23:0900
SON DAKİKA AKŞAM GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Akşam Gazetesi Haberleri

 

  Cumhurbaşkanı Gül'den TSK Haberi ile İlgili Sert Açıklama

  Cumhurbaşkanı Gül'den TSK Haberi ile İlgili Sert Açıklama

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Akşam Gazetesinde yer alan 'Karargahta 40 paralel paşa' başlıklı habere sert tepki gösterdi. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Nişantaşı Üniversitesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Semineri Düzenliyor

  Nişantaşı Üniversitesi, Prof. Dr. Cem Kılıç'ın koordinatörlüğünde iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında temel bilgilere sahip kişilerin mevzuat ve uygulama hakkında uzmanlaşmasını sağlayacak bir seminere ev sahipliği yapacak. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Gökhan Süzen'den Olay Sözler!

  Gökhan Süzen'den Olay Sözler!

  Beşiktaş'ın 'FEDA' sezonu olarak adlandırdığı 2012-2013 sezonunun ikinci yarısında kadrosuna kattığı ancak geçen sezon kadro dışı bırakılan Gökhan Süzen, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Yılın Basın Fotoğrafları" Ödülleri Sahiplerine Verildi

  Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin düzenlediği "Yılın Basın Fotoğrafları 2014" yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı Anadolu Ajansı muhabir ve foto muhabirleri, Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması'nda 5 ödüle layık görüldü. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'de kurulu basın yayın kuruluşlarının akreditasyonuna yönelik herhangi bir faaliyet yürütülmemektedir. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tüsiad Başkanı Yılmaz İstifa Etti

  Tüsiad Başkanı Yılmaz İstifa Etti

  Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Muharrem Yılmaz, Sütaş ile ilgili iddialar üzerine, TÜSİAD'ın itibarına zarar gelmesine izin vermemek için görevinden istifa etti. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Paralel Yapı İçin Takvim Hazır'

  Paralel Yapı İçin Takvim Hazır'

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan haftasonunda yaptığı Almanya ziyaretinin ardından dönüş yolunda uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif

  Fenerbahçe'ye Güney Afrika'dan Müthiş Teklif

  Güney Afrika Devletinin Spor Bakanı, düzenlenecek turnuva için Fenerbahçe'yi de davet etti. Ayrıca Fenerbahçe'ye 2 milyon dolara yakın para verilecek. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Haberler.com'a EGD'den Anlamlı Ödül

  Haberler.com'a EGD'den Anlamlı Ödül

  EGD, en çok çevre haberine yer vermesi, çevreye verdiği önem ve duyarlılık nedeniyle Haberler.com'u ödüllendirdi. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  EGD, VI. Küresel Isınma Kurultayı Düzenledi

  EGD, VI. Küresel Isınma Kurultayı Düzenledi

  Kurultayda, Türkiye'de küresel ısınmayla mücadele konusunda atılan adımlar, yerel yönetimler ve özel sektör paydaşlarının katılımıyla ele alındı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Aziz Yıldırım Avrupa'yı Sarsacak Bir Golcünün Peşinde

  Aziz Yıldırım Avrupa'yı Sarsacak Bir Golcünün Peşinde

  Akşam gazetesi yazarı Alaattin Metin Fenerbahçe'deki son gelişmeleri yazdı. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Mancini Ünal Aysal'dan Yana Dertli

  Mancini Ünal Aysal'dan Yana Dertli

  Galatasaray'da teknik direktörü Roberto Mancini'nin başkan Ünal Aysal'dan yana dertli olduğu iddia edildi. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  'Engellenmezsek...'

  'Engellenmezsek..."

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kutlama yemeğinde 2006’da kaybedilen şampiyonluğa göndermede bulundu ve ''Engellenmezsek gelecek sene de şampiyon oluruz'' dedi. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  Çelik, Aym Başkanı Kılıç'ın Üslubunu Kenan Evren'e Benzetti

  Çelik, Aym Başkanı Kılıç'ın Üslubunu Kenan Evren'e Benzetti

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın dün yaptığı konuşmalara tepki göstererek, “Hükümete karşı yapılan uluslararası boyuttaki kara propagandanın burada daha dolaylı yollardan üretildiğini görüyoruz" dedi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  TGC Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti 2013 Yılı Gazetecilik Başarı Ödülleri, The Marmara Taksim Oteli'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  THY'nin Iğdırlı Çocukları, Messi ve Kobe'yi Solladı

  THY'nin Iğdırlı Çocukları, Messi ve Kobe'yi Solladı

  THY reklamının baş rolünde bu kez dünya yıldızları değil, Iğdırlı çocuklar var. Ancak küçük hayalperestler, Türk izleyiciyi daha çok etkiledi. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  Zekeriya Öz'den, Zarrab TV'deyken 'Manidar' Tweet

  Zekeriya Öz'den, Zarrab TV'deyken 'Manidar' Tweet

  Savcı Zekeriya Öz, Reza Zarrab'ın A Haber'de soruları yanıtladığı sırada Twitter'dan ilginç bir gönderme yaptı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Akşam, 28 Şubat Medyasından Beter Yayıncılığa Soyundu' Diyerek İstifa Etti

  Akşam yazarı Fikri Akyüz, gazetesinin bugünkü 'Paralelin silahlı örgütü: Ötüken' manşetine isyan ederek istifa etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Anadolu Ajansı 94 Yaşında

  Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Devran: "AA, 21. yüzyılın Türkiyesi'nin vizyonunu dünyaya anlatmak için çok önemli bir misyon üstlenmiş durumda" Akşam Gazetesi yazarı Ocaktan: "Son yıllarda AA'ya baktığımızda, hem Türkiye içindeki haber ağını genişletmesiyle hem de yurt dışındaki. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı

  Gerekçeli karardan: ''Sanıkların pek çok başka suç örgütü liderinin imrenerek bakacağı bir şöhrete, örgütsel ve kriminal saygınlığa sahip olan sanık Veli Küçük’e ve otoritesine bağlılıklarının yargılamanın birçok aşamasından ve dosya kapsamından açıkça ortaya çıktığı anlaşılmakla, bu nedenlerle sanık Küçük'ün Ergenekon silahlı terör örgütünün etkin bir yöneticisi olduğu ve sanığın üzerine atılı 'silahlı terör örgütü yöneticisi olmak' suçunu işlediği hukuki ve vicdani delillerle sabit kabul (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Galatasaray'da Derbi Öncesi Büyük Korku

  Galatasaray'da Derbi Öncesi Büyük Korku

  Sarı-kırmızılı yönetim, Fenerbahçe derbisi öncesi tedirginlik yaşarken olası bir kötü sonuç halinde camianın karışmasından korkuyor. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Açıklandı

  "Siyasal" dalında Uğur Dündar, "Ekonomi" dalında Süleyman Şen, "Çevre" dalında Ömer Erbil ödüle değer görüldü "Röportaj" dalında Melis Alphan, "Köşe Yazısı" dalında Ahmet Hakan ödüle değer bulundu "Nezih Demirkent Özel Ödülü"nün Rıdvan Akar'ın "Hayatın Tanığı" programının "Gezi Parkı" konulu bölümüne verilmesi kararlaştırıldı. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tgc'den Zaman'a 2, Todays Zaman'a 1 Ödül

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 2013 Yılı Geleneksel Türkiye Gazetecilik Başarı Ödüllerini kazananlar belirlendi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Tgc Başarı Ödülleri Açıklandı: Dha'dan Bünyamin Yıl ile Çağlar Öztürk'ün Haberi Övgüye Değer Görüldü

  Muhabirleri Bünyamin Yıl ile Çağlar Öztürk, 10.11.2013 tarihinde yayınlanan "Alın O Gavatı" haberiyle övgüye değer görüldü. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 23:09:39. #1.13#