SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 00:03Bakan Kılıç, Uluslararası Gençlik Kampı Açılışına KatıldıBakan Kılıç, Uluslararası Gençlik Kampı Açılışına KatıldıSamsun'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Uluslararası Gençlik Kampı' 22 ülkeden 120 gencin katılımıyla başladı.
 • 23:51Uluslararası Gençlik Kampı BaşladıUluslararası Gençlik Kampı BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca yürütülen Uluslararası Gençlik Kampı- Katılımcı 20 ülkeden 120 öğrenci- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması ve İngilizce konuşması sırasında alkışlanması- Ülkelerinin bayrağını açan öğrenler- Müzik eşliğinde oynayan gençler Uluslararası Gençlik Kampı Samsun'da başladı- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın da katılımıyla açılışı gerçekleştirilen kampta, 20 ülkeden 120 öğrenci yer alıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca yürütülen Uluslararası Gençlik Kampı, 20 ülkeden 120 öğrencinin katılımıyla Samsun'da başladı.
 • 19:52Bakan Kılıç: Tek Başına İktidar Olmak İçin Çalıştık Milletimiz İyi Ders VerdiBakan Kılıç: Tek Başına İktidar Olmak İçin Çalıştık Milletimiz İyi Ders VerdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidar olmak için çalıştıklarını fakat milletin iyi bir ders verdiğini söyledi.
 • 09:02Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Kalla'yı Kabul EdecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yusuf Kalla'yı kabul edecek.
 • 20:45Bakan Kılıç'dan Büyükakçay'a KutlamaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Cup çiftler finalinde ikinci olan Çağla Büyükakçay'ı kutladı.
 • 18:25Spor Bakanı Kılıç: Spor Bakanı Kılıç: "Önümüzdeki Yıl Er Meydanı'nı Yeniden İmar Edeceğiz"654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde final mücadelesi öncesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Er Meydanı’na geldi.
 • 22:39Akdoğan: Akdoğan: "Bu Zor Günleri Hep Birlikte Aşacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın katıldığı düğün- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç- Düğüne katılanlardan detaylar- Nikahtan detaylar- Evlilik cüzdanının verilmesi- Akdoğan'ın konuşması- Toplu fotoğraf çekimi Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "Herkesin şunu anlaması gerekiyor.
 • 20:35Şehit Polis Feyyaz Yumuşak, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Feyyaz Yumuşak, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Polis Feyyaz Yumuşak, son yolculuğuna uğurlandı- Cenaze namazı ve cenaze töreni- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı- Polis memuru Feyyaz Yumuşak, memleketi Kırşehir'de toprağa verildi- Törene Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Terör örgütü PKK mensuplarınca Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki evlerinde şehit edilen polis memurlarından Feyyaz Yumuşak'ın cenazesi, memleketi Kırşehir'de toprağa verildi.
 • 18:25Şehit Polis Feyyaz Yumuşak Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Feyyaz Yumuşak Son Yolculuğuna UğurlandıŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde şehit olan polis Feyyaz Yumuşak kılınan cenaze namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:09Stat Sorunu Yine Meclis'teStat Sorunu Yine Meclis'teChp Milletvekili Tacettin Bayır, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tarafından yanıtlanması istemiyle verdiği soru önergesiyle, İzmir'deki stat sorununu yine TBMM gündemine taşıdı.
 • 21:14Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Koalisyon GörüşmeleriGençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Koalisyon GörüşmeleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Koalisyon görüşmeleri) Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder" dedi.
 • 17:07Bakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıBakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığı binasında yapılan bayramlaşmada, "Biz Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz" dedi.
 • 15:48Bakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıBakan Kılıç, Bayramı Memleketinde KutladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığı binasında yapılan bayramlaşmada, "Biz sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz" dedi.
 • 15:45Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Sorumluluğun Farkına Varılmalı"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder” dedi.
 • 15:14Bakan Kılıç, Samsun'da Protokolle ve Vatandaşlarla BayramlaştıBakan Kılıç, Samsun'da Protokolle ve Vatandaşlarla BayramlaştıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde protokolle ve vatandaşlarla bayramlaştı.
 • 17:29Bakan Kılıç'tan Bayram MesajıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
 • 02:54Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Engelli Yüzücü Beytullah'ı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İskoçya’da düzenlenen IPC Dünya Yüzme Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan Bedensel engelli yüzücümüz Beytullah Eroğlu için tebrik mesajı yayımladı.
 • 22:54Bakan Kılıç, Bafra'da İftar Programına KatıldıBakan Kılıç, Bafra'da İftar Programına KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen iftar ve Kadir Gecesi programına katıldı.
 • 18:31Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Siyasi Sorumlulukla Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vali İbrahim Şahin'in ziyareti- Kılıç'ın konuşması- Kılıç'ın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: - "Biz merkezi hükümet olarak ve üzerimizdeki siyasi sorumlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz, devam edeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz merkezi hükümet olarak ve üzerimizdeki siyasi sorumlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz, devam edeceğiz" dedi.
 • 23:25Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Ak Parti Her Olasılığa Hazırdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondaki protokol üyeleri ve katılımcılardan detaylar- Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın konuşması- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması- İftar programından detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: "AK Parti her olasılığa hazırdır.
 • 23:54Kılıç: Kılıç: "Karşımıza Dikilenlere Tek Yürek Cevap Vereceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açık alanda iftar programına katılan vatandaşlar- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın gelişi- Kılıç'ın vatandaşlarla tokalaşması- İftar yemeği- Kılıç'ın konuşması Srebrenitsa soykırımının 20. yılı- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Birliğimizin ve beraberliğimizin olması bu tip acıların yaşanmasını engelleyecektir.
 • 20:09A Milli Erkek Voleybol Takımı, Slovenya'ya 3-0 YenildiA Milli Erkek Voleybol Takımı, Slovenya'ya 3-0 YenildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye, Slovenya maçından görüntüler - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın tribünde maçı takip etmesi Voleybol: 2015 CEV Erkekler Avrupa Ligi- Türkiye: 0 - Slovenya: 3Salon: Mustafa DağıstanlıHakemler: Sinisa Isajlovic, Sinisa Ovuka Türkiye: Caner Pekşen, Caner Dengin, Gökhan Gökgöz, Murat Yenipazar, Halil İbrahim Yücel, İzzet Ünver (Ufuk Minici, Mustafa Koç, Saik Samed Güneş, Yasin Aydın)Slovenya: Tine Urnaut, Jani Kovacic, Alen Pajenk, Dejan Vincic, Mitja Gasparini, Danijel Koncilja (Klemen Cebulj, Alen Sket)Setler: 21-25, 21-25, 19-25Süre: 90 dakika (32, 31, 27) A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2015 CEV Avrupa Ligi B Grubu 1. hafta maçında Slovenya'ya 3-0 yenildi.
 • 00:27Bakan Kılıç, Kevser Camisi Önünde Düzenlenen İftara KatıldıBakan Kılıç, Kevser Camisi Önünde Düzenlenen İftara KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kevser Camisi önünde düzenlenen iftar programı - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın gelişi ve halkla selamlaşması - Bakanı Kılıç'ın iftar sonrası konuşması - Bakanı Kılıç'ın Muharip Gaziler Derneği'nin ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'da- Kılıç: - "Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olduğu sürece, ülkemizin ve milletimizin aşamayacağı hiçbir engel yoktur" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olduğu sürece, ülkemizin ve milletimizin aşamayacağı hiçbir engel yoktur" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 8 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK Toplantısı'na katılacak, Sefaköy'de iftar programına iştirak edecek.
 • 12:15Bakan Kılıç, Atletizm Genç Milli Takımı'nı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Atletizm Gençler Balkan Şampiyonası’nda birinci olan Genç Milli Takımı tebrik etti.
 • 23:43Eski TFF Başkanı Hasan Doğan AnıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Fatih Terim, Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatının 7. yılın nedeniyle verilen iftara katıldı.
 • 22:44Bakan Kılıç, Yurt ve Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar İçin Düzenlenen İftara KatıldıBakan Kılıç, Yurt ve Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar İçin Düzenlenen İftara KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın iftar programına gelişi - Bakan Kılıç ve protokol üyelerinin kimsesiz çocuklarla birlikte görüntüleri - İftar yemeği - Bakan Kılıç'ın konuşması ardından çocuklara eşofman dağıtımı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'da- Bakanı Kılıç, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı yurt ve sevgi evlerinde kalan çocuklarla iftarda buluştu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığınca Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı yurt ve sevgi evlerinde kalan çocuklar için düzenlenen iftara katıldı.
 • 13:49Bakan Kılıç, Milli Tekvandocuları Tebrik EttiBakan Kılıç, Milli Tekvandocuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sırbistan’da yapılan Avrupa Tekvando Poomse Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 00:58Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Badminton Çift Bayanlarda Bronz Madalya Kazanan...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Badminton Çift Bayanlarda Bronz Madalya Kazanan...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Avrupa Oyunları’nın on dördüncü gününde Badminton dalında bronz madalya kazanan Özge Bayrak-Neslihan Yiğit ikilisi için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 17:15Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Vezirköprü ilçesine gelişi- AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı ziyaretinin giriş bölümünden detay- Ziyaret sonrası detay SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir takım programlar gerçekleştirmek üzere geldiği Samsun'da, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
 • 01:321. Avrupa OyunlarıGençlik ve Sopar Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) güreşte bronz madalya kazanan Merve Kenger ve Elif Jale Yeşilırmak'ı kutladı.
 • 23:38Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Meşruiyetin kaynağının milletimiz olduğuna inanan AK Partimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve temsil ettiği makamın meşruiyetinin tartışmaya açılmasına hiçbir zaman müsaade etmeyecektir" değerlendirmesinde bulundu.
 • 22:20Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı makamının meşruiyetinin tartışılmasına tepki göstererek, “Meşruiyetin kaynağının milletimiz olduğuna inanan AK Partimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve temsil ettiği makamın meşruiyetinin tartışmaya açılmasına hiçbir zaman müsaade etmeyecektir” dedi.
 • 22:19Bakan Kılıç, Avrupa Oyunlarında Madalya Kazanan Sporcuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, 1. Avrupa Oyunlarının ikinci gününde 2 altın, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 17:14Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vatandaşlarla sohbeti -İlkadım AK Parti İlçe binasında toplantı -Katılanlardan detaylar-Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Parti olarak üzerimizdeki sorumluluğu biliyoruz.
 • 16:40Bakan Kılıç Samsun'da Seçimi DeğerlendirdiBakan Kılıç Samsun'da Seçimi DeğerlendirdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Biz sorumluluğumuzun farkındayız, bilincindeyiz.
 • 12:54Bakan Kılıç Samsun'daBakan Kılıç Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.
 • 00:14Gündem Özeti/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 10:21Kamu İnşaatlarında En Büyük Enkaz Spor YatırımlarındaKamu İnşaatlarında En Büyük Enkaz Spor Yatırımlarında2010 yılından sonra "950 spor yatırımı" adı altında gündeme gelen ve temelleri atılan çok sayıda tesis ödenemeyen hakedişler nedeniyle durma, 56 firma ise batma noktasına geldi.
 • 13:30Kılıç, Milli Atlet İlham Tanui Özbilen'i Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Uluslararası Marsilya Atletizm Yarışmalarında olimpiyat barajını geçen milli atlet İlham Tanui Özbilen’i tebrik etti.
 • 16:21Kılıç: Kılıç: "Antalyaspor Penaltılarla Süper Lig'e Çıkan Takım Oldu. Kendilerini Tebrik Ediyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Samsunspor açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Antalyaspor penaltılarla Süper Lig'e çıkan takım oldu.
 • 21:48Çavuşoğlu ve Kılıç, Antalyaspor-Samsunspor Maçını İzlemek İçin Stada GeldiÇavuşoğlu ve Kılıç, Antalyaspor-Samsunspor Maçını İzlemek İçin Stada GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - PTT 1. Lig play-off finali- Antalyaspor-Samsunspor maçı- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç İstanbul - Spor Toto Süper Lig'e çıkacak son takımın belirleneceği PTT 1. Lig play-off finalinde Samsunspor ile Antalyaspor, İstanbul'da karşı karşıya geldi.
 • 15:37Kılıç: Kılıç: "Neye Talip Olduklarını da Bilmeyen Bir Muhalefetle Karşı Karşıyayız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç'ın Samsun Gıda Borsası'nda üyelerle bir araya gelmesi- Bakan Kılıç'ın konuşması- Ladik ilçesine geçen Kılıç'ın burada partililere hitap etmesi- Seçim otobüsü ve vatandaşlardan genel ve detay görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Neye talip olduklarını da bilmeyen bir muhalefetle karşı karşıyayız. Şu anda kanunda, yönetmelikte, uygulamada olan şeyleri vaat ediyorlar.
 • 11:35Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Uygulamada Olan Şeyleri Vaat Ediyorlar"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, muhalefetin seçim vaatlerini eleştirerek, “Birçok vaatlerde bulunuyorlar.
 • 11:29Bakan Kılıç'tan Atama MüjdesiBakan Kılıç'tan Atama MüjdesiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, BESYO mezunlarına müjde vererek, bin 500 atama için Maliye Bakanlığı’ndan kadro beklediklerini açıkladı.
 • 20:12Kılıç: Kılıç: "Artık Gerçekler Görülmeye Başlandı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Sayın Demirtaş demiş ki 'AK Parti ile koalisyon yapmayız asla ama CHP ile konuşabiliriz.' Artık gerçekler görülmeye başlandı"- "Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Başbakanımız bu seçime girerken ne dedi?
 • 16:33Kılıç: Kılıç: "Kılıçdaroğlu 2002 Öncesinden Kaldı"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP’nin vaatlerini kendilerinin zaten yaptığını belirterek, “Kılıçdaroğlu herhalde 2002 öncesinden kaldı” dedi.
 • 21:48Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Ey Hdp Niye Batı'da Türk Bayrağını Kullanıyorsun da Doğu'da veya Güneydoğu'da...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vezirköprü- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Bir zahmet et Kılıçdaroğlu, git de Kredi Yurtlar Kurumunun yönetmeliğini bir oku. Şu anda Kredi Yurtlar Kurumundan kredisini almış öğrencilerimizin geri ödemesinin başlama tarihi mezun olduktan sonra 2 yıl" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "öğrenciler, sigortalı işe girdikten sonra kredi ödemeleri başlayacak" vaadiyle ilgili, "Bir zahmet et Kılıçdaroğlu, git de Kredi Yurtlar Kurumunun yönetmeliğini bir oku. Şu anda Kredi Yurtlar Kurumundan kredisini almış öğrencilerimizin geri ödemesinin başlama tarihi mezun olduktan sonra 2 yıl" dedi.
 • 19:38Spor Bakanı Kılıç, Aziz Yıldırım'ı Tebrik Ettiİstanbul/ DHA Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 18:56Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılışı yapılacak camiden genel ve detay görüntü - Bakan Kılıç'ın kendi kullandığı araçla açılışa gelmesi ve karşılanması - Bakan Kılıç'ın konuşması - vatandaşlardan detay - Bakan Kılıç'dan detay ve açılış - Bakan Kılıç'ın Orduköy Mahallesi Kılcanlı Mahallesi'ndeki ahşap camide incelemelerde bulunması- Bakan Kılıç, daha sonra bir otelde Yasemin ve Necmi Sener çiftinin nikahında şahitlik yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Hatırlıyorsunuz, duvarlara yazılar yazılmıştı 'zulüm 1453'te başladı' diye. Fethin ne olduğunu, İstanbul'un fethinin ne anlama geldiğini anlamayanlara da Rabbim inşallah hidayet nasip eylesin" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Hatırlıyorsunuz, duvarlara yazılar yazılmıştı 'zulüm 1453'te başladı' diye. Fethin ne olduğunu, İstanbul'un fethinin ne anlama geldiğini anlamayanlara da Rabbim inşallah hidayet nasip eylesin" dedi.