SON DAKİKA ALİ KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Kılıç Haberleri

 • 16:04Gülsuyu Cemevi ve Kültür MerkeziGülsuyu Cemevi ve Kültür Merkezi" İçin Açılan Yarışmaya 55 Proje KatıldıCemevlerini, belediye meclis kararıyla Türkiye'de ilk kez ibadethane olarak kabul eden Maltepe Belediyesi, mimari proje yarışmasıyla "cemevi mimarisi" için proje başlattı.
 • 15:34Suruç'taki Terör Saldırısı - Bahar Nazegül Boyraz'ın CenazesiSuruç'taki Terör Saldırısı - Bahar Nazegül Boyraz'ın CenazesiNazegül Boyraz'ın eşi ve çocuklarından detaylar- Helallik alınması- Kadınların tabuta omuz vermesi Suruç'taki terör saldırısı- Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısında hayatını kaybedenlerden Bahar Nazegül Boyraz'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısında yaşamını yitirenlerden Bahar Nazegül Boyraz'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.
 • 14:29Suruç'taki Terör SaldırısıŞanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısında yaşamını yitirenlerden Bahar Nazegül Boyraz'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.
 • 11:21Maltepe Belediyesi'nden Kadir Gecesi'ne Özel İftar ProgramıMaltepe Belediyesi'nden Kadir Gecesi'ne Özel İftar ProgramıMaltepe Belediyesi'nin Kadir Gecesi programında 2 bin kişi birlikte iftar yaptı Maltepe Belediyesi'nden Kadir Gecesi'ne özel iftar programı- Sevgi Sofrası'nda bir araya gelen yaklaşık 2 bin kişi birlikte iftar yaptı Maltepe Belediyesi'nin Kadir Gecesi programında 2 bin kişi birlikte iftar yaptıKur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında "Sevgi Sofrası"nda bir araya gelen Türk ve İranlı yaklaşık 2 bin kişi birlikte oruçlarını açtı.
 • 09:23Maltepe Belediyesinden Kadir Gecesi'ne Özel İftar ProgramıMaltepe Belediyesi'nin Kadir Gecesi programında 2 bin kişi birlikte iftar yaptı.
 • 23:33Kılıçdaroğlu, Ümraniye'de Sokak İftarına KatıldıKılıçdaroğlu, Ümraniye'de Sokak İftarına KatıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Ümraniye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 22:21CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul'daCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kızına haram yememesini, kul hakkı yememesini öğrettiğini belirterek, "Alın teriyle kazandılar, kul hakkı yemediler, hırsızlık yapmadılar.
 • 22:21Kılıçdaroğlu: Kul Hakkı Yemediler, Hırsızlık YapmadılarKılıçdaroğlu: Kul Hakkı Yemediler, Hırsızlık YapmadılarCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ümraniye'de sokak iftarına katıldı.
 • 14:32Adnan Menderes Bulvarı, Yeni Bir Çehre KazanacakAdnan Menderes Bulvarı, Yeni Bir Çehre KazanacakAdana Büyükşehir Belediyesi, hazırlanan konsept bir proje ile Adnan Menderes Bulvarı'na yeni bir çehre kazandıracak.
 • 14:06Adnan Menderes Bulvarı'na Yeni Görünüm ÇalışmalarıAdana Büyükşehir Belediyesi'nce hazırlanan projeyle Adnan Menderes Bulvarı'na yeni bir çehre kazandırılacağı bildirildi.
 • 12:34Adnan Menderes Bulvarı'na Yeni ÇehreAdnan Menderes Bulvarı'na Yeni ÇehreDevlet Su İşleri (DSİ) 6. Bölge Müdürlüğü, Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü, Peyzaj Mimarlığı Bölümü, Adana Genç İşadamları Derneği ile Peyzaj Mimarları Odası Adana Şubesi’nin katkılarıyla, Adana Büyükşehir Belediyesi Projeler Dairesi Başkanlığı, Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü’nce yürütülen’ Adnan Menderes Bulvarı Sahil Düzenleme ve Kültür Aksı Projesi’ çalışmaları devam ediyor.
 • 11:13Cenazeyi 15.5 Saat Sonra VerdilerCenazeyi 15.5 Saat Sonra VerdilerAdana’da kalp krizi geçirip getirildiği hastanede hayatını kaybeden bir kişinin cenazesi yakınlarına rapor hazırlanmadığı için 15.5 saat sonra teslim edildi.
 • 09:57CHP'den 'İstanbul'a Karşı Suçlar' ProjesiCHP'den 'İstanbul'a Karşı Suçlar' ProjesiCHP İstanbul İl Başkanı Karayalçın, 2010 yılından bu yana İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görev alan izleme komisyonunun yapısını değiştireceklerini söyledi.
 • 09:35CHP'den 'İstanbul'a Karşı Suçlar' ProjesiCHP'den 'İstanbul'a Karşı Suçlar' ProjesiChp İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 2010 yılından bu yana İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görev alan izleme komisyonunun yapısını değiştireceklerini 'İstanbul'a Karşı Suçlar' adını verdikleri proje kapsamında imar imarlarındaki değişikliklerin hukuk kuralları ve İstanbul halkının çıkarlarına uygun olup- olmadığını izleyeceklerini söyledi.
 • 10:13Ayvalık'ta Zehirli Yiyecekten Çok Sayıda Hayvan Telef OlduAyvalık'ta Zehirli Yiyecekten Çok Sayıda Hayvan Telef OlduAyvalık'ta S.K'nın, evinine dadanan gelinciği öldürmek amacıyla yiyeceklere karıştırarak çevreye bıraktığı tarım zehiri, 3 köpek, 8 kedi, 2 martı ve 1 kirpiyi zehirledi.
 • 20:47İzmir - Sendika Başkanından Teog Tepkisiİzmir - Sendika Başkanından Teog TepkisiSendika başkanından TEOG tepkisi Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınav sonuçları, dava açılan sorular nedeniyle gecikmeli olarak açıklandı ve yaklaşık 1.5 milyon öğrenci tercih maratonuna girdi.
 • 18:42Sendika Başkanından Teog TepkisiSendika Başkanından Teog TepkisiTemel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınav sonuçları, dava açılan sorular nedeniyle gecikmeli olarak açıklandı ve yaklaşık 1.5 milyon öğrenci tercih maratonuna girdi.
 • 14:54Talasemi Farkındalık PaneliTalasemi Farkındalık PaneliAdana’da “Talasemi ve Orak Hücre Hakkında Bilmemiz Gerekenler, Güncel Tedavi Yöntemleri, Engelli Hakları ve Farkındalık” konulu bir panel düzenlendi.
 • 14:27Talasemi ve Orak Hücre Konulu PanelSeyhan Belediyesi, Talasemi Federasyonu, Adana Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastaları Derneği (ATODER), Adana Kent Konseyi Engelli Meclisi işbirliği ile "Talasemi ve orak hücre hakkında bilmemiz gerekenler, güncel tedavi yöntemleri, engelli hakları ve farkındalık" konulu panel düzenlendi.
 • 14:16CHP'li Belediyelerin Dönem Başkanı Handan Toprak OlduCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Belediyeler Birliği’nin ikinci dönem başkanı Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak oldu.
 • 15:21Dündar Kılıç kimdir? Kılıç'ın torunu yakalandıDündar Kılıç kimdir? Kılıç'ın torunu yakalandıDündar Kılıç kimdir? Torunu Onur Özbizerdik'in karıştığı suçlar ile adı bir kez daha gündeme gelen 1935 - 1999 yıllarında yaşamış Dündar Kılıç hakkında detaylar.
 • 17:29Söke'de Kentsel Tasarım Projesi Fikir Proje Yarışması'nın Değerlendirmesi TamamlandıSöke'de Kentsel Tasarım Projesi Fikir Proje Yarışması'nın Değerlendirmesi TamamlandıSöke Belediyesi İmar Planı çalışmalarına altılık oluşturmak üzere açılan ‘İmar Planlarına Esas Kentsel Yenileme Eksenli Fikir Proje Yarışması’nın değerlendirmeleri tamamlandı.
 • 13:39Aydınlardan Baransu KampanyasıTaraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun cezaevinde uğradığı hak ihlallerine son verilmesi için aralarında İsmail Beşikçi ve Ragıp Zarakolu’nun da bulunduğu çok sayıda aydın, gazeteci, aktivist imza kampanyası başlattı.
 • 11:55Maltepe'de Ramazan EtkinlikleriMaltepe'de Ramazan EtkinlikleriMaltepeliler, semazen ve mehteran gösterisi, Kur'an tilaveti ve Sami Savni Özer konseriyle Ramazan'a merhaba dedi.
 • 11:34Ramazan Coşkusu Maltepe?den BaşladıRamazan Coşkusu Maltepe?den BaşladıYüzlerce Maltepeli, semazen ve mehteran gösterisi, Kur'an tilaveti ve Sami Savni Özer konseriyle Ramazan'a merhaba dedi.
 • 09:01Oyunu kullanan Başkan Kılıç'tan Sağduyu ÇağrısıOyunu kullanan Başkan Kılıç'tan Sağduyu ÇağrısıMaltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Maltepelilerin sağduyusuna güveniyor, seçimi dostluk, barış ve kardeşlik içerisinde geçireceğimiz düşünerek, sandıktan çıkan sonucun milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
 • 11:03Hanak Belediyesi ÇalışıyorHanak Belediyesi ÇalışıyorHanak Belediyesine hibe olarak verilen araçların teslimi için Hanak Belediyesi tarafından yeni faaliyete başlayan İtfaiye Amirliği ve Tamir Atölyesinde bir tören düzenledi.
 • 14:35Maltepe "Kardeşlikte" Sınır TanımıyorMaltepe Belediyesi, 1.5 milyara yaklaşan nüfusuyla dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin Halk Cumhuriyeti'nin 3 kentiyle kardeşlik anlaşmalarına imza attı.
 • 16:35PKK'nın Kaçırdığı Maltepe Belediye Başkanının Amcası Serbest BırakıldıTunceli’nin Pülümür ilçesinde PKK tarafından ormanlık alanda kaçırılan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın amcası müteahhit Hüseyin Kılıç serbest bırakıldı.
 • 13:13Maltepe Belediye Başkanının Amcası KaçırıldıTunceli’nin Pülümür ilçesinde PKK tarafından ormanlık alanda kaçırılan müteahhidin kimliğinin Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın amcası Hüseyin Kılıç olduğu öğrenildi.
 • 14:59Köktaş: Köktaş: "Ülkedeki İstikrarın Sürmesi İçin Herkese Büyük Görev Düşüyor"AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, ülkedeki istikrarın sürmesi için herkese büyük görev düştüğünü söyledi.
 • 16:36Battalgazi'nin Torunları Çanakkale'yi GezdiBattalgazi'nin Torunları Çanakkale'yi GezdiÇanakkale Zaferi’nin 100. yıl etkinlikleri kapsamında Orduzu Elmasuyu Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri Çanakkale’ye 4 günlük bir gezi düzenledi.
 • 10:26CHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe'de Dadaşlarla Buluştu...CHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe'de Dadaşlarla Buluştu...Maltepe’de faaliyet gösteren Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı, 07 Haziran 2015 Genel seçimleri sebebiyle, siyasilerin yoğun ilgisini görüyor.
 • 11:59Cide'de Köyleri Hizmet Götürme ToplantısıCide'de Köyleri Hizmet Götürme ToplantısıKastamonu’nun Cide ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı düzenlendi.
 • 13:0830 Yıl Sonra Bir Araya Geldiler30 Yıl Sonra Bir Araya GeldilerYıllar önce kapanan Çıraklık Okulu mezunları 30 yıl sonra bir araya geldi.
 • 19:19Ak Partili Aday Karaarslan Terme'deAk Partili Aday Karaarslan Terme'deAK Parti Samsun milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmalarını Terme ilçesinde sürdürdü.
 • 10:26Milletvekili Mustafa Demir: Milletvekili Mustafa Demir: "Hizmetten Asla Vazgeçmeyiz"Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, "Son dönemimiz deyip, geri çekilip çalışmazsak AK Parti davasını, misyonunu, hizmetini, millet aşkını yerine getirmemiş oluruz" dedi.
 • 13:47Maltepelinin ½75'i Başkan Kılıç'a GüveniyorMaltepelinin ½75'i Başkan Kılıç'a GüveniyorSONAR Araştırma Şirketi'nin Maltepe'de yaptığı anket sonucunda, halkın Belediye Başkanı Ali Kılıç'a güveni yüzde 75 çıktı.
 • 13:45Fekal'den Çanakkale Şehitlerine VefaFekal'den Çanakkale Şehitlerine VefaÇanakkale Zaferinin 100. Yılında, Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi (Fekal) tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitliği’ne yapılan gezi, öğrenci ve öğretmenleri duygulandırdı.
 • 09:59Yumurtanın Üzerinde Arapça Yumurtanın Üzerinde Arapça "Allah" YazısıVan’da emekli öğretmenin marketten aldığı yumurtaların üzerinde Arapça ’’Allah’’ yazısı görenleri hayrete düşürdü.
 • 15:36Eğitimcilerle İlçe Milli Eğitim Müdürü Arasında GerginlikEğitimcilerle İlçe Milli Eğitim Müdürü Arasında GerginlikEğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim- Sen) İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Hasan Ali Kılıç, yürütme kurulu üyeleri ile Kınık İlçesi'ndeki okulları ziyaret ettiklerini, sorun ve önerileri bildirmek üzere makamına gittikleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Kaçar'ın, kendilerini ve Kınık Yürütme Kurulu Başkanı ile üyesini tehdit ettiğini öne sürdü.
 • 18:37Gümüşhanespor-Kocaeli Birlikspor 0-0Stat: Yeni Şehir HAKEMLER: Ümit Öztürk (xx), Erdem Gökalp (xx), Kamil Çetin (xx) GÜMÜŞHANESPOR: Hasan (xx)- Salih (xx), Fırat (xx), Hakan Çevik (xx), Taner (xx), Hakan Albayrak (xx), Fatih (xx) (Dk.66 Süleyman xx), Ali Kılıç (xx) (Dk.54 Yusuf Emre xx), Bilal (xx), Tekin (xx), Samet Taş (xx) (Dk.78 Muhittin x) KOCAELİ BİRLİKSPOR: Fırat (xx)- Emre (xx), Engin (xx), Recep (xx), Raif (xx) (Dk.46 Onur xx), Turgay (xx), Sinan (xx), Ramazan (xx), Maksut (xx), Feyyaz (xx) (Dk.47 Üstünxx), Atilla (xx) (Dk.88 Gökhan xx) SARI KARTLAR: Ali Kılıç, Hakan Çevik (Gümüşhanespor), Maksut (Kocaeli Birlik Spor) SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grupta Gümüşhanespor kendi sahasında konuk ettiği Kocaeli Birlikspor'la 0-0 berabere kaldı.
 • 18:16Spor Toto 2. LigSpor Toto 2. LigSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Gümüşhanespor, kendi sahasında konuk ettiği Kocaeli Birlikspor’la 0-0 berabere kaldı.
 • 16:57Prof. Tanyeli: Kök Hücre Önümüzdeki Yüzyılın Tedavi Şekli OlacakProf. Tanyeli: Kök Hücre Önümüzdeki Yüzyılın Tedavi Şekli OlacakProf. Dr. Atila Tanyeli, kök hücrenin önümüzdeki yüzyılın en önemli tedavi şekli olacağını söyledi.
 • 13:40Çocuklar Bayramlarını Festivalle Kutladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen Çocuk Festivali’nde çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönüllerince kutladı.
 • 10:51Şangay'dan Maltepe'ye Fuar DesteğiSINEC (Shanghai New International Expo Centre) Genel Müdürü Michael Kruppe'den, Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi M'Expo'ya tam destek geldi.
 • 09:23Vali Çakacak: Vali Çakacak: "Mersin'in Yüzde 93'ü Havza Sınırları İçinde"Mersin Valisi Özdemir Çakacak, 1 milyon 478 bin 179 hektar alanla Mersin’in yüzde 93’lük bir bölümünün havza sınırları içerisinde yer aldığını bildirdi.
 • 12:38Maltepe Belediye Başkanı Kılıç'tan, Fındıklı'ya 'Spor Merkezi' MüjdesiMaltepe Belediye Başkanı Kılıç'tan, Fındıklı'ya 'Spor Merkezi' MüjdesiFındıklı mahallesinde vatandaşlarla buluşan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, mahalle sakinlerine spor merkezi müjdesini vererek, "19 Mayıs’ta hep birlikte temelini atmak istediğimiz spor merkezimiz için Fenerbahçe çalışma yürütüyor.
 • 18:25Demokrat Parti Aday Listesini AçıkladıDemokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti.
 • 17:51Spor Toto 2. LigSpor Toto 2. LigSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta bugün Gümüşhanespor ile Pazarspor arasında oynanan karşılaşma 1-1 sona erdi.