03:3800
SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Tekirdağ'da

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tekirdağ'ın Kapaklı Kaymakamlığını ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Öğrenciler 'Lösemi'ye Dikkat Çekti

  Öğrenciler 'Lösemi'ye Dikkat Çekti

  Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğrencileri ‘Lösemiye Karşı Kardeşçe’ adlı proje ile lösemiye dikkat çekti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kurtdereli Mehmet Pehlivan "Yenilmeyi Düşünmedi"

  Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını anlatacak belgesel tanıtıldı Karesi Belediye Başkanı Yılmaz: "Bir cihan pehlivanımız var ve onu marka yapmak istiyoruz" Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "Somut olmayan kültür mirası olan ve asırlara dayanan güreşin görmezden gelinmesi büyük tarihi bir. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Türkiye Yapay Kalpta Dünya Üçüncüsü

  Türkiye Yapay Kalpta Dünya Üçüncüsü

  Antalya'da yapılan Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği'nin 13'üncü Kongresi'nde Türkiye'nin damar hastalıkları konusunda durumunun çok kötü olduğu; buna karşılık kadavradan yeterince nakil yapılamadığı için de Türkiye'nin yapay kalpte dünya üçüncüsü konumuna geldiği açıklandı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye, Yapay Kalp Ameliyatlarında Dünya Üçüncüsü

  Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Akar: "Türkiye, en çok yapay kalp nakli yapan ve destek sistemleri uygulayan ülkeler arasında dünyada üçüncü sırada" "Bu sıralamada ilk iki ABD ve Almanya'ya ait. Türkiye'de senede yaklaşık 200 destek sistemi ve 60 80 yapay kalp nakli yapılıyorsa, (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kapaklı Kaymakamı Gürbüz'den Yaşlılara Anlamlı Ziyaret

  Kapaklı Kaymakamı Gürbüz'den Yaşlılara Anlamlı Ziyaret

  Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, köy mahalle gezileri sırasında her bir mahallede yaşlıları ziyaret ederek dikkat çekti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.12.2014 03:38:21. #1.13#