SON DAKİKA ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Anayasa Değişikliği Haberleri

 • 20:57AK Parti Adayından Hdp Seçim Bürosuna ZiyaretAK Parti Adayından Hdp Seçim Bürosuna ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili Yasin Aktay'ın konuşması.- HDP milletvekili adayı İsmail Aydın'ın Aktay'ın konuşmasına müdahale etmesi.- Aktay'ın seçim bürosu çıkışında sloganlar atılması ve detay AK Parti adayından HDP seçim bürosuna ziyaret- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay'ın konuşmasına HDP adayı tepki gösterince partililer, terör örgütü lehine slogan attı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili adayı Yasin Aktay, HDP'nin Siirt'teki seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 17:28AK Parti Adayından Hdp Seçim Bürosuna ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili adayı Yasin Aktay, HDP'nin Siirt'teki seçim bürosunu ziyaret etti.
 • 14:48Elvan, Muhalefet Partilerinin Vaatlerini EleştirdiElvan, Muhalefet Partilerinin Vaatlerini EleştirdiUlaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, muhalefetin hala o eski siyaset anlayışıyla Türkiye’de siyaset yapmaya çalıştığını söyledi.
 • 12:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay'dan Çarpıcı AçıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay'dan Çarpıcı AçıklamalarAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt milletvekili adayı Yasin Aktay, gündemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 • 18:29Erdoğan: Bunlara 5 Koyun Verin GüdemezlerErdoğan: Bunlara 5 Koyun Verin GüdemezlerCumhurbaşkanı Erdoğan,"Batman ve Diyarbakır Belediye başkanları yukarından talimat gelince karşılamaya gelmediler. Bunlara 5 koyun verin güdemezler." dedi.
 • 13:05Kamu Denetçiliği Kurumu'nun Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi ProjesiTBMM Başkanı Cemil Çiçek, "2014 yılında Meclis’e 540 bin üzerinde ziyaretçi geldi.
 • 01:492 - Erdoğan: Gönlümde Tabii Ki Bir Parti Var2 - Erdoğan: Gönlümde Tabii Ki Bir Parti VarDha İSTANBUL - (geniş haber) - ERDOĞAN: GÖNLÜMDE TABİİ Kİ BİR PARTİ VAR Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Önce belediye başkanlarının havaalanına gelip karşılayacaklarını söylediler.
 • 01:331 - Erdoğan: Gönlümde Tabii Ki Bir Parti Var1 - Erdoğan: Gönlümde Tabii Ki Bir Parti VarDha İSTANBUL - (geniş haber) - ERDOĞAN: GÖNLÜMDE TABİİ Kİ BİR PARTİ VAR Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Önce belediye başkanlarının havaalanına gelip karşılayacaklarını söylediler.
 • 19:54Erdoğan: Gönlümde Tabii Ki Bir Parti VarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen "Rizeliler Buluşuyor" etkinliğinde medya ve muhalefet partilerine yüklendi.
 • 18:28MHP Seçim Beyannamesi Tanıtım ToplantısıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin iktidar olması durumunda, mazot, gübre ve yem üzerindeki vergileri kaldıracaklarını belirterek, "Çiftçimizin canını yakan mazot herkes duysun ki 1 lira 75 kuruş olacaktır" dedi.
 • 18:17Engelli Vatandaşlara Akülü Araba DağıtıldıEngelli Vatandaşlara Akülü Araba DağıtıldıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi engelli vatandaşlara 32 tane akülü tekerlekli araba dağıttı.
 • 17:25Rizeliler Buluşuyor" ProgramıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir eski Türkiye koalisyonu kurulmaya çalışıldığını belirterek, "Normalde birbirlerini yolda görse selam vermeyecek olanlar şimdi bir araya geldi, başkanlık sistemi teklifimize karşı ortak cephe oluşturdu.
 • 17:17İşte MHP'nin Seçim Vaatleriİşte MHP'nin Seçim VaatleriMilliyetçi Hareket Partisi (MHP), 7 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimi için hazırladığı seçim beyannamesini Ankara Arena Spor Salonu'nda 3 Mayıs Türkçülük Günü'nde açıkladı.
 • 16:43Erdoğan'ın Konuştuğu Salonda Erdoğan'ın Konuştuğu Salonda "Yeni Türkiye'nin Devlet Başkanı" AnonsuCumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen "Rizeliler Buluşuyor" etkinliğine katıldı. Erdoğan, buluşmanın yapıldığı salona "Yeni Türkiye'nin Devlet Başkanı" anonsuyla girdi.
 • 16:41Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin Parlamenter Sistemle Yola Devam Etme İmkanı Kalmadı"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin artık parlamenter sistemle yola devam edemeyeceğini belirterek, “Bu sistem darbelerle, muhtıralarla, krizlerle zaten hayli yıpranmıştı.
 • 16:40MHP Lideri Devlet Bahçeli Partisinin Seçim Bildirgesini Açıkladı 4MHP Lideri Devlet Bahçeli Partisinin Seçim Bildirgesini Açıkladı 4Ankara - MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin seçim bildirgesini açıkladı 4Ankara - MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin seçim bildirgesini açıkladı 1 Bahçeli seçim vaatlerini açıkladı: Asgari ücret net bin 400 lira olacak "MAZOT ÇİFTÇİYE 1,75 LİRA OLACAK" "KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERİ KADROYA ALACAĞIZ" "EVİ OLMAYANA 250 LİRA KİRA YARDIMI YAPACAĞIZ" "EMEKLİLERİMİZE MART VE EYLÜL AYLARINDA BİN 400'ER LİRA OLMAK ÜZERE 'EMEKLİ DESTEK ÖDENEĞİ HAKKI' TANIYACAĞIZ" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim beyannamesi açıkladı.
 • 16:34Bahçeli Seçim Vaatlerini Açıkladı: Asgari Ücret Net 1400 Lira OlacakMilliyetçi hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Seçim Beyannamesi'ni açıkladı.
 • 16:30MHP Lideri Devlet Bahçeli Partisinin Seçim Bildirgesini Açıkladı 1MHP Lideri Devlet Bahçeli Partisinin Seçim Bildirgesini Açıkladı 1Ankara - MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin seçim bildirgesini açıkladı 1 Bahçeli seçim vaatlerini açıkladı: Asgari ücret net bin 400 lira olacak "MAZOT ÇİFTÇİYE 1,75 LİRA OLACAK" "KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİLERİ KADROYA ALACAĞIZ" "EVİ OLMAYANA 250 LİRA KİRA YARDIMI YAPACAĞIZ" "EMEKLİLERİMİZE MART VE EYLÜL AYLARINDA BİN 400'ER LİRA OLMAK ÜZERE 'EMEKLİ DESTEK ÖDENEĞİ HAKKI' TANIYACAĞIZ" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim beyannamesi açıkladı.
 • 20:30Ak Partili Kestane: "Ak Parti'nin Hizmetleri Devam Edecek"AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili adayı Tülin Mazlumoğlu Kestane, "AK Parti hükümeti olarak yaptığımız çok şey var ama yapacaklarımız da var" dedi.
 • 22:47Yetkisiz Mahkemenin Tahliye Kararı - KöylüYetkisiz Mahkemenin Tahliye Kararı - KöylüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Hakkı Köylü açıklaması Yetkisiz mahkemenin tahliye kararı- TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Köylü: - "Mevcut ağır ceza mahkemelerine birer yedek üye atanması yoluna gidilmeli ve bu şekilde şüphelenilen, kanunsuz, hukuksuz hareketi yapmaya meyilli, her an yapabilecek hakimlerin bu mahkemelere yedek üye verilmesi düşünülmeli" TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Hakkı Köylü, yetkisiz mahkemenin tahliye kararına ilişkin, "Mevcut ağır ceza mahkemelerine birer yedek üye atanması yoluna gidilmeli ve bu şekilde şüphelenilen, kanunsuz, hukuksuz hareketi yapmaya meyilli, her an yapabilecek hakimlerin bu mahkemelere yedek üye verilmesi düşünülmeli" dedi.
 • 18:38Kastamonu - Ak Partili Köylü: Kanunsuz İş Yapmaya Meyilli Hakimler Yedek Üye OlmalıKastamonu - Ak Partili Köylü: Kanunsuz İş Yapmaya Meyilli Hakimler Yedek Üye OlmalıAk Partili Köylü: Kanunsuz iş yapmaya meyilli hakimler yedek üye olmalı TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, yargıdaki tahliye krizini değerlendirirken, "Ağır Ceza Mahkemelerine birer yedek üye atanması yoluna gidilmeli ve bu şekilde gerçekten kendisinden şüphe edilen, kanunsuz, hukuksuz iş yapmaya meyilli ve yapabilecek olan hakimlerin bu mahkemelere yedek üye olarak verilmesi düşünülmeli" dedi.
 • 17:36Ak Partili Köylü: Kanunsuz İş Yapmaya Meyilli Hakimler Yedek Üye OlmalıAk Partili Köylü: Kanunsuz İş Yapmaya Meyilli Hakimler Yedek Üye OlmalıTbmm Adalet Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, yargıdaki tahliye krizini değerlendirirken, "Ağır Ceza Mahkemelerine birer yedek üye atanması yoluna gidilmeli ve bu şekilde gerçekten kendisinden şüphe edilen, kanunsuz, hukuksuz iş yapmaya meyilli ve yapabilecek olan hakimlerin bu mahkemelere yedek üye olarak verilmesi düşünülmeli" dedi.
 • 17:28TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Hakkı Köylü AçıklamasıTBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Hakkı Köylü AçıklamasıTBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, geçtiğimiz gün yaşanan tahliye krizine ilişkin, bu tür eylemlerin önüne geçilebilmesi için Bölge İstinaf Mahkemelerinin kuruluşunun ertelenerek, Ağır Ceza Mahkemelerine yedek üye atanmasının gerektiğini söyledi.
 • 17:15Çiçek: Çiçek: "Bu Kurum Bir İtibar Kurumudur"TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in konuşması- Açılış yapılması TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kamu Denetçiliği Kurumu'yla, vatandaş ve devlet arasında sağlıklı işleyen yeni bir mekanizma, köprü kurduklarını belirterek, "Buna da ihtiyaç var. Geriye dönüp ayaklanmaların, çatışmaların, kanlı olayların yaşandığı ülkelere baktığımızda sıkıntının bu noktada olduğunu görüyoruz" dedi.
 • 16:44Yetkisiz Mahkemenin Tahliye KararıTBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Hakkı Köylü, yetkisiz mahkemenin tahliye kararına ilişkin, "Mevcut ağır ceza mahkemelerine birer yedek üye atanması yoluna gidilmeli ve bu şekilde şüphelenilen, kanunsuz, hukuksuz hareketi yapmaya meyilli, her an yapabilecek hakimlerin bu mahkemelere yedek üye verilmesi düşünülmeli" dedi.
 • 16:15Kamu Denetçiliği Kurumu İstanbul Bürosu AçıldıTBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kamu Denetçiliği Kurumu'yla vatandaş ve devlet arasında sağlıklı işleyen yeni bir mekanizma, köprü kurduklarını belirterek, "Buna da ihtiyaç var. Geriye dönüp ayaklanmaların, çatışmaların, kanlı olayların yaşandığı ülkelere baktığımızda sıkıntının bu noktada olduğunu görüyoruz" dedi.
 • 15:57Baykal, Dösiad'a Misafir OlduBaykal, Dösiad'a Misafir OlduCumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye siyasetinde yeni bir dönemin açılmasına neden olacağını söyledi.
 • 15:20Ak Partili Kaynarca: Ak Partili Kaynarca: "Halkın Teveccühünü Görüyoruz"AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, sokaklarda halkın kendilerine büyük bir teveccüh gösterdiğini söyledi.
 • 15:07Antalya Baykal Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaAntalya Baykal Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaBaykal: Faiz tartışmasını zararı anayasa kitapçığı atılmasından fazla CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldiği işadamlarına yaptığı konuşmada, "Türkiye'de bir faiz kavgası yaratıldı, tamamen siyasi çerçevede bir faiz kavgası. Daha önce bir anayasa kitapçığı atıldı diye ülkede kıyamet kopmuştu.
 • 15:02Ayata: Yargının Kaderi Bu Seçimlerde Belli OlacakCHP Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata, AK Parti hükümetinin yargıyı bir silah gibi kullandığını ancak gelinen noktada bu silahın kendisine döndüğünü belirtti.
 • 13:59Eski CHP Genel Başkanı BaykalEski CHP Genel Başkanı BaykalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın salona gelişi- Baykal'dan detay görüntü- Baykal'ın konuşması Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "Kamuoyu araştırmaları gösteriyor ki belki de tek parti hükümeti kurmanın mümkün olmayacağı yeni bir noktaya geliyoruz.
 • 13:30Baykal: Artık Tek Parti Hükümeti Kurmak İmkansızBaykal: Artık Tek Parti Hükümeti Kurmak İmkansızCHP eski genel başkanı ve Antalya milletvekili adayı Deniz Baykal, Türkiye'nin, tek parti hükümeti kurmanın mümkün olamayacağı yeni bir noktaya gittiğini söyledi.
 • 13:13Eski CHP Genel Başkanı Baykal AçıklamasıEski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili adayı Deniz Baykal, seçimden sonra tek parti hükümeti kurmanın mümkün olmayacağı yeni bir noktaya gelindiğini, bu durumun Türkiye için önemli olduğunu öne sürdü.
 • 12:53Ak Partililer Halkla BuluştuAk Partililer Halkla BuluştuAK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ve AK Parti Çorum milletvekili adayı Lütfiye ilksen Ceritoğlu Kurt, Rüstem Eren Parkı’nda düzenlenen etkinliğe katıldı.
 • 11:49Baykal: Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaBaykal: Faiz Tartışmasını Zararı Anayasa Kitapçığı Atılmasından FazlaChp eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldiği işadamlarına yaptığı konuşmada, "Türkiye'de bir faiz kavgası yaratıldı, tamamen siyasi çerçevede bir faiz kavgası. Daha önce bir anayasa kitapçığı atıldı diye ülkede kıyamet kopmuştu.
 • 17:32DSP Genel Başkanı Türker, Mersin'deDemokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, "AK Parti'ye karşı sol ittifakı sağlamak amacıyla CHP'ye solu bir araya getirmesi için teklifte bulunduk ama onların hiç öyle bir tavırları olmadı.
 • 15:43Hdp'li Dengir Mir Mehmet Fırat: Seçimi Erteletmek İçin Ülkeyi Savaşa SokabilirlerHdp'li Dengir Mir Mehmet Fırat: Seçimi Erteletmek İçin Ülkeyi Savaşa SokabilirlerAk Parti'nin eski Genel Başkan Yardımcılarından HDP Mersin milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, partisinin 7 Haziran'da barajı aşmaması için büyük provokasyonlar yaratılabileceğini iddia etti.
 • 13:29Fırat: Seçimi Erteletmek İçin Ülkeyi Savaşa Bile SürükleyebilirlerFırat: Seçimi Erteletmek İçin Ülkeyi Savaşa Bile SürükleyebilirlerHDP Mersin milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, AK Parti'yi hedef aldı; "Kaybedecekleri korkusu varsa bir ülkeye savaş açmaktan bile çekinmeyeceklerdir." dedi.
 • 13:09AK Parti Milletvekili Adayları Esob'u Ziyaret EttiAK Parti Milletvekili Adayları Esob'u Ziyaret EttiAK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler.
 • 11:40Genel Seçime DoğruAK Parti Bayburt Milletvekili adayı Naci Ağbal, "7 Haziran seçimlerinde eğer bu ülkede değişime, dönüşüme, yeni Türkiye'ye güçlü bir destek verilirse, anayasayla ilgili değişiklik noktasında parlamentoda gerekli yeterlilik sağlanırsa biz Türkiye'yi ve İslam alemini bir üst eşiğe taşıyacak, sıçramayı sağlayacak Anayasa değişikliğini yapacağız" dedi.
 • 11:19Mustafa İsen, Başkanlık Sistemi ve Çözüm Sürecini YorumladıMustafa İsen, Başkanlık Sistemi ve Çözüm Sürecini YorumladıEski Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen, “Çözüm süreci mutlaka aşılması gereken meselelerden biridir ve Türkiye bunu kendi iradesiyle çözebilecek yetkiye sahiptir” dedi.
 • 16:17ABD ile Japonya YakınlaşıyorABD ile Japonya YakınlaşıyorJaponya Başbakanı Shinzo Abe bugün üç gün sürecek ABD gezisine başlıyor.
 • 14:30Yetkisiz Mahkemeden Tahliye Kararı - NebatiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati ile vatandaşların sohbet görüntüsü- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati ile röportaj Yetkisiz mahkemeden tahliye kararı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati: "Bugünkü darbe girişimini; 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 50 oy bandını aşağı çekmek, özellikle de hükümeti anayasa değişikliğini gerçekleştirecek, başkanlık sitemini getirecek ve ülkenin yeniden bir kalkınma hamlesini engellemeye yönelik bir teşebbüs olarak değerlendiriyorum" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebatil, "paralel yapı" soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan şüpheliler hakkında verilen ve İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliği'nce "yok hükmünde" sayılan tahliye kararlarına ilişkin, "Bugünkü darbe girişimini; 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 50 oy bandını aşağı çekmek, özellikle de hükümeti anayasa değişikliğini gerçekleştirecek, başkanlık sitemini getirecek ve ülkenin yeniden bir kalkınma hamlesini engellemeye yönelik bir teşebbüs olarak değerlendiriyorum" dedi.
 • 12:37Yetkisiz Mahkemeden Tahliye KararıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebatil, "paralel yapı" soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan şüpheliler hakkında verilen ve İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliği'nce "yok hükmünde" sayılan tahliye kararlarına ilişkin, "Bugünkü darbe girişimini; 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 50 oy bandını aşağı çekmek, özellikle de hükümeti anayasa değişikliğini gerçekleştirecek, başkanlık sitemini getirecek ve ülkenin yeniden bir kalkınma hamlesini engellemeye yönelik bir teşebbüs olarak değerlendiriyorum" dedi.
 • 12:31AK Parti Malatya İl Teşkilatı, Darende'yi Ziyaret EttiAK Parti Malatya İl Teşkilatı, Darende'yi Ziyaret EttiAK Parti Malatya İl Teşkilatı, Darende ilçesini ziyaret etti.
 • 10:56Yetkisiz Mahkemeden Tahliye KararıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebatil, "paralel yapı" soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan şüpheliler hakkında verilen ve İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliği'nce "yok hükmünde" sayılan tahliye kararlarına ilişkin, "Bugünkü darbe girişimini; 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 50 oy bandını aşağı çekmek, özellikle de hükümeti anayasa değişikliğini gerçekleştirecek, başkanlık sitemini getirecek ve ülkenin yeniden bir kalkınma hamlesini engellemeye yönelik bir teşebbüs olarak değerlendiriyorum" dedi.
 • 10:47Genel Seçime DoğruAK Parti Bayburt milletvekili adayı Naci Ağbal, "Yedi düvel düşmana karşı dimdik durduğumuz bir Türkiye'yi hep beraber kuracağız" dedi.
 • 00:13Başbakan Davutoğlu'ndan 27 Nisan E-muhtırasının Yıldönümünde Anlamlı VideoBaşbakan Davutoğlu'ndan 27 Nisan E-muhtırasının Yıldönümünde Anlamlı VideoBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 27 Nisan e-muhtırasının yıl dönümünde Twitter’da anlamlı bir video paylaştı.
 • 17:21Hakkari - AK Parti Hakkari Adayları Tanıtım Toplantısında Partililerle BuluştuHakkari - AK Parti Hakkari Adayları Tanıtım Toplantısında Partililerle BuluştuAk Parti Hakkari adayları tanıtım toplantısında partililerle buluştu AK Parti'nin Hakkari Milletvekili adayları, düzenlenen tanıtım toplantısında partililerle buluştu.
 • 16:09AK Parti Hakkari Adayları Tanıtım Toplantısında Partililerle BuluştuAK Parti Hakkari Adayları Tanıtım Toplantısında Partililerle BuluştuAk Parti'nin Hakkari Milletvekili adayları, düzenlenen tanıtım toplantısında partililerle buluştu.