SON DAKİKA AKİF CAGATAY KİLİC/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Akif Cagatay Kilic/biyografisi Haberleri

 • 15:11 Fazlı Kılıç: Fazlı Kılıç: "Fevzi Şeker Turnuvası Uluslar Arası Bir Boyuta Ulaştı" Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Fevzi Şeker Turnuvası uluslararası bir boyuta ulaştı.
 • 16:13 Kaymakam Kılıç, Gazetecilerle Buluştu Kaymakam Kılıç, Gazetecilerle Buluştu Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çorlu’da görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
 • 12:31 Türkiye Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Kılıç Açıklaması Türkiye Irak Sanayicileri ve İş adamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, Türk ürünlerinin Irak'ta kalitesini kanıtladığını ve en çok tercih edilenler arasında yer aldığını belirtti.
 • 02:12 Macaristan'da Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı Macaristan'da Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Programdan görüntüler Şair ve yazar Mustafa Özçelik'in açıklamaları Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy'u anmak için program düzenlendi.
 • 14:31 Ziyaretçiler 'Mehmet Akif', 'Necip Fazıl' Maskesi ile Karşılandı Erzurum'da bu yıl 3.'sü düzenlenen Kitap Fuarı, Havuzbaşı'ndaki Kent Meydanı'nda açıldı.
 • 23:13 Kılıç: "Bu Akşam Türk Basketbolu İçin Önemli Bir Gece" Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Eurocup’ta şampiyon olan Galatasaray Odeabank’ı tebrik ederek, “Bu akşam Türk basketbolu için önemli bir gece. Ümit ediyorum bu başarıları tüm takımlarımız devam ettirecektir” dedi.
 • 15:28 Trabzon'da Hakem Çağatay Şahan ve Yardımcılarının Soyunma Odasında Alıkonmaları ile İlgili... Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında bu sezonun ilk yarısında Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan Spor Toto Süper Lig maçı sonrasında karşılaşmanın hakemi Çağatay Şahan ve yardımcılarının soyunma odasında alıkonulması iddiası ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 • 14:36 Erzurum Kitap Fuarı'na Gelenlere Mehmet Akif ve Kazım Karabekir'li Karşılama Erzurum Kitap Fuarı'na Gelenlere Mehmet Akif ve Kazım Karabekir'li Karşılama Erzurum Kitap Fuarı'na gelenlere Mehmet Akif ve Kazım Karabekir'li karşılamaERZURUM Büyükşehir Belediyesi tarafından 28 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Erzurum Kitap Fuarı'na gelenleri, ünlü şair Mehmet Akif Ersoy ile Doğu'nun fatihi olarak bilinen Kazım Karabekir Paşa'nın slikon maskeleri karşılayacak.
 • 13:07 Erzurum Kitap Fuarı'na Gelenlere Mehmet Akif ve Kazım Karabekir'li Karşılama Erzurum Kitap Fuarı'na Gelenlere Mehmet Akif ve Kazım Karabekir'li Karşılama Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından 28 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Erzurum Kitap Fuarı'na gelenleri, ünlü şair Mehmet Akif Ersoy ile Doğu'nun fatihi olarak bilinen Kazım Karabekir Paşa'nın slikon maskeleri karşılayacak.
 • 12:50 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amedspor yöneticilerine yapılan saldırıyı tasvip etmediklerini, Trabzon'daki olayı da şiddetle kınadıklarını belirterek, "Bu tip olayların futbolumuzda ve sporumuzda yeri yoktur.
 • 12:19 Spor Bakanı Kılıç Kanunda Yazılı Olan Cezanın En Şiddetli Şekilde Uygulanması Gerekiyor Spor Bakanı Kılıç Kanunda Yazılı Olan Cezanın En Şiddetli Şekilde Uygulanması Gerekiyor Spor Bakanı Kılıç Kanunda yazılı olan cezanın en şiddetli şekilde uygulanması gerekiyor (1)GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amedsporlu yöneticilerin protokol tribününde saldırıya uğramasıyla ilgili 6 gözaltı olduğunu ve İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma başlatıldığını belirterek Bir takımın yöneticilerine protokol tribününde yaşanan olayı tasvip etmemiz mümkün değil. Ama bunu hiçbir şekilde siyaset anlamında kullanılmaması bazı siyasiler tarafından farkı yönlere çekilmemesi lazım dedi.
 • 12:01 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Sporda Şiddet Görmek İstemiyoruz Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Meclis'te gazetecilerin sorularını cevapladı.
 • 11:44 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "(Trabzonspor-Fenerbahçe Maçının Tatil Edilmesi) Özellikle Sporda...
 • 11:43 Spor Bakanı Çağatay Kılıç Futbolda Yaşanan Şiddet Olayları Hakkında Konuştu Spor Bakanı Çağatay Kılıç Futbolda Yaşanan Şiddet Olayları Hakkında Konuştu Spor Bakanı Çağatay Kılıç futbolda yaşanan şiddet olayları hakkında konuştu(Tür: Spor)
 • 11:34 Spor Bakanı Kılıç: Saldırıyı Kınıyoruz, Soruşturma Başlatıldı Spor Bakanı Kılıç: Saldırıyı Kınıyoruz, Soruşturma Başlatıldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Trabzonspor - Fenerbahçe maçıyla ilgili "Bu tip olayların futbolumuzda yeri yok. Olayı kınıyoruz, soruşturma başlatıldı." dedi.
 • 13:33 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Törenden detaylar Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın konuşması Çanakkale Kara Savaşları'nın 101. yılı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Bizim üzerimize düşen görev burada 101 sene önce ortaya konulan mücadelenin ruhunu ve o mücadelenin içindeki ruhun anlamını iyi görmek ve bir, beraber, tek vücut olmak" "(Gençler) Sizlerden tek bir ricam var; ecdadınız 101 sene önce nasıl burada tek vücut olduysa, siz de şu anda nasıl tek vücutsanız, geleceğe de böyle yürüyün. Birbirinizin farklılıklarının, birbirinizin zenginliği olduğunu asla unutmayın" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizim üzerimize düşen görev burada 101 sene önce ortaya konulan mücadelenin ruhunu ve o mücadelenin içindeki ruhun anlamını iyi görmek ve bir, beraber, tek vücut olmak.
 • 00:34 Barış ve Dayanışma Yürüyüşü - Kılıç ve Sarıkaya Barış ve Dayanışma Yürüyüşü - Kılıç ve Sarıkaya GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yürüyüş AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Türk-Amerikan Dostluk Grubu Başkanı Ali Sarıkaya'nın açıklamaları Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın açıklamaları Washington'daki barış ve dayanışma yürüyüşü TBMM Türk-Amerikan Dostluk Grubu Başkanı Sarıkaya: "Her memleketten dostlarımız burada, omuz omuza, yürek yüreğe ortak bir duruş sergileniyor" Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Kılıç: "Türkiye'nin haklı davalarına, Suriyeli misafirlerimize ev sahipliği yapmasına, onlara kol kanat germesine, İslamofobiye karşı yürütülen mücadelede bütün dünya Müslümanları ile birlikte bayraktarlık yapmasına ve bölgemizde barış ve istikrarın tesisine verdikleri desteği, bundan duydukları şükranı dile getirmek üzere bugün bizimle birlikteler.
 • 21:25 Bakan Çağatay Kılıç, Çağla Büyükakçay'ı Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TEB BNP Paribas İstanbul Cup uluslararası kadınlar tenis turnuvasında teklerde şampiyon olan mili tenisçi Çağla Büyükakçay için bir tebrik mesajı yayımladı.
 • 02:28 Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Kılıç Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Kılıç GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Büyükelçi Serdar Kılıç ile yapılan röpotaj -Röportaj sonrası detay -Basın toplantısından görüntüler Geçmişte yaşanan acılara tarafsız ve adil hafıza ile yaklaşılmalı Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Kılıç, 1915 Ermeni olayları ve pazar günü Washington'da gerçekleştirilecek 24 Nisan yürüyüşü ile ilgili görüşlerini AA'ya anlattı Büyükelçi Kılıç: "ABD Başkanı Obama'nın açıklamasında ortak acı vurgusunun olmamasından üzüntü duyuyorum" "Türkiye Amerika'da yalnız değildir.
 • 23:06 Bakan Kılıç: 'Devletin Birliği ve Beraberliği İçin Vermiş Olduğumuz Sözü Tutuyoruz' Bakan Kılıç: 'Devletin Birliği ve Beraberliği İçin Vermiş Olduğumuz Sözü Tutuyoruz' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Akif Çağatay Kılıç'ın toplu açılışta konuşması Bakan Kılıç'a çocukların çiçek vermesi Kurdele kesilmesi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye Cumhuriyeti devletinin birliği ve beraberliği için vermiş olduğumuz sözü tutuyoruz.
 • 22:00 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye Cumhuriyeti devletinin birliği ve beraberliği için vermiş olduğumuz sözü tutuyoruz.
 • 18:35 Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bu Millet Vatan Hainlerinden Hesap Soracak" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye’nin yakaladığı gelişimi durdurmak isteyenlerin olduğunu belirterek, “Bu millet hainlerden yaptıkları ihanetlerin hesabını soracak.
 • 18:24 Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Başkanlık Sistemiyle Türkiye'nin Önünün Açılacağına İnanıyoruz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti’nin yaptığı yeni anayasa çalışmasının en önemli unsurlardan birinin başkanlık sistemi olduğunu söyledi.
 • 18:11 Kılıç: Kılıç: "Bizim Hiç Kimseden veya Hiçbir Yerden Maddi Kaynağa İhtiyacımız Yok" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Uluslararası Göç Kongresi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Uluslararası Göç Kongresi Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Bizim hiç kimseden veya hiçbir yerden maddi kaynağa ihtiyacımız yok. Biz sadece şunu söylüyoruz: Dünyada böyle bir dram yaşanırken dünyadaki tüm uluslararası kuruluşların insanlık adına burada harekete geçmesi gerekir. Yoksa kendi kaynaklarımızla, kendi gücümüzle zaten biz misafirlerimizi ağırlıyoruz.
 • 14:13 Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bu, Türkiye'nin Spor Alt Yapısında Bir Devrimdir" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Türkiye’de devrim niteliğinde protokol anlaşması yaptıklarını fakat basında fazla yer almadığını söyledi.
 • 13:33 Samsun - Bakan Kılıç: İlerleme Raporu Nezdimizde Yok Hükmünde Samsun - Bakan Kılıç: İlerleme Raporu Nezdimizde Yok Hükmünde Bakan Kılıç: İlerleme raporu nezdimizde yok hükmündeGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Avrupa Parlamentosu ilerleme raporu yayımlandı.