SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

 • 25 Nisan 2017 14:24 Nallıhan Muhtarlarına Emlak Vergisi Bilgisi Nallıhan Muhtarlarına Emlak Vergisi Bilgisi Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek arsalar ve arsa sayılabilecek parsellenmemiş araziler için kıymet takdir komisyonu oluşumundaki görevleri ile alakalı bilgi verdi.
 • 25 Nisan 2017 12:30 Büyükşehir Belediyesi, Ankara'yı 10 Milyon Çiçekle Donatıyor Büyükşehir Belediyesi, Ankara'yı 10 Milyon Çiçekle Donatıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, yatırım projelerinde rekor üstüne rekorlar kırarken, bir yandan da Ankara’nın estetik güzelliğine güzellik katmak için yoğun bir çalışma içine girdi.
 • 24 Nisan 2017 12:43 Başkent'e 5 Yeni Yaya Üst Geçidi Başkent'e 5 Yeni Yaya Üst Geçidi Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 5 yaya üst geçidi hizmete girdi, 5 üst geçidin yapımı ise devam ediyor.
 • 22 Nisan 2017 21:51 Başkentte Kutlu Doğum Haftası Etkinliği Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, "Kutlu Doğum ve Birliktelik Gecesi" programı düzenlendi.
 • 22 Nisan 2017 17:44 Serdar Tuncer'den 'Ne Yapsalar Boş Göklerden Gelen Bir Karar Vardır!' Şiiri Serdar Tuncer'den 'Ne Yapsalar Boş Göklerden Gelen Bir Karar Vardır!' Şiiri Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler kurumunun hazırladığı 'Kutlu Doğum Haftası' programına konuk olarak çıkan Serdar Tuncer, daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da seslendirdiği 'Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır.
 • 22 Nisan 2017 12:28 Aski'den Gece Mesaisi Aski'den Gece Mesaisi Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, şehre taşınan su kapasitesini artırmak amacıyla, İvedik İçme Suyu Arıtma Tesisi çıkışında, 3 ay süreyle gece saatlerinde çalışma yaptı.
 • 22 Nisan 2017 11:59 Tabela Vergisi Ödemeleri 30 Nisan'a Kadar Yapılabilecek Tabela Vergisi Ödemeleri 30 Nisan'a Kadar Yapılabilecek Ankara Büyükşehir Belediyesi, tabela vergisi olarak da adlandırılan ilan ve reklam vergisi ilk taksit ödemelerinin, veznelerden 28 Nisan Cuma günü mesai saati bitimine kadar, internetten de 30 Nisan Pazar günü saat 00.00’a kadar yapılabileceğini duyurdu.
 • 22 Nisan 2017 09:33 Güdül Leblebisi Tarih Olmasın" Ankara'nın leblebisi ile ünlü ilçesi Güdül'de kalan son leblebi imalatçısı kardeşlerden İsmail Altındağ, Güdül'de kendilerinden sonra imalata devam edecek kimsenin olmadığını belirterek, "Güdül Leblebisi bizimle tarihe gömülmesin, gençlere bu cevheri öğretelim" çağrısında bulundu.
 • 21 Nisan 2017 14:41 Güvenpark'a Cami Yapılacak Iddialarına Yalanlama Güvenpark'a Cami Yapılacak Iddialarına Yalanlama Ankara Büyükşehir Belediyesi, Güvenpark'a cami yapılacağına ilişkin iddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.
 • 21 Nisan 2017 14:25 Güvenpark'a Cami Yapılacak İddialarına Yalanlama Güvenpark'a Cami Yapılacak İddialarına Yalanlama Ankara Büyükşehir Belediyesi, Güvenpark’a cami yapılacağına ilişkin iddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.
 • 21 Nisan 2017 10:57 Güvenpark'taki Tarihi Anıtın Yıkılıp Yerine Cami Yapılacağı İddiası Yalanlandı Güvenpark'taki Tarihi Anıtın Yıkılıp Yerine Cami Yapılacağı İddiası Yalanlandı Ankara'nın simgesi Güvenpark'taki tarihi anıtın yıkılıp yerine cami yapılacağı iddiası sosyal medyayı salladı. Büyükşehir Belediyesi yetkilisi ise iddiaları yalanladı.
 • 20 Nisan 2017 12:25 Çocuk Meclisi Üyeleri, Böcek Okulu'nda Çocuk Meclisi Üyeleri, Böcek Okulu'nda Ankara Büyükşehir Belediyesi 22. Dönem Çocuk Meclisi üyeleri, Ankara Üniversitesinin Böcek Okulunu ziyaret etti.
 • 20 Nisan 2017 11:50 Büyükşehir Belediye Meclisi Silahlı Saldırıyı Kınadı Büyükşehir Belediye Meclisi Silahlı Saldırıyı Kınadı ANKARA Büyükşehir Belediyesi'ne kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen silahlı saldırıyı, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde grubu bulunan siyasi partiler, ortak açıklamayla kınadı.
 • 20 Nisan 2017 10:52 Çoban Fuarı Damızlık Bilincini Artıracak Çoban Fuarı Damızlık Bilincini Artıracak" Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven, "Anadolu Yetiştiriciler, Canlı Hayvan ve Çobanlar Fuarı"nın hayvancılıkta damızlık bilincini artıracağını bildirdi.
 • 19 Nisan 2017 20:43 Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden Kınama Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinden Kınama Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partiler, Büyükşehir Belediyesine dün gece gerçekleştirilen silahlı saldırıyı kınadı.
 • 19 Nisan 2017 18:45 Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım: Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım: "Bütün İnsanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan... Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: "Bütün insanlara şefkat ve merhamet eli uzatanlardan olmaya çalışıyoruz"ANKARA - Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, 'Peygamber Efendimizi anma ve anlama' programında, "İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden,...
 • 19 Nisan 2017 18:41 Bütün Insanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan Olmaya Çalışıyoruz Bütün Insanlara Şefkat ve Merhamet Eli Uzatanlardan Olmaya Çalışıyoruz" Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, 'Peygamber Efendimizi Anma ve Anlama' programında, "İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden, kendisine bırakılan her emanete gözü gibi bakan, kendisine inanmayanların bile güvendiği, hiç gönül kırmayan, haksızlık...
 • 19 Nisan 2017 18:30 Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım Açıklaması Başbakan Yıldırım'ın Eşi Semiha Yıldırım Açıklaması Başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım, ’Peygamber Efendimizi Anma ve Anlama’ programında, “İnşallah bizler de, serçesi ölen bir çocuğa başsağlığına giden, kendisine bırakılan her emanete gözü gibi bakan, kendisine inanmayanların bile güvendiği, hiç gönül kırmayan, haksızlık...
 • 19 Nisan 2017 16:06 Kutlu Doğum Haftası Kutlu Doğum Haftası Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, "Millet olarak bugün darda kalanların, mazlumların, ihtiyaç sahiplerinin sığındığı güvenilir limanlardan biri olma gayretindeyiz.
 • 19 Nisan 2017 15:28 Öğrenciler 15 Temmuz Şehitleri Için Fidan Dikti Öğrenciler 15 Temmuz Şehitleri Için Fidan Dikti 15 Temmuz şehitleri Yusuf Elitaş ve Yusuf Çelik anısına, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Mamak Belediyesince organize edilen törenle bin öğrenci fidan dikti.
 • 19 Nisan 2017 15:13 Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı (2) Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı (2) MELİH GÖKÇEK'TEN AÇIKLAMA.
 • 19 Nisan 2017 14:23 Öğrencilerden 15 Temmuz Şehitleri Anısına Bin Fidan 15 Temmuz şehitleri Yusuf Elitaş ve Yusuf Çelik anısına, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Mamak Belediyesince organize edilen törenle bin öğrenci fidan dikti.
 • 19 Nisan 2017 13:39 Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ateş açıldı (2)MELİH GÖKÇEK'TEN AÇIKLAMAAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'nin Hipodrom'da bulunan binasına, dün gece kimliği belirsiz kişilerce, araç içinden 3 el ateş edildiğini, şans eseri binada kimsenin bulunmaması...
 • 19 Nisan 2017 13:12 Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı (2) Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı (2) MELİH GÖKÇEK'TEN AÇIKLAMAAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'nin Hipodrom'da bulunan binasına, dün gece kimliği belirsiz kişilerce, araç içinden 3 el ateş edildiğini, şans eseri binada kimsenin bulunmaması nedeniyle ölen ve yaralanan olmadığını açıkladı.
 • 19 Nisan 2017 13:05 Dha Ankara - Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Ateş Açıldı (2) MELİH GÖKÇEK'TEN AÇIKLAMAAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'nin Hipodrom'da bulunan binasına, dün gece kimliği belirsiz kişilerce, araç içinden 3 el ateş edildiğini, şans eseri binada kimsenin bulunmaması nedeniyle ölen ve yaralanan olmadığını açıkladı.