SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

 • 10:43 Men Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık Şoku Men Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık Şoku 650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan, 652'nci güreşlerde doping yaptığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz, cezasının sona ermesinin ardından er meydanına çıkacağı ilk güreşte dizindeki sakatlık nedeniyle kıspet giyemeyecek.
 • 10:06 Antalya'da Pehlivanlar Er Meydanına Çıkıyor Antalya'da Pehlivanlar Er Meydanına Çıkıyor Antalya Muratpaşa Konuksevaer Stadyumu’nda 8 Mayıs Pazar günü 34 Başpehlivanın katılımı ile 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri yapılacak.
 • 10:46 Ali Gürbüz'ün Hedefi, Kırkpınar'da Başpehlivan Olmak 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz, yağlı güreş antrenmanlarına başladı.
 • 09:51 Başpehlivan Ali Gürbüz Kıspet Giydi Başpehlivan Ali Gürbüz Kıspet Giydi Muratpaşa Belediyespor Kulübü Yağlı Güreş Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, başpehlivan Ali Gürbüz de ilk yağlı antrenmana katıldı.
 • 19:02 Efsane Başpehlivan Taşçı Efsane Başpehlivan Taşçı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ahmet Taşçı'nın açıklaması Efsane başpehlivan Taşçı: -"Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" Türk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 18:50 40 Ağa Kırkpınar'da 40 Ağa Kırkpınar'da" - Edirne GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ağaların Atatürk Anıtı'na yürüyüşü Kırkpınar ağası Seyfettin Selim'in açıklaması Davul zurna ekibinden detay. Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 17:09 Efsane Başpehlivan Taşçı Açıklaması Türk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 16:18 40 Ağa Kırkpınar'da" Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 16:35 Kızılay Derneği Silifke Şubesi Genel Kurulu Yapıldı Kızılay Derneği Silifke Şubesi genel kurulu yapıldı.
 • 19:42 Başpehlivanlar Kampa Girdi Başpehlivanlar Kampa Girdi Antrenör Sermest Bulut önderliğinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Muratpaşa Belediyespor'un kadrosunda, başpehlivanlar Ali Gürbüz, Ali Altun, Salih Durum, büyük orta Kürşat Korkmaz ve küçük orta Hasan Güzeller yer alıyor.
 • 12:29 Muratpaşa'nın Başpehlivanları Kampa Girdi Başpehlivan Ali Gürbüz'ü transfer eden Muratpaşa Belediyespor, Antalya'da Kundu turizm bölgesindeki bir otelde kampa girdi.
 • 10:52 Kırkpınar'ın Tarihi Belli Oldu "Yağlı güreşin olimpiyatı" kabul edilen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 655'incisi bu yıl 18-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
 • 13:10 Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar Engeli Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar Engeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İlçe genelinden görüntüler Tekirdağ'da eğitime kar engeli- Kapaklı'da kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi Tekirdağ'ın Kapaklı ilçe genelinde kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.
 • 10:21 Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyor Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyor Başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl müsabakalardan men cezası alan Ali Gürbüz, yeniden altın kemerin sahibi olmak için çalışmalarına başladı.
 • 12:44 Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün Sayıyor Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün Sayıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Gürbüz'ün antrenman yapması, - Gürbüz'ün açıklamaları, -Antrenör Sermest Bulut'un açıklamaları, Efsane güreşçi Ali Gürbüz er meydanı için gün sayıyor- 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve altın kemerin ebedi sahibi olduğu 652. güreşlerde doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz'ün cezası, 23 Şubat 2016'da sona eriyor- 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için antrenmanlara başlayan Gürbüz: - "Sadece önüme bakmak istiyorum.
 • 14:55 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 12:33 Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorum Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorum Altın kemerin ebedi sahibi olan ancak doping yaptığı gerekçesiyle elinden alınan Ali Gürbüz yeni hedefini belirledi.
 • 12:12 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Başpehlivan Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı.
 • 11:54 Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la Anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 17:33 Bahpehlivan Gürbüz Kolay Kazandı Bahpehlivan Gürbüz Kolay Kazandı Son 2 yılın başpehlivanı Ali Gürbüz, rakibini 10'uncu dakikada tuş etti.
 • 15:22 Anayasa Mahkemesinden "Basın ve İfade Özgürlüğü" Kararı Anayasa Mahkemesi (AYM), 2006'da terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ifadelerine yer veren Ülkede Özgür Gündem gazetesine el konulması ve gazetenin imtiyaz sahibi ile yazı işleri müdürüne dava açılmasını, basın ve ifade özgürlüğünün ihlali saydı.
 • 02:12 Aym'den 'Basın ve İfade Özgülüğü' Kararı Anayasa Mahkemesi (AYM), yayımlanan bir yazı nedeni ile gazete nüshasına el konulmasını ve yapılan yargılama sonrası kovuşturmanın ertelenmesini basın ve ifade özgürlüğü ihlali olduğuna karar verdi.
 • 17:16 Fatih Atlı: En İddialı İsim Olarak Kendimi Görüyorum Fatih Atlı: En İddialı İsim Olarak Kendimi Görüyorum Kırkpınar Başpehlivanı Fatih Atlı güreşlerde en iddialı isim olarak kendisini gördüğünü söyledi.
 • 10:45 40 Derece Sıcaklıkta Peşrev... 40 Derece Sıcaklıkta Peşrev... Antalya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Takımı, Edirne’de düzenlenecek 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne 45 dereceyi bulan sıcaklık altında hazırlanıyor.
 • 12:27 81 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu Oldu 81 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu Oldu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşayan atlet Orhan Kart, 81 yaşında ve by-pass ameliyatı olmasına rağmen katıldığı Balkan Şampiyonası’ndan rekorla döndü.
 • 16:51 Ali Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi Hazırlanıyor Ali Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi Hazırlanıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi (ABB) ASAT Güreş Takımı Antalya’nın Serik ilçesi Belek beldesinde Avusturya ve Macaristan Güreş Milli takımlarıyla beraber sürdürdüğü kamp çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:36 AİHM'de Türkiye Davası AİHM, ifade özgürlüğüyle ilgili davada Türkiye’yi haksız buldu.
 • 22:42 Helikopterli Kurtarma Operasyonu Helikopterli Kurtarma Operasyonu Trabzon'un Büyükharman Yaylasına bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi kurtarıldı.
 • 18:03 Yaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle Kurtarıldı Yaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle Kurtarıldı Trabzon’un Hayrat ilçesi Büyükharman Yaylası’na bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi başarılı bir operasyonla kurtarıldı.
 • 17:40 Yaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle Kurtarıldı Yaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle Kurtarıldı Trabzon'un Hayrat ilçesinde yaylada mahsur kalan elektrik şirketinin işçileri, askeri helikopterle kurtarıldı.
 • 17:15 Sokağa Atılan Aileye Yardım Eli Uzandı Sokağa Atılan Aileye Yardım Eli Uzandı Konya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için sokağa atılan 6 kişilik aile, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
 • 15:15 Konya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna Yerleştirildi Konya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna Yerleştirildi Konya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atılan ve dün gece sokakta kalan 6 kişilik aile, Valilik ve Kaymakamlık aracılığıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
 • 11:44 Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 10:58 Kirasını Ödeyemedi, Kış Ortasında 4 Çocukla Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları ile sokağa atıldı.
 • 09:36 Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 09:20 Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 01:53 Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 00:17 Kira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Kira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı.
 • 14:24 Türkiye, Yapay Kalp Ameliyatlarında Dünya Üçüncüsü Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Akar: "Türkiye, en çok yapay kalp nakli yapan ve destek sistemleri uygulayan ülkeler arasında dünyada üçüncü sırada" "Bu sıralamada ilk iki ABD ve Almanya'ya ait. Türkiye'de senede yaklaşık 200 destek sistemi ve 60 80 yapay kalp nakli yapılıyorsa,
 • 18:34 Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Menderes Türel, Güreş sporunda Antalya'nın gurur kaynağı olan Ali'yi Türk sporuna hem kazandıracağız, hem de onu yeni başarılar için sonuna kadar destekleyeceğiz dedi.
 • 17:48 Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu - Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu - 650 ve 651'nci tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle bir süredir güreşemeyen Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor bünyesine katıldı.
 • 16:41 Şampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya Döndü Şampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya Döndü Kırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz, 5 yıllık aranın ardından tekrar Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sporcusu oldu.
 • 16:41 "Kırkpınar'ı Yeniden Kazanacağım" Kırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz, "Cezam bittiğinde yeniden altın kemeri Antalya'ya getireceğim." dedi.
 • 16:15 Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde dopingli çıktığı gerekçesiyle Altın Kemer'i elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.
 • 03:58 Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali - Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali - 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, doping kullandığı tespit edildiği için geçen sene hem başpehlivanlık unvanı hem de altın kemeri elinden alınan Ali Gürbüz'ün aldığı 30 aylık men cezasından indirim olabileceği sinyalini verdi.
 • 01:29 Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Ali Gürbüz'e Müjde Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Ali Gürbüz'e Müjde Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim, dopingli olduğu gerekçesi ile altın kemeri elinden alınan Ali Gürbüz'ün Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde güreşeceğinin sinyalini verdi.
 • 00:05 Kırkpınar Ağası Selim: Ali Gürbüz Affedilsin Kırkpınar Ağası Selim: Ali Gürbüz Affedilsin Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim, gazetecilerle Karadenizliler Derneği sosyal tesislerindeki iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 23:58 Kırkpınar Ağası Selim Ali Gürbüz Affedilsin Kırkpınar Ağası Selim Ali Gürbüz Affedilsin Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim, gazetecilerle Karadenizliler Derneği sosyal tesislerindeki iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 23:36 Doping Tespit Edilen Başpehlivan Ali Gürbüz'e Af Sinyali Doping Tespit Edilen Başpehlivan Ali Gürbüz'e Af Sinyali Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde uyarıcı nedeniyle altın kemeri geri alınan Başpehlivan Ali Gürbüz'ün cezasının 1 yıla indirilerek er meydanına dönmesi gündeme geldi.
 • 23:32 "Doping Alan Başpehlivan Affedilebilinir" Kırkpınar Ağası Selim, 3 kere altın kemer alan ancak dopingli çıktığı için güreşlerden 2 yıllığına men edilen başpehlivanlardan Ali Gürbüz'ün affedilebileceğini söyledi.