SON DAKİKA ALAŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Alaşehir Haberleri

22:33
Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 1 Yaralı Manisa'nın Salihli İlçesi'nde, sürücüsünün direksiyon hamiyetini kaybeden otomobil takla attı.
18:08
Alaşehir Belediye Çalıştayı Yapıldı Alaşehir Belediyesi kurumsallaşma çalışmaları kapsamında 1 Haziran 2014 tarihinde başlattığı Kurumsallaşma Projesi’ni uygulamaya koydu.
Alaşehir Belediye Çalıştayı Yapıldı
11:45
Denizbank'tan, Alaşehir'deki Üreticilere 'Bağcılık Eğitimi' Desteği DenizBank ve Alaşehir Ziraat Odası işbirliğinde ’Bağcılık Eğitimi’ düzenlendi.
10:59
Yurttaş: Manisa Geleceğin Turizm Kenti Olacak AK Parti Manisa Milletvekili Opr. Dr. Muzaffer Yurttaş, Manisa’da yaşayan ya da dışarıda olan her Manisalıya ilin tanıtımı konusunda görevler düştüğünü ve herkesin gönüllü bir tanıtım elçisi olması gerektiğini belirterek, “Şehzadeler kenti Manisa geleceğin turizm merkezi olacaktır”dedi.Ankara’da yaşayan Egelilerin bir araya geldiği ’Egem Platformu 7. Ege İlleri Tanıtım Günleri’nde Ege’nin illeri buluştu.
Yurttaş: Manisa Geleceğin Turizm Kenti Olacak
13:11
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu'nun, Gediz Nehri'nin bir türlü temizlenememesiyle alakalı basın açıklamalarına, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adına cevap geldi.
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı
12:43
Gediz Havzası Koruma Eylem Planı Orman ve Su İşleri Bakanlığı: "İlgili kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde atıksu arıtma tesislerinin yapılması ve işletilmesi belediyelerin vazifesi olduğu halde, Bakanlığımız Gediz Havzası’nın kurtarılması maksadıyla gerekli bütün adımları atmış ve tedbirleri almıştır" "Gediz Havzası'nda yer alan İzmir,
14:43
Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi'nde Şampiyonluğa İki Kaldı Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, ildeki turnuva final maçını 3-1 kazanarak ligde üçüncülüğü garantiledi.
Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi'nde Şampiyonluğa İki Kaldı
14:37
Minibüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde şarampole devrilen minibüste 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
13:36
Minibüs Üzüm Bağına Uçtu: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği minibüs takla atarak üzüm bağına uçtu.
13:11
Minibüs Yoldan Çıkarak Takla Attı: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde, yağmurun da etkisiyle kayganlaşan yolda sürücüsünün kontrolünü yitirdiği minibüs takla atarak üzüm bağına devrildi.
Minibüs Yoldan Çıkarak Takla Attı: 1 Ölü, 3 Yaralı
11:31
Yarım Asırlık Soruna 33 Günde Çözüm SALİHLİ ile çevre ilçeleri birbirine bağlayan 54 yıllık dur-geç köprüleri Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileniyor.
Yarım Asırlık Soruna 33 Günde Çözüm
11:24
Minibüs Üzüm Bağına Devrildi: Bir Ölü, Üç Yaralı Sarıgöl-Buldan karayolunun Alemşahlı yol kavşağında meydana gelen tek taraflı trafik kazasında, bir kişi öldü, üç kişi de yaralandı.
Minibüs Üzüm Bağına Devrildi: Bir Ölü, Üç Yaralı
10:33
Meclis Başkan Ergün'e Yetkiyi Verdi Manisa Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi.
23:03
MHP'li Başkanlar Başkan Savaş'ı Ziyaret Etti 29 Mart yerel seçimlerinde MHP’den belediye başkanı seçilen 5 belediye başkanı yine MHP’den Selendi Belediye Başkanı seçilen Nurullah Savaş’ı makamında ziyaret edip karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
MHP'li Başkanlar Başkan Savaş'ı Ziyaret Etti
22:28
Alaşehir "Dur-Geç" Köprüsü 40 Günde Bitirildi Salihli’de Alaşehir Çayı üzerinde bulunan ve tek şeritli olmasından dolayı halk arasında "dur-geç" köprüsü olarak bilinen, karşı yönden bir araç eğer köprüye girdiyse beklemek zorunda kalan, 54 yıllık köprü, yenisinin yapımı için yaklaşık 40 gün önce yüklenici firma tarafından yıkıldı.
Alaşehir 'Dur-Geç' Köprüsü 40 Günde Bitirildi
15:51
Başkan Ergün'den Büyükşehire Yakışır Basın Buluşması MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, merkez ve ilçelerde görev yapan basın mensuplarını ağırladı.
11:32
Enerji Üretecek İşletme Giderlerini Düşürecek Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Akakar Tarım Ürünleri Limited Şirketi, Elemli Mevkii'nde bulunan yaş sebze ve meyve işletmelerine güneş enerjisi panelleri kurdu.
Enerji Üretecek İşletme Giderlerini Düşürecek
11:06
Alaşehir'de Bir İlk Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Akakar Tarım Ürünleri Ltd. Şti.
Alaşehir'de Bir İlk
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
14:46
Ana Sınıfı Öğrencilerden Teşekkür Ziyareti Alaşehir Fatih İlkokulu ana sınıfı öğrencileri, polislerin kendilerine verdikleri eğitim desteklerinden dolayı Emniyet Müdürü İsmail Konuk'u makamında ziyaret etti.
Ana Sınıfı Öğrencilerden Teşekkür Ziyareti
21:00
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız Başbakan Yardımcısı Arınç, İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti'nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyledi.
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız
19:06
Arınç: "Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız" İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti’nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Onlar gitsin de Türkiye ne olursa olsun diyorlar.
Arınç: 'Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız'
18:26
CHP Adayları 'Oy' Turuna Başladı 2015 yılında yapılması planlanan genel seçimlerde, CHP’den milletvekilliği aday adaylığını açıklayan bazı partililer, Manisa’da seçim startını verdi.
CHP Adayları 'Oy' Turuna Başladı
16:28
Turgutlu Gediz'de Balık Ölümleri Endişe Yarattı Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nden geçen Gediz Nehri'nde yaşanan toplu balık ölümleri endişe yarattı.
Turgutlu Gediz'de Balık Ölümleri Endişe Yarattı
03:22
Salihli'de Yoğun Sis Salihli'de gece saatlerinde etkili olan yoğun sis nedeniyle İzmir-Ankara kara yolunda trafik tedbirleri artırıldı.
Salihli'de Yoğun Sis
17:13
Manisa'da Cinayet Gazino sahibinin öldürüldüğü kavgayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı.
15:02
Ruanda Büyükelçisi Ceaser Kayizari Manisa'da Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Ceaser Kayizari ve Ticaret Ataşesi VivianKayitesi, Güney Afrika Fahri Konsolosu Tamer Taşkın ile birlikte Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.
Ruanda Büyükelçisi Ceaser Kayizari Manisa'da
10:19
Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı İbrahim Demran Açıklaması Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Şubesi Başkanı İbrahim Demran, 2014 yılının 1 Aralık’a kadar olan zaman içinde Alaşehir Gümrüğü’nden 245 Bin ton yaş üzüm ihracatının gerçekleştirildiğini açıkladı.
Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı İbrahim Demran Açıklaması
13:25
Kayda İnşaat Sahasında Köprü Çalışmalarını İnceledi Manisa’nın Salihli ilçesinde yapımı devam eden Alaşehir Köprüsü, 33 günde bitirilme aşamasına geldi.
Kayda İnşaat Sahasında Köprü Çalışmalarını İnceledi
12:33
Manisa'da Çöp Tesisine "Hayır" Eylemi Manisa’nın Kula ilçesinde yapılması planlanan Katı Atık Bertaraf Tesisi nedeniyle, yaklaşık 3 bin kişi durumu protesto etti.
Manisa'da Çöp Tesisine 'Hayır' Eylemi
09:54
Alaşehir'e Atık Su Arıtma Tesisi Alaşehir Belediyesi tarafından İller Bankası yatırım programı kapsamında 1986 yılında yapımına başlanan ve 1989 yılında hizmete sunulan arıtma tesisleri bugünün teknolojisine göre yetersiz kalmasına rağmen bölgede örnek olmaya devam ediyor.
Alaşehir'e Atık Su Arıtma Tesisi
09:50
Prof. Dr. Aydın Açıklaması Prof.Dr. Şenay Aydın, Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Alaşehir Meslek Yüksek Okulu’nun son dört yılda akademik kadrosu, eğitim ve öğretim kalitesi, öğrenci ve araştırma sayısı ile önemli gelişmeler kaydettiğini söyledi.
Prof. Dr. Aydın Açıklaması
09:45
Karaçoban Sorunları Yerinde İnceledi Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, ilçedeki Dağarlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.
Karaçoban Sorunları Yerinde İnceledi
11:43
Cahit Kaplan, Kula'da Partililerle Buluştu CHP Manisa İl Başkanı Cahit Kaplan, CHP Kula İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, partililerle sohbet etti.
Cahit Kaplan, Kula'da Partililerle Buluştu
11:33
Yurttaş, Yatırımları Yerinde İnceledi AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın "Bin Günde Bin Gölet" projesi kapsamında Manisa ve ilçelerinde 52 adet göletin hayata geçirildiğini bildirdi.
Yurttaş, Yatırımları Yerinde İnceledi
11:17
AK Parti'de Rıza Peker Güven Tazeledi Alaşehir AK Parti İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresine tek aday olarak katılan Rıza Peker, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
AK Parti'de Rıza Peker Güven Tazeledi
15:32
Dere Taşkınlarıyla Yılda 100 Milyon Dolar Kaybediliyor DSİ İzmir 2. Bölge Müdürlüğü İşletme Şube Müdürü Mustafa Taşkın, Türkiye’nin nehir ve derelerde yaşanan taşkın olayları nedeniyle her yıl 100 milyon dolar civarında ekonomik kayıp yaşadığını belirtti.
Dere Taşkınlarıyla Yılda 100 Milyon Dolar Kaybediliyor
16:51
Çobanın Ölümünü Araçtan Düşen Parçalar Çözdü Kiraz Alaşehir karayolu kenarında ölü bulunan çobanın trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği belirlendi Jandarma ekipleri, olay yerindeki araç parçaları ve izler sayesinde kaza yapan otomobilin sürücüsüne ulaştı.
16:12
Çobana Çarpıp Öldüren Sürücü, 5 Günlük Takip Sonrasında Yakalandı İzmir'in Kiraz İlçesi'nde, çoban 48 yaşındaki Bayram Balkan'a aracıyla çarpıp ölümüne neden olduktan sonra kaçan sürücü M.K., jandarmanın bölgedeki akaryakıt istasyonlarının güvenlik kameraları üzerinden yaptığı araştırmayla 5 gün sonra yakalandı.
13:40
Çoban Sır Ölümünü Arabadan Düşen Parçalar Aydınlattı İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, beş gün süren çalışma sonucu, yol kenarında ölmüş halde bulunan çobanın, trafik kazasına kurban gittiğini belirledi.
09:48
Gediz Nehri'ni Kirleten Kurum ve Kuruluşlar Hakkında Dava Açılacak Ege Bölgesi'nin en önemli su kaynaklarından biri olan Gediz Nehri'ni kirleten bütün kurum ve kuruluşlar tespit edilerek, haklarında dava açılacak.
Gediz Nehri'ni Kirleten Kurum ve Kuruluşlar Hakkında Dava Açılacak
18:49
Gediz Nehri'ni Kirletenlere Hukuki Savaş Manisa Barosu Çevre Şehircilik ve Hayvan Hakları Komisyonu, Gediz Havzası Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma Çevre ve Kalkınma Vakfı (GEMA) yetkilileri, Gediz Nehri'ni kirleten kurumları tespit edip dava açacaklarını söyledi.
Gediz Nehri'ni Kirletenlere Hukuki Savaş
22:19
Manisa'dan Kısa Kısa CHP Teşkilatı Sarıgöl'de milletvekili aday adaylarını tanıttı.
Manisa'dan Kısa Kısa
12:23
Işid, Üzüm İhracatını Vurdu Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan ticaret kapıları Irak ve Suriye'deki terör örgütü IŞİD tehdidi, üzüm ihracatını olumsuz etkiledi Bu yılın ilk 10 ayında bölge ülkelerine yaklaşık 6,5 milyon dolarlık yaş ve kurum üzüm gönderen Türk ihracatçıları, hasadın henüz tamamlandığı şu günlerde Ortadoğu ülkelerine.
Işid, Üzüm İhracatını Vurdu
10:57
Manisa Bölgesindeki Üç Baraj Kapalı Sulama Sistemine Dönüştürülüyor AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Demir Köprü, Avşar ve Sevişler Barajı’nın kapalı devre sulama sistemine dönüştürüleceğini belirterek, proje çalışmalarının başlatıldığını bildirdi.
Manisa Bölgesindeki Üç Baraj Kapalı Sulama Sistemine Dönüştürülüyor
20:15
Manisa'daki Cinayetin Zanlısı Aydın'da Yakalandı Manisa'nın Alaşehir ilçesindeki "silahla adam öldürme" olayının zanlısı Aydın'da yakalanarak tutuklandı.
Manisa'daki Cinayetin Zanlısı Aydın'da Yakalandı
18:33
Manisa'daki Cinayetin Şüphelisi Aydın'da Yakalandı Manisa'nın Alaşahir İlçesi'nde tartıştığı arkadaşı 30 yaşındaki Aytaç Gönen'i ruhsatsız tabancayla vurarak öldürdüğü ileri sürülen 30 yaşındaki Gökhan Süzen, polis tarafından Aydın'da yakalandı.
Manisa'daki Cinayetin Şüphelisi Aydın'da Yakalandı
13:03
Yurttaş'tan Çöp Tesisi Açıklaması Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa’nın Kula ilçesinde bulunan Dutluca Göletinde incelemelerde bulunduktan sonra Gökçeören’e geçti.
Yurttaş'tan Çöp Tesisi Açıklaması
08:51
Sarıgöl'e Modern Hizmet Binası Sarıgöl'de Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin de destekleriyle tamamlanan Sarıgöl Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası düzenlenen törenle hizmete girdi.
Sarıgöl'e Modern Hizmet Binası
16:04
Anne ile Oğlu Uyuşturucudan Tutuklandı Alaşehir'de 2 kilogram esrar ele geçirildi, olayla ilgili gözaltına alınan anne ile oğlu tutuklandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:02:06. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALAŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]