19:0100
SON DAKİKA ALISVERIS HABERLERİ

Son Dakika Alısverıs Haberleri

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Bugün 18:12)

   

  Edirne Belediyesi Kandil Simidi Geleneğini Bozmadı

  Edirne Belediyesi Kandil Simidi Geleneğini Bozmadı

  Edirne Belediye Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Kandil Simidi ikramı, Kadir Gecesi’nde dağıtıldı. (Bugün 17:46)

   

  Optimum Ailesi İftarda Buluştu

  Optimum Ailesi İftarda Buluştu

  İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Yönetimi, “İş ortağı” olarak nitelendirdikleri kiracılarıyla iftar sofrasında bir araya geldi. (Bugün 17:19)

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (Bugün 12:54)

   

  Dargeçit'te Bayram Alışverişi Başladı

  Dargeçit ilçesinde havaların aşırı sıcak olması nedeniyle akşam saatlerinde başlayan bayram alışverişi sahura kadar sürüyor. (Bugün 12:44)

   

  Bayramda Sahte Tebrik Kartlarına Dikkat

  ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Akkoyunlu: "Bayram dönemlerinde sahte tebrik kartlarıyla çok karşılaşıyoruz. (Bugün 12:33)

   

  Migros'tan Çocuklara Bayram Harçlığı

  Migros'tan Çocuklara Bayram Harçlığı

  Migros, bayramın ilk günü MMM Migros, 5M Migros ve Maxi Tansaş mağazalarına bayramlaşmaya gelen çocuklara, bayram harçlığı olarak 5 liralık hediye çeki verecek. (Bugün 12:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 19:01:26. #1.11#