05:2600
SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri


AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

1976'da Almanya'da doğdu. Siyaset bilimci; Hertfordshire Üniversitesi'ni bitirdi. Siyaset bilimi ve Avrupa ekonomisi eğitimi aldı. Sabancı Holding bünyesinde yer alan Universal Trading UK Şirketi'nde satın alma görevlisi olarak iş hayatına girdi. 2003 yılında AK Parti Genel Merkezi'nde danışman... Devamı

   

  Gündem Özeti / 24 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:04)

   

  'Başbakanımız Davutoğlu'nun da Spora Olan İlgisi Üst Seviyededir'

  "Başbakanımız Davutoğlu'nun da Spora Olan İlgisi Üst Seviyededir"

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz." dedi. (Dün 23:52)

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması - İ

  Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması- TSYD'nin düzenlediği yarışmanın ödülleri, törenle sahiplerine verildi- Toplam 12 dalda 37 ödülün verildiği yarışmada, AA muhabiri İlknur Çetinbaş'ın "Süngere senkronize atlayış" haberi, ikincilik ödülüne layık görüldü- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun da spora olan ilgisi üst seviyededir. (Dün 22:58)

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Gökhan HEBEPÇİ - İSTANBUL / DHA Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) düzenlediği TSYD-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın ödülleri törenle verildi. (Dün 22:49)

   

  TSYD'de Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı

  TSYD'de Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı

  TSYD-Spor Toto Spor Yazarları Armağan Yarışması ödül töreni yapıldı. (Dün 22:07)

   

  Tsyd-Spor Toto Spor Yazarları Armağanı Yarışması

  TSYD'nin düzenlediği yarışmanın ödülleri, törenle sahiplerine verildi Toplam 12 dalda 37 ödülün verildiği yarışmada, AA muhabiri İlknur Çetinbaş'ın "Süngere senkronize atlayış" haberi, ikincilik ödülüne layık görüldü Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın spora ne kadar meraklı olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun da spora olan ilgisi üst seviyededir. (Dün 21:33)

   

  Tsyd'de Dereyece Girenler Ödüllerini Aldı

  Spor Toto Spor Yazarları Armağan Yarışması töreni yapıldı. (Dün 21:04)

   

  Efsane Futbolcular Siirt'te Gençlerle Buluştu

  Efsane Futbolcular Siirt'te Gençlerle Buluştu

  Etkinlik kapsamında futbolun efsane isimleri Tanju Çolak, Hami Mandıralı, Ali Gültekin, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş ve Hasan Vezir, Gençlik Spor Genel Müdür Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Ecevit ile birlikte Siirt'e geldi. (Dün 20:48)

   

  Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" Projesi

  Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki gençlerle buluşmak üzere Siirt'e gelen eski milli futbolcular, gençlerle maç yaptı. (Dün 19:49)

   

  Efsane Futbolcular Siirt'te Buluştu, Gençlerle Maç Yaptı

  Efsane Futbolcular Siirt'te Buluştu, Gençlerle Maç Yaptı

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği, 'Futbolun ustaları, geleceğin yıldızlarıyla buluşuyor' kapsamında Siirt'e'a gelen eski futbolcular, gençlerle buluştu. (Dün 19:41)

   

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

  Bakan Kılıç: "Kurban Bayramı'nın ardından kapsamlı bir spor çalıştayı gerçekleştireceğiz" "Futbolumuzun marka değerini yükseltmemiz lazım. Futbol camiasının içerisinde bulunan herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor" (Dün 18:13)

   

  Ak Partili Belediyeler, Gençler İçin Harekete Geçiyor

  Partinin Yerel Yönetimler Başkanlığı, 24 Eylül'de Ankara'da, Yerel Yönetimlerde Gençlik ve Eğitim Politikaları Çalıştayı düzenleyecek Çalıştayda, "yurtlar, uyuşturucu madde bağımlılığı, yardımcı kurslar ve sosyal kültürel etkinlikler" konuları ele alınacak Bu konularda, belediyeler ile Milli Eğitim ile Gençlik ve Spor Bakanlığının işbirliğinde ortak çalışmalar yürütülmesi planlanıyor. (Dün 17:09)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.09.2014 05:26:01. #1.11#