SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

 • 13:11 Ali Gürbüz, Kırkpınar İçin Gün Sayıyor 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı kazandıktan sonra doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men edilen Ali Gürbüz, cezasını tamamlamasının ardından bu yıl 655'incisi yapılacak güreşlerde yeniden er meydanında olacak.
 • 12:54 Döşemealtı Er Meydanı'nın Başpehlivanı Ali Gürbüz Döşemealtı Er Meydanı'nın Başpehlivanı Ali Gürbüz Döşemealtı Belediyesi tarafından Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen 11. Döşemealtı Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne bu yıl 45’i başpehlivan toplam 550 güreşçi katıldı.
 • 11:18 Bir Haftada 3 Başpehlivanlık Aldı Muratpaşa Belediyespor güreşçisi Ali Gürbüz, son bir haftada Bursa, Kırklareli ve Antalya'da düzenlenen müsabakalarda 3 başpehlivanlık aldı.
 • 10:17 Ali Gürbüz'den Bir Haftada Üç Başpehlivanlık Ali Gürbüz'den Bir Haftada Üç Başpehlivanlık Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, son bir haftada; Bursa, Kırklareli ve 22 Mayıs’ta da Döşemealtı’nda er meydanına çıkarak üç başpehlivanlık kazandıEr meydanlarında Ali Gürbüz fırtınası esmeye başladı.
 • 12:28 Pehlivan Gürbüz'ün Gözü Altın Kemerde 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz, 4 gün içinde Bursa ve Kırklareli'de düzenlenen iki yağlı güreşte de başpehlivan oldu.
 • 12:02 Ali Gürbüz'den 4 Günde 2 Başpehlivanlık Ali Gürbüz'den 4 Günde 2 Başpehlivanlık Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, 4 gün içinde Bursa ve Kırklareli’nde düzenlenen iki yağlı güreşte de başpehlivan oldu.
 • 21:49 Gürbüz Tarihi Kırkpınar Güreşleri Öncesi Başpehlivanlığa Göz Kırptı Gürbüz Tarihi Kırkpınar Güreşleri Öncesi Başpehlivanlığa Göz Kırptı Tarihi Kırkpınar Güreşleri öncesi Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi’nce 91’incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri’nde Ali Gürbüz birinci oldu.
 • 21:06 Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Güreşlerden genel ve detay görüntüler Başpehlivan Ali Gürbüz'ün açıklaması Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri, devam ediyor.
 • 20:50 Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri Kırklareli'nin Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'ncisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz, başpehlivan oldu.
 • 20:26 Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri - Yarı Final Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri - Yarı Final GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Güreşlerden genel ve detay görüntüler Tartışmadan görüntüler Ali Gürbüz'ün sevinç yaşaması Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri'nde yarı finalde rakiplerini yenen Ali Gürbüz ile Serhat Gökmen finale yükseldi.
 • 13:27 Bursa Çalı'da Başpehlivan Ali Gürbüz Bursa Çalı'da Başpehlivan Ali Gürbüz Bursa Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği Geleneksel 54'üncü Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 13:07 Pehlivanlar Çalı'da Er Meydanına Çıktı Pehlivanlar Çalı'da Er Meydanına Çıktı Bursa’da bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Çalı Yağlı Güreşleri kıran kırana geçti.
 • 09:28 Çalı Güreşleri'nde Ali Gürbüz Başpehlivan Çalı Güreşleri'nde Ali Gürbüz Başpehlivan Bursa’da düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandıBursa Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri’ne 30’u başpehlivan olmak üzere toplam 478 pehlivan katıldı.
 • 03:31 Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri detay görüntüler, Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve 478 pehlivanın katıldığı güreşlerde, Ali Gürbüz başpehlivan oldu Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 20:37 Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 23:59 Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı (2) Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı (2) Muratpaşa'nın BAŞPEHLİVANI RECEP KARAMuratpaşa Konuksever Stadyumu'nda sabah erken saatlerde başlayan Muratpaşa Belediyesi 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne 40'ı başpehlivan olmak üzere 600 güreşçi katıldı.
 • 21:14 Muratpaşa'da Başpehlivan Recep Kara Oldu Muratpaşa'da Başpehlivan Recep Kara Oldu 2. Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde başpehlivanlığı Recep Kara kazandı.
 • 19:24 Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'den Erken Veda Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'den Erken Veda Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde iki yıl aradan sonra er meydanına çıkan Başpehlivan Ali Gürbüz 3. turda puanlamada Recep Kara’ya yenilerek elendi.
 • 17:02 Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı Ali Gürbüz 3 yıl sonra er meydanına çıktı650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olduktan sonra 'altın kemer'in ebedi sahibi olduğu 652'nci güreşlerde doping yaptığı anlaşılan Ali Gürbüz, 2 yıllık men cezasının sona ermesinin ardından ilk güreşinde rakibini 4 dakikada yendi.
 • 16:01 Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı 650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olduktan sonra 'altın kemer'in ebedi sahibi olduğu 652'nci güreşlerde doping yaptığı anlaşılan Ali Gürbüz, 2 yıllık men cezasının sona ermesinin ardından ilk güreşinde rakibini 4 dakikada yendi.
 • 11:32 Ali Gürbüz 2 Yıl Sonra İlk Kez Er Meydanına Çıkıyor Ali Gürbüz 2 Yıl Sonra İlk Kez Er Meydanına Çıkıyor Muratpaşa Konuksever Stadyumu’nda 8 Mayıs Pazar günü 38’i başpehlivan olmak üzere 600 pehlivanın katılımı ile 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri yapılacak.
 • 11:25 2. Muratpaşa Belediyesi Yağlı Güreşleri Muratpaşa Belediyesi Yağlı Güreşleri'nin bu yıl ikincisi düzenlenecek.
 • 10:43 Men Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık Şoku Men Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık Şoku 650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan, 652'nci güreşlerde doping yaptığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz, cezasının sona ermesinin ardından er meydanına çıkacağı ilk güreşte dizindeki sakatlık nedeniyle kıspet giyemeyecek.
 • 10:06 Antalya'da Pehlivanlar Er Meydanına Çıkıyor Antalya'da Pehlivanlar Er Meydanına Çıkıyor Antalya Muratpaşa Konuksevaer Stadyumu’nda 8 Mayıs Pazar günü 34 Başpehlivanın katılımı ile 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri yapılacak.
 • 10:46 Ali Gürbüz'ün Hedefi, Kırkpınar'da Başpehlivan Olmak 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz, yağlı güreş antrenmanlarına başladı.
 • 09:51 Başpehlivan Ali Gürbüz Kıspet Giydi Başpehlivan Ali Gürbüz Kıspet Giydi Muratpaşa Belediyespor Kulübü Yağlı Güreş Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, başpehlivan Ali Gürbüz de ilk yağlı antrenmana katıldı.
 • 19:02 Efsane Başpehlivan Taşçı Efsane Başpehlivan Taşçı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ahmet Taşçı'nın açıklaması Efsane başpehlivan Taşçı: -"Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" Türk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 18:50 40 Ağa Kırkpınar'da 40 Ağa Kırkpınar'da" - Edirne GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ağaların Atatürk Anıtı'na yürüyüşü Kırkpınar ağası Seyfettin Selim'in açıklaması Davul zurna ekibinden detay. Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 17:09 Efsane Başpehlivan Taşçı Açıklaması Türk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 16:18 40 Ağa Kırkpınar'da" Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 16:35 Kızılay Derneği Silifke Şubesi Genel Kurulu Yapıldı Kızılay Derneği Silifke Şubesi genel kurulu yapıldı.
 • 19:42 Başpehlivanlar Kampa Girdi Başpehlivanlar Kampa Girdi Antrenör Sermest Bulut önderliğinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Muratpaşa Belediyespor'un kadrosunda, başpehlivanlar Ali Gürbüz, Ali Altun, Salih Durum, büyük orta Kürşat Korkmaz ve küçük orta Hasan Güzeller yer alıyor.
 • 12:29 Muratpaşa'nın Başpehlivanları Kampa Girdi Başpehlivan Ali Gürbüz'ü transfer eden Muratpaşa Belediyespor, Antalya'da Kundu turizm bölgesindeki bir otelde kampa girdi.
 • 10:52 Kırkpınar'ın Tarihi Belli Oldu "Yağlı güreşin olimpiyatı" kabul edilen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 655'incisi bu yıl 18-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
 • 13:10 Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar Engeli Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar Engeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İlçe genelinden görüntüler Tekirdağ'da eğitime kar engeli- Kapaklı'da kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi Tekirdağ'ın Kapaklı ilçe genelinde kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.
 • 10:21 Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyor Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyor Başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl müsabakalardan men cezası alan Ali Gürbüz, yeniden altın kemerin sahibi olmak için çalışmalarına başladı.
 • 12:44 Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün Sayıyor Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün Sayıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Gürbüz'ün antrenman yapması, - Gürbüz'ün açıklamaları, -Antrenör Sermest Bulut'un açıklamaları, Efsane güreşçi Ali Gürbüz er meydanı için gün sayıyor- 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve altın kemerin ebedi sahibi olduğu 652. güreşlerde doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz'ün cezası, 23 Şubat 2016'da sona eriyor- 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için antrenmanlara başlayan Gürbüz: - "Sadece önüme bakmak istiyorum.
 • 14:55 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 12:33 Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorum Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorum Altın kemerin ebedi sahibi olan ancak doping yaptığı gerekçesiyle elinden alınan Ali Gürbüz yeni hedefini belirledi.
 • 12:12 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Başpehlivan Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı.
 • 11:54 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 17:33 Bahpehlivan Gürbüz Kolay Kazandı Bahpehlivan Gürbüz Kolay Kazandı Son 2 yılın başpehlivanı Ali Gürbüz, rakibini 10'uncu dakikada tuş etti.
 • 15:22 Anayasa Mahkemesinden "Basın ve İfade Özgürlüğü" Kararı Anayasa Mahkemesi (AYM), 2006'da terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ifadelerine yer veren Ülkede Özgür Gündem gazetesine el konulması ve gazetenin imtiyaz sahibi ile yazı işleri müdürüne dava açılmasını, basın ve ifade özgürlüğünün ihlali saydı.
 • 02:12 Aym'den 'Basın ve İfade Özgülüğü' Kararı Anayasa Mahkemesi (AYM), yayımlanan bir yazı nedeni ile gazete nüshasına el konulmasını ve yapılan yargılama sonrası kovuşturmanın ertelenmesini basın ve ifade özgürlüğü ihlali olduğuna karar verdi.
 • 17:16 Fatih Atlı: En İddialı İsim Olarak Kendimi Görüyorum Fatih Atlı: En İddialı İsim Olarak Kendimi Görüyorum Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı güreşlerde en iddialı isim olarak kendisini gördüğünü söyledi.
 • 10:45 40 Derece Sıcaklıkta Peşrev... 40 Derece Sıcaklıkta Peşrev... Antalya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Takımı, Edirne’de düzenlenecek 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne 45 dereceyi bulan sıcaklık altında hazırlanıyor.
 • 12:27 81 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu Oldu 81 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu Oldu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşayan atlet Orhan Kart, 81 yaşında ve by-pass ameliyatı olmasına rağmen katıldığı Balkan Şampiyonası’ndan rekorla döndü.
 • 16:51 Ali Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi Hazırlanıyor Ali Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi Hazırlanıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi (ABB) ASAT Güreş Takımı Antalya’nın Serik ilçesi Belek beldesinde Avusturya ve Macaristan Güreş Milli takımlarıyla beraber sürdürdüğü kamp çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:36 AİHM'de Türkiye Davası AİHM, ifade özgürlüğüyle ilgili davada Türkiye’yi haksız buldu.
 • 22:42 Helikopterli Kurtarma Operasyonu Helikopterli Kurtarma Operasyonu Trabzon'un Büyükharman Yaylasına bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi kurtarıldı.