09:3900
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  Eyyübiye Belediyesinden Eğitime Büyük Destek

  Eyyübiye Belediyesi ile Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa olarak düzenlediği "Benim Evim Okulum" Projesi protokolünün imza töreni SGK İl Binası Konferans Salonunda yapıldı. (Dün 13:35)

   

  CHP'li Özkes: 'Ölülerimiz İçin Bir Karacaahmet Mezarlığımız Var Yeşillik Olarak, Dirilerimiz İçin...

  CHP'li Özkes: "Ölülerimiz İçin Bir Karacaahmet Mezarlığımız Var Yeşillik Olarak, Dirilerimiz İçin...

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Ölülerimiz için bir Karacaahmet Mezarlığımız var yeşillik olarak, dirilerimiz için Validebağ Korusu var" dedi. (Dün 13:32)

   

  Perinçek, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi

  Perinçek, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi

  İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Kuzey Suriye'de IŞİD ile savaşan PYD'nin silahlı gücü YPG'yi 'terör örgütü' olarak değil, 'vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum' olarak gördüğü yönünde açıklama yaptığını öne sürdü. (Dün 13:17)

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Açıklaması

  "Irak'ın Diyale iline bağlı Karatepe kasabasında üç koldan ağır saldırılar karşısında, aralarında çocukların da bulunduğu 10 Türkmen'in şehit edilmesi ve 16'sının yaralanması karşısında herhangi bir tepki gösterilmemesi son derece üzücü ve düşündürücüdür" (Dün 13:15)

   

  Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması

  Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması

  "Acilen Ortadoğu'daki Kürtleri de kapsayacak şekilde tatminkar bir Kürt politikasına ihtiyaç var" (Dün 13:11)

   

  Terme Termik Santral Raporları Çevre Müsteşarı'na İletildi

  Terme Termik Santral Raporları Çevre Müsteşarı'na İletildi

  Samsun’a bağlı Terme ilçesindede yapılması planlanan termik santralin çevreyi olumsuz etkileyeceği konusunda hazırlanan bilimsel raporlar ilgili bakanlık yetkililerine bölge milletvekili tarafından sunuldu. (Dün 13:08)

   

  Çocuk Felci İçin Sürüyoruz' Projesi

  Çocuk Felci İçin Sürüyoruz" Projesi

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep İpekyolu Rotary Kulübü işbirliğinde gerçekleştirilen "Çocuk Felci İçin Sürüyoruz" projesinin tanıtımı yapıldı. (Dün 13:04)

   

  Destici'den Gündeme İlişkin Açıklamalar

  Destici'den Gündeme İlişkin Açıklamalar

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün yasa dışı dinlemelerle ilgili başlattığı operasyona ilişkin, “Bu operasyonların siyasi olduğunu, psikolojik ve algı operasyonu olduğunu net bir şekilde söyleyeyim. Biz kime karşı yapılırsa yapılsın haksız, adaletsiz görevden almaların ve bu tür algı operasyonlarının karşısındayız” dedi. (Dün 13:03)

   

  CHP'li Özkes: Hakimlerin Hakimi Yüce Allah'ın Takibinden Kurtulamazlar

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 17 Aralık ile ilgili takipsizlik kararı verildiğini hatırlatarak "Ama şayet inanıyorlarsa hakimlerin hakimi Yüce Allah'ın takibinden kurtulamazlar. (Dün 13:00)

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  "17 Aralık ile ilgili takipsizlik kararı verildi ama şayet inanıyorlarsa hakimlerin hakimi Yüce Allah'ın takibinden kurtulamazlar" (Dün 12:48)

   

  HDP'li Tan'dan Bahçeli'ye Kritik Çağrı

  HDP'li Tan'dan Bahçeli'ye Kritik Çağrı

  MHP liderine "Sizin Ortadoğu projeniz ne? Bunu açıklayın" diye çağrıda bulunan HDP'li vekil Altan Tan, çağrıya olumlu yanıt gelirse Bahçeli'ye görüşebileceğini belirtti. (Dün 12:26)

   

  Ortaca'da Köprü İçin İmza Topladılar

  Ortaca'da Köprü İçin İmza Topladılar

  Ortaca'ya bağlı Dalyan Mahallesi ile Köyceğiz ilçesine bağlı Çandır Mahallesini birbirinden ayıran Dalyan kanalına köprü isteyen çevre sakinleri imza kampanyası başlattı. (Dün 11:58)

   

  Manisa'da 'Mavi Dil Hastalığı' Alarmı

  Manisa'da 'Mavi Dil Hastalığı' Alarmı

  Manisa'nın Yunusemre İlçesine bağlı Yundağı bölgesinde koyunlarda ortaya çıkan mavi dil hastalığı, bölgedeki hayvancılıkla uğraşan köylüleri tedirgin etti. (Dün 11:41)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 09:39:39. #1.13#