SON DAKİKA ALTINOVA HABERLERİ

Son Dakika Altınova Haberleri

 • 22:35 Önce Ambulansa Sonra Direğe Çarpan Motosikletli Hayatını Kaybetti Önce Ambulansa Sonra Direğe Çarpan Motosikletli Hayatını Kaybetti Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde önce ambulansa ardından direğe çarpan motosikletli hayatını kaybetti.
 • 11:40 Altınova'da Kahvaltıda Buluşmaları Sürüyor Altınova'da Kahvaltıda Buluşmaları Sürüyor Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, ilçedeki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 11:40 Altınova'da Birlik Toplantıları Yapıldı Altınova'da Birlik Toplantıları Yapıldı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığını yaptığı YAKAB Encümeni, TASKAB ve TASKİB Meclis toplantıları yapıldı.
 • 19:43 Avrupa İkincisi Halterci, Ödüllendirildi Norveç'te yapılan Avrupa Halter Şampiyonası'nda, 53 kiloda 109 kiloluk kaldırışıyla silkmede gümüş madalya kazanan Sema Acartürk, "Çok çalıştık emeklerimizin karşılığını aldığımız için mutluyum. İnşallah olimpiyat yolunda da başarılı olacağım. Hedefim madalya." dedi.
 • 10:49 Tütüncü'nün Sağlık Vaatleri Yerine Getirildi Tütüncü'nün Sağlık Vaatleri Yerine Getirildi Kepez Belediyesi tarafından yapımlarına başlanan 4 Aile Sağlığı Merkezi (ASM) tamamlandı.
 • 15:00 Kağıtsporlu Oyuncu Başpehlivan Oldu Kağıtsporlu Oyuncu Başpehlivan Oldu Yalova’nın Altınova ilçesinde bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Hersek Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Kağıtsporlu Güreşçi Faruk Akkoyun oldu.
 • 22:41 2016'nın İlk Yağlı Güreşlerini Faruk Akkoyun Kazandı 2016'nın İlk Yağlı Güreşlerini Faruk Akkoyun Kazandı 2016 yılının ilk yağlı güreşlerine Altınova Belediyesi tarafından organize edilen 2. Hersek Yağlı Güreşleri ev sahipliği yaptı.
 • 17:17 Altınova Hersek Yağlı Güreşleri Başladı Altınova ilçesi Hersek Mahallesi'nde bu yıl ikincisi düzenlenen Hersek Yağlı Güreşleri başladı.
 • 16:14 Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki törende intihar eden Japon mühendis de yad edilseydiYALOVA Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı, İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'ndeki törende, emeği geçen herkese teşekkür edilirken, köprü inşaatında halatın kopmasından kendisini sorumlu tutarak intihar eden ve adına Haysiyet Anıtı yaptırdıkları Japon Mühendis Ryoichi Kishi'nin de hatırasının yad edilmesini beklediğini söyledi.
 • 15:41 Osman Gazi Köprüsü Flamingolar İçin Kavisli Yapıldı Osman Gazi Köprüsü Flamingolar İçin Kavisli Yapıldı İstanbul-İzmir arasını 3 buçuk saate indirecek köprünün flamingoların sulak alanının kapatılmaması için sağa doğru kavisli yapıldığı ortaya çıktı.
 • 15:38 Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı: Köprüdeki Törende İntihar Eden Japon Mühendis de Yad Edilseydi Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı, İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'ndeki törende, emeği geçen herkese teşekkür edilirken, köprü inşaatında halatın kopmasından kendisini sorumlu tutarak intihar eden ve adına Haysiyet Anıtı yaptırdıkları Japon Mühendis Ryoichi Kishi'nin de hatırasının yad edilmesini beklediğini söyledi.
 • 11:34 Vatandaşlar Orhangazi Tünelini Test Etti İzmir-İstanbul arasını 3,5 saate indirecek olan otoyol projesi kapsamında dün açılışı yapılan 40 kilometrelik Altınova Gemlik otobanı vatandaştan tam not aldı.
 • 07:05 Bayram Hediyesi Bayram Hediyesi 2013 yılında temeli atılan ve İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla Yalova tarafında yapılan bir törenle yerine yerleştirildi.
 • 23:37 Karayolları Genel Müdürü Kartal Karayolları Genel Müdürü Kartal GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Karayolları Genel Müdürü Kartal'ın konuşması İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda sona doğru Karayolları Genel Müdürü Kartal: "Projenin tamamında yüzde 63 seviyesinde bir ilerleme kaydedildi" Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nü de kapsayan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinin yüzde 63'ünün tamamlandığını kaydetti.
 • 23:13 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor - Ek İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 22:53 Erdoğan ve Davutoğlu, Osman Gazi Köprüsü'nden İlk Geçişi Yaptı Erdoğan ve Davutoğlu, Osman Gazi Köprüsü'nden İlk Geçişi Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Körfez'in iki yakasını birleştiren Osman Gazi Köprüsü'nden ilk geçişi yaptı.
 • 22:42 Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Milletin Gündeminin Terörle İşgal Edilmesine İzin Vermeyeceğiz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Davutoğlu'nun konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 22:24 Başbakan Direksiyonda, Cumhurbaşkanı Yan Koltukta Başbakan Direksiyonda, Cumhurbaşkanı Yan Koltukta GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Davutoğlu'nun aracı kullanması Aracın otoyolda ilerlemesi Aracın helikopter pistine gelişi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nun kullandığı otomobille, İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun Altınova-Gemlik kesimini geçti.
 • 22:18 Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 22.00'de helikopterle Yalova'dan Ankara'ya geldi.
 • 22:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 21.50'de helikopterle Yalova'dan Ankara'ya geldi.
 • 21:57 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nü de kapsayan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesinin yüzde 63'ünün tamamlandığını kaydetti.
 • 21:46 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım'ın konuşması - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Bugün sadece Marmara'nın iki yakasını değil Türkiye'nin iki yakasını bir araya getiren, 50 yıldır Türkiye'nin gündeminde olan dünyanın 4'üncü büyük köprüsünü tamamlamanın haklı gururunu milletçe yaşıyoruz" "Buradan ayrıca Altınova'dan Gemlik'e kadar 40 kilometrelik otoyolun da açılışını gerçekleştiriyoruz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 21:43 Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor Yalova Davutoğlu: Bu Proje Nüfusumuzun 3'te Birine Hitap Ediyor İzmit Körfezi'nin iki yakasını birleştiren köprünün adı : Osmangazi (ek)İstanbul- Bursa- İzmir Otoyolu'nun en önemli bölümlerinden birini oluşturan Osman Gazi Köprüsü ve otoyolun Altınova-Gemlik arasındaki 40 kilometrelik bölümünün açılış töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, projenin nüfusun üçte birine hitap edeceğini söyledi.
 • 21:30 Cumhurbaşkanı Erdoğan Köprünün Adını Açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Köprünün Adını Açıkladı: "Osman Gazi" - Yalova GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 21:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki ayrı helikopterle Ankara'ya gitti.
 • 21:05 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul- Bursa-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nün adının "Osman Gazi Köprüsü" olacağını açıkladı.
 • 20:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan - İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Erdoğan - İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması Köprü, otoyol ve gişelerin genel ve havadan görüntüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılışına katıldı.
 • 20:31 İzmit Körfezi'nin İki Yakası Birleştiren Köprünün Adı: Osman Gazi (1) İzmit Körfezi'nin İki Yakası Birleştiren Köprünün Adı: Osman Gazi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün son tabliyesinin vidalarını sıkarak körfezin iki yakasının birleşmesini sağladı.
 • 20:27 Körfez Köprüsünün İsmi 'Osman Gazi' Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün adını Osman Gazi Köprüsü olarak açıkladı.
 • 20:25 Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinin inşa etmek için mücadele ederken, birilerinin Paralel Yapı ile beraber yıkmak için çalıştığını belirterek, "Adı Mimar Mühendis Odaları. İşleri güçleri durdurmak.
 • 20:16 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Başbakan Ahmet Davutoğlu, her gün taş üstüne taş koymaya, şehirleri, ilçeleri, yürekleri birleştirmeye devam edeceklerini belirterek, "Kim ne yaparsa yapsın, birileri terör tuzaklarıyla bu millete tuzak kurmaya kalkarsa, onların da hesabını göreceğiz.
 • 20:11 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplam yatırım bedeli 9 milyar doları bulan İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun, Türkiye'nin 2023 projeleri içinde ilk tamamlananlar arasında yer alacağını bildirdi.
 • 20:10 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 18:37 Körfez'in İki Yakasını Birleştiren Tarihi Tören... İstanbul İzmir karayolunu 8 saatten 3,5 saate indirecek projenin Körfez Köprüsü ayağı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son tabliyeyi birleştirmesiyle tamamlandı.
 • 18:36 Başbakan Davutoğlu, Yalova'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 18.10'da helikopterle Yalova'ya geldi.
 • 18:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yalova'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 18.15'te helikopterle Yalova'ya geldi.
 • 17:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yalova'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 17.05'te helikopterle Yalova'ya gitti.
 • 16:48 Başbakan Davutoğlu Kocaeli'ye Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, "OBA" helikopteri ile saat 16.40'ta Kocaeli'ye gitti.
 • 15:41 57 Ülkeye İhracat Ödül Getirdi 57 Ülkeye İhracat Ödül Getirdi Balıkesir’in üretim devlerinden Burcu Gıda’nın 57 farklı ülkeye yaptığı ihracat ödülü de beraberinde getirdi.
 • 15:15 Körfez Köprüsü'nde Son Montaj Bugün Körfez Köprüsü'nde Son Montaj Bugün İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen köprüye son tabliyenin montajı dolayısıyla düzenlenecek törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılması bekleniyor.
 • 10:05 Gündeme Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Palas'ta, "64. Hükümet Sürdürülebilir Kültürel Kalkınma Programı" tanıtım toplantısına katılacak.
 • 09:27 Cihan Haber Ajansı Gündemi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 08:55 Gündem / 21 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ankara'da- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jens Stoltenberg'i, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 00:04 Gündem Özeti / 21 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ankara'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Jens Stoltenberg'i, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 12:24 AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak Açıklaması AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Öztabak, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün son tabliyesinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla yerleştirileceğini bildirdi.
 • 10:52 İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru - Kocaeli İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru - Kocaeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Körfez Geçiş Köprüsünden genel ve detay planlar İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde sona doğru Dünyanın en büyük orta açıklığa sahip dördüncü asma köprüsü olacak İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'ne son tabliyesinin montajı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun katılması beklenen törenle yapılacak İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen köprünün kuzey ve güney ankraj bloklarının bugün itibarıyla yüzde 99,5'i tamamlandı Üst yapı imalatları ve diğer imalatların bitirilmesiyle köprünün mayıs sonunda trafiğe açılması planlanıyor ŞENGÜL OYMAK - TAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçiş Köprüsündeki çalışmalarda sona gelindi.
 • 10:11 İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru TAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçiş Köprüsündeki çalışmalarda sona gelindi.
 • 19:30 Dev Projenin Altınova-Gemlik Arasındaki 42 Kilometrelik Bölümü 21 Nisan'da Ulaşıma Açılıyor Dev Projenin Altınova-Gemlik Arasındaki 42 Kilometrelik Bölümü 21 Nisan'da Ulaşıma Açılıyor Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun Yalova Altınova- Orhangazi Karsak Kavşağı arasındaki 42 kilometrelik bölümü 21 Nisan'da trafiğe açılacak.
 • 14:12 Minikler Futbol Turnuvası'nda Şampiyon Bursaspor Osmangazi Belediyesi ve 19 Mayıs Spor Kulübü işbirliğinde Mor Menekşeler Minikler Futbol Turnuvası düzenlendi. 2 gün süren ve 8 takımın katıldığı turnuvada şampiyon Bursaspor oldu.
 • 13:24 Altınovalı Kadınlar Türkiye'de İlk Kez Kividen Reçel Yaptı Altınovalı Kadınlar Türkiye'de İlk Kez Kividen Reçel Yaptı Türkiye’ye yeni bir lezzet kazandırmak isteyen Yalova’nın Altınova Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, kivi reçeli üretimine başladı.