19:3500
SON DAKİKA AHMET YAZICI HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Yazıcı Haberleri


... Devamı

   

  KPSS'deki 13 Eğitim Bilimleri Test Sorusu Davalık

  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Sınavı'nda Yanlış Olduğu İddia Edilen 13 Sorunun İptali İçin, Ankara 13. İdare Mahkemesi'ne Dava Açıldı. (22 Temmuz 2008 Salı )

   

  Katliamı Gördü Çevreci Oldu

  Katliamı Gördü Çevreci Oldu

  Bir Zamanlar Çevreciler Tarafından Protesto Edilen Eski Başbakan Mesut Yılmaz, Rize'nin Baba Ocağı İkizdere Köyü'ndeki Doğa Katliamını Görünce Çevreci Oldu. Yılmaz, İleride Telafisi Mümkün Olamayacak Zararların Şimdiden Önlenmesi İçin Senoz Vadisi'nin Sit Kapsamına Alınması Yönünde Çalışma Başlatacaklarını Belirtti. (23 Haziran 2008 Pazartesi )

   

  Sağlık -İş Yönetimi Mahkeme Kararıyla Kayyuma Devredildi

  Ankara 16. İş Mahkemesi, Sağlık -İş Sendikası'nın 2007 Yılında Yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda Usulsüzlük Yapıldığı İddiasıyla Açılan Davada, Sendikanın Kayyuma Devredilmesini ve Yöneticilerin Görevden El Çektirilmesine Karar Verdi. (17 Haziran 2008 Salı )

   

  Milletvekili Bayramoğlu, Çayeli'nin sorunlarını dinledi

  Milletvekili Bayramoğlu, Çayeli'nin sorunlarını dinledi

  Rize'nin Çayeli Belediyesi'ni ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Ali Bayramoğlu, Belediye Başkanı Rıza Çakır, Madenli Belediye Başkanı Ahmet Yazıcı, Büyükköy Belediye Başkanı Mustafa Okur tarafından belediye çalışmaları, ihtiyaçları ve isteklerini içeren bir brifing aldı. Sorunları not alan Bayramoğlu, bu şekilde bütün sorunların daha kolay takip edilebileceğini açıkladı. (25 Eylül 2007 Salı )

   

  En Güzel Bahçe Sahipleri Ödüllerini Aldı

  En Güzel Bahçe Sahipleri Ödüllerini Aldı

  Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen 'En Güzel Bahçe' Yarışması Sonuçlandı. Yarışmada Dereceye Giren Bahçe Sahipleri, Düzenlenen Muhteşem Törenle Ödüllerini Aldı. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili İrfan Sezer, "Belediye Olarak Temiz ve Yaşanabilir Bir Çevre İçin Bu Yarışmayı Düzenledik. Bahçelerin Hepsi Birbirinden Güzel, Seçerken Zorlandık" Dedi. (14 Haziran 2007 Perşembe )

   

  Yaktılar

  Yaktılar

  Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun, Mesut Yılmaz'a Karşı Tutumu ve Yaptığı Açıklamaya Tepki Gösteren Anavatan Partisi Rize İl Teşkilatı Toplu Olarak Partiden İstifa Etti. İl Yönetimi, 11 İlçe ve 9 Belde Yönetiminin Yanı Sıra Merkez Gündoğdu Belde Belediye Başkanı Kerim Kasap ve Çayeli Madenli Belde Belediye Başkanı Ahmet Yazıcı da İstifalarını Açıkladı. İl Başkanlığı'nagelen Partili... (05 Haziran 2007 Salı )

   

  Bomba Düzeneğiyle Yakalandığı Belirtilen Şahıs Havalimanı Polis Merkezi'ne Getirildi

  Atatürk Havalimanı'nda İran Air'e Ait Uçakla İran'a Gitmek İsterken Çantasında Bomba Düzeneği ile Yakalandığı Belirtilen A.y. (Ahmet Yazıcı), Adliyeye Sevk Edildi. Savcılıktaki Sorgusunun Ardından Serbest Bırakılan A.y., Parmak İzinin Alınması İçin Havalimanı Polis Merkezi'ne Getirildi. (31 Mayıs 2007 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 19:35:28. #1.11#