SON DAKİKA ALİ ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Ali Özdemir Haberleri

09:42
Mmo 6. Halı Saha Futbol Turnuvası TMMOB Makine Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi tarafından trafik kazasında yaşamını yitiren Eren-Onur Demircan adlı ikiz kardeşlerin anısını yaşatmak amacıyla düzenlenen ve geleneksel hale getirilen halı saha futbol turnuvasının 6’ncısı yapıldı.
Mmo 6. Halı Saha Futbol Turnuvası
15:01
Kastamonu'da Baca Yangını Korkuttu Kastamonu’da bacadan çıktığı tahmin edilen yangın, mahallede paniğe neden oldu.
Kastamonu'da Baca Yangını Korkuttu
14:24
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu 1'inci Dairesi, geçen 15 Ocak'ta adli ve idari yargı kararnamesi yayımladı.
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti
13:25
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti 18 kişinin öldüğü maden faciasının soruşturmasını yürüten Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı Ali Özdemir ile, iddianame hazırlandıktan sonra davayı yürütecek Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı hakim Abdülkerim Ziya Söyler'in de yeri değişti.
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:45
Vali Azizoğlu, Basın Mensupları ile Kahvaltıda Buluştu Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Bartın’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.
Vali Azizoğlu, Basın Mensupları ile Kahvaltıda Buluştu
16:11
Ayakkabı Boyacılığından Dünya Şampiyonluğuna Şırnak'ın Cizre ilçesinde ayakkabı boyacılığı yaparken 7 yıl önce güreşe başlayan işitme engelli Sinan Sadak, bu branşta büyük başarılar elde etti.
07:33
Ankara'da Kâr Payı Vaadiyle Büyük Vurgun Ankara'da paravan şirket kuran şebeke aralarında TBMM ve Anayasa Mahkemesi çalışanlarının da bulunduğu 423 kişiyi kâr payı vaadiyle milyonlarca TL dolandırdı.
Ankara'da Kâr Payı Vaadiyle Büyük Vurgun
12:01
Milli Sporculardan Yetimler Derneğine Destek Bartın Beyaz Hilal Yetimler Derneği’ne milli sporculardan destek geldi.
Milli Sporculardan Yetimler Derneğine Destek
14:34
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde, geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan Erdek Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin bahçe duvarının sıvaları dökülünce altından Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
13:10
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı Balıkesir'de geçen yıl restore edilerek öğrenime açılan 1879 yılında yapılan okulun bahçe duvarının sıvaları dökülünce, Osmanlı döneminden kalma mezar taşları çıktı.
Sıvası Dökülen Bahçe Duvarının İçinden Osmanlı Mezar Taşları Çıktı
15:50
On Binlerce Liralık Hgs Borcu Cezaları Kamyoncuları Çileden Çıkarttı Otoyol ve köprü geçişlerinde trafik akışını hızlandırmak için uygulanan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) uygulamasında kesilen cezalar Kocaeli'deki kamyoncuları tepkisine neden oldu.
On Binlerce Liralık Hgs Borcu Cezaları Kamyoncuları Çileden Çıkarttı
13:09
On Binlerce Liralık HGS Borcu Cezaları Kamyoncuları Çileden Çıkarttı Otoyol ve köprü geçişlerinde trafik akışını hızlandırmak için uygulanan HGS uygulamasında kesilen cezalar Kocaeli'deki kamyoncuların tepkisine neden oldu.
On Binlerce Liralık HGS Borcu Cezaları Kamyoncuları Çileden Çıkarttı
16:23
MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Yaşar Seçildi MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Pirağa Yaşar seçildi.
MHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Yaşar Seçildi
11:11
Vurulduğu İddia Edilen Köpeği Çöpe Attılar Elazığ’ın Baskil ilçesinde zehirli iğnelerle vurulduğu ileri sürülen köpeklerden birinin temizlik işçileri tarafından çöp aracına atılması kameralara yansıdı.
Vurulduğu İddia Edilen Köpeği Çöpe Attılar
09:51
Köpekleri Zehirleyip Ölmeden Çöp Arabasında Presliyorlar Elazığ'ın Baskil ilçesinde zehirli iğnelerle vurulduğu ileri sürülen köpeklerden birinin temizlik işçileri tarafından çöp aracına atılması kameralara yansıdı.
Köpekleri Zehirleyip Ölmeden Çöp Arabasında Presliyorlar
10:16
38 Yıldır Düzenli Kan Vererek Rekora Koşuyor Çankırı’nın Korgun ilçesinde yaşayan Ali Özdemir (58), 1976 yılında askerlik yaptığı sırasında başladığı kan verme alışkanlığını 70 üniteye çıkardı.
38 Yıldır Düzenli Kan Vererek Rekora Koşuyor
11:03
Öğretmenler Tanıtım Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde görev yapan bir grup öğretmen, ilçenin tanıtımı için "Simurg" adlı uzun metrajlı komedi filmi çekti Akdağmadeni Kaymakamı Yıldız: "Öğretmenlerimizi, Akdağmadeni'ndeki tarihi eserlere vurgu yaptıkları, senaryo ve kurgusunu kendileri yapıp filmi hazırladıkları için tebrik.
14:05
Liseler Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Basketbol Turnuvası sona erdi.
Liseler Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi
15:45
Savcı Öz Hakkındaki "Hakaret ve Tehdit" Davası Savcı Öz hakkındaki "hakaret ve tehdit" davası- Bolu Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz hakkında "17 Aralık soruşturmasını gerekçe göstererek, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ve tehditte bulunduğu" iddiasıyla açılan kamu davasının görülmesine başlandı Bolu Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz hakkında, "17 Aralık soruşturmasını gerekçe göstererek, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ve tehditte bulunduğu" iddiasıyla açılan kamu davasının görülmesine başlandı.
14:09
İnebolu'da "Küçük Bedenler Üşümesin Kampanyası" İnebolu'da ihtiyaç sahibi çocuklar yararına "Küçük Bedenler Üşümesin" kampanyası düzenlendi.
İnebolu'da 'Küçük Bedenler Üşümesin Kampanyası'
13:26
Yozgat'ta Felçli Buzağıya Yürüteçli Destek Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, arka ayakları sakat olan buzağı için yürüteç yapıldı.
12:47
Yozgat'ta Felçli Buzağıya Yürüteçli Destek Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, arka ayakları sakat olan buzağı için yürüteç yapıldı.
12:31
His Başkanı Zorba'dan Özdemir'e Ziyaret Herkes İçin Spor (HİS) Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Erdal Zorba Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’i ziyaret etti.
His Başkanı Zorba'dan Özdemir'e Ziyaret
18:02
44 TL'ye Otomobil Sahibi Oldular Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından Esenlik Marketlerde düzenlenen 44 TL alışveriş karşılığındaki kampanya sona erdi.
44 TL'ye Otomobil Sahibi Oldular
20:12
Balıkesir AK Parti'de Yeni Dönem Balıkesir AK Parti il teşkilatı 5.Olağan il kongresini gerçekleştirdi.
Balıkesir AK Parti'de Yeni Dönem
14:29
Uluslararası Af Örgütü'nün "Suriyeli Mülteciler" Raporu Örgüt, Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılarla ilgili "Hayatta kalma mücadelesi: Türkiye'deki Suriye'den gelen mülteciler" başlıklı rapor yayımladı Uluslararası Af Örgütü Türkiye Araştırmacısı Gardner: "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti yeterince para harcadı.
13:55
Dinar'dan Kısa Kısa Öğrencilere ayakkabı yardımı.
Dinar'dan Kısa Kısa
17:48
Bartın Spor İl Müdürlüğü Aşure Günü Düzenledi Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından halka aşure dağıtıldı.
Bartın Spor İl Müdürlüğü Aşure Günü Düzenledi
12:15
Seferihisar'ın Geleneksel Mutfağı" Markalaşıyor Anadolu Efes, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle hayata geçirilen Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu’nun ilk dönem projelerinden “Seferihisar’ın Geleneksel Mutfağı” düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.
Seferihisar'ın Geleneksel Mutfağı' Markalaşıyor
13:20
42 Yıl Aradan Sonra İlk Buluşma İstanbul Selimiye Veteriner Teknisyenleri Meslek Lisesi'nden 42 yıl evvel mezun olan 17 kişi ilk kez bir araya geldi.
42 Yıl Aradan Sonra İlk Buluşma
15:13
Ayaş Belediyesinin Düzenlediği Girişimcilik Kursu İkinci dönem KOSGEB girişimcilik kursunu tamamlayanlara sertifikaları verildi.
13:11
Türkiye Elmas Pazarından Payını Alacak Borsa İstanbul bünyesinde kurulan İstanbul Elmas Borsa’sında işlemlerin başlamasının ardından Dünya Elmas Borsaları Federasyonu’nun dikkatini çeken İstanbul’da önemli bir işbirliği anlaşması imzalandı.
Türkiye Elmas Pazarından Payını Alacak
15:37
Minderde Kıran Kırana Güreş Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde gerçekleştirilen Güreş il birinciliği müsabakalarında güreşçiler minderde kıran kırana mücadele ettiler.
Minderde Kıran Kırana Güreş
18:16
Kahramanmaraş'taki Trafik Kazası Dünürleri Bingöl'de şehit edilen başkomiser Hüseyin Hatipoğlu'nun ailesine taziyeye giderken trafik kazası sonucu hayatını kaybeden kişi toprağa verildi.
12:51
Göksun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Bingöl’de uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan komiser Hüseyin Hatipoğlu’nun akrabaları taziye yolunda trafik kazası geçirdi.
Göksun'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı
12:46
Göksun'da Şehit Taziyesine Giderken Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı Bingöl'deki saldırıda şehit olan komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun taziyesine giden akrabalarını taşıyan otomobil, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde tır ile çarpıştı.
Göksun'da Şehit Taziyesine Giderken Kaza: 1 Ölü, 2 Yaralı
12:25
Şehit Hatipoğlu'nun Yakınları Kaza Geçirdi: 1 Ölü, 2 Yaralı Bingöl'deki PKK terör örgütünün düzenlediği suikastte şehit olan Komiser Hüseyin Hatipoğlu'nun taziyesine giden akrabaları, trafik kazası geçirdi.
Şehit Hatipoğlu'nun Yakınları Kaza Geçirdi: 1 Ölü, 2 Yaralı
11:52
Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Göksun ilçesinde otomobilin tırla çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
11:36
Bu da 'Tahtalı Araba Yarışı' Heyecanı Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Muratlı köyünde, bu yıl ilk defa düzenlenen ’Üzüm Festivali ve Tahtalı Araba Yarışı’ ilginç görüntülere sahne oldu.
Bu da 'Tahtalı Araba Yarışı' Heyecanı
12:11
Yozgat'tan Avrupa Ülkelerine ve ABD'ye Kapari İhracatı Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde faaliyet gösteren bir firma, İtalya, İspanya, Almanya ve ABD'ye ilaç ve kozmetik sektöründe kullanılan kapari adlı bitkiden ihraç ediyor.
21:06
Bartın Valisi Azizoğlu, Yaşlılarla Sağlık İçin Yürüdü 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ‘Sağlık İçin Yürüyoruz.
Bartın Valisi Azizoğlu, Yaşlılarla Sağlık İçin Yürüdü
10:55
Beyşehir'de Mahalle Muhtarları İstişare Toplantısında Buluştu Beyşehir'de, üç ilçenin mahalle muhtarları düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
09:36
Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, Taşra Mahalleleri Ziyaret Ediyor Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçeye bağlı taşra mahallelerini ziyaret ediyor.
Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, Taşra Mahalleleri Ziyaret Ediyor
23:58
Halter: Türkiye 23 Yaş Altı ve Gençler Şampiyonası" - Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, "dopinge sıfır tolerans" sloganıyla yola çıktıklarını ve dopingi ortadan kaldırdıklarını söyledi.
Halter: Türkiye 23 Yaş Altı ve Gençler Şampiyonası' -
19:57
Kadın Polis Toprağa Verildi Konya’nın Derebucak ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybeden kadın polis memuru, son yolculuğuna uğurlandı.
Kadın Polis Toprağa Verildi
19:05
Halter: Türkiye 23 Yaş Altı ve Gençler Şampiyonası" Federasyon başkanı Taşpınar: "Dopinge sıfır tolerans sloganıyla yola çıkmıştık ve çok şükür dopingi birlikte ortadan kaldırdık”
18:10
Kazada Hayatını Kaybeden Kadın Polis Toprağa Verildi Konya’nın Derebucak ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybeden kadın polis memuru, son yolculuğuna uğurlandı.
Kazada Hayatını Kaybeden Kadın Polis Toprağa Verildi
15:09
KOSKİ Bölgedeki Su Sorunlarını Çözüyor KOSKİ Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçelerinde içme suyu sıkıntılarını çözmek için çalışmaları artırdı.
14:30
AK Parti'li Akış, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Beyşehir'de basın mensuplarıyla kahvaltı bir araya geldi.
AK Parti'li Akış, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:15:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ ÖZDEMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]