05:3600
SON DAKİKA AMASYA HABERLERİ

Son Dakika Amasya Haberleri

  Amasya'da Özel Günlerin Vazgeçilmezi 'Keşkek'

  Amasya'da Özel Günlerin Vazgeçilmezi "Keşkek"

  Amasya'da özel günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Keşkek, Ramazan Bayramı için hazırlanıyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Amasya Valisi Çomaktekin'den Genç Ailesine Ziyaret

  Amasya Valisi Çomaktekin'den Genç Ailesine Ziyaret

  Amasya Valisi Halil İbrahim Çokamtekin, Almanya'nın Solingen kentinde 1993’te aşırı sağcıların kundakladığı evde 5 ferdini kaybeden Genç ailesini ziyaret etti. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Fransız Öğrenciler de Bayram Telaşına Katıldı

  Fransız Öğrenciler de Bayram Telaşına Katıldı

  Bir proje kapsamında Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde organik ürün yetiştirilen çiftliğe konuk olan iki Fransız öğrenci, ev halkının Ramazan Bayramı öncesi hazırlıklarına da yardım ediyor Bayram sabahı için börek, baklava ve çörek yapımına katkı sağlayan öğrencilerden Amanda Jacquel, Türk mutfağını ve yemeklerini öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Atama Kararları

  Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğüne Necmettin Erkan, Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Mehmet Karabay atandı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Atama ve Görevden Almalar Resmi Gazete'de

  Başbakanlık ile başbakan yardımcılığı, Avrupa Birliği, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ve Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bayram Namaz Saatleri

  Ramazan Bayramı namazı Ankara'da 06.25, İstanbul'da 06.40, İzmir'de 06.52'de kılınacak. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Atama Kararları Resmi Gazete'de

  Atama Kararları Resmi Gazete'de

  Başbakanlık ile Başbakan Yardımcılığı, Avrupa Birliği, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ve Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Derleme<br/>gün İçinde Geçilen Trafik Kazalarıyla İlgili Haberlerimizi Derleyerek...

  Ramazan Bayramı'na iki gün kala, yurt genelinde meydana gelen trafik kazalarında 11 kişi öldü, 172 kişi yaralandı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Taşova'da Trafik Kazas: 2 Yaralı

  Taşova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 05:36:55. #1.12#