01:3400
SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

  Başkent'e "Katar Caddesi"

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye ile Katar arasındaki dostluk bağlarının pekiştirilmesi ve işbirliğinin arttırılması amacıyla, Çankaya ilçesi Birlik Mahallesi 415. Cadde’nin ismini törenle, “Katar Caddesi” olarak değiştirdi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Denizli Büükşehir Belediyesi, AER Toplantısına Katıldı

  Denizli Büükşehir Belediyesi, AER Toplantısına Katıldı

  Denizli Büyükşehir Belediyesinin de üyesi olduğu AER Sonbahar Büro Toplantısı Ankara'da yapıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Nazlıaka'dan Gökçek'e Suç Duyurusu

  Chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, geçtiğimiz aylarda Ankara'nın kirli suyunu gündeme getirdiği için kendisini hedef gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Aski'den Nazlıaka Hakkında Suç Duyurusu

  Aski'den Nazlıaka Hakkında Suç Duyurusu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka hakkında kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Nazlıaka'ya "Kaçak Su" Kullandığı İddiasıyla Suç Duyurusu

  ASKİ'nin avukatları, Nazlıaka'nın ikamet ettiği sitede kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hindi Dolmasına Alternatif Oğlak Dolması

  Hindi Dolmasına Alternatif Oğlak Dolması

  Ankara Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Kılınç, 12 Hayvanlı Türk Takvimi’ne göre 2015 yılının "koyun-keçi" yılı olarak kutlanacağını söyledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kutlu Mahallesi Bağlar Camii Hizmete Açıldı

  Kutlu Mahallesi Bağlar Camii Hizmete Açıldı

  Hayırsever vatandaşlar ve Mamak Müftülüğü öncülüğünde Kutlu Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Bağlar Camii hizmete açıldı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Avrupalı Konuklara 'Ankara'nın Bağları' Eşliğinde Gala

  Avrupalı Konuklara "Ankara'nın Bağları" Eşliğinde Gala

  Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Avrupa Bölgeler Asamblesi (AER) Sonbahar Büro Toplantısı’na katılan Avrupalı konuklar, düzenlenen Ankara turuyla Büyükşehir’in proje alanlarını gezdiler. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ak-Saray İçin Boşaltılan Memur Lojmanı Balıkhane ve Kebapçı Yapılıyor"

  MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, AK-Saray’ın görüntüsünü bozduğu gerekçesi ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı memurlarının boşalttığı 680 dairenin bulunduğu yere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane ve İstanbul’daki kebapçısına ise ayrı bir yer yapıldığını bildirdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Avrupa Bölgeler Asamblesi Toplantısı Yapıldı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen Avrupa Bölgeler Asamblesi (AER) sonbahar büro toplantısı, 35 ülke, 250 bölge ve 15 bölgelerarası kuruluş temsilcisinin katılımıyla başladı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Ankara'nın Tarihi Ulus Semti El Değiştiriyor

  Ankara'nın Tarihi Ulus Semti El Değiştiriyor

  Ulus'un yüzde 40'ını elinde bulunduran SGK, taşınmazlarını Büyükşehir Belediyesi'ne devredecek. Karşılığında da 171 milyon TL değerindeki 89 dönümlü arsayı alacak. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çubuk'ta Engelsiz Gece Etkinliği Düzenlendi

  Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği engellilere dikkat çekmek ve engellileri kaldırmak amacıyla düzenlediği Engelsiz Gece Etkinliğinde engelliler ve aileleri hem bilgilendi hem de gönüllerince eğlendi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "3. havalimanı için öngörülen yatırım tutarı 10 milyar Avro civarında. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı

  ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Kültür Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanlığı kurulmasının kararlaştırıldığı Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, 2015 yılı minibüs ruhsat ve minibüslerin otopark ücretleri de belirlendi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başkent'in Şebeke Suyu Temiz ve Kaliteli Çıktı

  Başkent'in Şebeke Suyu Temiz ve Kaliteli Çıktı

  ASKİ Genel Müdürlüğü ve Ankara İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan rutin analizlerde kentin şebeke suyu temiz çıktı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Açıklaması

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Açıklaması

  "Başkentin şebeke suyu temiz ve kaliteli" (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Mersin Hantaş Sportif, Ligdeki İlk Beraberliğini Aldı

  Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Mersin Hantaş Sportif, evinde Ankara Büyükşehir Belediyesi ile 28-28 berabere kalarak ligdeki ilk beraberliğini aldı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ankara Büyükşehirin Projeleri Çin'de Anlatıldı

  Ankara Büyükşehirin Projeleri Çin'de Anlatıldı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Haikou'da düzenlenen Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Konseyi Toplantısı ile Asya Belediye Başkanları Forumuna katıldı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Hentbol Erkekler Süper Ligi

  Hentbol Erkekler Süper Ligi

  Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin 11. haftasında Mersin Hantaş Sportif, evinde ağırladığı Ankara Büyükşehir Belediyesi ile 28-28 berabere kaldı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Ek Ders Ücretli Çalışan Personele Otobüs Kartı ve Yemek Bedeli...

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Ek Ders Ücretli Çalışan Personele Otobüs Kartı ve Yemek Bedeli...

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Büyükşehir Belediyesi’nde ek ders ücretiyle çalışan personele EGO otobüs kartı ve yemek ücret bedellerinin ödenmesi ilişkin Başkanlık Yazısı oy birliği ile kabul edildi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Mersin Hantaş Sportif Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni Yenmek İstiyor

  Mersin Hantaş Sportif Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni Yenmek İstiyor

  Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Mersin Hantaş Sportif, evinde oynayacağı Ankara Büyükşehir Belediyesi maçında sürpriz yaparak, maçı kazanmak istiyor. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Tarihi Bölgeye Dekoratif Aydınlatma Direkleri

  Ulus bölgesinde, tarihi kent merkezini ortaya çıkarmak ve tarihi değerleri özgün kimliğine kavuşturmak için projeler gerçekleştiren Ankara Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan da bölgeye estetik görünüm kazandırmak için çalışmalar yürütüyor. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 01:34:47. #1.13#