SON DAKİKA ALTINOLUK HABERLERİ

Son Dakika Altınoluk Haberleri

 • 18:36Büyükşehir Zabıta Timlerinin Plaj MesaisiBüyükşehir Zabıta Timlerinin Plaj MesaisiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı sahil kıyıları, Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı'na bağlı Sahil Zabıta Timleri tarafından yaz sezonu boyunca denetlenecek.
 • 16:06Büyükşehir Belediyesi Sahil Zabıta Timleri GörevdeBüyükşehir Belediyesi Sahil Zabıta Timleri GörevdeBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Körfez Sahilleri’nde yaz sezonu için göreve başladı.
 • 14:35Körfez Sahilleri Zabıta'nın DenetimindeKörfez Sahilleri Zabıta'nın DenetimindeBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı sahil şeritlerinde Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler yaz sezonu için göreve başladı.
 • 13:18Zeytinlik Yangını KorkuttuZeytinlik Yangını KorkuttuBalıkesir’in Edremit ilçesinde zeytinlik alanda çıkan yangın rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüdü.
 • 16:14Başkan Uğur Muhtarlar İle İftarda BuluştuBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir'deki mahalle muhtarları ile Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı münasebetiyle düzenlenen, "Gönül Sofrası" iftarında bir araya geldi.
 • 11:50Başarı Öğrencilerden, Tatil BelediyedenAnkara Büyükşehir Belediyesi, okullarında başarılı olup takdir ve teşekkür belgesi alan maddi imkanı olmayan öğrencileri, Altınoluk, Akçay, Akçakoca ve Kesikköprü'deki kamplarda misafir edecek.
 • 11:23Başarılı Öğrencilere Tatil Büyükşehir'denAnkara Büyükşehir Belediyesi, “Başarı sizden, tatil bizden” sloganıyla okullarında başarılı olup takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencileri Altınoluk Akçay, Akçakoca ve Kesikköprü’de bulunan tatil kamplarında yaz boyunca birer hafta süreyle ücretsiz ağırlamayı sürdürecek.
 • 07:37Turizmciye Erken SürprizTurizmciye Erken SürprizZor günler geçiren turizm sektöründe, erken rezervasyonlar yüzleri güldürdü. TÜRSAB Başkanına göre geçen yıl bayramda 200 bin kişi tatile çıkarken bu yıl ise bu rakam 400-450 bin.
 • 12:57Kuzey Ege'de Bayram Rezervasyonları Hızlı Başladı; Doluluk Yüzde 80'i BulduKuzey Ege'de Bayram Rezervasyonları Hızlı Başladı; Doluluk Yüzde 80'i BulduAyvalık, Ören, Akçay, Güre ve Altınoluk gibi Kuzey Ege'nin önemli turizm merkezlerinin bulunduğu Edremit Körfezi'ndeki otel ve pansiyonlarda doluluk yüzde 80'i aştı.
 • 12:27Kuzey Ege'de Bayram Rezervasyonları Hızlı Başladı; Doluluk Yüzde 80'i BulduKuzey Ege'de Bayram Rezervasyonları Hızlı Başladı; Doluluk Yüzde 80'i BulduYılda yaklaşık 3 milyon gecelemeyle iç turizmde lider olan Balıkesir'in Kuzey Ege kıyıları önemli turizm merkezlerini barındırıyor.
 • 11:18Kuzey Ege'de Bayram Rezervasyonları Hızlı BaşladıSUAT SALGIN - Ayvalık, Ören, Akçay, Güre ve Altınoluk gibi Kuzey Ege'nin önemli turizm merkezlerinin bulunduğu Edremit Körfezi'ndeki otel ve pansiyonlar, Ramazan Bayramı'nın 9 gün olarak açıklanmasından sonra hızla rezervasyon almaya başlarken, doluluk oranları bugünden yüzde 80'i aştı.
 • 21:22Edremit Körfezinde Kuvvetli LodosEdremit Körfezinde Kuvvetli LodosGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denizin dalgalı görüntüsü Kıyılara vuran metrelerce yükseklikteki dalgaların görüntüsü Sahilden görüntü - Akşam saatlerinde başlayan lodos hayatı olumsuz etkiliyor Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Edremit ilçelerinin yer aydığı Edremit Körfezi'nde akşam saatlerinde başlayan kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 21:12Edremit Körfezi'nde Kuvvetli LodosAyvalık, Gömeç, Burhaniye ve Edremit ilçelerinin yer aydığı Edremit Körfezi'nde akşam saatlerinde başlayan kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 15:12Şenöz: Balıkesir 40 Yıl Su Sorunu YaşamayacakŞenöz: Balıkesir 40 Yıl Su Sorunu YaşamayacakDSİ 25. Bölge Müdürü Erol Şenöz, yürütülen çalışmalar sonrası Balıkesir'in en az 40 yıl içme suyu sıkıntısı yaşamayacağını söyledi.
 • 14:39Gazeteciler Körfez'de BuluştuGazeteciler Körfez'de BuluştuBalıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti organizasyonunda düzenlenen "Balıkesir Basını Körfez Buluşması ve İftar Programı" Edremit Adrina Otel’de gerçekleştirildi.
 • 09:42Türkiye Şehitlerini AnıyorGenelkurmay Başkanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye Şehitlerini Anıyor” etkinliği kapsamında Birinci Dünya Savaşı şehitlerinden Er Ahmet oğlu Mehmetali ve Er Mehmet oğlu Ahmet anıldı.
 • 12:2110 Bin Metreküplük Depo ve Kanalizasyon Terfi Hattı Hizmete Alındı10 Bin Metreküplük Depo ve Kanalizasyon Terfi Hattı Hizmete AlındıBalıkeisr Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur ve beraberindekiler Ayvalık’ta 10 Bin Metreküplük Depo ve Kanalizasyon Terfi Hattı’nın hizmete alınma törenine katıldı.
 • 18:31Dr. Nedim İnce, Hekimlik Görevine Antınoluk'ta Devam EdecekDr. Nedim İnce, Hekimlik Görevine Antınoluk'ta Devam EdecekMersin kamuoyunun kitaplarıyla da yakından tanıdığı, 30 yıl Toros Devlet Hastanesi’nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Nedim İnce, emekliliğinin ardından doktorluğa Balıkesir Altınoluk’ta devam edecek.
 • 18:52Altınoluk ve Narlı Atıksu Arıtma Tesislerinin Temel Atma TöreniBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğü'nce Edremit ilçesinde Altınoluk ve Narlı mahallelerinde yapılacak, yaklaşık 30 milyon lira tutarındaki atıksu arıtma tesisinin temeli atıldı.
 • 18:28Büyükşehir Belediyesi Edremit Körfezine 200 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı YapacakBüyükşehir Belediyesi Edremit Körfezine 200 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı YapacakBalıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğü’nce Edremit ilçesinde Altınoluk ve Narlı mahallelerinde yapılacak olan yaklaşık 30 milyon lira tutarındaki Altınoluk ve Narlı Atık su Arıtma Tesisleri’nin temelleri atıldı.
 • 14:26Şehit Korucu Mezarı Başında AnıldıŞehit Korucu Mezarı Başında AnıldıMardin’in Dargeçit ilçesinde teröristler tarafından şehit edilen geçici köy korucusu Mehmet Uğurtay, mezarı başında anıldı.
 • 15:08Hizan'da Kız Öğrencilere Gezi DüzenlendiHizan Gençlik Merkezi tarafından "Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz" projesi kapsamında kız öğrenciler için Hasankeyf'e gezi düzenlendi.
 • 16:02Akçay Yürüyüş Gurubu KazdağlarındaAkçay Yürüyüş Gurubu KazdağlarındaBalıkesir’in Edremit ilçesinde, oluşturulan Akçay Yürüyüş Gurubu’nun Kazdağlarına düzenlediği gezide büyük coşku yaşandı.
 • 13:37Ehem Öğrenme Şenliklerinde Finali Merkezde YaptıEhem Öğrenme Şenliklerinde Finali Merkezde YaptıEHEM en kapsamlı karma el sanatları sergisini görkemli bir törenle Alemizade binasında açtı.
 • 13:20Havran Myo'da Mezuniyet SevinciHavran Myo'da Mezuniyet SevinciHavran Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı mezunları için Belediye Kültür Merkezi’nde tören düzenlendi.
 • 09:48Dert Dinleyen Genç Kızlar Artık Dert AnlatacakDert Dinleyen Genç Kızlar Artık Dert AnlatacakBalıkesir'de, sosyal deney amacıyla 3 liraya dert dinleyen üniversite öğrencileri Gökçen Kurter ve İrem Tabaklar, mezun oldu. Genç kızlar artık kendi dertleriyle uğraşacak.
 • 19:34Edremit M.y.o. 21. Mezunlarını VerdiEdremit M.y.o. 21. Mezunlarını VerdiBalıkesir Üniversitesi Edremit Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı mezunlarını verdi.
 • 15:15Altınoluk Myo'da Mezuniyet Heyecanı YaşandıAltınoluk Myo'da Mezuniyet Heyecanı YaşandıBalıkesir Üniversitesi’ne bağlı Altınoluk Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenledi.
 • 15:23Ege Haritasını Ege Haritasını "Sıvı Altın" ile ÇizdilerTariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Kuzey ve Güney Ege’den üyesi olan 32 kooperatifin kendine has zeytinyağını özel tasarlanmış 32 ayrı özel şişede koleksiyon haline getirerek bir ilke imza attı.
 • 15:43Bin Kişiye İstihdam SağlayacakBalıkesir’in Edremit ilçesinde ilk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı yeni markaları ile 26 Mayıs’ta açılıyor.
 • 16:30Ehem'in Sergi Coşkusu Altınoluk'ta Devam EttiEhem'in Sergi Coşkusu Altınoluk'ta Devam EttiEdremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüce Altınolukta açılan El Sanatları Kursları Yılsonu Karma Sergisi açılış töreninde konuşan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı "İnsanımıza verilen eğitim hizmetlerini önemsiyor ve insanımıza yatırım yapıyoruz.
 • 10:41Kapıda Bırakan Yasa DeğişsinKapıda Bırakan Yasa DeğişsinYeni mevzuata göre yabancı plakalı araçlarını Türkiye'ye sokmak için gerekli koşulları yerine getirmeyenler, sınır kapılarından geri dönüyor.
 • 17:40Edremit'te Halk Eğitim Yıl Sonu SergisiEdremit'in Altınloluk mahallesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan kurslarda yapılan çalışmaların yer aldığı sergi açıldı.
 • 20:35Bakan Avcı, Uluslararası Dergi Fuarı'na KatıldıBakan Avcı, Uluslararası Dergi Fuarı'na KatıldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından Sirkeci Garı’nda 7’incisi düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı’na katıldı.
 • 14:33Edremit'te Araç İçinde Sıkışan Yaralıları İtfaiye Ekipleri KurtardıEdremit'te Araç İçinde Sıkışan Yaralıları İtfaiye Ekipleri KurtardıBalıkesir’in Edremit ilçesinde meydana gelen trafik kazasında araç içerisinde sıkışan yaralılar, itfaiyenin müdahalesiyle kurtarıldı.
 • 12:14Yaşlı Kadınları Dolandıran Çete Üyesi Yakalandıİstanbul'da telefonla görüştüğü yaşlı kadınları dolandıran çetenin, para toplamakla görevli üyesi bir kişi yakalandı.
 • 10:34Bu Yalanlara İnanmayınBu Yalanlara İnanmayınHaber Ali AKSOYER Kamera İstanbul DHAİstanbul'da telefon dolandırıcılarının tuzağına düşen 62 yaşındaki Gülizar A., önce Altınoluk'ta bulunan yazlığını, ardından İstanbul'daki evini satarak şüpheliye verdi.
 • 10:30İstanbul'da Telefon DolandırıcılığıKendisini polis olarak tanıtıp kandırdığı 62 yaşındaki kadının yazlığını ve evini sattırarak parasını aldığı öne sürülen kişi gözaltına alındı.
 • 10:13Bu Yalanlara İnanmayınBu Yalanlara İnanmayınİstanbul'da telefon dolandırıcılarının tuzağına düşen 62 yaşındaki Gülizar A., önce Altınoluk'ta bulunan yazlığını, ardından İstanbul'daki evini satarak şüpheliye verdi.
 • 16:30Dr. Nedim İnce, Mersin'e 5 Kitapla Veda EttiDr. Nedim İnce, Mersin'e 5 Kitapla Veda EttiMersin kamuoyunun hekimliğinin yanı sıra radyo-televizyon programları, köşe yazıları, yelken sporuna yaptığı katkılar, siyasi kişiliği ve kitaplarıyla yakından tanıdığı Op. Dr. Nedim İnce, 30 yılını geçirdiği Mersin’e duygu dolu bir etkinlikle veda etti.
 • 12:08Hayırsever Okulu Ziyaret EttiHayırsever Okulu Ziyaret EttiEdremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Altınoluk Fikriye Mehmet Elberk Anadolu Lisesini yaptıran hayırsever Dr. Binnur Saka ile biraraya geldi.
 • 15:097. Uluslararası Dergi Fuarı Açıldı7. Uluslararası Dergi Fuarı AçıldıTürkiye Dergiler Birliği (TÜRDEB) tarafından 7.si düzenlenen Uluslararası Dergi Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.
 • 16:08Edremit Belediyesi'nin Vizyonu da Yok Misyonu DaEdremit Belediyesi'nin Vizyonu da Yok Misyonu Da"Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde CHP’li Belediye Başkanı Kamil Saka, Ak Partili meclis üyeleri ve ilçe başkanı tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.
 • 15:42Ehem'de Öğrenme Şenlikleri BaşlıyorEhem'de Öğrenme Şenlikleri Başlıyor5-6 Mayısta Şükrü Tunar Kültür Merkezinde Öğrenme Şenlikleri gerçekleştirilecekMüzik ev gösteri sanatları dallarında 5 Mayıs’ta yetişkin kursiyerler, 6 Mayısta çocuklar sahne alacak.
 • 14:53Güç Birliği Toplantısı YapıldıGüç Birliği Toplantısı YapıldıEdremit Kaymakamı Sayın Ali Sırmalı ve Edremit Güç Ortaklığı Platformu üyeleriyle birlikte Edremit’in gelişimine katkı sağlayacak konular masaya yatırıldı.
 • 10:45Kocaeli'de İzciler Doğa İçin Pedal ÇevirdiKocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü izcileri tarafından "Doğa için pedal çevir" etkinliği düzenlendi.
 • 09:48Köpek Motosikletçiyi Böyle DüşürdüKöpek Motosikletçiyi Böyle DüşürdüKayseri'de 2 köpeğin motosikletçiye saldırı anı, kask kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • 09:33Saldırgan Köpekler Motosikletçiyi Böyle DüşürdüSaldırgan Köpekler Motosikletçiyi Böyle DüşürdüKayseri’de 2 köpeğin motosikletçiye saldırdığı an, kask kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • 13:52Görmeden Pedal Çevirerek Engelleri AşıyorlarGörmeden Pedal Çevirerek Engelleri AşıyorlarBisiklet ile engelsiz yaşam hedefi ile İstanbul'da kurulan bir derneğin gören üyeleriyle, gün ışığına hasret üyeleri aynı bisiklet üzerinde pedal çevirerek yol arkadaşlığı yapıyor.
 • 10:26Görmeden Pedal Çevirerek Engelleri AşıyorlarGörmeden Pedal Çevirerek Engelleri AşıyorlarBisiklet ile engelsiz yaşam hedefi ile İstanbul'da kurulan bir derneğin gören üyeleriyle, gün ışığına hasret üyeleri aynı bisiklet üzerinde pedal çevirerek yol arkadaşlığı yapıyor.