SON DAKİKA ALTINÖZÜ HABERLERİ

Son Dakika Altınözü Haberleri

12:15
Hayata Gözlerini Türkiye'de Açan Suriyeli Bebekler Altınözü TEKEL Konaklama Tesisi'ne yerleştirilen 65 Suriyeli ailenin 85 bebeği Türkiye'de doğdu Suriyeli anne Emsal Yusuf: ''Bize sahip çıkan ve kucak açan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına teşekkür ediyorum.
10:55
Suriyeli Gençler Kurslarla Hayatlarını Renklendiriyor Ülkelerindeki iç savaştan aileleriyle kaçarak Türkiye'ye sığınan ve çadır kentte kalan Suriyeli gençler, kendileri için açılan kurslar sayesinde hem el becerilerini geliştiriyor hem de zamanlarını değerlendiriyor.
11:46
Savaş Mağduru Çocuklara Psikolojik Destek Türk Kızılayı ve UNICEF'in yürüttüğü ''Çocuk Dostu Alan" projesi kapsamında Suriyeli çocuklara psikolojik destek veriliyor Türk Kızılayı Altınözü Ekip Başkanı Demirbaş?: ''Amacımız, Suriye'de yaşanan iç savaştan en çok etkilenen çocukların bir nebze de olsa yaralarını sarmak ve onların yaşadıkları acıyı.
11:42
Savaş Mağduru Suriyeli Çocuklara Psikolojik Destek Türk Kızılayı, UNICEF işbirliğiyle yürüttüğü Çocuk Dostu Alan projesi kapsamında Suriyeli çocuklara psikolojik destek veriyor.
Savaş Mağduru Suriyeli Çocuklara Psikolojik Destek
10:20
Kaçakçılar Akaryakıtın Sevkiyatı İçin Sınıra 'Köstebek' Adlı Yatay Sondaj Makinesi Getirdi Kaçakçılar akaryakıtın sevkiyatı için sınıra 'Köstebek' adlı yatay sondaj makinesi getirdi GENELKURMAY Başkanlığı, Suriye tarafından 'Köstebek' adı verilen yatay sondaj makineleriyle sınıra yaklaşan akaryakıt kaçakçılarının durdurmak için açılan uyarı ateşi sonucu köstebeklerin yanarak kullanılamaz hale geldiğini bildirdi.
Kaçakçılar Akaryakıtın Sevkiyatı İçin Sınıra 'Köstebek' Adlı Yatay Sondaj Makinesi Getirdi
17:02
Akaryakıt Kaçakçılarına Ait 2 'Köstebek' Yandı Genelkurmay Başkanlığı, Suriye tarafından 'Köstebek' adı verilen yatay sondaj makineleriyle sınıra yaklaşan akaryakıt kaçakçılarının durdurmak için açılan uyarı ateşi sonucu köstebeklerin yanarak kullanılamaz hale geldiğini bildirdi.
Akaryakıt Kaçakçılarına Ait 2 'Köstebek' Yandı
14:34
Suriye Sınırında Akaryakıt Kaçakçılığında Kullanılan Sondaj Makineleri Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında kaçak akaryakıt naklinde kullanılacak boruların döşenmesine yarayan iki adet ’profgesyonel yatay sondaj makinesi’ ele geçirildiğini açıkladı.
17:44
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş'tan Ziyaretler Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Altınözü ilçesine bağlı mahalleleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
17:39
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay'a 8 yıl aradan sonra kar yağdı, yollar kapandı HATAY kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
17:13
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
17:37
Hatay'da Kaçakçılık Yapan 12 Suriyeli Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'da kaçakçılık yapan 12 Suriyelinin yakalandığını ve bunlardan birinin üzerinde tabanca ele geçirildiğini açıkladı.
13:57
Kaçakçılık Yapan 12 Suriyeli Yakalandı Hatay'da, Türkiye Suriye hududunda kaçakçılık yapan Suriyeli toplam 12 kişi yakalandı.
16:13
Altınözü Protokolü Hristiyanların Noel Bayramını Kutladı Hatay’ın Altınözü ilçesinde bulunan Ortodoks ve Katolik Kiliselerini ziyaret eden protokol üyeleri, Hrisitiyanların Noel Bayramını kutladı.
15:25
Sınır Olayları Suriye'den, kaçakçılık amacıyla Türkiye sınırına yaklaşan ve "dur" ihtarına uymayan gruba ateş açıldı.
12:49
Önemli Sınır Olayları Asi Nehri üzerinde tespit edilen akaryakıt dolu 60 litrelik 26 bidon ve 7 sal kullanılamaz hale getirildi.
14:56
Komutan Uludere'yi Denetlerken 98 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Hatay ve Şırnak Uludere ilçesi hudut bölgelerinde ele geçirilen kaçak sigaralar ve uyuşturucuyla ilgili açıklama yaptı.
13:37
Üç Terörist Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan açıklamada, Şemdinli, Uludere ve Artuklu'da bölücü terör örgütü mensubu üç teröristin teslim olduğu belirtildi.
Üç Terörist Teslim Oldu
14:04
3 Terörist Teslim Oldu Bölücü terör örgütü mensubu, 3 terörist silahsız ve teçhizatsız teslim oldu.
14:44
Şanlıurfa'da Bir PKK'lı Teslim Oldu PKK mensubu bir kişi,Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde, silahsız ve teçhizatsız teslim oldu.
Şanlıurfa'da Bir PKK'lı Teslim Oldu
15:35
Önemli Yurt İçi ve Sınır Olayları Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'da Asi Nehri civarında kaçak akaryakıt dolu 60'ar litrelik 38 adet bidon içinde toplam 2 bin 280 litre akaryakıt ile 39 adet sal ve 4 bin 500 metre borunun ele geçirildiğini ve bunların imha edildiğini bildirdi.
20:31
Genelkurmay'dan Açıklama Türkiye-Suriye sınırında, nöbet değişimi sırasında Suriye tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.
20:05
Suriye Tarafından Sınırdaki Askeri Araçlara Ateş Açıldı Genelkurmay Başkanlığı, sınırda nöbet değişimi sırasında askeri araçlara Suriye tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldığını bildirdi.
Suriye Tarafından Sınırdaki Askeri Araçlara Ateş Açıldı
16:11
TSK'dan Önemli Yurt İçi ve Sınır Olayları Şırnak'ta terör örgütü mensubu 2 terörist teslim oldu.
TSK'dan Önemli Yurt İçi ve Sınır Olayları
13:47
Suriye Tarafından Sınırdaki Askere Ateş Açıldı Genelkurmay Başkanlığı, Suriye tarafından 2 kişinin sınırdaki askerlerin üzerine ateş açtığını ve Hatay'da 7 bin 380 litre kaçak akaryakıt ele geçirildiğini açıkladı.
Suriye Tarafından Sınırdaki Askere Ateş Açıldı
13:40
Sınır Olayları Hatay ve Kilis'te yasa dışı yollardan Suriye'den Türkiye'ye girmeye çalışan kişilerin geçişi engellendi Asi Nehri üzerinde ve çevresinde bulunan kaçak akaryakıt dolu altmışar litrelik 123 bidon ve 33 sal kullanılmaz hale getirildi.
16:17
Genelkurmay: Suriye Sınırında Bir Haftada 757 Kişi Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, son bir hafta içerisinde Suriye sınırından yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 757 kişinin yakalandığını bildirdi.
Genelkurmay: Suriye Sınırında Bir Haftada 757 Kişi Yakalandı
13:39
Suriye Sınırında 4 Bin Litre Akaryakıt ve 21 Sal Ele Geçirildi Türkiye Suriye sınırında, Asi nehri üzerinde ve civarında 3 bin 900 litre akaryakıt ve 21 adet sal ele geçirildi.
Suriye Sınırında 4 Bin Litre Akaryakıt ve 21 Sal Ele Geçirildi
14:04
Suriye Sınırında Askere Ateş Açıldı Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'daki sınırında görev yapan askerlerin üzerine Suriye tarafından ateş açıldığını açtığını bildirdi.
12:36
Suriye Sınırında Kaçakçılık Genelkurmay Başkanlığı, Türkiye-Suriye hududunda, Kara Kuvvetleri 2'nci Hudut Alayı (Hatay) Ufuk Hudut Karakol Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, 10 kişilik grubun, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı geçiş ve hayvan kaçakçılığı amacıyla hudut hattına yaklaştığının tespit edildiğini bildirdi.
Suriye Sınırında Kaçakçılık
14:11
Hakkari ve Şanlıurfa'da 3 Terörist Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari ve Şanlıurfa'da üç teröristin teslim olduğunu Gaziantep ve Şanlıurfa'da da 3 terörist yakalandığını açıkladı.
Hakkari ve Şanlıurfa'da 3 Terörist Teslim Oldu
14:35
Sınır Olayları Asi nehri üzerinde ve civarında kaçak akaryakıt dolu 60'ar litrelik 29 adet bidon, üç adet sal ve üç adet boru hattı tespit edildi Bidon, sal ve boru hatları, olay yerinde kullanılmaz hale getirildi.
13:39
Hudut Devriye Timine Suriye'den Uzun Namlulu Silahla Ateş Açıldı Türkiye - Suriye hududunda, Kara Kuvvetleri 1. Hudut Alayı (Kilis) Afrin Hudut Karakol Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, sınırın Suriye tarafından, hudut devriye timi üzerine uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.
13:27
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Hakkari'de 2 terörist teslim oldu.
TSK'nın Günlük Faaliyetleri
19:12
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Şırnak'ın Silopi ilçesinde yaşı küçük çocuklardan oluşan 10 15 kişilik bir grup, ilçe merkezinde bulunan Dicle İlköğretim Okulu'nun bahçesindeki Atatürk büstünü yerinden söktü Hakkari'de bir terörist teslim oldu.
14:30
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Suriye sınırında ele geçirilen akaryakıt dolu 25 bidon kullanılmaz hale getirildi Hakkari'de bir terörist teslim oldu.
20:50
Hatay'da MERS Virüsü Alarmı Hatay'da geçtiğimiz günlerde hacdan dönen, yüksek ateş ve halsizlik şikayetiyle hastaneye başvuran bir kişi, MERS virüsü şüphesiyle gözetim altına alındı.
Hatay'da MERS Virüsü Alarmı
16:08
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu Meteorolojinin önceden uyarı yaptığı Hatay'da, yaklaşık 4 saat süren sağanak yağış sele döndü.
Sağanak Yağış Hatay'ı Vurdu
13:59
Teröristler Muş'ta Bir Vatandaşı Kaçırdı Genelkurmay Başkanlığı, Muş'un Bulanık ilçesinde bir vatandaşın bölücü terör örgütü mensuplarınca kaçırıldığını bildirdi.
Teröristler Muş'ta Bir Vatandaşı Kaçırdı
14:06
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Hakkari ve Tunceli'de teröristlerin uzun namlulu silahlarla açtığı taciz ateşi Mehmetçiğin verdiği karşılık üzerine kesildi Suriye sınırından yaklaşan bir şahsın sınırda bulunan hendeğe attığı çuvalda bin 40 kaleşnikof mermisi ve bir tabanca ele geçirildi Aynı anda Türkiye'den Suriye sınırına yaklaşan ve "dur" ikazına uymayan 10 kişilik motosikletli grup, açılan uyarı ateşi sonrasında geldiği istikamete geri döndü.
14:27
Suriye Sınırında 110 Adet Piyade Tüfeği Mühimmatı Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında 110 adet piyade tüfeği mühimmatı ele geçirildiğini açıkladı.
13:34
Sınır Olayları Asi Nehri üzerinde tespit edilen akaryakıt dolu 60 litrelik 18 bidon kullanılamaz hale getirildi.
17:31
Tsk: "200-300 Kişilik Grup Hakkari'de Okul Yaktı" Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde ellerinde uzun ve kısa namlulu silahlar olan 7-8 kişinin de aralarında bulunduğu 200-300 kişilik bir grubun Süleyman Uğur Sıtkı Ortaokulu’nu yaktığını açıkladı.
13:49
PKK, Yüksekova'da Yine Okul Yaktı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde ellerinde uzun ve kısa namlulu silahlar olan 7-8 kişinin de bulunduğu 200-300 kişilik bir grup, Süleyman Uğur Sıtkı Ortaokulu'nu yaktı.
PKK, Yüksekova'da Yine Okul Yaktı
18:17
Suudi İşadamı, Türkiye'de 390 Kurban Kestirdi Suudi Arabistanlı işadamı ve El Haya El Alemi Uluslararası Yardım Derneği temsilcisi Abdulselam El Kamil, 115'i Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde olmak üzere 390 koyunu kurban olarak kestirip ihtiyaç sahibi Türk ve Suriyeliler'in evlerine gönderdi.
Suudi İşadamı, Türkiye'de 390 Kurban Kestirdi
18:38
Suriye Sınırında Kaçakçıların Kullandığı El Yapımı Demir Köprü Bulundu Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında kaçakçıların kullandığı el yapımı bir demir köprünün tespit edildiğini açıkladı.
Suriye Sınırında Kaçakçıların Kullandığı El Yapımı Demir Köprü Bulundu
17:39
Akaryakıt Kaçakçılarının Boru Hattı İmha Edildi Genelkurmay Başkanlığı, Suriye sınırında devriye görevi yapan askerlerce tespit edilen boru hattının imha edildiğini bildirdi.
16:07
Hatay'daki Suriye Sınırında Akaryakıt Kaçakçıları Askerle Çatıştı Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Suriye sınırında 7 tankerle akaryakıt kaçakçılığı yapmaya çalışan kimliği belirsiz kişilere müdahale sırasında, Türk askerlerine ateş açıldı.
Hatay'daki Suriye Sınırında Akaryakıt Kaçakçıları Askerle Çatıştı
15:23
Suriye Sınırında Çatışma: 1 Yaralı Genelkurmay Başkanlığı, sınırda çıkan çatışmada 1 kişinin yaralandığını, Suriye uyruklu 1 kişinin de silahıyla birlikte yakalandığını duyurdu.
Suriye Sınırında Çatışma: 1 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:10:49. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALTINÖZÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]