SON DAKİKA ALİ ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Ali Özkan Haberleri

 • 30 Mart 2017 16:58 Yeniköy Yolu İçin Önemli Gelişme Yeniköy Yolu İçin Önemli Gelişme Bursa’nın Karacabey ilçesinde Yeniköy yoluna bakanlıktan onay çıktı.
 • 29 Mart 2017 16:29 Karacabey Yollarına Makyaj Karacabey Yollarına Makyaj Bursa’nın Karacabey ilçesinde asfalt çalışmaları başladı.
 • 28 Mart 2017 20:12 Karacabey'e Modern Barınma Evi Karacabey'e Modern Barınma Evi Karacabey'e modern barınma eviBURSA - Bursa'daki barınma evinde her kış yüzlerce evsiz vatandaşa kucak açan Büyükşehir Belediyesi, Karacabey ilçesine de AŞ evi ve barınma evinden oluşan bir kompleks kazandırmak için proje çalışmalarına başladı.
 • 28 Mart 2017 14:53 Karacabey'de Teknosab Sevinci Karacabey'de Teknosab Sevinci Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçeye kurulacak TEKNOSAB’ın müteşebbis heyet toplantısına katıldı.
 • 28 Mart 2017 12:14 Lapseki Thk Olağan Kongresini Yaptı Lapseki Thk Olağan Kongresini Yaptı Çanakkale’nin Lapseki Türk Hava Kurumu (THK) Şubesi Olağan Kongresi sonucunda yeni şube başkanı Ali Özkan Aldemir oldu.
 • 27 Mart 2017 15:46 Vali Çınar'dan Köy Ziyaretleri Vali Çınar'dan Köy Ziyaretleri Bitlis Valisi Ahmet Çınar, Tatvan’a bağlı Suboyu köyünü ziyaret ettiVali Çınar, beraberindeki Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Fuat Güney, Tatvan 10.
 • 27 Mart 2017 15:42 Vali Çınar'dan Suboyu Köyüne Ziyaret Bitlis Valisi Ahmet Çınar, Tatvan ilçesine bağlı Suboyu köyünü ziyaret etti.
 • 27 Mart 2017 15:34 Karacabey'de Pavyonlar Tek Bölgede Toplanıyor Karacabey'de Pavyonlar Tek Bölgede Toplanıyor Bursa’nın Karacabey ilçesinde, vatandaşların ve esnafın talebi üzerine eğlence mekanları tek bir noktada toplanacak.
 • 26 Mart 2017 14:46 İş-Kur Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan Açıklaması İş-Kur Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan Açıklaması İş-Kur Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan, ’Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ projesi kapsamında Düzce’ye geldi.
 • 25 Mart 2017 14:28 İşsizlik Oranları Yıl Sonunda Tek Haneli Rakamlara Düşecek İşsizlik Oranları Yıl Sonunda Tek Haneli Rakamlara Düşecek" Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan, Milli İstihdam Seferberliği sonucunda işsizlik oranını tek haneli rakamlara indirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Bunu da gerçekleştireceğiz.
 • 25 Mart 2017 13:53 Karacabey'e Karacabey'e "Sosyal Hizmet Merkezi" Bursa’nın Karacabey ilçesine Sosyal Hizmet Merkezi açılacak.
 • 23 Mart 2017 17:20 Edirne'de İstihdam Fuarı 2017 Edirne Çalışma ve İş Kurumu ve Trakya Üniversitesi Kariyer Merkezi işbirliğiyle İstihdam Fuarı düzenlendi.
 • 22 Mart 2017 16:28 Karacabey Belediyesi 'Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları' Devam Ediyor Karacabey Belediyesi 'Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları' Devam Ediyor Karacabey Belediyesi tarafından, ‘Modern Belediyecilik’ anlayışı çerçevesinde her hafta daire müdürlerinin katılımı ile periyodik şekilde düzenlenen, ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantıları’nın bu haftaki bölümü, teknik personelin de katılımı ile daha geniş kapsamlı olarak gerçekleştirildi.
 • 22 Mart 2017 14:40 İstihdam" Öğrencinin Ayağına Geldi Öğrencileri işveren sektörüyle buluşturan Edirne İstihdam Fuarı (EDİF 2017) ziyarete açıldı.
 • 20 Mart 2017 15:12 Matlı ve Güncü'den Başkan Özkan'a Ziyaret Matlı ve Güncü'den Başkan Özkan'a Ziyaret Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü ile birlikte Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, ilçe meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
 • 18 Mart 2017 17:25 Türk Bayrağı Yerine Osmanlı Bayrağı Göndere Çekildi Türk Bayrağı Yerine Osmanlı Bayrağı Göndere Çekildi Bursa'da dün gönderdeki Türk bayrağının indirilerek yerine Osmanlı bayrağı asılması büyük tepki toplamıştı. Osmanlı bayrağını göndere çeken belediye çalışanı hakkında soruşturma başlatıldı.
 • 14 Mart 2017 13:47 İstihdam Seferberliğine Karacabey'den de Destek İstihdam Seferberliğine Karacabey'den de Destek Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ve Karacabey Ticaret Borsası işbirliğiyle Karacabey Kaymakamlığı himayelerinde ’İstihdam Seferberliği ve İşverene Sağlanan Teşvikler’ toplantısı yapıldı.
 • 13 Mart 2017 11:12 Karacabey'e Modern Barınma Evi Karacabey'e Modern Barınma Evi Bursa’daki barınma evinde her kış binlerce evsiz vatandaşa kucak açan Büyükşehir Belediyesi, Karacabey ilçesine de aşevi ve barınma evinden oluşan bir kompleks kazandırmak için proje çalışmalarına başladı.
 • 11 Mart 2017 23:30 Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı - Işkur Genel Müdür Vekili Özkan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdür Vekili Mehmet Ali Özkan, "Biz buradan işverenlerimize şunu söylüyoruz, süreç itibarıyla artık iş gücü maliyetlerinizin üçte biri gibi bir kısmı devlet tarafından gerçekleştiriliyor.
 • 11 Mart 2017 16:20 Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdür Vekili Mehmet Ali Özkan, "Biz buradan işverenlerimize şunu söylüyoruz, süreç itibarıyla artık iş gücü maliyetlerinizin üçte biri gibi bir kısmı devlet tarafından gerçekleştiriliyor.
 • 10 Mart 2017 14:23 Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı - Zonguldak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdür Vekili Mehmet Ali Özkan, bu yıl iş verenlerden ilave eleman almalarını ve işlerini genişletmelerini beklediklerini belirtti.
 • 10 Mart 2017 13:46 İşkur Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan Ziyaretler İçin Zonguldak'ta İşkur Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan Ziyaretler İçin Zonguldak'ta İŞKUR Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan ziyaretler için Zonguldak'taZONGULDAK - İŞKUR Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan, "Milli Seferberlik" adı altında işverenleri bilgilendirmek için Zonguldak'a geldi.
 • 10 Mart 2017 13:43 Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdür Vekili Mehmet Ali Özkan, bu yıl iş verenlerden ilave eleman almalarını ve işlerini genişletmelerini beklediklerini belirtti.
 • 09 Mart 2017 17:56 Roman Mahallesinin Muhtarından Uyuşturucuyla Mücadele Mitingi Roman Mahallesinin Muhtarından Uyuşturucuyla Mücadele Mitingi Roman mahallesinin muhtarından uyuşturucuyla mücadele mitingiBURSA - Bursa'nın Karacabey ilçesinde ağırlıklı olarak Roman vatandaşların yaşadığı mahallenin muhtarı, uyuşturucuyu protesto etmek için miting düzenledi.
 • 09 Mart 2017 16:16 Uyuşturucuya Savaş Açan Muhtar Miting Düzenledi BURSA'nın Karacabey İlçesi'nde, ağırlıklı olarak Romanların oturduğu Saadet Mahallesi Muhtarı Hüseyin Uzer, uyuşturucuyu protesto etmek için miting düzenledi.