SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

10:17
Ordulular Hamsi Şöleni'nde Buluştu Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde Ordulular Derneği tarafından ’Hamsi Şöleni’nin ikincisini gerçekleştirildi.
Ordulular Hamsi Şöleni'nde Buluştu
15:47
Hakkarili Zümrüt Kurt, TEOG Birincileri Arasına Girdi Hakkarili 14 yaşındaki Zümrüt Kurt, TEOG sınavında 120 soruyu da doğru yanıtlayarak Türkiye genelindeki birinci gelen öğrenciler arasına girdi.
Hakkarili Zümrüt Kurt, TEOG Birincileri Arasına Girdi
14:00
Hakkarili Zümrüt Kurt, TEOG Birincileri Arasına Girdi Hakkarili 14 yaşındaki Zümrüt Kurt, TEOG sınavında 120 soruyu da doğru yanıtlayarak Türkiye genelindeki birinci gelen öğrenciler arasına girdi.
Hakkarili Zümrüt Kurt, TEOG Birincileri Arasına Girdi
22:42
Helikopterli Kurtarma Operasyonu Trabzon'un Büyükharman Yaylasına bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi kurtarıldı.
Helikopterli Kurtarma Operasyonu
18:03
Yaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle Kurtarıldı Trabzon’un Hayrat ilçesi Büyükharman Yaylası’na bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi başarılı bir operasyonla kurtarıldı.
Yaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle Kurtarıldı
17:40
Yaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle Kurtarıldı Trabzon'un Hayrat ilçesinde yaylada mahsur kalan elektrik şirketinin işçileri, askeri helikopterle kurtarıldı.
Yaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle Kurtarıldı
12:02
Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı'nın Başına Karaboğa Getirildi Büyükşehir Belediyesi Güreş Koordinatörü Karaboğa: "2015 yılında hem minderde hem Kırkpınar'da hem de uluslararası turnuvalarda Antalya halkına güreşin her kulvarında şampiyon olarak birincilikler armağan edeceğiz"
09:44
Antalya, Güreşte 2015'e İddialı Hazırlanıyor Bünyesinde birçok şampiyon genç güreşçiyi barındıran Antalya Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı, 2015 güreş sezonuna iyi bir giriş yapmak için antrenmanlarına aralıksız devam ediyor.
Antalya, Güreşte 2015'e İddialı Hazırlanıyor
18:40
Çerkezköy Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde Hudut Karakolu'nda nöbet tuttuğu sırada şakalaştığı arkadaşının silahından çıkan mermiyle şehit olan Piyade Er Emrah Çalkın, Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'ne bağlı Karaağaç Mahallesi'nde son yolculuğuna uğurlandı.
Çerkezköy Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:18
Şehit Er, Çerkezköy'de Son Yolculuğuna Uğurlandı Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde Hudut Karakolu'nda nöbet tuttuğu sırada şakalaştığı arkadaşının silahından çıkan mermiyle şehit olan Piyade Er Emrah Çalkın'ın cenazesi, Tekirdağ'ın Kapaklı İlçesi'ne bağlı Karaağaç Mahallesi'nde son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Er, Çerkezköy'de Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:06
Tekirdağ Şehidini Uğurladı Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde Hudut Karakolu’nda nöbet tuttuğu sırada şakalaştığı arkadaşının silahından çıkan merminin başına isabet etmesi sonucu şehit olan Piyade Er Emrah Çalkın, son yolculuğuna Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesine bağlı Karaağaç Mahallesi’nde uğurlandı.
Tekirdağ Şehidini Uğurladı
15:44
Arkadaşının Kurşunuyla Vurulan Askerin Cenazesi Toprağa Verildi Şanlıurfa'da nöbette şakalaştığı arkadaşının silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Emrah Çalgın'ın cenazesi Tekirdağ'da toprağa verildi.
Arkadaşının Kurşunuyla Vurulan Askerin Cenazesi Toprağa Verildi
14:36
Şanlıurfa'da Askerin Hayatını Kaybetmesi Nöbette şakalaştığı arkadaşının silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Piyade Er Çalgın'ın cenazesi Tekirdağ'da toprağa verildi.
17:15
Sokağa Atılan Aileye Yardım Eli Uzandı Konya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için sokağa atılan 6 kişilik aile, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
Sokağa Atılan Aileye Yardım Eli Uzandı
15:15
Konya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna Yerleştirildi Konya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atılan ve dün gece sokakta kalan 6 kişilik aile, Valilik ve Kaymakamlık aracılığıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
Konya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna Yerleştirildi
11:44
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı
10:58
Kirasını Ödeyemedi, Kış Ortasında 4 Çocukla Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları ile sokağa atıldı.
09:36
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı
09:20
Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
01:53
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı
00:17
Kira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı Konya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı.
Kira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa Atıldı
14:37
Futbol Sahasında Ambulans Krizi Tekirdağ Amatör Küme Maçlarında ambulans krizi yaşanıyor.
Futbol Sahasında Ambulans Krizi
12:40
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Tekirdağ'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tekirdağ'ın Kapaklı Kaymakamlığını ziyaret etti.
10:30
Öğrenciler 'Lösemi'ye Dikkat Çekti Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğrencileri ‘Lösemiye Karşı Kardeşçe’ adlı proje ile lösemiye dikkat çekti.
Öğrenciler 'Lösemi'ye Dikkat Çekti
18:20
Kurtdereli Mehmet Pehlivan "Yenilmeyi Düşünmedi" Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını anlatacak belgesel tanıtıldı Karesi Belediye Başkanı Yılmaz: "Bir cihan pehlivanımız var ve onu marka yapmak istiyoruz" Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "Somut olmayan kültür mirası olan ve asırlara dayanan güreşin görmezden gelinmesi büyük tarihi bir.
17:38
Türkiye Yapay Kalpta Dünya Üçüncüsü Antalya'da yapılan Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği'nin 13'üncü Kongresi'nde Türkiye'nin damar hastalıkları konusunda durumunun çok kötü olduğu; buna karşılık kadavradan yeterince nakil yapılamadığı için de Türkiye'nin yapay kalpte dünya üçüncüsü konumuna geldiği açıklandı.
Türkiye Yapay Kalpta Dünya Üçüncüsü
14:24
Türkiye, Yapay Kalp Ameliyatlarında Dünya Üçüncüsü Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Akar: "Türkiye, en çok yapay kalp nakli yapan ve destek sistemleri uygulayan ülkeler arasında dünyada üçüncü sırada" "Bu sıralamada ilk iki ABD ve Almanya'ya ait. Türkiye'de senede yaklaşık 200 destek sistemi ve 60 80 yapay kalp nakli yapılıyorsa,
11:12
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz'den Yaşlılara Anlamlı Ziyaret Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, köy mahalle gezileri sırasında her bir mahallede yaşlıları ziyaret ederek dikkat çekti.
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz'den Yaşlılara Anlamlı Ziyaret
09:43
Haftanın Tarihine Bakış Fotokopi makinesi, 22 Ekim 1938’de ABD’li fizikçi Carlson tarafından icat edildi.
Haftanın Tarihine Bakış
09:14
"Esnafımız da Sanayicimiz Kadar Önemli" Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, "Benim için esnafımız da sanayicimiz kadar önemlidir." dedi.
'Esnafımız da Sanayicimiz Kadar Önemli'
16:29
İpsala Kaymakamı Özdemir Görevine Başladı İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesiyle Artvin Murgul Kaymakamlığından, İpsala Kaymakamlığına atanan Eyyüp Özdemir görevine başladı.
20:18
22 Başpehlivan Alaplı Güreşleri İçin El Bağladı Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde 28. düzenlenen 'Alaplı Yağlı Güreşleri' 178 pehlivanın katılımı ile gerçekleştirildi.
22 Başpehlivan Alaplı Güreşleri İçin El Bağladı
22:26
Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri - Başpehlivan Orhan Okulu - Bu yıl 662.'si düzenlenen Tarihi Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri'nde Orhan Okulu, finalde Mehmet Yeşilyeşil'i yenerek başpehlivanlığı kazandı.
Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri - Başpehlivan Orhan Okulu -
20:01
662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri Finalde Mehmet Yeşilyeşil'i yenen Orhan Okulu, başpehlivan oldu.
662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri
17:22
Çavuşoğlu, 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Güreşleri'ni izledi - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim bölgesi ve memleketi Antalya'da Büyükşehir Belediyesi ve Elmalı Belediyesi tarafından düzenlenen, 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Güreşleri'ni izledi.
Çavuşoğlu, 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Güreşleri'ni izledi -
17:01
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da Bakan Çavuşoğlu, 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Güreşleri'ni izledi.
16:08
Çavuşoğlu: Bölgede Türkiyesiz Ne Adım Atılır Ne de Karar Alınır Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Galler'deki NATO zirvesinde bölgede Türkiyesiz ne adım atılacağı ne da karar verileceğinin ortaya çıktığını belirterek, "Dünya ve Avrupa- Atlantik bölgesindeki tüm konularda Türkiye'nin öncü ülke olduğu söylemlerde de görüşmelerde de ortaya çıktı" dedi.
Çavuşoğlu: Bölgede Türkiyesiz Ne Adım Atılır Ne de Karar Alınır
15:27
Çavuşoğlu: Bölgede Türkiyesiz Ne Adım Atılır Ne de Karar Alınır Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Galler'deki NATO zirvesinde bölgede Türkiyesiz ne adım atılacağı ne da karar verileceğinin ortaya çıktığını belirterek, "Dünya ve Avrupa- Atlantik bölgesindeki tüm konularda Türkiye'nin öncü ülke olduğu söylemlerde de görüşmelerde de ortaya çıktı" dedi.
Çavuşoğlu: Bölgede Türkiyesiz Ne Adım Atılır Ne de Karar Alınır
15:23
Bakan Çavuşoğlu, 662. Tarihi Yeşilyayla Yağlı Pehlivan Güreşlerine Katıldı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 662. Tarihi Yeşilyayla Yağlı Pehlivan Güreşlerini izlemek üzere Elmalı ilçesine geldi.
Bakan Çavuşoğlu, 662. Tarihi Yeşilyayla Yağlı Pehlivan Güreşlerine Katıldı
17:04
30 Ağustos Zafer Bayramı İpsala ve Uzunköprü ilçelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.
16:40
Prof. Dr. Tekdoğan Toprağa Verildi Hayatını kaybeden Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerahhisi Ana Bilim Dalı kurucularından emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tekdoğan, toprağa verildi.
09:29
İncirliova'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Aydın’ın İncirliova ilçesinde traktör ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı.
İncirliova'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
20:13
Aydın'da Motosiklet Traktöre Çarptı: 2 Yaralı Aydın'ın İncirliova ilçesinde traktörle çarpışan motosikletteki 2 kişi yaralandı.
Aydın'da Motosiklet Traktöre Çarptı: 2 Yaralı
18:34
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Menderes Türel, Güreş sporunda Antalya'nın gurur kaynağı olan Ali'yi Türk sporuna hem kazandıracağız, hem de onu yeni başarılar için sonuna kadar destekleyeceğiz dedi.
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı
17:48
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu - 650 ve 651'nci tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle bir süredir güreşemeyen Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor bünyesine katıldı.
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu -
16:41
Şampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya Döndü Kırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz, 5 yıllık aranın ardından tekrar Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sporcusu oldu.
Şampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya Döndü
16:41
"Kırkpınar'ı Yeniden Kazanacağım" Kırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz, "Cezam bittiğinde yeniden altın kemeri Antalya'ya getireceğim." dedi.
'Kırkpınar'ı Yeniden Kazanacağım'
16:15
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde dopingli çıktığı gerekçesiyle Altın Kemer'i elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile Anlaştı
16:09
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a Transfer Oldu 650 ve 651'nci Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan olan Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor ile sözleşme imzaladı.
Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor'a Transfer Oldu
03:58
Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali - 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, doping kullandığı tespit edildiği için geçen sene hem başpehlivanlık unvanı hem de altın kemeri elinden alınan Ali Gürbüz'ün aldığı 30 aylık men cezasından indirim olabileceği sinyalini verdi.
Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ
[Hata Bildir]