SON DAKİKA AKYURT HABERLERİ

Son Dakika Akyurt Haberleri

 • 12:37Ankara Otomobil, Tır'a Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıAnkara Otomobil, Tır'a Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıAnkara'nın Çubuk ilçesinde Tır'a arkadan çarpan otomobilde bulunan aynı aileden 3 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
 • 12:17Otomobil Tır'a Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıOtomobil Tır'a Arkadan Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıAnkara'nın Çubuk İlçesi'nde TIR'a arkadan çarpan otomobilde aynı aileden 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 10:43Otomobil Tırın Dorsesine Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıOtomobil Tırın Dorsesine Çarptı: 3 Ölü, 1 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kazaya karışan tır Kaza yapan otomobil Jandarma ekiplerinin çalışmaları Ölen ve yaralananların yakınlarının feryatları Trafik polislerinin çalışmaları Kaza yerinden detaylar Otomobil tırın dorsesine çarptı: 3 ölü, 1 yaralı Çubuk-Ankara karayolunda çarptığı tırın dorsesinin altına sıkışan otomobildeki 4 kişiden 3'ü kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti Ankara'nın Çubuk ilçesinde, otomobilin tıra çarpması sonucu 3 kişi yaşamını yitirdi, bir kişi yaralandı.
 • 10:33Ankara'da Feci Kaza! Aynı Aileden 3 Kişi Can VerdiAnkara'da Feci Kaza! Aynı Aileden 3 Kişi Can VerdiAnkara'nın Çubuk ilçesinde, otomobilin TIR'a çarpması sonucu aynı aileden 3 kişi yaşamını yitirdi, bir kişi yaralandı. Ailenin kız istemekten döndüğü öğrenildi.
 • 18:02Ordu'daki HeyelanOrdu'daki HeyelanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yol açma çalışması Heyelan oluşan yollardan detaylar Zarar gören evlerden ve köprülerden genel görüntü Mahalle muhtarı ve mağdur olan vatandaşlarla röportaj Ordu'daki heyelan Fatsa ilçesinde şiddetli yağmur nedeniyle gece meydana gelen heyelanın ardından yolları açmak için çalışmalar başladı Ordu'nun Fatsa ilçesinde şiddetli yağmur nedeniyle meydana gelen heyelanın ardından yolları açmak için çalışmalara başlandı.
 • 15:22Ordu'daki HeyelanOrdu'nun Fatsa ilçesinde şiddetli yağmur nedeniyle meydana gelen heyelanın ardından yolları açmak için çalışmalara başlandı.
 • 22:52Bader Üyeleri İftarda Bir Araya GeldiBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyeleri, iftar programında bir araya geldi.
 • 11:54Çağrı Heyeti'ne Para Cezası: 19 Haziran İptal Edilebilir!Çağrı Heyeti'ne Para Cezası: 19 Haziran İptal Edilebilir!Ankara Valiliği, muhaliflerin kongresini Akyurt ilçesinde gerçekleştirmeleri nedeniyle Çağrı Heyetine ceza uyguladı. "Tüzüğe aykırı toplantılar iptal edilebilir" vurgusu dikkat çekti.
 • 07:31Oktay Vural: Devlet Bey'in Böyle Yapmasına Gerek Var mıOktay Vural: Devlet Bey'in Böyle Yapmasına Gerek Var mıMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, gazetecilerin Devlet Bahçeli'nin kendisi için "Paralelin imamı" dediği iddialarına "Devlet Bey'in böyle yapmasına gerek var mı?" diyerek yanıt verdi.
 • 22:48Ankaralı Bürokratlar İftarda BuluştuBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER), iftar düzenledi.
 • 17:33MHP Yönetimi Yeni Hukuki Hamlelere HazırlanıyorMHP Genel Merkezi, Çağrı Heyeti tarafından toplanan olağanüstü kurultayla ilgili itirazlarını hukuken ispatlamak için harekete geçti.
 • 13:52MHP Yönetiminden Suç DuyurusuMHP Genel Merkezi, Çağrı Heyeti tarafından 19 Haziran'da düzenlenen olağanüstü kongreye katılanların kimlik tespitleri ve hazırun listesinin hazırlanması konusunda görevli Ankara 13. Noterliğinin görüntülerine ilişkin Akyurt Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 13:46MHP, Kurultaydaki Noter Görüntüsü İçin Suç Duyurusunda BulunduMHP, Kurultaydaki Noter Görüntüsü İçin Suç Duyurusunda BulunduMHP Genel Merkezi, 19 Haziran'daki kurultayda görev yapan Ankara 13. Noterliği'nin ortaya çıkan skandal görüntüleri için Akyurt Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.
 • 13:37MHP'den Çağrı Heyeti'ne Suç DuyurusuMHP, Çağrı Heyeti'nin düzenlediği kongreye katılanların kimlik tespitleri ve hazirun listesinin hazırlanması konusunda görevli Ankara 13. Noterliğinin görüntülerine ilişkin suç duyurusunda bulundu.
 • 09:44Kronik ilaç kullananları Sıcak hava daha çok etkiliyorKronik ilaç kullananları Sıcak hava daha çok etkiliyorUzm. Dr. Murat Hakan Akyurt, sıcak havaların yaşlılar, çocuklar ve kronik ilaç kullananları daha çok etkilediğini belirterek sıcak çarpmasına karşı önerilerde bulundu.
 • 19:12MHP'de Yeni Olağanüstü Kurultay Süreci - Müsavat DervişoğluMHP'de Yeni Olağanüstü Kurultay Süreci - Müsavat DervişoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP'de yeni olağanüstü kurultay süreci Müsavat Dervişoğlu'nun açıklamaları MHP'de yeni olağanüstü kurultay süreci Çağrı Heyeti'nin pazar günü topladığı olağanüstü kurultayda görevlendirilen heyetin başkanı Dervişoğlu: "(Çankaya İlçe) Seçim Hakimi, Seçim Kurulu Başkanı, bu kongreyi kimin gerçekleştireceğine hukukun içinde kalarak ve tüzük hükümlerine bakarak karar verecek, sonucunu bekliyoruz" "Genel Başkanımızın, Genel Kurul kararlarını tanımamak gibi bir alışkanlığı artık terk etmesi gerektiği kanaati taşıyorum.
 • 17:46MHP'de Yeni Olağanüstü Kurultay SüreciMHP'de Çağrı Heyeti'nin pazar günü topladığı olağanüstü kurultayda, yeni olağanüstü kurultayı 10 Temmuz'da toplamakla görevlendirilen heyetin başkanı Müsavat Dervişoğlu, Çankaya İlçe Seçim Kurulu'na başvurduklarını belirterek "Seçim Hakimi, Seçim Kurulu Başkanı, bu kongreyi kimin gerçekleştireceğine hukukun içinde kalarak ve tüzük hükümlerine bakarak karar verecek, sonucunu bekliyoruz.
 • 12:22MHP TBMM Grup ToplantısıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Davanın namusunu kendi namusum biliyor, bu kutlu hareketi asla mütecaviz ellere, müptezel emellere bırakmayacağımı, asla teslim etmeyeceğimi bir kez daha ilan ediyorum.
 • 11:56Bahçeli: Kendileri Çalıp Kendileri OynadılarBahçeli: Kendileri Çalıp Kendileri OynadılarMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 11:06Devlet Bahçeli: İhraç Etsek Kahraman Yaparsınız, Millete Bela OlurDevlet Bahçeli: İhraç Etsek Kahraman Yaparsınız, Millete Bela OlurMHP lideri Bahçeli, "muhalifleri ihraç etme" konusuna değinerek "Medyanın bu yüksek desteği ile ihraç talebiyle birini göndersek kahraman yaparsınız, milletin başına bela olur." dedi.
 • 11:39MHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü KongreMHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, "Ülkücülerin susamışlığı bugün burada son bulacak.
 • 23:45Valiler KararnamesiAkyurt Kaymakamlığından Yalova Valiliğine atanan ve Türkiye'nin dördüncü kadın valisi olan Tuğba Yılmaz, yeni görev yerine Akyurt'tan konvoyla uğurlandı.
 • 16:26Cumhuriyetin 4. Kadın Valisi Göreve BaşladıCumhuriyetin 4. Kadın Valisi Göreve BaşladıValiler Karanamesi ile Cumhuriyetin 4., Türkiye’nin halen görevde olan 2. kadın valisi olarak Yalova’ya atanan Vali Tuğba Yılmaz, kente gelişinde resmi tören ve çiçeklerle karşılandı.
 • 12:44Yalova Valisi Yılmaz'a Konvoylu UğurlamaAkyurt Kaymakamlığından Yalova Valiliğine atanan ve Türkiye'nin dördüncü kadın valisi olan Tuğba Yılmaz, yeni görev yerine Akyurt'tan uzun bir araç konvoyuyla uğurlandı.
 • 21:57Yalova Valiliğine Atanan Yılmaz Onuruna İftarAkyurt Kaymakamlığından Yalova Valiliğine atanan Tuğba Yılmaz onuruna, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 10:52Keçiören'de Kırım Rüzgarı EstiKeçiören'de Kırım Rüzgarı EstiANKARA (İHA) – Ankara Keçiören’de Müslüman ülkelerin Ramazan coşkusunu bir arada yaşamasına vesile olan 7. Uluslararası Ramazan Etkinlikleri’nin ilk gecesinde sahne Kırım Türklerinin oldu.
 • 18:40Ankara'da Başarılı İş Adamlarına Ödülİç Anadolu Sanayici ve İş Adamları Federasyonu (İÇASİFED) tarafından işlerinde başarılı isimler ödüllendirildi.
 • 18:13Akyurt'ta Temiz Bir Çevre İçin Bisiklet ŞenliğiAkyurt Belediyesi tarafından temiz bir çevre için bisiklet şenliği ve çevre temizliği ödül töreni yapıldı.
 • 11:14Yenimahalle'de Ustalar Ödülleriyle BuluştuYenimahalle Belediyesi ve İç Anadolu Sanayici İş Adamları Federasyonu (İÇASİFED) tarafından mesleklerinde duayen olmuş isimlere düzenlenen törenle ödülleri verildi.
 • 16:34Yalova?ya İkinci Kadın ValiYalova?ya İkinci Kadın ValiYalova'ya ikinci kadın valiResmi Gazete'de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Ankara'nın Akyurt İlçesi Kaymakamlığı'ndan Yalova Valiliği'ne atanan Tuğba Yılmaz, Türkiye'nin 4'üncü, Yalova'nın da 2'nci kadın valisi oldu.
 • 14:44Valiler KararnamesiResmi Gazete'deki atama kararlarının ardından Yalova Valiliğine atanan Tuğba Yılmaz, makamına oturmasının ardından görevdeki en genç vali olacak.
 • 14:06Cumhuriyet Tarihinde Bir İlk: Aynı Anda 3 Kadın Vali Görev YapacakCumhuriyet Tarihinde Bir İlk: Aynı Anda 3 Kadın Vali Görev YapacakAynı anda üç kadın valinin görev yapacak olması, Cumhuriyet tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor.
 • 13:03Cumhuriyet Tarihinde İlk Kez Üç Kadın Vali Görev YapacakCumhuriyet Tarihinde İlk Kez Üç Kadın Vali Görev YapacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tuğba Yılmaz ile röportaj Cumhuriyet tarihinde ilk kez üç kadın vali görev yapacak Akyurt Kaymakamı Yılmaz'ın Türkiye'nin dördüncü kadın valisi olarak Yalova'ya atanmasıyla Cumhuriyet tarihinde ilk kez aynı anda üç kadın vali görev yapacak Yılmaz: "Vatandaşımıza hizmet etmek heyecan verici bir şey. Ben mesleğe başladığımdan bugüne heyecanımı, azmimi hiç kaybetmedim. Bundan sonra da heyecan ve azimle görev yapmaya çalışacağım" "Kaymakam olarak görev yaptığımızda da bir kadın olarak görev yaptığımız yerlerde gerek annelik rolümüzle gerek kadın olmanın getirdiği bir takım duygusal ve farklı bakış açılarıyla farklı projeler yapıyorduk. Ama kadın olsun, erkek olsun önemli olan görev azmi, heyecan ve çalışmadır" KEMAL KARADAĞ - Ankara'nın Akyurt ilçesinin kaymakamı olan 39 yaşındaki iki çocuk annesi Tuğba Yılmaz'ın Yalova Valisi olarak atanmasıyla Cumhuriyet tarihinde ilk kez aynı anda üç kadın vali görev yapacak.
 • 08:12Valiler Kararnamesi Açıklandıİçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi’ni yayımladı.
 • 02:12Valiler Kararnamesi İmzalandıValiler Kararnamesi imzalanarak 22 vali merkeze alındı.
 • 02:10Valiler KararnamesiANKARA (A.A) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Valiler Kararnamesiyle 22 ilin valisi merkeze alındı.
 • 01:41Merkeze Alınan ve Yeni Atanan Valiler Belli Olduİçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı Valiler Kararnamesi’ne göre; 22 vali merkeze alındı, 24 ile yeni vali atandı.
 • 00:15Valiler Kararnamesi Yayımlandı: 24 İle Yeni Vali Atandı, 26 İlin Valisi Yer DeğiştirdiValiler Kararnamesi Yayımlandı: 24 İle Yeni Vali Atandı, 26 İlin Valisi Yer DeğiştirdiUzun süredir beklenen Valiler Kararnamesi imzalandı. 24 ile yeni vali atanırken, 26 ilin valisi kendi aralarında yer değiştirdi. Kararnamede 22 vali ise merkeze alındı.
 • 20:46Akyurt Belediyesi Çalışanları Hatıra Ormanı KurduAkyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz ve Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, "Akyurt Belediyesi Çalışanları Hatıra Ormanı"nın açılış törenine katıldı.
 • 20:44Akyurt'ta Bahar ŞenliğiAkyurt'ta, Çınar Mahallesi Yardımlaşma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Akyurt Belediyesi ortaklaşa "bahar şenliği" düzenlendi.
 • 20:40Akyurt'ta Çocuklar Balon ve Kukla Şovu ile EğlendiAkyurt Belediyesinin düzenlediği etkinlikte çocuklar balon ve kukla şovuyla eğlendi.
 • 18:44Taşınmayan Galeriler MühürlendiAnkara Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, 2. el oto galerilerinin şehir dışına taşınmasıyla ilgili mahkeme kararına rağmen dükkanlarını boşaltmayan veya boşalttıkları yönünde bildirimde bulunmayan esnafın dükkanlarını mühürleyerek, bu işletmeleri faaliyetten men etti.
 • 17:41Taşınmayan Oto Galeriler MühürleniyorBüyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ile ilçe zabıta ekipleri, 2. el oto galerilerine Akyurt’ta kurulan OTONOMİ’ye taşınmasıyla ilgili verilen sürenin dolmasına rağmen taşınmayan ve ilgili mahkeme kararlarına uymayan galerileri mühürlemeye başladı.
 • 15:59Meteoroloji, Ankara İçin Saat Verdi: Gök Gürültülü Sağanak Yağışa DikkatMeteoroloji, Ankara İçin Saat Verdi: Gök Gürültülü Sağanak Yağışa DikkatMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'nın kuzey ilçelerinde önümüzdeki 3 saat içerisinde gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurdu.
 • 22:54Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı YapıldıAnkara Kalkınma Ajansı’nın Mayıs ayı toplantısı Vali Mehmet Kılıçlar başkanlığında yapıldı.
 • 14:22Hutbeyi En İyi Okuyanlar Pursaklar'da BelirlendiCamiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle düzenlenen Hutbe Okuma Yarışması’nın Ankara Finali Pursaklar’da yapıldı.
 • 17:18Akyurt'ta Aile Yaşam Merkezi'nin Yıl Sonu SergisiAkyurt Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinin dönem sonu sergisi açıldı.
 • 15:48Ankara Liselilerin Su ile Çalıştırdıkları Motor ve Lpg'li Motosiklete Yoğun İlgiAnkara Liselilerin Su ile Çalıştırdıkları Motor ve Lpg'li Motosiklete Yoğun İlgiLiselilerin su ile çalıştırdıkları motor ve LPG'li motosiklete yoğun ilgiHakkı TÜRKDAĞ/AKYURT(Ankara), (DHA)- ANKARA'nın Akyurt İlçesi'nde, Akyurt Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne 2016 Yılı TÜBİTAK 4006 Proje Sergisi kapsamında düzenlen proje şenliğinde öğrencilerin birbirinden ilginç projelere ilgi gördü.
 • 17:35Akyurt'ta Bilim Sergisi AçıldıAnkara'nın Akyurt ilçesinde Bilim Sergisi açıldı.
 • 16:49Yargıtay MHP'nin Olağanüstü Kongre Kararını OnadıYargıtay 18. Hukuk Dairesi, Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin MHP'de olağanüstü kongre toplanmasına ilişkin kararını oy birliğiyle onadı.