23:1000
SON DAKİKA AJDA PEKKAN HABERLERİ

Son Dakika Ajda Pekkan Haberleri


AJDA PEKKAN

Türkiye'nin en uzun soluklu popüler kültür simgelerinden biri olan Ajda Pekkan, gerek 60'lı yıllar Türk Sineması'nda, gerek yine 60'lı yıllarda başladığı ve bugünlere değin getirdiği müzik kariyerinde pek çok ilke imza atmış, pek çok yeniliğin öncüsü olmuş ve kendinden sonra gelen kuşakları derinden... Devamı

  Ajda Pekkan ile Muazzez Abacı 30 Yıl Sonra Birlikte Sahne Aldı

  Ajda Pekkan ile Muazzez Abacı 30 Yıl Sonra Birlikte Sahne Aldı

  "Avea ile Yıldızlar Açıkhava'da" etkinliklerinde Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı 30 yıl sonra BKM Organizasyonuyla bir araya geldi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Dha

  İstanbul Dha

  Ajda PEKKAN İLE MUAZZEZ ABACI'DAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ DOLU GECE Beyaz kostümleriyle sahneye çıkan Pekkan ve Abacı, Bir Nigah Et şarkısını seslendirerek konsere başladılar. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İki Dev İsim Harbiye Açıkhava'da Buluştu

  İki Dev İsim Harbiye Açıkhava'da Buluştu

  Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı 30 yıl sonra birlikte konser verdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ajda Pekkan Orkestrayı İşten Kovdu

  Ajda Pekkan Orkestrayı İşten Kovdu

  Konseri için yaptığı provalarda kendisini yeterli bulmayan 68 yaşındaki Süperstar Ajda Pekkan, orkestra arkadaşlarını işten kovdu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İstanbul'da Kültür Sanat

  İstanbul'da Kültür Sanat

  "Ramazanda Caz" festivali kapsamında Norveç cazının usta isimleri Hakon Kornstad, Ingebrigt Haker Flaten ve Jon Christensen 19 Temmuz'da Zorlu Center PSM'de konser verecek Nilüfer, "Avea ile Yıldızlar Açıkhava Sahnesi'nde" konserleri çerçevesinde 19 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak "Harbiye Açıkhava Konserleri"nde Sezen Aksu 21, 22, 23 ve 24 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenlerinin karşısında olacak. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Huzurevinde İftar

  Tarsus Rotary Kulübü tarafından huzurevi sakinlerine iftar verildi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Açıkhava'da' Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı İle Tarihi Bir Gece

  Açıkhava'da" Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı İle Tarihi Bir Gece

  17 Temmuz Perşembe akşamı 'Avea İle Yıldızlar Açıkhava'da' etkinlikleri kapsamında BKM Organizasyonu ile sahneye çıkacak olan Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı bugün BKM Tiyatro'da prova için biraraya geldi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  İki Diva Harbiye Açıkhava Konseri'ne Hazırlanıyor

  İki Diva Harbiye Açıkhava Konseri'ne Hazırlanıyor

  Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından organize edilen Yıldızlar Açıkhava’da etkinlikleri kapsamında konser verecek olan Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan ile Klasik Türk Müziği şarkıcısı Muazzez Abacı, Habiye Açıkhava konseri için BKM’de prova yaptı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Ajda Pekkan ve Muazzez Abacı, Türk Sanat Müziği Konseri Verecek

  Pekkan ve Abacı, 17 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde verecekleri konser için prova yaptı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 23:10:47. #1.13#