SON DAKİKA AKSA HABERLERİ

Son Dakika Aksa Haberleri

16:07
Kudüs Latin Patriğinden "Gazze ve Aksa" Mesajı Kudüs Latin Patriği Tıval "Aksa'nın uzun yıllardır var olan statüsüne ve mekanın saygınlığına saygı duyulmasını talep ettik." dedi.
14:26
"Mescid-i Aksa Krizi ve İİT'nin Yaklaşımı" SETA Vakfı Dış Politika Direktörü Ulutaş "İsrail, Filistinlilere ait evleri yıkarak ve Yahudi yerleşim birimleri inşa ederek Yahudileştirme siyaseti yürütüyor." dedi.
18:43
Mescid-i Aksa İmamı Srebrenitsa Şehitlerini Andı Bosna-Hersek'te bulunan Mescid-i Aksa İmamı Şeyh Muhammed Ahmed Hüseyin, bugün Srebrenitsa'daki Potoçari şehitliğini ziyaret etti.
15:46
Filistin Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı Husein Filistin Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı Husein: - (Filistinli bakanın ölümü) O, işgale karşı mücadele etti ve dün soğukkanlı bir şekilde öldürüldü"- "Filistin halkı öldürülen sayısız şehide rağmen, özgürlük ve onur mücadelesinden, hedeflerinden ve ülkesinin toprakları üzerinden kendi devletini kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyecek" Filistin Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı Muhammed Ahmed Husein, Filistinli bakanın ölümüne ilişkin, "O, işgale karşı mücadele etti ve dün soğukkanlı bir şekilde
15:05
Filistin Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı Husein Açıklaması (Filistinli bakanın ölümü) O, işgale karşı mücadele etti ve dün soğukkanlı bir şekilde öldürüldü" "Filistin halkı öldürülen sayısız şehide rağmen, özgürlük ve onur mücadelesinden, hedeflerinden ve ülkesinin toprakları üzerinden kendi devletini kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyecek"
17:45
Aksa Doğal Gaz Çağrı Merkezi Yenilendi Aksa Doğal Gaz, çağrı merkezini yenileyerek hizmetlerini abonelerinin Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri 444 4 187 nolu hatta bileştirdi.
Aksa Doğal Gaz Çağrı Merkezi Yenilendi
09:22
Aksa Cami İnşaatı Hayırseverlerden Yardım Bekliyor Adıyaman merkez Karapınar mahallesinde temeli atılan Aksa Cami inşaatı hayırseverlerin yardımlarını bekliyor.
Aksa Cami İnşaatı Hayırseverlerden Yardım Bekliyor
18:50
Düzce'de Mescid-İ Aksa Masaya Yatırıldı İsrail tarafından işgal edilen ve dünyada büyük yankı uyandıran Mescid’i Aksa baskınını değerlendiren Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Mescid-i Aksa’da yaşanan olayların İsrail’in dünyayı yönetme planlarından biri olduğunu söyledi.
Düzce'de Mescid-İ Aksa Masaya Yatırıldı
12:42
Aksa Doğal Gaz Çağrı Merkezi Yenilendi Aksa Doğal Gaz, çağrı merkezini yenileyerek hizmetlerini abonelerinin Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri 44 44 187 nolu hatta birleştirdi.
14:34
Dr. Hayr Musa: Mescid-i Aksa, Eyyübi'den Beri İlk Defa 2 Gün Kapalı Kaldı Filistin Alimler Birliği Direktörü Dr. Muhammed Hayr Musa, Mescid-i Aksa’nın, Selahaddin Eyyübi’den beri ilk defa geçtiğimiz haftalarda 2 gün kapalı kaldığını ve ezan okunmadığını söyledi.
22:36
Mescid-i Aksa İntifadası" Konferansı "Mescid-i Aksa İntifadası" konferansı-Filistin Alimler Birliği Başkanı Musa: -"Filistinli kardeşlerimiz, siz olmadan Gazze'yi özgürlüğüne kavuşturamayacak"-"Kudüs'te nöbet tutan Filistinli erkekler ve kadınlarla sizin aranızda fark yok. Kudüs'te bütün Müslümanların hakkı var"ANKARA (AA) - Filistin Alimler Birliği Başkanı Dr. Muhammed Hayr Musa, Dünya Müslümanları Filistin'i özgürlüğe kavuşturana kadar Kudüs'teki Filistinlilerin siyonistleri oyaladığını ifade ederek, "Filistinli kardeşlerimiz,
Mescid-i Aksa İntifadası' Konferansı
20:33
Mescid-i Aksa İntifadası" Konferansı Filistin Alimler Birliği Başkanı Musa: "Filistinli kardeşlerimiz, siz olmadan Gazze'yi özgürlüğüne kavuşturamayacak" "Kudüs'te nöbet tutan Filistinli erkekler ve kadınlarla sizin aranızda fark yok. Kudüs'te bütün Müslümanların hakkı var"
19:42
AKÜ'de "Mescid-i Aksa" Konulu Panel Afyon Kocatepe Üniversitesinde, "Mescid-i Aksa" konulu panel düzenlendi.
AKÜ'de 'Mescid-i Aksa' Konulu Panel
19:04
Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç" Etkinliği Mirasımız Derneği tarafından İsrail'in işgali altındaki topraklara ve Mescid i Aksa'ya sahip çıkmak, bölgedeki Osmanlı mirasını korumak ve bu konularda halkı bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen etkinlik, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici: "Artık bütün İslam dünyasındaki Müslümanların, kardeşleriyle kucaklaşma barışma ve bir sevgi seli haline gelme vakti gelmiştir" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydın: "İnsanın derdi
Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç' Etkinliği
17:19
Mescid-i Aksa İçin Harekete Geç" Mirasımız Derneği tarafından düzenlenen, "Mescid-i Aksa için harekete geç" programı, Küçükçekmece'de gerçekleşitirildi.
09:59
Mescid-i Aksa ve Filistin İçin Dua İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa baskını- Yalova'da sabah namazı sonrası saldırı protesto edilerek, Mescid-i Aksa ve Filistin için dua okunduYALOVA (AA) - Yalova'da sabah namazı sonrasında, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi.
Mescid-i Aksa ve Filistin İçin Dua
09:13
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Yalova'da sabah namazı sonrası saldırı protesto edilerek, Mescid i Aksa ve Filistin için dua okundu.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
20:25
Hatay'da İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskınına Tepki İsrail askerlerinin 5 Kasımda Mescid-i Aksa'ya yaptığı baskın, Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şubesi tarafından protesto edildi.
18:31
Edirne Valisi Mescid-İ Aksa Baskına Kızdı: Sinagog Sadece Müze Olacak Edirne Valisi Dursun Şahin, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya düzenlediği baskına tepki göstererek, "O eşkıya kılıklı insanlar orada Müslümanları katlederken, biz de onların burada sinagoglarını yapıyoruz.
Edirne Valisi Mescid-İ Aksa Baskına Kızdı: Sinagog Sadece Müze Olacak
18:03
Edirne Valisi Mescid-İ Aksa Baskına Kızdı: Sinagog Sadece Müze Olacak Edirne Valisi Dursun Şahin, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya düzenlediği baskına tepki göstererek, "O eşkıya kılıklı insanlar orada Müslümanları katlederken, biz de onların burada sinagoglarını yapıyoruz.
Edirne Valisi Mescid-İ Aksa Baskına Kızdı: Sinagog Sadece Müze Olacak
15:10
Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç" Etkinliği Mirasımız Derneği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen etkinlik, 23 Kasım'da gerçekleştirilecek.
Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç' Etkinliği
12:37
Muhammet Demirci: İsrail İşgali Bitmeden Mescid-i Aksa Özgürleşemez Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, Mescid-i Aksa ve Kudüs’ün İsrail işgali bitmeden özgürleşemeyeceğini söyledi.
23:02
Erdoğan: "Mescid-i Aksa Saldırısı, Türkiye'ye Yapılmış Bir Saldırıdır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı barbarca saldırıyı hep birlikte üzülerek yaşadık.
22:59
Erdoğan: Mescid-i Aksa Saldırısı, Türkiye'ye Yapılmış Bir Saldırıdır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı barbarca saldırıyı hep birlikte üzülerek yaşadık." dedi.
Erdoğan: Mescid-i Aksa Saldırısı, Türkiye'ye Yapılmış Bir Saldırıdır
22:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mescid-i Aksa Saldırısına Sert Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırısına sert tepki göstererek, "O saldırı, Türkiye'ye yapılmış bir saldırıdır" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mescid-i Aksa Saldırısına Sert Tepki
16:10
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Muş Sivil Toplum Platformu, saldırılara tepki gösterdi.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
20:19
Endonezya'da Mescid-i Aksa Saldırıları Protesto Edildi Endonezyalılar, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa'ya düzenlediği saldırıyı protesto etti.
Endonezya'da Mescid-i Aksa Saldırıları Protesto Edildi
19:07
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını İsrail güvenlik güçlerinin, Mescid i Aksa'ya yönelik saldırısı Endonezya'da protesto edildi.
16:08
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde bir grup, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
15:25
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa baskını- Saadet Partisi Malatya Kadın Kolları üyeleri, İsrail'i kınadıMALATYA (AA) - Saadet Partisi Malatya Kadın Kolları üyeleri, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa baskınını protesto ederek, vatandaşları İsrail mallarını boykot etmeye çağırdı.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
14:44
Mescid-i Aksa ve Gazze'de İnsanlık Sınıfta Kaldı" Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü İşbilir: "Gazze'ye yönelik İsrail saldırıları ve Mescid i Aksa üzerinde oynanan kirli oyunlar, İsrail'in barbarlığını bir kez daha gösterdi.
Mescid-i Aksa ve Gazze'de İnsanlık Sınıfta Kaldı'
14:01
Eskişehir'de Mescid-i Aksa Eylemi Eskişehir'de Saadet Partisi üyesi bir grup, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.
Eskişehir'de Mescid-i Aksa Eylemi
13:19
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını Saadet Partisi Malatya Kadın Kolları üyeleri, İsrail'i kınadı.
İsrail Askerlerinin Mescid-i Aksa Baskını
13:01
Sp Üyeleri İsrail'in Mescid-İ Aksa Saldırılarını Kınadı Saadet Partisi (SP) Eskişehir Kadın Kolları Başkanlığı, İsrail’in Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarını kınamak için protesto eylemi düzenleyip basın açıklaması yaptı.
Sp Üyeleri İsrail'in Mescid-İ Aksa Saldırılarını Kınadı
19:47
Sinop'ta "Mescid-i Aksa" Eylemi Sinop'ta Uğur Mumcu Meydanı'nda toplanan grup, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.
Sinop'ta 'Mescid-i Aksa' Eylemi
16:35
Sinop'ta "Mescid-i Aksa" Eylemi Uğur Mumcu Meydanı'nda toplanan grup, İsrail'in Mescid i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.
14:27
Ulucami Mescid-İ Aksa İçin Doldu Taştı Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya yapılan saldırılar için İstanbul ve Bursa’da toplanan vatandaşlar sabah namazını birlikte kılarak zor durumdaki müslümanlara dua etti.
09:24
Üsküdar'da "Mescid-i Aksa" Eylemi Mihrimah Sultan Camisi avlusunda sabah namazının ardından toplanan grup, İsrail'in Mescid i Aksa'ya yönelik saldırılarını protesto etti.
Üsküdar'da 'Mescid-i Aksa' Eylemi
08:24
Üsküdaüsküdar'da "Mescid-i Aksa" Eylemi Gazeteci - Yazar Adem Özköse ve arkadaşları tarafından sabah namazı sonrası Üsküdar Mihrimah Sultan Camisi avlusunda, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi.
Üsküdaüsküdar'da 'Mescid-i Aksa' Eylemi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:43:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKSA HABERLERİ
[Hata Bildir]