SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 09 Aralık 2016 16:10Başbakan Binali Yıldırım Zonguldak'taBaşbakan Binali Yıldırım Zonguldak'taBaşbakan Binali Yıldırım, bir dizi ziyaret ve temel atma törenleri için Zonguldak’a geldi.
 • 09 Aralık 2016 14:08Boks İmaj Kaybına UğruyorBoks İmaj Kaybına UğruyorTürkiye Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Recep Çınar, Konya boksunun en önemli sorunlarından birisinin ayrışmalardan ve aynı hedefte bulaşamamadan kaynaklı imaj sorunu olduğunu söyledi.
 • 09 Aralık 2016 00:51Bakan Kılıç: 'Devletimize Karşı Yapılan Ihaneti Asla Affedecek Değiliz'Bakan Kılıç: 'Devletimize Karşı Yapılan Ihaneti Asla Affedecek Değiliz'Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu coğrafya büyük kahramanlar yetiştirdi.
 • 09 Aralık 2016 00:35Bakan Kılıç Diyarbakır'daBakan Kılıç Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kentte spor alanında yapılan yatırımları incelemek amacıyla Diyarbakır’a geldi.
 • 09 Aralık 2016 00:27Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu coğrafya büyük kahramanlar yetiştirdi.
 • 08 Aralık 2016 22:48Bakan Kılıç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'yı Ziyaret EttiBakan Kılıç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'yı Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ve İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kaymakam Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 22:29Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ve İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kaymakam Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 21:06Bakan Kılıç'ın Eşi Iç Kale Müze Kompleksi ve Çocuk Yuvasını Ziyaret EttiBakan Kılıç'ın Eşi Iç Kale Müze Kompleksi ve Çocuk Yuvasını Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın eşi Eda Kılıç, Sur ilçesindeki İçkale Müze Kompleksi'ni gezdi.
 • 08 Aralık 2016 20:56Bakan Kılıç: 'Kanunun Dışına Çıkıldığı Zaman Bu Devlet, Yargı Hesap Sormayacak Mı?'Bakan Kılıç: 'Kanunun Dışına Çıkıldığı Zaman Bu Devlet, Yargı Hesap Sormayacak Mı?'Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 20:41Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Allah'ın Izniyle Her Şey Yolunda Giderse Bir Sandık Gelecek"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 20:33Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:31Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki spor yatırımlarını denetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:23Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:10Bakan Kılıç, Diyarbakır'daBakan Kılıç, Diyarbakır'daGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'da spor alanında yapılan yatırımları denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 18:42Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 18:00Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz gecesi Türkiye mağdur edildi.
 • 08 Aralık 2016 00:34Bakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıBakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın Almanya'da alıkonulmasına ilişkin, "Almanya Federal Cumhuriyeti'nin ivedi şekilde izahat vermesi ve orada yanlış bir uygulama içinde olan bu görevlilerle ilgili gerekli işlemleri yapmasını bekliyoruz.
 • 07 Aralık 2016 23:41Yıldırım Demirören: Federasyondaki Döviz Hesaplarımızı TL'ye ÇevirdikYıldırım Demirören: Federasyondaki Döviz Hesaplarımızı TL'ye ÇevirdikTürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "dövizleri TL'ye çevirin." çağrısı üzerine, "Federasyon olarak tüm döviz hesaplarımızı TL'ye çevirdik." dedi.
 • 07 Aralık 2016 23:14Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği...
 • 07 Aralık 2016 23:10Samsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daSamsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve TFF Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan...
 • 07 Aralık 2016 22:51Tff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği '2016 Samsun'un Enleri' adlı ödül törenine katıldı.
 • 07 Aralık 2016 22:41Tff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon Olarak Döviz Hesabını KapattıkTff Başkanı Demirören Federasyon olarak döviz hesabını kapattıkGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda...
 • 07 Aralık 2016 22:27Tff Başkanı Demirören: Tff Başkanı Demirören: "Federasyon Olarak Döviz Hesabını Kapattık"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği '2016 Samsun'un Enleri' adlı ödül törenine katıldı.
 • 07 Aralık 2016 22:27Samsun'un EnleriSamsun'un Enleri" Ödül TöreniGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın Almanya'da alıkonulmasına ilişkin, "Almanya Federal Cumhuriyeti'nin ivedi şekilde izahat vermesi ve orada yanlış bir uygulama içinde olan bu görevlilerle ilgili gerekli işlemleri yapmasını bekliyoruz.
 • 07 Aralık 2016 22:22Dha Yurt Bülteni - 15Dha Yurt Bülteni - 15Silvan Hükümet Konağına Ses Bombası AtıldıSİLVAN ilçesinde Hükümet Konağı bahçesine ses bombası atıldı.