18:3900
SON DAKİKA ALMANYA HABERLERİ

Son Dakika Almanya Haberleri

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  - Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı- Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi- Mayın (Bugün 13:56)

   

  Çocuklar İçin Ataşehir - Monheim Kardeş Şehir Olacaklar

  Almanya'nın Köln eyaletine bağlı Monheim'ın Belediye Başkanı Daniel Zimmerman, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'yi ziyaret etti. (Bugün 13:47)

   

  İKMİB, Türk Medikal Sektörünü Dünyaya Açıyor

  Medikalde Türkiye algısını yükselterek katma değeri yüzde 20 artıracaklar (Bugün 13:42)

   

  Her 3 Kişiden Biri Dişini Günde 1 Kez Dahi Fırçalamıyor

  Her 3 Kişiden Biri Dişini Günde 1 Kez Dahi Fırçalamıyor

  Antalya Diş Hekimleri Odası Başkanı Hüseyin Tunç, ağız-diş sağlığının önemine dikkat çekerek, "Türkiye'de yılda 1 kişiye 1 diş fırçası bile düşmemekte, her iki evden birine hiç diş fırçası girmemektedir. (Bugün 13:38)

   

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi Mayın Filosu (Bugün 13:06)

   

  Almanya'da Mölln Faciasının 22. Yıl Dönümü

  Mölln kentinde 23 Kasım 1992 tarihinde aşırı sağcılar tarafından kundaklanan evde hayatını kaybeden Türkler anılacak. (Bugün 13:06)

   

  İran ile Nükleer Müzakereler

  İran İslami Şura Meclisi Milli Güvenlik ve Dış Siyaset Komisyonu Başkanı Burucerdi: "İran ve 5+1 grubunun nihai anlaşmaya varamamasının asıl nedeni, ABD Kongresi'ndeki Siyonist lobilerdir" (Bugün 13:05)

   

  Türkiye Karate Federasyonu'ndan Bir İlk

  Türkiye Karate Federasyonu'ndan Bir İlk

  Samsun’da devam eden Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası ile eş zamanlı olarak Kan Bağışı kampanyası düzenleyen Türkiye Karate Federasyonu, Türk Kızılayı ile işbirliği yapan ilk federasyon oldu. (Bugün 12:59)

   

  Turizmci Dilek Araç'tan Önemli Çağrı!

  Turizmci Dilek Araç'tan Önemli Çağrı!

  İzmir’de kongre turizmi alanında 20 yıllık tecrübeye sahip Dilek Araç, İzmir’in sağlık turizminden yılda 1 milyar dolar kazanmayı kendisine hedef olarak koyması gerektiğini belirtti. (Bugün 12:57)

   

  Son Bir Yılda Cumhuriyet Tarihinde İmha Edilen Kadar Mayın İmha Ettik'

  Türkiye’nin evsahipliğinde, NATO ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı unsurlarının katılımıyla icra edilen "Nusret-2014 Davet Tatbikatı" ile ilgili gazetecilere brifing verildi. (Bugün 12:55)

   

  Safet Susiç: Türkiye'de Fatih Terim'i Niye Görevden Almadılar

  Safet Susiç: Türkiye'de Fatih Terim'i Niye Görevden Almadılar

  Bosna-Hersek Milli Takımı'yla yolları ayrılan Safet Susic, görevden alınmasıyla ilgili yaptığı açıklamada "Türkiye'deki Fatih Terim neden görevinden alınmadı?" dedi. (Bugün 12:33)

   

  Karate Federasyonu Başkanı ve Antrenörler Kan Verdi

  Karate Federasyonu Başkanı ve Antrenörler Kan Verdi

  'Kan Bağışı' kampanyası kapsamında Samsun'da bulunan Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve antrenörler Kızılay'a kan bağışında bulundu. (Bugün 12:32)

   

  Efsane Aşkları" Buluşturan Müzeye Ziyaretçi Akını

  Amasya Belediyesi tarafından yaptırılan, Anadolu'da ve dünyada "efsane" olarak nitelendirilen aşkların maket, heykel ve rölyef gibi materyallerle özel dekor ve efektler eşliğinde anlatıldığı Ferhat ile Şirin Aşıklar Müzesi'ni, şubat ayından bu yana 70 bin kişi ziyaret etti Belediye Başkanı Özdemir: "Efsaneleşmiş. (Bugün 12:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 18:39:40. #1.12#