SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 17:22Bakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 altın madalya kazanan milli yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Singapur'da yapılan 5. FINA Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası'nda 4 altın madalya kazanarak ülke spor tarihine geçen milli sporcu Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti.
 • 16:42Bakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Singapur'da yapılan 5. FINA Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası'nda 4 altın madalya kazanarak ülke spor tarihine geçen milli sporcu Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti.
 • 00:44Bakan Çağatay Kılıç, Dünya İkincisi Olan Milli Voleybolcuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası’nda ikinciliği elde eden, Türkiye U23 Erkek Milli Takımını tebrik etti.
 • 19:38Bakan Kılıç'tan Alman Bakana Bakan Kılıç'tan Alman Bakana "Göçmen" TepkisiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya İçişleri Bakanı’nın "AB Türkiye’de bir mülteci kampı kurmalı" önerisine tepki göstererek, “Bize lütfen bu tip akılları vermeyin.
 • 16:26Piyade Uzman Onbaşı Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa VerildiPiyade Uzman Onbaşı Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesinin mezarlığa getirilişi, - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın cenazeye gelmesi ve mezarlığa toprak atması, - Cenazeden detay, Muş'taki trafik kazası- Kazada hayatını kaybeden Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesi, Bafra'da toprağa verildi- Cenaze törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Muş'ta takla atan otomobilde hayatını kaybeden Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesi, Samsun'un Bafra ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:3530 Ağustos Zafer Bayramı MesajıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Her türlü donanıma sahip, milli ve manevi hassasiyetlere sahip, vatan ve millet çıkarlarını kendi çıkarlarından üstün tutan Türk gençliği bu kutsal emanetlere en iyi şekilde sahip çıkacaktır” dedi.
 • 13:29Yeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülYeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülTürkiye'nin ilk seçim hükümeti kabinesinde 6 siyaset bilimci, 5 mühendis, 4 ekonomist, 2 avukat yer aldı. Kabinenin en genç bakanı Çağatay Kılıç, en yaşlısı ise Vecdi Gönül oldu.
 • 00:07Gündem Özeti/ 29 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezuniyet törenine katılacak.
 • 10:45Bakan Kılıç'tan TebrikGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan Kerem Kamal ve dünya üçüncülüğüne uzanan Yıldız Erkekler Grekoromen Güreş Milli Takımı için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 15:25Bakan Kılıç, Milli Tekvandocu Taner Baş'ı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Yıldızlar Tekvando Şampiyonası’nın son gününde bronz madalya kazanan Taner Baş’ı tebrik etti.
 • 15:16Geleceğin Yıldızları Sporcu Eğitim Merkezlerinde YetişiyorGeleceğin Yıldızları Sporcu Eğitim Merkezlerinde YetişiyorGençlik ve Spor Bakanlığı, 33 ilde bulunan sporcu eğitim merkezlerinde geleceğin sporcularını yetiştiriyor.
 • 11:05Bakan Kılıç, Milli Güreşçi Abdulsamet Başar'ı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonasında bronz madalya kazanan Abdulsamet Başar'ı tebrik etti.
 • 14:10Bakan Kılıç'tan Tekvandoculara TebrikGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Yıldızlar Tekvando Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcular için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 12:26Bakan Çağatay Kılıç Milli Tekvandocuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Yıldızlar Tekvando Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 20:13Bakan Kılıç, Şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in Ailesini Ziyaret EttiBakan Kılıç, Şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in Ailesini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç'ın karşılanması- Kılıç'ın şehit babasına sarılması- Kılıç'ın şehit babasıyla dua etmesi- Kılıç'ın şehit annesiyle görüşmesi- Kılıç'ın ayrılması Şehitlerimizi uğurluyoruz- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, şehit Jandarma Komando Çavuş Adıgüzel'in ailesini ziyaret ettiNEVŞEHİR (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonun ardından çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel'in Acıgöl ilçesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:02Bakan Kılıç'tan Şehit Evine Taziye ZiyaretiBakan Kılıç'tan Şehit Evine Taziye ZiyaretiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır’da teröristlerle yaşanan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Latif Adıgüzel’in, memleketi Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde bulunan baba ocağına taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:59Şehit Uzman Çavuş Adıgüzel Bayram Sonrası Evlenecekti (3)Şehit Uzman Çavuş Adıgüzel Bayram Sonrası Evlenecekti (3)Bakan KILIÇ, NEVŞEHİRLİ ŞEHİDİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'da teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Latif Adıgüzel'in, memleketi Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde bulunan baba ocağına taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:40Spor Bakanı Kılıç, Şehit Uzman Çavuşun Ailesini Ziyaret EttiSpor Bakanı Kılıç, Şehit Uzman Çavuşun Ailesini Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Nevşehirli şehit uzman çavuş Latif Adıgüzel’in baba ocağını ziyaret ederek taziyede bulundu.
 • 11:51Üniversite Öğrencilerinin Yurt Sorunları TBMM'ye TaşındıMHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Yükseköğrenim öğrencilerinin karşılaştığı yurt sorunlarını Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a sordu.
 • 13:08Bakan Kılıç, Milli Güreşçi Emre Dede'yi Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan Emre Dede’yi tebrik etti.
 • 12:12Bakan Kılıç, Milli Bilardocu Tayfun Taşdemir'i Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Kupası’nın 4. ayağında şampiyon olan milli bilardocu Tayfun Taşdemir’i tebrik etti.
 • 10:46Bakan Kılıç, Atıcılıkta Rio 2016 Vizesi Alan Kebapçı'yı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, atıcılıkta 2016 Rio De Janeiro Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan Milli Sporcu Erdinç Kebapçı'yı tebrik etti.
 • 17:47Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mehmet Topal'a Yapılan Saldırıyı Kınadıİstanbul-dha gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ve A Milli Takım oyuncularından Mehmet Topal'a yönelik saldırıyı kınayarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 17:15Bakan Kılıç, Tekkeköy'de Şenliğe KatıldıBakan Kılıç, Tekkeköy'de Şenliğe KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Tekkeköy ilçesindeki şenliğe katılması- Bakan Kılıç'ın vatandaşları selamlaması- Bakan Kılıç'ın konuşması. Samsun'daki şiddetli yağış- Bakan Kılıç, selin zarar verdiği Terme ilçesinde çalışmaları yerinde inceledi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geçtiğimiz hafta şiddetli yağışın ardından oluşan selde zarar gören Terme ilçesinin Evci Mahallesi'nde çalışmaları yerinde inceledi.
 • 15:13Bakan Kılıç, Selin Zarar Verdiği Terme'de İncelemelerde BulunduBakan Kılıç, Selin Zarar Verdiği Terme'de İncelemelerde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Samsun'daki şiddetli yağış- Terme- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç- Bakan Kılıç, incelemelerde bulundu- Bakan Kılıç'ın esnaf ve ev ziyaretleri Samsun'daki şiddetli yağış- Bakan Kılıç, selin zarar verdiği Terme ilçesinde çalışmaları yerinde inceledi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geçtiğimiz hafta şiddetli yağışın ardından oluşan selde zarar gören Terme ilçesinin Evci Mahallesi'nde çalışmaları yerinde inceledi.
 • 09:34Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Galatasaray'ı Kutluyorum, Bursaspor'u da Mücadelesinden Dolayı Tebrik...Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Galatasaray'ı Kutluyorum, Bursaspor'u da Mücadelesinden Dolayı Tebrik...Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Galatasaray'ı kutluyorum, Bursaspor'u da mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray'ı kutluyorum, maçı kazandı ve kupayı aldı ama Bursaspor'u da mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum dedi.
 • 01:03Tff Süper Kupa Galatasaray'ınGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Galatasaray’ı kutluyorum, maçı kazandı ve kupayı aldı ama Bursaspor’u da mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum" dedi.
 • 23:34Spor Bakanı Kılıç, Galatasaray'ı Tebrik Ettiİstanbul/ DHA Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2014-2015 sezonu Süper Kupa Finali'nde Bursaspor'u 1-0 yenerek Süper Kupa'yı kazanan Galatasaray futbol takımı için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 16:48Galatasaray Yönetimi, Bakan Kılıç'a Forma Hediye EttiGalatasaray Yönetimi, Bakan Kılıç'a Forma Hediye EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’i kabul etti.
 • 15:27Bakan Çağatay Kılıç, Tff Başkanı Demirören'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, Tff Başkanı Demirören'i Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’i kabul etti.
 • 00:03Gündem Özeti/ 6 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Avrupa Oyunlarında madalya kazanan sporcuları Bakanlıkta kabul edecek.
 • 23:32Şehit Uzman Çavuş Ölmez'in Cenazesi Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Ölmez'in Cenazesi Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ın Uludere ilçesinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Ölmez'in cenazesi, memleketi Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23:08Bakan Kılıç, Genç Erkekler Voleybol Milli Takımı'nı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Genç Erkekler Balkan Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Genç Erkekler Voleybol Takımı için tebrik mesajı yayımladı.
 • 14:51Terme'yi Sel Vurdu (2)Terme'yi Sel Vurdu (2)Bakan KILIÇ SEL BÖLGESİNDE İNCELEME YAPTI Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile birlikte sel felaketinin yaşandığı Terme İlçesi'ne bağlı Evci ve Sakarlı Mahalleleri'nde incelemelerde bulundu.
 • 10:58Bakan Kılıç: Gençler Her Türlü Teröre Karşı Birlikte Hareket EdecekBakan Kılıç: Gençler Her Türlü Teröre Karşı Birlikte Hareket EdecekGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da düzenlenen Uluslararası Gençlik Kampları açılış törenine katıldı.
 • 00:03Bakan Kılıç, Uluslararası Gençlik Kampı Açılışına KatıldıBakan Kılıç, Uluslararası Gençlik Kampı Açılışına KatıldıSamsun'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Uluslararası Gençlik Kampı' 22 ülkeden 120 gencin katılımıyla başladı.
 • 19:52Bakan Kılıç: Tek Başına İktidar Olmak İçin Çalıştık Milletimiz İyi Ders VerdiBakan Kılıç: Tek Başına İktidar Olmak İçin Çalıştık Milletimiz İyi Ders VerdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidar olmak için çalıştıklarını fakat milletin iyi bir ders verdiğini söyledi.
 • 09:02Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Kalla'yı Kabul EdecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yusuf Kalla'yı kabul edecek.
 • 20:45Bakan Kılıç'dan Büyükakçay'a KutlamaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Cup çiftler finalinde ikinci olan Çağla Büyükakçay'ı kutladı.
 • 18:25Spor Bakanı Kılıç: Spor Bakanı Kılıç: "Önümüzdeki Yıl Er Meydanı'nı Yeniden İmar Edeceğiz"654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde final mücadelesi öncesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Er Meydanı’na geldi.
 • 22:39Akdoğan: Akdoğan: "Bu Zor Günleri Hep Birlikte Aşacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın katıldığı düğün- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç- Düğüne katılanlardan detaylar- Nikahtan detaylar- Evlilik cüzdanının verilmesi- Akdoğan'ın konuşması- Toplu fotoğraf çekimi Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Herkesin şunu anlaması gerekiyor.
 • 20:35Şehit Polis Feyyaz Yumuşak, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Feyyaz Yumuşak, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Polis Feyyaz Yumuşak, son yolculuğuna uğurlandı- Cenaze namazı ve cenaze töreni- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı- Polis memuru Feyyaz Yumuşak, memleketi Kırşehir'de toprağa verildi- Törene Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Terör örgütü PKK mensuplarınca Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki evlerinde şehit edilen polis memurlarından Feyyaz Yumuşak'ın cenazesi, memleketi Kırşehir'de toprağa verildi.
 • 18:25Şehit Polis Feyyaz Yumuşak Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Feyyaz Yumuşak Son Yolculuğuna UğurlandıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde şehit olan polis Feyyaz Yumuşak kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:09Stat Sorunu Yine Meclis'teStat Sorunu Yine Meclis'teChp Milletvekili Tacettin Bayır, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği soru önergesiyle, İzmir'deki stat sorununu yine TBMM gündemine taşıdı.
 • 21:14Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Koalisyon GörüşmeleriGençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Koalisyon GörüşmeleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Koalisyon görüşmeleri) Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder" dedi.
 • 17:07Bakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıBakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığı binasında yapılan bayramlaşmada, "Biz Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz" dedi.
 • 15:48Bakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıBakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığı binasında yapılan bayramlaşmada, "Biz sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz" dedi.
 • 15:45Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Sorumluluğun Farkına Varılmalı"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder” dedi.
 • 15:14Bakan Kılıç, Samsun'da Protokolle ve Vatandaşlarla BayramlaştıBakan Kılıç, Samsun'da Protokolle ve Vatandaşlarla BayramlaştıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde protokolle ve vatandaşlarla bayramlaştı.
 • 17:29Bakan Kılıç'tan Bayram MesajıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.