SON DAKİKA ALTINOLUK HABERLERİ

Son Dakika Altınoluk Haberleri

 • 16:01Muhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıMuhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, muhtarla buluşmaya devam ediyor.
 • 14:57Muhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıMuhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de Tanıtıldı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, muhtarla buluşmaya devam ediyor.
 • 09:29Sırmalı, Altınoluk Myo'yu Ziyaret EttiSırmalı, Altınoluk Myo'yu Ziyaret EttiEdremit Kaymakamı Ali Sırmalı’dan Altınoluk Meslek Yüksekokulu’na iadei ziyarette bulundu.
 • 17:06Balıkesir'de Köylüler Yol Üzerinde Kavun Pazarı KurduBalıkesir'de Köylüler Yol Üzerinde Kavun Pazarı KurduEdremit karayolunun kenarında kavun pazarı kurdu.
 • 12:44Kumdan Tablo Yapıp Satarak Harçlığını Çıkarıyorİstanbul'da bir üniversitede görsel iletişim tasarımı eğitimi gören öğrenci, yaz tatillerinde Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Mahallesi'nde kumdan tablolar üretip satarak harçlığını çıkarıyor.
 • 17:21Balıkesir'e 9 Adet Mobil Kesim Merkezi HazırlandıBalıkesir'e 9 Adet Mobil Kesim Merkezi HazırlandıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl uygulamaya konulan mobil kurban kesim merkezinin bayramın ilk iki gününde Balıkesir merkez, Burhaniye, Bandırma, Edremit ve Altınoluk’ta vatandaşlara hizmet vereceği bildirildi.
 • 14:17CHP'li Tüm: Altınoluk ve Altınova İlçe OlmalıCHP'li Tüm: Altınoluk ve Altınova İlçe OlmalıCHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk ve Altınova mahallerinin ilçe yapılması konusunda kanun teklifi hazırladığını açıkladı.
 • 14:47Gaziler Günü Edremit'te Törenle KutlandıGaziler Günü Edremit'te Törenle KutlandıGaziler Günü, Balıkesir’in Edremit ilçesinde de törenle kutlandı.
 • 17:20Ülkücülerden Altınoluk AçıklamasıÜlkücülerden Altınoluk AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Edremit İlçe Teşkilatı, Ülkü Ocakları ve Ülkücü İşçiler Derneği tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, Altınoluk olayları değerlendirildi.
 • 17:14Balıkesir'de 9 Noktada Kurban Kesim HizmetiBalıkesir'de 9 Noktada Kurban Kesim HizmetiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda 9 ayrı noktada küçükbaş mobil kesim ünitesiyle hizmet verecek.
 • 15:12Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kızkalesi kumsalından görüntü-ÇUKTOB Genel Sekreteri Burak Seçkin'in açıklamaları-Kumsalda oynayan çocuklar ve tatilcilerden görüntü Bayram tatili, Ege ve Akdeniz sahillerini dolduracak- Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:50Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -POYD Başkanı Ali Kızıldağ'ın açıklamaları Bayram tatili, Ege ve Akdeniz sahillerini dolduracak- Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:29Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahil detayları- Otel işletmecileriyle röportaj - Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 13:33Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakOkulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:35Altınoluk'taki Orman Yangını Kontrol Altına AlındıAltınoluk'taki Orman Yangını Kontrol Altına AlındıBalıkesir’in Edremit ilçesi, Altınoluk Mahallesi'ndeki Kaz Dağları Milli Parkı alanında, geceyarısı çıkan yangında 5 hektar orman alanı zarar gördü.
 • 10:59Hem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarÖzel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, okulda edindikleri bilgi ve deneyimleri kamu ve özel hastanelerinde yaptıkları stajda uygulamaya geçirme fırsatı buluyorlar.
 • 08:58Hem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarHem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarÖzel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, okulda edindikleri bilgi ve deneyimleri kamu ve özel hastanelerinde yaptıkları stajda uygulamaya geçirme fırsatı buluyorlar.
 • 22:19Mysia Havacılık Festivali Altınoluk'ta Yapılan Gösterilerle Sona ErdiMysia Havacılık Festivali Altınoluk'ta Yapılan Gösterilerle Sona ErdiBalıkesir’in Edremit ilçesinde bu yıl 4.’sü yapılan Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, Altınoluk sahilinde yapılan uçuş gösterileri ile sona erdi.
 • 18:40Ömer Faruk Karabucak Hocaefendi Hayatını KaybettiÖmer Faruk Karabucak Hocaefendi Hayatını KaybettiAdana'nın manevi önderlerinden Hayırlı İşler Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Faruk Karabucak vefat etti.
 • 11:46Edremit 'Havalı' Festivalle CoştuEdremit 'Havalı' Festivalle CoştuBalıkesir'in Edremit İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Mysia Uluslararası Havacılık Festivali'nde, uçaklar gökyüzünü renklendirdi.
 • 11:17Edremit 'Havalı' Festivalle CoştuEdremit 'Havalı' Festivalle CoştuBalıkesir'in Edremit İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen ' Mysia Uluslararası Havacılık Festivali'nde, uçaklar gökyüzünü renklendirdi.
 • 04:114. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali4. Mysia Uluslararası Havacılık FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Stantlardan görüntü- Festival açılışı- Uçakların gösterileri. 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali-Festival kapsamında Akçay sahilinde gösteri yapan uçaklar izleyenlerin beğenisini topladı Edremit Körfezi'nde kurulan ilk havacılık derneği olan Körfez Sportif Havacılık Kulübü tarafından organize edilen festivalin dördüncüsü, Edremit Belediyesi'nin katkıları ile başladı.
 • 19:544. Mysia Uluslararası Havacılık FestivaliEdremit Körfezi'nde kurulan ilk havacılık derneği olan Körfez Sportif Havacılık Kulübü tarafından organize edilen festivalin dördüncüsü, Edremit Belediyesi'nin katkıları ile başladı.
 • 16:494. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Başladı4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali BaşladıBalıkesir’in Edremit ilçesinde 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, 5-6 Eylül 2015’te Akçay Kordon ve Altınoluk Limanı'nda yapılacak.
 • 16:36Sahilden Topladığı Taşları Boyayarak Takı YapıyorSahilden Topladığı Taşları Boyayarak Takı YapıyorBalıkesir'in Edremit ilçesinde, sahilden topladığı taşları boyayarak takı ve dekoratif eşyalara dönüştüren 59 yaşındaki kadın, internet üzerinden yurt dışı siparişleri bile karşılıyor.
 • 17:044. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Edremit'te Başlıyor4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Edremit'te BaşlıyorKörfez Sportif Havacılık Kulübü ve Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, ilçenin semalarını renklendirecek.
 • 11:59Ankaralıların Yaz Kampı HeyecanıAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Akçakoca, Altınoluk ve Kesikköprü’deki yaz tatil kamplarında bu yıl konuk edilen öğrenci, yaşlı ve engellilerin sayısı 6 bin 550 kişiye ulaştı.
 • 09:39Büyükşehir'in Yeni Otobüsleri Tam Not AlıyorBüyükşehir'in Yeni Otobüsleri Tam Not AlıyorBalıkesir’in Edremit ilçesinde yeni hizmete giren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsler ve sunduğu hizmet tam not aldı.
 • 15:48Edremit'te Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Etkinlikten genel detaylar-Mehmet Tüm'ün konuşmasından kesit -İlkay Akkaya'nın şarkı söylerken görüntüsü Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" etkinliği- Etkinliğe farklı illerden 21 CHP'li miletvekili katıldı Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Edremit Belediyesi "1 Eylül Dünya Barış Günü" kapsamında "Yurtta Barış, Dünyada Barış", "Silahlar sussun, türküler söylensin" başlığında Edremit'te etkinlik düzenledi.
 • 13:16CHP Milletvekili Mehmet Tüm: CHP Milletvekili Mehmet Tüm: "Pkk Tetikten Elini Çekmelidir"CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, "Değerli dostlar, kin, nefret, savaş söylemlerine karşı barış tohumlarını ekmenin tam zamanıdır.
 • 10:13Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" EtkinliğiSosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Edremit Belediyesi "1 Eylül Dünya Barış Günü" kapsamında "Yurtta Barış, Dünyada Barış", "Silahlar sussun, türküler söylensin" başlığında Edremit'te etkinlik düzenledi.
 • 11:344. Mysia Havacılık Festivali Hazırlıkları Tamamlandı4. Mysia Havacılık Festivali Hazırlıkları TamamlandıMysia Uluslararası Havacılık Festivali, bu yıl körfez semalarını birbirinden farklı havacılık faaliyetleriyle renklendirecek.
 • 17:40Edirne'den Kısa KısaEdirneli dezavantajlı ailelerin çocukları Balıkesir'in Edremit ilçesinde düzenlenen yaz kampı kapsamında tatil yaptı.
 • 16:35Belediye Otobüsünün Kundaklandığı İddia EdildiBelediye Otobüsünün Kundaklandığı İddia EdildiBalıkesir’in Edremit ilçesinde park halindeyken yanan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsün kundaklandığı iddia edildi.
 • 14:191 Eylül Dünya Barış GünüSosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Edremit Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "1 Eylül Dünya Barış Günü" etkinliğine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.
 • 14:54Yarış Hastanede BittiYarış Hastanede BittiBalıkesir’in Edremit ilçesinde meydana gelen kazada iki kişi ağır yaralandı.
 • 18:13Antandros'u Dünya TanıyacakAntandros'u Dünya TanıyacakTarihi Antandros antik kentini daha iyi tanıtabilmek ve Edremit’in adını uluslararası arenada gündeme getirebilmek için 'Aenas’ın Rotası' projesi için çalışmalara başlandı.
 • 15:56Edremit'te Silahlar Konuştu: 1 YaralıBalıkesir’in Edremit ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi yaralandı.
 • 13:32Ferhat Göçer'den Unutulmaz KonserFerhat Göçer'den Unutulmaz KonserTürk pop müziğinin sevilen sesi Ferhat Göçer, Edremit’te söylediği şarkılarla hayranlarına duygu dolu saatler yaşattı.
 • 16:26Mücevher Dolu Çantayı Sahibine Teslim EttiEdremit Belediyesinde şoförlük yapan İzzet Gülkokan, Altınoluk Mahallesi'nde bulduğu içinde 15 bin lira değerinde takı ve para olan çantayı sahibine teslim etti.
 • 15:00Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği 5 Çocuğu Sünnet EttirdiRoman Eğitim Gönüllüleri Derneği ihtiyaç sahibi ailelerden 5'inin çocuğunu sünnet ettirdi.
 • 14:05İtfaiyecilerden Teröre Lanetİtfaiyecilerden Teröre LanetEdremit ilçesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi itfaiyesine bağlı araçlara Türk bayrağı takılarak sosyal medya üzerinden paylaşıldı.
 • 13:44Mehmet Erdem'den Edremit'te Duygusal KonserMehmet Erdem'den Edremit'te Duygusal Konser‘Acıyı Sevmek Olur mu?’ isimli şarkısı ile müzik dünyasında adından söz ettirerek kısa sürede hayran kitlesini arttıran Mehmet Erdem, Balıkesir’in Edremit ilçesinde hayranları ile buluştu.
 • 13:46Heyelan ve Su Taşkınlarına Karşı Altınoluk Göleti Onarıma AlındıHeyelan ve Su Taşkınlarına Karşı Altınoluk Göleti Onarıma AlındıSivas İl Özel İdaresince Yıldızeli ilçesi Altınoluk Göleti’nde meydana gelebilecek taşkınların önüne geçilmesi amacıyla başlatılan onarım çalışmaları aralıksız sürüyor.
 • 11:07Okullar Bayram Sonrası Açılsın" ÖnerisiKuzey Ege'nin turizm merkezi olan Edremit Körfezi'ndeki Ayvalık, Edremit ve Burhaniye ilçelerinin belediye başkanları, geç başlayan turizm sezonunun uzatılmasını, bu çerçevede okulların Kurban Bayramı'ndan sonra açılmasını talep etti.
 • 17:24Altınoluk Göleti Onarıma AlındıYıldızeli ilçesinde bulunan Altınoluk Göleti'nin heyelan ve su taşkınlarına karşı onarıma alındığı bildirildi.
 • 14:10Ehem Üniversiteye HazırlıyorEhem Üniversiteye HazırlıyorHalk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzce Açık Öğretim Lisesi Öğrencileri ve Orta Öğretim Kurumlarından mezun olanlara yönelik YGS ve LYS Sınavlarına Hazırlık Kurslarının yanı sıra Özel Yetenek Sınavıyla Öğrenci Alanına Yüksek Öğretim Kurumlarına hazırlık amaçlı Beden Eğitimi, Resim, Müzik gibi alanlarda ücretsiz sınavlara hazırlık kursları açıyor.
 • 17:22Türk Tiyatrosunun Yaşayan Efsanesi Müjdat GezenTürk Tiyatrosunun Yaşayan Efsanesi Müjdat GezenMüjdat Gezen, yeni projeleri üzerine samimi açıklamalar yaptı.
 • 17:14Altınoluk'ta Karma Resim Sergisi AçıldıAltınoluk'ta Karma Resim Sergisi AçıldıEdremit’in Altınoluk Mahallesi’nde Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği tarafından yapılan karma resim sergisi açıldı.
 • 18:36Mysia'nın Takvimi Belli OlduMysia'nın Takvimi Belli OlduBu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Mysia Havacılık Festivali’nin programı kesinleşti.