19:5100
SON DAKİKA AKSARAY HABERLERİ

Son Dakika Aksaray Haberleri

  Otomobil Traktöre Çarptı: 2 Yaralı

  Otomobil Traktöre Çarptı: 2 Yaralı

  Nevşehir’in Acıgöl ilçesi yakınlarında otomobilin traktöre çarpması sonucunda biri ağır 2 kişi yaralandı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz - Öğretim Üyelerinin Özlük Hakları

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Aksaray'da- Yılmaz: - "Gerçek anlamda kalkınmış bir ülke olmak istiyorsak demokrasimizi daha ileri standartlara taşımak zorundayız. Hukuk devletini çok güçlü bir şekilde tesis etmek durumundayız. Temel hak ve özgürlükleri en geniş manada yaşamak zorundayız"- "(Öğretim üyelerinin özlük hakları) Akademik dünyanın uzun süredir beklentisi olan çok önemli bir adım da atıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Aksaray'da 117 Kilo Esrar Ele Geçirildi

  Aksaray'da emniyet güçleri, bir otomobilde yaptığı aramada 117 kilo esrar ele geçirdi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Aksaray'da Uyuşturucu Operasyonu

  Otomobilde yapılan aramada 117 kilogram esrar ele geçirildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz'ın Katıldığı Açılışta Öğrenciler Salonu Terk Etti

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katıldığı Aksaray Üniversitesinin akademik yıl açılışında program uzayınca öğrencilerin büyük bölümü salonu terk etti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz, Güzelyurt'u Ziyaret Etti

  Bakan Yılmaz, Güzelyurt'u Ziyaret Etti

  Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) akademik yılı açılışına katılmak için Aksaray’a gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, açılışın ardından Güzelyurt ilçesini ziyaret etti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Aksaray'da

  Yılmaz: "Gerçek anlamda kalkınmış bir ülke olmak istiyorsak demokrasimizi daha ileri standartlara taşımak zorundayız. Hukuk devletini çok güçlü bir şekilde tesis etmek durumundayız. Temel hak ve özgürlükleri en geniş manada yaşamak zorundayız" "(Öğretim üyelerinin özlük hakları) Akademik dünyanın uzun süredir beklentisi olan çok önemli bir adım da atıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Otomobilin Bagajından 117 Kilo Esrar Çıktı

  Otomobilin Bagajından 117 Kilo Esrar Çıktı

  Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu otomobilde yapılan aramada 117 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz, Başkan Yazgı'yı Ziyaret Etti

  Bakan Yılmaz, Başkan Yazgı'yı Ziyaret Etti

  Aksaray Üniversitesi’nin akademik yılı açılışına katılmak üzere Aksaray’a gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz'a Üniversite'de Şok: Öğrenciler Salonu Terk Etti

  Bakan Yılmaz'a Üniversite'de Şok: Öğrenciler Salonu Terk Etti

  Aksaray Üniversitesi'nin akademik yıl açılışına katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz kürsüye çıktığında öğrencilerin büyük bölümü salonu çoktan terk etmişti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Aksaray'da

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Aksaray'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye’nin ekonomik olarak dünyada üst orta gelir grubunda olan bir ülke olduğunu, hedefin 2023 hedefi doğrultusunda yüksek gelirliler sınıfına girmek olduğunu söyledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz - Ankara'daki 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Aksaray'da- Yılmaz: "(Ankara'daki 'paralel yapı' operasyonu) Türkiye bir hukuk devleti. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Aksaray'da Kavga Kanlı Bitti: 2 Yaralı

  Aksaray'da Kavga Kanlı Bitti: 2 Yaralı

  Aksaray’da iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi bacağından bıçakla, 1 kişi de darp sonucu yaralandı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 19:51:36. #1.11#