SON DAKİKA AKYURT HABERLERİ

Son Dakika Akyurt Haberleri

15:35
AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kongresi Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
14:48
Esere Saygılı, Korsana Karşıyız-4" Slogan ve Logo Yarışması Ödül Töreni Akyurt'ta yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
16:13
Kazada Can Veren Eşi ve Kızının Mezarı Başında İntihar Etti Ankara'da Önder Akyüz adlı vatandaş, 5 yıl önce kendi kullandığı otomobille yaptıkları trafik kazasında ölen eşi ve kızının mezarı başında intihar etti.
Kazada Can Veren Eşi ve Kızının Mezarı Başında İntihar Etti
14:58
ASELSAN'da Esrarengiz Ölüm, Erdem Uğur Öldürüldü mü ? Erdem Uğur Kimdir ? Son yıllarda ASELSAN çalışanlarının şüpheli ölümlerine bir yenisi daha eklendi. Bu defa 28 yaşındaki mühendis Erdem Uğur evinde ölü bulundu.
ASELSAN'da Esrarengiz Ölüm, Erdem Uğur Öldürüldü mü ?
14:51
Erdem Uğur Kimdir ? ASELSAN'da Bir Sır Ölüm Daha Erdem Uğur Kimdir ? Son yıllarda ASELSAN çalışanlarının şüpheli ölümlerine bir yenisi daha eklendi. Bu defa 28 yaşındaki mühendis Erdem Uğur evinde ölü bulundu.
Erdem Uğur Kimdir ? ASELSAN'da Bir Sır Ölüm Daha
13:56
ASELSAN'da Bir Şüpheli Ölüm Daha! Mühendis Evinde Ölü Bulundu ASELSAN çalışanlarının şüpheli ölümlerine bir yenisi daha eklendi. Bu defa mühendis Erdem Uğur evinde ölü bulundu. Polisler evde 'Dikkat gaz açık' notuyla karşılaştı.
ASELSAN'da Bir Şüpheli Ölüm Daha! Mühendis Evinde Ölü Bulundu
17:02
Dedektör Köpekler ve Eğitmenleri Sertifika Töreni Dedektör Köpekler ve Eğitmenleri Sertifika Töreni- Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "Yapılan çalışmalarla uyuşturucu kaçakçıları, Türkiye hattını artık riskli olarak görmeye başladı"- "Türkiye'nin ana güzergah olarak kullanıldığı ve belirlendiği rotanın başka rotalarla değiştirilmesi noktasında kaçakçıların çalışmalar yapmaya başladıklarını Birleşmiş Milletlerin ilgili kuruluşlarının raporundan ve istihbarat bilgilerden anlıyoruz" Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, yapılan
16:49
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Açıklaması "(Rupert Murdoch'un açıklaması) Irkçı ve faşizan bir yaklaşım olarak değerlendirmek lazım böyle bir açıklamayı" "Bir Müslümanın suç işlemesinden ya da bir terör faaliyetinden yola çıkarak bütün Müslümanları sorumlu tutmak gibi bir anlayışı paylaşmak, ne demokratik ilkelerle, evrensel değerlerle ne de.
16:41
Dedektör Köpekler ve Eğitmenleri Sertifika Töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: "Yapılan çalışmalarla uyuşturucu kaçakçıları, Türkiye hattını artık riskli olarak görmeye başladı" "Türkiye'nin ana güzergah olarak kullanıldığı ve belirlendiği rotanın başka rotalarla değiştirilmesi noktasında kaçakçıların çalışmalar yapmaya başladıklarını Birleşmiş.
17:13
AK Parti Ankara Milletvekili İşler Açıklaması "Aciz iktidarlar dönemi artık bitmiştir"
10:34
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı Tokat'ta kar yağışından kapanan 233 köy yolu İl Özel İdare ekiplerinin çabasıyla yeniden ulaşıma açıldı.
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı
19:45
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı Tokat'ta kar yağışından kapanan 233 köy yolu İl Özel İdare ekiplerinin çabasıyla yeniden ulaşıma açıldı.
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı
19:32
Tokat'ta Karla Mücadele Çalışmaları Tokat'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan köy yollarının açılması için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Tokat'ta Karla Mücadele Çalışmaları
19:13
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı Tokat'ta kar yağışından kapanan 233 köy yolu İl Özel İdare ekiplerinin çabasıyla yeniden ulaşıma açıldı.
Tokat'ta Kapalı Köy Yolları Ulaşıma Açıldı
18:07
Tokat'ta Karla Mücadele Çalışmaları Tokat'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan köy yollarının açılması için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
17:54
Tokat'ta Karla Mücadele Tokat’ta yoğun kar yağışı sonucu kapanan 233 köy yolu ulaşıma açıldı.
Tokat'ta Karla Mücadele
13:20
Ankara'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi Ankara'nın Akyurt ilçesinde, aynı aileden 4 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.
17:05
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Açıklaması "2015 yılı seçimleri herhangi bir seçim değil, sadece 550 koltuğun temsilcilerinin seçimi değil, 2015 yılı seçimleri gerçekten Türk milletinin geleceğini oylayacağı seçimlerdir"
17:21
Mevlit Kandili Akyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Mevlit Kandili programı düzenlendi.
15:55
Yüz Nakilli Recep Sert'ten Başkan Aktaş'a Teşekkür Türkiye'nin 5'inci yüz nakli yapılan kişisi 28 yaşındaki Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tanışıp 21 Aralık'ta evlendiği 29 yaşındaki Esma Akyurt Sert ile nikahını kıyan Bursa'nın İnegöl Belediye Başkanı Ak Partili Alinur Aktaş'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Yüz Nakilli Recep Sert'ten Başkan Aktaş'a Teşekkür
10:23
Fikirtepe'de Dev Kentsel Dönüşüm Projesi Durma Noktasına Geldi İstanbul, Fikirtepe'de, büyük bir alan üzerinde başlatılan çalışmalar, aşılamayan sorunlar nedeniyle durma noktasına geldi. Milyon dolarlık projeler askıda kaldı.
Fikirtepe'de Dev Kentsel Dönüşüm Projesi Durma Noktasına Geldi
09:34
Özel) "Kadıköy Şantiyeye Döndü" Fikirtepe’de, 1 milyon 400 bin metrekarelik alan üzerinde başlatılan Kentsel Dönüşüm çalışmaları, aşılamayan sorunlar nedeniyle durma noktasına geldi.
14:47
Akyurt Vakfı Yaşam Evi'nde Erken Yılbaşı Balosu Akyurt Vakfı Yaşam Evi sakinleri, bu yıl da yeni yıla erken girdi.
Akyurt Vakfı Yaşam Evi'nde Erken Yılbaşı Balosu
23:01
İnegöl Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler Recep Sert, Esma Akyurt ile İnegöl Alyans Düğün Salonu'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
İnegöl Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler
22:40
Yeni Yüzüyle Dünya Evine Girdi Türkiye’nin 5'inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünya evine girdi.
Yeni Yüzüyle Dünya Evine Girdi
22:24
Yüz Nakilli Recep Sert'in Düğünü Öncesi Kına Gecesinde Mutluluk Gözyaşları (2) Bir ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA EVET DEDİLER Recep Sert, Esma Akyurt ile İnegöl Alyans Düğün Salonu'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Yüz Nakilli Recep Sert'in Düğünü Öncesi Kına Gecesinde Mutluluk Gözyaşları (2)
22:05
Recep Sert Dünyaevine Girdi Türkiye'de 5'inci yüz nakli ve ilk çene nakli yapılan Bursa İnegöllü genç Recep Sert, ameliyat olduğu Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tanıştığı Esma Akyurt ile dünyaevine girdi.
Recep Sert Dünyaevine Girdi
22:02
Türkiye'nin 5. Yüz Nakli Yapılan Sert, Dünyaevine Girdi Türkiye'nin 5. yüz ve ilk çene nakli yapılan Recep Sert ile nişanlısı Esma Akyurt, Bursa'nın İnegöl ilçesinde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.
Türkiye'nin 5. Yüz Nakli Yapılan Sert, Dünyaevine Girdi
21:37
Türkiye'nin 5. Yüz Nakli Yapılan Sert, Dünyaevine Girdi Recep Sert ile nişanlısı Esma Akyurt, Bursa'da düzenlenen törenle evlendi.
Türkiye'nin 5. Yüz Nakli Yapılan Sert, Dünyaevine Girdi
21:23
Recep Sert Dünyaevine Girdi Türkiye’de 5’inci yüz nakli ve ilk çene nakli yapılan Bursa İnegöllü genç Recep Sert, ameliyat olduğu Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tanıştığı Esma Akyurt ile dünyaevine girdi.
Recep Sert Dünyaevine Girdi
20:32
5. Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert ve nişanlısı Esma Akyurt, düğün öncesi soruları yanıtladı.
5. Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evlendi
13:27
Recep Sert'in Nişanlısı Kına Gecesinde Mutluluk Gözyaşı Döktü Türkiye'de 5'inci yüz nakli yapılan Recep Sert, ameliyat olduğu üniversitede çalışan Akyurt ile evleniyor. Çiftin, dün akşam yapılan kına gecesinde gelin ağladı.
13:20
Yüz Nakilli Recep Sert'in Düğünü Öncesi Kına Gecesinde Mutluluk Gözyaşları Türkiye'nin 5'inci yüz nakillisi 28 yaşındaki Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tanışıp nişanlandığı 29 yaşındaki Esma Akyurt ile bu gece evleniyor.
Yüz Nakilli Recep Sert'in Düğünü Öncesi Kına Gecesinde Mutluluk Gözyaşları
13:11
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Dünya Evine Girmeye Hazırlanıyor Türkiye’de 5’inci yüz naklinin yapıldığı 26 yaşındaki Recep Sert, Esma Akyurt ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.
Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Dünya Evine Girmeye Hazırlanıyor
12:58
Akyurt'ta Sevdiklerimizle Sağlığa Yürüyoruz Yürüyüşü Düzenlendi Akyurt'ta Sağlık Grup Başkanlığının organizesinde Sevdiklerimizle Sağlığa Yürüyoruz yürüyüşü düzenlendi.
11:56
Yüz Nakli Olan Recep Sert Yarın Evleniyor Bursa'nın İnegöl ilçesinde oturan Recep Sert, ameliyat olduğu üniversitede çalışan Esma Akyurt ile yarın akşam dünyaevine girecek.
Yüz Nakli Olan Recep Sert Yarın Evleniyor
16:07
Bafra'da 'Kumbaralı Günler' Projesi Samsun Bafra Altınyaprak İlkokulu’nda ‘Kumbaralı Günler’ adlı proje öğrenciler arasında ilgi gördü.
Bafra'da 'Kumbaralı Günler' Projesi
13:39
Bolu Dağında Kış Lastiği Denetimleri Trafik ekipleri, 1 Aralık'ta başlatılan uygulama kapsamında D 100 karayolunda kış lastiği denetimlerini sürdürüyor.
21:11
PTT 1. Lig PTT 1. Lig’de oynanan karşılaşmada Albimo Alanyaspor sahasında Elazığspor’a 2-0 mağlup oldu.
PTT 1. Lig
20:44
Albimo Alanyaspor - Elazığspor: 0-2 PTT 1. Liginde Albimo Alanyaspor sahasında Elazığspor'a 2-0 mağlup oldu.
Albimo Alanyaspor - Elazığspor: 0-2
00:48
Tire'nin Mahalleleri Şantiyeye Döndü Tire'de 6360 sayılı ''Bütün Şehir Yasası Kapsamında'' merkeze bağlı mahallelere dönüşen köylerde yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Tire'nin Mahalleleri Şantiyeye Döndü
21:54
Türkiye'de 5. Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evleniyor Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tanıştığı 29 yaşındaki Esma Akyurt ile dünya evine girecek.
Türkiye'de 5. Yüz Nakli Yapılan Recep Sert Evleniyor
15:46
Gölbaşı Belediyespor 4. Sıraya Yükseldi Gölbaşı Belediyespor, Akyurt Spor'u deplasmanda 8-1 yenerek, Ankara Süper Amatör ligde puanını 17'ye çıkardı.
20:05
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi
17:29
AK Parti Orhaneli İlçe Başkanı Aykurt Güven Tazeledi AK Parti Orhaneli İlçe Başkanı Ali Akyurt yeniden göreve seçildi.
AK Parti Orhaneli İlçe Başkanı Aykurt Güven Tazeledi
13:05
Vali Kılıçlar'dan ATO'ya İade-İ Ziyaret Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci’yi makamında ziyaret etti.
20:05
Akyurt'ta Hırsızlık Ankara'nın Akyurt ilçesinde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı.
Akyurt'ta Hırsızlık
16:22
Yenilgiden Galibiyete Gölbaşı Belediyespor, Pursaklar Belediye Spor'u kendi sahasında 2-1 yenerek, Ankara Süper Amatör ligde puanını 14 çıkarttı.
Yenilgiden Galibiyete
09:45
Büyükşehir Belediye Meclisi Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bütçe maratonu start aldı.
Büyükşehir Belediye Meclisi
17:02
Son Yoklamasını Alırken Gözyaşı Döktü Ankara'nın Akyurt ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması renkli görüntülere sahne oldu.
Son Yoklamasını Alırken Gözyaşı Döktü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:25:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKYURT HABERLERİ
[Hata Bildir]