06:0700
SON DAKİKA AKSA HABERLERİ

Son Dakika Aksa Haberleri

   

  İmamdan Köyüne Müze

  Kütahya'da imamlık yapan Osman Arslan, ailesinin üç kuşaktır kullandığı eşyaları, gençlerin geçmişi unutmaması adına köyünde kurduğu müzede sergiliyor. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  İhh Genel Başkanı 'İçerde Truva Atları Var'

  İhh Genel Başkanı "İçerde Truva Atları Var"

  İhh İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu'nun Mavi Marmara Gemisi saldırısıyla ilgili olarak belgeleri uluslararası ceza mahkemesine göndermediğini öne sürerek, 'İçerde başka truva atları da var. Bunların hepsi deşifre olacak. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  İhh Başkanı Yıldırım: İçerde Başka Paraleller de Var

  İhh Başkanı Yıldırım: İçerde Başka Paraleller de Var

  İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu'nun Mavi Marmara Gemisi saldırısıyla ilgili belgeleri Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne göndermediğini öne sürdü. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  90 Yıldır Kuyudan Su İçiyorlar

  90 Yıldır Kuyudan Su İçiyorlar

  Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Yoğunoluk köyü Kaş Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, şebeke suyu olmayan köyde 90 yıldır kuyudan su içiyorlar. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kudüs ve Filistin'deki Kutsal Yerlere Saldırılar

  Kudüs ve Filistin'deki Kutsal Yerlere Saldırılar

  Hamas Siyasi Büro Şefi Meşal: "Mescid i Aksa Camisi'nde olanlardan ve İsraillilerin ölümünden Netanyahu sorumludur. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta

  FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta

  Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından 20 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek snowboard yarışması FIS Snowboard Dünya Kupası için biletler, www.biletix.com üzerinden satışa sunuldu. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İit Enformasyon Bakanları Toplantısı Sona Erdi

  İit Enformasyon Bakanları Toplantısı Sona Erdi

  İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 10. Enformasyon Bakanları toplantısında "İslami medya ve basın kuruluşlarına" yatırım yapılması kararı alınırken, İİT üyesi ülkelerin basın kuruluşlarının "Kudüs ve Mescid-i Aksa davasını" desteklemelerinin gerekliliğine vurgu yapıldı. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İİT Enformasyon Bakanları Toplantısı Sona Erdi

  İİT Enformasyon Bakanları Toplantısı Sona Erdi

  İİT Enformasyon Bakanları Toplantısı bitiminde yayınlanan bildiride, "İslami medya ve basın kuruluşlarına" yatırım yapılması kararı alındı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ezher'de Terörle Mücadele Konferansı

  Ezher Şeyhi Tayyib, Mescid i Aksa'ya yardım çağrısında bulundu. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sivas'ta Doğalgaz Çağrı Merkezi Yenilendi

  Sivas Doğalgaz Dağıtım AŞ Bölge Müdürü İnan Yıldırım, çağrı merkezini yenilediklerini söyledi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Epdk Kararları

  Kurul, İstanbul Anadolu Yakası EDAŞ, Fırat EDAŞ, Gediz Elektrik Dağıtım AŞ, ÇORUH EDAŞ, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ ile Kayseri ve Civarı Elektrik Türk AŞ'nin "Elektrik Piyasası Dağıtım Sistemi Düzenlemeye Esas Yatırım Harcamalarının Belirlenmesi ve Gerçekleşmesinin İzlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar"ın revize edilmesini kararlaştırdı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Eğitim-Bir-Sen İzmir Kongresi Düzenlendi

  Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) İzmir 1 No'lu Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu'nu düzenledi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not

  Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not

  TURKRating YDA İnşaat'a uzun vadeli TR AA, kısa vadelide ise en yüksek not olan TR A1 kredi notu verdi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Düzce'de Mescid-İ Aksa Masaya Yatırıldı

  Düzce'de Mescid-İ Aksa Masaya Yatırıldı

  İsrail tarafından işgal edilen ve dünyada büyük yankı uyandıran Mescid’i Aksa baskınını değerlendiren Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Mescid-i Aksa’da yaşanan olayların İsrail’in dünyayı yönetme planlarından biri olduğunu söyledi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Erbakan Vakfı Genel Başkanı Erbakan Açıklaması

  "IŞİD'in örgütlenmesi ve yönlendirilmesinde, dış kaynaklı odakların büyük oranda ve tahminlerin üzerinde tuzu ve biberi olduğu açıktır" (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

  Almanya'da İsrail Protesto Edildi

  Almanya'da İsrail Protesto Edildi

  Almanya Berlin'de Adenauer Meydanında toplanan yaklaşık 50 kişilik grup, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı baskını ve bölgedeki insan hakları ihlallerini protesto etti. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bayındır Memur-Sen'in 1. Olağanüstü Genel Kurulu

  Memur Sen Genel Başkanı Gündoğdu: "İftira ve hakaret sendikacılığı yapanlar, çamurla oynamaya devam etsin. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  2. Uluslararası Kudüs Karate Şampiyonası

  Çeşitli ülkelerin 38 kulübünden toplam 350 sporcunun katıldığı Nablus'taki şampiyonada Müslüm Baştürk, altın madalya kazandı. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Papa Franciscus'un Türkiye Ziyareti Protesto Edildi

  Saadet Partisi Kadın Kolları üyeleri, Papa Franciscus'un Türkiye ziyaretini protesto etti. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Afyonkarahisar'da Doğalgaz Hizmetleri Daha Hızlı Olacak

  Afyonkarahisar'da Doğalgaz Hizmetleri Daha Hızlı Olacak

  AKSA Doğalgaz Afyon Bölge Müdürü Murat Ceran, şirket olarak Türkiye genelinde yeni bir çağrı merkezini hizmete soktuklarını söyledi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı

  15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nda ziyaretçilere farklı sektörlerden geniş ürün yelpazesi sunulurken, dünya ülkelerinin sergilediği kültürel ve tasarım ürünleri ilgi odağı oldu. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Almanya'da İsrail Protesto Edildi

  Berlin Adenauer meydanında toplanan yaklaşık 50 kişi İsrail'in Filistinlilere karşı tutumunu protesto etti. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Aksa Doğal Gaz Çağrı Merkezi Yenilendi

  Aksa Doğal Gaz, çağrı merkezini yenileyerek hizmetlerini abonelerinin Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri 44 44 187 nolu hatta birleştirdi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Büyük Sinagog'u Gezdi

  Bakan Müezzinoğlu: "Bizim farklı medeniyetlerin eserlerini bulundurmamız zaten zenginliğimizdir. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yatırımcı Rehberi

  Yatırımcı Rehberi

  Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  BM Filistin Halkı ile Dayanışma Günü

  Tunus'ta Filistin halkına destek gösterisi düzenlendi. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Papa Francesco Uçakta Konuştu (7)

  Papa Francesco Uçakta Konuştu (7)

  Papa FRANCESCO, DİYANET İŞLERİ BAŞKANI MEHMET GÖRMEZ' İLE GÖRÜŞTÜ Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı ziyaretlerinin ardından Papa Francesco, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'i ziyaret etti. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ürdün'de Protesto

  Ürdün'de Protesto

  Ürdün Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan), gözaltına alınan İhvan yöneticilerinin serbest bırakılması ve Mescid-i Aksa ile dayanışma amacıyla gösteri yürüyüşü düzenledi. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ürdün'de Protesto

  Ürdün Müslüman Kardeşler Teşkilatı, gözaltına alınan yöneticilerinin serbest bırakılması ve Mescid i Aksa ile dayanışma amacıyla gösteri düzenledi. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Mescid-i Aksa'da Cuma Namazı Sonrası Protesto

  Mescid i Aksa’da cuma namazı sonrası eylem yapan bir grup Filistinli, İsrail aleyhine slogan attı. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kudüs'teki İslam Mirasının Korunması' Konferansı

  Kudüs'teki İslam Mirasının Korunması" Konferansı

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "(İsrail Ulusal Yasası teklifi) Teklif yasalaşırsa İsrail, Ortadoğu'nun göbeğinde, dünyanın merkezinde yeni bir Apartayt rejimi kuracaktır. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili: Karma Eğitim Dayatması Kaldırılmalı

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili: Karma Eğitim Dayatması Kaldırılmalı

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Özer, "Karma eğitim dayatmasının kaldırılmasını istiyoruz. Biz bunu asla demokrat anlayışa uygun bulmuyoruz." sözleriyle şaşırttı. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  'Karma Eğitim Dayatmasının Kaldırılmasını İstiyoruz'

  "Karma Eğitim Dayatmasının Kaldırılmasını İstiyoruz"

  Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanvekili Ahmet Özer, "Karma eğitim dayatmasının kaldırılmasını istiyoruz." dedi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Dr. Hayr Musa: Mescid-i Aksa, Eyyübi'den Beri İlk Defa 2 Gün Kapalı Kaldı

  Filistin Alimler Birliği Direktörü Dr. Muhammed Hayr Musa, Mescid-i Aksa’nın, Selahaddin Eyyübi’den beri ilk defa geçtiğimiz haftalarda 2 gün kapalı kaldığını ve ezan okunmadığını söyledi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ek Bilgiyle Yeniden) - Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnanın Bizi Sevmiyorlar

  Ek Bilgiyle Yeniden) - Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnanın Bizi Sevmiyorlar

  I Kerim okundu. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan'dan İslam Coğrafyasına Birlik Çağrısı

  Erdoğan'dan İslam Coğrafyasına Birlik Çağrısı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam coğrafyasının tarihinde hiç olmadığı kadar kanla, acıyla, gözyaşı ve çatışmayla anılır hale geldiğini belirterek, birlik çağrısı yaptı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnanın Bizi Sevmiyorlar(2)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnanın Bizi Sevmiyorlar(2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde 30'uncusu düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) toplantısına katıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 06:07:00. #1.13#