SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri


AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

1976'da Almanya'da doğdu. Siyaset bilimci; Hertfordshire Üniversitesi'ni bitirdi. Siyaset bilimi ve Avrupa ekonomisi eğitimi aldı. Sabancı Holding bünyesinde yer alan Universal Trading UK Şirketi'nde satın alma görevlisi olarak iş hayatına girdi. 2003 yılında AK Parti Genel Merkezi'nde danışman... Devamı

00:11
Bakan Kılıç'tan Milli Atlet Özbilen'e Tebrik Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, IAAF Permit Salon Yarışması'nda 1500 metrede altın madalya kazanan milli sporcuyu tebrik etti.
23:53
Bakan Kılıç'tan Milli Sporcuya Tebrik Mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Akdeniz Şampiyonası’nda gençler kategorisinde altın madalya kazanan Milli sporcu Enver Yıldırım için tebrik mesajı yayımladı.
23:04
Bakan Kılıç'tan Milli Eskrimci Yıldırım'a Kutlama Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Akdeniz Şampiyonası'nda gençler kategorisinde altın madalya kazanan Enver Yıldırım'ı tebrik etti.
19:24
İzmir'in Stat Sorunu Haftaya Çözülüyor Bakan Çağatay Kılıç, İzmir’de yapılması planlanan statları inceledi.
İzmir'in Stat Sorunu Haftaya Çözülüyor
18:27
Bakan Kılıç'tan İzmir'de Stat Turu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İzmir'deki statlarda incelemelerde bulundu.
Bakan Kılıç'tan İzmir'de Stat Turu
17:16
Bakan Kılıç, Yıldız Milli Eskrim Takımı'nı Kutladı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Akdeniz Şampiyonası'nda bir gümüş ve 2 bronz madalya kazanan Yıldız Milli Eskrim Takımı'nı tebrik etti.
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
16:18
Bakan Çağatay Kılıç, Yıldız Milli Eskrim Takımını Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İspanya’da düzenlenen Akdeniz Şampiyonası’nda 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan Yıldız Milli Eskrim Takımı’nı için bir tebrik mesajı yayımladı.
16:09
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir İl Kongresi'nde sürprizlerle karşılandı.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım
11:19
Başbakan Davutoğlu İzmir'e Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak ile saat 11.11'de İzmir'e gitti.
20:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar'la Kısa Süre Sohbet Etti Kırşehir'den sonra İstanbul'a dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski bakan Erdoğan Bayraktar'la kısa süre sohbet etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar'la Kısa Süre Sohbet Etti
19:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (2) "Bu ülkede faiz ödemesine giden her fazla kuruş, milletin hakkının gasbıdır.
18:37
Erdoğan: "Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de- Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (2)"Bu ülkede faiz ödemesine giden her fazla kuruş, milletin hakkının gasbıdır.
Erdoğan: 'Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir'
18:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (3) "Adama sorarlar, 'Acaba sizin 10 bin kilometreyi aşkın mesafeden gelip de Irak'ta, Kobani'de, Afganistan'da ne işin var?' Öyle mi? Ama siz eğer güçlü bir ülke güçlü bir imparatorluğun varisi iseniz, öyle düşünemezsiniz, 'Evet biz oralarda da varız' diyeceksiniz.
17:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Neşet Ertaş'ın Kabrini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kırşehir’de merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın kabrini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Neşet Ertaş'ın Kabrini Ziyaret Etti
16:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de (2) Toplu AÇILIŞTA HALKA HİTAP ETTİ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de (2)
14:33
Tbesf Başkanı Demirhan Şerefhan'dan Hakkındaki İddialara Cevap Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Demirhan Şerefhan, "Sayın Bakanı da yanlış bilgilendiriyorlar.
13:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Kırşehir kent merkezindeki Hoca Ahmet Yesevi Camisinde kıldı.
12:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı ziyaret ve açılışlar için bugün Kırşehir'e geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de
11:44
İzciliğe İlgi, 11 Yılda 114 Kat Arttı TİF tarafından yapılan çalışmalar ve Gençlik ve Spor Bakanlığının sağladığı imkanlar sayesinde, 2004 yılında bin olan izci sayısı son 11 yılda 114 bine ulaştı.
14:26
Eskrimciler Akdeniz Şampiyonasına Hazırlanıyor Eskrim Milli Takımı, İspanya'nın Guadalajara kentinde 31 Ocak-2 Şubat tarihlerinde düzenlenecek Yıldızlar ve Gençler Akdeniz Şampiyonasına hazırlanıyor.
13:40
Bakan Kılıç'tan, AK Parti Konya İl Teşkilatına Ziyaret Bir dizi program için Konya'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Konya İl Teşkilatını da ziyaret etti.
Bakan Kılıç'tan, AK Parti Konya İl Teşkilatına Ziyaret
08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
00:17
Kılıç: Zarar Vermedi Dersek Yanılırız... Şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini belirten Bakan Kılıç, katıldığı bir televizyon programında özel açıklamalarda bulundu.
Kılıç: Zarar Vermedi Dersek Yanılırız...
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
17:40
Sadef 10. Yıl Şölenine Hazır Samsun Dernekler Federasyonu’nun (SADEF) Yüksek İstişare Toplantısı yoğun katılımla İstanbul’da gerçekleştirildi.
Sadef 10. Yıl Şölenine Hazır
16:41
Yeni Stadın Yüzde 65'i Tamam Samsun’da inşaatı devam eden 19 Mayıs Stadyumu’nun yüzde 65’inin tamamlandığı bildirildi.
Yeni Stadın Yüzde 65'i Tamam
14:19
Başbakan Davutoğlu Yapısal Dönüşüm Programının Son Bölümünü Açıkladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Nitelikli insan gücü için çalışma izni turkuaz kart sistemi ile özellikle gelmelerini arzu ettiğimiz kişiler için ara alan oluşturacağız. Türkiye’de rahat kalacaklar, vatandaş olmadan belli haklardan istifade ederek, böylece en kaliteli insan unsurunun Türkiye’ye gelişini temin edeceğiz" dedi.
14:18
Yapımına Devam Edilen 26 Yeni Statta Çalışmalar Sürüyor Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın tesisleşme hamlesi çerçevesinde yapımına hızla devam edilen 26 yeni stadın, ülke sporunun çehresini değiştireceği ileri sürüldü.
Yapımına Devam Edilen 26 Yeni Statta Çalışmalar Sürüyor
13:41
Ülke Sporunun Çehresi Değişecek" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Yeni projeler ülke sporuna verdiğimiz değeri gösteriyor" "İnşaat halinde olan veya devreye girecek yeni statlarımızla birlikte, eksiği olan mevcut statların da maç yükü azalacak"
13:38
İstanbul Cup 2015 Yarın Başlıyor Avrupa Yüzme Birliği Federasyonu tarafından ikinci kez düzenlenecek olan Uluslararası U17 Bayanlar Sutopu Turnuvası, 29 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
İstanbul Cup 2015 Yarın Başlıyor
12:38
Beşiktaşlı Engelli Taraftar Hayaline Kavuştu Beşiktaşlı engelli taraftar Emrah Çevik'in hayalini kurduğu maç izleme ve forma imzalatma isteği gerçekleşti.
Beşiktaşlı Engelli Taraftar Hayaline Kavuştu
12:02
İstanbul Cup 2015 Başlıyor Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Uluslararası U17 Bayanlar Sutopu Turnuvası İstanbul Cup 2015’te mücadele edecek olan millilere başarılar diledi.
12:02
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tesisleşme hamlesi çerçevesinde yapımına hızla devam edilen 26 yeni stat, ülke sporunun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor.
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru
11:04
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru Spor Bakanlığının tesisleşme hamlesi çerçevesinde yapımına hızla devam edilen 26 yeni stat, ülke sporunun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor.
26 Yeni Futbol Stadı Projesinde Sona Doğru
10:54
Uluslararası 17 Yaş Altı Bayanlar Sutopu Turnuvası Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Turnuvada mücadele edecek sporcu kardeşlerimize başarılar dilerim. Şimdilerde elde edecekleri tecrübeler yakın vadede meyvelerini verecektir"
10:03
Engelli Gencin Bir Hayali Daha Gerçek Oldu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, engelli genç Emrah Çevik’in bir hayalini daha gerçekleştirdi.
Engelli Gencin Bir Hayali Daha Gerçek Oldu
01:14
Çiçek: "Bataklık Hep Birlikte Kurutulmalı" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Bataklık Hep Birlikte Kurutulmalı'
00:02
Çiçek: "Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır'
23:56
Uluslararası Holokost Anma Günü TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Uluslararası Holokost Anma Günü
17:42
Bakan Kılıç, Motosikletçileri Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, Dakar Rallisi'nde ilk kez bitişe ulaşan milli motosikletçiler Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir ile bir araya geldi.
16:55
Bakan Kılıç, Motosikletçileri Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dakar Rallisi'nde ilk kez bitişe ulaşan motosikletçiler Şakir Şenkalaycı ve Serkan Özdemir ile bir araya geldi.
11:13
Bakan Kılıç, Engelli Gencin Hayalini Gerçekleştirdi Bakan Kılıç'ın desteğiyle Slaven Bilic ve futbolcuların imzaladığı Beşiktaş formasına kavuşan Emrah Çevik, bu kez de Beşiktaş-Adana Demirspor maçını izledi.
18:20
Eskrimde Akdeniz Şampiyonası Hazırlıkları Genç ve Yıldız Milli Takımları Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde kampa girdi.
16:28
Buz Pateninde 5 Madalya Türkiye, 8. Avrupa Kupası Skate Helena Artistik Buz Pateni Yarışması'nda 1 altın, 3 gümüş, 1 bronz madalya kazandı Bakan Kılıç, madalya kazanan sporcuları kutladı.
16:27
Buz Pateninde 5 Madalya Sırbistan’da düzenlenen 8. Avrupa Kupası Skate Helena Artistik Buz Pateni Yarışması'nda milli sporcular, 1 altın, 3 gümüş, 1 bronz madalya kazandı.
13:38
Tenis'de 4 Madalya Milli sporcular, Bosna Hersek ve Antalya'da düzenlenen turnuvalardan 2 altın, 2 gümüş madalya kazandı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, madalya kazanan sporcuları tebrik etti.
12:23
Bakan Çağatay Kılıç, Tenisçileri Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bosna Hersek’te düzenlenen ITF Grade5 Siroki Brijeg Open Turnuvası’nda ve Antalya’da gerçekleşen ITF Turnuvası’nda madalya kazanan sporcuları tebrik etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]