SON DAKİKA ALTINOLUK HABERLERİ

Son Dakika Altınoluk Haberleri

 • 18:11Han Belediyesi Öğretmenler Günü'nü Pasta Keserek KutladıHan Belediyesi Öğretmenler Günü'nü Pasta Keserek KutladıHan Belediyesi, ilçede bulunan öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü pasta keserek kutladı.
 • 17:31Edremit Körfezi'nde Kuvvetli LodosEdremit Körfezi'nde Kuvvetli LodosGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Lodosun oluşturduğu dalgalar.
 • 16:18Edremit Körfezi'nde Kuvvetli LodosEdremit Körfezi'nde Kuvvetli LodosEdremit Körfezi'ndeki kuvvetli lodos, deniz ulaşımı ile yaşamı olumsuz etkiliyor.
 • 14:26Lodos, Edremit Körfezi'nde Etkili OlduLodos, Edremit Körfezi'nde Etkili OlduAkçay sahilindeki büyük dalgalar- Sahilde çekim yapan vatandaşlar Lodos, Edremit Körfezi'nde etkili oldu- Dalgalar sahil bandında metrelerce yüksekliğe ulaştı, Ayvalık Middilli Adası seferi 3'ten, 1'e düşürüldü Edremit Körfezi'nde kuvvetli lodos yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
 • 13:15Lodos, Edremit Körfezi'nde Etkili OlduLodos, Edremit Körfezi'nde Etkili OlduEdremit Körfezi'nde kuvvetli lodos yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
 • 14:20Altınoluk'ta Bir Çöp Ev TemizlendiAltınoluk'ta Bir Çöp Ev TemizlendiBalıkesir'in Edremit ilçesi Altınoluk Mahallesi’nde bir çöp ev temizlendi.
 • 12:49Okul Önüne Üst Geçit YapılıyorOkul Önüne Üst Geçit YapılıyorKayseri Melikgazi Belediyesi, Altınoluk mahallesindeki okul önüne üst geçit yaptırıyor.
 • 16:09Altınoluk Mahallesinde Öğrencilere Özel Okul Önüne Üst GeçitAltınoluk Mahallesinde Öğrencilere Özel Okul Önüne Üst GeçitTrafik akışının güvenli ve seri olmasına nasıl önem veriliyor ise yaya geçişlerine de daha büyük önem ve hassasiyet gösterdiklerini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan Altınoluk Mahallesine üst geçit yaptırıldığını bildirdi.
 • 14:43Edremit Belediyesi'nden Akçay'da Aşure HayrıBalıkesir'in Edremit Belediyesi tarafından, Hicri muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure hayırmarının üçüncüsü Akçay Mahallesi’nde yapıldı.
 • 16:36Edremit'te Siyasi Parti Başkanları Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiEdremit'te Siyasi Parti Başkanları Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiBalıkesir’in Edremit ilçesinde 1 Kasım seçimleri sonrasında siyasi pati ilçe başkanları seçim sonuçlarını değerlendirdi.
 • 13:14Edremit'te Fener Alayına Binler KatıldıEdremit'te Fener Alayına Binler KatıldıCumhuriyet’in 92. kuruluş yıldönümü nedeniyle fener alayı düzenlendi.
 • 12:05Edremit Akçay Caddesi Yeni Düzenlemeyle Su Baskınlarından KurtulduEdremit Akçay Caddesi Yeni Düzenlemeyle Su Baskınlarından KurtulduBalıkesir’in Edremit ilçesinde, yıllardır esnafların korkulu rüyası olan ve su baskınlarının yaşandığı Akçay Caddesi, yeni düzenlemesiyle tam not aldı.
 • 15:39Aydınlıoğlu Muhtarlar ve Basın ile BuluştuAydınlıoğlu Muhtarlar ve Basın ile BuluştuAK Parti Balıkesir Milletvekili ve MKYK üyesi Ali Aydınlıoğlu ve İlçe Teşkilatı, Edremit Uytun Otel’de düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında muhtarlar ve basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 16:56Çanakkale'de Üç Kamyonda 350 Kaçak Göçmen YakalandıÇanakkale'de Üç Kamyonda 350 Kaçak Göçmen YakalandıÇanakkale’de düzenlenen operasyonda, üç yük kamyonunda 350 kaçak göçmen yakalandı.
 • 16:54Kamyon Kasasında Umuda YolculukKamyon Kasasında Umuda YolculukÇanakkale’nin Bayramiç ilçesine bağlı Daloba köyü çıkışında 3 yük kamyonuna bindirilen 350’nin üzerinde Suriyeli sığınmacı yakalandı.
 • 14:11Altınoluk Myo'dan Kan Bağışı Kampanyasına Tam DestekAltınoluk Myo'dan Kan Bağışı Kampanyasına Tam DestekTürk Kızılay Derneği, BAÜ Altınoluk Meslek Yüksekokulunda kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.
 • 11:24Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur AçıklamasıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Erdek-Marmara-Avşa arasında, 30 oturma kapasitesi olan deniz taksi seferlerini başlattıklarını, bu seferlerin 365 gün süreceğini söyledi.
 • 15:48Genel Seçime DoğruAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, kendi işini kurarak ticarete atılacak gençler için ciddi düzenlemeler yaptıklarını bildirdi.
 • 14:20AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse Stk Temsilcileriyle BuluştuAK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse Stk Temsilcileriyle BuluştuSTK temsilcileri ile bir araya gelen Köse, darbeleri, zulümleri görenlerin AK Parti iktiranının önemini daha fazla anladığını söyledi.
 • 16:01Muhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıMuhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, muhtarla buluşmaya devam ediyor.
 • 14:57Muhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de TanıtıldıMuhtarlar Bilgi Sistemi Körfez'de de Tanıtıldı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, muhtarla buluşmaya devam ediyor.
 • 09:29Sırmalı, Altınoluk Myo'yu Ziyaret EttiSırmalı, Altınoluk Myo'yu Ziyaret EttiEdremit Kaymakamı Ali Sırmalı’dan Altınoluk Meslek Yüksekokulu’na iadei ziyarette bulundu.
 • 17:06Balıkesir'de Köylüler Yol Üzerinde Kavun Pazarı KurduBalıkesir'de Köylüler Yol Üzerinde Kavun Pazarı KurduEdremit karayolunun kenarında kavun pazarı kurdu.
 • 12:44Kumdan Tablo Yapıp Satarak Harçlığını Çıkarıyorİstanbul'da bir üniversitede görsel iletişim tasarımı eğitimi gören öğrenci, yaz tatillerinde Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Mahallesi'nde kumdan tablolar üretip satarak harçlığını çıkarıyor.
 • 17:21Balıkesir'e 9 Adet Mobil Kesim Merkezi HazırlandıBalıkesir'e 9 Adet Mobil Kesim Merkezi HazırlandıBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl uygulamaya konulan mobil kurban kesim merkezinin bayramın ilk iki gününde Balıkesir merkez, Burhaniye, Bandırma, Edremit ve Altınoluk’ta vatandaşlara hizmet vereceği bildirildi.
 • 14:17CHP'li Tüm: Altınoluk ve Altınova İlçe OlmalıCHP'li Tüm: Altınoluk ve Altınova İlçe OlmalıCHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk ve Altınova mahallerinin ilçe yapılması konusunda kanun teklifi hazırladığını açıkladı.
 • 14:47Gaziler Günü Edremit'te Törenle KutlandıGaziler Günü Edremit'te Törenle KutlandıGaziler Günü, Balıkesir’in Edremit ilçesinde de törenle kutlandı.
 • 17:20Ülkücülerden Altınoluk AçıklamasıÜlkücülerden Altınoluk AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Edremit İlçe Teşkilatı, Ülkü Ocakları ve Ülkücü İşçiler Derneği tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, Altınoluk olayları değerlendirildi.
 • 17:14Balıkesir'de 9 Noktada Kurban Kesim HizmetiBalıkesir'de 9 Noktada Kurban Kesim HizmetiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda 9 ayrı noktada küçükbaş mobil kesim ünitesiyle hizmet verecek.
 • 15:12Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kızkalesi kumsalından görüntü-ÇUKTOB Genel Sekreteri Burak Seçkin'in açıklamaları-Kumsalda oynayan çocuklar ve tatilcilerden görüntü Bayram tatili, Ege ve Akdeniz sahillerini dolduracak- Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:50Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -POYD Başkanı Ali Kızıldağ'ın açıklamaları Bayram tatili, Ege ve Akdeniz sahillerini dolduracak- Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:29Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakBayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahil detayları- Otel işletmecileriyle röportaj - Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluk oranları artmaya başladı, çok sayıda tesis kapanış tarihini erteledi- Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı İşler: - "Turizmciler, yerli turisti çekebilmek için yüzde 40'lara varan indirimlere gitti"- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Kızıldağ: - "9 günlük tatil, turizmcilere rahat bir nefes aldıracak" Okulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 13:33Bayram Tatili, Ege ve Akdeniz Sahillerini DolduracakOkulların geç açılması ve Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, Ege ve Akdeniz'deki otellerde doluluğun büyük oranda artması bekleniyor.
 • 14:35Altınoluk'taki Orman Yangını Kontrol Altına AlındıAltınoluk'taki Orman Yangını Kontrol Altına AlındıBalıkesir’in Edremit ilçesi, Altınoluk Mahallesi'ndeki Kaz Dağları Milli Parkı alanında, geceyarısı çıkan yangında 5 hektar orman alanı zarar gördü.
 • 10:59Hem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarÖzel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, okulda edindikleri bilgi ve deneyimleri kamu ve özel hastanelerinde yaptıkları stajda uygulamaya geçirme fırsatı buluyorlar.
 • 08:58Hem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarHem Okuyor Hem Şifa DağıtıyorlarÖzel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri, okulda edindikleri bilgi ve deneyimleri kamu ve özel hastanelerinde yaptıkları stajda uygulamaya geçirme fırsatı buluyorlar.
 • 22:19Mysia Havacılık Festivali Altınoluk'ta Yapılan Gösterilerle Sona ErdiMysia Havacılık Festivali Altınoluk'ta Yapılan Gösterilerle Sona ErdiBalıkesir’in Edremit ilçesinde bu yıl 4.’sü yapılan Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, Altınoluk sahilinde yapılan uçuş gösterileri ile sona erdi.
 • 18:40Ömer Faruk Karabucak Hocaefendi Hayatını KaybettiÖmer Faruk Karabucak Hocaefendi Hayatını KaybettiAdana'nın manevi önderlerinden Hayırlı İşler Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Faruk Karabucak vefat etti.
 • 11:46Edremit 'Havalı' Festivalle CoştuEdremit 'Havalı' Festivalle CoştuBalıkesir'in Edremit İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Mysia Uluslararası Havacılık Festivali'nde, uçaklar gökyüzünü renklendirdi.
 • 11:17Edremit 'Havalı' Festivalle CoştuEdremit 'Havalı' Festivalle CoştuBalıkesir'in Edremit İlçesi'nde bu yıl 4'üncüsü düzenlenen ' Mysia Uluslararası Havacılık Festivali'nde, uçaklar gökyüzünü renklendirdi.
 • 04:114. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali4. Mysia Uluslararası Havacılık FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Stantlardan görüntü- Festival açılışı- Uçakların gösterileri. 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali-Festival kapsamında Akçay sahilinde gösteri yapan uçaklar izleyenlerin beğenisini topladı Edremit Körfezi'nde kurulan ilk havacılık derneği olan Körfez Sportif Havacılık Kulübü tarafından organize edilen festivalin dördüncüsü, Edremit Belediyesi'nin katkıları ile başladı.
 • 19:544. Mysia Uluslararası Havacılık FestivaliEdremit Körfezi'nde kurulan ilk havacılık derneği olan Körfez Sportif Havacılık Kulübü tarafından organize edilen festivalin dördüncüsü, Edremit Belediyesi'nin katkıları ile başladı.
 • 16:494. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Başladı4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali BaşladıBalıkesir’in Edremit ilçesinde 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, 5-6 Eylül 2015’te Akçay Kordon ve Altınoluk Limanı'nda yapılacak.
 • 16:36Sahilden Topladığı Taşları Boyayarak Takı YapıyorSahilden Topladığı Taşları Boyayarak Takı YapıyorBalıkesir'in Edremit ilçesinde, sahilden topladığı taşları boyayarak takı ve dekoratif eşyalara dönüştüren 59 yaşındaki kadın, internet üzerinden yurt dışı siparişleri bile karşılıyor.
 • 17:044. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Edremit'te Başlıyor4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali Edremit'te BaşlıyorKörfez Sportif Havacılık Kulübü ve Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Mysia Uluslararası Havacılık Festivali, ilçenin semalarını renklendirecek.
 • 11:59Ankaralıların Yaz Kampı HeyecanıAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Akçakoca, Altınoluk ve Kesikköprü’deki yaz tatil kamplarında bu yıl konuk edilen öğrenci, yaşlı ve engellilerin sayısı 6 bin 550 kişiye ulaştı.
 • 09:39Büyükşehir'in Yeni Otobüsleri Tam Not AlıyorBüyükşehir'in Yeni Otobüsleri Tam Not AlıyorBalıkesir’in Edremit ilçesinde yeni hizmete giren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsler ve sunduğu hizmet tam not aldı.
 • 15:48Edremit'te Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Etkinlikten genel detaylar-Mehmet Tüm'ün konuşmasından kesit -İlkay Akkaya'nın şarkı söylerken görüntüsü Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" etkinliği- Etkinliğe farklı illerden 21 CHP'li miletvekili katıldı Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Edremit Belediyesi "1 Eylül Dünya Barış Günü" kapsamında "Yurtta Barış, Dünyada Barış", "Silahlar sussun, türküler söylensin" başlığında Edremit'te etkinlik düzenledi.
 • 13:16CHP Milletvekili Mehmet Tüm: CHP Milletvekili Mehmet Tüm: "Pkk Tetikten Elini Çekmelidir"CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, "Değerli dostlar, kin, nefret, savaş söylemlerine karşı barış tohumlarını ekmenin tam zamanıdır.
 • 10:13Edremit'te "1 Eylül Dünya Barış Günü" EtkinliğiSosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Edremit Belediyesi "1 Eylül Dünya Barış Günü" kapsamında "Yurtta Barış, Dünyada Barış", "Silahlar sussun, türküler söylensin" başlığında Edremit'te etkinlik düzenledi.