağlı olarak toplum ve siyaset, millet olduğumuzu idrak ederiz"ANKARA (İHA) - Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Barış içinde birlikte...
 • 21 Şubat 2017 16:35 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti (3) MARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:34 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Dha ANKARA - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı ziyaret ettiMARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:26 Deniz Baykal Ahmet Türk'ü Konuk Etti Deniz Baykal Ahmet Türk'ü Konuk Etti CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk ile bir araya geldi.
 • 21 Şubat 2017 16:17 Dha Ankara - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Dha Ankara - Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti MARDİN Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:16 Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, Deniz Baykal'ı Ziyaret Etti Ahmet Türk, cezaevindeyken eşini ziyarete giden ve dostluk mesajları veren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ı TBMM'deki makamında ziyaret etti.
 • 21 Şubat 2017 16:16 Baykal-Türk Görüşmesi Baykal-Türk Görüşmesi Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Barış içinde birlikte yaşamanın, ortaklaşa değerlerimiz olduğunu, o değerlere bağlı olarak toplum ve siyaset, millet olduğumuzu idrak ederiz” dedi.
 • 21 Şubat 2017 16:11 Ihraç Edilen Akademisyenler Hdp Grup Toplantısında Ihraç Edilen Akademisyenler Hdp Grup Toplantısında HDP Grup Toplantısına son Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen akademisyenler de katıldı.
 • 21 Şubat 2017 16:06 Hdp Grup Toplantısı Hdp Grup Toplantısı TBMM İdari Amiri ve HDP Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder, hükümet ile görüşüldüğü iddiaları ile ilgili, “Alenen ve açık söylüyoruz, çağrımız var ama ortada böyle bir müzakere ve diyalog yok” dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:59 Ahmet Türk'ten Baykal'a Ziyaret Ahmet Türk'ten Baykal'a Ziyaret Terör soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra adli kontrol şartıyla tahliye edilen eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile görüştü.
 • 21 Şubat 2017 15:57 Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile görüştü (2)(Tür: Ankara)
 • 21 Şubat 2017 15:54 Ahmet Türk, Deniz Baykal ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile Görüştü Mardin'de sürdürülen soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırılarak gözaltına alınan ve daha sonra 24 Kasım'da tutuklanarak 3 Şubat'ta tahliye edilen Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, HDP grubunda konuşma yaptı.
 • 21 Şubat 2017 15:33 Ahmet Türk Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok Ahmet Türk Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok Dha ANKARA - Ahmet Türk Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok (1)HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok.
 • 21 Şubat 2017 15:33 Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal Ile Görüştü Ahmet Türk, Deniz Baykal ile görüştü(Tür: Ankara)
 • 21 Şubat 2017 15:29 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (4) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (4) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:28 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (3) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (3) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:22 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 3 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 3 Ahmet Türk; Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok 3DHA ANKARA - Ahmet Türk Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok (1)HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok.
 • 21 Şubat 2017 15:16 Ahmet Türk: Ahmet Türk: "Sayın Bahçeli'nin Düşüncesi Farklı, Benim Farklı. Insan Olarak Böyle Bir Çağrısı Oldu. Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 21 Şubat 2017 15:16 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (2) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (2) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:15 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:13 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 2 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 2 Ahmet Türk; Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok 2DHA ANKARA - Ahmet Türk Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok (1)HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok.
 • 21 Şubat 2017 15:11 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 1 - Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 1 - Ahmet Türk; Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok 1 - (Ahmet Türk, gazetecilerin sorularını yanıtladı)(Tür: Ankara)
 • 21 Şubat 2017 14:36 Hdp TBMM Grup Toplantısı Hdp TBMM Grup Toplantısı HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Anayasa Mahkemesinin partisinin tutuklu milletvekillerine ilişkin karar almamasını eleştirerek, "Anayasa Mahkemesine, yüksek yargıya ve bütün yargıçlarımıza sesleniyorum; Bizim isteğimizde gayrimeşru bir şey yok. Bizim isteğimiz tektir.
 • 21 Şubat 2017 14:32 Ahmet Türk, "Kürtler Özgürleşmeden Ortadoğu Özgürleşemez" HDP'nin grup toplantısında eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk, barıştan başka bir seçeneğin olmadığını çözümün ancak böyle geleceğini açıkladı.
 • 21 Şubat 2017 14:31 Dha Ankara - Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.