SON DAKİKA ALUCRA HABERLERİ

Son Dakika Alucra Haberleri

14:41
Vadi'nin Kardeş İlçeleri Giresun Günlerine Hazır Giresun Federasyonu'nun bu yıl 8. kez düzenlediği Giresun Günleri, Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçeleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.
Vadi'nin Kardeş İlçeleri Giresun Günlerine Hazır
16:07
Doğu Karadeniz'in 2. En Uzun Tüneli Eğribel'e Yapılacak Giresun’u İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayan ve tamamlandığında Ovit Tüneli'nden sonra Doğu Karadeniz Bölgesi'nin 2. en uzun tüneli olacak olan Eğribel Tüneli için 14 Nisan tarihinde ihaleye çıkılacağı belirtildi.
Doğu Karadeniz'in 2. En Uzun Tüneli Eğribel'e Yapılacak
13:59
Ovit Tüneli'nden Sonra Doğu Karadeniz'in 2. En Uzun Tüneli Eğribel'e Yapılacak Giresun’u İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayan ve tamamlandığında Ovit Tüneli'nden sonra Doğu Karadeniz Bölgesi'nin 2. en uzun tüneli olacak olan Eğribel Tüneli için 14 Nisan tarihinde ihaleye çıkılacağı belirtildi.
Ovit Tüneli'nden Sonra Doğu Karadeniz'in 2. En Uzun Tüneli Eğribel'e Yapılacak
15:45
AK Parti'den Giresun Seçim Sonucu Değerlendirmesi Resmi olmayan sonuçlara göre, Giresun'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 13'ünü AK Parti, 1'ini CHP, 1'ini MHP aldığı seçim sonuçlarına ilk değerlendirme AK Parti İl Başkanı Hasan Aydın’dan geldi.
04:41
Giresun'un ilçelerinde Kazanan Belediye Başkanları Resmi olmayan sonuçlara göre, Giresun'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 13'ünü AK Parti, 1'ini CHP, 1'ini MHP aldı.
Giresun'un ilçelerinde Kazanan Belediye Başkanları
23:45
Türkiye Genelinde Oy Sayım İşlemi Sürüyor Türkiye genelinde oy sayım işlemi sürerken bazı ilçelerde tablo netleşiyor.
21:39
Giresun'da Kazanan Belediyeler Giresun’da, kesin olmayan sonuçlara göre kazanan partiler belli oldu.
20:35
34 İlçede Kazanan Belli Oldu Yayın yasağının sona ermesinin ardından Türkiye genelinde 34 ilçede kazanan belli oldu.
34 İlçede Kazanan Belli Oldu
04:36
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, Giresun'da AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "Şehitlerimiz bu topraklara olan görevlerini fazlasıyla yerine getirdiler." dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, Giresun'da
12:46
Okullarda Geçici Temizlik İşçisi Olmak İçin Başvurdular Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Giresun İl Müdürlüğünce okulların temizlik işlerinin yapılmasına yönelik geçici süre ile çalışmak için 934 kişi müracaat ederken, 208 işçi kura ile belirlendi.
Okullarda Geçici Temizlik İşçisi Olmak İçin Başvurdular
20:18
Erdoğan: "Bunlar casusluk suçundan yargılanacaklar" - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanını, Başbakanı, Genelkurmay Başkanını, bakanları dinlemenin suç olduğunu belirterek, "Bu ahlaksızlar günlerce, haftalarca bunları ama montaj ama doğru, bunları yayınlıyor.
Erdoğan: 'Bunlar casusluk suçundan yargılanacaklar' -
17:03
Tuğrul Türkeş, Burak Can'ın Babasını Ziyaret Etti MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu'nu ziyaret ederek, başsağlığı diledi.
Tuğrul Türkeş, Burak Can'ın Babasını Ziyaret Etti
15:30
Başbakan Erdoğan'dan CHP'ye 'Burak Can' Tepkisi Başbakan Erdoğan, Burak Can Karamanoğlu’nun öldürülmesine ilişkin açıklamalarından ötürü CHP’yi eleştirdi.
Başbakan Erdoğan'dan CHP'ye 'Burak Can' Tepkisi
15:19
Başbakan Erdoğan Adana'da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Bu CHP’nin artık gözü dönmüş. Bu CHP artık tamamen şirazeden çıkmış.
21:30
Sarıgül'den Sağduyu Çağrısı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sarıgül, vatandaşa sağduyu çağrısı yaparak, "Türkiye'mizin büyük bir ulusal birliğe ihtiyacı var." dedi.
Sarıgül'den Sağduyu Çağrısı
20:58
Erdoğan: ''Ekmek almaya giden çocuk' diyor. Dürüst ol dürüst. Ne ekmek alması? Ne alakası var?" - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili olarak, "Polis orada yüzü poşulu, elinde sapanla demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu nereden ayıracak?
Erdoğan: ''Ekmek almaya giden çocuk' diyor. Dürüst ol dürüst. Ne ekmek alması? Ne alakası var?' -
18:53
Kılıçdaroğlu: Adamda Biraz Terbiye Olur CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan'ın ardından yaşanan kayıplarla ilgili aynı duyguları taşıdığını ifade ederken, "Ben ülkemi seven birisiyim, insanımı seven birisiyim. Asla ve asla hiçbir yurttaşımın burnu kanasın istemem. Ben bu duyguları taşırken, birisi çıkıyor bizzat Mersin'de, "Bu Kılıçdaroğlu bununla ilgili hiçbir şey söylemedi'. Yahu yüzüne gözüne dursun, yahu sen nasıl bir adamsın.
Kılıçdaroğlu: Adamda Biraz Terbiye Olur
18:01
Burakcan, Memleketi Alucra'da Toprağa Verildi İstanbul Okmeydanı'ndaki olaylarda silahla öldürülen Burakcan Karamanoğlu, memleketi Giresun'un Alucra ilçesinde toprağa verildi.
Burakcan, Memleketi Alucra'da Toprağa Verildi
17:37
Burakcan Alucra Şehitliğinde Toprağa Verildi (3) Berkin'in BABASI BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ Giresun'un Alucra ilçesinde oğlu Burakcan'ı son yolculuğuna uğurlayan baba Halil Karamanoğlu, önceki gün oğlu Berkin Elvan'ı toprağa veren Sami Elvan'dan telefon geldiğini söyledi.
17:25
Burakcan Şehitlikte Toprağa Verildi İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreni sonrasında Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak hayatını kaybeden 22 yaşındaki Burakcan Karamanoğlu'nun cenazesi, memleketi Giresun'un Alucra ilçesinde şehitlikte toprağa verildi.
Burakcan Şehitlikte Toprağa Verildi
17:13
Aylin Kotil Sonuçta Ben de Bir Anneyim Burakcan Karamanoğlu'nun cenazesine katılan CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Aylin Kotil, çok üzgün olduğunu dile getirdi.
Aylin Kotil Sonuçta Ben de Bir Anneyim
16:44
Mustafa Sarıgül'den Sağduyu Çağrısı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Şile’de vatandaşlara seslendi.
Mustafa Sarıgül'den Sağduyu Çağrısı
16:35
Burakcan Alucra Şehitliğinde Toprağa Verildi (2) Aylin KOTİL: SONUÇTA BEN DE BİR ANNEYİM Burakcan Karamanoğlu'nun cenazesine katılan CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Aylin Kotil, çok üzgün olduğunu dile getirdi.
16:11
Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi toprağa verildi - Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurularak hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nın cenazesi, memleketi Alucra'da toprağa verildi.
Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi toprağa verildi -
16:05
Burakcan Alucra Şehitliği'nde Toprağa Verildi İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreni sonrasında Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak hayatını kaybeden 22 yaşındaki Burakcan Karamanoğlu'nun cenazesi, memleketi Giresun'un Alucra ilçesinde şehitlikte toprağa verildi.
Burakcan Alucra Şehitliği'nde Toprağa Verildi
15:49
Alucra'da Burak Can İçin Öğrencilerden Yürüyüş Giresun'un Bulancak ilçesinde Burak Can Karamanoğlu’nun defnedilmesinin ardından lise öğrencileri ellerinde Türk bayrakları ve sloganlar eşliğinde ilçede yürüyüş düzenledi.
Alucra'da Burak Can İçin Öğrencilerden Yürüyüş
14:05
Burak Can'ın Babası: Herkes Bizim Kardeşimiz Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurularak hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun babası, oğlunun tabutuna sarıldı.
Burak Can'ın Babası: Herkes Bizim Kardeşimiz
13:50
Burak Can Karamanoğlu'na Son Görev İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında çıkan kavgada silahla vurularak öldürülen Burak Can Karamanoğlu memleketi Giresun’un Alucra ilçesinde son yolcuğuna uğurlandı.
Burak Can Karamanoğlu'na Son Görev
13:47
Beyoğlu'ndaki Silahlı Kavga Olayda hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi, memleketi Giresun'un Alucra ilçesinde toprağa verildi Törene, AK Parti Grup Başkanvekili Canikli de katıldı.
Beyoğlu'ndaki Silahlı Kavga
11:44
Burak Can Karamanoğlu Son Yolculuğuna Uğurlanıyor İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında çıkan kavgada silahla vurularak öldürülen Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi memleketi Giresun’un Alucra ilçesine getirildi.
Burak Can Karamanoğlu Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
11:10
Burak Can Karamanoğlu'nun babası - Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından önceki gün yapılan gösteriler sırasında Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurularak hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nın cenazesi, Alucra ilçesindeki baba ocağında gözyaşlarıyla karşılandı.
Burak Can Karamanoğlu'nun babası -
11:05
Beyoğlu'ndaki Silahlı Kavga Olayda hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu: "Biz kimseyi ayrı gözle görmüyoruz ama dışarıdan gelen provokasyonlar Türkiye'yi karıştırmak için ellerinden gelen her türlü gayreti yapıyorlar ve yaptılar, benim oğlumu feda aldılar"
10:05
Beyoğlu'ndaki Silahlı Kavga Olayda hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi, Alucra'daki baba ocağında gözyaşlarıyla karşılandı Karamanoğlu'nun Türk bayrağına sarılı tabutu, helallik alınmasının ardından camiye götürüldü.
08:44
Burak Can'ın Cenazesi 100 Araçlık Konvoyla Karşılandı İstanbul'da çıkan olaylarda hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi, memleketi Giresun'a getirildi.
Burak Can'ın Cenazesi 100 Araçlık Konvoyla Karşılandı
21:15
Erdoğan: Dün Üzüntü Belirtenler, Öldürülen Burak İçin Ne Diyecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Istanbul'da dün akşam çıkan olaylarda Burak Karamanoğlu adlı gencin öldürülmesiyle ilgili, "Dün üzüntü belirtenler, Burak yavrumuz için ne diyecekler.
Erdoğan: Dün Üzüntü Belirtenler, Öldürülen Burak İçin Ne Diyecek
20:06
Erdoğan: Pensilvanya Montaj Konusunda Çok Usta Başbakan Erdoğan, "Pensilvanya montaj konusunda çok usta. Bunlar sadece kaset montajı yapmıyorlar siyasete montaj yapmaya çalışıyorlar. dedi.
Erdoğan: Pensilvanya Montaj Konusunda Çok Usta
18:56
Erdoğan: Sokakları Terörize Etmek İstiyorlar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan, Mersin'den sonra ikinci mitingini Aksaray'da gerçekleştirdi.
Erdoğan: Sokakları Terörize Etmek İstiyorlar
16:03
Okmeydanı'nda Öldürülen Gencin Cenazesi Mahallesine Getirildi Burak Can Karamanoğlu'nun vurulduğu sırada mahallede elektriklerin kesik olduğu iddia edildi.
Okmeydanı'nda Öldürülen Gencin Cenazesi Mahallesine Getirildi
14:28
Beyoğlu'ndaki silahlı kavga - Canikli - AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "İstanbul'daki Okmeydanı'nda dünkü olaylarda da bir hemşehrimiz, bir fidanımız, Alucralı bir kardeşimiz Burak Can Karamanoğlu yine bu Vandallar tarafından katledildi, yüreğimiz yanıyor" dedi.
Beyoğlu'ndaki silahlı kavga - Canikli -
14:15
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Açıklaması AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, ”İstanbul Okmeydanı’nda dünkü olaylarda bir hemşehrimiz, bir fidanımız, Alucralı bir kardeşimiz Burak Can Karamanoğlu Kılıçdaroğlu’nun illegal askerleri tarafından katledildi” dedi.
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Açıklaması
13:35
Öldürülen Gencin Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı Okmeydanı’nda dün bir grubun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu’nun (22) cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.
13:02
Canikli: Karamanoğlu İllegal Askerler Tarafından Katledildi Canikli, Alucra Belediye Başkan Adayı Asım Kaymakçı'nın yeğeni için "Kılıçdaroğlu'nun illegal askerleri tarafından katledildi bu evladımız" dedi.
Canikli: Karamanoğlu İllegal Askerler Tarafından Katledildi
12:54
Okmeydanı'nda Öldürülen Gencin Babasından Sağduyu Çağrısı Berkin Elvan eylemleri sırasında Okmeydanı’nda bir grubun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu’nun (22) babası, başka acılar yaşanmaması için sağduyu çağrısında bulundu.
12:48
Silahlı Kavgada Ölen Genç, Memleketinde Toprağa Verilecek Beyoğlu'nda silahla vurularak hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.
12:23
Beyoğlu'ndaki Silahlı Kavga Olayda hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemleri devam ediyor Baba Halil Karamanoğlu: "Benim sağ ve solla herhangi bir işim yok. Biz hep beraber Türk milletiyiz, Türküz. Bizim vatanımız tek. Bu olayları tasvip etmiyoruz" "Herkesin evladı var. Benim canım yanıyor.
10:34
Hakim ve Savcı Atamaları Resmi Gazetede Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından yapılan adli yargı hakim ve Cumhuriyet savcılarının atamaları Resmi Gazetede yayımlandı.
00:52
HSYK Atamaları Resmi Gazetede Yayımlandı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından yapılan adli yargı hakim ve cumhuriyet savcılarının atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı.
HSYK Atamaları Resmi Gazetede Yayımlandı
17:00
TOKİ'den Yeni Satış TOKİ, 31 şehirdeki 138 işyeri ve 10 konutu yarın satışa çıkarıyor.
TOKİ'den Yeni Satış
02:50
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 ildeki ilçe belediye başkan adayları daha belli oldu.
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu
00:20
Yerel Seçime Doğru AK Parti, ikisi büyükşehir, 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı (1)
Yerel Seçime Doğru
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:24:24. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALUCRA HABERLERİ
[Hata Bildir]