SON DAKİKA AKİF CAGATAY KİLİC/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Akif Cagatay Kilic/biyografisi Haberleri

 • 10 Aralık 2016 09:40Başkan Kılıç, Vefa Borcunu ÖdediBaşkan Kılıç, Vefa Borcunu ÖdediMuş Malazgirt Ziraat Odası Başkanı Tahsin Kılıç, ilçeye kazandırdığı yeni ziraat odası binası ile ilçe halkına vefa borcunu ödedi.
 • 09 Aralık 2016 12:13Gebze'de Mehmet Akif Ersoy'a Anlamlı ProgramGebze'de Mehmet Akif Ersoy'a Anlamlı ProgramGebze Belediyesi, İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 80. yıldönümünde farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.
 • 09 Aralık 2016 00:51Bakan Kılıç: 'Devletimize Karşı Yapılan Ihaneti Asla Affedecek Değiliz'Bakan Kılıç: 'Devletimize Karşı Yapılan Ihaneti Asla Affedecek Değiliz'Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu coğrafya büyük kahramanlar yetiştirdi.
 • 09 Aralık 2016 00:35Bakan Kılıç Diyarbakır'daBakan Kılıç Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kentte spor alanında yapılan yatırımları incelemek amacıyla Diyarbakır’a geldi.
 • 09 Aralık 2016 00:27Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bu coğrafya büyük kahramanlar yetiştirdi.
 • 08 Aralık 2016 22:48Bakan Kılıç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'yı Ziyaret EttiBakan Kılıç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'yı Ziyaret EttiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ve İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kaymakam Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 22:29Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ve İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kaymakam Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 20:56Bakan Kılıç: 'Kanunun Dışına Çıkıldığı Zaman Bu Devlet, Yargı Hesap Sormayacak Mı?'Bakan Kılıç: 'Kanunun Dışına Çıkıldığı Zaman Bu Devlet, Yargı Hesap Sormayacak Mı?'Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 20:41Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Allah'ın Izniyle Her Şey Yolunda Giderse Bir Sandık Gelecek"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 20:33Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:31Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki spor yatırımlarını denetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:23Bakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediBakan Kılıç, Diyarbakır'daki Spor Yatırımlarını DenetlediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, geldiği Diyarbakır'da spor salonlarını denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 20:10Bakan Kılıç, Diyarbakır'daBakan Kılıç, Diyarbakır'daGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'da spor alanında yapılan yatırımları denetleyerek, kız basketbol takımlarının maçını izledi.
 • 08 Aralık 2016 18:42Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Biz özgürlük için buradayız. Siz daha PKK'ya terör diyemiyorsunuz. Bazıları diyor ki, 'Hukuken gözaltına alamazsınız, tutuklayamazsınız, seçilmiş ancak seçimle gider.' Tabii ki seçilmiş seçimle gider ama kanun önünde hepimiz eşit değil miyiz?
 • 08 Aralık 2016 18:00Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Diyarbakır'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz gecesi Türkiye mağdur edildi.
 • 08 Aralık 2016 00:34Bakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıBakan Kılıç - TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın Almanya'da AlıkonulmasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın Almanya'da alıkonulmasına ilişkin, "Almanya Federal Cumhuriyeti'nin ivedi şekilde izahat vermesi ve orada yanlış bir uygulama içinde olan bu görevlilerle ilgili gerekli işlemleri yapmasını bekliyoruz.
 • 07 Aralık 2016 23:14Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği...
 • 07 Aralık 2016 23:10Samsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daSamsun Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve TFF Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan...
 • 07 Aralık 2016 22:07Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'da (2)DEMİRÖREN: FEDERASYON OLARAK DÖVİZ HESABINI KAPATTIKGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde bulunan Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda düzenlediği...
 • 07 Aralık 2016 22:00Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Bizim Ülke Olarak Antrenör Açığımız Var"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda istedikleri başarıyı elde edemediklerini ve ülke olarak antrenör açıklarının olduğunu söyledi.
 • 07 Aralık 2016 21:45Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 21:17Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve TFF Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 20:58Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 20:25Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören, Samsunspor'un Yeni Stadyumunu İncelediBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören, Samsunspor'un Yeni Stadyumunu İncelediGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Samsun’da yapımı devam eden 19 Mayıs Stadyumu’nu inceledi.
 • 07 Aralık 2016 19:41Bakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daBakan Kılıç ve Tff Başkanı Demirören Samsun'daGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapımı devam eden 33 bin 919 kişilik stadyumda incelemelerde bulundu.