08:4000
SON DAKİKA AHMET YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Yazıcı Haberleri


... Devamı

   

  Yılmaz'ın Partisi Hazır

  Yılmaz'ın Partisi Hazır

  Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz, AKP'ye Karşı Mücadele Edebilecek, İktidara Alternatif Olabilecek Güçlü Bir Siyasi Partiyi Oluşturmaya Çalıştığını Söyledi. (10 Şubat 2009 Salı )

   

  KPSS'deki 13 Eğitim Bilimleri Test Sorusu Davalık

  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Sınavı'nda Yanlış Olduğu İddia Edilen 13 Sorunun İptali İçin, Ankara 13. İdare Mahkemesi'ne Dava Açıldı. (22 Temmuz 2008 Salı )

   

  Katliamı Gördü Çevreci Oldu

  Katliamı Gördü Çevreci Oldu

  Bir Zamanlar Çevreciler Tarafından Protesto Edilen Eski Başbakan Mesut Yılmaz, Rize'nin Baba Ocağı İkizdere Köyü'ndeki Doğa Katliamını Görünce Çevreci Oldu. Yılmaz, İleride Telafisi Mümkün Olamayacak Zararların Şimdiden Önlenmesi İçin Senoz Vadisi'nin Sit Kapsamına Alınması Yönünde Çalışma Başlatacaklarını Belirtti. (23 Haziran 2008 Pazartesi )

   

  Mesut Yılmaz Çayeli'nde iftara katıldı

  ıÜüRize bağımsız milletvekili, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın onuruna Madenli Beldesi'nde iftar verildi. (30 Eylül 2007 Pazar )

   

  Milletvekili Bayramoğlu, Çayeli'nin sorunlarını dinledi

  Milletvekili Bayramoğlu, Çayeli'nin sorunlarını dinledi

  Rize'nin Çayeli Belediyesi'ni ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Ali Bayramoğlu, Belediye Başkanı Rıza Çakır, Madenli Belediye Başkanı Ahmet Yazıcı, Büyükköy Belediye Başkanı Mustafa Okur tarafından belediye çalışmaları, ihtiyaçları ve isteklerini içeren bir brifing aldı. Sorunları not alan Bayramoğlu, bu şekilde bütün sorunların daha kolay takip edilebileceğini açıkladı. (25 Eylül 2007 Salı )

   

  En Güzel Bahçe Sahipleri Ödüllerini Aldı

  En Güzel Bahçe Sahipleri Ödüllerini Aldı

  Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'En Güzel Bahçe' Yarışması Sonuçlandı. Yarışmada Dereceye Giren Bahçe Sahipleri, Düzenlenen Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili İrfan Sezer, "Belediye Olarak Temiz ve Yaşanabilir Bir Çevre İçin Bu Yarışmayı Düzenledik. Bahçelerin Hepsi Birbirinden Güzel, Seçerken Zorlandık" Dedi. (14 Haziran 2007 Perşembe )

   

  Yaktılar

  Yaktılar

  Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun, Mesut Yılmaz'a Karşı Tutumu ve Yaptığı Açıklamaya Tepki Gösteren Anavatan Partisi Rize İl Teşkilatı Toplu Olarak Partiden İstifa Etti. İl Yönetimi, 11 İlçe ve 9 Belde Yönetiminin Yanı Sıra Merkez Gündoğdu Belde Belediye Başkanı Kerim Kasap ve Çayeli Madenli Belde Belediye Başkanı Ahmet Yazıcı da İstifalarını Açıkladı. İl Başkanlığı'nagelen Partili... (05 Haziran 2007 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 08:40:07. #1.11#