10:0200
SON DAKİKA AKŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Akşehir Haberleri

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Beyşehir'de

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Beyşehir'de

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, “Ne Beyşehir, ne Konya, ne Türkiye bu şantaja boyun eğmeyecek Allah’ın izniyle. Ama Pensilvanya da, Türkiye’deki muhalefet de, dünyada yükselmemizi kıskanıp hakkımızda bu şantajları çevirenler de herkes dinleyecek ve herkes bilecek ki bu topraklarda sadece ve sadece milletin iradesi geçer” dedi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  "(Vur vur inlesin, Pensilvanya dinlesin sloganları üzerine) Pensilvanya da Türkiye'deki muhalefet de dünyada yükselmemizi kıskananlar da bu şantajları çevirenler de herkes dinleyecek. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Dünya Tiyatro Günü'nü Kutluyor

  Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Dünya Tiyatro Günü'nü Kutluyor

  Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Dünya Tiyatro Günü'nü İzmir'de kutluyor. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: İhlal Eden Gerekli Müdahaleyi Görür

  Konya'da seçim çalışmalarını sürdüren Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Tuzlukçu İlçesi'nin ardından Ilgın'da halka hitap etti. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  'La Fonten Orman Mahkemesinde' Oyunu Doğa Sevgisi Aşılıyor

  "La Fonten Orman Mahkemesinde" Oyunu Doğa Sevgisi Aşılıyor

  Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücü aracılığıyla çocuklara çevre, doğa ve hayvan sevgisi aşılayarak, duyarlı bir nesil olarak yetişmesine önderlik ediyor (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özkafa: "Akşehir'de işsiz gencimiz kalmayacak" (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Düzeltme "Dışişleri Bakanı Davutoğlu İzmir'de" Başlıklı Haberimizin Üçüncü Paragrafının...

  "Dış politikada bugün dünyanın her yerinde aktif bir şeklide mazlumlara sahip çıkıyorsak, onlarca büyükelçilik açıyorsak bunun arkasında Türkiye'yi küresel bir güç yapma iradesi vardır" "Türk istiklalinin ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin istikbali ancak ve ancak Türkiye'nin her yerinde olan siyasi partiyle ve siyasi liderlerle olur. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Akşehir'deki Cinayetlerde 2 Tutuklama

  Akşehir'deki Cinayetlerde 2 Tutuklama

  Konya’nın Akşehir ilçesinde, 2 kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili adliyeye sevk edilen 3 kişiden 2’si tutuklanarak cezaevine gönderildi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Akşehir'deki 2 Cinayete 3 Gözaltı

  Akşehir'deki 2 Cinayete 3 Gözaltı

  Konya'nın Akşehir ilçesinde, 2 kişinin öldürülmesiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Başkan Oğul İnşaatları İnceledi

  Başkan Oğul İnşaatları İnceledi

  Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, Kozağaç Mahallesi’nde TOKİ tarafından yaptırılan ilkokul ve ortaokul inşaatları, ile Yurt-Kur Genel Müdürlüğü tarafından inşaat çalışmaları devam eden öğrenci yurdu inşaatlarını gezdi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Silahlı kavga: 2 ölü -

  Silahlı kavga: 2 ölü -

  Akşehir ilçesinde çıkan silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybetti. (21 Mart 2014 Cuma )

   

 

  Erdoğan: Milletim Dürüstün Kim Olduğunu İyi Biliyor

  Erdoğan: Milletim Dürüstün Kim Olduğunu İyi Biliyor

  Başbakan Erdoğan, "Sizler görevlendirdiniz, ben de bu görevi yapıyorum. Demek ki milletim doğrunun, dürüstün kim olduğunu iyi biliyor." dedi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Akşehir İtfaiyesi Eğitimlerini Sürdürüyor

  Akşehir İtfaiyesi Eğitimlerini Sürdürüyor

  Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Akşehir’deki kamu ve özel kurumlarında başlattığı yangında ilk müdahale eğitimi ve uygulamalı tatbikatları devam ettiriyor. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri