SON DAKİKA ALİ ÜNAL HABERLERİ

Son Dakika Ali Ünal Haberleri

 • 15:15 Yunak'ta 19 Mayıs Kutlamaları Yunak'ta 19 Mayıs Kutlamaları Konya’nın Yunak ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 11:54 Urla'ya 400 Kişi Kapasiteli Cami Urla'ya 400 Kişi Kapasiteli Cami İzmir’in Urla ilçesi Gülbahçe Mahallesinde Gümüşkoy Melek Camii’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 08:50 Gümüşkoy Melek Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti Gümüşkoy Melek Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti İzmir'in Urla ilçesi Gülbahçe Mahallesi'nde Gümüşkoy Melek Camii'nin temel atma töreni gerçekleşti.
 • 21:03 Urla'da Cami İnşaatı Temel Atma Töreni Urla'da Gülbahçe Mahallesi'nde bir süre önce inşaatına başlanan Gümüşkoy Melek Camisi'nin resmi temel atma töreni yapıldı.
 • 11:26 Şehit Anneleri Urla'da Unutulmadı Şehit Anneleri Urla'da Unutulmadı Şehit anneleri anneler gününde Urla’da unutulmayarak acılara ortak olundu.
 • 17:16 3. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi Başladı 3. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi Başladı Erciyes Üniversitesi(ERÜ), Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) ve Deneysel Hematoloji Derneği ortaklığında düzenlenen 3. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi başladı.
 • 16:28 5 Kişinin Öldüğü Kazada Şoföre 18 Bin Lira Para Cezası 5 Kişinin Öldüğü Kazada Şoföre 18 Bin Lira Para Cezası Kastamonu'da meydana gelen kazada 5 kişinin ölümüne sebebiyet verdiği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan kamyon sürücüsü, 18 bin 200 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 15:00 5 Kişinin Öldüğü Kazada Kamyon Sürücüsüne 18 Bin Lira Ceza 5 Kişinin Öldüğü Kazada Kamyon Sürücüsüne 18 Bin Lira Ceza Kastamonu'da, 5 kişinin öldüğü kazada tutuksuz yargılanan kamyon sürücüsü Muzaffer Kayış'a, 18 bin 200 lira adli para cezası verildi.
 • 18:30 Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Şahinbey KarataşHakemler: Ali Serkan Emlek, Mehmet Serdar Ünal, Mehmet Karabilecen Royal Halı Gaziantep: Rautins 19, King 11, Altan Erol 8, Colloway 14, Williams 11, Ruzic, Balazic 10, Stone, Can Uğur Öğüt 2, Erden EryüzFenerbahçe: Sloukas 10, Bogdanovic 16, Datome, Kalinic 5, Udoh 15, Barış Hersek, Melih Mahmutoğlu 10, Antic 3, Ali Muhammed 241. Periyot: 20-21 Devre: 33-47 3. Periyot: 56-655 faulle çıkan: 36.13 Williams (Royal Halı Gaziantep)Spor Toto Basketbol Ligi'nin 28. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Royal Halı Gaziantep'i 83-75 yendi.
 • 17:11 Eskişehirspor'un Eski Kulüp Başkanları Yargılanıyor Eskişehirspor'un Eski Kulüp Başkanları Yargılanıyor Eskişehirspor'da daha önce ikisi de kulüp başkanlığı yapan Halil Ünal ile ağabeyi Zeki Ünal, kaleci Sinan Ören'in alacağını ödemedikleri iddiasıyla Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanıyor.
 • 10:22 Kansere Karşı Kansere Karşı "Arı Zehri" Önerisi Kanserden korunmak ve onu yenmek için en önemli nokta, vücudun savunma sisteminin güçlü tutulması. Bu noktada uzmanların işaret ettiği savaşçılar arasında arı ürünleri önemli yer tutuyor.
 • 14:47 Kansere Karşı Kansere Karşı "Arı Zehri" Önerisi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal'ın röportajı Kansere karşı "arı zehri" önerisi ERÜ Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünal: "Kanserden korunmak ve kanseri yenmek için en önemli konu vücudun savunma sisteminin güçlü tutulmasıdır.
 • 12:02 Kansere Karşı "Arı Zehri" Önerisi Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal, vücudun savunma sistemini güçlendiren en doğal ve en kuvvetli kaynak olarak bilinen başta arı zehri olmak üzere bal, propolis ve arı sütü gibi ürünlerin kanserden koruduğunu ve kanseri yenmeye yardımcı olduğunu söyledi.
 • 11:11 Türkiye Kendi Kan İlacını Üretmeye Hazırlanıyor Türk Kızılayı Genel Başkan Vekili Kerem Kınık, Türkiye'yi kan ilacı konusunda dışa bağımlılıktan kurtaracak "plazma fraksinasyon fabrikası"nın bu yıl kurulacağını bildirdi.
 • 11:57 Sosyal Medyadan Talep Geldi, Başkan Şehri Bayraklarla Süslettirdi Sosyal Medyadan Talep Geldi, Başkan Şehri Bayraklarla Süslettirdi Ankara’da yaşanan bombalı saldırı sonrası Elazığlılar, sosyal medyadan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan şehri Türk bayraklarıyla süslemesini istedi.
 • 17:33 Yunak'ta Yunak'ta "Çanakkale ve Namazla Diriliş" Konulu Tiyatro Konya’nın Yunak ilçesinde Çanakkale Zaferi etkinleri kapsamında "Çanakkale ve Namazla Diriliş" konulu tiyatro gösterimi düzenlendi.
 • 15:51 Şahin Alpay: Türkiye'de Hukuk Devletinin Ortadan Kalktığını Görüyoruz Zaman gazetesi yazarı Şahin Alpay, kayyım iddialarına yönelik yaptığı açıklamada, “Türkiye’de adım adım demokrasinin, özgürlüklerin, hukuk devletinin ortadan kaldırıldığı bir süreci yaşıyoruz.
 • 16:58 Palandöken'de Uluslararası Kar Çalıştayı Palandöken'de Uluslararası Kar Çalıştayı Yıldızı her geçen gün parlayan Palandöken Kayak Merkezi’nde Dünya’nın sayılı meteoroloji, iklim ve kar uzmanları bir araya geldi.
 • 15:51 İklim ve Kar Uzmanları Palandöken'de İklim ve Kar Uzmanları Palandöken'de Avrupa Birliğine üye 28 ülkenin yer aldığı uluslararası projede görev alan meteoroloji, iklim, kar uzmanları Yukarı Fırat ve Karasu havzalarında inceleme- araştırma yapmak için Palandöken'e kamp kurdu.
 • 15:15 Kar Uzmanları Palandöken'de Buluştu Kar Uzmanları Palandöken'de Buluştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Uluslararası Harmosnow Çalıştayı toplantısı Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Şorman'ın sunumu Projenin Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Şensoy'un konuşması Dekan Şorman'ın konuşması Kar uzmanları Palandöken'de buluştu Meteoroloji, iklim ve kar uzmanları, Palandöken Dağı'nda düzenlenen uluslararası çalıştayda, kar ve su senaryoları üzerine çalışmak için bir araya geldi Projenin Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Doç. Dr. Şensoy: "Günlük ve sezonsal olarak tahminleri gerçekleştirmek ve böylece su kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanabilmek ve yönetebilmek amacımız" Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şorman: "Bu havzada (Yukarı Fırat) yapılabilecek çalışmalarla beklenen su savaşlarını önleyip kendi menfaatlerimizi, suyun kullanımını, elektrik üretimini, Harran Ovası'nın daha iyi sulanabilmesini sağlayabilirsek hem ürün artışını sağlamış oluruz hem de dışa olan doğalgaz bağımlılığımızı azaltmış oluruz" Meteoroloji, iklim ve kar uzmanları, Palandöken Dağı'nda düzenlenen uluslararası bir proje olan "Harmosnow Çalıştayı"nda kar ve su senaryoları üzerine çalışmak için toplandı.
 • 15:08 İklim ve Kar Uzmanları Palandöken'de İklim ve Kar Uzmanları Palandöken'de Avrupa Birliğine üye 28 ülkenin yer aldığı uluslararası projede görev alan meteoroloji, iklim, kar uzmanları Yukarı Fırat ve Karasu havzalarında inceleme- araştırma yapmak için Palandöken'e kamp kurdu.
 • 13:11 Kar Uzmanları Palandöken'de Buluştu Meteoroloji, iklim ve kar uzmanları, Palandöken Dağı'nda düzenlenen uluslararası bir proje olan "Harmosnow Çalıştayı"nda kar ve su senaryoları üzerine çalışmak için toplandı.
 • 13:36 Bilecik Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Kongresi Yapıldı Bilecik Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Kongresi Yapıldı BİLECİK (İHA) – Bilecik Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Kongre’sinde seçime tek liste giren mevcut başkan Ali Ünal tekrar birliğin başkan oldu.
 • 10:35 Gkm'de Atilla İlhan Dinletisi Gkm'de Atilla İlhan Dinletisi Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Türk Dili ve Edebiyatı Derneği Gebze Şubesi ünlü şair Atilla İlhan’ın anlatıldığı ve şiirlerinin seslendirildiği bir program düzenlendi.
 • 14:53 AK Parti Çanakkale İl Yönetimi Beli Oldu Ak Parti Çanakkale il yönetimi ve yönetim kurulu üyeleri belli oldu.
 • 21:01 Şehit Özel Harekat Polisi Osman Yurt'un Ailesine Acı Haber Ulaştı Şehit Özel Harekat Polisi Osman Yurt'un Ailesine Acı Haber Ulaştı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin evinden detaylar Eve asılan Türk bayrağından detaylar Şehidin annesinden detaylar Şehidin çocuklarından detaylar Şehidin ağabeyinin konuşması Cizre'deki terör saldırısı Terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Osman Yurt'un, Ordu'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı Şehidin üç oğluna acı haber, okullarında sağlık ekiplerinin gözetiminde verildi Ağabey Dursun Ali Yurt: "Bu vatanı terör örgütü bölemez. Allah'ın izniyle şehit kanları dökülen bu vatan, her zaman dimdik ayakta duracak" Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Osman Yurt'un (43), Ordu'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • 19:34 Cizre'deki Terör Saldırısı Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Osman Yurt'un (43), Ordu'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • 15:15 Parasını Alamayan Kaleci Sinan, Eski Kulüp Başkanı Halil Ünal'dan Şikayetçi Oldu Parasını Alamayan Kaleci Sinan, Eski Kulüp Başkanı Halil Ünal'dan Şikayetçi Oldu Eskişehirspor'un kalecisi Sinan Ören, 375 bin lira alacağı ödenmediği iddiasıyla eski Kulüp başkanı Halil Ünal hakkında şikayetçi oldu.
 • 14:34 Eskişehirspor'un Eski Başkanlarından Ünal'ın Yargılandığı Dava Eskişehirspor'da kaleci Sinan Ören'e 2012 yılında sözleşmesi gereği vadedilen dairenin verilmediği ve çeklerin ödenmediği iddiasıyla açılan davada, dönemin kulüp başkanı Halil Ünal'ın aralarında bulunduğu 6 kişinin yargılanmasına başlandı.
 • 12:36 Bilecik'teki Tabela Krizi Mutlu Sonla Bitti Bilecik'teki Tabela Krizi Mutlu Sonla Bitti Geçtiğimiz günlerde Demokrat Parti (DP) tabelasını sökerek yerine kendi iş yerinin tabelasını asan firma yetkilisi, partililerden özür dileyerek DP tabelasını eski yerine yeniden taktırdı.
 • 18:30 Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Uşak Üniversitesi Hakemler: Ali Serkan Emlek, Mehmet Serdar Ünal, Ozan Çakar Muratbey Uşak Sportif: Andre Harris 9, Mesut Ademoğlu 3, Watson 21, Birch 12, Can Korkmaz 3, Yunus Akçay, Paul Harris 7, Angelo Harrison 10, Kairys 9, Şahin Ekmen Rönesans TED Ankara Kolejliler: Dragicevic 8, Alper Özcan 2, Caner Erdeniz 3, Gecevicius 6, Erol Can Çinko 3, Elegar 13, İzzet Türkyılmaz, Lucas 13, Sanikidze 16, Tomas 3 1. Periyot: 21-27 Devre: 39-43 3. Periyot: 59-53 Spor Toto Basketbol Ligi 17. hafta maçında, Muratbey Uşak Sportif, sahasında Rönesans TED Ankara Kolejliler'i 74-67 yendi.
 • 17:40 Demokrat Parti Tabelasını İndirip Kendi Reklam Tabelasını Taktılar Demokrat Parti Tabelasını İndirip Kendi Reklam Tabelasını Taktılar Bilecik’te Demokrat Parti (DP) tabelasının reklamcılar tarafından sökülmesi, partililer, bina sahibi ve dükkan sahibi arasında tartışmalara sebep olunca polis olaya müdahale etti.
 • 11:54 Kansere ve Gribe Karşı Nar Tüketin Önerisi Kansere ve Gribe Karşı Nar Tüketin Önerisi Görüntü Dökümü : Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal ile röportaj Kansere ve gribe karşı nar tüketin önerisi C vitamini yönünden zengin ve antioksidan özelliği olan narın, hem kansere hem de gribal enfeksiyonlara karşı koruyucu bir kalkan olduğu bildirildi Prof. Dr. Ali Ünal: "Kışın C vitamini açısından oldukça zengin nar veya taze sıkılmış nar suyu tüketilmesi immün sisteminin direncini artırır. Ayrıca antioksidan özelliği olan A ve E vitamini de içeren nar, uzun vadede vücutta oluşabilecek kanser hücrelerini yok eder" "Gribe yakalanan insanlar da nar tüketmesi durumunda hastalığı daha kolay ve kısa sürede atlatabilir" MUSA ÖZYÜREK - C vitamini açısından zengin ve antioksidan özelliği olan nar tüketerek hem kanserden hem de gribal enfeksiyonlardan korunulabileceği belirtildi.
 • 11:13 Kansere ve Gribe Karşı Nar Tüketin Önerisi C vitamini açısından zengin ve antioksidan özelliği olan nar tüketerek hem kanserden hem de gribal enfeksiyonlardan korunulabileceği belirtildi.
 • 14:33 Beypazarı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı Beypazarı İlçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 19:22 Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Gazanfer Bilge Hakemler: Ali Serkan Emlek, Mehmet Serdar Ünal, Kerem Baki Demir İnşaat Büyükçekmece: Walker 18, Ceyhun Altay 11, Roll 27, Seawright 6, Robinson 2, Eldridge 5, Burak Can Yıldızlı 2, Samardjiski 4, Yunus Emre Sonsırma, Tayfun Erülkü Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor: Warren 13, Perkins 5, Crocker 13, Ivanov 3, Jackson 16, Hosley 9, Nikolov, Can Özcan 6, Mutlu Demir 2 1. Periyot: 19-15 Devre: 30-32 3. Periyot: 50-44 Spor Toto Basketbol Ligi'nin 13. haftasında Demir İnşaat Büyükçekmece, Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor'u 75-67 yendi.
 • 23:31 Anadolu Efes, Fenerbahçe'yi 93-84 Yendi Anadolu Efes, Fenerbahçe'yi 93-84 Yendi Türkiye Ligi'nde Anadolu Efes, evinde Fenerbahçe'yi 93-84 yendi. Karşılaşmada en skorer isim 25 sayıyla Ali Muhammed oldu.
 • 21:05 Erü'de Rektörlük Seçimleri Erciyes Üniversitesi'nde rektörlük seçimleri Sabancı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 • 19:53 Erü Rektör Adaylık Seçimlerinde İlk 6 İsim Belli Oldu Erü Rektör Adaylık Seçimlerinde İlk 6 İsim Belli Oldu Erciyes Üniversitesinde (ERÜ) rektör adaylığı için yapılan seçim tamamlandı.
 • 12:05 Erü'de Seçim Heyecanı Erü'de Seçim Heyecanı Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektör Adayı Belirleme Seçimi için oy verme işlemi başladı.
 • 14:48 Şehit Polis Fatih Dik Parkı Açıldı Şehit Polis Fatih Dik Parkı Açıldı Bingöl’ün Karlıova ilçesinde, zırhlı aracın devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Fatih Dik anısına İzmir’in Urla ilçesinde düzenlenen parkın açılışı yapıldı.
 • 10:36 TÜPRAŞ Güvenlik Amiri Emekli Oldu TÜPRAŞ Güvenlik Amiri Emekli Oldu TÜPRAŞ Batman Rafinerisi Güvenlik Amiri Ali Ünal Demirel, emekli oldu.
 • 15:39 Reina "Tanınmış Marka" Olarak Tescillendi Patent konusunda Adres Patent'ten danışmanlık hizmeti alan ünlü gece kulübü Reina, "Tanınmış Marka" olarak tescillendi.
 • 12:24 Reina 'Tanınmış Marka' Olarak Kabul Edildi Reina 'Tanınmış Marka' Olarak Kabul Edildi Türk Patent Enstitüsü (TPE) ünlü gece kulübü Reina’yı ’Tanınmış Marka’ statüsü almaya layık görüldü.
 • 11:09 Erciyes Üniversitesi'nde 17 Aralık Heyecanı Erciyes Üniversitesi'nde 17 Aralık Heyecanı Erciyes Üniversitesi’nde rektörlük seçimi 17 Aralık’ta yapılacak.
 • 13:09 Ankara'ya Kar Yağdı, Gölbaşı Gölü Kuşlara Kaldı Ankara'ya Kar Yağdı, Gölbaşı Gölü Kuşlara Kaldı Ankara’ya yağan mevsimin ilk karı sonrasında her zaman kalabalık olan Gölbaşı Gölü kuşlara kaldı.
 • 16:34 Erü Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Ünal Gazeteciler Cemiyeti'ni Ziyaret Etti Erü Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Ünal Gazeteciler Cemiyeti'ni Ziyaret Etti Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Ünal Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
 • 11:06 Haricilik ve Neo-Hariciler Kitap Fuarında Konuşuldu Haricilik ve Neo-Hariciler Kitap Fuarında Konuşuldu Dr. Ali Ünsal’ın 'Haricilik ve Neo-Hariciler' kitabı, 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda okuyucuyla buluştu.
 • 09:55 "Neo-Hariciler" Tüyap Kitap Fuarında Konuşuldu Dünden Bugüne Haricilik ve Neo-Hariciler Tüyap Kitap Fuarı'nda Düzenlenen Panelde Konuşuldu.
 • 09:22 "Günümüz Haricileri" Tüyap Kitap Fuarında Konuşuluyor "Dünden Bugüne Haricilik ve Neo-Hariciler" Kitabının Yazarı Dr. Ali Ünsal İstanbul TÜYAP Kitap Fuarında!