SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

 • 19:42Başpehlivanlar Kampa GirdiBaşpehlivanlar Kampa GirdiAntrenör Sermest Bulut önderliğinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Muratpaşa Belediyespor'un kadrosunda, başpehlivanlar Ali Gürbüz, Ali Altun, Salih Durum, büyük orta Kürşat Korkmaz ve küçük orta Hasan Güzeller yer alıyor.
 • 12:29Muratpaşa'nın Başpehlivanları Kampa GirdiBaşpehlivan Ali Gürbüz'ü transfer eden Muratpaşa Belediyespor, Antalya'da Kundu turizm bölgesindeki bir otelde kampa girdi.
 • 10:52Kırkpınar'ın Tarihi Belli Oldu"Yağlı güreşin olimpiyatı" kabul edilen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 655'incisi bu yıl 18-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
 • 13:10Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar EngeliÇerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar EngeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İlçe genelinden görüntüler Tekirdağ'da eğitime kar engeli- Kapaklı'da kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi Tekirdağ'ın Kapaklı ilçe genelinde kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.
 • 10:21Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyorCezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyorBaşpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl müsabakalardan men cezası alan Ali Gürbüz, yeniden altın kemerin sahibi olmak için çalışmalarına başladı.
 • 12:44Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün SayıyorEfsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün SayıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Gürbüz'ün antrenman yapması, - Gürbüz'ün açıklamaları, -Antrenör Sermest Bulut'un açıklamaları, Efsane güreşçi Ali Gürbüz er meydanı için gün sayıyor- 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve altın kemerin ebedi sahibi olduğu 652. güreşlerde doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz'ün cezası, 23 Şubat 2016'da sona eriyor- 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için antrenmanlara başlayan Gürbüz: - "Sadece önüme bakmak istiyorum.
 • 14:55Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 12:33Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorumBaşpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorumAltın kemerin ebedi sahibi olan ancak doping yaptığı gerekçesiyle elinden alınan Ali Gürbüz yeni hedefini belirledi.
 • 12:12Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıBaşpehlivan Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı.
 • 11:54Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıEdirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 15:22Anayasa Mahkemesinden "Basın ve İfade Özgürlüğü" KararıAnayasa Mahkemesi (AYM), 2006'da terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ifadelerine yer veren Ülkede Özgür Gündem gazetesine el konulması ve gazetenin imtiyaz sahibi ile yazı işleri müdürüne dava açılmasını, basın ve ifade özgürlüğünün ihlali saydı.
 • 02:12Aym'den 'Basın ve İfade Özgülüğü' KararıAnayasa Mahkemesi (AYM), yayımlanan bir yazı nedeni ile gazete nüshasına el konulmasını ve yapılan yargılama sonrası kovuşturmanın ertelenmesini basın ve ifade özgürlüğü ihlali olduğuna karar verdi.
 • 10:4540 Derece Sıcaklıkta Peşrev...40 Derece Sıcaklıkta Peşrev...Antalya Büyükşehir Belediyesi Yağlı Güreş Takımı, Edirne’de düzenlenecek 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne 45 dereceyi bulan sıcaklık altında hazırlanıyor.
 • 12:2781 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu Oldu81 Yaşındaki Atlet Önce By-pass, Sonra Balkan Şampiyonu OlduBalıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşayan atlet Orhan Kart, 81 yaşında ve by-pass ameliyatı olmasına rağmen katıldığı Balkan Şampiyonası’ndan rekorla döndü.
 • 16:51Ali Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi HazırlanıyorAli Gürbüz Kırkpınar'da Yarışacak Gibi HazırlanıyorAntalya Büyükşehir Belediyesi (ABB) ASAT Güreş Takımı Antalya’nın Serik ilçesi Belek beldesinde Avusturya ve Macaristan Güreş Milli takımlarıyla beraber sürdürdüğü kamp çalışmalarına devam ediyor.
 • 14:36AİHM'de Türkiye DavasıAİHM, ifade özgürlüğüyle ilgili davada Türkiye’yi haksız buldu.
 • 22:42Helikopterli Kurtarma OperasyonuHelikopterli Kurtarma OperasyonuTrabzon'un Büyükharman Yaylasına bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi kurtarıldı.
 • 18:03Yaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle KurtarıldıYaylada Mahsur Kalan Elektrik Şirketi Çalışanları Helikopterle KurtarıldıTrabzon’un Hayrat ilçesi Büyükharman Yaylası’na bir arızayı gidermek için çıkan ve yoğun kar yağışı nedeniyle yaylada mahsur kalan elektrik enerji şirketi çalışanı 5 kişi başarılı bir operasyonla kurtarıldı.
 • 17:40Yaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle KurtarıldıYaylada Mahsur Kalan İşçiler Askeri Helikopterle KurtarıldıTrabzon'un Hayrat ilçesinde yaylada mahsur kalan elektrik şirketinin işçileri, askeri helikopterle kurtarıldı.
 • 17:15Sokağa Atılan Aileye Yardım Eli UzandıSokağa Atılan Aileye Yardım Eli UzandıKonya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için sokağa atılan 6 kişilik aile, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
 • 15:15Konya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna YerleştirildiKonya Sokakta Kalan Anne ve Çocuklar Sosyal Hizmetlerin Yurduna YerleştirildiKonya'da 4 aydır biriken 800 lira ev kirasını ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atılan ve dün gece sokakta kalan 6 kişilik aile, Valilik ve Kaymakamlık aracılığıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı yurda yerleştirildi.
 • 09:36Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKonya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 01:53Kira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKira Borcunu Ödeyemeyince Eşyaları Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKonya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyaları sokağa atıldı.
 • 00:17Kira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKira Borcunu Ödeyemeyince Ev Sahibi Tarafından Sokağa AtıldıKonya'da bir fabrikada işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Ali Gürbüz 800 lira kira borcunu ödeyemediği için ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı.
 • 14:24Türkiye, Yapay Kalp Ameliyatlarında Dünya ÜçüncüsüTürk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Akar: "Türkiye, en çok yapay kalp nakli yapan ve destek sistemleri uygulayan ülkeler arasında dünyada üçüncü sırada" "Bu sıralamada ilk iki ABD ve Almanya'ya ait. Türkiye'de senede yaklaşık 200 destek sistemi ve 60 80 yapay kalp nakli yapılıyorsa,
 • 16:41Şampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya DöndüŞampiyon, 5 Yıl Sonra Yuvaya DöndüKırkpınar Başpehlivanlarından Ali Gürbüz, 5 yıllık aranın ardından tekrar Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sporcusu oldu.
 • 16:15Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile AnlaştıAli Gürbüz, Antalya Büyükşehir ile AnlaştıKırkpınar Yağlı Güreşleri'nde dopingli çıktığı gerekçesiyle Altın Kemer'i elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.
 • 03:58Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali -Ali Gürbüz'ün cezasının affedileceği sinyali -654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, doping kullandığı tespit edildiği için geçen sene hem başpehlivanlık unvanı hem de altın kemeri elinden alınan Ali Gürbüz'ün aldığı 30 aylık men cezasından indirim olabileceği sinyalini verdi.
 • 01:29Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Ali Gürbüz'e MüjdeKırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Ali Gürbüz'e MüjdeKırkpınar Ağası Seyfettin Selim, dopingli olduğu gerekçesi ile altın kemeri elinden alınan Ali Gürbüz'ün Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde güreşeceğinin sinyalini verdi.
 • 23:36Doping Tespit Edilen Başpehlivan Ali Gürbüz'e Af SinyaliDoping Tespit Edilen Başpehlivan Ali Gürbüz'e Af SinyaliKırkpınar Yağlı Güreşleri'nde uyarıcı nedeniyle altın kemeri geri alınan Başpehlivan Ali Gürbüz'ün cezasının 1 yıla indirilerek er meydanına dönmesi gündeme geldi.
 • 11:42Altın Kemerli Başpehlivan, Rakiplerine Meydan OkuyorAltın Kemerli Başpehlivan, Rakiplerine Meydan OkuyorAltın kemerli başpehlivan İsmail Balaban, unvanını korumak için geçen yıl Kırkpınar güreşleri biter bitmez idmanlarına başladığını söyledi.
 • 14:49Doktorlara Hastasız Anjiyo EğitimiDoktorlara Hastasız Anjiyo EğitimiKardiyologlara ameliyatlara girmeden anjiyo deneyimi kazandırdığı belirtilen "Simcase İnvaziv" cihazı tanıtıldı.
 • 12:45Hastaya Gerek Kalmadan AnjiyoHastaya Gerek Kalmadan AnjiyoTürkiye’de ilk kez hastaya gerek bırakmadan doktorların bilgisayar üzerinden kalp ameliyatları yapabileceği uygulama hayata geçti.
 • 12:17Taşçı: Bu Yıl Kırkpınar'ın Favorisi Çok OlacakTaşçı: Bu Yıl Kırkpınar'ın Favorisi Çok OlacakTGF Yağlı Güreş Yürütme Kurulu eski başkanı Taşçı, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, favori pehlivan sayısının bu yıl fazla olacağını söyledi.
 • 02:54Mısır'da Tutukluyken Bırakılan Emre Gürbüz'ü Ailesi Gözyaşlarıyla KarşıladıMısır'da Tutukluyken Bırakılan Emre Gürbüz'ü Ailesi Gözyaşlarıyla KarşıladıMısır’da tutuklanan ve 186 gün sonra serbest bırakılan Türk öğrenci Emre Gürbüz’ü Kayseri’de ailesi gözyaşlarıyla karşıladı.
 • 01:36Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya AçıklamasıTürkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya AçıklamasıTürkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, "Uyuşturucu gibi doping de ceza kapsamına alınıp, caydırıcı olmalı" dedi.
 • 16:5417. Uluslararası Yıldızlar Zafer Kupası Antalya'da Başladı17. Uluslararası Yıldızlar Zafer Kupası Antalya'da Başladı17. Uluslararası Yıldızlar Zafer Kupası Antalya’da başladı.
 • 16:46Yerlikaya: Doping İlacı Satanlar TCK Kapsamına GirmeliYerlikaya: Doping İlacı Satanlar TCK Kapsamına GirmeliHamza Yerlikaya, Sea Life Otel'de düzenlenen toplantıda Zafer Kupası ile ilgili bilgiler verdi.
 • 17:13Altın Kemer'in Sahibi DeğişmediAltın Kemer'in Sahibi DeğişmediGeleneksel 652'nci Edirne Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nde Antalyalı Ali Gürbüz, rakibi olan Antalyalı İsmail Balaban'ı yenerek 3 yıl üst üste başpehlivan olarak altın kemerin de sürekli sahibi oldu.
 • 17:13Gürbüz'de DopingGürbüz'de DopingSon üç yılın başpehlivanı Ali Gürbüz'ün doping yaptığı iddia edildi.
 • 17:13Gerekirse Cas'a GiderizGerekirse Cas'a Gideriz"Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı kazanan Ali Gürbüz'ün de aralarında olduğu 19 pehlivanda dopingli maddeye rastlandığını söyledi.
 • 17:12'Ben Temiz Olduğumu Biliyorum'Ben Temiz Olduğumu Biliyorum"652. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Altın Kemer'in daimi sahibi olan başpehlivan Ali Gürbüz, kanında dopingli maddeye rastlanmasıyla ilgili, "Ben bu zamana kadar doping kullanmadım, böyle bir şeye ihtiyacım da yok" dedi.
 • 17:09Ali Gürbüz'ün Altın Kemeri Geri AlındıAli Gürbüz'ün Altın Kemeri Geri AlındıTarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Altın kemeri beline bağlayan Ali Gürbüz’ün dopingli çıkmasından dolayı kemer elinden alındı.
 • 17:09Hedefim Hat-trick YapmakHedefim Hat-trick Yapmak"652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz'ün dopingli çıkmasının ardından altın kemerin verildiği İsmail Balaban: "Hedefim 3 yıl üst üste başpehlivanlığı kazanarak kemerin ebedi sahibi olmak"
 • 17:09Cezaları Belli OlduCezaları Belli OlduGüreş Federasyonu Disiplin Kurulu, aralarında Ali Gürbüz'ün de olduğu 20 pehlivana doping kullanımı nedeniyle ceza verirken, hiçbir sporcunun Tahkim Kurulu'na itiraz başvurusu yapmadığı da iddia edildi.
 • 19:23Mısır'a Giden Baba, Gözaltındaki Oğlunu 84 Gün Sonra GörebildiMısır'a Giden Baba, Gözaltındaki Oğlunu 84 Gün Sonra GörebildiMısır’da gösterilerin ortasında kalan ve olaylara karıştığı gerekçesiyle gözaltında tutulan Emre Gürbüz'ün babası Ali Gürbüz, oğlunu ziyaret için gittiği Kahire’den döndü.
 • 17:33Mısır'da Tutuklu Emre'nin Babası: Sağlığı İyi, Mahkeme Günü VermiyorlarMısır'da Tutuklu Emre'nin Babası: Sağlığı İyi, Mahkeme Günü VermiyorlarMısır'da olaylara karıştığı iddiasıyla tutuklanan oğlu Emre Gürbüz'ü ziyaret etmek için giden baba Ali Gürbüz, Kahire'den İstanbul'a döndü.
 • 17:29Mısır'da Tutuklanan Oğluyla Hasret GiderdiMısır'da Tutuklanan Oğluyla Hasret GiderdiMısır’da yaşanan olaylar sırasında gözaltına alınan üniversite öğrencisi Emre Gürbüz’ün (19) babası Ali Gürbüz, Kahire’ye giderek cezaevinde oğlunu ziyaret etti.
 • 14:35Mısır'da Hapse Atılan Türk ÖğrenciMısır'da Hapse Atılan Türk ÖğrenciMısır’daki olaylar sırasında gözaltına alınarak cezaevine gönderilen El Ezher Üniversitesi öğrencisi Emre Gürbüz'ün babası Ali Gürbüz, oğlunu ziyaret etti Ali Gürbüz: “Emre’yi gördüm sağlık durumu iyi herhangi bir sıkıntısı yok” “Mısırlı yetkililerden bir an önce Emre’nin serbest bırakılmasını istiyoruz”
 • 17:0482 Gün Sonra İlk Kez Oğlunu Görecek82 Gün Sonra İlk Kez Oğlunu GörecekMısır'daki olaylar sırasında gözaltına alınarak cezaevine gönderilen El-Ezher Üniversitesi öğrencisi Niğdeli Emre Gürbüz'ün babası Ali Gürbüz, ilk defa oğlunu ziyaret etmek için Mısır’a gitti.