SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 22:26Şanlıurfa Bakan Kılıç: Teröre Karşı En Büyük Silahlarımızdan Biri SpordurŞanlıurfa Bakan Kılıç: Teröre Karşı En Büyük Silahlarımızdan Biri SpordurBakan Kılıç: Teröre karşı en büyük silahlarımızdan biri spordur (2) BAKAN KILIÇ: BAŞKANLIK SİSTEMİ İHTİYAÇ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti il başkanlığını ziyaret etti.
 • 19:39Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz gençleri ülkemizi geleceğe taşımak için elini ve gövdesini taşın altına koymaya hazır olan değerler olarak görürüz" dedi.
 • 14:43Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın ZiyaretleriGençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Şanlıurfa Valiliği'ne gelişi - Valilik Şeref Defterini imzalaması - Bakan Kılıç'ın konuşması - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Sportif anlamda potansiyeli bulunan ve daha önceki yıllarda ülkelerinde sportif faaliyetlerde bulunup, belli bir seviyeye gelmiş Suriyeli gençlere kendilerini daha iyi geliştirebilme imkanı tanıyoruz" dedi.
 • 20:33Bakan Kılıç, Yıldız Millilere Başarılar DilediBakan Kılıç, Yıldız Millilere Başarılar DilediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da devam eden Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası’nda adını yarı finale yazdıran U16 Yıldız Erkek Türkiye Milli Takımı’na başarılar diledi.
 • 15:082 Bin 500 Kişilik Spor Salonunun Temel Atma Töreni - Türkeş2 Bin 500 Kişilik Spor Salonunun Temel Atma Töreni - TürkeşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in konuşması Spor salonunun temel atma töreni Butona basılması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen 2 bin 500 kişilik spor salonunun temel atma törenine katıldı.
 • 14:25Keçiören'de Spor Salonu Temel Atma TöreniBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, amatör ve profesyonel sporculara hitap edecek yeni spor merkezlerinin büyük ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 14:07Başbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Kılıç Keçiören'de Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Kılıç Keçiören'de Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Keçiören Belediyesi tarafından Ovacık Mahallesi’nde yapılacak olan 3 bin kişilik spor salonunun temel atma törenine katıldı.
 • 11:36Bakan Kılıç, İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu'nu Kabul EttiBakan Kılıç, İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu'nu Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu (İOOHDK) üyelerini makamında kabul etti.
 • 11:09Robot Olimpiyatları İstanbul'da YapılacakMarmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Robot Kulübü (MUFE Robotics Team) Öğrenci Konseyi desteği ile bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası 1. Marmara Robot Olimpiyatları, 27-28 Şubat tarihlerinde yapılacak.
 • 11:41Gençlik ve Spor Bakanlığı Tunceli'ye İlkleri YaşatıyorTunceli’nin Ovacık ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca 4,5 milyon TL’lik yatırımla yaptırılan kayak merkezi hizmete açıldı.
 • 18:09Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Terörün Kökünü Kazıyıncaya Kadar Bu Mücadeleyi Vereceğiz"Görüntü Dökümü: -Salondan genel detay görüntüler Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Samsun AK Parti 65. İl Genişletişmiş Divan Kurulu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Şehitlerimizin hiçbirinin kanlarını yerde bırakmıyoruz.
 • 03:31Bakan Kılıç: Boynukalın Çok Güzel Çalışmalar Ortaya KoyacakBakan Kılıç: Boynukalın Çok Güzel Çalışmalar Ortaya KoyacakGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bakan yardımcısı olarak atanan Abdurrahim Boynukalın ile ilgii yapılan eleştirilere cevap verdi.
 • 02:462016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ile ilgili eleştirileri yanıtlarken, "Sayın Boynukalın, iddia edildiği gibi Hürriyet gazetesinin önünde yaşanan protesto sırasında ve hiçbirimizin tasvip etmediği taş atma olayında orada değildi.
 • 20:422016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Gençlik ve Spor Bakanlığının 2016 yılı bütçe görüşmelerinde, HDP ve CHP milletvekillerinin, Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın'a tepki göstermesi üzerine tartışma çıktı.
 • 20:40Bakandan Doping Açıklaması: 2 Bin 66 Örnekten 32'sinde Yasaklı Maddeye RastlandıBakandan Doping Açıklaması: 2 Bin 66 Örnekten 32'sinde Yasaklı Maddeye RastlandıGençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, dopinge karşı sıfır tolerans prensibinin taviz vermeksizin uygulanmakta olduğunu söyledi.
 • 20:142016 Yılı Bütçesi, TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2002 yılında 278 bin 47 olan sporcu sayısının 31 Aralık 2015 itibarıyla 5 milyon 995 bin 664'e yükseldiğini söyledi.
 • 19:38Tmbb Plan ve Bütçe Komisyonu GörüşmeleriGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “İlk beş tercihinde öğretmen yetiştiren yüksek öğretim programlarına yerleşen öğrencilerden, 2015 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığınca bildirilen toplam 47 bin 797 öğrenciye burs verilmiştir” dedi.
 • 07:51Futbolun Devleri Türkiye'deFutbolun Devleri Türkiye'deKulüpler Birliği Vakfı'nın ev sahipliği yaptığı ve futbol dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katılacağı Uluslararası Futbol Zirvesi, Turkcell'in ana sponsorluğunda bugün gerçekleştiriliyor.
 • 13:31Futbol Zirvesi BaşladıFutbol Zirvesi BaşladıGörüntü Dökümü: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması "Futbol Zirvesi" başladı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir.
 • 12:30Bakan Kılıç: "Kulüplerimizin Kendilerini Daha İyi Yönetmeleri Konusunda Geleceğe Yürüyeceğiz"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “2012 sonrası yoğun eleştiriler aldığımız bazı yüzleşmelerle geleceğe yürümek için cesur adımlar attık. Spor camiası olarak bunu yaptık. Herkesle beraber burada da cesur olacağız. Adımları doğru şekilde atarak ekonomik anlamdaki sıkıntı içinde olan kulüplerimizin kendilerini daha iyi yönetmeleri konusunda geleceğe yürüyeceğiz” dedi.
 • 12:14Futbol Zirvesi" BaşladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir.
 • 11:18Çağatay Kılıç: Spor Konusunda Yaşanan Olumsuzluklarla YüzleşilmeliGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, spor konusunda 2012 yılından beri yaşanan tüm olumsuzluklarla yüzleşmeleri gerektiklerini söyledi.
 • 10:40Futbolun Zirvesi İstanbul'da BaşladıFutbolun Zirvesi İstanbul'da başladı Gümüşdağ: "Türk Futbolunun gelişimi ve kulüplerimizin maddi durumunu konuşmak üzere toplandık" Bakan Kılıç: "Avrupa Futbol Şampiyonası'nda bir final oynamayı hayal de etmiyor değiliz..." TFF Başkanı Demirören: "Hayalim olan Süper Lig A.Ş'yi hayata geçirdik" 'Uluslararası Futbol Zirvesi' İstanbul'da başladı.
 • 20:41İstanbul'da Futbol Zirvesiİstanbul'da Futbol ZirvesiBeşiktaş'ta bulunan The Shangri La Bosphorus Otel'de gerçekleştirilecek etkinlikte, birçok önemli isim konuşmacı olarak yer alırken, 4 ayrı oturum düzenlenecek.
 • 15:56Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Engellilere Özel MerkezGençlik ve Spor Bakanlığı, engelli sporculara yönelik çalışmaları her alanda yoğun bir şekilde sürdürürken, Aksaray Paralimpik Oyunlar Hazırlık Merkezi hizmete girdi.
 • 09:51Futbolun Zirvesi İstanbul'da ToplanacakKulüpler Birliği tarafından organize edilecek Uluslararası Futbol Zirvesi yarın İstanbul'da yapılacak.
 • 23:58Samsun Bakan Kılıç, Babaannesini Son Yolculuğuna UğurladıSamsun Bakan Kılıç, Babaannesini Son Yolculuğuna UğurladıBakan Kılıç, babaannesini son yolculuğuna uğurladı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden babaannesi 91 yaşındaki Leman Kılıç, memleketi Samsun'da toprağa verildi.
 • 19:27Bakan Kılıç'ın Babaannesi Son Yolculuğuna UğurlandıBakan Kılıç'ın Babaannesi Son Yolculuğuna UğurlandıGörüntü Dökümü: -Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın tazileyeri kabul etmesi -Cenaze namazından görüntüler -Cenazeye göndrilen çelenkler -Bakan Kılıç'ın cenazeyi taşıması ve cenaze aracına binişi Bakan Kılıç'ın babaannesi son yolculuğuna uğurlandı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın vefat eden babaannesi Leman Kılıç, Samsun'da toprağa verildi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vefat eden babaannesi, merhum eski Samsun Milletvekili İlyas Kılıç'ın eşi Leman Kılıç, Samsun'da toprağa verildi.
 • 16:43Bakan Kılıç, Babaannesini Son Yolculuğuna UğurladıBakan Kılıç, Babaannesini Son Yolculuğuna UğurladıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden babaannesi 91 yaşındaki Leman Kılıç, memleketi Samsun'da toprağa verildi.
 • 16:24Bakan Kılıç'ın Babaannesi Son Yolculuğuna UğurlandıBakan Kılıç'ın Babaannesi Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın babaannesi ve Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç’ın annesi Leman Kılıç (91), Samsun’da toprağa verildi.
 • 15:58Bakan Kılıç'ın Babaannesi Son Yolculuğuna UğurlandıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vefat eden babaannesi, merhum eski Samsun Milletvekili İlyas Kılıç'ın eşi Leman Kılıç, Samsun'da toprağa verildi.
 • 19:08Bakan Kılıç'ın Acı GünüGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın babaannesi Leman Kılıç vefat etti.
 • 18:18Gençlik ve Spor Bakanı KılıçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın kamp ziyaretinden görüntüler Kılıç'ın karşılanması ve açıklamaları Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar Çocuklar ile konuşması ve onlara kitap hediyesi Konuşması sonunda ok atımı alanında çocukların ok atmalarını izlemesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'da "(Gençlik kampları) Bu kamplar, hükümetimizin bütün gençliğimize sunmuş olduğu en büyük imkanlardan birisidir.
 • 17:29Bakan Kılıç İstedi Öğrenciler ve Protokol Yan Yana OturduBakan Kılıç İstedi Öğrenciler ve Protokol Yan Yana OturduGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay’ın Arsuz ilçesindeki Uluçınar Gençlik Kampı’nda düzenlenen programda öğrencileri yanına çağırıp protokol için ayrılan sandalyelerde oturtturdu.
 • 00:39Kılıç: Kılıç: "Dünyanın Neresinde Terörle Mücadele Nasıl Yapılıyorsa Öyle Yapılır"Görüntü Dökümü: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın valilik ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın parti teşkilatı ziyareti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın başarılı sporcularla bir araya gelmesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Hatay'da Kılıç: "PKK bir terör örgütüdür.
 • 22:09Hatay - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İnceledi -1Hatay - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İnceledi -1Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki yatırımları inceledi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay'da yapılan spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 22:09Hatay - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İnceledi -2Hatay - Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İnceledi -2Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki yatırımları inceledi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay'da yapılan spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 21:22Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Hatay'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "PKK bir terör örgütüdür.
 • 20:00Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İncelediGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Hatay'daki Yatırımları İncelediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay'da yapılan spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 19:43Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Hatay'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay'a geldi.
 • 19:33Spor Bakanı Kılıç Hatay'daSpor Bakanı Kılıç Hatay'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hatay’a gelerek çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
 • 16:59Bakan Kılıç Hatay'daBakan Kılıç Hatay'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, mahalle tipi spor tesisleri yatırımlarının Türkiye’nin dört bir yanında devam ettiğini belirtirken, bu yatırımları daha da yaygınlaştıracaklarını söyledi.
 • 14:03Bakan Kılıç, İzcilik Federasyonu Başkanını Kabul EttiBakan Kılıç, İzcilik Federasyonu Başkanını Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Subaşı’nı kabul etti.
 • 13:58Bakan Çağatay Kılıç, AK Parti Ayvacık Heyetini Kabul EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Ayvacık ilçe teşkilatı üyeleri ile Belediye Başkanı Mustafa Belur’u kabul etti.
 • 18:34Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "O Kelimeleri Size (Kılıçdaroğlu) Aynen İade Ediyoruz"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “diktatör” demesini eleştirerek, “Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında benim tekrarlamayacağım ve kullandığınız o kelimeleri size aynen iade ediyoruz” dedi.
 • 14:11Futbol Şehitleri' UnutulmadıFutbol Şehitleri' UnutulmadıSamsunspor kafilesini taşıyan otobüsün 1989'da Malatyaspor deplasmanına giderken yaptığı kazada hayatını kaybedenler, kazanın 27. yılında kabirleri başında anıldı.
 • 13:54Bakan Kılıç, Bakan Kılıç, "Mağdurlara Yeni Yaklaşım Paneli"Ne KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, işaret dili öğrenmenin yargı mensuplarının da işine yarayabileceğini söyledi.
 • 13:24Samsunspor'un 27 Yıllık AcısıSamsunspor kafilesini taşıyan otobüsün 20 Ocak 1989'da Malatyaspor deplasmanına giderken Havza ilçesinde yaptığı kazada hayatını kaybedenler, kazanın 27. yıl dönümünde kabirleri başında anıldı.
 • 12:42Bakan Kılıç'ın Katılımıyla Samsunspor'un Şehitleri AnıldıBakan Kılıç'ın Katılımıyla Samsunspor'un Şehitleri AnıldıSamsunspor'un 20 Ocak 1989'da Malatya deplasmanına giderken Havza İlçesi'nde geçirdiği kaza sonucu 27 yıl önce ölenler için düzenlenen anma törenine Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı.
 • 11:57Samsunspor'un 27 Yıllık AcısıSamsunspor'un 27 Yıllık AcısıPTT 1. Lig takımlarından Samsunspor, 1989 yılında meydana gelen trafik kazasında kaybettiği futbolcu, teknik direktör ve kulüp çalışanlarını andı.