SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

14:31
CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi Açıklaması "Onların tasarladığı modele göre, Cumhurbaşkanı, başkanlık kararnameleri ile ülkeyi yönetecek.
14:18
AK Parti Milletvekili İsmet Uçma: Önergemde Israrcıyım AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesinde mahallilik kültüründe ve mahallelikte ısrarcı olduğunu söyledi.
AK Parti Milletvekili İsmet Uçma: Önergemde Israrcıyım
14:18
Anadolu Manda Islahı Projesi Desteklenmeli" MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Afyonkarahisar kaymağı ve sucuğunun ham maddesi konumunda olan mandacılık konusundaki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Anadolu Manda Islahı Projesi Desteklenmeli'
14:12
AK Parti Milletvekili İsmet Uçma : Önergemde Israrcıyım Ak Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesinde mahallilik kültüründe ve mahallelikte ısrarcı olduğunu söyledi.
13:41
Birlik Vakfı, AK Parti İl Başkanı Diyaettin Uçar'ı Ziyaret Etti Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün ve yönetim kurulu üyeleri ,AK Parti İl Başkanlığına seçilen Diyaettin Uçar'a, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Birlik Vakfı, AK Parti İl Başkanı Diyaettin Uçar'ı Ziyaret Etti
13:40
Bakan Kılıç'tan, AK Parti Konya İl Teşkilatına Ziyaret Bir dizi program için Konya'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Konya İl Teşkilatını da ziyaret etti.
Bakan Kılıç'tan, AK Parti Konya İl Teşkilatına Ziyaret
13:36
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklama, şu şekilde: "Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu'nun partisinin Diyarbakır Kongresinde sarf ettiği sözler, Türkiye'nin nasıl bir akıl dışılık ve sorumsuzlukla yönetildiğini göstermesi bakımından manidardır.
MHP'li Adan: İmralı'ya Selam Göndermekle Kobani'ye Selam Göndermek Arasında Hiçbir Fark Yoktur
13:19
AK Parti Osmangazi ve Nilüfer Teşkilatlarından İş Birliği AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetimi, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak’ı ziyaret etti.
AK Parti Osmangazi ve Nilüfer Teşkilatlarından İş Birliği
13:19
İç Güvenlik Yasası Tam Diktatörlüğü Perçinleyen Bir Yasa" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, iç güvenlik yasasına parti olarak karşı olduklarını belirterek "Tam diktatörlüğü perçinleyen bir yasa." dedi.
İç Güvenlik Yasası Tam Diktatörlüğü Perçinleyen Bir Yasa'
13:13
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2) "DERDİMİZ SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEK" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi (2)
13:08
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "AKP'nin en büyük korkusu gençler polis tarafından dövüldü, cezaevine yollandı"
13:04
Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesinde "Mahalle Etkin Olsun" Önerisi Önerinin sahipi AK Parti İstanbul Milletvekili Uçma: "Mahallenin namusu bir deyiştir, mecazi bir söylemdir.
12:17
Uçar: Kobane Direnişi Karanlık Güçlere Cevap Olmuştur AK Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar "Kobane direnişi karanlık güçlere cevap olmuştur" dedi.
Uçar: Kobane Direnişi Karanlık Güçlere Cevap Olmuştur
11:56
CHP'li Akar,elektrik Kesintisiyle İlgili Önerge Verdi Chp Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, özellikle yılbaşı öncesi ile yoğun kar yağışının olduğu günlerde Kocaeli ve Sakarya ile diğer kentlerde günlerce görülen elektrik arızaları ve kesintileri nedeniyle elektrik dağıtım şirketlerinin araştırılması istemi ile TBMM'ye Meclis Araştırması önergesi verdi.
CHP'li Akar,elektrik Kesintisiyle İlgili Önerge Verdi
11:50
AKP'li Eski Başkanın Öldürülmesine 3 Yeni Gözaltı Aydın'ın Davutlar beldesinde 4 dönem başkanlık yapan Zeynel Çengel'in, evinin önünde silahlı saldırıda öldürülmesiyle ilgili 3 kişi daha yakalandı.
AKP'li Eski Başkanın Öldürülmesine 3 Yeni Gözaltı
11:49
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması Bursa’da konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’de başkanlık sisteminin yeterince tartışılmadığını söyleyerek, "Böyle bir sistemi bireysel olarak kabul etmediğim gibi ciddi endişelerim var. Bunun hayata geçme şansının çok zor olduğunu düşünüyorum" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması
11:38
Kamyoncudan Kılıçdaroğlu'na: Bu mudur Siyaset Bursa'da bir kamyoncu, esnafı ziyaret eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "Siyaset garibanın evini yıkmak mıdır? Neden zenginin evi yıkılmıyor" diyerek sitem etti.
Kamyoncudan Kılıçdaroğlu'na: Bu mudur Siyaset
11:34
Başkan Sargın; Ana Caddelerin Projeleri Hazır Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ile İznik Belediye Başkanlığı Ana Caddelerde yol projelendirme çalışmalarında son noktaya gelindiğini belirtti.
11:27
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak! AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek'in satın aldığı ve üzerine otel yapılması düşünülen arsayla ilgili bilirkişi keşif yapacak.
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak!
11:26
Samsun'da Belediye 1 Milyon Metrekare Arsayı Satacak Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi, 1 milyon 101 bin 329 metrekarelik toplam alana sahip 43 arsanın satış ya da kiralanması kararı aldı.
Samsun'da Belediye 1 Milyon Metrekare Arsayı Satacak
11:25
AK Parti'li Vekil Karda Mahsur Kaldı AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, taziye ziyareti için Kıratlı köyüne giderken yoğun kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kaldılar.
AK Parti'li Vekil Karda Mahsur Kaldı
10:53
"SYRIZA, AK Parti'yi Takdir Ediyor" İddiası Yalan Çıktı Yunanistan'da SYRIZA'dan meclise giren üç Türk vekilden biri olan Ayhan Karayusuf, SYRIZA'nın AK Parti'yi takdir ettiği yönündeki iddiaları yalanladı.
'SYRIZA, AK Parti'yi Takdir Ediyor' İddiası Yalan Çıktı
10:43
İtfaiye Teşkilatı Tek Çatı Altında mı Toplanıyor? AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, yangınla mücadelenin daha profesyonelce yapılması gerektiğini belirterek, yangınla mücadele eden kurumların tek çatı altında toplanmasını önerdi.
İtfaiye Teşkilatı Tek Çatı Altında mı Toplanıyor?
10:08
Başkan Ekinci, Meslek Edindirme Kursunu Ziyaret Etti Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Batıkent Mahallesinde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın Destek Merkezi'ni ziyaret ederek meslek öğrenen ev hanımlarıyla bir araya geldi.
10:04
AK Parti Ordu Milletvekili Ünal Açıklaması "Ordulu arıcılarımızın hesaplarına 23 Ocak 2015 tarihinde destekleme bedeli olarak 5 milyon 99 bin 280 lira yatırılmıştır"
AK Parti Ordu Milletvekili Ünal Açıklaması
09:56
Bakan Avcı, Yurtdışındaki Okullarla İlgili Bilgi Verdi Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nun açılışının ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
09:45
Seyfettin Bilen, Başkanlarla Toplantı Yaptı AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, kadın, gençlik ve ilçe başkanları ile parti binasında toplantı düzenledi.
Seyfettin Bilen, Başkanlarla Toplantı Yaptı
09:45
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Yargıtay’ın geri ödenmesine karar verdiği 10 yıllık kayıp kaçak bedelini almak için 3 milyona yakın elektrik abonesinin muhatap bulamadığını bildirdi ve Başbakan’a doğrudan bağlı bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) yetkililerini suçladı.
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı
09:39
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: "Hepimiz Çerkezköylüyüz" Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öge, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyde Akbay birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti.
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: 'Hepimiz Çerkezköylüyüz'
09:39
AK Parti'de Abdullah Gül Bilinmezliği Devam Ediyor 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün AK Parti'ye dönüp dönmeyeceği ve 2015 seçimlerinde aday olup olmayacağı en çok merak edilen konulardan biri...
AK Parti'de Abdullah Gül Bilinmezliği Devam Ediyor
09:18
"Yangınla Mücadele Hizmetleri Tek Çatı Altında Toplansın" AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, yangınla mücadelenin daha profesyonelce yapılması gerektiğini belirterek, yangınla mücadele eden kurumların tek çatı altında toplanmasını önerdi.
'Yangınla Mücadele Hizmetleri Tek Çatı Altında Toplansın'
08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
08:22
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti ORC Araştırma şirketi, yaklaşan seçimler öncesi Ankara ve İstanbul'da seçmenin nabzını tuttu. İstanbul'da HDP yüzde 5,9 oy oranıyla, yüzde 5,3 alan MHP'yi geçti.
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
01:59
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetinde 3 Kişi Daha Tutuklandı AK Parti Davutlar eski Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı daha tutuklandı.
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetinde 3 Kişi Daha Tutuklandı
00:22
Altan Tan, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu'yu Deli Etti CNN Türk yayınlanan Tarafsız Bölge'ye Burhan Kuzu ile Altan Tan'ın tartışması damgasını vurdu. Kuzu, "Benim 30 yıllık emeğimi bitirdin. Sen ne anlarsın bu işlerden" dedi.
Altan Tan, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu'yu Deli Etti
00:21
AK Parti'de Kırsaçlı İsmi Ön Planda Diyarbakır'da oldukça sevilen ve saygı duyulan siyaset adamı Mehmet Ali Kırsaçlı ismi AK Parti'de milletvekilliği adaylığı için en ön sıralarda yer alıyor.
AK Parti'de Kırsaçlı İsmi Ön Planda
00:15
Aydın'daki Cinayet Eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı daha tutuklandı Olayla ilgili tutuklu sayısı 6'ya yükseldi.
Aydın'daki Cinayet
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
23:14
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması "Anayasa'nın ruhu, Anayasa'nın temel problemidir.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması
22:14
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetine 3 Tutuklama Daha Aydın’ın Kuşadası ilçesi Davutlar beldesinde eski AK Parti Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel cinayetiyle ilgili azmettirici oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişiden 3’ü tutuklandı.
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetine 3 Tutuklama Daha
21:47
AK Parti Kütahya İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni AK Parti Kütahya 5. Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Ali Çetinbaş, görevini eski il başkanı İshak Gazel'den devraldı.
AK Parti Kütahya İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni
21:18
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi AK Parti Sarıkamış Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Oktay Sağdıç yeniden başkan seçildi.
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi
20:59
Ensar Buluşmaları - Çalık: "17-25 Aralık Sürecini Yaşatanlar Utansın" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Eski Türkiye'nin noktalandığı, yeni Türkiye'ye 'merhaba' dediğimiz tarih 10 Ağustos 2014 tarihiydi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Eski Türkiye'nin noktalandığı, yeni Türkiye'ye 'merhaba' dediğimiz tarih 10 Ağustos 2014 tarihiydi" dedi.
Ensar Buluşmaları - Çalık: '17-25 Aralık Sürecini Yaşatanlar Utansın'
20:58
İso Meclisi Ocak Ayı Olağan Toplantısı Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Savunma sanayisi çok zor ve pahalı. Güvenliğin bedeli olmaz, özgürlüğe de paha biçilemez. Eğer, güvenliği sağlayamazsanız, özgür de olamazsınız" "Halkın gözü terazidir, o terazi şaşmaz. Verilenler hizmete verilmiştir, kişiye değil. Dolayısıyla 'AK Parti, bu oyları neden alıyor?
20:05
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Eski Türkiye'nin noktalandığı, yeni Türkiye'ye 'merhaba' dediğimiz tarih 10 Ağustos 2014 tarihiydi"
19:53
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler tamamlanarak maddelerine geçilmesi kabul edildi.
19:47
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Bu Nevruz'da, silah bırakma, daha ileri bir adım ve mesaj gerekir. Silah bırakma aşamasına geçilmesine dönük ifade olmalıdır.
19:46
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Seçimden sonra eğer AK Parti iktidara gelirse biz her şeyi kaybederiz' düşüncesiyle tamamen bir topyekun saldırıya geçebilirler.
19:39
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "(Çözüm Süreci) Süreç iyi bir şekilde devam etmektedir, görüşmeler devam etmektedir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ
[Hata Bildir]