SON DAKİKA ANAYASA DEGISIKLIGI PAKETI HABERLERİ

Son Dakika Anayasa Degısıklıgı Paketı Haberleri

 

  Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül

  Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül

  Adalet nöbeti tutan avukat Şule Erol'a ödül ANTALYA Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi. (Dün 22:16)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Açıklaması

  "Yeni anayasa bir ayağıyla çözüm sürecini de ilgilendiriyor. (Dün 21:27)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Açıklaması

  "Yeni anayasa bir ayağıyla çözüm sürecini de ilgilendiriyor. (Dün 21:23)

   

  Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül

  Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül

  Antalya Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi. (Dün 21:03)

   

  Siirt'teki İzinsiz Gösteriler

  İnsan Hakları Derneği (İHD) Siirt Şubesi, kentte yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı. (Dün 20:56)

   

  Anayasa Profesörü Kaboğlu'ndan 'Krala Yas' Tepkisi

  Anayasa Profesörü Kaboğlu'ndan "Krala Yas" Tepkisi

  İnşaat mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenen, "Gezi Raporu, Demokrasi ve Totalitarizm Sarkacındaki Türkiye" isimli raporun anlatıldığı söyleşide konuşan Anayasa Profesörü İbrahim Kaboğlu, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz'in ölümünün ardından Türkiye'de bir günlük milli yas ilan edilmesini eleştirdi. (Dün 20:34)

   

  Sabih Kanadoğlu'ndan Tartışma Çıkaracak Sözler

  Sabih Kanadoğlu'ndan Tartışma Çıkaracak Sözler

  İzmir’de düzenlenen ’Adalet ve Demokrasi’ paneline katılan Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, 'Türkiye’nin adam gibi aydını azdır, kendisine ve bilime saygısı olmayan bilim adamı da çoktur' dedi. (Dün 20:04)

   

  İzmir'de 'Adalet ve Demokrasi' Paneli

  İzmir'de 'Adalet ve Demokrasi' Paneli

  İzmir’de düzenlenen ’Adalet ve Demokrasi’ paneline katılan Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, ’’Türkye’nin adam gibi aydını azdır, kendisine ve bilime saygısı olmayan bilim adamı da çoktur’’ dedi. (Dün 18:34)

   

  Gökdeniz Karadeniz: Türkiye'de Olsam Yaşlı Derler

  Gökdeniz Karadeniz: Türkiye'de Olsam Yaşlı Derler

  Trabzonspor'da adını duyurduktan sonra Rubin Kazan'a transfer olan Gökdeniz Karadeniz 7 yıldır formasını başarıyla taşıdığı takımında mutlu olduğunu söyledi. (Dün 18:27)

   

  Anayasa Profesörü Kaboğlu'ndan 'Krala Yas' Tepkisi

  Anayasa Profesörü Kaboğlu'ndan "Krala Yas" Tepkisi

  * Anayasa Profesörü İbrahim Kaboğlu, "51 kişinin hayatını kaybettiği Reyhanlı'daki saldırıda ulusal yas ilan etmeyen hükümet, herhalde ulusal yas ilan etmek için Kral Abdullah'ın ölmesini bekledi" Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL / DHA İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenen, "Gezi Raporu, Demokrasi ve Totalitarizm Sarkacındaki Türkiye" isimli raporun anlatıldığı söyleşide konuşan Anayasa Profesörü İbrahim Kaboğlu, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz'in ölümünün (Dün 18:21)

   

  Sp Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya;

  Sp Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya;

  Afyonkarahisar’da konuşan Saadet Partisi (SP) Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya, TBMM’de yapılan Yüce Divan oylamasıyla ilgili olarak, “Bakanların yüce divana, yani Anayasa Mahkemesi’nin huzuruna çıkarılması gerekirdi” dedi. (Dün 17:19)

   

  İzmir Rennan Pekünlü Davası Üzerinden Laiklik ve İnsan Hakları Paneli

  İzmir Rennan Pekünlü Davası Üzerinden Laiklik ve İnsan Hakları Paneli

  Rennan Pekünlü davası üzerinden laiklik ve insan hakları paneli Rennan Pekünlü'ye hukukçu desteği İZMİR'de, türbanlı öğrencilerin eğitim hakkını engellediği gerekçesiyle aldığı 2 yıl 1 aylık hapis cezasının infazı için cezaevine giren emekli öğretim üyesi Rennan Pekünlü'ye, destek vermek amacıyla 'Laiklik ve insan hakları" paneli düzenlendi. (Dün 17:10)

   

  Pekünlü Davası Üzerinden Laiklik ve İnsan Hakları Paneli

  Pekünlü Davası Üzerinden Laiklik ve İnsan Hakları Paneli

  İzmir'de, türbanlı öğrencilerin eğitim hakkını engellediği gerekçesiyle aldığı 2 yıl 1 aylık hapis cezasının infazı için cezaevine giren emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Rennan Pekünlü'ye, destek vermek amacıyla 'Laiklik ve insan hakları' paneli düzenlendi. (Dün 17:07)

   

  Eğitim-Bir Sen Mardin Şubesinden Dönem Sonu Açıklaması

  Eğitim Bir Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, eğitim kurumlarında öğretmen ve yöneticilere karşı uygulanan şiddet, öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değişikliği, yönetici görevlendirmelerinde yaşanan bazı olumsuzlukların dışında çok ciddi sorunların yaşanmadığını belirtti. (Dün 17:03)

   

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Günlük makamlar için yasal olmayan uygulamalardan vazgeçin” dedi. (Dün 17:03)

   

  Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi

  Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi

  AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar. (Dün 16:56)

   

  Çalık'tan Eskkk'ya Ziyaret

  Çalık'tan Eskkk'ya Ziyaret

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Esnafımız, Türkiye’de yüzde 4-5 faizlerle kredi kullanıyor" dedi. (Dün 16:44)

   

  AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar. (Dün 16:18)

   

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım: "Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak"

  Hakan TARHAN,İstanbul-DHA Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısın da Divan üyelerinin konuşmalarının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım uzun bir konuşma yaptı. (Dün 16:08)

   

  Kobi'ye, Sanatçıya, Yazara, 14 Şubat Hediyesi

  Kobi'ye, Sanatçıya, Yazara, 14 Şubat Hediyesi

  Küçük ve orta ölçekteki işletmelere, sanatçılara, yazarlara, e-ticaret sitelerine ve çeşitli ürünlere haber değeri oluşturarak tanıtım desteği sunan ‘Kobi Destek Paketi’nin 5. dönem programı, reklam piyasalarında şok etkisi yaptı. (Dün 16:03)

   

  Syriza Partisi: "Türkiye ile Ekonomik İlişkileri Geliştirmek İstiyoruz"

  Yunanistan'da yarın yapılacak kritik erken genel seçimlerden zaferle çıkması beklenen anamuhalefet partisi Radikal Sol Koalisyon'un (Syriza) ekonomik politikalar sorumlusu Prof. Yannis Milios (60), Syriza hükümetinin Türkiye ile ekonomik ilişkileri daha da geliştirmek ve yeni fırsatlar oluşturmak için çalışacağını söyledi. (Dün 15:22)

   

  Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı

  Kulüp Başkanı Yıldırım: "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler. (Dün 14:47)

   

  Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor!

  Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor!

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler. (Dün 14:32)

   

  Fesiad 10. Yıl Programı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Ülkemizi uçuracak büyük hedeflerimize ulaşmak için anayasayı sade, kısa, birtakım art niyetli akademisyenlerin yorumlamasına fırsat vermeden, bu seçimden sonra yapmamız gerekiyor" (Dün 13:21)

   

  Fesiad 10. Yıl Programı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Ülkemizi uçuracak büyük hedeflerimize ulaşmak için anayasayı sade, kısa, birtakım art niyetli akademisyenlerin yorumlamasına fırsat vermeden, bu seçimden sonra yapmamız gerekiyor" (Dün 13:17)

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 16:19:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANAYASA DEGISIKLIGI PAKETI HABERLERİ
[Hata Bildir]