SON DAKİKA AKŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Akşehir Haberleri

12:43
Konya Mersin'e Hiç Gitmeyen Çiftçiye, Traktörüyle Hgs'den Geçiş Cezası Konya'nın Akşehir İlçesi'nde oturan 58 yaşındaki çiftçi Ömer Soyuk'a, traktörüyle 2013 yılında 4 kez Mersin Otoyolu'ndaki Hızlı Geçiş Sistemi'nden ücret ödemeden geçtiği iddiasıyla 690.25 lira para cezası geldi.
Konya Mersin'e Hiç Gitmeyen Çiftçiye, Traktörüyle Hgs'den Geçiş Cezası
12:42
Yurtta Kış Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor.
Yurtta Kış
11:46
Mersin'e Hiç Gitmeyen Çiftçiye, Traktörüyle HGS'den Geçiş Cezası Konya'da oturan 58 yaşındaki çiftçi Ömer Soyuk'a, traktörüyle 2013 yılında 4 kez Mersin Otoyolu'ndaki HGS'den geçtiği iddiasıyla 690 lira para cezası geldi.
Mersin'e Hiç Gitmeyen Çiftçiye, Traktörüyle HGS'den Geçiş Cezası
18:25
Karaman'da 2, Konya'da 3 İlçede Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle Karaman'nın 2, Konya'nın ise 3 ilçesinde eğitime yarın bir gün süreyle ara verildi.
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
18:30
Akşehir'de Trafik Kazası: 7 Yaralı Konya’nın Akşehir ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
Akşehir'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
13:46
Akşehir'de Alacak Verecek Kavgası Tüfekle omzundan yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.
13:41
MHP Akşehir İlçe Teşkilatında Osman Fedai Dönemi Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir Olağan Kongresi'nde Osman Fedai başkanlığa seçildi.
15:31
KOMEK İlçelerde de Hizmet Verecek Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde de kurs merkezleri açıyor.
14:25
KOMEK, Yeni Dönemde İlçelerimizde Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde kurs merkezleri ve Hanım Lokalleri açıyor.
17:53
Aldığı Arazinin Hazineye Ait Olmadığını Kanıtlamaya Çalışıyor Konya'nın Akşehir ilçesinde, Çiftçi Mevlüt Karaman, 11 yıl önce aldığı tapulu arazisinin hazineye ait olmadığını kanıtlamak için hukuk mücadelesi veriyor.
Aldığı Arazinin Hazineye Ait Olmadığını Kanıtlamaya Çalışıyor
16:10
11 Yıl Önce Aldığı Tapulu Arazisinin Hazineye Ait Olduğu İddiası Konya'nın Akşehir İlçesi'nde çiftçi Mevlüt Karaman, 11 yıl önce aldığı tapulu arazisinin hazineye ait olmadığını kanıtlamak için hukuk mücadelesi veriyor.
11 Yıl Önce Aldığı Tapulu Arazisinin Hazineye Ait Olduğu İddiası
15:38
Akşehir'de 79 Yaşındaki Adam Tüfekle İntihar Etti Konya'nın Akşehir ilçesinde, 79 yaşındaki bir adam, girdiği bunalım sonucu tüfekle intihar etti.
Akşehir'de 79 Yaşındaki Adam Tüfekle İntihar Etti
12:40
Ailelerin Tercihi "Yusuf" ile "Zeynep" Oldu Yeni doğan bebeklere aileler tarafından seçilen isimlerde, Yusuf, Berat, Mustafa, Zeynep, Elif gibi geleneksel isimlerin ağırlığını koruduğu belirlendi.
16:43
Akşehir İstasyon Caddesi Sıcak Asfaltla Buluşuyor Konya’nın Akşehir ilçesi şehir merkezine girişindeki en önemli caddelerinden biri olan İstasyon Caddesi, Akşehir Belediyesi ile Karayolları Genel Müdürlüğü’nün ortak protokolü ile sıcak asfalt ile kaplanıyor.
Akşehir İstasyon Caddesi Sıcak Asfaltla Buluşuyor
12:01
Çizgisinde Aşk: Futbol' Sosyal medyada 'Caricaturella' olarak tanınan Gökçen Eke bir tasarımcı. Aynı zamanda spor karikatürleri çiziyor.
Çizgisinde Aşk: Futbol'
11:33
Fırtına Başkaları İçin Kriz, Onlar İçin Fırsat Marmaris'te kış aylarındaki yağışlı ve fırtınalı havalarda insanlar genelde evlerine kapanırken, bazıları ise olumsuz hava şartlarını adeta dört gözle bekliyor Rüzgarın çıktığını gören çok sayıdaki heyecan tutkunu, sahile giderek dalgaların arasında rüzgar ve uçurtma sörfü yapıyor Profesyonel doğa sporları.
Fırtına Başkaları İçin Kriz, Onlar İçin Fırsat
10:56
Anne ve Kızının Katil Zanlısı Karı Koca Tutuklandı Konya’da anneyle 10 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldüren katil zanlısı ve kendisine yardım ettiği iddia edilen eşi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Anne ve Kızının Katil Zanlısı Karı Koca Tutuklandı
10:39
Katı Atık Yönetimi'nde Yeni Dönem Konya Büyükşehir Belediyesi, katı atık yönetiminde yeni bir dönem başlatıyor.
12:21
Kaymakam Sezgin Gazetecilerle Buluştu Konya’nın Akşehir İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir’deki asayiş olayları ve güncel konularda istişare etmek amacıyla ilçe genelinde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.
Kaymakam Sezgin Gazetecilerle Buluştu
13:04
Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor" Akşehir'de Kaymakamlık, Belediye, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile "Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor" isimli proje düzenledi.
10:38
MHP İlçe Başkanı Fedai: Yapılanların Amacı Basını Susturmak MHP Akşehir İlçe Başkanı Osman Fedai, Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca’nın gözaltına alınma süreciyle ilgili Cihan Medya Dağıtım Akşehir Şubesi'ne destek ziyaretinde bulundu.
MHP İlçe Başkanı Fedai: Yapılanların Amacı Basını Susturmak
09:42
Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor Konya’nın Akşehir İlçe Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile “Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor” isimli bir proje düzenledi.
Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor
14:44
Organize Hayvancılık İçin Çalışmalar Başladı Organize Hayvancılık Yer Tespiti Proje Kurulu Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret ederek bilgi aldı.
Organize Hayvancılık İçin Çalışmalar Başladı
11:27
Seydişehir'de Organize Hayvancılık İçin Çalışmalar Başladı Organize Hayvancılık Yer Tespiti Proje Kurulu Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek bilgi aldı.
Seydişehir'de Organize Hayvancılık İçin Çalışmalar Başladı
14:27
Kavuk Sende" Kış Sohbetleri Büyük İlgi Görüyor Akşehir Belediyesi'nin başlattığı "Kavuk sende" kış sohbetleri mahallelerde devam ediyor.
10:40
Akşehir Belediyesi Kış Sohbetleri İlgi Görüyor Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi tarafından sosyal etkinlikler kapsamında mahallelerde düzenlenmesi planlanan kış sohbetleri ilçeye bağlı Doğrugöz Mahallesi’ndeki programla devam etti.
Akşehir Belediyesi Kış Sohbetleri İlgi Görüyor
10:05
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi İncelemesi Yapıldı “Konya İl Çevre Düzeni Planı için Tarım ve Hayvancılık Organize Sanayi Bölgelerinin ve Kentsel Yaşam Alanlarının Belirlenmesi Amacıyla Yer Seçimi Ön Fizibilite Projesi” uygulama alanında yer alan Akşehir, Seydişehir, Cihanbeyli ve Ereğli ilçelerinde pilot çalışmalara başlandı.
18:35
Konya'da Telefonla Dolandırıcılık İddiası Telefonla aradığı yaşlı adamı, kendisini komiser olarak tanıtıp 47 bin lira ve bin 300 dolarını aldığı iddia edilen şüpheli yakalandı.
17:10
Telefon Dolandırıcısına Otelde Baskın Konya’nın Akşehir ilçesinde, telefonla aradığı yaşlı adama kendini komiser olarak tanıtarak 47 bin lira ve bin 300 dolarını alan dolandırıcı, bir otel odasında dolandırdığı paralarla birlikte yakalandı.
Telefon Dolandırıcısına Otelde Baskın
16:14
Kendisini 'Komiser' Diye Tanıtıp, Yaşlı Adamı Dolandırdı Konya'nın Akşehir İlçesi'nde 29 yaşındaki Ömer A., kendisini 'Komiser Ömer' olarak tanıtıp telefonla aradığı 80 yaşındaki Mevlüt Ay'a, "Terör örgütünde ismin geçiyor.
Kendisini 'Komiser' Diye Tanıtıp, Yaşlı Adamı Dolandırdı
10:30
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor Göreve geldiği ilk dönemde 18 ayrı ilçedeki üniversiteye ait birimleri tek tek ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Hakkı Gökbel, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor
17:29
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi İncelemesi Yapıldı İl Çevre Düzeni Planı için Tarım ve Hayvancılık Organize Sanayi Bölgelerinin ve Kentsel Yaşam Alanlarının Belirlenmesi Amacıyla Yer Seçimi Ön Fizibilite Projesi Ziyaretleri Başladı.
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi İncelemesi Yapıldı
09:56
Karayollarında Durum İkizdere İspir yolu kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapandı.
19:00
Akşehir'de Ortadoğu Konferansı Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen, konuşmacı olarak sıra dışı tarihçi Prof. Dr. Mehmet Çelik’in katıldığı konferans büyük ilgi gördü.
Akşehir'de Ortadoğu Konferansı
13:19
Konya'da Cezaevinden Firar Edip, Hırsızlık Yaptılar Konya'da Akşehir Açık Cezaevinden firar eden 2 kişi, 3 arkadaşıyla birlikte araç kiralayıp, 3 evden 2 plazma televizyon ve 2 av tüfeği çaldı.
Konya'da Cezaevinden Firar Edip, Hırsızlık Yaptılar
11:50
Reyhan Koleji Velileri Masa Tenisinde Kozlarını Paylaştı Eğitim-kültürel faaliyetlerinin yanında sportif aktivitelere de yer veren Akşehir Özel Reyhan İlkokulu ve Ortaokulu “Okullar Hayat Bulsun” projesi kapsamında geleneksel hale getirdiği veliler arası masa tenisi turnuvasının beşincisini gerçekleştirdi.
Reyhan Koleji Velileri Masa Tenisinde Kozlarını Paylaştı
09:40
Jandarma Çiftçi Cinayetinin Peşini Bırakmıyor Konya’nın Akşehir ilçesinde 2 yıl önce bir meyve bahçesinde boğularak öldürülmüş halde bulunan 13 yaşındaki Hatice Çiftçi’nin katil ya da katillerine bugüne kadar ulaşamayan Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, cinayetle ilgili araştırmalarını genişleterek belirledikleri kişilerden kan örnekleri almaya devam ediyor.
Jandarma Çiftçi Cinayetinin Peşini Bırakmıyor
15:47
AK Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi" Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "28 Şubat'ta üniversite kapısında bekleyen bu aziz kardeşlerimiz gibi başörtülü kızlarımıza zulmedilmiştir.
15:24
Başbakan Davutoğlu'nu Erzurum'da Atlı Ciritçiler Karşıladı (2) Kongre SALONU DAVUTOĞLU'NUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ Tarihi Erzurum Kongresi binasında incelemelerde bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra Kazım Karabekir Spor Salonunda yapılan AK Parti İl Kongresine katıldı.
Başbakan Davutoğlu'nu Erzurum'da Atlı Ciritçiler Karşıladı (2)
11:36
Eğitimciler, Aktif-Sen'in Programında Bir Araya Geldi Konya'nın Akşehir ilçesinde görev yapan öğretmenler, Aktif Eğitimciler Sendikası Akşehir Temsilciliği'nin (Aktif-Sen) hazırladığı programda bir araya geldi.
Eğitimciler, Aktif-Sen'in Programında Bir Araya Geldi
18:58
Kozan'da 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' Düzenlendi Kozan Kent Konseyi, TEMA Vakfı Kozan Temsilciliği ve Eko Okullar işbirliği ile ‘Erozyonla Mücadele Haftası’ etkinlikleri kapsamında, doğal varlıkların korunması konusuna dikkati çekmek ve toplumu bilinçlendirmek amacıyla 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' düzenlendi.
Kozan'da 'Toprağa Saygı Yürüyüşü' Düzenlendi
14:38
Akşehir'de Öğretmenler Günü Etkinlikleri Akşehir Belediyesi tarafından Öğretmenler Günü dolayısıyla konulu konferans düzenlendi.
Akşehir'de Öğretmenler Günü Etkinlikleri
13:11
Bu Eve Girenler Tarihte Yolculuğa Çıkıyor Konya’nın Akşehir ilçesinde 1991 yılında bir grup arkadaş tarafından kurulan Akşehir Evi, ziyaretçilerini tarihinde yolculuğa çıkarıyor.
16:25
Yolda Mahsur Kalanlara Türk Kızılayı Yetişti Yurt genelinde kar yağışının etkili olması nedeniyle alarm durumuna geçen Türk Kızılayı, Konya-Afyon ve Konya-Seydişehir karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan vatandaşların imdadına yetişti.
14:56
Yola Çıkan Otobüsler Terminallere Geri Döndü Önceki gün gece saatlerinde başlayan kar yağışı, Afyonkarahisar- Konya karayolunu ulaşıma kapattı.
10:22
Konya'da Kamyonet Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde kamyonetin traktöre çarpması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Konya'da Kamyonet Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:08:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]