SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

11:10
1ankara'da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor Ankara'da bulunan bir grup Suriyeli vatandaş polis ve zabıta ekipleri tarafından, barındıkları çadırlardan alınarak otobüslerle Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan kamplara gönderildi.
1ankara'da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor
11:10
2ankara'da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor Ankara'da bulunan bir grup Suriyeli vatandaş polis ve zabıta ekipleri tarafından, barındıkları çadırlardan alınarak otobüslerle Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan kamplara gönderildi.
2ankara'da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor
03:35
Başkent Beyaza Büründü Ankara’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle belediye ekipleri alarma geçti.
Başkent Beyaza Büründü
03:23
Başkent Beyaza Büründü Ankara’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle belediye ekipleri alarma geçti.
01:28
Ankara?da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor 2 Ankara'da bulunan bir grup Suriyeli vatandaş polis ve zabıta ekipleri tarafından, barındıkları çadırlardan alınarak otobüslerle Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan kamplara gönderildi.
Ankara?da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor 2
01:19
Ankara?da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor 1 Ankara'da bulunan bir grup Suriyeli vatandaş polis ve zabıta ekipleri tarafından, barındıkları çadırlardan alınarak otobüslerle Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan kamplara gönderildi.
Ankara?da Bulunan Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor 1
01:02
Ankara'da Zabıtadan Suriyeli Operasyonu Ankara Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Suriyelilere yönelik toplama operasyonu yaptı.
Ankara'da Zabıtadan Suriyeli Operasyonu
00:03
Ankara'daki Suriyeliler Kamplara Gönderiliyor Ankara'da bulunan bir grup Suriyeli vatandaş polis ve zabıta ekipleri tarafından, barındıkları çadırlardan alınarak otobüslerle Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan kamplara gönderildi.
16:39
"Su Sayaçlarınızı Soğuğa Karşı Koruyun" ASKİ yetkilileri, soğuk hava ve buzlanmaya dikkat çekerek, su sayaçlarının zarar görmemesi konusunda Başkentlileri uyardı.
10:26
Başkent Beyaza Büründü Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava Başkent Ankara'da da etkili olmaya başladı.
Başkent Beyaza Büründü
22:04
Başkent'te Beklenen Kar Yağışı Başladı Ankara’ya 2015 yılının ilk karı düştü.
Başkent'te Beklenen Kar Yağışı Başladı
11:58
Ankara Büyükşehir'den Ağaçlara Bakım ve Budama Çalışması ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da yeni ağaç dikimlerinin yanı sıra mevcutların bakım ve budama çalışmalarını da hummalı bir şekilde sürdürüyor.
11:58
Büyükşehir Çalışanlarına İş Güvenliği Tatbikatı Ankara Büyükşehir Belediyesi, “İş Sağlığı ve Güvenliği” mevzuatı doğrultusunda personeline aldırdığı eğitimlerle hem çalışanlarının hem de Ankaralıların can ve mal güvenliğinin sağlanmasında önleyici tedbirler uyguluyor.
Büyükşehir Çalışanlarına İş Güvenliği Tatbikatı
02:33
Özel) İtfaiye Erleri, Yeni Yıla Görev Başında Girdi Başkent’te itfaiye ekipleri, 2015 yılına görev başında girdi.
Özel) İtfaiye Erleri, Yeni Yıla Görev Başında Girdi
23:55
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi Başkentte dev fıskiye gösterisi-Ankapark'taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların beğenisini kazandı Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden Ankapark'taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların karşısına çıktı.
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi
22:17
Başkentte Dev Fıskiye Gösterisi Ankapark’taki dev havuzda yer alan suların, ışık ve müzikle dansı, ilk gösterisiyle Ankaralıların beğenisini kazandı.
21:08
Ankapark'ta Muhteşem Su ve Işık Gösterisi Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Ankapark’taki "Suların Işık ve Müzikle Dansı" gösterisi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Ankapark'ta Muhteşem Su ve Işık Gösterisi
19:37
Ankara'da Dev Fıskiye Gösterisi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankapark'ta 120 metreye su fırlatan dünyanın en büyükleri arasında yer alan fıskiyenin ışık ve müzikli ilk gösterisini bugün yaptı.
Ankara'da Dev Fıskiye Gösterisi
15:01
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent yollarında yaşanan buzlanmalara ilişkin, “Başkent’te kimliği belirsiz kişilerin refüjlerdeki çim sulama musluklarını açarak yollarda buzlanma yaşanmasına neden olduklarını tespit ettik. Polis bu kişileri arıyor” dedi.
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar
23:57
Ankara'da Yumurta Üretim Tesisinde Korkutan Yangın Ankara'da bir yumurta üretim tesisinde çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Ankara'da Yumurta Üretim Tesisinde Korkutan Yangın
22:19
Yumurta Üretim Tesisindeki Yangın Korkuttu Başkent’te bir yumurta üretim tesisinde çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Yumurta Üretim Tesisindeki Yangın Korkuttu
15:46
Güvercinci Nineyi Bugün de Parktan Attılar Dün kuş yemi satmak istediği sırada paraları zabıta tarafından süs havuzuna atılan Nezegül Nine'ye Ankara'yı dar ettiler.
Güvercinci Nineyi Bugün de Parktan Attılar
11:06
Büyükşehir'den 7/24 Kar Nöbeti Ankara Büyükşehir Belediyesi, yurt genelinde beklenen ve Ankara’yı da etkisi altına alması beklenen kar yağışı ihtimaline karşı gerekli tüm önlemleri alarak, kar nöbetine başladı.
Büyükşehir'den 7/24 Kar Nöbeti
09:42
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 2014 dünyasında yerel yönetimlerin gelişmiş teknoloji ve imkanlarıyla sorunları çözmüşken, Ankara’nın her geçen gün sorunlarla boğuştuğunu söyledi.
MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Açıklaması
19:42
Zabıtanın Yaşlı Kadının Parasını Havuza Attığı" İddiası Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Karabudak: "Bu olayın içerisinde bizim ekiplerimiz kesinlikle yer almamıştır"
16:44
Beypazarı Belediye Başkanı Kaplan, "Kuru" Üreticileriyle Buluştu Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ilçedeki ''Beypazarı kurusu'' üreticileriyle bir araya geldi.
14:29
MHP İl Başkanı Çetinkaya: Ankaralı'ya Kirli Su Fahiş Fiyatla Satılıyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik sert eleştirilerde bulunarak, ulaşımdan su sorununa, asfalt katılım paylarından doğal alanların yok edilmesine kadar bir dizi konuda düşüncelerini paylaştı.
13:27
Minik Polisler Görev Başında Ankara Büyükşehir Belediyesi Çocuk Meclisi üyeleri, Trafik ve Eğitim Haftası’nda Kızılay’da polis amcalarıyla denetim yaptı.
12:47
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi
10:09
Edirne'den Kısa Kısa MHP Tekirdağ Milletvekili Belen: "Türkiye, MHP ile kurtulacak"
Edirne'den Kısa Kısa
09:55
Ankara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık Resepsiyonu Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 95. yıldönümü kutlamaları nedeniyle resepsiyon düzenledi.
Ankara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık Resepsiyonu
17:42
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 95. Yıl Dönümü Ankara Vali Vekili Karadağ ve beraberindeki heyetin, Anıtkabir'i ziyaretinin ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Seymenlerce ilk karşılandığı yer olan Dikmen Keklikpınarı'nda tören düzenlendi.
11:25
Başkent'in Çin Malı Olduğu Söylenen Metrosu TBMM Gündeminde CHP'li Karaahmetoğlu, Melih Gökçek'in bitiremeyip Ulaştırma Bakanlığı'na devrettiği ve böylelikle hizmete giren metro hatlarındaki arızaları TBMM'ye taşıdı.
Başkent'in Çin Malı Olduğu Söylenen Metrosu TBMM Gündeminde
10:12
Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi Spor&Spor Dergisi tarafından düzenlenen ‘Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi’ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla gerçekleştirdi.
Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi
00:17
Sporun Devleri Buluşuyor" Ödül Töreni "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül töreni yapıldı- Spor camiasının önde gelen isimlerini buluşturan törende, 35 kategoride ödüller dağıtıldı- Anadolu Ajansı'na "yılın haber ajansı" ödülü verildi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Sporda marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
23:36
"Sporda Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, "Sporda marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz." dedi.
12:53
Aoç ile İlgili Davaya Müdahillik Başvuruları Başkent Dayanışması'nın çağrısıyla CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka ve bazı meslek örgütü temsilcilerinin de arasında bulunduğu bir grup, Atatürk'ün AOÇ'ye ilişkin vasiyetinin ihlali iddiasına yönelik davaya müdahillik başvurusunda bulundu.
Aoç ile İlgili Davaya Müdahillik Başvuruları
11:40
Arnavutluk Heyetinden Görsel İletişim Merkezi'ne Büyük İlgi Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanlık İletişim heyeti, Türkiye’deki iletişim sistemini incelemek ve tecrübelerden faydalanmak için geldikleri Başkent’te Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı birimlerini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Arnavutluk Heyetinden Görsel İletişim Merkezi'ne Büyük İlgi
11:34
Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu Ak Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel'in organizasyonuyla bir araya gelen partinin kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptı.
Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu
15:24
Badminton: Uluslararası Olimpiyat Elemesi Puan Turnuvası
14:34
Sivas'ta Zabıta Mevzuat Eğitimi Semineri Düzenlendi Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, merkezde ve ilçelerde görev yapan zabıta memurlarına yönelik Zabıta Mevzuat Eğitimi adlı seminer düzenledi.
12:29
Zabıta Mevzuat Konusunda Bilgilendirildi Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bünyesinde ve ilçelerde görev yapan zabıta memurlarına yönelik eğitim semineri düzenledi.
Zabıta Mevzuat Konusunda Bilgilendirildi
10:47
Bilgi Erişim Merkezi'nde Öğrenmenin Yaşı Yok Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi’nde verilen bilgisayar, internet ve yabancı dil kursları ile yaşlılar adeta ‘ikinci baharlarını’ yaşıyor.
17:58
Başkent'e "Katar Caddesi" Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye ile Katar arasındaki dostluk bağlarının pekiştirilmesi ve işbirliğinin arttırılması amacıyla, Çankaya ilçesi Birlik Mahallesi 415. Cadde’nin ismini törenle, “Katar Caddesi” olarak değiştirdi.
17:12
Denizli Büükşehir Belediyesi, AER Toplantısına Katıldı Denizli Büyükşehir Belediyesinin de üyesi olduğu AER Sonbahar Büro Toplantısı Ankara'da yapıldı.
Denizli Büükşehir Belediyesi, AER Toplantısına Katıldı
15:05
Nazlıaka'dan Gökçek'e Suç Duyurusu Chp Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, geçtiğimiz aylarda Ankara'nın kirli suyunu gündeme getirdiği için kendisini hedef gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.
11:07
Aski'den Nazlıaka Hakkında Suç Duyurusu Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka hakkında kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Aski'den Nazlıaka Hakkında Suç Duyurusu
10:16
CHP'li Nazlıaka'ya "Kaçak Su" Kullandığı İddiasıyla Suç Duyurusu ASKİ'nin avukatları, Nazlıaka'nın ikamet ettiği sitede kaçak su kullandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
16:46
Hindi Dolmasına Alternatif Oğlak Dolması Ankara Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Kılınç, 12 Hayvanlı Türk Takvimi’ne göre 2015 yılının "koyun-keçi" yılı olarak kutlanacağını söyledi.
Hindi Dolmasına Alternatif Oğlak Dolması
13:25
Kutlu Mahallesi Bağlar Camii Hizmete Açıldı Hayırsever vatandaşlar ve Mamak Müftülüğü öncülüğünde Kutlu Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Bağlar Camii hizmete açıldı.
Kutlu Mahallesi Bağlar Camii Hizmete Açıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:20:18. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]