SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri


ANADOLU AJANSI

... Devamı

16:14
Enerji Piyasaları Zirvesi - Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu Enerji Piyasaları Zirvesi- Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu: - "Grup olarak yerli güneş santralleri panel üretimi üzerine çalıştığımızı duyurmak isterim" Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, "Grup olarak yerli güneş santralleri panel üretimi üzerine çalıştığımızı duyurmak isterim" dedi.
Enerji Piyasaları Zirvesi - Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu
15:44
Enerji Piyasaları Zirvesi Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu: "Grup olarak yerli güneş santralleri panel üretimi üzerine çalıştığımızı duyurmak isterim"
15:44
Enerji Piyasaları Zirvesi OMV Group Üst Düzey Yöneticisi Roiss: "Türkiye doğalgaz merkezi olmak istiyorsa daha şeffaf bir fiyatlandırma mekanizması oluşturmalı"
15:24
Enerji Piyasaları Zirvesi Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Koç topluluğu cirosunun yarısı enerji işlerimizden geliyor.
15:15
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" Başbakan Yardımcısı Babacan: "Borsa İstanbul, bizim sermaye piyasalarımızın merkezi konumunda ve piyasaların geleceği açısından en önemli kurumumuz" "Londra, çok önemli bir finansal merkez. İstanbul ise gelişen bir finans merkezi. Bu iki kurumun birlikte yapabileceği çok şey var"
15:05
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Turhan: "Borsa İstanbul ile Londra Borsası Grubu arasındaki stratejik anlaşma bir ilk adım" “Bundan sonra London Clearing House Türkiye menşeli finansal sözleşmelerin dünyadaki işlemlerinde merkezi karşı taraf rolünü üstlenecek ve yatırımcıların çok.
15:02
Enerji Piyasaları Zirvesi Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sabancı: "Önümüzü görmemiz ve sektörün sağlıklı gelişmesi için 2016 sonrası yeni tarife dönemi prensipleri mümkün olan en erken sürede açıklanmalıdır" "Son 7 8 yılda 22 milyar lira yatırım yaptık"
14:38
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" - Davutoğlu (2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Borsa İstanbul ve Türk İhracatçılar Birliğince, İstanbul Finans Merkezi Girişiminin iş birliğiyle düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın medya sponsoru olduğu, "İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu"na hitap etti.
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu' - Davutoğlu (2)
14:33
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" - Davutoğlu (3) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Borsa İstanbul ve Türk İhracatçılar Birliğince, İstanbul Finans Merkezi Girişiminin iş birliğiyle düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın medya sponsoru olduğu, "İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu"na hitap etti.
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu' - Davutoğlu (3)
13:41
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" - Davutoğlu (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Borsa İstanbul ve Türk İhracatçılar Birliğince, İstanbul Finans Merkezi Girişiminin iş birliğiyle düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın medya sponsoru olduğu, "İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu"na hitap etti.
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu' - Davutoğlu (1)
13:21
Enerji Piyasası Zirvesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Bakanından uzmanına kadar kesintisiz olarak 4,5 yıl dinlenen bir enerji sektörünü düşünün. Buna boyun eğmedik bundan sonra da boyun eğmeyeceğiz" "Dünyada petrol fiyatlarındaki değişimlerin doğalgaz fiyatlarına yansıyor olması nedeniyle bu aydan sonra bizim alım.
Enerji Piyasası Zirvesi
13:17
Bakan Yıldız: " Boyun Eğmedik Bundan Sonra da Boyun Eğmeyeceğiz" Enerji Piyasası Zirvesi- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Bakanından uzmanına kadar kesintisiz olarak 4,5 yıl dinlenen bir enerji sektörünü düşünün. Buna boyun eğmedik bundan sonra da boyun eğmeyeceğiz"- "Dünyada petrol fiyatlarındaki değişimlerin doğalgaz fiyatlarına yansıyor olması nedeniyle bu aydan sonra bizim alım fiyatlarımıza da yansıyacak" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bakanından uzmanına kadar kesintisiz olarak 4,5 yıl dinlenen bir enerji sektörünü
Bakan Yıldız: ' Boyun Eğmedik Bundan Sonra da Boyun Eğmeyeceğiz'
17:57
1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması Töreni Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nda, ödüller sahiplerini buldu.
12:13
Enerji Piyasaları Zirvesi Yarın Ankara'da Toplanacak AA'nın global iletişim ortağı olduğu Enerji Piyasaları Zirvesi, yarın Ankara'da toplanacak.
Enerji Piyasaları Zirvesi Yarın Ankara'da Toplanacak
17:47
Kasımpaşa'da Bomba Koyan Şüphelileri, Mahalleli Yakaladı Kasımpaşa'da PKK'lı olduğu iddia edilen şüpheli şahıslarla, polis arasında yaşanan kovalama sonunda 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Mahalleli de polise yardım ederek şüphelileri yakalayarak koli bandıyla bantladı.
Kasımpaşa'da Bomba Koyan Şüphelileri, Mahalleli Yakaladı
16:51
Hayırseverlerden Çocuklara Yardım Sivas'ta, metruk bir binanın çatısına düşen plastik toplarını almaya çalışırken çekilen görüntüleri haberlere konu olan çocuklara, hayırsever vatandaşlar tarafından çeşitli hediyeler gönderildi.
13:17
Osmanlı'nın Hafızası" Büyük Tehlike Atlatmış (3) Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünün, Anadolu Ajansı ile paylaştığı fotoğraflar, Osmanlı ile daha sonra bünyesinden çıkan onlarca devletin hafızası niteliğinde olan bazı evrakların yok olmaktan nasıl kurtarıldığını gözler önüne seriyor.
Osmanlı'nın Hafızası' Büyük Tehlike Atlatmış (3)
12:57
Osmanlı'nın Hafızası" Büyük Tehlike Atlatmış (2) Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünün, Anadolu Ajansı ile paylaştığı fotoğraflar, Osmanlı ile daha sonra bünyesinden çıkan onlarca devletin hafızası niteliğinde olan bazı evrakların yok olmaktan nasıl kurtarıldığını gözler önüne seriyor.
Osmanlı'nın Hafızası' Büyük Tehlike Atlatmış (2)
12:50
Osmanlı'nın Hafızası" Büyük Tehlike Atlatmış (1) Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünün, Anadolu Ajansı ile paylaştığı fotoğraflar, Osmanlı ile daha sonra bünyesinden çıkan onlarca devletin hafızası niteliğinde olan bazı evrakların yok olmaktan nasıl kurtarıldığını gözler önüne seriyor.
Osmanlı'nın Hafızası' Büyük Tehlike Atlatmış (1)
12:09
Tika Başkanı Çam, Aa Beyrut Bürosu'nu Ziyaret Etti Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, Anadolu Ajansı (AA) Beyrut Bürosu’nu ziyaret etti.
17:24
4. Meridyen Buluşması Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "sonPeygamber.info, Danimarka'da gerçekleşen Fransa'dakine benzer bir karikatür krizinden sonra faaliyete geçirildi.
12:55
İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör" Forumu Londra'da Düzenlenecek Borsa İstanbul, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesi kapsamında ilkini Washington D.C'de, ikincisini New York'ta düzenlediği "İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör" forum dizisinin üçüncüsünü 20 Ocak 2015'te Londra'da gerçekleştirecek Anadolu Ajansı'nın medya sponsoru olduğu forumda, Borsa İstanbul ile Londra Borsası arasında geçen günlerde tamamlanan iş birliği anlaşmasının imza töreni de yapılacak.
12:52
Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi Başladı Gaziantep'te, AA destekli "Medya İletişim" eğitimi başladı- BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitime, başvurular arasında mülakatla seçilen 22 kişi katılıyorGAZİANTEP - Gaziantep'te, Bilim Eğitim ve Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) ile Anadolu Ajansı (AA) iş birliğinde, muhabir yetiştirmek ve sektöre insan kaynağı sağlamak amacıyla hazırlanan "Medya İletişim" eğitimi başladı.
Aa Destekli 'Medya İletişim' Eğitimi Başladı
10:52
Gaziantep'te, Aa Destekli "Medya İletişim" Eğitimi Başladı BEKAM ve AA iş birliğinde düzenlenen eğitime, başvurular arasında mülakatla seçilen 22 kişi katılıyor.
Gaziantep'te, Aa Destekli 'Medya İletişim' Eğitimi Başladı
18:23
Kazım Ertek Gazetecilik Yarışması Ödülleri Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Kazım Ertek Gazetecilik Yarışmasında 3 Anadolu Ajansı muhabiri ödüle layık görüldü.
18:10
Düzce'de Gazetecilerin Darbedildiği İddia Edildi Düzce'de çatıdan üzerlerine kar kütlesi düşmesi sonucu yaralanan iki fabrika işçisini görüntülemek isteyen 4 gazeteci, iş yeri çalışanlarınca darbedildi.
17:39
Gazeteciler, İş Yeri Çalışanlarınca Darbedildi Düzce'de çatıdan üzerlerine kar kütlesi düşmesi sonucu yaralanan iki fabrika işçisini görüntülemek isteyen 4 gazeteci, iş yeri çalışanlarınca darbedildi.
Gazeteciler, İş Yeri Çalışanlarınca Darbedildi
14:44
Babacan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(İmar mevzuatında yapılacak değişiklik) Taslağı, muhtemelen önümüzdeki hafta görüşe açacağız. Herkesten gelecek görüşe de açığız" "Türkiye'deki gayrimenkullerin kendi doğal piyasa şartları içerisindeki değerlenmesinden ve burada oluşan ranta herhangi bir vergi getirmiyoruz.
14:26
Babacan - Merkez Bankasının Faiz Politikaları Babacan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (3)- (BES'e ilişkin düzenleme) Kesintilerle ilgili vatandaşların lehine bir düzenleme gelecek.
Babacan - Merkez Bankasının Faiz Politikaları
13:36
Babacan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması (BES'e ilişkin düzenleme) Kesintilerle ilgili vatandaşların lehine bir düzenleme gelecek.
13:35
Babacan Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Sanayi yatırımlarını desteklemekle ilgili üzerinde çalıştığımız bir paket var. Bunu yaklaşık 1 ay içerisinde tamamlarız diye düşünüyorum" "KOBİ'lerin sanayi yatırımlarını daha çok destekleyebilecek, büyük sanayi yatırımlarının finansmanını biraz daha kolaylaştırabilecek, bankalarımızı kredi verirken biraz daha imalat yatırımlarına doğru yönlendirebilecek bir model üzerinde çalışıyoruz" "Petrol fiyatlarını biraz daha görelim ama bu seviyelerde giderse muhtemelen yüzde 5'li enflasyonları
12:56
6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu AA'nın global iletişim ortağı olduğu 6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu, söz sahibi enerji aktörlerini İstanbul'da bir araya getirecek.
11:41
Babacan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "İfade özgürlüğü en doğal insan hakkıdır.
17:48
Babacan, Yarın Aa Editör Masası'na Konuk Olacak Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, yarın Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olacak.
16:25
Babacan AA Editör Masası'na Konuk Olacak Başbakan Yardımcısı Babacan, yarın Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.
10:48
Albay Abdullah Soyluoğlu'nun Öcalana Söyledikleri Gündem Olmuştu Kenya'da yakalanan Öcalan'ı getiren uçakta, ona "Memlekete hoş geldin" diyen sesin sahibi emekli Albay Abdullah Soyluoğlu, hayatını kaybetti.
Albay Abdullah Soyluoğlu'nun Öcalana Söyledikleri Gündem Olmuştu
10:44
Soyluoğlu Hayatını Kaybetti, Albay Abdullah Soyluoğlu Kimdir ? Kenya'da yakalanan Öcalan'ı getiren uçakta, ona "Memlekete hoş geldin" diyen sesin sahibi emekli Albay Abdullah Soyluoğlu, hayatını kaybetti.
Soyluoğlu Hayatını Kaybetti, Albay Abdullah Soyluoğlu Kimdir ?
09:47
Öcalan'a "Memlekete Hoş Geldin" Diyen Albay Hayatını Kaybetti Kenya'da yakalanan Öcalan'ı getiren uçakta, ona "Memlekete hoş geldin" diyen sesin sahibi emekli Albay Abdullah Soyluoğlu, hayatını kaybetti.
Öcalan'a 'Memlekete Hoş Geldin' Diyen Albay Hayatını Kaybetti
22:21
Tsyd'nin Sporun Zirvesi Semineri Başladı (4) Yayın YÖNETMENLERININ GÖZÜYLE SPOR MEDYASI Sporun zirvesinde 'Yayın yönetmenlerinin gözüyle spor medyası' konulu paneli, TSYD Başkan vekili ve DHA Spor Müdürü Faik Gürses yönetti.
16:17
Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir ? İkiliye Karikatür Tepkisi Cumhuriyet gazetesi yazarları Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya yazılarında Charlie Hebdo olaylarını kaleme aldılar. İkilinin Charlie Hebdo yazılarında Hz.Muhammed'e hakaret içeren karikatürüde yayınlamaları tepkilere neden oldu. Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir?
15:17
"Istanbul Photo Awards"In Sonuçları Martta Açıklanacak AA'nın bu yıl ilk kez düzenlediği "Istanbul Photo Awards"a 75 ülkeden başvuru geldi. Sonuçlar martta açıklanacak, ödül töreni nisanda düzenlenecek.
12:40
İstanbul Photo Awards Ödül Töreni Nisanda İstanbul'da Yapılacak Şimdiye kadar 75 ülkeden başvurunun olduğu yarışmanın sonuçları 14 15 Mart'ta İstanbul'da, fotoğraf alanında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı jüri tarafından belirlenecek Turkcell ve NIKON’un ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın ödül töreni 11 Nisan'da İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılacak.
12:36
Sanat Aşkı Zorluk Dinlemiyor Senegal'in başkenti Dakar'da resim yaparak geçimini sağlayan Abdoulaye Diop, 2 metrekarelik barakayı hem evi hem de atölyesi olarak kullanıyor.
Sanat Aşkı Zorluk Dinlemiyor
17:55
Anadolu Ajansı'nda Görev Değişikliği Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcılıklarına Metin Mutanoğlu ve Mustafa Özkaya getirildi.
15:44
''Ulu Şehir'' Bursa, Dünyaya Aa İle Açılacak Bursa Valiliği ve AA'nın ortak çalışmasıyla hazırlanan, kentin dört mevsim çekilen fotoğraflarından oluşan sergi, Ankara'da izlenime sunulacak
14:04
Uluşehir Başkentte Bursa Valiliği ve Anadolu Ajansı işbirliği ile hazırlanan "Dört Mevsim Bursa" konulu fotoğraf sergisi Ankara da açıldı.
Uluşehir Başkentte
13:46
Bursa Ulu Şehir" Fotoğrafları Sergisi Açıldı (1) "Bursa Ulu Şehir" fotoğraf sergisi- Bursa Valiliği ve Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "Bursa Ulu Şehir" temalı fotoğraf sergisi, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde açıldı- Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Bursa'nın tüm güzelliklerinin insan unsuruyla, tabiatıyla, doğasıyla, yeşilliğiyle bu kadar güzel yansıtan fotoğrafları bir arada bulmak, onları izlemek pek mümkün olmuyor"- "Bugün Bursa imkanlarıyla herkese buyur gel diye el ediyor.
Bursa Ulu Şehir' Fotoğrafları Sergisi Açıldı (1)
13:42
Bursa Ulu Şehir Fotoğrafları Sergisi Açıldı Bursa Valiliği ve Anadolu Ajansının düzenlediği Bursa Ulu Şehir temalı fotoğraf sergisi, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde açıldı.
Bursa Ulu Şehir Fotoğrafları Sergisi Açıldı
13:36
Bursa Ulu Şehir" Fotoğrafları Sergisi Açıldı (3) "Bursa Ulu Şehir" fotoğraf sergisi- Bursa Valiliği ve Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "Bursa Ulu Şehir" temalı fotoğraf sergisi, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde açıldı- Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Bursa'nın tüm güzelliklerinin insan unsuruyla, tabiatıyla, doğasıyla, yeşilliğiyle bu kadar güzel yansıtan fotoğrafları bir arada bulmak, onları izlemek pek mümkün olmuyor"- "Bugün Bursa imkanlarıyla herkese buyur gel diye el ediyor.
Bursa Ulu Şehir' Fotoğrafları Sergisi Açıldı (3)
12:38
"Bursa Ulu Şehir" Fotoğraf Sergisi Bursa Valiliği ve Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "Bursa Ulu Şehir" temalı fotoğraf sergisi, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde açıldı.
'Bursa Ulu Şehir' Fotoğraf Sergisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ
[Hata Bildir]