SON DAKİKA ALİ KOÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Koç Haberleri

 • 13 Ağustos 2016 19:48Ali Koç: Yaşadıklarımızı Yurt Dışında Daha Gür Sesle Anlatma ZamanıAli Koç: Yaşadıklarımızı Yurt Dışında Daha Gür Sesle Anlatma ZamanıKoç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, "Bizlerin bile zaman zaman anlamakta sıkıntı çektiği son olayları yabancıların hemen anlamaması gayet normal." dedi.
 • 13 Ağustos 2016 15:19Ali Koç'tan Eğitimde Laiklik ve Çağdaşlık VurgusuAli Koç'tan Eğitimde Laiklik ve Çağdaşlık Vurgusu* Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç,"Millet olarak demokrasiye hiçbir müdahalenin kabul edilemez olduğunu ortaya koyup, demokrasimize ve demokratik kurumlarımıza sahip çıktık. Ancak felaketin eşiğinden döndüğümüz de bir gerçek""Eğitim sistemimizin laik ve çağdaş standartlara sahip olması ve bilim odağındaki gelişiminin desteklenmesi de toplumsal ve ekonomik açıdan geleceğimizin teminatı olacaktır.
 • 13 Ağustos 2016 11:30Ali Koç: Devletim ve Ülkem Var Oldukça Ben de VarımAli Koç: Devletim ve Ülkem Var Oldukça Ben de Varım15 Temmuz'da yaşamını yitirenleri saygıyla andığını söyleyen Koç, "Benim Anayasam şudur; devletim ve ülkem var oldukça, ben de varım. Ekonomiyi güçlendirmek için bütün gayreti göstermeliyiz." dedi.
 • 12 Ağustos 2016 19:58Ali Koç: Son 5 Yıldaki 30 Milyar TL'lik Yatırımımız Türkiye'ye Duyduğumuz Güvenin GöstergesiAli Koç: Son 5 Yıldaki 30 Milyar TL'lik Yatırımımız Türkiye'ye Duyduğumuz Güvenin GöstergesiİSTANBUL'da bir toplantıda konuşan Ford Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, "Son 5 yılda yaptığımız 30 milyar TL'lik yatırım, ülkemizin geleceğine duyduğumuz güvenin göstergesi" dedi.
 • 12 Ağustos 2016 19:47Türk Ekonomisinin Sağlamlığını Tüm Dünya GördüTürk Ekonomisinin Sağlamlığını Tüm Dünya Gördü"Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, günün, yurt dışında daha yüksek daha gür sesle son yaşananlarla ilgili gerçekleri ve memleketin ekonomik potansiyelini anlatmanın zamanı olduğunu belirterek, "Çünkü bizlerin bile zaman zaman anlamakta sıkıntı çektiği son olayları yabancıların hemen anlamaması gayet normal." dedi.
 • 12 Ağustos 2016 18:21Türk Ekonomisinin Sağlamlığını Tüm Dünya Gördü"Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, günün, yurt dışında daha yüksek daha gür sesle son yaşananlarla ilgili gerçekleri ve memleketin ekonomik potansiyelini anlatmanın zamanı olduğunu belirterek, "Çünkü bizlerin bile zaman zaman anlamakta sıkıntı çektiği son olayları yabancıların hemen anlamaması gayet normal." dedi.
 • 11 Ağustos 2016 17:42Cumhurbaşkanı Koç Ailesini Kabul EttiCumhurbaşkanı Koç Ailesini Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Mehmet Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç'u kabul etti.
 • 11 Ağustos 2016 14:51Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ömer Koç ve Ali Koç'u Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Ömer Koç ve Ali Koç'u Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Mehmet Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç'u kabul etti.
 • 02 Ağustos 2016 12:13Muş'ta Elma Hasadı BaşladıMuş'ta Elma Hasadı BaşladıMuş'ta, merkeze bağlı Akpınar köyünde yetiştirilen elmaların hasadına başlandı.
 • 28 Temmuz 2016 15:30Kayseri Fetö'nün Abla ve İmamlarından 9'u TutuklandıKayseri Fetö'nün Abla ve İmamlarından 9'u TutuklandıAralarında Boydak Holding yönetim kurulu üyesi Şükrü Boydak'ın eşininin bulunduğu FETÖ örgütünün Kayseri'deki imam ve ablaları olduğu ileri süralen 15 kişiden 9'u, tutuklandı.
 • 28 Temmuz 2016 09:27Fetö'nün Darbe GirişimiFetö'nün Darbe GirişimiKayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde "imamlarından" oldukları iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Şükrü Boydak'ın eşi Aliye Boydak'ın da bulunduğu 15 kişiden 9'u tutuklandı.
 • 27 Temmuz 2016 17:04Boydak Holding Yöneticisi Şükrü Boydak? In Eşi GözaltındaBoydak Holding Yöneticisi Şükrü Boydak? In Eşi GözaltındaKayseri'de darbe girişiminin önlenmesinin ardından başlatılan FETÖ/PDY operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve aralarında Boydak Holding Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Boydak'ın eşi Aliye Boydak'ın da olduğu 15 kişi, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
 • 27 Temmuz 2016 16:55Boydak Holding Yöneticisi Şükrü Boydak'ın Eşi Gözaltında (3)- YenidenBoydak Holding Yöneticisi Şükrü Boydak'ın Eşi Gözaltında (3)- YenidenKayseri'de darbe girişiminin önlenmesinin ardından başlatılan FETÖ/PDY operasyonları kapsamında gözaltına alınan ve aralarında Boydak Holding Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Boydak'ın eşi Aliye Boydak'ın da olduğu 15 kişi, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
 • 27 Temmuz 2016 16:07Kayseri'de Fetö/pdy Operasyonları Sürüyor (2)Kayseri'de Fetö/pdy Operasyonları Sürüyor (2)15 KİŞİ DAHA ADLİYEYE GÖNDERİLDİDarbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Kayseri'de FETÖ/PDY'ye bağlı olduğu ileri sürülen okul ve yurtlarda eğitimci olan 15 kişi daha adliyeye gönderildi.
 • 27 Temmuz 2016 14:21Kayseri'de Gözaltına Alınan 15 Fetö İmamı Mahkemeye Sevk EdildiKayseri'de Gözaltına Alınan 15 Fetö İmamı Mahkemeye Sevk EdildiKayseri’de Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adına toplantılar yapıp örgüte finans sağlayan ve aralarında iş adamı Şükrü Boydak’ın eşi Aliye Boydak’ın da bulunduğu 15 kişi, geçirildikleri sağlık kontrolünün ardından mahkemeye sevk edildi.
 • 27 Temmuz 2016 10:42Altınordu'da Ali Koç RüzgarıAltınordu'da Ali Koç Rüzgarı1907 FENERBAHÇE Derneği Başkanı Ali Koç ile yönetim kurulu üyeleri, Altınordu kulübüne çıkarma yaptı.
 • 26 Temmuz 2016 12:11Ali Koç'tan Altınordu'ya ZiyaretAli Koç'tan Altınordu'ya ZiyaretAli Koç'tan Altınordu'ya ziyaretİZMİR,(DHA)Türk futbolunda gerçekleştirdiği altyapı organizasyonu ile pek çok kulübe örnek olan Altınordu, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
 • 26 Temmuz 2016 11:04Ali Koç, Altınordu Kulübünü Ziyaret EttiAli Koç, Altınordu Kulübünü Ziyaret Etti1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, Altınordu'nun tesislerini gezdi, genç yeteneklerin bu tesislerde yetişip Türk futboluna katkı sağlayacağına inandığını belirtti.
 • 26 Temmuz 2016 10:541907 Fenerbahçe Derneği'nden Altınordu'ya Ziyaret1907 Fenerbahçe Derneği'nden Altınordu'ya Ziyaret1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Altınordu Kulübü’nü ziyaret etti.
 • 26 Temmuz 2016 10:47Ali Koç'tan Altınordu'ya ZiyaretAli Koç'tan Altınordu'ya ZiyaretFenerbahçe Kulübü eski yöneticisi ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ile yönetim kurulu üyeleri Simla Türker Bayazıt, Ömer Uzun, Haşim Durusel, Ruşen Çetin, Nevzat Karakeben, Can Gebetaş ve M. Kemal Danabaş, İzmir'e gelerek Türk futboluna örnek özkaynak modeli yaratan Altınordu Kulübü'nü ziyaret etti.
 • 26 Temmuz 2016 10:02Kayseri'de Fetö'nün 'Eğitimci İmamları' Gözaltına AlındıDarbe girişimiyle ilgili skoruşturma kapsamında Kayseri'de FETÖ/PDY'ye bağlı olduğu ileri sürülen okul ve yurtlarda görevli 13 eğitimci gözaltına alındı.
 • 13 Temmuz 2016 17:18Biçerdöver Makinesine Kaptırdığı Kolu KoptuSinop'un Boyabat ilçesinde tarlada çalışan bir kişinin biçerdövere kaptırdığı kolu koptu.
 • 12 Temmuz 2016 17:56Esogü Ziraat Fakültesi 2016 Mezunlarını VerdiEsogü Ziraat Fakültesi 2016 Mezunlarını VerdiEskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Ziraat Fakültesi, ESOGÜ Spor Salonu’nda düzenlenen törenle 2015-2016 eğitim-öğretim yılı mezunlarını verdi.
 • 11 Temmuz 2016 17:02Önceliğimiz, Liderliğimizi Yurt Dışına Taşımak'Önceliğimiz, Liderliğimizi Yurt Dışına Taşımak'Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, holding olarak ilk günkü heyecan ve tutkuyla faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade ederek, önceliklerinin, uluslararası alanda başarılı olmuş küresel şirketlerin sayısını artırmak ve yurt içindeki liderliklerini yurt dışına taşımak olacağını bildirdi.
 • 11 Temmuz 2016 15:42Önceliğimiz, Liderliğimizi Yurt Dışına Taşımak"Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, holding olarak ilk günkü heyecan ve tutkuyla faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade ederek, önceliklerinin, uluslararası alanda başarılı olmuş küresel şirketlerin sayısını artırmak ve yurt içindeki liderliklerini yurt dışına taşımak olacağını bildirdi.