SON DAKİKA AKINCILAR HABERLERİ

Son Dakika Akıncılar Haberleri

12:27
Ulaş Kaymakamı Cankatar, Meslektaşlarını Ziyaret Etti Ulaş Kaymakamı Cankatar, bazı kaymakamları ziyaret etti.
15:39
Bıçaktaki Parmak İzi Gerçeği Ortaya Çıkartacak Adana'da evini soyduğunu iddia ettiği komşusu ile yolda kavgaya tutuşan adam komşusunun kendi kendini bıçakladığını iddia etti.
Bıçaktaki Parmak İzi Gerçeği Ortaya Çıkartacak
16:51
Cumhurbaşkanıyla Polemiğe Girmeyi Doğru Bulmuyoruz' Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Biz siyasi partiler olarak Cumhurbaşkanı ile polemiğe girmeyi doğru bulmuyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanıyla Polemiğe Girmeyi Doğru Bulmuyoruz'
16:43
Demirtaş: Cumhurbaşkanıyla Polemiğe Girmeyi Doğru Bulmuyoruz HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Biz siyasi partiler olarak Cumhurbaşkanı ile polemiğe girmeyi doğru bulmuyoruz." dedi.
16:13
Demirtaş: Cumhurbaşanı, Seçim Döneminde Sarayında İstirahate Çekilsin HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti lideri gibi davranmasını eleştirdi.
Demirtaş: Cumhurbaşanı, Seçim Döneminde Sarayında İstirahate Çekilsin
16:01
Askerin Tıraş Ettiği Öğrencilere Karne Konseri Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Akıncılar köyü Ortaokulu'nda okuyan öğrencilere sivil ve köy karakolundaki asker kuaförler tarafından saç bakımı yapıldıktan sonra düzenlenen Türkçe, Kürtçe konserle, karneleri dağıtıldı.
Askerin Tıraş Ettiği Öğrencilere Karne Konseri
16:12
Hgc'ye Ziyaret Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Hatay Şube Başkanı Kemal Akıncı ve yönetim kurulu Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ne (HGC) nezaket ziyaretinde bulundu.
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
19:33
Eğitime Kar Engeli Sivas, Tokat ve Erzincan'ın bazı ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
18:31
Yurtta Kış Sivas'ta bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
18:17
Sivas'ın İlçelerinde Eğitime Kar Tatili Ağır kış şartlarının etkisini sürdürdüğü Sivas’ın bazı ilçelerinde kar tatili uzatıldı.
18:00
Sivas'ta Kapalı Yollar Ulaşıma Açıldı Sivas'ta il genelinde 2 gündür tatil olan okullarda yarın il merkezi ve bazı ilçelerde eğitime devam edilecek.
17:07
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı Bin 722 köyü bulunan Sivas’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle 921 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı
14:23
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sivas’ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:02
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas'ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
17:26
Sivas'ta Okullar Bir Gün Tatil Sivas ve ilçelerinde okullar çarşamba günü tatil edildi.
11:50
Sivas'ta 182 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas’ta kar yağışı nedeniyle 182 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
11:08
Türkiye'nin 3. Büyük Köprüsü Tamamlandı Türkiye’nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü 33 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı.
Türkiye'nin 3. Büyük Köprüsü Tamamlandı
09:54
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Köprüsünde 'Mutlu Son' Adıyaman-Kahta-Siverek-Diyarbakır'ı birbirine bağlayacak, Türkiye'nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü 33 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı.
Türkiye'nin Üçüncü Büyük Köprüsünde 'Mutlu Son'
09:26
Bakıcı'dan Yılbaşı Sürprizi Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı 2014'ü geride bırakmaya dakikalar kala sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.
21:50
Demirci'de Mevlit Kandili Programı Manisa'nın Demirci ilçesinde Mevlit Kandili dolayısıyla camiler doldu.
10:13
2014'ün Son Çocuk Parkı Akıncılar Mahallesine Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, Akıncılar Mahallesi'nde yapımı tamamlanan çocuk parkında incelemelerde bulundu.
2014'ün Son Çocuk Parkı Akıncılar Mahallesine
09:18
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı Sivas’ın Akıncılar ilçesinde yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi ölürken, 45 kişi de yaralandı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı
07:56
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı Sivas'ın Akınçcılar ilçesinde buzlanan yolda kontrolden çıkan yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 45 kişi yaralandı.
07:13
Sivas'ta Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Kazada yaralanan 49 kişinin tedavisi sürüyor Yaralılardan bir kısmı ayakta tedavi edildi.
Sivas'ta Yolcu Otobüsünün Devrilmesi
06:59
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, 20 kişi yaralandı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
06:46
Sivas'ta Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi ölürken, 20 kişi de yaralandı.
Sivas'ta Otobüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
06:43
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı Sivas'ın Akıncılar İlçesinde yakınlarında, buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsü şarampole devrildi.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı
06:36
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı Sivas'ın Akıncılar İlçesi yakınlarında, buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsü şarampole devrildi.
Yolcu Otobüsü Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 45 Yaralı
06:19
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, yaklaşık 20 kişi yaralandı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
06:12
Sivas'ta Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Yaralılardan bazıları, otobüsün havalandırma kapağı kırılarak araçtan çıkarıldı Kazada ölen kişinin kimliği belirlendi Yaralılardan Mahsum Türk: "Yolda gizli buzlanma vardı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsünün Devrilmesi
05:09
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı Sivas'ın Akıncılar ilçesinde meydana gelen kazada, ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, yaklaşık 20 kişi yaralandı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
03:53
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı Sivas'ın Akıncılar ilçesinde meydana gelen kazada, ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, yaklaşık 20 kişi yaralandı.
Sivas'ta Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
13:23
Tavşanlı'da Amatör'ün Sorunları Konuşuldu ASKF Başkanı Murat Cengiz Tavşanlı’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak amatör futbolun yaşadığı sıkıntıları dile getirdi.
Tavşanlı'da Amatör'ün Sorunları Konuşuldu
13:38
Salihi: Kerkük İçin Sadece Peşmerge Savaşmıyor Irak Türkmen Başkanı Salihi "Peşmergenin, Kerkük'ü koruması bu şehrin Kürdistan'a ait olduğu anlamına gelmez. Kerkük için sadece Peşmerge savaşmıyor" dedi.
Salihi: Kerkük İçin Sadece Peşmerge Savaşmıyor
16:45
Buca'ya İki Pırlanta Merkezi Birden Buca Belediyesi, ilkini geçtiğimiz günlerde Pırlanta Merkezi (PM) adıyla Şirinyer’de hizmete açtığı okul öncesi bakım ve eğitim merkezlerinin sayısını, Çamlıkule ve Gediz Sevgi Yolu’na kurduğu iki yeni merkezle birlikte üçe çıkardı.
Buca'ya İki Pırlanta Merkezi Birden
09:08
Akıncılar Derneği'nden Mttb'ye Ziyaret Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanı Serkan Altıntop ve yönetim kurulu üyeleri Milli Türk Talebi Birliği (MTTB) Malatya Şubesini ziyaret etti.
Akıncılar Derneği'nden Mttb'ye Ziyaret
18:34
Ödemiş'te Ağaçlar Budanıyor Ödemiş Belediyesi, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte bazı ağaçların budamasını ve bakımını yaptı.
Ödemiş'te Ağaçlar Budanıyor
09:14
Cezmi Kartay Caddesi'ndeki Eğlence Yerlerinin Taşınması İstendi Malatya merkez Cezmi Kartay Caddesi ‘ndeki eğlence yerlerinin biran önce taşınması istendi.
10:16
Hacker'lar 'Biz Osmanlıyız' Deyip İsrailli Yüzlerce Siteye Saldırdı Geçtiğimiz haftalarda İsrail'in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa'ya baskın yapması görüntülerine Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.
Hacker'lar 'Biz Osmanlıyız' Deyip İsrailli Yüzlerce Siteye Saldırdı
13:17
Akıncılar Hacker Grubu, İsrail Devlet Sitelerini Çökertti İsrail'in Mescid-i Aksa'ya girerek tüm dünyada tepki çekmesinin ardından Akıncılar Hacker Grubu, İsrail devletine ait birçok siteyi çökerttiğini duyurdu.
Akıncılar Hacker Grubu, İsrail Devlet Sitelerini Çökertti
15:27
Taraftarlardan Orduspor-Samsunspor Maçı Öncesi Birlik Beraberlik Çağrısı PTT 1. Lig'de 4 puanla son sırada yer alan Orduspor'un 23 Kasım Pazar günü sahasında oynayacağı Samsunspor maçı öncesi taraftarlar birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
Taraftarlardan Orduspor-Samsunspor Maçı Öncesi Birlik Beraberlik Çağrısı
16:14
Erzurum'da Cirit Şöleni Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ile ortaklaşa organize ettiği cirit turnuvası bugün yapılan final müsabakaları ile sona erdi.
Erzurum'da Cirit Şöleni
16:03
Erzurum'da Cirit Şöleni Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ile ortaklaşa organize ettiği cirit turnuvası bugün yapılan final müsabakaları ile sona erdi.
Erzurum'da Cirit Şöleni
17:26
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu (2) Dedektif gibi çalıştı, çalınan kuşunu buldu- Adana'da kimliği belirsiz bir kişi muhabbet kuşunu çaldığı evi ateşe verdikten sonra kaçtı- Kendi imkanları ile bir dedektif gibi çalışarak, kuşunu bulan ev sahibi kadın, evi yakan ve kuşu bir öğrenciye veren zanlının görüntüsünü polise ulaştırdıADANA (AA) - Kimliği belirsiz bir kişi tarafından muhabbet kuşu çalınan ve evi ateşe verilen kadın, kendi imkanları ile bir dedektif gibi çalışarak, kuşunu buldu.
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu (2)
15:07
Erzurum'da Cirit Turnuvası Start Aldı Erzurum’da, sekiz takımın katılımıyla üç gün sürecek olan cirit turnuvası start aldı.
Erzurum'da Cirit Turnuvası Start Aldı
14:19
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu Adana'da kimliği belirsiz bir kişi muhabbet kuşunu çaldığı evi ateşe verdikten sonra kaçtı.
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu
12:08
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu Adana'da kimliği belirsiz bir kişi muhabbet kuşunu çaldığı evi ateşe verdikten sonra kaçtı.
Dedektif Gibi Çalıştı, Çalınan Kuşunu Buldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:11. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKINCILAR HABERLERİ
[Hata Bildir]