SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 19:00Bakan Kılıç'tan Nurcan Taylan AçıklamasıBakan Kılıç'tan Nurcan Taylan AçıklamasıSamsun/ DHAGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, biyolojik pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 18:33Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milli halterci Nurcan Taylan'ın biyolojik pasaportunda "yasaklı madde" tespit edilmesine ilişkin, "Dopingle yakalanırsanız bunun cezasını sonuna kadar çekersiniz.
 • 18:21Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Bakan Kılıç, halterci Nurcan Taylan ile ilgili konuştu: Sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili bir soruya, "Biz tabi ki kendi sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyiz ve tabi ki bu tip bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmak da istemeyiz" dedi.
 • 17:41İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda Geri Sayım Başlıyorİşitme Engelliler Olimpiyatları'nda Geri Sayım BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2017 yılında Samsun’da yapılacak olan ‘23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları’nın resmi sürecinin 18 Temmuz’da yapılacak olan ‘365 gün kala’ etkinliği ile başlayacağını söyledi.
 • 17:27Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu: Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu: Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili bir soruya, "Biz tabi ki kendi sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyiz ve tabi ki bu tip bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmak da istemeyiz" dedi.
 • 16:47Bakan Kılıç'tan Nurcan Taylan YorumuBakan Kılıç'tan Nurcan Taylan YorumuGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da katıldığı 2017 Dünya İşitme Engelliler Olimpiyatları bilgilendirme toplantısında 3. kez dopingli çıkan Nurcan Taylan için “Doping ile yakalanırsanız, bunun cezasını sonuna kadar çekersiniz” dedi.
 • 10:32Kredi ve Yurtlar Kurumu Yeni Bir Rekora Daha İmza AttıKredi ve Yurtlar Kurumu Yeni Bir Rekora Daha İmza AttıYüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından açılan kurs, konferans ve atölye çalışmalarına 1 milyon 69 bin 657 öğrenci katıldı.
 • 04:13Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik İftarındaGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik İftarındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Kılıç'ın gençlerle tokalaşması Bakan Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler.
 • 03:01Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesinin birliğini, beraberliğini bölmeye çalışanlar bunun karşısındaki en büyük duruşu bizden görecekler.
 • 22:24Kılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunKılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Alaçam ilçe danışma kurulu toplantısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu." dedi.
 • 21:49Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinlerde kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu." dedi.
 • 21:34Bakan Kılıç, İftarını Alaçam'da AçtıBakan Kılıç, İftarını Alaçam'da AçtıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Alaçam Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 20:36Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "7 Seçim Kaybeden Parti Genel Başkanları Var"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kendilerine siyaset dersi verenlerin kendi genel başkanlarına bakması gerektiğini söyledi.
 • 17:28AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel AçıklamasıAK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, "Samsun teşkilatları ve Samsun halkı olarak Tuncelili kardeşlerimizi, ilimize gerçekleştirecekleri ziyaret sırasında aynı samimi duygularla ağırlayacak ve misafirperverliğimizi göstermeye gayret edeceğiz.
 • 15:41Bakan Kılıç'tan Sporculara "Özel" MektupGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'na katılım hakkı kazanan sporculara mektup göndererek, başarı dileklerinde bulundu.
 • 09:03Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EttiBakan Çağatay Kılıç Samsun'da İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek dertlerine ortak oldu.
 • 07:35Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Sahur Programına KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Sahur Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar programından detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: -"Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.
 • 04:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de tüm vatandaşlarımızın eşit olduğu, birinci sınıf vatandaş olduğu bir ülkede sanki belli bazı kesimlere karşı bir ayrımılık varmış gibi göstermeye çalışan içimizdeki hainler ve onların uluslararası iş birlikçileri, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.
 • 00:02Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: '2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber El Ele Kol Kola...Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: '2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber El Ele Kol Kola...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın karşılanması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vatandaşlarla selamlaşması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç iftar programına katılması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "İnşallah birliğimiz ve beraberliğimiz daim olacak.
 • 22:41Bakan Kılıç: 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber YürüyeceğizBakan Kılıç: 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerimize Hep Beraber YürüyeceğizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkemizin birlik ve beraberliği için ortaya koyduğumuz mücadeleden bir an olsun sapmayacağız. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hep beraber el ele kol kola yürüyeceğiz" dedi.
 • 22:05Bakan Kılıç Kavak'ta Binlerce Kişi ile İftar YaptıBakan Kılıç Kavak'ta Binlerce Kişi ile İftar YaptıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ülkemizin birliği için ortaya koyduğumuz mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.
 • 22:02Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "İnşallah birliğimiz ve beraberliğimiz daim olacak.
 • 11:00Mahalle Tipi Spor Tesislerinin Sayısı ArtacakGençlik ve Spor Bakanlığının Türkiye genelinde hayata geçirmeye çalıştığı mahalle tipi spor tesislerinin sayısı 582'ye ulaştı.
 • 19:54Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'tan Beyoğlu Belediyesi'ne ZiyaretGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ı makamında ziyaret etti.
 • 18:32Bakan Kılıç'tan Beyoğlu ZiyaretiBakan Kılıç'tan Beyoğlu ZiyaretiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ı makamında ziyaret etti.
 • 18:28Bakan Kılıç Beyoğlu Belediyesini Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti.
 • 14:24Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Futbol Takımı'nın 2016 Avrupa Şampiyonası'na (EURO 2016) katılmasının bile başlı başına bir başarı olduğunu söyledi.
 • 22:23Bakan Kılıç: Milli Takımın Euro 2016'ya Katılmış Olması Bir BaşarıdırBakan Kılıç: Milli Takımın Euro 2016'ya Katılmış Olması Bir BaşarıdırGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nda oynayacağı Çek Cumhuriyeti maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
 • 22:22Spor Bakanı Kılıç'tan Milli Takım YorumuSpor Bakanı Kılıç'tan Milli Takım YorumuSpor Bakanı Kılıç'tan milli takım yorumuBu kadar insafsız eleştirilerin yapılması doğru şeyler değil. Bunlar makine değil insanTakımın durumunu Fatih Hoca'dan iyi kimse bilemezTabii ki bir babanın kızına yapılan hakaretler karşısında isyan etmesi doğaldır ve hukuken de bütün haklarını da arayacaktırGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nda oynayacağı Çek Cumhuriyeti maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
 • 20:19Spor Bakanı Kılıç'tan Milli Takım Yorumuİbrahim YILDIZ - LENS/ DHAGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nda oynayacağı Çek Cumhuriyeti maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
 • 13:13Bakanlığın 'Ailemle Spor Yapıyorum' Projesi İlgi GördüBakanlığın 'Ailemle Spor Yapıyorum' Projesi İlgi GördüSamsun'da aileler, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Ailemle spor yapıyorum' projesi kapsamında çocuklarıyla birlikte spor yapma imkanı buldu.
 • 12:40Bursa'da Spora 4 Yılda 215 Milyon Liralık YatırımBursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, önemli projelerin hayata geçirildiği Bursa'ya 4 yılda 215 milyon liralık yatırım yapıldığını ifade etti.
 • 13:16Almanya 100 Yıl Öncesinden Çok Bugün Gerçekten Yaşandığını Bildiğimiz Nsu Davasını SonlandırsınAlmanya 100 Yıl Öncesinden Çok Bugün Gerçekten Yaşandığını Bildiğimiz Nsu Davasını SonlandırsınGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği'nin (UETD), Almanya'nın Köln kentindeki genel merkezinde düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 10:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğizİnşallah futbolcu kardeşlerimiz göğüslerindeki ay-yıldızın hakkını vererek oynayacaklarGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz dedi.
 • 10:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğizİnşallah futbolcu kardeşlerimiz göğüslerindeki ay-yıldızın hakkını vererek oynayacaklarGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz dedi.
 • 09:55Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Kılıç: İşler Biraz Zorlaştı, Dolayısıyla Dua EdeceğizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2016'daki durumuyla ilgili olarak, "İşler biraz zorlaştı, dolayısıyla dua edeceğiz" dedi.
 • 04:17Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Almanya'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Almanya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Almanya'da Kılıç: "Bir çok farklı unsur bir araya gelerek milli takımın Fransa'daki Avrupa Şampiyonası'nda yer almasında vesile oldu.
 • 04:09Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Almanya'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir çok farklı unsurun bir araya gelerek A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası'nda yer almasında vesile olduğunu belirterek, "Tabii ki kendi başarıları ama aynı zamanda bir araya gelen bir çok farklı unsur var. İnşallah burada da bir çok farklı unsur bir araya gelir ve tur anlamında devam ederiz." dedi.
 • 22:13İspanya-Türkiye Maçından NotlarTürkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) D Grubu'nda İspanya ile oynanan maçta A Milli Takım'ı, Hırvatistan karşılaşmasının ilk 11'inde tek değişiklik yaparak sahaya sürdü.
 • 20:08Bakan Kılıç, Türkiye - Küba Maçını Tribünden İzlediNantes/ DHAA Milli Kadın Basketbol Takımı, FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri çeyrek final maçında Küba'yı 71 - 45 yenerek üst üste ikinci kez Rio 2016 kotası alırken, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da Milli Takımı yalnız bırakmadı.
 • 19:44Rio Vizesi Alan Kadın Millilere İlk Tebrik Bakan Kılıç'tanRio Vizesi Alan Kadın Millilere İlk Tebrik Bakan Kılıç'tanFransa'da oynanan maçta Küba'yı yenerek Rio vizesi alan Kadın Basketbol Milli Takımı'nı ilk tebrik eden müsabakayı da tribünden izleyen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç oldu.
 • 19:25Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Potanın Perileri Gerçekten Gereken Her Şeyi Yaptı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Basketbolda maçın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile röportaj A Milli Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Ekrem Memnun ile röportaj Milli Basketbolcu Işıl Alben ile röportaj Basketbolda maçın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Potanın Perileri gerçekten gereken her şeyi yaptı.
 • 19:14Basketbolda Maçın ArdındanGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Elemeleri çeyrek finalinde Küba'yı 71-45 yenerek üst üste ikinci kez olimpiyatlara katılmaya hak kazanan A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın oyuncularını ve teknik ekibini kutladı.
 • 10:18Bakan Kılıç İftarını Öğrenci Evinde AçtıBakan Kılıç İftarını Öğrenci Evinde AçtıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara’da iftarda bir öğrenci evine konuk oldu.
 • 18:48Bakan Çağatay Kılıç Spor Gündemi'ni DeğerlendirdiBakan Çağatay Kılıç Spor Gündemi'ni DeğerlendirdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Takım hakkında, “Eleştiriler olacaktır.
 • 16:28Bakan Kılıç'tan İlke Özyüksel'e TebrikGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanan İlke Özyüksel’i tebrik etti.
 • 15:20Bakan Kılıç'tan İlke Özyüksel'e KutlamaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, modern pentatlonda 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı kazanan İlke Özyüksel'i tebrik etti.
 • 21:52Bakan Kılıç'tan Bakan Kılıç'tan "Milli Takım İçin Tek Yürek Olalım" Çağrısıİstanbul/ DHA (fotoğraflı)2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda mücadele eden A Milli Takım için 'tek yürek olalım' çağrısı yapan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Eleştiriler olacaktır.
 • 17:31Bakan Kılıç'tan Bakan Kılıç'tan "Milli Takım İçin Tek Yürek Olalım" Çağrısı2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Futbol Takımı için "Tek yürek olalım" çağrısı yapan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Eleştiriler olacaktır.
 • 09:25Yazdığı Mektupla Kamp Alanı Birincisi Oldu, Bakan Kılıç'dan Kur'an AldıYazdığı Mektupla Kamp Alanı Birincisi Oldu, Bakan Kılıç'dan Kur'an AldıYaz kampları açılışında yazdığı mektupla birinci olan Hacettepe Üniversitesi öğrencisi, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’tan Kur’an-ı Kerim aldı.