06:1700
SON DAKİKA ALİ KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Kılıç Haberleri


ALİ KILIÇ

ADAY - CHP - İSTANBUL - MALTEPE

1964 yılında Tunceli Pülümür'de doğdu. Lise yıllarını siyasal fırtınalar içinde geçirdi. 1980'de yurtdışına çıktı. Almanya'da bir yandan eğitimini tamamladı, bir yandan da gazeteciliğe başladı.

Uzun yıllar Milliyet Gazetesi Münih Temsilciği... Devamı

  Başkan Köktaş, Atakum ve Terme'yi Ziyaret Etti

  Başkan Köktaş, Atakum ve Terme'yi Ziyaret Etti

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Atakum ve Terme İlçe Teşkilatları ile "hayırlı olsun" ziyareti kapsamında bir araya geldi. (Dün 16:05)

   

  Maltepe'deki Kentsel Dönüşüm Uzmanlarla Masaya Yatırıldı

  Başkan Ali Kılıç: "Projeler mutlaka halkın onayına sunulacak" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Usulsüz Dinleme" İddianamesi Kabul Edildi

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca "usulsüz dinleme" iddialarıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 18 kişi hakkında hazırlanan iddianame, Ankara 12. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Usulsüz Dinleme" İddianamesi Kabul Edildi

  İddianamede, mağdur ve müştekilerin, yeterli şüphe bulunmamasına, iletişimlerinin dinlenmesine esas faaliyet ve örgütlerle irtibatlarının olmamasına rağmen, usulsüz ve hukuksuz şekilde dinlendikleri belirtildi Dinlenen kişiler arasında Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile TÜBİTAK İLTAREN'in, güdümlü mermilere karşı savunma projesinde yer alan bazı kişiler bulunduğu bildirildi ve "ülke güvenliği itibarıyla gizli kalması gereken savunma projelerine ait bilgilerin askeri casusluk maksadıyla temin (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  KESK'ten Bütçeye Tepki

  KESK'ten Bütçeye Tepki

  İzmir'de KESK, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edilerek Genel Kurula sevk edilen 2015 yılı Bütçe Kanun Tasarısını protesto etti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  KESK'ten Bütçeye Tepki

  KESK'ten Bütçeye Tepki

  İzmir'de KESK, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edilerek genel kurula sevk edilen 2015 yılı Bütçe Kanun Tasarısını protesto etti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 06:17:54. #1.12#