01:3300
SON DAKİKA AJDA PEKKAN HABERLERİ

Son Dakika Ajda Pekkan Haberleri


AJDA PEKKAN

Türkiye'nin en uzun soluklu popüler kültür simgelerinden biri olan Ajda Pekkan, gerek 60'lı yıllar Türk Sineması'nda, gerek yine 60'lı yıllarda başladığı ve bugünlere değin getirdiği müzik kariyerinde pek çok ilke imza atmış, pek çok yeniliğin öncüsü olmuş ve kendinden sonra gelen kuşakları derinden... Devamı

   

  Süperstar Evini Satıyor

  Süperstar Evini Satıyor

  Ajda Pekkan, hayvanlarının rahatı için değiştirdiği evini satmak istiyor. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Nurgül Yeşilçay Trafiği Alt Üst Etti

  Nurgül Yeşilçay Trafiği Alt Üst Etti

  Güzel yıldız Nurgül Yeşilçay Derimod'un yeni reklamları ile İstanbul sokaklarında boy gösterdi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanlarının İlkleri ve Enleri

  "Cumhurbaşkanlarımızın 6'sı asker kökenli, 4'ü bürokrasiden. Gül ise ilk sayılmalı. Çünkü ilk defa doktora yapmış bir akademisyen cumhurbaşkanı seçilmiş oldu. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Türk Pop Müziğin Usta İsmi Erol Büyükburç Her Şey Dahil'de

  Türk Pop Müziğin Usta İsmi Erol Büyükburç Her Şey Dahil'de

  Usta sanatçı Erol Büyükburç uzun bir aradan sonra sessizliğini bozdu. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  200'ü Aşkın Filmle 20 Gün Sürecek 33.istanbul Film Festivali Başladı

  İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 10.kez Akbank desteğiyle düzenlenen İstanbul Film Festivali'nin 33'üncüsü Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı'nda dün akşam düzenlenen açılış töreniyle başladı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  33. İstanbul Film Festivali Başladı

  İstanbul Film Festivalinin 33'üncüsü, 4 Nisan Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayında düzenlenen açılış töreniyle başladı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  33. İstanbul Film Festivali

  33. İstanbul Film Festivali

  İKSV'nin düzenlediği festival, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki açılış töreniyle başladı Törende, Türk sinemasına yıllar boyu emek vermiş 6 isme "Sinema Onur Ödülleri" sunuldu Festival, sinemaseverlere 20'nin üzerinde bölümde 200'ü aşkın filmin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı söyleşiler, atölye çalışmaları ve sinema dersleriyle dolu dolu iki hafta yaşatacak. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Mozambik'te Binler Söğüt'e Akın Etti

  Mozambik'te Binler Söğüt'e Akın Etti

  12. Uluslararası Türkçe Olimpiyatlarını fırsat bilen Mozambik'teki Söğüt Koleji, okul bahçesinde binlerce Afrikalıya Türkiye'yi tanıttı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ajda Pekkan'dan Twitter Mesajına Yalanlama

  Sanatçı Ajda Pekkan, sahte Twitter hesabından atılan “Ben de kandırılanlardanım. Haşhaş çekmeden hem de!" şeklindeki mesajın kendisine ait olmadığını açıkladı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

 

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  TEMA Vakfının 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena'da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  TEMA Vakfı’nın 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena’da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri