19:0200
SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

  Halk Ekmek 'Kısa Film'De

  Halk Ekmek "Kısa Film"De

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, kısa film yarışması için kapılarını öğrencilere açtı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Belediye ve ODTÜ Bu Sefer de Eymir İçin Karşı Karşıya Geldi

  Geçtiğimiz yıl üniversite arazisinden geçen yol nedeniyle karşı karşıya gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ yönetimi bu kez Eymir için karşı karşıya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başkentte Turizm Atağı

  Büyükşehir Belediyesi, Başkentin turizm potansiyelini artırmak için Beypazarı İnözü Vadisini yeniden düzenleyecek, ayrıca kentte Balmumu Müzesi açacak. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Gençlerden 'Yumurtalı' Otopark Eylemi

  CHP'li Gençlerden 'Yumurtalı' Otopark Eylemi

  CHP Ankara Gençlik Kolları, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin otopark uygulamasını protesto etmek amacıyla eylem yaptı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çubuk Canlı Hayvan Borsası'nın Alt Yapı Çalışması Başladı

  Çubuk Canlı Hayvan Borsası'nın Alt Yapı Çalışması Başladı

  Ankara’nın Çubuk ilçesinde yapılması planlanan ‘Canlı Hayvan Borsası’nın alt yapı çalışmaları başladı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Chp, Ankara Suyunun Araştırılmasını İstedi

  Önergeden: "Mevcut su rezervlerinde azalmalar yaşandığı dönemlerde Ankara’ya Kızılırmak suyu verilmektedir. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankara'da "Jeotermal Turizm" Toplantısı

  Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: "Jeotermal turizm konusunda, bu sene planlamalar yapılacak, önümüzdeki sene uygulamalara geçilecek" (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile İlgili İddialar

  Çeşitli meslek örgütleri tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bulunduğu alanla ilgili açılan davaların üst mahkemelerde lehlerine sonuçlandığına işaret eden Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Kıratlı, inşaatın hukuka aykırı olduğuna ilişkin gerek idari gerek yargı mercileri tarafından verilmiş herhangi bir karar bulunmadığını bildirdi Metin Kıratlı: "Gerek yapılmış ve bitmiş olan inşaat gerekse devam etmekte olan inşaatımızla ilgili tüm yasal süreç tamamlanmıştır. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  'Başkentte Otoparkların Peşkeş Çekildiği" İddiası

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, iddiaların yalan olduğunu, otopark işletmecilerinin araç başına 63 kuruş kazandığını belirtti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mansur Yavaş: Hiç Bir Siyasi ile İrtibatım ya da Çalışmam Bulunmuyor

  CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş, İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'in kuracağı partiye katılacağı yönündeki iddialar üzerine yazılı açıklama yaptı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Mezar Yeri Fiyatı Vatandaşa Yüksek Geldi, Belediye Geri Adım Attı

  Mezar Yeri Fiyatı Vatandaşa Yüksek Geldi, Belediye Geri Adım Attı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, mezarlıklarda 'aile bloke mezar yerini' 9 bin 500 liradan 20 bin liraya yükseltti. Vatandaş ödeyemeyince belediye bu kararı iptal etti. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Başkent'te Korkutan Site Yangını; Alevler Mahalleden Görüldü(Özel)

  Başkent'te Korkutan Site Yangını; Alevler Mahalleden Görüldü(Özel)

  Ankara'da bir sitenin çatısında çıkan yangın sonrası yükselen alevler paniğe sebep oldu. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Kazı Sezonu Kapandı

  Kazı Sezonu Kapandı

  Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulu’nda alınan kararla 31 Ekim günü sona eren kazı sezonu nedeniyle acil durum ve arızalar dışında cadde ve sokaklarda kazı sezonunun açılacağı bahar aylarına kadar kazı yapılamayacak. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şahin, Vergili'ye Yüklendi

  Şahin, Vergili'ye Yüklendi

  AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığının 5. Olağan kongresinde Tunca Özcan seçildi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Karabük Merkez İlçe 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Hükümet olarak Türkiye'yi bu beladan (terör) kurtarmak için kendi inisiyatifimizle özellikle Cumhurbaşkanımız başbakanken, Recep Tayyip Erdoğan, bizzat taşın altına elini sokarak bu projeyi (çözüm süreci) başlattı. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Büyükşehir, Citex Bilişim Fuarı'nın İlgi Odağı Oldu

  Büyükşehir, Citex Bilişim Fuarı'nın İlgi Odağı Oldu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bilişim Derneği’nin 6-9 Kasım 2014 tarihlerinde 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ile ilk kez Başkent’te düzenlediği CİTEX Ankara Bilişim Fuarı’nda açtığı dev bilişim standıyla, Türkiye’nin dört bir yanından gelen teknoloji meraklısı vatandaşların ve katılımcıların ilgi odağı oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 19:02:25. #1.12#