SON DAKİKA ALMUS HABERLERİ

Son Dakika Almus Haberleri

23:09
Yanan Minibüsteki Çocuk Hayatını Kaybetti Tokat’ın Almus ilçesinde LPG'li minibüste meydana gelen patlama sonucunda çıkan yangında 3 yaşındaki bir çocuk öldü.
21:28
Almus'ta LPG'li Minibüs Patladı, 3 Yaşındaki Çocuk Öldü Tokat'ın Almus ilçesinde LPG'li bir minibüsün patlaması sonucu içinde uyumakta olan 3 yaşındaki Ahmat Altın yaşamını yitirdi.
Almus'ta LPG'li Minibüs Patladı, 3 Yaşındaki Çocuk Öldü
15:59
Yaralı Bulunan Yavru Ayı Tedaviye Alındı Tokat'ın Almus ilçesinde Teknecik köyü ormanlık alanda yaralı bir ayı yavrusu bulundu.
Yaralı Bulunan Yavru Ayı Tedaviye Alındı
15:28
Yaralı Bulunan Yavru Ayı Tedavi Altına Alındı TOKAT'ın Almus ilçesinde Teknecik köyü ormanlık alanda yaralı bir ayı yavrusu bulundu.
Yaralı Bulunan Yavru Ayı Tedavi Altına Alındı
15:17
Yaralı Bulunan Yavru Ayı Tedaviye Alındı Tokat'ın Almus ilçesinde Teknecik köyü ormanlık alanda yaralı bir ayı yavrusu bulundu.
15:53
Tokat'ta Kkka Hastalığı Şüphesiyle Ölüm Tedavi gördüğü GOÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yaşamını yitiren kişinin cenazesi, Almus'ta toprağa verildi.
14:22
Üniversiteli Gençler, Tokat'ın Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Keşfetti Tokat’ta "Gönüllü Turizm Elçileri Projesi" kapsamında 150 üniversite öğrencisi Ballıca Mağarası, Kaz Gölü ve Mahperi Hatun Kervansarayı'nı gezdi.
Üniversiteli Gençler, Tokat'ın Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Keşfetti
11:46
Cezasını Bahçıvanlık Yaparak Çekiyor Tokat'ın Almus ilçesinde arkadaşını darbettiği gerekçesiyle 350 gün hapisle cezalandırılan ve bir hafta cezaevinde kalan 44 yaşındaki Selahattin Tozalan, cezasının kalan kısmını, denetimli serbestlik uygulaması kapsamında Almus Devlet Hastanesi'nin bahçesini düzenleyerek çekiyor Kamu yararına 115 gün.
13:29
Tokat'ta Kkka Hastalığı Şüphesiyle Ölüm Tedavi gördüğü GOÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yaşamını yitiren kadının cenazesi, Almus'ta toprağa verildi.
12:25
Tokat'ta 5 Çocuk Annesi Kadın Kene Kurbanı Tokat'ta kene ısırması sonrası KKKA hastalığına yakalanan 5 çocuk annesi 71 yaşındaki Gülsüm Pekar, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
16:40
Jandarma Bölge Komutanı İlbaş'tan, Arıkan'a Ziyaret Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş, Almus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Arıkan'ı makamında ziyaret etti.
18:14
Almus'ta Trafik Kazası: 3 Yaralı Almus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Almus'ta Trafik Kazası: 3 Yaralı
17:57
Kutlu Doğum Haftası Tokat'ın Almus ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında yemek verildi.
Kutlu Doğum Haftası
11:39
Samimi-Yet Projesi" Tokat'ın Almus ilçesinde "Samimi Yet Projesi" kapsamında ilçede eğitim gören 27 öğrenci sinemaya götürüldü.
14:09
2014 Yerel Seçim Sonuçları Sivas, Malatya, Tokat, Elazığ, Tunceli ve Erzincan'da, resmi olmayan sonuçlara göre, ilçe belediye başkanları belli oldu.
04:59
Tokat'ın İlçelerinde Ak Parti Kazandı Resmi olmayan sonuçlara göre, Tokat'ta belli olan ilçe belediye başkanlıklarının tamamını AK Parti aldı.
Tokat'ın İlçelerinde Ak Parti Kazandı
22:21
2014 Yerel Seçim Sonuçları Tokat'ın Almus ilçesinde, kesin olmayan sonuçlara göre, belediye başkanlığına AK Parti'nin adayı Hasan Hüseyin Arıkan seçildi.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
18:12
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Tokat'ta jandarma ekipleri, kadın sürücülere ve yolculara anahtarlık hediye etti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
19:02
Tokat Emniyeti'nde 41 Polisin Görev Yeri Değiştirildi Tokat İl Emniyet Müdürlüğü'nde aralarında rütbelilerinde bulunduğu 41 polisin görev yeri değiştirildi.
Tokat Emniyeti'nde 41 Polisin Görev Yeri Değiştirildi
14:53
Boşanmak İsteyen Eşini Öldürüp, İntihar Etti Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Karadere köyünde 32 yaşındaki Ali Elik, kendisinden ayrılmak isteyen eşi 25 yaşındaki Haskız Elik'i annesinin gözü önünde tabancayla öldürdü, ardında da silahı kendi başına dayayarak yaşamına son verdi.
Boşanmak İsteyen Eşini Öldürüp, İntihar Etti
12:16
Bakanlar Kurulu, Birçok Taşınmazı Kumaluşatıracak Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Bakanlar Kurulu kararıyla HES ve enerji nakil hatlarının kurulumu amacıyla bir çok taşınmaz kamulaştırılacak.
Bakanlar Kurulu, Birçok Taşınmazı Kumaluşatıracak
09:14
Acele Kamulaştırma Kararları Resmi Gazete'de Bakanlar Kurulunun acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Acele Kamulaştırma Kararları Resmi Gazete'de
08:50
Kamulaştırma Kararları Baraj, hidroelektrik santrali ve enerji projeleri kapsamında bazı taşınmazların kamulaştırılmasına karar verildi.
Kamulaştırma Kararları
02:50
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 ildeki ilçe belediye başkan adayları daha belli oldu.
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu
00:30
AK Parti'nin 35 İlde İlçe Başkan Adayları Belli Oldu AK Parti, ikisi büyükşehir olmak üzere 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
AK Parti'nin 35 İlde İlçe Başkan Adayları Belli Oldu
16:59
Tokatlılar Kadıoğlu'nu Ağırladı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Tokat Almus Ormandibi Kültür ve Dayanışma Derneği'nde Tokatlılar ile bir araya geldi.
Tokatlılar Kadıoğlu'nu Ağırladı
16:34
Tokatlılar, Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu'nu Ağırladı Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu, ilçede faaliyet gösteren Tokat Almus Ormandibi Kültür ve Dayanışma Derneğinde, Tokatlılarla bir araya geldi.
Tokatlılar, Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu'nu Ağırladı
12:25
Voleybolda Samsun'u Vezirköprü Temsil Edecek Türkiye Voleybol Federasyonu'nun Çorum'da yapacağı bölgesel büyükler liginde, Samsun'u Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Kulübü temsil edecek.
12:02
DSP Genel Sekreteri Erçelebi: "Dsp'nin Almus Görümlü Belediye Başkan Adayı Ali Güneş'tir" DSP Genel Sekreteri Dr. Hasan Erçelebi, Tokat’ın Almus ilçesine bağlı Görümlü beldesinde Ali Güneş’in DSP’nin Görümlü Belediye Başkan adayı olduğunu bildirdi.
DSP Genel Sekreteri Erçelebi: 'Dsp'nin Almus Görümlü Belediye Başkan Adayı Ali Güneş'tir'
17:16
Tokat'ta Otomobil Devrildi: 6 Yaralı Tokat Almus'ta, otomobilin devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.
Tokat'ta Otomobil Devrildi: 6 Yaralı
15:33
İçişleri Bakanı Ala Açıklaması ''Yolsuzluk, hırsızlık, üç kağıtçılık, nüfusu kötüye kullanma, bizim literatürümüzde bunun meselası bile yoktur.
İçişleri Bakanı Ala Açıklaması
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
13:22
İstanbul'un Yeni Emniyet Müdürü Bu Yıl Hacca Gitmişti İstanbul Emniyet Müdürlüğü Hüseyin Çapkın'ın görevden alınması üzerine yerine atanan Aksaray Valisi Selami Altınok, avukat olan eşi Gülhan Altınok ile birlikte bu yıl hacca gitmişti.
İstanbul'un Yeni Emniyet Müdürü Bu Yıl Hacca Gitmişti
02:49
İstanbul Valisi Mutlu, Altınok ile Bir Araya Geldi İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Selami Altınok ile bir araya geldi.
İstanbul Valisi Mutlu, Altınok ile Bir Araya Geldi
01:28
İstanbul Valisi Mutlu, Selami Altınok ile Bir Araya Geldi Vali Mutlu: "İl Emniyet Müdürümüzü öncelikle yürekten kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" "Değerli Valimiz geldikten sonra İstanbul'da çok yoğun bir mesaisi olacak, İstanbul'un güvenliği, asayişi ile ilgili gelir gelmez ayaklarının tozuyla bütün kurumlarından yoğun bir şekilde brifing alıyor.
İstanbul Valisi Mutlu, Selami Altınok ile Bir Araya Geldi
16:05
Aksaray Valisi Selami Altınok, İstanbul Emniyet Müdürü Oldu İstanbul Emniyet Müdürü iken merkeze alınan Hüseyin Çapkın'ın yerine, Aksaray Valisi Selami Altınok getirildi.
Aksaray Valisi Selami Altınok, İstanbul Emniyet Müdürü Oldu
15:50
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın yerine Aksaray Valisi Selami Altınok getirildi.
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu
15:50
Aksaray Valisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne Atanıyor AK Parti Aksaray Milletvekili Açıkgöz, Aksaray Valisi Altınok'un, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanmasının planlandığını belirtti.
Aksaray Valisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne Atanıyor
14:52
Tokat'ta Hırsızlık Zanlısı İki Kişi Tutuklandı Tokat ve ilçeleri ile Ordu'nun Akkuş ilçesinde yankesicilik yöntemiyle vatandaşların çanta ve cüzdanlarını çaldığı tespit edilen 2 kişi tutuklandı.
Tokat'ta Hırsızlık Zanlısı İki Kişi Tutuklandı
10:30
Tokat'ta 115 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Tokat'ta, kar yağışı ve tipi nedeniyle 115 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tokat'ta 115 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
09:29
Kar Yağışı Nedeniyle Bazı İl ve İlçelerde Okullar Tatil Edildi Kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde okullar bugün de tatil edildi.
Kar Yağışı Nedeniyle Bazı İl ve İlçelerde Okullar Tatil Edildi
21:58
Tokat'ta Kar Tatili Tokat merkez ve 8 ilçesinin tamamında yoğun kar yağışı ve buzlanma dolayısı ile okullarda eğitime bir gün süre ile ara verilirken, diğer 3 ilçede belde, köy ve taşımalı eğitime ara verildi.
Tokat'ta Kar Tatili
17:34
Tokat'ın 7 İlçesinde Okullar Tatil Edildi Tokat'ta kar yağışından dolayı 7 ilçede, il merkezinde, köy ve beldelerde cuma günü eğitime ara verildi.
Tokat'ın 7 İlçesinde Okullar Tatil Edildi
17:30
Eğitime Kar Engeli Tokat'ta, Erbaa ve Niksar'ın ardından Almus, Artova, Başçiftlik, Pazar ve Sulusaray ilçelerinde de eğitime yarın ara verilecek.
Eğitime Kar Engeli
11:21
"İlgisiz" Evlada Az Tazminat Yargıtay, babalarını trafik kazasında kaybeden çocukların manevi tazminat isteyebileceklerini ancak çocukların ölüm olayından önce babalarıyla yeterince ilgilenmemelerinin manevi tazminat miktarı...
'İlgisiz' Evlada Az Tazminat
16:26
Eroğlu'na Tebrik Ziyaretleri AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, "Tokat'ımızın tamamını AK belediyecilikle tanıştırmaya talibiz" dedi.
AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu'na AK Parti Almus İlçe Başkanı Yaşar Güngör, Almus Belediye Başkanı Hasan...
Eroğlu'na Tebrik Ziyaretleri
14:55
Almus Barajı'nda Dev Yayın Balığı Yakalandı Tokat Almus'ta balıkçılar, baraj göletinde 2 metre 30 santim boyunda ve 90 kilogram ağırlığındaki yayın balığı yakaladı.
Almus Barajı'nda Dev Yayın Balığı Yakalandı
19:53
MHP Lideri Bahçeli 220 Belediye Başkan Adayını Tanıttı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2014 yerel seçimlerinin 2. Etap Aday Tanıtım Toplantısında toplam 220 belediye başkan adayını tanıttı.
MHP Lideri Bahçeli 220 Belediye Başkan Adayını Tanıttı
12:36
Vali Yerlikaya Şehit Er İçin Okutulan Mevlide Katıldı Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, 2001 yılında Tokat'ın Almus ilçesinde şehit olan Jandarma Er Servet Güzelsoy'un vefatının yıldönümü münasebetiyle, ailesi tarafından Hürriyet Mahallesi Dereağzı mevkiindeki evlerinde okutulan Mevlide katıldı.
Vali Yerlikaya Şehit Er İçin Okutulan Mevlide Katıldı
11:22
Elektrik Üretiminin Yarısı Özel Sektöre Açılacak EÜAŞ'ın elindeki toplam 24,7 bin megavat kapasiteli santralin 11,7 bin megavatının özelleştirmesi planlanıyor Toplam 13 milyar dolar gelirle özel sektöre açılacak tesislerin 3 bin 677 megavatı hidrolik, 8 bin 100 megavatı termik güçle elektrik üretiyor
Elektrik Üretiminin Yarısı Özel Sektöre Açılacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:19:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALMUS HABERLERİ
[Hata Bildir]