SON DAKİKA ALİ GÜRBÜZ HABERLERİ

Son Dakika Ali Gürbüz Haberleri

 • 14:05110. Geleneksel Tarihi Yalova Fevziye Yağlı Güreşleri'ne Doğru110. Geleneksel Tarihi Yalova Fevziye Yağlı Güreşleri'nin 7 Temmuz Perşembe günü Yalova'nın Altınova ilçesine bağlı Fevziye köyünde düzenleneceği bildirildi.
 • 09:46Başpehlivan Ali Gürbüz'den Gençlere Güreş DavetiBaşpehlivan Ali Gürbüz'den Gençlere Güreş Daveti655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanan Başpehlivan Ali Gürbüz, çocukları ata sporu güreşe davet etti.
 • 10:45Fevziye Güreşleri 7 Temmuz'daFevziye Güreşleri 7 Temmuz'daGeleneksel Tarihi Yalova Fevziye Güreşleri, 7 Temmuz Perşembe günü ramazan bayramının 3. günü düzenlenecek.
 • 11:48Başpehlivanın Gözü Altın Kemerde654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanı Orhan Okulu, bu yıl yeniden altın kemeri almak için er meydanında boy göstereceği günü bekliyor.
 • 19:11Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri Nefes KestiHüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri Nefes KestiTekirdağ’da bu yıl 52’incisi düzenlenen Kiraz Festivali etkinlikleri kapsamında, gerçekleştirilen Başpehlivan Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan Güreşleri büyük heyecana sahne olurken, düzenlenen yağlı güreşlerde, rakiplerini tek tek deviren Ali Gürbüz başpehlivan oldu.
 • 17:5952. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali etkinlikleri kapsamında, Başpehlivan Tekirdağlı Hüseyin Pehlivan adına düzenlenen yağlı güreşlerde, Ali Gürbüz başpehlivan oldu.
 • 13:11Ali Gürbüz, Kırkpınar İçin Gün Sayıyor652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı kazandıktan sonra doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men edilen Ali Gürbüz, cezasını tamamlamasının ardından bu yıl 655'incisi yapılacak güreşlerde yeniden er meydanında olacak.
 • 12:54Döşemealtı Er Meydanı'nın Başpehlivanı Ali GürbüzDöşemealtı Er Meydanı'nın Başpehlivanı Ali GürbüzDöşemealtı Belediyesi tarafından Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen 11. Döşemealtı Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne bu yıl 45’i başpehlivan toplam 550 güreşçi katıldı.
 • 11:18Bir Haftada 3 Başpehlivanlık AldıMuratpaşa Belediyespor güreşçisi Ali Gürbüz, son bir haftada Bursa, Kırklareli ve Antalya'da düzenlenen müsabakalarda 3 başpehlivanlık aldı.
 • 10:17Ali Gürbüz'den Bir Haftada Üç BaşpehlivanlıkAli Gürbüz'den Bir Haftada Üç BaşpehlivanlıkMuratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, son bir haftada; Bursa, Kırklareli ve 22 Mayıs’ta da Döşemealtı’nda er meydanına çıkarak üç başpehlivanlık kazandıEr meydanlarında Ali Gürbüz fırtınası esmeye başladı.
 • 12:28Pehlivan Gürbüz'ün Gözü Altın Kemerde650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz, 4 gün içinde Bursa ve Kırklareli'de düzenlenen iki yağlı güreşte de başpehlivan oldu.
 • 12:02Ali Gürbüz'den 4 Günde 2 BaşpehlivanlıkAli Gürbüz'den 4 Günde 2 BaşpehlivanlıkMuratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, 4 gün içinde Bursa ve Kırklareli’nde düzenlenen iki yağlı güreşte de başpehlivan oldu.
 • 21:49Gürbüz Tarihi Kırkpınar Güreşleri Öncesi Başpehlivanlığa Göz KırptıGürbüz Tarihi Kırkpınar Güreşleri Öncesi Başpehlivanlığa Göz KırptıTarihi Kırkpınar Güreşleri öncesi Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi’nce 91’incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri’nde Ali Gürbüz birinci oldu.
 • 21:06Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı GüreşleriKavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı GüreşleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Güreşlerden genel ve detay görüntüler Başpehlivan Ali Gürbüz'ün açıklaması Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri, devam ediyor.
 • 20:50Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı GüreşleriKırklareli'nin Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'ncisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz, başpehlivan oldu.
 • 20:26Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri - Yarı FinalKavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri - Yarı FinalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Güreşlerden genel ve detay görüntüler Tartışmadan görüntüler Ali Gürbüz'ün sevinç yaşaması Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra Belediyesi'nce 91'incisi düzenlenen Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Güreşleri'nde yarı finalde rakiplerini yenen Ali Gürbüz ile Serhat Gökmen finale yükseldi.
 • 13:27Bursa Çalı'da Başpehlivan Ali GürbüzBursa Çalı'da Başpehlivan Ali GürbüzBursa Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği Geleneksel 54'üncü Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 13:07Pehlivanlar Çalı'da Er Meydanına ÇıktıPehlivanlar Çalı'da Er Meydanına ÇıktıBursa’da bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Çalı Yağlı Güreşleri kıran kırana geçti.
 • 09:28Çalı Güreşleri'nde Ali Gürbüz BaşpehlivanÇalı Güreşleri'nde Ali Gürbüz BaşpehlivanBursa’da düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandıBursa Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri’ne 30’u başpehlivan olmak üzere toplam 478 pehlivan katıldı.
 • 03:31Geleneksel 54. Çalı Yağlı GüreşleriGeleneksel 54. Çalı Yağlı GüreşleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri detay görüntüler, Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve 478 pehlivanın katıldığı güreşlerde, Ali Gürbüz başpehlivan oldu Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 20:37Geleneksel 54. Çalı Yağlı GüreşleriNilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel 54. Çalı Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
 • 23:59Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı (2)Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı (2)Muratpaşa'nın BAŞPEHLİVANI RECEP KARAMuratpaşa Konuksever Stadyumu'nda sabah erken saatlerde başlayan Muratpaşa Belediyesi 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri'ne 40'ı başpehlivan olmak üzere 600 güreşçi katıldı.
 • 21:14Muratpaşa'da Başpehlivan Recep Kara OlduMuratpaşa'da Başpehlivan Recep Kara Oldu2. Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde başpehlivanlığı Recep Kara kazandı.
 • 19:24Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'den Erken VedaKırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'den Erken VedaMuratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde iki yıl aradan sonra er meydanına çıkan Başpehlivan Ali Gürbüz 3. turda puanlamada Recep Kara’ya yenilerek elendi.
 • 17:02Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına ÇıktıAli Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına ÇıktıAli Gürbüz 3 yıl sonra er meydanına çıktı650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olduktan sonra 'altın kemer'in ebedi sahibi olduğu 652'nci güreşlerde doping yaptığı anlaşılan Ali Gürbüz, 2 yıllık men cezasının sona ermesinin ardından ilk güreşinde rakibini 4 dakikada yendi.
 • 16:01Ali Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına ÇıktıAli Gürbüz 3 Yıl Sonra Er Meydanına Çıktı650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olduktan sonra 'altın kemer'in ebedi sahibi olduğu 652'nci güreşlerde doping yaptığı anlaşılan Ali Gürbüz, 2 yıllık men cezasının sona ermesinin ardından ilk güreşinde rakibini 4 dakikada yendi.
 • 11:32Ali Gürbüz 2 Yıl Sonra İlk Kez Er Meydanına ÇıkıyorAli Gürbüz 2 Yıl Sonra İlk Kez Er Meydanına ÇıkıyorMuratpaşa Konuksever Stadyumu’nda 8 Mayıs Pazar günü 38’i başpehlivan olmak üzere 600 pehlivanın katılımı ile 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri yapılacak.
 • 11:252. Muratpaşa Belediyesi Yağlı GüreşleriMuratpaşa Belediyesi Yağlı Güreşleri'nin bu yıl ikincisi düzenlenecek.
 • 10:43Men Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık ŞokuMen Cezası Biten Başpehlivan Gürbüz'e Sakatlık Şoku650 ve 651'inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan, 652'nci güreşlerde doping yaptığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz, cezasının sona ermesinin ardından er meydanına çıkacağı ilk güreşte dizindeki sakatlık nedeniyle kıspet giyemeyecek.
 • 10:06Antalya'da Pehlivanlar Er Meydanına ÇıkıyorAntalya'da Pehlivanlar Er Meydanına ÇıkıyorAntalya Muratpaşa Konuksevaer Stadyumu’nda 8 Mayıs Pazar günü 34 Başpehlivanın katılımı ile 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri yapılacak.
 • 10:46Ali Gürbüz'ün Hedefi, Kırkpınar'da Başpehlivan Olmak650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Antalyalı güreşçi Ali Gürbüz, yağlı güreş antrenmanlarına başladı.
 • 09:51Başpehlivan Ali Gürbüz Kıspet GiydiBaşpehlivan Ali Gürbüz Kıspet GiydiMuratpaşa Belediyespor Kulübü Yağlı Güreş Takımı yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, başpehlivan Ali Gürbüz de ilk yağlı antrenmana katıldı.
 • 19:02Efsane Başpehlivan TaşçıEfsane Başpehlivan TaşçıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ahmet Taşçı'nın açıklaması Efsane başpehlivan Taşçı: -"Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" Türk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 18:5040 Ağa Kırkpınar'da40 Ağa Kırkpınar'da" - EdirneGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ağaların Atatürk Anıtı'na yürüyüşü Kırkpınar ağası Seyfettin Selim'in açıklaması Davul zurna ekibinden detay. Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 17:09Efsane Başpehlivan Taşçı AçıklamasıTürk yağlı güreş tarihine adını altın harflerle yazdıran "Efsane" lakaplı Kırkpınar başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, "Kırkpınar'da tekrar güreşemedik ama belki ağalık yapmaya geliriz" dedi.
 • 16:1840 Ağa Kırkpınar'da"Edirne'de, Kırkpınar Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nce, "40 Ağa Kırkpınar'da" etkinliği düzenlendi.
 • 16:35Kızılay Derneği Silifke Şubesi Genel Kurulu YapıldıKızılay Derneği Silifke Şubesi genel kurulu yapıldı.
 • 19:42Başpehlivanlar Kampa GirdiBaşpehlivanlar Kampa GirdiAntrenör Sermest Bulut önderliğinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Muratpaşa Belediyespor'un kadrosunda, başpehlivanlar Ali Gürbüz, Ali Altun, Salih Durum, büyük orta Kürşat Korkmaz ve küçük orta Hasan Güzeller yer alıyor.
 • 12:29Muratpaşa'nın Başpehlivanları Kampa GirdiBaşpehlivan Ali Gürbüz'ü transfer eden Muratpaşa Belediyespor, Antalya'da Kundu turizm bölgesindeki bir otelde kampa girdi.
 • 10:52Kırkpınar'ın Tarihi Belli Oldu"Yağlı güreşin olimpiyatı" kabul edilen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 655'incisi bu yıl 18-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
 • 13:10Çerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar EngeliÇerkezköy ve Kapaklı'da Eğitime Kar EngeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İlçe genelinden görüntüler Tekirdağ'da eğitime kar engeli- Kapaklı'da kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi Tekirdağ'ın Kapaklı ilçe genelinde kar yağışı nedeniyle öğleden sonra tüm okullar tatil edildi.
 • 10:21Cezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyorCezası Biten Başpehlivan Ali Gürbüz, Yeniden Meydanlara İniyorBaşpehlivan olan ve doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl müsabakalardan men cezası alan Ali Gürbüz, yeniden altın kemerin sahibi olmak için çalışmalarına başladı.
 • 12:44Efsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün SayıyorEfsane Güreşçi Ali Gürbüz Er Meydanı İçin Gün SayıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Gürbüz'ün antrenman yapması, - Gürbüz'ün açıklamaları, -Antrenör Sermest Bulut'un açıklamaları, Efsane güreşçi Ali Gürbüz er meydanı için gün sayıyor- 650 ve 651. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan ve altın kemerin ebedi sahibi olduğu 652. güreşlerde doping kullandığı gerekçesiyle iki yıl men cezası alan Ali Gürbüz'ün cezası, 23 Şubat 2016'da sona eriyor- 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için antrenmanlara başlayan Gürbüz: - "Sadece önüme bakmak istiyorum.
 • 14:55Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı Edirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 12:33Başpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorumBaşpehlivan Gürbüz: Altın Kemeri Ebedi Olarak Antalya'ya Getirmek İstiyorumAltın kemerin ebedi sahibi olan ancak doping yaptığı gerekçesiyle elinden alınan Ali Gürbüz yeni hedefini belirledi.
 • 12:12Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıBaşpehlivan Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor ile anlaştı.
 • 11:54Ali Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıAli Gürbüz, Muratpaşa Belediyespor'la AnlaştıEdirne'de 2013 yılında yapılan 653'üncü Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde İsmail Balaban'ı yenerek üst üste 3'üncü kez başpehlivan olduktan sonra altın kemerin ebedi sahibi olan, doping testleri pozitif çıktığı için unvanı ve kemeri elinden alınan Ali Gürbüz, Antalya Muratpaşa Belediyespor'la anlaştı.
 • 17:33Bahpehlivan Gürbüz Kolay KazandıBahpehlivan Gürbüz Kolay KazandıSon 2 yılın başpehlivanı Ali Gürbüz, rakibini 10'uncu dakikada tuş etti.
 • 15:22Anayasa Mahkemesinden "Basın ve İfade Özgürlüğü" KararıAnayasa Mahkemesi (AYM), 2006'da terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın ifadelerine yer veren Ülkede Özgür Gündem gazetesine el konulması ve gazetenin imtiyaz sahibi ile yazı işleri müdürüne dava açılmasını, basın ve ifade özgürlüğünün ihlali saydı.
 • 02:12Aym'den 'Basın ve İfade Özgülüğü' KararıAnayasa Mahkemesi (AYM), yayımlanan bir yazı nedeni ile gazete nüshasına el konulmasını ve yapılan yargılama sonrası kovuşturmanın ertelenmesini basın ve ifade özgürlüğü ihlali olduğuna karar verdi.