SON DAKİKA AKINCILAR HABERLERİ

Son Dakika Akıncılar Haberleri

 • 24 Ağustos 2016 19:03Sivas Akıncılar'a Şehit Ateşi DüştüSivas Akıncılar'a Şehit Ateşi DüştüAkıncılar'a şehit ateşi düştüDiyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırıcı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 25 yaşındaki jandarma uzman çavuş Onur Alkan'ın acı haberi Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yaşayan ailesine ulaştı.
 • 24 Ağustos 2016 18:16Fetö İmamıFetö İmamı" Adil Öksüz'ün Serbest BırakılmasıAnayasa Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "Hava Kuvvetleri İmamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasına ilişkin, "İddia konusu suç, meclise, hükümete darbe, yüzlerce insanın katledilmesi, yaralanması, anayasal düzenin cebir ve şiddetle ortadan kaldırılması ise sen burada 'tutuklamanın şartları var' dersen, 'kuvvetli suç şüphesini gösteren deliller var' dersen, 15 Temmuz'dan sonra tutuklama yerine neden adli kontrol uyguladığını kararında anlatacaksın.
 • 24 Ağustos 2016 16:57Adil Öksüz'ü Arama Çalışmaları SürüyorSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakılan Adil Öksüz'ü arama çalışmalarına ilişkin, "Vatandaşımızın ihbar ettiği 200'e yakın değişik adreste de inceleme, arama, tarama faaliyeti gerçekleştirdik.
 • 24 Ağustos 2016 10:06Darbeci Adil Öksüz'ün Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışlamasıNEW Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu ve kağıt üretimi yaptığını öne sürdüğü şirketin adresinde ikinci el araç satan oto galerisi bulunuyor.
 • 24 Ağustos 2016 09:37Adil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışAdil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adil Öksüz'den Clinton için 5 bin dolar bağış Adil Öksüz'ün Clinton'a bağış yaptığı şirket Adil Öksüz'den Clinton için 5 bin dolar bağış FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Öksüz'ün, Clinton için çalışan komiteye hayali bir şirket üzerinden 2014'te 5 bin dolar bağış yaptığı ortaya çıktı Terör örgütü mensuplarının Clinton kampanyalarına Öksüz ile aynı gün onbinlerce dolarlık şüpheli bağışlar yaptığı tespit edildi Bağış yapan kişilere ait şirketlerin ya hiç faaliyet göstermediği ya da bir süre sonra kapandığı vurgulanırken, bağışları yapanların bazılarının adreslerine, şirketlerine dair kayıtların da bulunmadığı belirtildi WASHINGTON (AA) – Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu hayali şirketle Demokrat Parti'nin başkan adayı olan Hillary Clinton için 2014 yılında 5 bin dolar bağış yaptığı belirtildi.
 • 23 Ağustos 2016 22:20Adil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışAdil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışFETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu hayali şirketle başkan adayı Hillary Clinton için 2014 yılında 5 bin dolar bağış yaptığı belirtildi.
 • 23 Ağustos 2016 19:42Fetö İmamıFetö İmamı" Öksüz'den Gps Cihazı ÇıkmasıBilişim uzmanları, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü civarında gözaltına alınan ve örgütün "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Adil Öksüz'ün üzerinden çıkan GPS cihazının önemli bir delil olduğuna dikkati çekti.
 • 22 Ağustos 2016 15:45Ekrem Dumanlı: Cemaate Sempati Besleyen Askerler Öfkeyle Darbe Yapmış OlabilirEkrem Dumanlı: Cemaate Sempati Besleyen Askerler Öfkeyle Darbe Yapmış OlabilirEkrem Dumanlı bugünkü yazısında, "Darbeyi bize sempati ile bakan insanlar günlük öfke ve telaş ile yapmış olabilir. Darbeyi gerçekleştiren bu insanlar cemaatin tümünü temsil etmez" ifadelerini kullandı.
 • 20 Ağustos 2016 16:32Başbakan Yıldırım'ın Yabancı Medya Temsilcileriyle BuluşmasıBaşbakan Binali Yıldırım, Suriye'de çözüme ilişkin, "Özellikle bölge ülkeleri İran, Türkiye, Suudi Arabistan, Körfez başta olmak üzere Amerika ve Rusya'nın da dahil olacağı bir yapıyla behemehal çözümün sağlanması hedefimiz." dedi.
 • 19 Ağustos 2016 14:06Konyaaltı Belediyespor Yeni Sezona HazırlanıyorKonyaaltı Belediyespor Yeni Sezona HazırlanıyorAntalya Bölgesel Amatör Ligi’nde(BAL) mücadele eden Konyaaltı Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını Burdur Tefenni’de sürdürüyor.
 • 18 Ağustos 2016 21:34Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorAdil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda İl Jandarma Komutanlığınca kontrol noktası oluşturuldu.
 • 18 Ağustos 2016 20:17FETÖ'nün Yakalanamayan İmamı Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFETÖ'nün Yakalanamayan İmamı Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda İl Jandarma Komutanlığınca kontrol noktası oluşturuldu.
 • 18 Ağustos 2016 14:20Bakan Işık: Bakan Işık: "Üzerinde Durduğumuz Çalışma Milli Savunma Bakanlığının, Etimesgut'taki Zırhlı...Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Hükümetimiz, askeri liselerin kapatılması kararını verdi ve KHK ile yürürlüğe girdi.
 • 18 Ağustos 2016 13:10Işık, Aa Editör Masası'na Konuk OlduMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Hükümetimiz, askeri liselerin kapatılması kararını verdi ve KHK ile yürürlüğe girdi.
 • 18 Ağustos 2016 12:28Işık, Aa Editör Masası'na Konuk OlduMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Kara, deniz, hava, jandarma ve sahil güvenlik dahil 3 bin 725 kişi ihraç edildi.
 • 18 Ağustos 2016 12:22Işık, Aa Editör Masası'na Konuk OlduMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu gece Akıncı'daki 4. Ana Jet Üssü'nün pistinin vurulmasına ilişkin, "Pistin vurulma gerekçesi, aslında bunlar darbenin başarısız olduğunu anladıkları anda üç Casa uçağını hazır ettiler, Akıncılar'dan kaçacaklardı.
 • 18 Ağustos 2016 10:41Yüksek Askeri Şura Yeniden ToplanıyorYüksek Askeri Şura Yeniden ToplanıyorMilli Savunma Bakanı, 9'u general ve amiral 137 kişinin firarda olduğunu belirterek "Ağustos ayı içerisinde albayların durumunu görüşmek için Yüksek Askeri Şura'yı toplamayı düşünüyoruz" dedi.
 • 18 Ağustos 2016 09:59Bakan Işık: Başbakanımızın Emriyle Pist Vurulmasaydı Darbeciler KaçacaklardıBakan Işık: Başbakanımızın Emriyle Pist Vurulmasaydı Darbeciler KaçacaklardıBakan Işık, "Darbeciler Casa uçağı ile Akıncılar'dan kaçacaklardı. Eğer Başbakanımızın emrinden sonra pist vurulmamış olmasaydı, darbecilerin tamamı yurt dışına kaçmış olurdu" dedi.
 • 17 Ağustos 2016 16:57CHP TBMM Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Öyle bir atmosfer yaratıldı ki çok tehlikeli. Hakim önüne gelen kişiyi, savcının gönderdiği kişiyi adeta tutuklamak zorunda hissediyor kendini. Tutuklamazsa 'FETÖ'cü diyecekler bana' diyor.
 • 17 Ağustos 2016 16:55Kılıçdaroğlu: Bu Darbe Girişiminin Siyasal Ayağının Ortaya Çıkarılması Lazım (3)Kılıçdaroğlu: Bu Darbe Girişiminin Siyasal Ayağının Ortaya Çıkarılması Lazım (3)"İNSANIN HAYATINA DEĞİL RANTA YATIRIM YAPILMIŞ"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 17 Ağustos Marmara depreminin yıldönümüne ilişkin, "Aklı başında olan yönetici, riskleri görür, önlemini alır. Biz ne yapıyoruz deprem olduktan sonra tedbir alıyoruz.
 • 17 Ağustos 2016 16:29CHP Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şimdi gazeteciler hapiste.
 • 17 Ağustos 2016 13:01Gülen'in Masörü Başaran Anlattı: Gülen'i Ziyarete CIA da Gelirdi, Paşalar daGülen'in Masörü Başaran Anlattı: Gülen'i Ziyarete CIA da Gelirdi, Paşalar daTam 10 yıl boyunca Gülen'e masaj yapan Esat Başaran, "2012 yılında yüzünde kar maskesi olan bir general Pensilvanya'ya geldi. Gülen'le görüştü. CIA'dan da çok sayıda isim Gülen'i ziyaret ederdi" dedi.
 • 17 Ağustos 2016 09:23Yüzbaşı Özkan'a Yargısız İnfaz! Önce Şehit, Sonra Hain, En Sonunda Kahraman OlduYüzbaşı Özkan'a Yargısız İnfaz! Önce Şehit, Sonra Hain, En Sonunda Kahraman OlduDarbeciler tarafından Akıncılar'da katledilen Yüzbaşı önce şehit, sonra hain ilan edildi. Daha sonra ise tanıkların ifadeleriyle hain olmadığı ortaya çıktı.
 • 16 Ağustos 2016 17:10Kütahya'da Fikstür HeyecanıKütahya'da Fikstür HeyecanıKütahya ASKF tarafından düzenlenen toplantıda yeni sezonun fikstürü çekildi ve yeni tertip komitesi üyeleri belirlendi.
 • 16 Ağustos 2016 13:33Adil Öksüz İçin Özel EkipAdil Öksüz İçin Özel EkipFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvveleri imamı" Adil Öksüz'ün yakalanması için Ankara Emniyet Müdürlüğü bünyesinde özel ekip kuruldu.
 • 16 Ağustos 2016 12:54FETÖ'nün TSK İmamı Olduğu İddia Edilen Bilal Akyüz'ün İfadesi Ortaya ÇıktıFETÖ'nün TSK İmamı Olduğu İddia Edilen Bilal Akyüz'ün İfadesi Ortaya ÇıktıFETÖ'nün Kara Kuvvetleri Komutanlığı imamı olduğu iddia edilen Kurmay Albay Bilal Akyüz verdiği ifadede, "Akıncılar Üssü'nde bana verilen emirleri yerine getirdim" dedi.
 • 14 Ağustos 2016 19:13Akıncılar, Fetö Lideri Gülen'in İnine GirdiAkıncılar, Fetö Lideri Gülen'in İnine GirdiFETÖ lideri Fethullah Gülen’in resmi web sitesi fgulen.com Cyber-Warrior, Akıncılar hack grubu tarafından hacklendi.
 • 13 Ağustos 2016 07:38Mendi'nin Emir Subayı: Jandarma Bölge Komutanı, Mendi'ye Silah DoğrulttuMendi'nin Emir Subayı: Jandarma Bölge Komutanı, Mendi'ye Silah DoğrulttuEski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi'nin, darbe girişiminde kendisini rehin alan ve "Sen de çetenin içindeymişsin" dediğini söylediği emir subayı Murat Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı.
 • 13 Ağustos 2016 07:31Kaçak İmam Gürcistan'da GörüldüKaçak İmam Gürcistan'da GörüldüEski CHP İstanbul Milletvekili, emekli savcı Ali Özgündüz, 15 Temmuz darbe girişiminin 1 numaralı sivil ismi olarak aranan, örgütün 'Hava kuvvetleri imamı' olduğu öne sürülen Adil Öksüz ile eski savcı Zekeriya Öz'ün, Gürcistan'ın Batum kentinde bir restoranda yakalanarak gözaltına alındığını iddia etti.
 • 12 Ağustos 2016 11:41Işık: 15 Eylül'e Kadar Birlikler Taşınacak, Akıncı Üssü Demokrasi Parkı OlacakIşık: 15 Eylül'e Kadar Birlikler Taşınacak, Akıncı Üssü Demokrasi Parkı OlacakMilli Savunma Bakanı Fikri Işık, "15 Eylül'e kadar Ankara ve İstanbul'daki birlikler taşınacak. Akıncı Üssü, 'Demokrasi Parkı' olacak" ifadesini kullandı.
 • 11 Ağustos 2016 19:42FETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Akıncı Üssü'ndeki Yeni Görüntüleri Ortaya ÇıktıFETÖ İmamı Adil Öksüz'ün Akıncı Üssü'ndeki Yeni Görüntüleri Ortaya ÇıktıDarbe girişiminde yer aldığı bilinen tek sivil olan Adil Öksüz'ün Akıncılar Üssü temizlendikten sonra darbeci askerlerle birlikte gözaltına alındığı sırada çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.
 • 11 Ağustos 2016 18:01Büyükşehir, Askeri Kışla ve Birlik Önündeki Nöbetini BitirdiAnkara Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında askeri kışla ve birlik önlerinde bekletmeye başlattığı hafriyat dolu kamyon ve iş makinelerini kaldırdı.
 • 11 Ağustos 2016 17:26Kışlaların Önündeki Kamyonlar KaldırıldıAnkara Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sırasında askeri birlik ve kışlaların önünde bekletmeye başlattığı hafriyat kamyonu ve iş makinelerini kaldırdı.
 • 11 Ağustos 2016 15:1715 Temmuz Ardından Akıncılar'dan İlk Görüntüler15 Temmuz Ardından Akıncılar'dan İlk GörüntülerDarbecilerin karargahı Akıncılar, 15 Temmuz darbe girişimi ardından ilk gö;rü;ntü;lendi. Polis kamerasına ait gö;rü;ntü;lerde vurulacak yerlerin bombaların ü;zerine yazılması dikkat ç;ekti.... Ayrıntılar:
 • 11 Ağustos 2016 10:55Akıncı Üssü'nde 3. Sivil! Nurettin OruçAkıncı Üssü'nde 3. Sivil! Nurettin OruçDarbe soruşturması kapsamında Adil Öksüz ve Hakan Çiçek'in ardından Akıncı Üssü'nün yakınlarında yeni sivil bir kişinin yakalandığı ortaya çıktı.
 • 07 Ağustos 2016 20:01Kırşehir'de Binlerce Kişi Cacabey Meydanına Şehitler İçin İndiKırşehir'de Binlerce Kişi Cacabey Meydanına Şehitler İçin İndiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı sonrası alanlara inen binlerce kişi ‘Demokrasi ve Şehitler’ mitingi için Cacabey Meydanında toplandı.
 • 07 Ağustos 2016 18:06TSK'dan İhraç Edilen Eski Genelkurmay Personel Başkanı Talu'nun Savcılık İfadesi AçıklamasıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından tutuklanan eski Genelkurmay Personel Başkanı İlhan Talu, savcılık ifadesinde, olay akşamı sırasıyla Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'e makamlarında bazı bilgiler verdiğini belirterek, "2. Başkan'ın makamından çıktıktan sonra, kontrol geçiş noktasına yaklaştığımda Özel Kuvvetler Komutanlığından bir grubun Genelkurmay 2. Başkanı'nın makamına girdiklerini gördüm. Bir başka grubun da Genelkurmay Başkanı'nın makamına çıktığını tahmin ettim. Grup koşa koşa geçtiği, saat de yaklaşık 20.50 olduğu için endişelendim. Ben de hemen kendi makamıma girdim." dedi.
 • 07 Ağustos 2016 07:54Erdoğan: İsmini Vermeyeceğim Bir İsim Akıncılar Üssü'ne YöneldiErdoğan: İsmini Vermeyeceğim Bir İsim Akıncılar Üssü'ne YöneldiCumhurbaşkanı Erdoğan, "Darbe gecesi ismini vermeyeceğim bir isim talimat vermek için Akıncı Üssü'ne yöneldi. Uçuşları engellemeliydik. Üsse 12 bomba atıldı ve atıl hale getirildi." dedi.
 • 06 Ağustos 2016 13:27Güncelleme - Adana'daki Terör Örgütü Daeş OperasyonuAdana'da, terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda yakalanan 14 zanlı salıverildi.
 • 06 Ağustos 2016 12:05Adana'da Işid Operasyonu Şüphelisi 14 Kişi SerbestAdana'da Işid Operasyonu Şüphelisi 14 Kişi SerbestAdana'da IŞİD operasyonu şüphelisi 14 kişi serbestADANA'da 3 adet kalaşnikof marka tüfekle yakalandıktan sonra tutuklanan Mustafa Engin'in suikast amacıyla bu silahla IŞİD'lilere verebileceğini değerlendiren polisin yaptığı operasyonda yakalanan 14 kişi adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.
 • 06 Ağustos 2016 11:53Adana'da Işid Operasyonu Şüphelisi 14 Kişi SerbestAdana'da Işid Operasyonu Şüphelisi 14 Kişi SerbestAdana'da IŞİD operasyonu şüphelisi 14 kişi serbestADANA'da 3 adet kalaşnikof marka tüfekle yakalandıktan sonra tutuklanan Mustafa Engin'in suikast amacıyla bu silahla IŞİD'lilere verebileceğini değerlendiren polisin yaptığı operasyonda yakalanan 14 kişi adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.
 • 06 Ağustos 2016 11:22Terör Örgütü Daeş Operasyonu - 14 Kişi Adliyeye Sevk EdildiTerör Örgütü Daeş Operasyonu - 14 Kişi Adliyeye Sevk EdildiAdana'da, terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda yakalanan 14 zanlı adliyeye sevk edildi.
 • 06 Ağustos 2016 10:14Adana'daki Terör Örgütü Daeş OperasyonuAdana'da, terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda yakalanan 14 zanlı adliyeye sevk edildi.
 • 06 Ağustos 2016 09:44Işid Operasyonunda Gözaltına Alınanlar Adliyeye Sevk EdildiIşid Operasyonunda Gözaltına Alınanlar Adliyeye Sevk EdildiAdana’da, 3 kaleşnikof marka silahla yakalanan ve tutuklanan şahsın terör örgütü IŞİD ile bağlantılı olabileceği gerekçesiyle yapılan operasyonda gözaltına alınan 14 kişi, adliyeye sevk edildi.
 • 05 Ağustos 2016 16:13Sakarya - Adil Öksüz 17 Aralık'tan Sonra Derslerde İmalarda BulunmuşSakarya - Adil Öksüz 17 Aralık'tan Sonra Derslerde İmalarda BulunmuşAdil Öksüz 17 Aralık'tan sonra derslerde imalarda bulunmuşSAKARYA Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay, Akıncı Hava Üssü'nde yakalanıp serbest bırakıldıktan sonra kayıplara karışan FETÖ'nün 'Hava Kuvvetleri İmamı' Yrd. Doç. Adil Öksüz'ün sessiz sakin bir kişi olduğunu belirterek, "Çok fazla polemiklere girmeyen, çok fazla kendisini öne çıkarmayan sade bir akademisyen görüntüsü veren bir kişiydi.
 • 05 Ağustos 2016 15:19Yrd. Doç. Dr. Öksüz, Derslerde Kayıt Alınmasını YasaklamışYrd. Doç. Dr. Öksüz, Derslerde Kayıt Alınmasını YasaklamışDarbe girişiminin ardından Akıncı Üssü'nde yakalanıp serbest bırakılan FETÖ'nün 'Hava Kuvvetleri İmamı' Yrd. Doç. Adil Öksüz'ün derslerde kayıt alınmasını yasakladığı ortaya çıktı.
 • 05 Ağustos 2016 15:01Savaş Uçaklarının Diyarbakır'dan Havalanmasını AyarlamışDarbe girişiminden sonra tutuklanan ve TSK'dan ihraç edilen Albay Ali Durmuş'un 8. Ana Jet Üssü'ne giderek, darbeye hazırlık eylemleri kapsamında bazı görüşmeler gerçekleştirdiği belirtildi.
 • 05 Ağustos 2016 00:01Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'da Yaşananları AnlattıCumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'da Yaşananları AnlattıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ darbe girişimi sırasında Eskişehir’den kalkan savaş uçaklarıyla Akıncılar Üssü’nün vurulması süreciyle ilgili, “Sayın Başbakan Eskişehir’le kurduğu irtibatta ‘Söylüyorum Akıncılar’ı vurmuyorlar, bizden yazılı talimat bekliyorlar’ gibi bazı şeyler söyledi.
 • 04 Ağustos 2016 23:47Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nabi Avcı Bey dönemine kadar biz dershaneler konusunda adım atamadık.
 • 04 Ağustos 2016 23:30Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un bendeki uyandırdığı his, ülkemde doğrusu böyle bir şeyi eğer hissedeceksem, düşüneceksem bu benim ülkemde hiç mi hiç akla hayale gelmez ve ülkedeki birlik, beraberlik dayanışma ruhunun bu kadar iyi gittiği bir dönemde böyle bir havanın estirilmesi gerçekten düşündürücüydü.