SON DAKİKA AKŞAM GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Akşam Gazetesi Haberleri

23:37
Galatasaray'dan Yalanlama Galatasaray Kulübü, bugün bir gazetede çıkan başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak ile ilgili habere yalanladı.
11:12
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde Chp Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a "BYEGM Genel Müdürü Cemalettin Haşimi, hangi mevzuata dayanarak Basın Kartı Komisyonunun sürekli basın kartı almaya hak kazanan 94 gazeteci ile ilgili kararını uygulamamıştır?
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde
18:07
Sürekli Basın Kartı Hakkı Kazanan 94 Gazeteciye Genel Müdür Engeli Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), mesleklerinde 20 yılı dolduran ve sürekli basın kartı alma hakkı kazanan 94 gazetecinin kartlarını hiçbir gerekçe göstermeden engelledi.
16:21
Senem Tekinkoca'nın Yeni Romanı 'Han', Okuyucu ile Buluşuyor Antalyalı yazar Senem Tekinkoca’nın yeni romanı ‘Han’ yakın zamanda okuyucu ile buluşmaya hazırlanıyor.
Senem Tekinkoca'nın Yeni Romanı 'Han', Okuyucu ile Buluşuyor
10:57
'Geç Olursa Kürtler Sizi Affetmez' Kürt din alimi Molla Süleyman Kurşun, Türkleri, Kürtlerin uzattığı barış elini ve zeytin dalını tutmamakla eleştirdi.0
'Geç Olursa Kürtler Sizi Affetmez'
20:59
Akşam Gazetesinin 'Raindrop' Haberi de Yalan Çıktı Akşam gazetesinde yayınlanan ‘Derin yapıya silah eğitimi FBI’dan başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.
10:27
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Kasımda Katolik aleminin ruhani lideri Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, Türkiye'ye geldi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
18:32
Şehit Atıf Şahin'in Ailesi, Akşam Gazetesi Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Bingöl'deki hain saldırıda şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin'in ailesi, Akşam gazetesine suç duyurusunda bulundu.
15:31
Burak Yılmaz'a 18 Milyon Dolarlık Teklif Çin basını, İtalyan Teknik Direktör Fabio Cannavaro'nun çalıştırdığı Guangzhou Evergrande'nin Burak Yılmaz'ı transfer etmek istediğini yazdı.
Burak Yılmaz'a 18 Milyon Dolarlık Teklif
08:46
Medyada Yenilikler İzmir'den Çıkar "İfade Özgürlüğü ve Basın Etiği" Avrupa Birliği proje toplantısı İzmir'de gerçekleştirildi
08:35
Mahçupyan, 2015 Seçimleri İçin Tahminde Bulundu Etyen Mahçupyan, 2015 genel seçimleri için kaleme aldığı yazıda partilerin alacağı oy oranıyla ilgili "AKP 48, CHP 24, MHP 15, HDP 6, Diğer 7" tahmininde bulundu.
Mahçupyan, 2015 Seçimleri İçin Tahminde Bulundu
12:12
Selçuk İnan'a Büyük Şok! Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu sonrasında en büyük şoku Selçuk İnan yaşayabilir.
Selçuk İnan'a Büyük Şok!
13:53
Karaalioğlu, Ocaktan ve Cömert Yeni Şafak'ta Yazacak Ethem Sancak'ın kararıyla Star ve Akşam gazetelerinden tasfiye edilen Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Özcan ve Mehmet Ocaktan artık Yeni Şafak'ta yazacak.
Karaalioğlu, Ocaktan ve Cömert Yeni Şafak'ta Yazacak
15:16
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma Es Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, görevlerinden alınan Karaalioğlu, Ocaktan ve Cömert hakkında bugün bir gazete yer alan haberi yalanladı Sancak: " ?Görevden alınan gazetecilerle ilgili tüm para pul iddiaları yalandır.
12:46
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma Görevlerinden alınan Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan, haklarında çıkan haberlere yönelik ortak açıklama yaptı Ortak açıklamadan: " Kurumlardaki görevlerimiz sırasında bazı haksız kazançlar edinildiğine veya başka surette şahsi fayda elde teminine dair iddiaların tümü yalan ve iftiradır.
12:44
İşten Çıkarılan Yayın Yönetmenlerinden 'Haksız Kazanç' Açıklaması Star ve Akşam Gazetesi'ndeki görevlerinden alınan Karaalioğlu, Cömert ve Ocaktan yaptıkları açıklamada "Haksız kazanç iddialarının tümü yalan ve iftiradır." dedi.
İşten Çıkarılan Yayın Yönetmenlerinden 'Haksız Kazanç' Açıklaması
10:54
Ethem Sancak, 3 İsmin Gönderilme Sebebini Açıkladı Ethem Sancak, Star ve Akşam'da yaşanan görevden almalarla ilgili "3 arkadaşa teşekkür ettim ayrılırken. Ben, benden çalan adama teşekkür etmem, gırtlağına sarılırım" dedi.
Ethem Sancak, 3 İsmin Gönderilme Sebebini Açıkladı
08:10
Ethem Sancak, 3 İsmin Gönderilmesiyle İlgili Konuştu Ethem Sancak, Star ve Akşam'da yaşanan görevden almalarla ilgili "3 arkadaşa teşekkür ettim ayrılırken. Ben, benden çalan adama teşekkür etmem, gırtlağına sarılırım" dedi.
Ethem Sancak, 3 İsmin Gönderilmesiyle İlgili Konuştu
22:45
Ethem Sancak: Benden Çalan Adamın Gırtlağına Sarılırım İşadamı Ethem Sancak, Mustafa Karalioğlu, Mehmet Ocaktan ve Yusuf Ziya Cömert'in neden işine son verdiğini açıkladı.
Ethem Sancak: Benden Çalan Adamın Gırtlağına Sarılırım
22:15
Etyen Mahçupyan: AK Parti Seçmeninin Yarısı Yolsuzluklardan Rahatsız Akşam gazetesi yazarı ve Başbakan Davutoğlu'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan, AK Parti seçmeninin yarısının parti içerisindeki yolsuzluklardan rahatsız olduğunu söyledi.
Etyen Mahçupyan: AK Parti Seçmeninin Yarısı Yolsuzluklardan Rahatsız
12:07
Akşam ve Star Gazetelerinde Operasyon Bir süre önce Ethem Sancak'ın devraldığı Akşam ve Star gazetelerinde, üst düzey yöneticiler Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan ile yollar ayrıldı.
Akşam ve Star Gazetelerinde Operasyon
11:06
Atilla Yayla'dan Sabah'a Yalanlama Akademisyen Atilla Yayla, Sabah gazetesinin, Etyen Mahçupyan'a destek verdiği yönündeki haberini yalanladı.
Atilla Yayla'dan Sabah'a Yalanlama
23:12
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma Star Medya Grup Başkanı Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ocaktan'ın görevinden alındığı bildirildi.
Star Medya Grubu ve Akşam Gazetesinde Yeniden Yapılanma
19:51
Star ve Akşam'da Üst Düzey 3 İsmin Görevine Son Verildi Star ve Akşam gazetelerinde üst düzey yöneticilerden Mustafa Karaalioğlu, Yusuf Ziya Cömert ve Mehmet Ocaktan'ın görevine son verildi.
Star ve Akşam'da Üst Düzey 3 İsmin Görevine Son Verildi
13:00
Volkan Demirel İçin Şok Rapor! Spor Şube, Kazakistan maçında yaşanan olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.
Volkan Demirel İçin Şok Rapor!
12:43
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi Adana İl ve Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün davetlisi olarak Adana’ya gelen ulusal basın temsilcileri Karaisalı’nın turizm değerlerini gezdi.
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi
10:38
Fatih Terim'den Devşirme Formülü Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim, sıkıntılı günler geçiren A Milli Takım için devşirme formülünü hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Fatih Terim'den Devşirme Formülü
17:32
Yalman'dan Küçükkaya'ya: Hilmi Paşa'nın Kaç Tane Tankı Tüfeği Vardı? Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman, yeniden görülen Balyoz darbe planı davasında tanık olarak ifade verdi.
15:46
Başdanışman'dan Çarpıcı PKK İtirafı Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Başdanışmanlığa getirilen Etyen Mahçupyan'dan çarpıcı bir itiraf geldi: "Güneydoğu'da kamu düzeni PKK'nın elinde"
Başdanışman'dan Çarpıcı PKK İtirafı
16:33
Spor Bakanı Kılıç: Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Oyuncularını Çekerim Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kürek branşındaki kavga devam ederse, milli sporcuları iki kulüpten çekerim." dedi.
Spor Bakanı Kılıç: Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Oyuncularını Çekerim
17:36
Başbakan Danışmanı Olan Mahçupyan'dan İlk Açıklama Gazeteci Etyen Mahçupyan, başdanışman olacağı yönündeki haberler hakkında 'Hangi spesifik konuda danışmanlık yapacağım konuşulmadı' dedi.
Başbakan Danışmanı Olan Mahçupyan'dan İlk Açıklama
16:10
Hdp : Irkçı Kampanya Tehlikeli Boyutlara Ulaşıyor Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkan Yardımcısı Saruhan Oluç, bazı gazetelerde yayınlanan haberleri eleştirerek provokasyon uyarısında bulundu.
Hdp : Irkçı Kampanya Tehlikeli Boyutlara Ulaşıyor
13:40
Fatih Terim'den Şok Sözler! "Küfür Hak Edenin Üzerinde Çok Güzel Duruyor!" Fatih Terim, Adana'da katıldığı bir seminerde önemli açıklamalarda bulundu.
Fatih Terim'den Şok Sözler! 'Küfür Hak Edenin Üzerinde Çok Güzel Duruyor!'
17:55
Sneijder ve Yolanthe Kadın Ticaretine Savaş Açtı Sneijder, Suriyeli kızlara Hollanda'da fuhuş yaptırılmasına karşı çıkan, "özgürlük için öde" kampanyasına destek verdi.
Sneijder ve Yolanthe Kadın Ticaretine Savaş Açtı
18:25
"Bank Asya'ya Zarar Vermediler" Haberi Yalan Çıktı İstanbul Esenyurt'ta meydana gelen Kobani protestolarında PKK'lıların Bank Asya şubesine saldırmadığı, dolayısıyla olayların arkasında 'paralel yapı' olduğu yönündeki iddialar çöktü.
'Bank Asya'ya Zarar Vermediler' Haberi Yalan Çıktı
19:17
Fatih Terim, Yıllık 3.5 Milyon Euro Kazanacak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF ile 5+2 yıllık mukavelesi gereği toplam 24.8 milyon Euro kazanacak. Terim'in yıllık maaşı ise 3.5 milyon Euro'ya denk geliyor.
Fatih Terim, Yıllık 3.5 Milyon Euro Kazanacak
15:30
Hdp Grup Başkanvekilleri: Akşam Gazetesini ve AKP Milletvekilini Kınıyoruz HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ile İdris Baluken, bugün Akşam gazetesinde yer alan gerçek dışı bir habere dikkat çekerek, “Özellikle Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan’ın partimizi hedef alan sözleri, medyadaki bize yönelik saldırı amaçlı haber ve yorumları daha da tetiklemektedir.
12:34
Hdp, Akşam'ın 'Tuncel Geldi, Antep Karıştı' Haberini Yalanladı HDP Merkez Yürütme Kurulu, Akşam gazetesinin bugünkü sayısında yer alan 'Tuncel geldi, Antep karıştı' başlıklı haberde gerçek dışı iddiaların yer aldığını, haberde İstanbul Milletvekili ve HDK Eş Sözcüsü Sebahat Tuncel'in açıkça hedef gösterildiğini bildirdi.
22:37
Ordu'da Yeni Türkiye Yolunda Konulu Panel Ordu Büyükşehir Belediyesi, "Yeni Türkiye Yolunda" konulu panel düzenledi.
Ordu'da Yeni Türkiye Yolunda Konulu Panel
22:25
Ordu'da 'Yeni Türkiye Yolunda' Paneli Ordu Büyükşehir Belediyesi öcülüğünde, "Yeni Türkiye Yolunda" konulu panel gerçekleşti.
Ordu'da 'Yeni Türkiye Yolunda' Paneli
20:38
Ordu'da Yeni Türkiye Yolunda Konulu Panel Düzenlendi Ordu Büyükşehir Belediyesi, Yeni Türkiye Yolunda konulu panel düzenledi.
10:59
Trabzonsporlu Taraftarların Cem Yılmaz Protestosu Bordo-Mavili taraftarlar, Fenerbahçe'nin, 'Adalete Fener Yak' kampanyası çektiği filmde rol alan Cem Yılmaz'ın 2 ekimde vizyona girecek filmini seyretmeyecek.
Trabzonsporlu Taraftarların Cem Yılmaz Protestosu
08:53
MİT, Rehileri IŞİD'in Elinden Nasıl Kurtardı? IŞİD'in elindeki 49 Türk Konsolosluğu çalışanının kurtarıldığı MİT operasyonunun detayları ortaya çıktı. İşte rehinelerin kurtuluşunun öyküsü...
MİT, Rehileri IŞİD'in Elinden Nasıl Kurtardı?
08:34
MİT'in 'Rehine' Operasyonunun Perde Arkası IŞİD'in elindeki 49 Türk Konsolosluğu çalışanının kurtarıldığı operasyonun detayları ortaya çıktı.
MİT'in 'Rehine' Operasyonunun Perde Arkası
12:28
En Şık Vitrin Yarışması Sonuçlandı Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği Ankara Alışveriş Festivali kapsamında yapılan “En Şık Vitrin Yarışması” sonuçlandı.
En Şık Vitrin Yarışması Sonuçlandı
19:09
Yeni Türkiye Yolunda Söyleşisi Yahşihan Belediyesi tarafından "Yeni Türkiye Yolunda" söyleşisi düzenlendi.
09:09
80 Bin Taşerona Kadro Verilecek Kamuda çalışan yaklaşık 600 bin taşeron işçinin 80 bini kadroya kavuşacak.
80 Bin Taşerona Kadro Verilecek
08:21
80 Bin Taşerona Kadro Verilecek Kamuda çalışan yaklaşık 600 bin taşeron işçinin 80 bini kadroya kavuşacak.
80 Bin Taşerona Kadro Verilecek
15:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan Medya Temsilcileriyle Görüştü Cumhurbaşkanı, bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ile köşe yazarlarıyla buluştu. Görüşmeyle ilgili tek açıklama gazeteci Mehmet Ocaktan'dan geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Medya Temsilcileriyle Görüştü
15:46
Erdoğan'ın Gazetecilerle Toplantısı Sona Erdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beylerbeyi Sarayı içindeki Sarı Köşkte bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleriyle yaptığı toplantı sona erdi.
Erdoğan'ın Gazetecilerle Toplantısı Sona Erdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:55:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKŞAM GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]