20:5600
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

  Milli Piyango 23 Nisan Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Liste (23.04.2014)

  Milli Piyango 23 Nisan Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Liste (23.04.2014)

  Milli Piyango İdaresi tarafından Milli Piyango 23 Nisan çekilişi sonuçları sıralı tam listesi ile haberimizde. Milli Piyango 23 Nisan sonuçları, 23 Nisan Milli Piyango sıralı tam listesi, Milli Piyango bilet sorgulama burada... (Bugün 19:44)

   

  Başbakan Erdoğan'ın 1915 Olaylarına İlişkin Mesajı

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Dönemin şartları gereğince oldukça tutarlı ve hatta zorunlu olan tehcir kararının, 99 yıl sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı görevini yürüten bir zat tarafından gayr i insani bulunması kesinlikle gayri milliliktir" "Başbakan Erdoğan açıkça Türkiye ve Türk milleti aleyhine. (Bugün 19:40)

   

  Başbakan Erdoğan'ın 1915 Olaylarına İlişkin Mesajı

  Alman medyası mesajı "önemli bir adım" olarak değerlendirdi Tagesspiegel gazetesi, Türkiye tarihinde ilk kez bir liderin, Ermenilerin tehciri konusunda resmi bir anma mesajı yayımladığına işaret etti Süddeutsche Zeitung, "Erdoğan ilk kez Ermenilere taziyelerini sundu" başlıklı haberinde, gelişmeyi "sürpriz" olarak nitelendirdi. (Bugün 19:29)

   

  Astronotlar, Uui'nin Dışında Bozulan Bilgisayarı Değiştirdi

  Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki (UUİ) astronotlardan ikisi, kısa bir uzay yürüyüşü yaparak istasyonun dışında bozulan bilgisayarı değiştirdi. (Bugün 19:23)

   

  İnegölsporlu Ali Akburç Yanlış Teşhis Kurbanı

  Spor Toto 2. Lig takımlarından İnegölspor'un başarılı futbolcusu Ali Akburç, yanlış teşhis kurbanı oldu. (Bugün 19:21)

   

  Davutoğlu'dan Ermeni Aileye Taziye

  Davutoğlu'dan Ermeni Aileye Taziye

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Lazkiye'den kaçarak Türkiye'ye sığınan ve kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ermeni'nin ailesine başsağlığı diledi. (Bugün 19:07)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Çankaya Belediyesi 1000 Çocuk Korosu, kutlamalar kapsamında konser verdi. (Bugün 19:07)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek, Meclis'te çocuklarla biraraya geldi Koltuğunu temsilen 6. sınıf öğrencisi Ayşe Kurt'a devreden Çiçek, TBMM'nin hiç kadın başkanının olmadığına dikkati çekerek, "Temenni ederiz en kısa zamanda bir kadın Meclis Başkanı olur. (Bugün 18:50)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Cumhurbaşkanı Gül, Milli Eğitim Bakanı Avcı ile Ankara'nın ilçelerinden gelen öğrencileri kabul etti Gül'den çocuklara: "Hepimiz insan olduğumuza göre muhakkak ki başarabildiğimiz, gerçekleştirebildiğimiz konular olabilir, gerçekleştiremediğimiz konular da olabilir. (Bugün 18:50)

   

 

Manşet Haberleri