SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 13:49Bakan Kılıç, Milli Tekvandocuları Tebrik EttiBakan Kılıç, Milli Tekvandocuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sırbistan’da yapılan Avrupa Tekvando Poomse Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 00:58Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Badminton Çift Bayanlarda Bronz Madalya Kazanan...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Badminton Çift Bayanlarda Bronz Madalya Kazanan...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Avrupa Oyunları’nın on dördüncü gününde Badminton dalında bronz madalya kazanan Özge Bayrak-Neslihan Yiğit ikilisi için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 17:15Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Vezirköprü ilçesine gelişi- AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı ziyaretinin giriş bölümünden detay- Ziyaret sonrası detay SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir takım programlar gerçekleştirmek üzere geldiği Samsun'da, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
 • 01:321. Avrupa OyunlarıGençlik ve Sopar Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) güreşte bronz madalya kazanan Merve Kenger ve Elif Jale Yeşilırmak'ı kutladı.
 • 23:38Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Meşruiyetin kaynağının milletimiz olduğuna inanan AK Partimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve temsil ettiği makamın meşruiyetinin tartışmaya açılmasına hiçbir zaman müsaade etmeyecektir" değerlendirmesinde bulundu.
 • 22:20Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı makamının meşruiyetinin tartışılmasına tepki göstererek, “Meşruiyetin kaynağının milletimiz olduğuna inanan AK Partimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve temsil ettiği makamın meşruiyetinin tartışmaya açılmasına hiçbir zaman müsaade etmeyecektir” dedi.
 • 22:19Bakan Kılıç, Avrupa Oyunlarında Madalya Kazanan Sporcuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, 1. Avrupa Oyunlarının ikinci gününde 2 altın, 1 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 7 madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
 • 17:14Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vatandaşlarla sohbeti -İlkadım AK Parti İlçe binasında toplantı -Katılanlardan detaylar-Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Parti olarak üzerimizdeki sorumluluğu biliyoruz.
 • 16:40Bakan Kılıç Samsun'da Seçimi DeğerlendirdiBakan Kılıç Samsun'da Seçimi DeğerlendirdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Biz sorumluluğumuzun farkındayız, bilincindeyiz.
 • 12:54Bakan Kılıç Samsun'daBakan Kılıç Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.
 • 00:14Gündem Özeti/ 14 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Serdivan ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 10:21Kamu İnşaatlarında En Büyük Enkaz Spor YatırımlarındaKamu İnşaatlarında En Büyük Enkaz Spor Yatırımlarında2010 yılından sonra "950 spor yatırımı" adı altında gündeme gelen ve temelleri atılan çok sayıda tesis ödenemeyen hakedişler nedeniyle durma, 56 firma ise batma noktasına geldi.
 • 13:30Kılıç, Milli Atlet İlham Tanui Özbilen'i Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Uluslararası Marsilya Atletizm Yarışmalarında olimpiyat barajını geçen milli atlet İlham Tanui Özbilen’i tebrik etti.
 • 16:21Kılıç: Kılıç: "Antalyaspor Penaltılarla Süper Lig'e Çıkan Takım Oldu. Kendilerini Tebrik Ediyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Samsunspor açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Antalyaspor penaltılarla Süper Lig'e çıkan takım oldu.
 • 21:48Çavuşoğlu ve Kılıç, Antalyaspor-Samsunspor Maçını İzlemek İçin Stada GeldiÇavuşoğlu ve Kılıç, Antalyaspor-Samsunspor Maçını İzlemek İçin Stada GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - PTT 1. Lig play-off finali- Antalyaspor-Samsunspor maçı- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç İstanbul - Spor Toto Süper Lig'e çıkacak son takımın belirleneceği PTT 1. Lig play-off finalinde Samsunspor ile Antalyaspor, İstanbul'da karşı karşıya geldi.
 • 15:37Kılıç: Kılıç: "Neye Talip Olduklarını da Bilmeyen Bir Muhalefetle Karşı Karşıyayız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç'ın Samsun Gıda Borsası'nda üyelerle bir araya gelmesi- Bakan Kılıç'ın konuşması- Ladik ilçesine geçen Kılıç'ın burada partililere hitap etmesi- Seçim otobüsü ve vatandaşlardan genel ve detay görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Neye talip olduklarını da bilmeyen bir muhalefetle karşı karşıyayız. Şu anda kanunda, yönetmelikte, uygulamada olan şeyleri vaat ediyorlar.
 • 11:35Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Uygulamada Olan Şeyleri Vaat Ediyorlar"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, muhalefetin seçim vaatlerini eleştirerek, “Birçok vaatlerde bulunuyorlar.
 • 11:29Bakan Kılıç'tan Atama MüjdesiBakan Kılıç'tan Atama MüjdesiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, BESYO mezunlarına müjde vererek, bin 500 atama için Maliye Bakanlığı’ndan kadro beklediklerini açıkladı.
 • 20:12Kılıç: Kılıç: "Artık Gerçekler Görülmeye Başlandı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Sayın Demirtaş demiş ki 'AK Parti ile koalisyon yapmayız asla ama CHP ile konuşabiliriz.' Artık gerçekler görülmeye başlandı"- "Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Başbakanımız bu seçime girerken ne dedi?
 • 16:33Kılıç: Kılıç: "Kılıçdaroğlu 2002 Öncesinden Kaldı"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP’nin vaatlerini kendilerinin zaten yaptığını belirterek, “Kılıçdaroğlu herhalde 2002 öncesinden kaldı” dedi.
 • 21:48Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Ey Hdp Niye Batı'da Türk Bayrağını Kullanıyorsun da Doğu'da veya Güneydoğu'da...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vezirköprü- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Bir zahmet et Kılıçdaroğlu, git de Kredi Yurtlar Kurumunun yönetmeliğini bir oku. Şu anda Kredi Yurtlar Kurumundan kredisini almış öğrencilerimizin geri ödemesinin başlama tarihi mezun olduktan sonra 2 yıl" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "öğrenciler, sigortalı işe girdikten sonra kredi ödemeleri başlayacak" vaadiyle ilgili, "Bir zahmet et Kılıçdaroğlu, git de Kredi Yurtlar Kurumunun yönetmeliğini bir oku. Şu anda Kredi Yurtlar Kurumundan kredisini almış öğrencilerimizin geri ödemesinin başlama tarihi mezun olduktan sonra 2 yıl" dedi.
 • 19:38Spor Bakanı Kılıç, Aziz Yıldırım'ı Tebrik Ettiİstanbul/ DHA Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 18:56Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılışı yapılacak camiden genel ve detay görüntü - Bakan Kılıç'ın kendi kullandığı araçla açılışa gelmesi ve karşılanması - Bakan Kılıç'ın konuşması - vatandaşlardan detay - Bakan Kılıç'dan detay ve açılış - Bakan Kılıç'ın Orduköy Mahallesi Kılcanlı Mahallesi'ndeki ahşap camide incelemelerde bulunması- Bakan Kılıç, daha sonra bir otelde Yasemin ve Necmi Sener çiftinin nikahında şahitlik yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Hatırlıyorsunuz, duvarlara yazılar yazılmıştı 'zulüm 1453'te başladı' diye. Fethin ne olduğunu, İstanbul'un fethinin ne anlama geldiğini anlamayanlara da Rabbim inşallah hidayet nasip eylesin" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Hatırlıyorsunuz, duvarlara yazılar yazılmıştı 'zulüm 1453'te başladı' diye. Fethin ne olduğunu, İstanbul'un fethinin ne anlama geldiğini anlamayanlara da Rabbim inşallah hidayet nasip eylesin" dedi.
 • 17:56Bakan Kılıç, Samsun'da Cami Açılışına KatıldıBakan Kılıç, Samsun'da Cami Açılışına KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da cami açılışına katıldı.
 • 14:03Okulu Tatil Edip Geziye Gidiyoruz Diye Başbakan'ın Açılış Törenine GötürmüşlerOkulu Tatil Edip Geziye Gidiyoruz Diye Başbakan'ın Açılış Törenine GötürmüşlerAnkara’da 24 Mayıs'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katıldığı 22 tesisin temel atma törenine Eskişehir’den 4 otobüs öğrenci götürüldüğü ileri sürüldü.
 • 13:21Kılıç: Kılıç: "Türkiye'de 2002 Yılında Sendikalaşma Oranı Yüzde 74 İdi. Şu Anda Yüzde 86"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Türkiye'de 2002 yılında sendikalaşma oranı yüzde 74 idi.
 • 12:10Kılıç: Kılıç: "Doktorun Faili İnsanlıktan Nasibini Almamış Birisi"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, doktorun failinin hiçbir anlamda insanlıktan nasibini almamış birisi olduğunu söyledi.
 • 02:24Kılıç: Kılıç: "Manşetle Hükümet İndiriyorlardı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Manşetle hükümet indiriyorlardı, başbakanlara talimat veriyorlardı.
 • 19:56Kılıç: Kılıç: "Sandıktan Çıkacak Olan Milli İrade, Başımızın Üstünde Yeri Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın ziyaretinden gezme detay görüntüleri - Bakan Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Biz musluklardan kan akan billboardlarla seçim kampanyası yapmıyoruz.
 • 12:38Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Her Gün de Olumsuz Bir Şey Yazılmaz, Her Gün de Bir Olumsuzluk Olmaz...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Bir anda nedense yurt dışındaki bir takım çevrelerin sanki düğmeye basılmışçasına, bir takım gazeteler, dergiler Türkiye aleyhine, özellikle AK Parti aleyhine ve özellikle Cumhurbaşkanımız ile Başbakanımız aleyhine bir kampanya başlattılar.
 • 11:10Bakan Kılıç'tan Bbc Türkçe Muhabirine CevapBakan Kılıç'tan Bbc Türkçe Muhabirine CevapGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, BBC Türkçe muhabirinin "AK Parti’nin Samsun’da bazı yerlerde ciddi anlamda oy sıkıntısı yaşadığı" iddialarıyla ilgili, "O hanımefendi zahmet etsin, bir gün benim programıma katılsın.
 • 11:07Bağımlılıkla Mücadele Kapsamında Antrenörler İçin Farkındalık EğitimiBağımlılıkla Mücadele Kapsamında Antrenörler İçin Farkındalık Eğitimi"Eğitim programından detay görüntüler-Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Aşırı üzüntü kadar, aşırı sevincin de uyuşturucuyla mücadele etmiş bir kişiyi tekrar uyuşturucuya geri götürebilecek etkisi oluyor.
 • 01:58Bakan Kılıç Gençler ile Bir Araya GeldiBakan Kılıç Gençler ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik Merkezi önünde yakılan ateş- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın gelişi- Bakan Kılıç'ın gençler ile sohbeti- 13 yaşındaki Umut Odlioğlu'nun Bakan Kılıç ile sohbeti- 5 yaşındaki anaokulu öğrencisi Elmas Ecrin Altun'un şiir okuması - Yağmurun yağması ve gençlerin salona girişi - Bakan Kılıç'ın gençlerin önerilerini dinlemesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, gençler ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da gençler ile bir araya geldi.
 • 23:43Spor Bakanı Kılıç, Erdenay'ı Tebrik Ettiİstanbul/ DHA Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yaptığı Olağanüstü Genel kurul toplantısında başkanlığa seçilen Harun Erdenay için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 23:09Bakan Kılıç Bafra'da Gençlerle BuluştuBakan Kılıç Bafra'da Gençlerle BuluştuGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’un Bafra ilçesinde gençlerle buluştu.
 • 19:52Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bu Delikanlılık Değildir, Bu Adamlık Değildir"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sahte sosyal medya hesapları üzerinden bir takım terbiye sınırlarını aşan paylaşımlar geldiğini ifade ederek, “Yüzümüze söyleyemeyeceğiniz şeyleri gidip de sanal ortamda yazmayın.
 • 14:42Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Kılıçdaroğlu Odasını Toplamaya Başlamıştır"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Yüzde 26’nın altında oy alırsam bırakırım" sözlerine karşılık, “Son gelen kamuoyu araştırmalarına baktığımda CHP yüzde 26’nın altında görünüyor.
 • 06:55Necip Fazıl Kısakürek AnıldıNecip Fazıl Kısakürek AnıldıNecip Fazıl Kısakürek doğumun 111. yıl dönümünde Samsun'da "Gençlik Üstad'ı Anıyor" temalı saygı gecesinde Uğur Işılak konseri ile anıldı.
 • 12:12Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yurtdışındaki bazı yayın organlarının, AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili ciddi anlamda olumsuz bir yaklaşım içerisinde olduğunu belirtti.
 • 23:45Bakan Kılıç Galatasaray'ı Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Süper Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nda Fenerbahçe’nin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile 2-2 berabere kalmasının ardından şampiyonluğu garantileyen Galatasaray futbol takımı için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 17:18Bakan Kılıç, Muhtarlarla Bir Araya GeldiBakan Kılıç, Muhtarlarla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağtay Kılıç'ın muhtarlarla yaptığı toplantıdan detay görüntüler - Bakan Kılıç'ın açıklamaları- Bakan Kılıç'ın esnaf ziyaretinden detay görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Geçmiş zamanlarda atılan manşetleri bir hatırlayın.
 • 12:37Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Muhalefetin Söylemlerini Vatandaş Ciddiye Almıyor"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, girdikleri seçimlerden başarısızlıkla çıkan muhalefetin ortaya koyduğu bir takım söylemlerin vatandaşlar tarafından ciddiye alınmadığını söyledi.
 • 21:24Kılıç: Kılıç: "Hiçbir Siyasi Partinin Seçim Bürosunun Saldırıya Uğramasını Tasvip Edemeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç, 19 Mayıs İlçesi Dereköy Mahallesi Esnaf Ziyareti Detay- Bakan Kılıç Halka Hitap,- 19 Mayıs İlçesi AK Parti SKM ziyareti detay, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Hiçbir siyasi partinin seçim bürosunun, ilçe başkanlığının, il başkanlığının saldırıya uğramasını tasvip edemeyiz.
 • 16:53Bakan Kılıç: Türkiye'nin Gelişmesi İçin Yeni Anayasanın Yapılması GerekliBakan Kılıç: Türkiye'nin Gelişmesi İçin Yeni Anayasanın Yapılması GerekliSamsun'da partisinin seçim çalışmalarını sürdüren Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin gelişmesi için, yeni anayasanın mutlaka yapılması gerektiğini söyleyerek, 7 Haziran'da yapılacak seçimin bu nedenle büyük önem taşıdığını ifade etti.
 • 13:41Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Sizin Manşetlerinize Bu Milletin Karnı Tok"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza veya AK Parti’ye köşe yazılarında tehditler ederek, edep sınırlarını aşarak hiçbir şey elde edemezsiniz” dedi.
 • 00:17Bakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıBakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın meşalesinin yanması- Kılıç ve protokolün yürüyüşü- Vatandaşların yürüyüşü- Halk oyunları Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü- 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsun'da düzenlenen yürüyüşe, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı "Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü" düzenlendiUğur Mumcu Parkı'nda toplanan ve Bakan Kılıç, Vali İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile diğer protokol üyelerinin de katıldığı grup, İstiklal Caddesinden Cumhuriyet Meydanına, oradan da Kurtuluş Yoluna kadar ellerindeki fener ve Türk bayraklarıyla yürüdü.
 • 19:58Bakan Kılıç: İdam Kararı Bir FaciadırBakan Kılıç: İdam Kararı Bir FaciadırGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mısır'daki idam kararlarını kınadıklarını belirterek, "Bu karar bir faciadır, Mısır için gelecek karartıcı bir karadır.
 • 19:30Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Mısır'daki İdam KararlarıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Mısır'daki İdam KararlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kahvaltıdan detaylar- Bakan Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Mısır'daki idam kararları) Bu karar bir faciadır, Mısır için gelecek karartıcı bir karadır.
 • 17:50Dragon Bot Yarışları Bakan Kılıç'ın Katılımı ile BaşladıDragon Bot Yarışları Bakan Kılıç'ın Katılımı ile BaşladıSamsun’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dragon Bot Yarışları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla başladı.
 • 00:00Gündem Özeti/ 17 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sincan, Etimesgut, Çankaya ve Altındağ ilçelerinde seçim çalışması yapacak.