00:1400
SON DAKİKA AKINCILAR HABERLERİ

Son Dakika Akıncılar Haberleri

  Akıncılar Hack Grubundan Çin'e Siber Saldırı

  Akıncılar Hack Grubundan Çin'e Siber Saldırı

  Cyber-Warrior bünyesinde görev alan Akıncılar Hack Grubu; Çin'in, Uygur Türkleri'nin yaşadığı Doğu Türkistan özerk bölgesinde öğrenciler ve devlet memurlarının oruç tutmasını yasaklamasına karşı sanal bir savaş başlattı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Akıncılar Belde Belediyesi, İsrail'in Filistin'e düzenlediği saldırılar nedeniyle ramazan etkinliklerini iptal etti. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Otomobil Bariyerlere Çarpıp Takla Attı: 4 Yaralı

  Otomobil Bariyerlere Çarpıp Takla Attı: 4 Yaralı

  Bursa-Ankara karayolu üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybedip, bariyerlere çarpan ve yolun ortasında ters duran araçta 4 kişi yaralandı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Avukatlar Baronun İftarında Buluştu

  Kahramanmaraş Barosu üyeleri, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Köstebek Tabancası Ellerinde Patlayan İki Çiftçi Parmaklarından Oldu

  Köstebek Tabancası Ellerinde Patlayan İki Çiftçi Parmaklarından Oldu

  Patates tarlasına giren köstebekleri öldürmek isteyen 35 yaşındaki Cüneyt Keleş ile 81 yaşındaki Tevfik Hamamcı, köstebek tabancasının ellerinde patlaması sonucu parmaklarını kaybetti. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Baş'tan Sözlü'ye Destek

  Eski Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Şaban Baş, Adana Büyükşehir Belediyesi bütçesinin yüzde 40’ının metro borçlarına kesildiğini hatırlatarak, “Adana’nın çağdaş yaşanabilir bir kent haline gelmesi ve bir dünya kenti olması için hükümetimiz bir an önce metroyu Ulaştırma Bakanlığına devralmalıdır” dedi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 00:14:55. #1.12#