SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 17:18Bakan Kılıç, Muhtarlarla Bir Araya GeldiBakan Kılıç, Muhtarlarla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağtay Kılıç'ın muhtarlarla yaptığı toplantıdan detay görüntüler - Bakan Kılıç'ın açıklamaları- Bakan Kılıç'ın esnaf ziyaretinden detay görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Geçmiş zamanlarda atılan manşetleri bir hatırlayın.
 • 12:37Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Muhalefetin Söylemlerini Vatandaş Ciddiye Almıyor"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, girdikleri seçimlerden başarısızlıkla çıkan muhalefetin ortaya koyduğu bir takım söylemlerin vatandaşlar tarafından ciddiye alınmadığını söyledi.
 • 21:24Kılıç: Kılıç: "Hiçbir Siyasi Partinin Seçim Bürosunun Saldırıya Uğramasını Tasvip Edemeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Kılıç, 19 Mayıs İlçesi Dereköy Mahallesi Esnaf Ziyareti Detay- Bakan Kılıç Halka Hitap,- 19 Mayıs İlçesi AK Parti SKM ziyareti detay, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Hiçbir siyasi partinin seçim bürosunun, ilçe başkanlığının, il başkanlığının saldırıya uğramasını tasvip edemeyiz.
 • 16:53Bakan Kılıç: Türkiye'nin Gelişmesi İçin Yeni Anayasanın Yapılması GerekliBakan Kılıç: Türkiye'nin Gelişmesi İçin Yeni Anayasanın Yapılması GerekliSamsun'da partisinin seçim çalışmalarını sürdüren Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin gelişmesi için, yeni anayasanın mutlaka yapılması gerektiğini söyleyerek, 7 Haziran'da yapılacak seçimin bu nedenle büyük önem taşıdığını ifade etti.
 • 13:41Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Sizin Manşetlerinize Bu Milletin Karnı Tok"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza veya AK Parti’ye köşe yazılarında tehditler ederek, edep sınırlarını aşarak hiçbir şey elde edemezsiniz” dedi.
 • 00:17Bakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıBakan Kılıç, Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü'ne KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın meşalesinin yanması- Kılıç ve protokolün yürüyüşü- Vatandaşların yürüyüşü- Halk oyunları Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü- 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsun'da düzenlenen yürüyüşe, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç da katıldı Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı "Fener Alayı ve Gençlik Festivali Yürüyüşü" düzenlendiUğur Mumcu Parkı'nda toplanan ve Bakan Kılıç, Vali İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile diğer protokol üyelerinin de katıldığı grup, İstiklal Caddesinden Cumhuriyet Meydanına, oradan da Kurtuluş Yoluna kadar ellerindeki fener ve Türk bayraklarıyla yürüdü.
 • 19:58Bakan Kılıç: İdam Kararı Bir FaciadırBakan Kılıç: İdam Kararı Bir FaciadırGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mısır'daki idam kararlarını kınadıklarını belirterek, "Bu karar bir faciadır, Mısır için gelecek karartıcı bir karadır.
 • 19:30Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Mısır'daki İdam KararlarıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç - Mısır'daki İdam KararlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kahvaltıdan detaylar- Bakan Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Mısır'daki idam kararları) Bu karar bir faciadır, Mısır için gelecek karartıcı bir karadır.
 • 17:50Dragon Bot Yarışları Bakan Kılıç'ın Katılımı ile BaşladıDragon Bot Yarışları Bakan Kılıç'ın Katılımı ile BaşladıSamsun’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dragon Bot Yarışları, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla başladı.
 • 00:00Gündem Özeti/ 17 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sincan, Etimesgut, Çankaya ve Altındağ ilçelerinde seçim çalışması yapacak.
 • 12:04Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Stat İnşaatını GezdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Stat İnşaatını GezdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, partisinin seçim bürolarını ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 • 11:41Bakan Kılıç'tan Emre Belözoğlu'na DestekGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu’na yapılan saldırıyla ilgili, "Her ne olursa olsun bir takımın kaptanına orada yapılan bir saldırıdır, bir şiddettir" dedi.
 • 19:40Bakan Kılıç Ahilik Kültürü Haftası Etkinliğine KatıldıBakan Kılıç Ahilik Kültürü Haftası Etkinliğine KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen 'Ahilik Kültürü Haftası Kutlamaları'na katıldı.
 • 17:51Omü Adalet Meslek Yüksekokulu Binasına KavuşuyorOmü Adalet Meslek Yüksekokulu Binasına KavuşuyorOndokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü’nde Mehmet Tulazoğlu Adalet Meslek Yüksekokulu yapımının protokol imza töreni, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile yapıldı.
 • 22:05Kılıç: Kılıç: "Yurt Yatırımlarımızla Paralel Dikey Yapının Karşısına Dimdik Olarak Çıktık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlar- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması AK Parti'nin Isparta mitingi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Yurt yatırımlarımızla paralel dikey yapının karşısına dimdik olarak çıktık. İhtiyacı olan her kardeşimizi en iyi şekilde devletimizin yurdunda ağırlamak için Isparta'da da büyük çalışma yaptık" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bakanlığının yurtlara yaptığı yatırımlarıyla "paralel yapının" karşısına çıktıklarını bildirdi.
 • 11:47Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Milli Okçuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Okçuluk Dünya Kupası 1. ayak yarışmasında gümüş madalya kazanan takımda yer alan milli sporcular Demir Elmaağaçlı ve Yeşim Bostan için tebrik mesajı yayımladı.
 • 11:25Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'ya GittiAna ile saat 10.30 sıralarında İstanbul'dan Şanlıurfa'ya giden Başbakan Davutoğlu'nu Atatürk Havalimanı VİP salonunda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve diğer ilgililer uğurladı.
 • 23:478. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç8. Uluslararası Öğrenci Buluşması - Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile diğer protokol üyeleri- Kurdele kesilmesi - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması - Stantların gezilmesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Konya'da- Bakan Kılıç: "Türkiye'ye gelip öğrenim gören bu kardeşlerimizin ülkelerine gittiklerinde hepsinin adeta birer büyükelçi olarak görev yapacağını çok iyi biliyoruz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'ye gelip öğrenim gören bu kardeşlerimizin ülkelerine gittiklerinde hepsinin adeta birer büyükelçi olarak görev yapacağını çok iyi biliyoruz" dedi.
 • 19:07Bakan Kılıç 8. Uluslararası Öğrenci Buluşması'na KatıldıBakan Kılıç 8. Uluslararası Öğrenci Buluşması'na KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği ve Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) 9-10 Mayıs 2015 tarihlerinde 90 farklı ülkeden bin civarında uluslararası öğrencinin kendi ülke ve kültürlerini tanıtacakları “8. Uluslararası Öğrenci Buluşması”nın açılışına katıldı.
 • 19:07Bakan Kılıç: Türkiye'deki Muhalefet Liderleri de İngiltere'dekiler Gibi Söz Versin (2)Bakan Kılıç: Türkiye'deki Muhalefet Liderleri de İngiltere'dekiler Gibi Söz Versin (2)Uluslarararası ÖĞRENCİ BULUŞMALARINA KATILDI Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyşehir İlçesi'ndeki programının ardından Konya'da düzenlenen 'Uluslararası Öğrenci Buluşmaları'na katıldı.
 • 15:52Bakan Kılıç: Türkiye'deki Muhalefet Liderleri de İngiltere'dekiler Gibi Söz VersinBakan Kılıç: Türkiye'deki Muhalefet Liderleri de İngiltere'dekiler Gibi Söz VersinGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İngiltere'de yapılan seçimlerin ardından seçimi kazanamayan muhalefet partinin 3 liderinin istifa ettiğini hatırlatarak, Türkiye'deki muhalafet parti liderlerine çağrıda bulundu.
 • 11:49İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri Sahiplerini Bulduİnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri Sahiplerini BulduTürkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” sahiplerini buldu.
 • 20:50Kılıç: Kılıç: "Sizin Bu Milletin Dini ile Diyanetiyle Ne Sıkıntınız Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç - Vatandaşlardan genel ve detay görüntüler - Bakan Kılıç'ın konuşması - Kılıç'ın vatandaşlarla birlikte fotoğraf çekinmesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: -"Biz her zaman sizlerle birlikteyiz ama muhalefeti göremiyoruz, çok büyük vaatleri olduğunu, çok büyük çalışmalar yaptıklarını söylüyorlar ama nedense vatandaşın içinde yoklar" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, her zaman vatandaşla birlikte olduklarını belirterek, "Ama muhalefeti göremiyoruz, çok büyük vaatleri olduğunu, çok büyük çalışmalar yaptıklarını söylüyorlar ama nedense vatandaşın içinde yoklar" dedi.
 • 17:29Samsun - Bakan Kılıç: Yahu Sizin Bu Milletin Diniyle Ne Sıkıntınız Var?Samsun - Bakan Kılıç: Yahu Sizin Bu Milletin Diniyle Ne Sıkıntınız Var?Bakan Kılıç: Yahu sizin bu milletin diniyle ne sıkıntınız var? GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyanet İşleri Başkanlığı'nı kaldıracaklarını söyleyen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "Yahu sizin bu milletin diniyle, diyanetiyle ne sıkıntınız, nasıl bir derdiniz var? Bir açıklayın da bilelim" dedi.
 • 13:48Bakan Kılıç: Yahu Sizin Bu Milletin Diniyle Ne Sıkıntınız Var?Bakan Kılıç: Yahu Sizin Bu Milletin Diniyle Ne Sıkıntınız Var?Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyanet İşleri Başkanlığı'nı kaldıracaklarını söyleyen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "Yahu sizin bu milletin diniyle, diyanetiyle ne sıkıntınız, nasıl bir derdiniz var? Bir açıklayın da bilelim" dedi.
 • 13:34Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Kudüs Bizim İlk Kıblemiz"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Kudüs ile ilgili sözlerine tepki göstererek, Kudüs’ün Hazreti Peygamber’in miraca yükseldiği yer olduğunu söyledi.
 • 14:29Bakan Kılıç'tan Muhalefete Oy Veren Seçmene ÇağrıBakan Kılıç'tan Muhalefete Oy Veren Seçmene ÇağrıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "AK Parti son 13 yıldaki her seçimi kazanır ama bizim muhalefetteki genel başkanlarda pek değişmez. Biz bundan şikayetçi değiliz de ama CHP’ye, MHP’ye ve HDP’ye gönül verenler bir gidin de parti yönetiminizden hesap sorun” dedi.
 • 03:11Bakan Kılıç - Osmanlıca ile İlgili TartışmalarBakan Kılıç - Osmanlıca ile İlgili TartışmalarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Samsun'da bir cenaze namazına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın görüntüleri - Bakan Kılıç'ın Bafra ve Alaçam katıldığı Hıdırellez etkinliklerinden detaylar - - Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Hayrat Vakfı işbirliğinde verilen Osmanlı Türkçesi kurslarının sertifika törenine katılan Kılıç'ın burada yaptığı konuşma Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(Osmanlıca ile ilgili tartışmalar) Bizim inancımızdan şüphemiz yok, fikrimizden de şüphemiz yok. O zaman neyin tartışması içerisindeyiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Osmanlıca ile ilgili tartışmalara bir anlam veremediğini belirterek, "Bizim inancımızdan şüphemiz yok, fikrimizden de şüphemiz yok. O zaman neyin tartışması içerisindeyiz" dedi.
 • 00:05Bakan Kılıç, Osmanlı Türkçesi ÖğrenecekGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yakın zamanda Osmanlı Türkçesi öğrenmeye başlayacağını söyledi.
 • 13:29Bakan Kılıç'tan Kılıçdaroğlu'na 'Siyaset Tarihi' HatırlatmasıBakan Kılıç'tan Kılıçdaroğlu'na 'Siyaset Tarihi' HatırlatmasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti için "Kimse de sizi engellemeye kalkmadı" sözüne Gençlik ve Spor Bakan Akif Çağatay Kılıç, “Herhalde hafıza-i beşer şaştı.
 • 11:05Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Milli Judocuları Tebrik EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Zagreb Grand Prix’sinde madalya kazanan milli judocuları tebrik etti.
 • 00:14Gündem Özeti/ 3 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Düsseldorf Başkonsolosluğunun açılışına katılacak, Dortmund'da vatandaşlarla buluşacak.
 • 21:49Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "13 Yıldır Biz İşimi Yapıyoruz"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti iktidarının 13 yıldır yaptığı çalışmaların bazı çevrelerce görülmediğini fakat vatandaşların gerçekleri gördüğünü söyledi.
 • 18:06Bakan Kılıç Amatör Spor Kulüplerine Vergi İndirimi YapılacakBakan Kılıç Amatör Spor Kulüplerine Vergi İndirimi YapılacakBakan Kılıç Amatör spor kulüplerine vergi indirimi yapılacak Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Maliye Bakanlığı ile beraber bizler, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak amatör spor kulüplerimizin yaptıkları harcamalarla ilgili olarak daha rahat hareket edebilmeleri ve vergi oranlarının düşürülmesiyle ilgili çok ciddi çalışma yapacağız dedi.
 • 16:49Bakan Kılıç'tan Esnaf ZiyaretiBakan Kılıç'tan Esnaf ZiyaretiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Samsun’da esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 14:39Bakan Kılıç: Amatör Spor Kulüplerine Vergi İndirimi YapılacakBakan Kılıç: Amatör Spor Kulüplerine Vergi İndirimi YapılacakGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Maliye Bakanlığı ile beraber bizler, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak amatör spor kulüplerimizin yaptıkları harcamalarla ilgili olarak daha rahat hareket edebilmeleri ve vergi oranlarının düşürülmesiyle ilgili çok ciddi çalışma yapacağız" dedi.
 • 14:05Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'a forma hediye edilmesi- Bakan Kılıç'ın konuşmaları- Bakan Kılıç'ın esnaf ziyaretleri Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun'da- Bakan Kılıç: "Maliye Bakanlığı ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak, amatör spor kulüplerimizin yaptıkları harcamalarla ilgili olarak daha rahat hareket edebilmeleri ve vergi oranlarının düşürülmesiyle ilgili çok ciddi çalışma yapacağız" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Maliye Bakanlığı ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak, amatör spor kulüplerimizin yaptıkları harcamalarla ilgili olarak daha rahat hareket edebilmeleri ve vergi oranlarının düşürülmesiyle ilgili çok ciddi çalışma yapacağız" dedi.
 • 12:47Bakan Kılıç'tan Amatöre Vergi MüjdesiBakan Kılıç'tan Amatöre Vergi MüjdesiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, amatör spor kulüplerinin çalışmalarında verginin düşürülmesiyle ilgili olarak Maliye Bakanı ile mutabık kaldıklarını söyledi.
 • 06:17Bakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan KurtulunBakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan KurtulunGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, seçim çalışmalarını Bafra İlçesi'nde sürdürdü.
 • 18:11Bakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan Kurtulun (2)Bakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan Kurtulun (2)Bakan KILIÇ: MİLLETİN DİNİNDEN, DİYANETİNDEN NE İSTİYORSUNUZ? Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, seçim çalışmalarını Bafra İlçesi'nde sürdürdü.
 • 15:39Samsun Bakan Kılıç Önce Bir Çatılardan KurtulunSamsun Bakan Kılıç Önce Bir Çatılardan KurtulunBakan Kılıç: Önce bir çatılardan kurtulun SAMSUN'da seçim çalışmaları yürüten Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Geçen gün bir toplantı yapıldı.
 • 14:57Bakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan KurtulunBakan Kılıç: Önce Bir Çatılardan Kurtulun– SAMSUN'da seçim çalışmaları yürüten Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Geçen gün bir toplantı yapıldı.
 • 21:22Bakan Kılıç: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın NişanesidirBakan Kılıç: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın NişanesidirSamsun'da partisinin Atakum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın nişanesidir" dedi.
 • 20:43Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bizim Boş Sözlerle İşimiz Yok"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Biz neyi söylediysek onu yapıyoruz.
 • 15:08Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "AK Parti'nin kapısı herkese açıktır.
 • 14:32Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bizim 4 Yıllığına Kısa Dönemlik Taleplerimiz Yok"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine talip olduklarını, sadece 4 yıllığına kısa dönemlik taleplerinin olmadığını söyledi.
 • 21:10Çarşamba Bakan Kılıç: Yüzde 35 ile İktidar OlunmuyorÇarşamba Bakan Kılıç: Yüzde 35 ile İktidar OlunmuyorBakan Kılıç: Yüzde 35 ile iktidar olunmuyor Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Muhalefetten bu süreçte 4 yıllığına iktidara talip olanlar var. Seçim hedefini yüzde 35 olarak koymuşlar.
 • 18:30Bakan Kılıç: Yüzde 35 ile İktidar OlunmuyorBakan Kılıç: Yüzde 35 ile İktidar OlunmuyorGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Muhalefetten bu süreçte 4 yıllığına iktidara talip olanlar var. Seçim hedefini yüzde 35 olarak koymuşlar.
 • 14:22Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Dopinge Sıfır Tolerans Politikamız Devam Edecek"Hacettepe Üniversitesi Türkiye Doping Kontrol Merkezi’ni ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dopinge sıfır tolerans politikasını devam ettireceklerini söyledi.
 • 16:05Bakan Kılıç Samsun'daBakan Kılıç Samsun'daBir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak için Samsun’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Tekkeköy ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katıldı.