01:0500
SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri


ANADOLU AJANSI

... Devamı

   

  Aa Oradaydı' Özel Baskısı, AB Bakanı Bozkır'a Takdim Edildi

  Aa Oradaydı" Özel Baskısı, AB Bakanı Bozkır'a Takdim Edildi

  "AA Oradaydı" özel baskısı, AB Bakanı Bozkır'a takdim edildi- AA tarafından yayımlanan arşiv niteliğindeki kitaplardan oluşan özel koleksiyon baskısı, AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır'a sunuldu- Bakan Bozkır: "İlk bakışta gerçekten herkesin arşivinde bulunması gereken ve bir tarih dönemini hem resimlerle hem yazılarla kapsayan bir çalışma olduğunu görüyorum ve tebrik ediyorum"ANKARA(AA) - Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan, "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" (16 Aralık 2014 Salı )

   

  ABD'nin Adana Konsolosu Espinoza Açıklaması

  ABD'nin Adana Konsolosu Espinoza Açıklaması

  "Suriye'de Esed olmadan barış olduğunu görmek istiyoruz" "(ABD Senatosu'nun CIA işkence raporu) Obama yönetimi, işkence olmadığından emin olmak için her türlü adımı atmış, her türlü önlemi almıştır" (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Tahşiye Senaryosunda Gizlenen Gerçekler

  Tahşiye Senaryosunda Gizlenen Gerçekler

  "El Kaide ile bağlantılı bir örgüte 2010’da operasyon yapılıyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bakan Çelik: Fatma Şahin, Toplumumuza Çok Şey Kazandırdı

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, kongrede yaptığı konuşmada, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in bakanlığı döneminde çok büyük işler yaptığını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AA Mobil Uygulamasında İngilizce Yayına Geçti

  AA, akıllı telefonlardan ulaşılan yeni mobil uygulamalarından sonra iPad sürümünü yeniledi, mobil platformlarda Türkçe'nin ardından İngilizce de haber içerikleri sunmaya başladı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Bütün dünyada ve özellikle Avrupa da sağlık ve termal turizm bakımından ülkemizin birinci varış noktası olması için stratejiler geliştiriyoruz" dedi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Bütün dünyada, özellikle Avrupa'da sağlık ve termal turizm bakımından ülkemizin birinci varış noktası olması için stratejiler geliştiriyoruz" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 01:05:59. #1.12#