SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 01:15Türkiye'nin Euro 2016'ya Katılma Hakkını KazanmasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda İzlanda'yı 1-0 yenerek, "en iyi üçüncü" kontenjanından Fransa'daki finallere direkt katılma hakkını elde eden A Milli Futbol Takımı'nı kutladı.
 • 19:18Bakan Çağatay Kılıç, Forklift KullandıBakan Çağatay Kılıç, Forklift KullandıSamsun’un Kavak ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir fabrika ziyaretinde forklifte binerek deneme sürüşü yaptı.
 • 18:35Kılıç: Kılıç: "Her Can Bizim Yüreğimizden Bir Kopuştur"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ankara’da yapılan saldırı, tüm Türkiye’ye, demokrasimize, milletimize, birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize yapılmış bir saldırıdır.
 • 14:31Bakan Kılıç'tan Samsun'a 2 Bin Kişilik Yurt MüjdesiBakan Kılıç'tan Samsun'a 2 Bin Kişilik Yurt MüjdesiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Yükseköğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) bünyesinde halen mevcut 7 kız, 2 erkek ve 5 karma öğrenci yurduna, önümüzdeki günlerde 2 bin kişilik yeni bir yurt daha ekleneceğini söyledi.
 • 16:34Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Terör Saldırısını Gerçekleştiren Hainleri En Şiddetli Şekilde Lanetliyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara'daki patlamaya ilişkin açıklaması Ankara'daki patlama- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Milletimizin başı sağ olsun, bu terör saldırısını gerçekleştiren hainleri en şiddetli şekilde lanetliyorum" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara'daki patlamaya ilişkin, "Milletimizin başı sağ olsun, bu terör saldırısını gerçekleştiren hainleri en şiddetli şekilde lanetliyorum" dedi.
 • 15:39Bakan Çağatay Kılıç Yapılan Bombalı Saldırıyı KınadıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara’da yaşanan patlamanın ardından yaptığı açıklamada Türk milletine başsağlığı diledi.
 • 15:20Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Bombalı Saldırıyı Kınadıİstanbul-dha gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Ankara'da yaşanan patlamanın ardından yaptığı açıklamada Türk milletine başsağlığı diledi.
 • 15:19Bakan Kılıç'tan Terör Saldırısına TepkiBakan Kılıç'tan Terör Saldırısına TepkiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Bu terör saldırısını gerçekleştiren hainleri en şiddetli şekilde lanetliyorum” dedi.
 • 16:37Bakan Kılıç; Seyirci Sayısı Geçen Yıla Oranla ArttıBakan Kılıç; Seyirci Sayısı Geçen Yıla Oranla ArttıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geçen sezona oranla tribünlerdeki seyirci sayısında artış olduğunu kaydederek. "Seyirci sayısına baktığınız zaman geçen sezona oranla ilk 7 haftada Süper Lig'de yüzde 58, PTT 1. Lig'de de yüzde 68 artış var" dedi.
 • 14:46Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 7 Haziran seçimlerinde vatandaşların AK Parti’ye Türkiye’yi yönetme sorumluluğunu en üst seviyede verdiğini ve seçim sonrası yaşanan süreçte de muhalefet partilerinin tutumlarını gözlemlediğini belirterek, “Dolayısıyla kimin samimi olduğunu, kimin olmadığını 1 Kasım’da sandıkta göreceğiz” dedi.
 • 15:16Karşıyaka, Samsun'da Salon ve Stadı GörüştüKarşıyaka Başkanı Ali Erten, basketbol takımının Samsun'da oynadığı Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinde Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'le görüştü.
 • 14:34Bakan Çağatay Kılıç: Bakan Çağatay Kılıç: "Türkiye'nin Kuvvetli Bir Siyasi İradeye İhtiyacı Var"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, memleketi Samsun’da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Terme ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.
 • 17:25Bakan Kılıç'tan Bakan Kılıç'tan "Passolig" AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 1 Kasım seçim bildirgesinde yer alan ’Passolig’in kaldırılması’ konusunda açıklama yaparak, Elektronik Bilet Kanunu’nu meclisteki bütün partilerin imzaladığını, bazı çevrelerin de bu konuyla ilgili iyi bilgilendirilmediğini söyledi.
 • 12:36Bakan Çağatay Kılıç'tan Atakum'a Havuz MüjdesiBakan Çağatay Kılıç'tan Atakum'a Havuz MüjdesiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, memleketi Samsun’da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Atakum ilçesinde halkla ve esnafla buluştu.
 • 12:17Bakan Kılıç Milli Haltercileri Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nın 4. gününde madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 14:47Bakan Kılıç'tan, Bakan Kılıç'tan, "Şike Davası ve Deniz Çoban" AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davası ve verdiği hatalı penaltı sonrası canlı yayında özür dileyen Deniz Çoban’ın hakemliği bırakması ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 12:17Bakan Kılıç, Miting Alanını İncelediBakan Kılıç, Miting Alanını İncelediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün Samsun’da yapacağı miting öncesi Cumhuriyet Meydanı’ndaki hazırlıkları yerinde inceledi.
 • 15:58Bakan Çağatay Kılıç, Kenan Sofuoğlu'nu Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Supersport Şampiyonası’nın Fransa’daki 11. ayağını 2. sırada bitirerek şampiyonluğunu ilan eden Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nu tebrik etti.
 • 16:30Bakan Kılıç: Bazılarının Vaat Ettiklerini Biz YapıyoruzBakan Kılıç: Bazılarının Vaat Ettiklerini Biz YapıyoruzGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, muhalefet partilerinin seçim vaatlerini eleştirerek, "Bazılarının vaat ettiklerini biz zaten yapıyoruz" dedi.
 • 15:07Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması- Fotoğraf çekimi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- "Asıl mesele 1 Kasım'da oy vermek değil, birliğimizi beraberliğimizi ortaya koymak lazım"- "Bazen üstümüze oynanan oyunlara karşı sabırla, sessizce kaldık.
 • 13:44Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Benden Kanunsuz İş Yapılması İstenmesin"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Samsunspor ile ilgili olarak kanunsuz ve kuralsız bir iş yapılamasını benden istemesinler” dedi.
 • 21:12Bakan Kılıç, Sel Bölgesini İncelediBakan Kılıç, Sel Bölgesini İncelediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şiddetli yağışta zarar gören Havza ilçesindeki çalışmaları yerinde inceledi.
 • 21:06Bakan Kılıç, Havza'da Selde Zara Gören Vatandaşı Ziyaret EttiBakan Kılıç, Havza'da Selde Zara Gören Vatandaşı Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsun'un Havza ilçesinde çarşamba gecesi yağan şiddetli yağışın ardından oluşan sel felaketi nedeniyle zarar gören Karşıyaka, Değirmenüstü ve Memduhiye mahallelerini geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 • 19:31Bakan Kılıç, Selde Zarar Gören Havza'yı GezdiBakan Kılıç, Selde Zarar Gören Havza'yı GezdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’un Havza ilçesinde 2 gün önce olan şiddetli yağışın ardından oluşan sel felaketi nedeniyle zarar gören yerleri ziyaret etti.
 • 10:55Binlerce Genç, Yaz Heyecanını Gençlik Kamplarında YaşadıBinlerce Genç, Yaz Heyecanını Gençlik Kamplarında YaşadıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bu yaz gençlik kamplarında 55 bin gencin misafir edildiğini söyledi.
 • 13:12Samsun Bir İlke Daha İmza AtacakSamsun Bir İlke Daha İmza AtacakGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 4 Ekim’de açıklayacağı seçim beyannamesinin ardından hafta başında meşale şehir Samsun’da yapacağı mitingle AK Parti’nin seçim çalışmalarına başlayacağını belirterek, ”Buradan bismillah deyip yeniden yola çıkıyoruz” dedi.
 • 20:45Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bu Vatana Uzanan Her Eli Kıracağız"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Bizi bölemeyecekler.
 • 18:56Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Kapı Kapı Dolaşacağız"SAMSUN (İHA) – Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, seçim sürecinde kapı kapı gezerek, gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.
 • 19:17Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "İftiralar ve Saldırılara Biz Sessiz Kalmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bayramlaşma programından detay- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: - "Bu devletin, bu milletin, bu bayrağın varlığı için canını ortaya koyanları hiçbir şekilde tartışılmasına müsaade etmeyeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu devletin, bu milletin, bu bayrağın varlığı için canını ortaya koyanları hiçbir şekilde tartışılmasına müsaade etmeyeceğiz" dedi.
 • 18:38Kılıç: Kılıç: "Bizim İçin Ortadoğu Asla Bir Bataklık Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Samsun İl Başkanlığındaki bayramlaşmadan detaylar- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'da- Bakan Kılıç: - "Bizim için Ortadoğu asla bir bataklık değildir.
 • 16:35Bakan Kılıç'ın Şehit ÜzüntüsüBakan Kılıç'ın Şehit ÜzüntüsüGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde gelen 2 şehit haberiyle büyük üzüntü yaşadı.
 • 15:27Bakan Kılıç'ın Şehit ÜzüntüsüBakan Kılıç'ın Şehit ÜzüntüsüGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da partisinin il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
 • 15:24Bakan Kılıç'tan Ana Muhalefet Liderine EleştiriBakan Kılıç'tan Ana Muhalefet Liderine EleştiriGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ana muhalefet liderinin görevi, gidip de yurt dışında şikayette bulunmak değildir” dedi.
 • 12:59Bakan Çağatay Kılıç'tan Güvenlik Güçlerine Bayrak ZiyaretiBakan Çağatay Kılıç'tan Güvenlik Güçlerine Bayrak ZiyaretiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere gittiği memleketi Samsun’da sabah saatlerinde bayram ziyaretlerine başladı.
 • 14:02Bakan Çağatay Kılıç AçıklamasıBakan Çağatay Kılıç AçıklamasıAK Parti aday tanıtım toplantısında 1 Kasım milletvekili genel seçimlerine yönelik değerlendirmede bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Türkiyemiz’in, aziz milletimizin teröre karşı tek nefes tek yürek olduğu gibi biz de AK Parti olarak birbirine kenetlenmiş ve tek bir amaç ve tek bir hedefe emin adımlarla gidecek olan birbirinden kıymetli milletvekili adaylarımızla 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine hazırız” dedi.
 • 14:11Bakan Çağatay Kılıç, A Milli Güreşçileri Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, A Milli Güreşçileri Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geçtiğimiz günlerde ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Güreş Takımlarını kabul etti.
 • 10:58Bakan Çağatay Kılıç Milli Güreşçileri Tebrik Ettiİstanbul-dha gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Güreş Şampiyonası'nda serbest stilde altın madalya kazanan Taha Akgül ile bronz madalya kazanan Yakup Gör'ü tebrik etti.
 • 11:57Bakan Kılıç'tan Milli Güreşçilere Tebrik MesajıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Güreş Şampiyonası’nda kadınlar 58 kiloda bronz madalya kazanan Elif Jale Yeşilırmak’ı kutladı.
 • 21:44Bakan Çağatay Kılıç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı'nı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nı tebrik etti.
 • 12:55Bakan Çağatay Kılıç, Milli Sporcu İlke Özyüksel'i Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Modern Pentatlon Yıldız A Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazanan İlke Özyüksel’i tebrik etti.
 • 18:18Meclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiMeclis'te 'Silah Çekildi' PolemiğiTBMM Genel Kurulu'nda, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın 'silah' çektiği iddia edildi. Kılıç, iddiaları kesin bir dille Meclis'te söz alarak yalanladı.
 • 18:13Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "TBMM Genel Kurulu'nda silahına davrandığı" iddiasına, "Ben Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin bakanıyım. Bir bakan Genel Kurul'da silah mı taşır? Böyle bir şey olabilir mi? Alçakça bir iftiradır" yanıtını verdi.
 • 23:41Bakan Kılıç, Milli Yüzücü Güneş'i Kabul EttiBakan Kılıç, Milli Yüzücü Güneş'i Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Zeynep Güneş'i karşılaması- Kabulden görüntüler Bakan Kılıç, milli yüzücü Güneş'i kabul etti- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya şampiyonu Viktoria Zeynep Güneş ile makamında bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dünya şampiyonu yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti.
 • 17:22Bakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 altın madalya kazanan milli yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Singapur'da yapılan 5. FINA Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası'nda 4 altın madalya kazanarak ülke spor tarihine geçen milli sporcu Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti.
 • 16:42Bakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiBakan Çağatay Kılıç, 4 Altın Madalya Kazanan Milli Yüzücü Viktoria Zeynep Güneş'i Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Singapur'da yapılan 5. FINA Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası'nda 4 altın madalya kazanarak ülke spor tarihine geçen milli sporcu Viktoria Zeynep Güneş'i kabul etti.
 • 00:44Bakan Çağatay Kılıç, Dünya İkincisi Olan Milli Voleybolcuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23 Yaş Altı Erkekler Dünya Voleybol Şampiyonası’nda ikinciliği elde eden, Türkiye U23 Erkek Milli Takımını tebrik etti.
 • 19:38Bakan Kılıç'tan Alman Bakana Bakan Kılıç'tan Alman Bakana "Göçmen" TepkisiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya İçişleri Bakanı’nın "AB Türkiye’de bir mülteci kampı kurmalı" önerisine tepki göstererek, “Bize lütfen bu tip akılları vermeyin.
 • 16:26Piyade Uzman Onbaşı Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa VerildiPiyade Uzman Onbaşı Yılmaz'ın Cenazesi Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesinin mezarlığa getirilişi, - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın cenazeye gelmesi ve mezarlığa toprak atması, - Cenazeden detay, Muş'taki trafik kazası- Kazada hayatını kaybeden Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesi, Bafra'da toprağa verildi- Cenaze törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Muş'ta takla atan otomobilde hayatını kaybeden Piyade Uzman Onbaşı Orçun Yılmaz'ın cenazesi, Samsun'un Bafra ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:3530 Ağustos Zafer Bayramı MesajıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Her türlü donanıma sahip, milli ve manevi hassasiyetlere sahip, vatan ve millet çıkarlarını kendi çıkarlarından üstün tutan Türk gençliği bu kutsal emanetlere en iyi şekilde sahip çıkacaktır” dedi.
 • 13:29Yeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülYeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülTürkiye'nin ilk seçim hükümeti kabinesinde 6 siyaset bilimci, 5 mühendis, 4 ekonomist, 2 avukat yer aldı. Kabinenin en genç bakanı Çağatay Kılıç, en yaşlısı ise Vecdi Gönül oldu.