05:5800
SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

  Ankara'da Otobüs Güzergahı Eylemi

  Ankara Tuzluçayır'da, bir grubun, belediye otobüsünü tahrip ettiği gerekçesiyle güzergah değişikliği yapıldığı iddiası, Halkevleri üyeleri tarafından protesto edildi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Büyükşehir'in Halk İftarı Şereflikoçhisar'da

  Büyükşehir'in Halk İftarı Şereflikoçhisar'da

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir il sınırlarına yeni katılan Şereflikoçhisar’ın asfalt imalat alanlarına uzak olmasından dolayı Şereflikoçhisar’a Asfalt Üretim Tesisi kurulacağını belirterek “Şereflikoçhisar artık kendi asfaltını üretebilecek” dedi. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Ankara'da Dün Etkili Olan Yağmur

  Ankara'da Dün Etkili Olan Yağmur

  Ankara Büyükşehir Belediyesi: "Özellikle Karapınar ve Akpınar mahallelerindeki inşaat topraklarının şiddetli dolu yağışı ve ardından başlayan yağmurla birleşerek balçığa dönüştüğü ve aşağıya doğru akarak tıkadığı ızgaralar, alt geçidin kısa sürede dolmasına neden oldu" (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Yılmaz: Başbakan Halkın Seçtiği Cumhurbaşkanı Olacak

  Bakan Yılmaz: Başbakan Halkın Seçtiği Cumhurbaşkanı Olacak

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, halkın 12'inci Cumhurbaşkan olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı seçeceğini belirtti. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ankara Büyükşehir Belediyesinden Gölbaşı'nda İftar Programı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Gölbaşı ilçesinde iftar programı düzenledi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Sağanak

  Ankara'da Sağanak

  Başkentte akşam saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle Çetin Emeç Bulvarı'ndaki 70 Gün Altgeçidi'ni su bastı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bakan Yılmaz: 'Vesayetçi Sistem Artık Olmayacak'

  Bakan Yılmaz: "Vesayetçi Sistem Artık Olmayacak"

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, geçmişte yaşanan vesayetçi sistemin ülkeyi krize sokarak, bedeller ödettiğini belirterek, “Ama bu kez çok şükür öyle bir sorumuz yok. 3 tane aday var, seçime gidiliyor ve halkımız tercihini sandıklarda ortaya koyacak” dedi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Açılışını Başbakan Yapacak

  Açılışını Başbakan Yapacak

  Türkiye’nin en büyüğü Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi, 7 Temmuz Pazartesi günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından açılacak. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ankara Büyükşehir'den Halk İftarları

  Ankara Büyükşehir'den Halk İftarları

  Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Halk İftarı”nın altıncısı Altındağ’da gerçekleştirildi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 05:58:55. #1.12#