11:4100
SON DAKİKA ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberleri

   

  Ankara'nın Şebeke Suyunda Kirlilik İddiaları

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: ''Ankara'nın merkez suyunda en ufak bir sıkıntı kesinlikle yok'' ''Ankara'nın suyunun kirli olduğunu söylemekte ya kasıt var ya da sazanlık var'' (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Dünya Şampiyonu Akgül'e Sivas'ta Coşkulu Karşılama

  Dünya Şampiyonu Akgül'e Sivas'ta Coşkulu Karşılama

  Özbekistan'da düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası'nda 125 kiloda altın madalya kazanan Taha Akgül memleketi Sivas'ta coşkuyla karşılandı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'daki İçme Suyu Tartışması

  Tüketici ve İklimi Koruma Derneği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri hakkında sağlığa aykırı içme suyu içirdikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara Kurban Bayramı'na Hazır

  Ankara Kurban Bayramı'na Hazır

  Başkentlilerin Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi, tüm kurum ve kuruluşlarıyla gerekli önlemleri aldı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ankara'da Taşınmaz Satışı

  Ankara'da Taşınmaz Satışı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, muhammen bedeli toplam 111,2 milyon lira olan 4 taşınmazı ihaleyle satacak. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mogan Gölü'nün Temizliği

  Mogan Gölü'nün Temizliği

  Mogan Gölü'nün temizliğiANKARA (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Mogan Gölü'nün temizliği ve çevre düzenlemesi için harekete geçti. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Ankara'nın Şebeke Suyu Açıklaması

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara’nın şebeke suyuna yönelik Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e eleştirilerde bulundu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  TBMM Başkanı Çiçek: Mogan Ankara'ya Bir Nimet, Lütuf

  TBMM Başkanı Çiçek: Mogan Ankara'ya Bir Nimet, Lütuf

  Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde Mogan Gölü dip çamuru temizliği, gölü besleyen derelerin ıslahı, göl çevre düzenlemesi işleri ile Mogan ve Eymir gölleri havzasında kirliliğin önlenmesi ve rehabilitasyon işlerinin yapılmasına ilişkin işbirliği protokolü, Ankara Büyükşehir Belediyesi Mogan Park Sosyal tesislerinde düzenlenen protokolle imzalandı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Halk Sağlığı Kurumu Şebeke Suyunun Uygun Olmadığı Konusunda Gökçek'i Uyardı'

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu'nun "şebeke suyunun insani tüketim için uygun olmadığı" konusunda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e uyarıda bulunduğunu söyledi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

 

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Ankara'da, belediye otobüsleri bayram boyunca ücretsiz hizmet verecek. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kurban Bayramı'nda Ego Otobüsleri Yine Ücretsiz

  Kurban Bayramı'nda Ego Otobüsleri Yine Ücretsiz

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak için tüm önlemleri aldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Ulus'taki Roma Antik Tiyatrosunda Restorasyon Durduruldu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Roma Antik Tiyatrosunun restorasyonunda gül kurusu taşlar yerine beyaz mermer kullandı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'da Zabıta ve Polisten Kokoreç Operasyonu

  Ankara'da Zabıta ve Polisten Kokoreç Operasyonu

  Ankara'da 'te zabıta ve polis ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonda çok sayıda seyyar kokoreç satan kokoreç tezgahına el konuldu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Tarihi Kalede 'Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri' Toplantısı

  Ankara’da 2.’si yapılacak olan ‘Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri’ kapsamında tarihi Kars Kalesi’nde bir toplantı düzenlendi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkent'te Zabıtadan Seyyar Kokoreç Operasyonu

  Başkent’te zabıta ekipleri ile polis ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda çok sayıda seyyar kokoreç tezgahına el konuldu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gökçek, Nazlıaka ile İlgili Yeni Belge Açıklayacak

  Gökçek, Nazlıaka ile İlgili Yeni Belge Açıklayacak

  -BAŞKAN GÖKÇEK, NAZLIAKA İLE İLGİLİ YENİ BELGE AÇIKLAYACAK. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Havaş'ın Havalimanına Yolcu Taşımasına Zabıta Engeli

  Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Esenboğa Havalimanı'na yolcu taşıyan HAVAŞ'a ait otobüslerin yolcu taşımasına gerekli izinleri olmadığı gerekçesiyle izin vermedi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başkan Gökçek, Nazlıaka ile İlgili Yeni Belge Açıklayacak

  Başkan Gökçek, Nazlıaka ile İlgili Yeni Belge Açıklayacak

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısında CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya ilişkin yeni bir belge açıklayacağını söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Havaş'a Çekicili Engel

  Ankara'da Havaş'a Çekicili Engel

  Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri Esenboğa Havalimanına yolcu taşıyan HAVAŞ'a ait otobüslerin yolcu taşımasına gerekli izinleri olmadığı gerekçesiyle izin vermedi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Havaş'a Çekicili Engel

  Ankara'da Havaş'a Çekicili Engel

  Esenboğa Havalimanı'na yolcu taşıyan HAVAŞ istasyonuna sabah saatlerinde gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler şirkete ait araçların taşımacılık yapmasına izin vermedi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Tüm Yerel-Sen'den Büyükşehir Bürokratlarına Suç Duyurusu

  Tüm Yerel-Sen'den Büyükşehir Bürokratlarına Suç Duyurusu

  Tüm Yerel-Sen Genel Sekreteri Cengiz Gülebay, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan bir kısım personelin siyasi düşünceleri gerekçe gösterilerek ilçelere sürgün edildiğini savunarak, sorumlulukları tespit edilecek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı personeli hakkında Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğunu kaydetti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Havaş Genel Müdürü Erkal Açıklaması

  Havaş Genel Müdürü Erkal Açıklaması

  "İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehirdeki faaliyetlerimizin belediyeler tarafından Danıştay kararına rağmen durdurulması manidardır" (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ankara'da Havaş'ın Faaliyetleri Durduruldu

  Ankara'da Havaş'ın Faaliyetleri Durduruldu

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, havaalanından şehir merkezine yolcu taşımacılığı yapan HAVAŞ şirketinin faaliyetlerini yasakladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Akit Yazarından Gökçek'e: İddiasını İspat Etmeyen Şerefsizdir

  Akit Yazarından Gökçek'e: İddiasını İspat Etmeyen Şerefsizdir

  Yazar D. Mehmet Doğan, "Güya kitap alınmasını istemişim, o da almamış, ona kin bağlamışım. İddiasını ispat etmeyen müfteridir, şerefsizdir" diyerek Gökçek'e meydan okudu. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Zabıta 'Mevzuat' Konusunda Bilgilendirildi

  Zabıta "Mevzuat" Konusunda Bilgilendirildi

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi personeli ile ilçe zabıtaları mevzuat konusunda bilgilendirildi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Pursaklar'da Yeni Yol Yapımı Sürüyor

  Pursaklar'da Yeni Yol Yapımı Sürüyor

  Ankara Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki birçok noktada yeni yol yapımı çalışmasını sürdürüyor. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Uyuşturucu ile Mücadelede Yeni Eylem Planı: Okul Çevresi

  Milli Eğitim Bakanı (MEB) Nabi Avcı, Yerel Yönetimler Gençlik ve Eğitim Çalıştayı’nda uyuşturucu ile mücadele konusu üzerinde de duracaklarının bilgisini vererek “Uyuşturucu ile mücadele konusunda geliştirilen eylem planı içerisinde okul çevresi tanımı var. Okul çevresi yani mücadelenin yerel yönetimlerin ve çevre aktörlerinin de katkısını alarak özellikle okul çevrelerinde yoğunlaştırılması gerçeğinden hareketle geliştirilmiş bir kavram.” dedi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Avcı Başörtüsü İçin: Magazine Varan Eleştirilerin Yersiz Olduğu Görülecek

  Avcı Başörtüsü İçin: Magazine Varan Eleştirilerin Yersiz Olduğu Görülecek

  Milli Eğitim Bakanı (MEB) Nabi Avcı, ortaöğretimde başörtüsü ile ilgili MHP ve CHP’den gelen eleştirileri "Sayın cumhurbaşkanı imzaladıktan sonra Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra bu konuda pek çoğu magazine varan eleştirilerin ne kadar yersiz temassız olduğu görülecektir. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Ak Partili Belediyeler, Gençler İçin Harekete Geçiyor

  Partinin Yerel Yönetimler Başkanlığı, 24 Eylül'de Ankara'da, Yerel Yönetimlerde Gençlik ve Eğitim Politikaları Çalıştayı düzenleyecek Çalıştayda, "yurtlar, uyuşturucu madde bağımlılığı, yardımcı kurslar ve sosyal kültürel etkinlikler" konuları ele alınacak Bu konularda, belediyeler ile Milli Eğitim ile Gençlik ve Spor Bakanlığının işbirliğinde ortak çalışmalar yürütülmesi planlanıyor. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Migros'tan Kurbanlık Kampanyası

  Migros'tan Kurbanlık Kampanyası

  Migros, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüketicilerin kurbanlık ihtiyaçlarına yönelik kampanya başlattı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Çubuk'ta Tekvando Kuşak Terfi Sınavı Yapıldı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Yaşam Merkezi’nde açılan "Yetenek Kursları"na katılan sporcular kuşak sınavı heyecanı yaşadı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Başkan Gökçek'in İddialarına İlişkin Açıklama

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Aylin Nazlıaka: Gökçek'in Verileri de Kendisi Gibi Yalandır

  Aylin Nazlıaka: Gökçek'in Verileri de Kendisi Gibi Yalandır

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Gökçek'in sitemizde tahlil yaptırdığını iddia ettiği su, musluktan gelen su değildir." açıklamasını yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kızılcahamam'da Yangın

  Kızılcahamam'da Yangın

  Tek katlı ev tamamen yandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 11:41:30. #1.12#