SON DAKİKA ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Gençlik Derneği Haberleri

 • 12:43Agd'nin Yaz Kursuna Katılan Öğrenciler Belgelerini AldıAgd'nin Yaz Kursuna Katılan Öğrenciler Belgelerini AldıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği'nce düzenlenen yaz etkinlikleri sona erdi.
 • 14:25Viranşehir'de Stk'lardan Hastane Personeline Plaket?Viranşehir'de Stk'lardan Hastane Personeline Plaket?Şanlıurfa’nın Viranşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, Devlet Hastanesi’nde görev yapan başarılı sağlık personellerine plaket verdi.
 • 09:43Askon'dan Anadolu Gençlik Derneği'ne ZiyaretAskon'dan Anadolu Gençlik Derneği'ne ZiyaretAnadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adana Şube Başkanı Abdulaziz Kıranşal’ı ziyaret ettiler.
 • 17:02Saadet Partisi Genel Başkanı KamalakSaadet Partisi Genel Başkanı KamalakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Yol kesmeler, tırları yakmalar, nakliye araçlarını ateşe vermeler buranın problemini ağırlaştırıyor.
 • 13:32Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak AçıklamasıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, son dönemde artan terör saldırılarına ilişkin, "Yol kesmeler, tırları yakmalar, nakliye araçlarını ateşe vermeler buranın problemini ağırlaştırıyor.
 • 00:38Agd Genel Başkanı TurhanAgd Genel Başkanı TurhanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Yaz Etkinlikleri" programından detaylar- AGD Genel Başkanı Salih Turhan'ın konuşması AGD Genel Başkanı Turhan: - "Yaşanan hadise sadece bir terör hadisesi değil, yaşanan hadisenin arkasında birçok planlar var. Yani işi sadece PKK'nın yapmış olduğu etkinlik olarak değerlendirmeyelim"- "Birlikteliğimizi en güzel şekilde muhafaza ederek, ülkemizin bu terör sıkıntısından biran önce kurtulması için hep birlikte koşturalım" Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan, son zamanlarda artan terör olaylarına ilişkin, "Yaşanan hadise sadece bir terör hadisesi değil, yaşanan hadisenin arkasında birçok planlar var. Yani işi sadece PKK'nın yapmış olduğu etkinlik olarak değerlendirmeyelim" dedi.
 • 23:39Agd Genel Başkanı Turhan AçıklamasıAgd Genel Başkanı Turhan AçıklamasıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkanı Salih Turhan, son zamanlarda artan terör olaylarına ilişkin, "Yaşanan hadise sadece bir terör hadisesi değil, yaşanan hadisenin arkasında birçok planlar var. Yani işi sadece PKK'nın yapmış olduğu etkinlik olarak değerlendirmeyelim" dedi.
 • 13:56Manavgat'ta AGD'nin Futbol Turnuvası Sona ErdiManavgat'ta AGD'nin Futbol Turnuvası Sona ErdiAnadolu Gençlik Derneği Manavgat Temsilciliğinin yaz Kur'an kursları arasında düzenlediği futbol turnuvası sona erdi.
 • 11:04Anadolu Gençlik'ten Yaz Kursları Futbol TurnuvasıAnadolu Gençlik'ten Yaz Kursları Futbol TurnuvasıAnadolu Gençlik Derneği(AGD) Manavgat Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen yaz kursları arası futbol turnuvası yapıldı.
 • 15:01Agd'den Suriyeli Çocuklara GeziAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi'nce, Suriyeli çocuklara yönelik Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi'ne gezi düzenlendi.
 • 12:47Agd Kayseri'den Suriyeli Gençlere GeziAgd Kayseri'den Suriyeli Gençlere GeziAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi Suriyeli çocuklara hizmet vermeye devam ederek, sene içerisinde ve yazın eğitim almaya devam eden öğrenciler Harikalar Diyarı’ndaki hayvanat bahçesini gezme fırsatı buldu.
 • 16:30AGD Başkanı Abdioğulları: Bu Ülkede Kimse Acı Çekmek İstemiyor ArtıkAGD Başkanı Abdioğulları: Bu Ülkede Kimse Acı Çekmek İstemiyor ArtıkAfyon Gazeteciler Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Abdioğulları, artık bu ülkede hiç kimsenin acı çekmek istemediğini söyledi.
 • 16:53Gazeteci Osman Akçay'ı Meslektaşları Yalnız BırakmadıGazeteci Osman Akçay'ı Meslektaşları Yalnız BırakmadıAydın’ın Efeler ilçesinde bir olayı haber yapmak isterken çevredekilerin saldırısına maruz kalan gazeteci Osman Akçay’ı yalnız bırakmayan meslektaşları, saldırıyı kınadı.
 • 13:10Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorDoğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kahvede oyun oynayan vatandaşlar- Vatandaşlardan Seyfi Seyhan'ın açıklaması- Parkta oturan vatandaşlardan detay- Abdulbaki Yıldırım'ın açıklaması- Kerem Beyaz'ın konuşması- Gece tarlada tarım makinasıyla hasat yapan Metin Gültepe'nin açıklamaları- Gece hasat detayları Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 13:01Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyor - Muş/Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyor - Muş/GÖRÜNTÜ DÖKÜM: - Muş Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mahir Barışan'ın konuşması- AGD Muş Şube Başkanı Suna'nın konuşması- Cengiz Taşdemir'in konuşması- Adıyaman şehir manzaraları- Vatandaşlarla röportajlar Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 12:26Doğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorDoğu ve Güneydoğu Halkı Huzur İstiyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Diyarbakır sokakları- Kahvehanede oturan vatandaşlar- Sur içi kafelerde oturan vatandaşlar- Dursun Bayrak'ın konuşması- Turan Karaçal'ın konuşması- Vesile Baran'ın konuşması- Hüseyin Demir'in konuşması- Bünyamin Baran'ın konuşması- Sur içi esnafı Doğu ve Güneydoğu halkı huzur istiyor- Eğitim-Bir-Sen Muş Şube Başkanı Barışan: - "İnşallah bu topraklarda yaşayan bütün vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini yine bu devlet verecektir.
 • 09:13Agd Kayseri'de At Binme ve Kaligrafi HeyecanıAgd Kayseri'de At Binme ve Kaligrafi HeyecanıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi’nin geleneksel olarak devam ettirdiği yaz etkinliklerinde at binme ve kaligrafi heyecanı yaşandı.
 • 16:10Anadolu Gençlik Yaz Kursları BaşladıAnadolu Gençlik Yaz Kursları BaşladıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat temsilciliği tarafından düzenlenen yaz kursları başladı.
 • 10:11Agd, Yaz Kurslarına BaşladıAgd, Yaz Kurslarına BaşladıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği ilçede yaz kurslarına başladı.
 • 15:15Agd Kayseri'den Yaz KampıAgd Kayseri'den Yaz KampıAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi her sene yaptığı yaz kampı etkinliklerini bu sene de sürdürdü.
 • 18:54Agd'den Üniveritenin Yeni Öğencilerine DestekAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Bartın Şubesi Üniversite Komisyonu üniversitelere kayıt yaptıracak öğrencileri “Yalnız değilsin, biz seninleyiz” sloganı ile karşılayacak.
 • 17:58Afyon - Belediye Başkanı ve Basın Mensupları At BindiAfyon - Belediye Başkanı ve Basın Mensupları At BindiBelediye Başkanı ve basın mensupları at bindi Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Atlı Spor Kulübü'nde basın çalışanları için etkinlik düzenlendi.
 • 15:19Teröre Sessiz Tepki, Kardeşliğe VurguTeröre Sessiz Tepki, Kardeşliğe VurguÇorum’daki sivil toplum kuruluşları son günlerde Türkiye’de artan terör olaylarını protesto etmek amacıyla bir araya geldi.
 • 17:19Agd'den 24 Temmuz MesajıAgd'den 24 Temmuz MesajıÇanakkale Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, 24 Temmuz Basın bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 14:58Agd Başkanı Gümüşel'den Basın Bayramı MesajıAgd Başkanı Gümüşel'den Basın Bayramı MesajıAdapazarı Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Gümüşel, 24 Temmuz “Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle bir açıklama yaptı.
 • 09:13Gümüşhane Stk'ları Yeşil Yol'a Destek VerdiGümüşhane’de 28 sivil toplum kuruluşu ortak bir açıklama ile Yeşil Yol’un bir vizyon projesi olduğunu belirterek, projeye sonuna kadar destek verdiklerini açıkladı.
 • 17:35Bitlis'teki Stk'lardan Ortak AçıklamaBitlis'teki Stk'lardan Ortak AçıklamaBitlis’teki bazı sivil toplum örgütleri; Suruç, Adıyaman ve Ceylanpınar’da yaşanan terör saldırıları üzerine ortak bir basın açıklaması yaptı.
 • 13:16Suruç'taki Terör SaldırısıDenizli'de bazı siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler, Suruç'ta yaşanan terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı.
 • 13:03Telif Bedelini Ödemeden Haber Kullanmaktan Yazı İşleri Müdürüne 50 Bin TL CezaAfyonkarahisar’da yerel bir gazetenin yazı işleri müdürü, Anadolu Ajansı’nın (AA) haberlerini izinsiz kullandığı gerekçesiyle 50 bin lira tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • 12:55Anadolu Gençlik Derneği Aksaray'da İftar VerdiAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Eskil Şubesince iftar programı düzenledi.
 • 17:08Srebrenitsa Soykırımının 20. YılıSrebrenitsa Soykırımının 20. YılıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anadolu Gençlik Derneği Bursa Şube Başkanı Yakup Çetin'in konuşması- Grubun dağılması Srebrenitsa soykırımının 20. yılıBursa Anadolu Gençlik Derneği ve Saadet Partisi üyesi bir grup, Srebrenitsa soykırımının 20'nci yılı nedeniyle hayatanı kaybedenleri anmak için basın açıklaması yaptı Bursa Anadolu Gençlik Derneği ve Saadet Partisi üyesi bir grup, Srebrenitsa soykırımının 20'nci yılı nedeniyle hayatanı kaybedenleri andı.
 • 16:53Srebrenitsa Soykırımının 20. YılıBURSA/ Bursa ve İzmir'de, Srebrenitsa soykırımının 20. yılı nedeniyle anma programı düzenlendi.
 • 15:39Agd ve Cansuyu'ndan Ramazan YardımıAgd ve Cansuyu'ndan Ramazan YardımıAnadolu Gençlik Derneği Aksaray şubesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı yardım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • 10:01Saadet Partisi Genel Başkanı KamalakSaadet Partisi Genel Başkanı KamalakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftara katılan davetlilerden detay görüntü,- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın detay görüntüsü,- AGD Genel Başkanı Salih Turhan'ın konuşması,- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın konuşması, Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Geleceğimizin teminatı hiç şüphesiz gençliğimizdir.
 • 08:34Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak AçıklamasıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Geleceğimizin teminatı hiç şüphesiz gençliğimizdir.
 • 11:44Agd İftar Çadırına Yoğun İlgiAgd İftar Çadırına Yoğun İlgiAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şubesi her sene yaptığı iftar çadırları etkinliklerini bu sene de sürdürüyor.
 • 15:06AGD'nin Tekirdağ'daki Kuran Kursu Tüm Hızı ile Devam EdiyorAGD'nin Tekirdağ'daki Kuran Kursu Tüm Hızı ile Devam EdiyorAnadolu Gençlik Derneğinin Tekirdağ'da düzenlediği Kuran Kursları tüm hızı ile devam ediyor.
 • 13:25Sp'li Çalışkan: Birileri Kendi Kazdığı Kuyuya DüştüSp'li Çalışkan: Birileri Kendi Kazdığı Kuyuya DüştüSaadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Meclis dışındaki partiler arasında sadece Saadet Partisi'nin ayakta kaldığını söyledi.
 • 11:31Sivil Toplum Kuruluşlarından Uygurlara Yönelik Baskıya TepkiAntalya'nın Manavgat ilçesinde bir grup sivil toplum kuruluşu Çin’in Şincan Uygur özerk bölgesinde Uygurlara yönelik baskıları kınadı.
 • 11:29Agd Mazlumlar İçin Kardeşlik İftarı DüzenlediAgd Mazlumlar İçin Kardeşlik İftarı DüzenlediAnadolu Gençlik Deneği(AGD) Manavgat Temsilciliği başta Doğu Türkistan, Gazze, Suriye, Arakan, Irak, Afganistan ve tüm mazlum Müslümanlar için kardeşlik iftarı düzenledi.
 • 13:28Bayburt'ta Çin Yönetimine TepkiBayburt'ta Çin Yönetimine TepkiAnadolu Gençlik Derneği’nce yapılan basın açıklaması ile Doğu Türkistan’da işgalci Çin Yönetiminin Müslümanlara yönelik baskılara sert tepki gösterildi.
 • 23:28Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara TepkilerZeytinburnu Adliye Meydanı'nda, Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Müslümanlara yönelik baskıları artıran Çin protesto edildi.
 • 16:16Sivas'ta Çin Mallarına Boykot ÇağrısıSivas'ta Çin Mallarına Boykot ÇağrısıBir grup sivil toplum kuruluşu üyesi, Ramazan ayında Çin’in Şincan Uygur özerk bölgesinde Uygurlara uygulanan baskıya tepki göstererek, Çin mallarına boykot çağrısı yaptı.
 • 15:28Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara TepkilerAnadolu Gençlik Derneği (AGD) ile Eğitim Bir Sen Vezirköprü Şubesi üyeleri Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Müslümanlara yönelik uygulamalara tepki gösterdi.
 • 11:54Anadolu Gençlik Derneği'nden Gıyabi Cenaze NamazıAnadolu Gençlik Derneği'nden Gıyabi Cenaze NamazıAnadolu Gençlik Derneği Hatay Şubesi, Çin'in Şincan Uygur özerk bölgesinde hayatını kaybedenler için Antakya Fatih Camii'nde teravih namazı sonrası, gıyabi cenaze namazı organize etti.
 • 20:30Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik Saldırılar - Adıyaman/sinop/siiirt/Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik Saldırılar - Adıyaman/sinop/siiirt/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ADIYAMAN- Toplanan vatandaşlardan detaylar- Slgonlar ve dovizlerden detaylar- Memur-Sen Adıyaman Temsilcisi Ali Deniz'in açıklaması- Genel detaylarSİNOP- Toplanan vatandaşlardan genel ve detay görüntüler- Açılan pankart ve dövizlerden genel görüntü- Konuşmadan detaylarSİİRT- Memur-Sen üyelerinin sendika binasındaki görüntüsü- Memur-Sen Siirt İl Başkanı Murat Şeker'in konuşmasıNİĞDE-Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Niğde Şubesi Başkanı İlhami Altıparmak konuşması- Kalabalıktan genel görüntüler ADIYAMAN/SİİRT/SİNOP/NİĞDE - Yurdun çeşitli bölgelerinde, Doğu Türkistan'da Müslümanlara yönelik saldırılara tepki gösterildi.
 • 20:17Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarAnadolu Gençlik Derneği (AGD) Niğde Şubesi üyeleri, Doğu Türkistan'da Müslümanlara yönelik saldırıları kınadı.
 • 18:14Erzincan Anadolu Gençlik Derneği Çin Zulmüne Tepki İçin ToplandıErzincan Anadolu Gençlik Derneği Çin Zulmüne Tepki İçin ToplandıAnadolu Gençlik Derneği Erzincan Şubesi, Doğu Türkistan Müslümanlarının Çin tarafından zulüm ve baskı altında bırakılmasını kınamak amacıyla dün Cami-i Kebir Camii’nde teravih namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılarak basın açıklamasında bulunuldu.
 • 16:35Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarYağlıdere ilçesinde Doğu Türkistan'da uğradıkları saldırılar sonucu hayatını kaybeden Müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • 16:12Burdur'da Doğu Türkistan Zulmü Protesto EdildiBurdur'da Doğu Türkistan Zulmü Protesto EdildiÇin Devleti'nin Doğu Türkistan'daki baskı ve zulümlerini şiddetle kınadıklarını bildiren AGD üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda basın açıklaması yaptı.