SON DAKİKA AKİF CAGATAY KİLİC/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Akif Cagatay Kilic/biyografisi Haberleri

 • 01 Ekim 2016 10:32Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek AçıklamasıManisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek AçıklamasıManisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, FETÖ operasyonlarıyla ilgili emniyet ve yargı mensuplarına akıl verme yarışına girişildiğini iddia ederek çeşitli uyarılarda bulundu.
 • 01 Ekim 2016 00:39Bakan Kılıç, Yapımı Devam Eden Spor Tesislerinde İncelemelerde BulunduBakan Kılıç, Yapımı Devam Eden Spor Tesislerinde İncelemelerde BulunduGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Eskişehir'de yapımı devam eden spor tesislerinde incelemelerde bulundu, öğrenci yurtlarını ziyaret etti.
 • 30 Eylül 2016 22:23Bakan Kılıç, Spor Tesislerinde İncelemelerde BulunduBakan Kılıç, spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 30 Eylül 2016 20:19Bakan Kılıç Ben Son Sınıfta Evlendim, Size de Aynısını Tavsiye EderimBakan Kılıç Ben Son Sınıfta Evlendim, Size de Aynısını Tavsiye EderimBakan Kılıç'ın FETÖ açıklaması Adil olacağız ama acımayacağız (EK)BAKAN KILIÇ BEN SON SINIFTA EVLENDİM, SİZE DE AYNISINI TAVSİYE EDERİMGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ) yeni eğitim ve öğretime başlaması nedeniyle düzenlenen törene katıldı.
 • 30 Eylül 2016 19:40Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Eskişehir'deGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Eskişehir'de yapımı devam eden spor tesislerinde incelemelerde bulundu, öğrenci yurtlarını ziyaret etti.
 • 30 Eylül 2016 19:30Bakan Kılıç Eskişehirspor'un Yeni Stadını ve Yurtları GezdiBakan Kılıç Eskişehirspor'un Yeni Stadını ve Yurtları GezdiGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Eskişehir’de yapımı süren stadyum ile hizmete giren yurtları gezdi.
 • 30 Eylül 2016 19:20Bakan Kılıç, Osmangazi Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'ne KatıldıBakan Kılıç, Osmangazi Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'ne KatıldıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Herhalde Fırat Kalkanı Operasyonu, tüm dünyaya Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) gayet de kuvvetinin yerinde olduğunu ve tam aksine içindeki olumsuz unsurlar ayıklandığı zaman nelere kadir olduğunu ve bu milletten aldığı güç ile dünyada neler yapabileceğinin açık göstergesi olmuştur.
 • 30 Eylül 2016 17:34Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Herhalde Fırat Kalkanı Operasyonu, tüm dünyaya Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) gayet de kuvvetinin yerinde olduğunu ve tam aksine içindeki olumsuz unsurlar ayıklandığı zaman nelere kadir olduğunu ve bu milletten aldığı güç ile dünyada neler yapabileceğinin açık göstergesi olmuştur.
 • 30 Eylül 2016 16:16Bakan Kılıç Maçların Yayını Konusunda Çalışmalar Devam EdiyorBakan Kılıç Maçların Yayını Konusunda Çalışmalar Devam EdiyorBakan Kılıç Maçların yayını konusunda çalışmalar devam ediyorGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF 1'inci Futbol Ligi maçlarının yayını konusundaki çalışmaların sürdüğünü belirterek, Bu futbol federasyonumuzla yayıncı kuruluşlar arasında yapılan çalışmalar sonucunda neticelenecek olan bir durum.
 • 30 Eylül 2016 15:24Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Eskişehir'deGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Eskişehir'deGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesine, milletine ihanet eden ve ihanet etmek noktasında hiç geri durmayan, milletimizin en büyük temsil tecelligahı olan TBMM'ye bomba atacak kadar vatandaşına silah çekip ateş edecek kadar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ateş altına alacak kadar alçaklaşan, hainleşen ve ülkesine, milletine, bayrağına ihanet edenlere karşı kimsenin müsamaha göstermesi gibi bir şey söz konusu olamaz." dedi.
 • 30 Eylül 2016 15:08Finike Açığında Oltayla 'Kılıç Balığı' TuttuFinike Açığında Oltayla 'Kılıç Balığı' TuttuAntalya'nın Finike İlçesi'nde amatör balıkçı 27 yaşındaki Durmuş Körpe, misina oltayla 55 kilo ağırlığında, 2 metre 80 santim uzunluğunda kılıç balığı yakaladı.
 • 30 Eylül 2016 13:53Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Eskişehir'deGençlik ve Spor Bakanı Kılıç Eskişehir'deGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Ülkesine, milletine ihanet eden ve ihanet etmek noktasında hiç geri durmayan, milletimizin en büyük temsil tecelligahı olan TBMM'ye bomba atacak kadar vatandaşına silah çekip ateş edecek kadar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ateş altına alacak kadar alçaklaşan, hainleşen ve ülkesine, milletine, bayrağına ihanet edenlere karşı kimsenin müsamaha göstermesi gibi bir şey söz konusu olamaz." dedi.
 • 30 Eylül 2016 13:51Antalya'da 55 Kilogramlık Kılıç Balığı YakalandıAntalya'da 55 Kilogramlık Kılıç Balığı YakalandıAntalya’nın Finike ilçesinde 27 yaşındaki Durmuş Körpe 2 metre 90 santimetre boyundaki 55 kilogramlık kılıç balığı yakaladı.
 • 30 Eylül 2016 12:09Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "(Beşiktaş-Galatasaray Derbisi) Derbi, İyi ve Güzel Bir Başlangıç Oldu"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında yapılan ve yaklaşık 5 yıl aradan sonra rakip takım taraftarlarının da alındığı derbi maçın güzel bir başlangıç olduğunu söyledi.
 • 30 Eylül 2016 11:49Antalyalı Balıkçı 55 Kilogramlık Kılıç Balığı YakaladıAntalyalı Balıkçı 55 Kilogramlık Kılıç Balığı YakaladıAntalya'nın Finike ilçesinde bir balıkçı, çoklu olta takımı ile 2 metre 90 santim boyunda kılıç balığı yakaladı.
 • 30 Eylül 2016 11:42Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "(Trabzonspor-Fenerbahçe Gerginliği) Geçen Sezon ve Öncesinde Yaşananlardan Herkes...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında yapılan ve yaklaşık 5 yıl aradan sonra rakip takım taraftarlarının da alındığı derbi maçın güzel bir başlangıç olduğunu söyledi.
 • 30 Eylül 2016 11:36Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Samsunspor'un Transfer Yasağı Bize Altyapıdan Futbolcu Yetiştirmenin Ne Kadar Önemli...Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında yapılan ve yaklaşık 5 yıl aradan sonra rakip takım taraftarlarının da alındığı derbi maçın güzel bir başlangıç olduğunu söyledi.
 • 30 Eylül 2016 11:13Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında yapılan ve yaklaşık 5 yıl aradan sonra rakip takım taraftarlarının da alındığı derbi maçın güzel bir başlangıç olduğunu söyledi.
 • 29 Eylül 2016 19:47Bakan Kılıç ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar Açılış YaptıBakan Kılıç ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar Açılış YaptıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) Türkiye'deki 15'inci temsilciliği olan Samsun İl Temsilciliği'nin açılış törenine katıldı.
 • 29 Eylül 2016 13:47Kılıç: Kılıç: "Avrupa'da Aşırı Sağcı Akımların Yükselmesi Endişe Verici"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Basketbol THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'in İstanbul'da yapılmasının çok önemli olduğunu söyledi.
 • 29 Eylül 2016 12:28Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Kılıç AçıklamasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Basketbol THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'in İstanbul'da yapılmasının çok önemli olduğunu söyledi.
 • 29 Eylül 2016 10:10Tü Uzunköprü Meslek Yüksekokuluna Kılıç AtandıTü Uzunköprü Meslek Yüksekokuluna Kılıç AtandıTrakya Üniversitesi (TÜ) Uzunköprü Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne Yrd. Doç. Dr. İsmail Kılıç vekaleten atandı.
 • 28 Eylül 2016 15:13Kılıç - Tokyo Olimpiyatları ve Doping KullanımıKılıç - Tokyo Olimpiyatları ve Doping KullanımıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'nin geleceğini, milleti ve devletiyle bölünmez bütünlüğünü bozmak için çaba sarf eden ve bu noktada ülkemizi terörize eden, terör örgütü ve örgütleriyle ciddi bir mücadele içindeyiz.
 • 28 Eylül 2016 14:57Kılıç: Kılıç: "Kulüplere Gerekli Desteği Vereceğiz"Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'nin geleceğini, milleti ve devletiyle bölünmez bütünlüğünü bozmak için çaba sarf eden ve bu noktada ülkemizi terörize eden, terör örgütü ve örgütleriyle ciddi bir mücadele içindeyiz.
 • 28 Eylül 2016 14:38Bakan Kılıç, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu (5)Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, A Milli Futbol Takımı'nda teknik direktör Fatih Terim ve milli futbolcu Arda Turan arasında yaşananlarla ilgili olarak "Biraz onlara alan vermek lazım. Hoca ve talebesi mutlaka anlaşacaktır.