13:2200
SON DAKİKA AMASYA HABERLERİ

Son Dakika Amasya Haberleri

   

  Havza Tso Başkanı Acar, Suluova Karma Organize Sanayi Bölgesini İnceledi

  Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar ile Havza Tarımsal Ürün İşleme ve Tarım Makineleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) çalışanları Amasya’nın Suluova ilçesinde bulunan Suluova Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Minarenin Tepesinde Ölümüne Ekmek Kavgası

  Minarenin Tepesinde Ölümüne Ekmek Kavgası

  Amasya’da Sultan Bayezid Camisi’nin minaresinde hiçbir güvenlik tedbiri almadan tadilat çalışması yapan işçiler her an ölümle burun burunalar. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Merzifon'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Merzifon'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

  Amasya'nın Merzifon ilçesinde servis minibüsünün geri manevra yaparken çarptığı kişi yaralandı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Valilik Kültür Yayınlarına 2 Yeni Eser

  Valilik Kültür Yayınlarına 2 Yeni Eser

  Amasya Valiliği kültür yayınlarına iki eser daha eklendi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (6) "Bundan sonra bir partinin genel başkan yardımcıları üzerinden siyasi operasyon yapmaya kalkışanlar ya da başka bir parti için genel başkanını yerinden edip onun yerine bir genel başkan getirmek için yatak odasına girenlere kesinlikle izin de verilmeyecek, böyle bir uygulama yapan en büyük suçlu olarak cezalandırılacak" "Hep hesaplarında gördükleri rüya neydi bliyor musunuz? Özal sonrası ANAP, Demirel sonrası Doğru Yol, hep onu hesap ettiler. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu: 'Bu Toplumda Panik Havası Yaratmanıza İzin Vermeyeceğiz'

  Davutoğlu: "Bu Toplumda Panik Havası Yaratmanıza İzin Vermeyeceğiz"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5)-"Eski Türkiye buydu. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 13:22:48. #1.11#