03:0500
SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri


AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

1976'da Almanya'da doğdu. Siyaset bilimci; Hertfordshire Üniversitesi'ni bitirdi. Siyaset bilimi ve Avrupa ekonomisi eğitimi aldı. Sabancı Holding bünyesinde yer alan Universal Trading UK Şirketi'nde satın alma görevlisi olarak iş hayatına girdi. 2003 yılında AK Parti Genel Merkezi'nde danışman... Devamı

  Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda 25 Madalya

  İspanya’nın Bilbao şehrinde 18-26 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan ve oynanan final müsabakaları ile sona eren Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye 2 altın, 9 gümüş ve 14 bronz madalya alarak Avrupa Şampiyonası’nı 25 madalya ile tamamladı. (Dün 16:17)

   

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 'Biz Onlara Pabuç Bırakmayız'

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Biz Onlara Pabuç Bırakmayız"

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Rize'de- Bakan Kılıç: "Çok farklı yapılardan gelen kardeşlerimiz kamplardan ayrılırken birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. (Dün 15:51)

   

  Bakan Kılıç: Sosyal Medya Sorumluluk İçinde Kullanılmalı

  Bakan Kılıç: Sosyal Medya Sorumluluk İçinde Kullanılmalı

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, soysal medyanın sorumluluk içerisinde kullanılması gerektiğini söyledi. (Dün 15:13)

   

  Bakan Kılıç: 'Çifte Standart Yapmayın'

  Bakan Kılıç: "Çifte Standart Yapmayın"

  Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, dış basının Kobani eylemlerinde kolluk kuvvetlerinin müdahalesini eleştirmesine ilişkin, “Bizi eleştiren bazı ülkelerin kolluk kuvvetlerine herhangi bir müdahale yapıldığında nasıl tepki verdiklerini de çok iyi biliriz. Çifte standart yapmayın. (Dün 14:35)

   

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Rize'de

  Bakan Kılıç: "Çok farklı yapılardan gelen kardeşlerimiz kamplardan ayrılırken birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. (Dün 14:06)

   

  Tekvandoda İki Bronz Madalya

  Tekvandoda İki Bronz Madalya

  İngiltere'de devam eden Tekvando Grand Prix müsabakalarında, milli sporcular Nur Tatar ve Furkan Asena Aydın bronz madalya kazandı. (Dün 10:58)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 03:05:55. #1.13#