17:2300
SON DAKİKA AMASYA HABERLERİ

Son Dakika Amasya Haberleri

   

  Amasya Taşova YİBO'da Hedef Gelibiyet

  Amasya Taşova YİBO'da Hedef Gelibiyet

  Hentbol Erkekler Süper Liginde bu yıl ilk kez mücadele edecek Amasya Taşova YİBO Spor Kulübü, lige galibiyetle başlamak istiyor. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Nergiz: 'Okulda Başarı İçin Kahvaltı Şart'

  Nergiz: "Okulda Başarı İçin Kahvaltı Şart"

  Amasya’da Vali İbrahim Halil Çomaktekin ile beraberindeki sağlık ve milli eğitim yöneticileri, ziyaret ettikleri bir okulda sınıfta öğrencilerle birlikte kahvaltı yapıp, elma yediler. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Kahvaltımı Yaptım, Meyvem Çantamda" Projesi

  Amasya'da kahvaltı yapma ve meyve tüketimi farkındalığını oluşturmak için hazırlanan proje kapsamında ilkokul öğrencilerine okulda kahvaltı verildi, elma dağıtıldı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Merzifon'da YDV Yardımları

  Merzifon'da YDV Yardımları

  Merzifon SYDV Müdürü Handan Ekinci Bal, ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin eğitim gören çocukları için 55 bin TL eğitim yardımı yapıldığını söyledi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Merzifon'da Tarla Günü

  Merzifon'da Tarla Günü

  Merzifon ilçesinde ayçiçeği hasadının başlaması ile birlikte sertifikalı tohumların verim artışına katkısının anlatıldığı tarla günü düzenlendi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gümüşhacıköy'de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

  Gümüşhacıköy Belediyesi ile Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ülkü Orta Okulu'nda eğitim gören 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 17:23:55. #1.13#