SON DAKİKA ALİ SAHİN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Ali Sahin/biyografisi Haberleri

 • 15:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Yeniden bir koalisyon çıkarsa önümüzdeki yıl tekrar seçim ihtimalleri konuşuluyor.
 • 14:55AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "1 Kasım seçimlerinde duygularla değil akılla hareket edeceğiz.
 • 14:24Ak Partili Şahin: Tedbirlerin Alınması İcabet EderdiAk Partili Şahin: Tedbirlerin Alınması İcabet EderdiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Ankara'da meydana gelen patlamalarla ilgili, "Ankara'da bir yürüyüş yapılırken çevrede de çok ciddi aramaların yapılması, bu tür eylemlerin meydana gelmemesiyle ilgili tedbirlerin alınması icabet ederdi.
 • 14:10AK Parti'li Şahin: Tedbirlerin Alınması İcabet EderdiAK Parti'li Şahin: Tedbirlerin Alınması İcabet EderdiAnkara'da çok sayıda kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili açıklama yapan AK Partili Mehmet Ali Şahin, "Bu yürüyüş yapılırken tedbirlerin alınması gerekiyordu" dedi.
 • 13:28Ankara'daki Patlama - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞahinAnkara'daki Patlama - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞahinGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, seçim çalışması yürüttüğü Karabük'ün Yenice ilçesinde Ankara'da meydana gelen patlama ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
 • 13:14Şair Ali Emre ile "Şiirimizde 90'lar" Seminer Dizisi BaşlıyorZeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği ve Şair Ali Emre’nin sunumuyla gerçekleşecek “Şiirimizde 90’lar” seminer dizisinde, şiiri çevreleyen sosyal ve siyasal atmosfer, 90’lar şiirinin kendinden önceki ve sonraki dönemlerle ilişkisi, yakınlaşma ve ayrışma noktaları birlikte ele alınacak.
 • 12:39Burdur - Tedavisi Tamamlanan Tilki ve Şahin Doğaya SalındıBurdur - Tedavisi Tamamlanan Tilki ve Şahin Doğaya SalındıTedavisi tamamlanan tilki ve şahin doğaya salındı BURDUR'daki Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavileri tamamlanan tilki ve şahin, doğaya salındı.
 • 12:15Şair Ali Emre İle "Şiirimizde 90'Lar" Seminer Dizisi Başlıyor"Şiirimizde 90'lar" seminer dizisinde, şiiri çevreleyen sosyal ve siyasal atmosfer dikkate alınarak, 90'lar şiirinin kendinden önceki ve sonraki dönemlerle ilişkisi, yakınlaşma ve ayrışma noktaları birlikte ele alınacak.
 • 10:44Tedavisi Tamamlanan Tilki ve Şahin Doğaya SalındıTedavisi Tamamlanan Tilki ve Şahin Doğaya SalındıBurdur'daki Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavileri tamamlanan tilki ve şahin, doğaya salındı.
 • 02:17Memur-Sen Genel Başkanı Ali YalçınMemur-Sen Genel Başkanı Ali YalçınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntüler- Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın konuşması Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: - "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" dedi.
 • 23:19Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "1 Kasım'dan istikrar çıkmalı. Bu ülkenin bir daha istikrarsızlığı kaldırabilecek gücü yok. Bu kadar planların, mizansenlerin bu ülke üzerinde operasyon yapmak için uygulandığı bir ortamda bu ülkenin güçsüz olmaya şansı yok" dedi.
 • 21:59Şahin: Şahin: "Gençlerimizi En İyi Şekilde Geleceğe Hazırlamaya İhtiyacımız Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Törenden detaylar - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması - Dua edilmesi ve kurdele kesilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Bizim gençlerimizi en iyi şekilde eğitmeye ve geleceğe hazırlamaya ihtiyacımız var" dedi.
 • 21:54İlk Startı Anıtparkta Vali Ali Fidan Verdiİlk Startı Anıtparkta Vali Ali Fidan Verdi10-11 Ekim tarihlerinde Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde yapılacak olan Türkiye Off-Road Şampiyonası 5. Ayağının seramoni startı Anıtprak’ta yapılan törenle Vali Ali Fidan tarafından verildi.
 • 21:00Şahin: Şahin: "Türkiye'nin Geçtiğimiz Şu Süreçte Belirsizliklere Hiç Tahammülü Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Törenden detaylar - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması - Dua edilmesi - Kurdelenin kesilmesi - Şahin'e tatlı ikram edilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Türkiye'nin geçtiğimiz şu süreçte belirsizliklere ve gelecekle ilgili endişe duymaya hiç tahammülü yok, bu lüksümüz de yok. Kendi içinde uyumlu bir hükümetle Türkiye'yi 2019'a, hatta 2023'lere taşımamız lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye'nin geçtiğimiz şu süreçte belirsizliklere ve gelecekle ilgili endişe duymaya hiç tahammülü yok, bu lüksümüz de yok. Kendi içinde uyumlu bir hükümetle Türkiye'yi 2019'a, hatta 2023'lere taşımamız lazım" dedi.
 • 19:49AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Bizim gençlerimizi en iyi şekilde eğitmeye ve geleceğe hazırlamaya ihtiyacımız var" dedi.
 • 19:25Şahin: Şahin: "Gecemizi Gündüzümüze Katıyoruz"AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, “Faydalı hizmetlerin bir an önce hayata geçmesi için gecemizi gündüzümüze katmak zorundayız" diye konuştu.
 • 18:45Şahin Sakem Şubesini Hizmete AçtıŞahin Sakem Şubesini Hizmete AçtıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi’nin (SAKEM) Esentepe şubesinin açılışını yaptı.
 • 16:41Şahin: Şahin: "Rusya Sonuçlarına Katlanmak Zorunda Kalır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in hastane ziyaretinden detaylar, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in soruları cevaplaması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Biz kendi sınırlarımızı koruruz.
 • 16:27Şahin ve Eroğlu, Rusya'nın Hava İhlaline Farklı Tondan Cevap VerdiŞahin ve Eroğlu, Rusya'nın Hava İhlaline Farklı Tondan Cevap VerdiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Rusya'dan anlayış beklediklerini söylerken, AK Partili Mehmet Ali Şahin, "Rusya sonuçlarına katlanmak zorundadır." dedi.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye'nin geçtiğimiz şu süreçte belirsizliklere ve gelecekle ilgili endişe duymaya hiç tahammülü yok, bu lüksümüz de yok. Kendi içinde uyumlu bir hükümetle Türkiye'yi 2019'a, hatta 2023'lere taşımamız lazım" dedi.
 • 14:53Karabük Ak Partili Şahin: Rusya Sonuçlarına Katlanmak Zorunda KalırKarabük Ak Partili Şahin: Rusya Sonuçlarına Katlanmak Zorunda KalırAk Partili Şahin: Rusya sonuçlarına katlanmak zorunda kalır Bülent DİKTEPE/ KARABÜK, (DHA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Rusya'nın Suriye'de bulunmasını, zaman zaman sınır ihlali yapmasını anlayamadıklarını belirterek, "Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız uyarılarda bulunuyor.
 • 14:45Ak Partili Şahin: Rusya Sonuçlarına Katlanmak Zorunda KalırAk Partili Şahin: Rusya Sonuçlarına Katlanmak Zorunda KalırAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Rusya'nın Suriye'de bulunmasını, zaman zaman sınır ihlali yapmasını anlayamadıklarını belirterek, "Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız uyarılarda bulunuyor.
 • 14:18AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Biz kendi sınırlarımızı koruruz.
 • 14:15Şahin Eleştiri Odağındaki Hastane Binasını Ziyaret EttiŞahin Eleştiri Odağındaki Hastane Binasını Ziyaret EttiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, muhalefet partilerinin “İktidar partisi Bayır Mahalledeki Hastaneyi kapatıyor” şeklindeki iddialarına yerinde cevap verdi.
 • 11:29Ali Babacan'dan ATO'ya ZiyaretAli Babacan'dan ATO'ya ZiyaretAK Parti Ankara Milletvekili Adayı ve eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, seçim çalışmaları kapsamında Ankara Ticaret Odası’nı (ATO) ziyaret etti.
 • 09:55Bb Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan AçıklamasıBb Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan AçıklamasıBüyükşehir Belediye Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, ‘Şeytanın bacağını kırdık.
 • 09:19Kadirli Eski Belediye Başkanı Ali Kıvrak Kazada Ağır YaralandıKadirli Eski Belediye Başkanı Ali Kıvrak Kazada Ağır YaralandıOsmaniye’nin Kadirli ilçesinin eski Belediye Başkanı Ali Kıvrak, Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı.
 • 20:47Milletvekili Adayı Ali Osman Demirtaş, Büfeden Seçim Konuşması YaptıMilletvekili Adayı Ali Osman Demirtaş, Büfeden Seçim Konuşması YaptıBursa'dan bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, çay bahçesindeki büfenin penceresinden seçim konuşması yaptı. Demirtaş'ı kimse dinlemedi.
 • 19:35MHP Battalgazi İlçe Başkanı Şahin AçıklamasıMHP Battalgazi İlçe Başkanı Şahin AçıklamasıMHP Battal Gazi ilçe Başkanı Şahin, 1 Kasım seçimlerinin yol haritası olacağını ifade etti.
 • 18:41Fatma Şahin, Yurt Öğrencilerinin Ulaşımını KolaylaştırdıFatma Şahin, Yurt Öğrencilerinin Ulaşımını KolaylaştırdıGaziantep’te ulaşım ve yemek gibi sorunları bulunan öğrencilerin yardımına Gaziantep Büyükşehir Beledye Başkanı Fatma Şahin yetişti.
 • 18:01Ali Ercoşkun'dan Yayla Evleri MüjdesiAli Ercoşkun'dan Yayla Evleri MüjdesiAK Parti Bolu Milletvekili ve 1’inci sıra adayı Ali Ercoşkun, “Bolu’da yayla evleri sorunların çözüyoruz ve çözmeye devam edeceğiz.
 • 18:01AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin AçıklamasıAK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin AçıklamasıAK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, "Yeni Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için 1 Kasım seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz” dedi.
 • 16:47Şahin, Pazarcı Esnafını Ziyaret EttiŞahin, Pazarcı Esnafını Ziyaret EttiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili vekili adayı Mehmet Ali Şahin, Eskipazar ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 16:38Şahin: Kanun ve Yönetmelikleri Helvadan Putlara ÇevirmeyinŞahin: Kanun ve Yönetmelikleri Helvadan Putlara ÇevirmeyinTüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nı uyardı.
 • 15:58Karabük - Ak Partili Şahin: Bizim Muhatabımız AB Tüzel KişiliğidirKarabük - Ak Partili Şahin: Bizim Muhatabımız AB Tüzel KişiliğidirAk Partili Şahin: Bizim muhatabımız AB tüzel kişiliğidir Bülent DİKTEPE/ KARABÜK, (DHA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, "Türkiye'nin AB üyeliğine her zaman karşıydım. Hala karşıyım" açıklamasıyla ilgili, "Bizim muhatabımız tek tek AB ülkeleri değil, AB'nin tüzel kişiliğidir.
 • 15:20Tüketicielr Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin AçıklamasıTüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin tüketicileri ve bakanlığı uyardı.
 • 15:15Şahin Tam GazŞahin Tam GazAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • 15:06Şahin: Şahin: "Muhatabımız AB'nin Tüzel Kişiliğidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Türkiye'ye Avrupa Birliği'ne katılım müzakereleri yapma kararını AB vermiştir.
 • 14:19AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye'ye Avrupa Birliği'ne katılım müzakereleri yapma kararını AB vermiştir.
 • 14:08Ak Partili Şahin: Bizim Muhatabımız AB Tüzel KişiliğidirAk Partili Şahin: Bizim Muhatabımız AB Tüzel KişiliğidirAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Almanya Başbakanı Angela Merkel'in, "Türkiye'nin AB üyeliğine her zaman karşıydım. Hala karşıyım" açıklamasıyla ilgili, "Bizim muhatabımız tek tek AB ülkeleri değil, AB'nin tüzel kişiliğidir.
 • 00:18AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞahinAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞahinGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detaylar - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "AK Parti pazar günü seçim beyannamesini açıkladı.
 • 23:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin seçim beyannamesini açıkladığını, kamuoyunda ciddi bir kabul gördüğünü ve beklentileri büyük ölçüde karşılayan bir beyanname olarak algılandığını, çarşı-piyasanın 1 Kasım'da ortaya çıkacak siyasi tabloyu satın aldığını dile getirerek, "Borsa yükselmeye başladı, döviz düşmeye başladı.
 • 22:58Ak Partili Şahin: Ak Partili Şahin: "1 Kasım Seçim Akşamı Sandıktan Tek Başına AK Parti'nin İktidarı Çıkacak"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, yayınladıkları seçim beyannamelerinin kamuoyunda ciddi bir kabul gördüğünü söyleyerek, “Şimdi çarşı piyasa 1 Kasım’da ortaya çıkacak siyasi tabloyu satın aldı.
 • 22:45Şahin: Şahin: "Ak Parti Yeniden Tek Başına İktidara Doğru Hızla Koşuyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in dernek ziyareti-Şahin'in vatandaşlarla tokalaşması -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in Ankara caddesindeki esnaf ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" dedi.
 • 21:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" dedi.
 • 20:39Şahin: Şahin: "Vergili'nin Aklına AK Parti'nin Burada 2-0 Yapacağı Yerleşmiş"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehmet Ali Şahin'in açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin aklına AK Parti'nin burada 2-0 yapacağı yerleşmiş" dedi.
 • 20:31İran'ın Dini Lideri Hamaney'in Başdanışmanı Ali Ekber Velayetiİran'ın Dini Lideri Hamaney'in Başdanışmanı Ali Ekber VelayetiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Ekber Velayeti'nin basın açıklaması İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in Başdanışmanı Ali Ekber Velayeti, Rusya'nın Suriye'de ılımlı muhalifleri hedef alan hava saldırılarıyla ilgili, Suriye sorununun askeri yöntemlerle çözülemeyeceğini söyledi.
 • 19:13Başkan Şahin, 991 Yetim Çocuğun Hayalini GerçekleştirdiBaşkan Şahin, 991 Yetim Çocuğun Hayalini GerçekleştirdiGaziantep Büyükşehir Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezi, yaklaşık bir yıl içerisinde 991 yetim çocuğu ulaşarak dileklerini gerçekleştirdi.
 • 18:58Sankon İzmir İl Başkanı Ali Solak OlduSankon İzmir İl Başkanı Ali Solak OlduTürkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) İzmir İl Başkanlığı’na iş adamı Ali Naki Solak getirildi.
 • 18:11AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin AçıklamasıAK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin AçıklamasıAK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çekti.