SON DAKİKA ALİ KOÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Koç Haberleri


ALİ KOÇ

Ali Koç (d. 2 Nisan 1967, İstanbul), Rahmi Koç'un en küçük oğludur.

Londra'da Harrow School'dan mezun oldu. Rice Üniversitesi'nden diplomasını aldı. Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. ABD'de çeşitli kuruluşlarda çalıştı ve Koç Holding A.Ş. yönetim kurulu üyesi kurumsal iletişim... Devamı

14:43
Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu, Ne zaman Gitsem İstediğim Parayı Verdi İbrahim Hacıosmanoğlu, transferlerle ilgili "Bu kadar parayı nereden buluyorlar?" sorusuna "Ali Ağaoğlu'na ne zaman gitsem istediğim kadar parayı aldım." dedi.
Hacıosmanoğlu: Ali Ağaoğlu, Ne zaman Gitsem İstediğim Parayı Verdi
16:44
Ali Çetinbaş Seçildi AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu’nda oylamaya katılan delegelerin oylarını alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Ali Çetinbaş, İl Başkanlığı görevine seçildi.
Ali Çetinbaş Seçildi
04:21
Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
Davutoğlu: 'Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı'
04:02
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
16:22
G20 Gündemini Geliştirme Toplantısı B20 Türkiye Yürütme Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Davos'un yeni fikirler geliştirmek için uygun ortamı sağladığını belirterek, iş adamlarından kapsayıcılık, önerilerin uygulanabilirliği ve büyüme gibi yatırım konularında fikir üretmelerini istedi.
12:26
Tüsiad Yeni Başkanını Seçti TÜSİAD’ın yeni Başkanı Cansen Başaran Symes, Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Ümit Boyner’den sonra üçüncü kez seçilen kadın başkan oldu.
11:38
Hidrosefali Hastası Çocuğun Ailesi Yardım Bekliyor Kütahya'da yaşayan, doğuştan beyninde su toplanması ve bir gözünde et büyümesi hastalıkları bulunan çocuk, daha önce 15 kez ameliyat edilmesine rağmen sağlığına kavuşamadı Anne Koç: "Çocuğumun artık sol gözündeki etten kurtulmasını istiyorum.
13:33
Hisarcıklıoğlu, Davos'a Katılacak B20 Türkiye Yürütme Kurulu ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türk iş dünyasının önde gelen isimleriyle Davos Zirvesinde Türkiye'yi temsil edecek.
Hisarcıklıoğlu, Davos'a Katılacak
11:35
Hisarcıklıoğlu, İş Dünyasıyla Birlikte Davos'a Çıkarma Yapacak World Economic Forum’un her yıl küresel ekonominin kaptanları olan siyasetçileri ve işadamlarını buluşturduğu geleneksel Davos toplantılarında, B20 Türkiye ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin önde gelen işadamları ile Davos’ta Türkiye’yi temsil edecek.
Hisarcıklıoğlu, İş Dünyasıyla Birlikte Davos'a Çıkarma Yapacak
10:54
Türk İşadamları Davos'ta G20'nin Gündemini Belirleyecek B20 Türkiye ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında B20'yi oluşturan Türk iş dünyasının önde gelen isimleri Davos toplantılarına hazırlanıyor.
Türk İşadamları Davos'ta G20'nin Gündemini Belirleyecek
20:30
Samsun - Ali Koç Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz Ali Koç Sadece araçlarımızı değil, teknolojimizi de ihraç ediyoruz SAMSUN'da açılan Ford Trucks 4S bayisinin açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Gururla söylemek istiyorum ki, sadece araçlarımızı değil artık teknolojimizi de ihraç ediyoruz dedi.
Samsun - Ali Koç Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz
18:40
Ali Koç: Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz Samsun'da açılan Ford Trucks 4S bayisinin açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, "Gururla söylemek istiyorum ki, sadece araçlarımızı değil artık teknolojimizi de ihraç ediyoruz" dedi.
Ali Koç: Sadece Araçlarımızı Değil, Teknolojimizi de İhraç Ediyoruz
18:15
Ford Trucks 2015'teki İlk 4s Plazasını Samsun'da Açtı Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "2015 sonu itibariyle Türkiye genelinde toplam 30 Ford Trucks tesisi ile hizmet vermeyi hedefliyoruz"
19:21
Taklit ve Tağşiş Yapan İşletmeler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, kasap köfte, lahmacun, sucuk, döner, peynir, kaymak, tereyağı, yoğurt, çikolata, bitkisel yağ ve süt benzeri ürünlerin üretiminde taklit ve tağşiş yapan işletmeler ve ürünlerini açıkladı.
00:58
Bodrum'da 'Okula Başka Pencereden Bakmak' Konferansı Muğla’nın Bodrum ilçesinde “Okula Başka Pencereden Bakmak” konulu konferans düzenlendi.
Bodrum'da 'Okula Başka Pencereden Bakmak' Konferansı
10:46
Yöresel Müziğin Modern Hali Herkesi Büyüledi Folk müziğinin gönül tellerini titreten, içleri kıpır kıpır eden eserleri Beylikdüzü'nde dinleyicilerle buluştu.
17:20
Parıltı Ailesi Yaptırdıkları Okulu Ziyaret Etti Seydişehir’de kendi adlarına yaptırdıkları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uygulama Anaokulu’nu okulu ziyaret eden hayırsever Leman ve Kadir Parıltı çocuklarla derse katıldı.
15:23
Parıltı Çiftinden Ziyaret 2014-2015 eğitim-öğretim yılında hizmete giren Leman-Kadir Parıltı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu'nu hayırseverler Kadir Parıltı ve eşi Leman Parıltı ziyaret etti.
Parıltı Çiftinden Ziyaret
22:42
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da Davutoğlu'nun Türkiye B20 temsilcileriyle bir araya geldiği yemek sona erdi.
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da
18:55
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da Davutoğlu, Türkiye B20 temsilcileriyle yemekte bir araya geldi.
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da
17:32
Kırşehir'den Kısa Kısa Satranç turnuvası düzenlenecek.
10:24
İha'ya Bir Ödül Daha Türkiye Spor Adamları tarafından İhlas Haber Ajansı Spor Servisi Müdürü Mustafa Karagöl, Basın Onur Ödülü’ne layık görüldü.
İha'ya Bir Ödül Daha
23:36
Uluslararası Türkiye Spor Adamları Ödülleri Sahiplerine Verildi 13. Uluslararası Türkiye Spor Adamları Ödül Töreni, Harbiye Hilton Convention Center'da sahiplerini buldu.
17:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bitaraf Olan Bertaraf Olur Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüpraş Fuel Oil Dönüşüm Projesi'nin açılış töreninde 14 Aralık Operasyonuyla ilgili Avrupa'dan gelen tepkileri eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bitaraf Olan Bertaraf Olur
12:29
B20 Türkiye Toplantısı B20 Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı Hisarcıklıoğlu: "G20 Türkiye dönem başkanlığı ana amacını 'Kapsayıcı ve Sağlam Büyüme' yani 'Inclusive and Robust Growth' olarak belirledi" "Türk iş dünyasının alanında uzman iş insanları, ticaret, altyapı ve yatırımlar, büyümenin finansmanı, istihdam ve yolsuzlukla.
12:00
"G20 Türkiye Dönem Başkanlığı Bir Milat" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "G20'nin iş dünyası kanadı olan B20'yi daha da güçlendirmeliyiz." dedi.
'G20 Türkiye Dönem Başkanlığı Bir Milat'
18:13
Sporun Devleri İstanbul'da Buluşuyor Uluslararası Türkiye Spor Adamları Ödülleri Pazartesi günü sahiplerini bulacak.
Sporun Devleri İstanbul'da Buluşuyor
18:11
Zirve Duruşmasında Küfür Şoku Zirve Yayınevi cinayetlerine ilişkin davada, azmettirici olduğu iddiasıyla yargılanan Varol Bülent Aral, mahkeme heyetine yönelik küfürler etti.
16:47
Zirve Yayınevi Davasında 98. Duruşma Sona Erdi Zirve Yayınevi Davasının 98. duruşması sona erdi.
Zirve Yayınevi Davasında 98. Duruşma Sona Erdi
16:47
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava Biri Alman uyruklu 3 kişinin boğazının kesilerek öldürülmesine ilişkin davanın 98. duruşması yapıldı Sanıkların ve avukatların taleplerini alan mahkeme heyeti, duruşmayı 24 Aralık'a erteledi.
Zirve Yayınevindeki Cinayetlere İlişkin Dava
09:59
Bakan Işık'tan CHP'nin "Torpil Var" Sözlerine Cevap Bilim Bakanı Fikri Işık, CHP'li Haluk Koç'un dile getirdiği "Torpil var" sözlerine cevap verdi. Bakan, "Tanıdığıma torpil yapmadım. O mevkide memurluk yok zaten." dedi.
Bakan Işık'tan CHP'nin 'Torpil Var' Sözlerine Cevap
22:15
Alex'in Futbolu Bırakması Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Ali Koç'un başkanlığını yaptığı 1907 Fenerbahçe Derneği, futbolu bırakan sarı lacivertlilerin eski kaptanı Alex için bir mesaj yayımladı.
19:44
1907 Fenerbahçe Derneği'nden Alex Mesajı 1907 Fenerbahçe Derneği, futbola veda eden Alex de Souza için mesaj yayımladı.
1907 Fenerbahçe Derneği'nden Alex Mesajı
15:15
Antalya, En Kaliteli ve Verimli Buğdayını Arıyor Antalya Ticaret Borsası Hububat Çalışma Grubu, ’Antalya Buğdayını Arıyor’ projesi kapsamında bölgeye en uygun buğday çeşidini belirlemek amacıyla deneme ekimlerine başladı.
Antalya, En Kaliteli ve Verimli Buğdayını Arıyor
14:00
Batman'da Hırsızlar Güvenlik Sistemleri Satan İş Yerini Soydular Batman'da bilgisayar ve güvenlik sistemleri satan iş yerinin camını kırarak içeri giren 2 kişi, güvenlik kameralarına aldırış etmeden 10 bin liralık malzemeyi çaldı.
Batman'da Hırsızlar Güvenlik Sistemleri Satan İş Yerini Soydular
12:40
Batman'da Hırsızlar Güvenlik Sistemleri Satan İş Yerini Soydu Batman'da bilgisayar ve güvenlik sistemleri satan iş yerinin camını kırarak içeri giren 2 kişi, güvenlik kameralarına aldırış etmeden 10 bin liralık malzemeyi çaldı.
Batman'da Hırsızlar Güvenlik Sistemleri Satan İş Yerini Soydu
17:34
Fatih Terim'e 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' Verilecek Geleneksel Türkiye Spor Adamları Ödülleri'ni kazananlar belli oldu.
17:31
Türkiye Spor Adamları Ödülleri Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gala gecesinde iki ödül birden alacak.
17:26
Fikret Orman'a İki Ödül Birden! Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türkiye Spor Adamları Ödülleri gala gecesinde iki ödül birden alacak.
Fikret Orman'a İki Ödül Birden!
09:54
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş 2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü ismi, "istihbari dinleme" adı altında, terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle dinlenmiş.
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş
15:41
Türkiye Spor Adamları Ödülleri Sahiplerini Buluyor Bu yıl Memoil ana sponsorluğunda 13.’sü düzenlenecek Türkiye Spor Adamları Ödülleri, Harbiye Hilton Hoteli Conventioan Center’da 15 Aralık Pazartesi akşamı yapılacak törenle sahiplerine verilecek.
18:51
Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç Açıklaması "Yılda 415 bin adet araç ile Türkiye'nin en yüksek üretim kapasitesine sahip otomotiv şirketi haline gelen Ford Otosan, Türkiye'nin ticari gücü olarak göğsümüzü kabartmaktadır" "2014 yılını 'Ticari Araç Yılı' ilan etmiştik. 2015 yılını da 'Otomobil Yılı' ilan ediyoruz"
12:52
Seyit Ali Koç 'Ahirim Sensin' Seyit Ali Koç, O Ses Türkiye sahnesinde 'Ahirim Sensin' isimli şarkıyı seslendirdi.
Seyit Ali Koç 'Ahirim Sensin'
09:37
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi Mustafa Koç ekonomi gazetecilerine Holding'in önümüzdeki yıl açılacağı dış pazarları ve şirketin hedeflerini anlattı. Koç'a göre Türkiye'deki vergiler çok yüksek.
Mustafa Koç'dan Yüksek Vergi Sitemi
08:55
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması Ekonomi gazetecileri ile bir araya gelen Koç Holding Başkanı Mustafa Koç Fenerbahçe hakkında önemli açıklamalar yaptı. Koç Türk futbolundan hicap duyduğunu söyledi.
Mustafa Koç'dan Süpriz Fenerbahçe Açıklaması
20:46
Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Araçların Dönüştürülmesi Çevre İçin Büyük Yarar" Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Başkanı Z. Alp Gülan, ekonomik ömrünü tamamlamış araçların dönüştürülmesinin çevre ve güvenlik açısından büyük yararlar sağlayacağını belirtti.
14:53
Otokoç'un 2. Ford Trucks 4s Tesisi İstanbul'da Açıldı Otokoç, ikinci Ford Trucks 4S tesisini İstanbul Sultanbeyli'de hizmete sundu.
16:49
Oyder'in "Diyalog" Toplantısı Otomotiv sektöründe son gelişmelerin değerlendirildiği "Diyalog" bölge toplantılarının 20'ncisi Erzurum'da düzenledi.
Oyder'in 'Diyalog' Toplantısı
16:31
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Kongre Mesajı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldıırm, kombine iptallerine ilişkin yaptığı basın toplantısında Mayıs ayındaki kongreye ilişkin mesajlar da verdi.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Kongre Mesajı
16:30
Aziz Yıldırım'dan Kongre Mesajı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldıırm, kombine iptallerine ilişkin yaptığı basın toplantısında Mayıs ayındaki kongreye ilişkin mesajlar da verdi.
Aziz Yıldırım'dan Kongre Mesajı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:43:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ KOÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]