SON DAKİKA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Akif Çağatay Kılıç Haberleri

 • 19:27 THY 5. Bursa Bilim Şenliği İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ar-Ge'nin son 10 yılda Türkiye'nin gündemine oturduğunu belirtrek, "Ar-Ge'ye çok ciddi kaynak ayırıyoruz.
 • 18:59 Bursa Bilim Şenliği Başladı Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BEBKA tarafından Türk Hava Yolları’nın ana sponsorluğunda 6-7-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak 5. Bilim Şenliği, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın iştirakiyle başladı.
 • 15:51 Bozdağ ve Bakanlara Ulucami Çıkışında Büyük İlgi Bozdağ ve Bakanlara Ulucami Çıkışında Büyük İlgi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, cuma namazını, geçen hafta önünde canlı bombanın kendini patlattığı Ulucami’de kıldı.
 • 13:29 Dopingle Mücadelemiz Tavizsiz Devam Ediyor" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dopingle mücadelelerinin tavizsiz devam ettiğini belirtti.
 • 19:46 Şehit Uzman Çavuş Bekir Anıl Erdal Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Bekir Anıl Erdal Son Yolculuğuna Uğurlandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin baba ocağına getirilişi Helallik alınması Şehidin ailesinden detaylar Şehidin camiye getirilişi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın gelmesi Cenaze namazı Şehidin mezarlığa götürülüşü Muş'un Varto ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan 26 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Bekir Anıl Erdal, memleketi Samsun'un Bafra ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:23 Samsunspor'da Yeni Stadın Koltuk Renklerine Taraftar Karar Verdi Samsunspor'da Yeni Stadın Koltuk Renklerine Taraftar Karar Verdi TOKİ'nin yaptığı 33 bin 919 kişilik Samsunspor'un yeni stadının koltuk renkleri, taraftarların oylarıyla belirlendi. Koltuklar, kırmzı renkte olacak.
 • 16:30 Rio 2016 Yolunda 30 Günde 23 Kota Dünyanın sayılı spor organizasyonlarından 2016 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için kritik sürece girilirken, milli sporcuların son dönemde kota alma konusundaki başarılı performansı, rakamlara da yansıdı.
 • 12:45 Rio Yolunda 30 Günde 23 Kota Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milli sporcuların 2016 Rio yolunda, son dönemde gösterdiği başarılı performanstan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
 • 12:12 Üniversiteliler İçin 250 Bin Kapasiteli Yeni Yurtlar Açılacak Üniversiteliler İçin 250 Bin Kapasiteli Yeni Yurtlar Açılacak Genel Müdür Sinan Aksu, KYK'nin KKTC'de ve 81 ilde 475 bin 702 yatak kapasitesinin bulunduğunu, 400 bin öğrencinin yurtlarda barındığını belirtti.
 • 23:50 Bakan Çağatay Kılıç Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımını Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Erkekler Hentbol Türkiye Kupasını kazanan Beşiktaş Mogaz Erkekler Hentbol Takımı için tebrik mesajı yayımladı.
 • 22:47 Geniş Haber) Erdoğan, Eurocup Şampiyonu Galatasaray'ı Ağırladı Ankara / DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eurocup Şampiyonu Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 20:49 Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Holigan sahaya atlıyorsa, gidip sahada mücadele veren sporcu, hakem veya birine fiziki şiddette bulunuyorsa, bunun kanundaki cezası neyse verilecek.
 • 18:33 Bakan Kılıç: Şiddetin Temeli Taraftar Değil, Holiganlar Bakan Kılıç: Şiddetin Temeli Taraftar Değil, Holiganlar Gençlik ve Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Adalet Akademesi, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun ortaklığında gerçekleştirilen ve 2 gün sürecek olan "Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim çalıştayı" 3 Bakanın katılımı ile start aldı.
 • 18:14 Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Holigan sahaya atlıyorsa, gidip sahada mücadele veren sporcu, hakem veya birine fiziki şiddette bulunuyorsa, bunun kanundaki cezası neyse verilecek.
 • 17:56 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Spor ile Şiddetin Kelime Olarak Bile Yan Yana Gelmemesi Gerekiyor Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Spor ile Şiddetin Kelime Olarak Bile Yan Yana Gelmemesi Gerekiyor Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Spor ile şiddetin kelime olarak bile yan yana gelmemesi gerekiyorElektronik bilet devreye girdikten sonra spor camiasındaki olumsuzluklarda ciddi bir düşüş olmuşturSpor programları artık spor programı olmaktan çıktıHoliganlara kanundaki ceza neyse verilecekSporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı'na İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.
 • 17:23 İçişleri Bakanı Efkan Ala Sahada Şiddete Teröre Müsamaha Gösteremeyiz İçişleri Bakanı Efkan Ala Sahada Şiddete Teröre Müsamaha Gösteremeyiz İçişleri Bakanı Efkan Ala Sahada şiddete teröre müsamaha gösteremeyizSporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı'na İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.
 • 17:23 Sakarya Kılıç Bizim Karşısında Olduğumuz Holiganlar-1 Sakarya Kılıç Bizim Karşısında Olduğumuz Holiganlar-1 Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı'na İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.
 • 16:59 Sporda Şiddetin Önlenmesi Çalıştay'ı Başladı-Bakan Kılıç (3) Sporda Şiddetin Önlenmesi Çalıştay'ı Başladı-Bakan Kılıç (3) Kılıç: "KARŞISINDA OLDUĞUMUZ HOLİGANLAR"Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı'na İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'da katıldı.
 • 16:22 Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bizim Karşısında Olduğumuz, Taraftar Değil Holiganlar" Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı’nda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, uzun süren spor programlarını eleştirerek, “Spor programları artık spor programı olmaktan çıkıp kulüp yöneticilerinin, sporcuların, teknik adamların birbirine atıp tuttuğu tartışma programlarına dönüştü” dedi.
 • 10:43 Teknoloji Bağımlılığı Mercek Altına Alınacak Çağın hastalığı olarak nitelendirilen teknoloji bağımlılığının mercek altına alınacağı Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi WOW Otel'de başladı.
 • 09:57 Kocatepe Gençlik Fuarı 5 Mayıs'ta Başlayacak Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Aile ve Gençlik Merkezinin (KAGEM) ev sahipliğinde düzenlenen Kocatepe Gençlik Fuarı'nın üçüncüsü, 5-8 Mayıs'ta düzenlenecek.
 • 16:46 Sosyal Paylaşım Sayfalarında Selçuk Rekor Kırdı Sosyal Paylaşım Sayfalarında Selçuk Rekor Kırdı UNESCO Kenti Selçuk’un final ayağına ev sahipliği yaptığı Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ile binlerce yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğrayan Selçuk, yayınlanan fotoğraflar ile sosyal paylaşım sitelerinde rekor kırdı.
 • 19:05 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Galibi Goncalves 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Galibi Goncalves 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun 8. etabında en uzun ve en son ayak olan Marmaris-Selçuk etabının galibi Southeast takımından Jakup Mareczko oldu.
 • 18:51 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İzmir'in Selçuk ilçesinde tamamlanan bisiklet turunun bitiş çizgisinden görüntüler Dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda dereceye girenlere ödülleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın'ın katıldığı törenle verildi.
 • 17:29 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda dereceye girenlere ödülleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın'ın katıldığı törenle verildi.
 • 15:55 Gsb, Sporda Engelleri Kaldırıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB), sporda engelleri ortadan kaldırmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
 • 13:34 Adana'nın Yeni Stadı Kozarena'nın Yapımı Devam Ediyor Adana'nın Yeni Stadı Kozarena'nın Yapımı Devam Ediyor Adana'da 33 bin kişi kapasiteli Kozarena Stadı 2016 yılı sonunda hizmete girecek. Son teknolojiyle donatılan stadyum Çukurova'nın incisi olacak.
 • 19:10 Erdoğan, "İmam-Hatip Gençlik Buluşması"Nda Konuştu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İmam-Hatip'liler Derneği (ÖNDER) tarafından düzenlenen "İmam Hatip Gençlik Buluşmasına katıldı.
 • 17:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Onlar, Tarihin Tozlu Raflarına Havale Edildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imam hatipli öğrenci sayısının 60 binden 1 milyon 207 bine ulaştığını belirterek, “İmam hatipliler kolejlerle yarışıyor.
 • 14:00 Olimpik Sporcu Fabrikaları" Yurda Yayılıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan "Olimpik Sporcu Fabrikaları" yurdun dört bir yanına yayılıyor.
 • 13:24 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Uyuşturucu ile Mücadele) Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıya katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın ayaküstü sohbet etmesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın salona girmesi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un salona girmesi ve katılımcılarla tokalaşması Bakanların toplantı masasına oturması Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Uyuşturucuyla mücadele) Kişilerin tıbbi tedaviye çekinmeden başvurabilmesi amacıyla, TCK'nın 279 ve 280'inci maddelerinde belirtilen Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün Kaldırılmasına Dair Kanun Teklifi hazırlığına başlanmıştır.
 • 12:12 Gençlik ve Spor Bakanlığı Ülkeyi Sporcu Fabrikalarıyla Donatıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye’nin dört bir yanına ’Olimpik Sporcu Fabrikası’ olarak adlandırılan Çok Amaçlı Spor Salonları inşa ediyor.
 • 23:24 Galatasaray Odeabank - Strasbourg Maçının Ardından Galatasaray Odeabank'ın ULEB Eurocup finalinde Strasbourg'u 78-67 yenerek şampiyon olduğu maçın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve takım kaptanı Sinan Güler açıklamalarda bulundu.
 • 23:13 Kılıç: "Bu Akşam Türk Basketbolu İçin Önemli Bir Gece" Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Eurocup’ta şampiyon olan Galatasaray Odeabank’ı tebrik ederek, “Bu akşam Türk basketbolu için önemli bir gece. Ümit ediyorum bu başarıları tüm takımlarımız devam ettirecektir” dedi.
 • 23:02 Bakan Kılıç'tan Galatasaray'a Tebrik Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray'ı Eurocup'ta kazandığı şampiyonluktan dolayı tebrik etti.
 • 18:00 Samsun'un Yeni Stadının Yüzde 77'si Tamamlandı Samsun'un Yeni Stadının Yüzde 77'si Tamamlandı Samsun'un yeni stadının yüzde 77'si tamamlandıSamsun 19 Mayıs Stadyumu'nun yüzde 77'si tamamlandı.
 • 17:47 Samsun'un Yeni Stadının Yüzde 77'si Tamamlandı Samsun'un Yeni Stadının Yüzde 77'si Tamamlandı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 145 milyon TL'ye mal olacak 33 bin 919 seyirci kapasiteli Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nun yüzde 77'si tamamlandığını açıkladı.
 • 17:03 Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu, Yarın Toplanacak Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un başkanlığında yapılacak Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu 3. toplantısında, 2016-2018 Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı görüşülecek.
 • 15:48 Samsunspor'un Yeni Stadı Yüzde 77 Tamamlandı Samsunspor'un Yeni Stadı Yüzde 77 Tamamlandı PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un yeni 19 Mayıs Stadı'nın yüzde 77'si tamamlandı. Stat 145 milyon TL'ye mal olacak.
 • 14:05 Samsun Stadı'nda Sona Doğru Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Samsun'da yaptırılan 19 Mayıs Stadyumu'nun yüzde 77'si tamamlandı.
 • 13:16 Spor Bakanı: Kanunda Yazılı Olan Cezanın En Şiddetli Şekilde Uygulanması Gerekiyor (2) (Yeniden) Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amedsporlu yöneticilerin protokol tribününde saldırıya uğramasıyla ilgili 6 gözaltı olduğunu, İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma başlatıldığını belirterek, "Bir takımın yöneticilerine protokol tribününde yaşanan olayı tasvip etmemiz mümkün değil. Ama bunu hiçbir şekilde siyaset anlamında kullanılmaması bazı siyasiler tarafından farkı yönlere çekilmemesi lazım" dedi.
 • 12:50 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amedspor yöneticilerine yapılan saldırıyı tasvip etmediklerini, Trabzon'daki olayı da şiddetle kınadıklarını belirterek, "Bu tip olayların futbolumuzda ve sporumuzda yeri yoktur.
 • 12:23 Bakan Kılıç'tan 'Sporda Şiddet' Açıklaması: "Kanundaki Cezalar Uygulanmalı" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sporda şiddetin önlenmesi ve kanunda yer alan cezaların uygulanması gerektiğini belirterek, Ankara’da ve Trabzon’da yaşanan olaylara tepki gösterdi.
 • 12:19 Spor Bakanı Kılıç Kanunda Yazılı Olan Cezanın En Şiddetli Şekilde Uygulanması Gerekiyor Spor Bakanı Kılıç Kanunda Yazılı Olan Cezanın En Şiddetli Şekilde Uygulanması Gerekiyor Spor Bakanı Kılıç Kanunda yazılı olan cezanın en şiddetli şekilde uygulanması gerekiyor (1)GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amedsporlu yöneticilerin protokol tribününde saldırıya uğramasıyla ilgili 6 gözaltı olduğunu ve İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma başlatıldığını belirterek Bir takımın yöneticilerine protokol tribününde yaşanan olayı tasvip etmemiz mümkün değil. Ama bunu hiçbir şekilde siyaset anlamında kullanılmaması bazı siyasiler tarafından farkı yönlere çekilmemesi lazım dedi.
 • 12:01 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Sporda Şiddet Görmek İstemiyoruz Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Meclis'te gazetecilerin sorularını cevapladı.
 • 11:34 Spor Bakanı Kılıç: Saldırıyı Kınıyoruz, Soruşturma Başlatıldı Spor Bakanı Kılıç: Saldırıyı Kınıyoruz, Soruşturma Başlatıldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Trabzonspor - Fenerbahçe maçıyla ilgili "Bu tip olayların futbolumuzda yeri yok. Olayı kınıyoruz, soruşturma başlatıldı." dedi.
 • 13:33 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Törenden detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın konuşması Çanakkale Kara Savaşları'nın 101. yılı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Bizim üzerimize düşen görev burada 101 sene önce ortaya konulan mücadelenin ruhunu ve o mücadelenin içindeki ruhun anlamını iyi görmek ve bir, beraber, tek vücut olmak" "(Gençler) Sizlerden tek bir ricam var; ecdadınız 101 sene önce nasıl burada tek vücut olduysa, siz de şu anda nasıl tek vücutsanız, geleceğe de böyle yürüyün. Birbirinizin farklılıklarının, birbirinizin zenginliği olduğunu asla unutmayın" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizim üzerimize düşen görev burada 101 sene önce ortaya konulan mücadelenin ruhunu ve o mücadelenin içindeki ruhun anlamını iyi görmek ve bir, beraber, tek vücut olmak.
 • 13:05 Çanakkale Kara Savaşları'nın 101. Yılı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizim üzerimize düşen görev burada 101 sene önce ortaya konulan mücadelenin ruhunu ve o mücadelenin içindeki ruhun anlamını iyi görmek ve bir, beraber, tek vücut olmak.
 • 12:04 57'nci Alaya Vefa Yürüyüşü Gerçekleştirildi (2) 57'nci Alaya Vefa Yürüyüşü Gerçekleştirildi (2) Şehitler ABİDESİ'NDE BULUŞTULARÇanakkale Savaşları'nın 101'nci yıl dönümü anma törenlerinde, 10 bin öğrencinin katılımıyla yapılan 57'nci Alay Vefa yürüyüşü, Şehitler Abidesi'nde son buldu.
 • 11:53 Çanakkale Temsili 57'inci Alay Sancağı Çomü'ye Emanet Çanakkale Temsili 57'inci Alay Sancağı Çomü'ye Emanet Temsili 57'inci Alay Sancağı ÇOMÜ'ye emanetÇANAKKALE Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Conkbayırı'nda düzenlenen törende, 57'inci Alay'ın temsili sancağını, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nden teslim aldı.