SON DAKİKA ALPER TASDELEN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Alper Tasdelen/biyografisi Haberleri

  • 28 Şubat 2017 14:11 Alper Yılmaz: Alper Yılmaz: "Katar Pazarına Yönelmek İstiyoruz" Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, "Bizim için en değerli partnerlik anlaşması, kulübümüze para getiren firmalarla yaptığımız işbirlikleridir.
  • 25 Şubat 2017 16:01 Alper Kış - Milyonlarca Evet Alper Kış - Milyonlarca Evet Alper Kış'ın seslendirdiği şarkının sözleri: "Bir olduk birlik olduk, ayrılmayız biz, bir vatanda harman olduk, kardeş olduk biz, 80 milyon tek bir yürek Türkiye'yiz biz, dirilişe evet, yükselişe evet, vatan için millet için milyonlarca evet, sevdamızdan vazgeçmeyiz, baş koymuşuz biz, hep...
  • 23 Şubat 2017 16:16 Alper ve Kızılkaya Öğrencilerle Buluştu Alper ve Kızılkaya Öğrencilerle Buluştu Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper ve Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya öğrencilerle söyleşide buluştu.
  • 22 Şubat 2017 12:28 Başkan Taşdelen, Bahçeli Esnafıyla Buluştu Başkan Taşdelen, Bahçeli Esnafıyla Buluştu Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bölge esnafı ziyaretlerinde Bahçeli 7. Cadde esnafıyla bir araya geldi.