21:4700
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

  Soma'da Madenciler Ücretlerini Almaya Başladı

  Soma'da Madenciler Ücretlerini Almaya Başladı

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde 15 Ekim'de yatması gereken ücretlerinin 8 gün geçmesine rağmen yatırılmadığı için iş bırakan madencilere ödemeler yapılmaya başlandı. (Bugün 17:11)

   

  Giresun'da MERS Şüphesiyle Gözetim Altında Tutulan Şahıslar Temiz

  Giresun'da MERS virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulan M.A. ve S.S'den alınarak Ankara'ya gönderilen numunelerde MERS virüsüne rastlanmadı. (Bugün 17:06)

   

  Van'daki 'Türkiye-İran Forumu'

  Van'daki 'Türkiye-İran Forumu'

  VAN (İHA) – Van’da, Türkiye ile İran arasında yapılan Sektörel ve Finansal Derinleşme Forumu, iki salonda eş zamanlı gerçekleştirilen “Kültür ve Turizm” ile “Kamu Diplomasisi” konulu oturumlarla devam ediyor. (Bugün 17:02)

   

  THY'nin Mobil Uygulaması Yenilendi

  Türk Hava Yollarının, kullanıcıların tüm hizmetlere farklı platformlardan kolayca ulaşmasını sağlayacak mobil uygulaması yenilendi. (Bugün 17:00)

   

  "Muharrem Ayının Bütün İnsanlığa Mutluluk Getirmesini Diliyorum"

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, muharremin sevinçlerin ve hüzünlerin birlikte yaşandığı bir ay olduğunu söyledi. (Bugün 16:59)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (6) "Bundan sonra bir partinin genel başkan yardımcıları üzerinden siyasi operasyon yapmaya kalkışanlar ya da başka bir parti için genel başkanını yerinden edip onun yerine bir genel başkan getirmek için yatak odasına girenlere kesinlikle izin de verilmeyecek, böyle bir uygulama yapan en büyük suçlu olarak cezalandırılacak" "Hep hesaplarında gördükleri rüya neydi bliyor musunuz? Özal sonrası ANAP, Demirel sonrası Doğru Yol, hep onu hesap ettiler. (Bugün 16:59)

   

  CHP Pm Toplantısı Sona Erdi

  Toplantıda, partinin seçimlere yönelik açıklayacağı "Tutum Belgesi" ile son yaşanan gelişmelerin ele alındığı belirtildi Genel Sekreter Tekin: "CHP tüm örgütleriyle yarın seçim olacakmış gibi hazırlanıyor. (Bugün 16:58)

   

  Taekwondoculardan Gümüş Tekme

  Taekwondoculardan Gümüş Tekme

  Erzurumlu iki taekwondocu Bursa’dan gümüş madalya ile döndü. (Bugün 16:57)

   

  Davutoğlu, Tcmb Başkanı Başçı'yı Kabul Etti

  Davutoğlu, Tcmb Başkanı Başçı'yı Kabul Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Erdem Başçı'yı kabul etti. (Bugün 16:57)

   

 

  Giresun'daki Mers Virüsü Şüphesi

  Giresun'daki Mers Virüsü Şüphesi

  MERS virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulan 3 kişiden 2'sinde söz konusu virüse rastlanmadı Giresun Sağlık Müdürü Bal: "Tahlil sonuçlarında hastalarımızın gribal enfeksiyonlarının olduğu belirlendi. (Bugün 16:21)

   

  Belçika Başkonsolosluğu'nda 'Sarı Toz'La Temas Eden 2 Kişi Hastaneye Götürüldü

  Belçika Başkonsolosluğu'nda "Sarı Toz"La Temas Eden 2 Kişi Hastaneye Götürüldü

  İstanbul'da zarf içinde "sarı toz" gönderilen konsolosluklardan Belçika Başkonsolosluğu'nda başta AFAD olmak üzere Sağlık Bakanlığı'na bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) 'nin incelemeleri sona erdi. (Bugün 16:19)

   

  Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Ankara'da

  Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Ankara'da

  Aydın Doğan Vakfı'nın her yıl düzenlenen serbest konulu 31'nci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi D&R Tunalı Hilmi'de sergilenmeye başlandı. (Bugün 16:16)

   

  Gaziantepsporlu Futbolcudan Moral Yemeği

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Gaziantepspor'un futbolcusu Muhammet Demir, Trabzonspor maçı öncesi teknik ekip ve oyunculara moral yemeği verdi. (Bugün 16:14)

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Asla kabul edilmeyecek talepler, yavaş yavaş milletimize hazmettirilmeye çalışılmaktadır" "Hükümetin böyle bir talebi (sekreterya) kabul etmesi, şu ana kadar bu süreçlerde islediği yasal ve anayasal suçlara bir yenisini eklemekten başka bir şey değildir" (Bugün 16:14)

   

  Oktay Vural : Benim Vatan Topraklarımı Peşmergeye Niye Kullandırtıyorsun ?

  Oktay Vural : Benim Vatan Topraklarımı Peşmergeye Niye Kullandırtıyorsun ?

  Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural, Peşmerge'nin Türkiye sınırını kullanarak Kobani'ye geçecek olmasını eleştirdi. (Bugün 16:10)

   

  Denizli Çimento'nun Oyak'a Devrine Onay

  Rekabet Kurulu, Denizli Çimento'nun OYAK tarafından devralınmasına izin verdi. (Bugün 16:10)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Hani bizi yalnızlıkla suçlayanlara buradan sesleniyorum. (Bugün 16:07)

   

  Kılıçdaroğlu, Beşiktaş ve Trabzonspor'u Kutladı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, UEFA Avrupa Ligi grup karşılaşmasında Partizan'ı 4-0 yenen Beşiktaş'la, Belçika'nın Lokeren takımını 2-0 yenen Trabzonspor'u kutladı. (Bugün 16:06)

   

  Fenerbahçe Kulübü'nden Açıklama Açıklaması

  "Maçların hakemlerini etkilemeye yönelik manipülatif açıklamalar karşısında futbol yetkililerini göreve çağırmakla birlikte, bu konu hakkında en sert tedbirleri alacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız" (Bugün 16:06)

   

  Başkonsolosluklara 'Sarı Toz' Bulunan Zarf Geldi

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Geldi

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kanada, Belçika ve Almanya başkonsolosluklarına zarfların kim tarafından ve nereden gönderildiğini tespit etmek amacıyla inceleme başlattı. (Bugün 16:03)

   

  Davutoğlu: 'Bu Toplumda Panik Havası Yaratmanıza İzin Vermeyeceğiz'

  Davutoğlu: "Bu Toplumda Panik Havası Yaratmanıza İzin Vermeyeceğiz"

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5)-"Eski Türkiye buydu. (Bugün 16:03)

   

  Temiz Teknoloji İş Fikirleri Ödül Töreni

  TÜBİTAK, BM Sınai ve Küresel Çevre Fonu işbirliğiyle düzenlenen "enerji ve çevre" konulu uluslararası proje yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. (Bugün 15:58)

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bundan sonra Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın Ankara’da yapılmayacağını belirterek, "HDP’li gelip İç Anadolu’da mesaj veremez. MHP gelip Doğu, Güneydoğu Anadolu’da mesaj veremez. CHP, İç Anadolu’da da birçok mitinglerde gördük, miting yapamadı. (Bugün 15:52)

   

  Belediye Başkanlarından Kocaoğlu'na Destek Açıklaması

  Belediye Başkanlarından Kocaoğlu'na Destek Açıklaması

  İzmir'in yirmi bir ilçe başkanı Narlıdere Belediyesinde bir araya gelerek bir ortak bir deklarasyon yayınladı. (Bugün 15:51)

   

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, iç güvenlik paketine ilişkin, "Bu, güvenlik paketi değildir; özgürlüklerin korunması ve iç güvenlik reformu paketidir, özgürlüklerin korunmasıdır" dedi. (Bugün 15:51)

   

  'Türkiye, Tek Ümit Işığı Olarak Duruyor'

  "Türkiye, Tek Ümit Işığı Olarak Duruyor"

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, "Türkiye, istikrarın, demokrasinin, özgürlüklerin adası olarak, tek ümit ışığı olarak duruyor." dedi. (Bugün 15:49)

   

  Eskişehir'de Konut Satışları

  Eskişehir'de Konut Satışları

  Eskişehir’de geçen Eylül ayında konut satışlarının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 5,15 oranında artarak 2 bin 165’e ulaştığı, ancak yıllık sıtış ortalamasının bir önceki döneme göre düştüğü belirlendi. (Bugün 15:46)

   

  Türkiye-İran Van Forumu'

  Türkiye-İran Van Forumu"

  "Türkiye-İran Van Forumu"- Van Valiliği, DAKA, İran Dışişleri Bakanlığı Politik ve Uluslararası Araştırma Merkezi, Van YYÜ ve TASAM işbirliği ile düzenlenen Türkiye-İran Van Forumu başladı- İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Bikdeli: "İki ülke kapasiteleri seviyesinde işbirliği içinde olurlarsa uluslararası siyasette kesinlikle büyük bir rol oynayacaklardır"VAN (AA) - İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Alireza Bikdeli, "İki ülke kapasiteleri seviyesinde işbirliği içinde (Bugün 15:28)

   

  Prof. Dr. Alan'dan İki Müjde Birden

  Prof. Dr. Alan'dan İki Müjde Birden

  Dicle Üniversitesi (D.Ü) Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Sait Alan, Diyarbakır ve bölge halkına sağlık alanında iki müjdeyi birden verdi. (Bugün 15:26)

   

  Başkan Yavaş, Sıcak Su Müjdesini Birlik Üyeleriyle Paylaştı

  Başkan Yavaş, Sıcak Su Müjdesini Birlik Üyeleriyle Paylaştı

  Türkiye Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği'nin Ekim Ayı Olağan Toplantısı ve Belediyelerde Yenilenebilir Enerji Uygulamaları Paneli, Kocaeli'de gerçekleştirildi. (Bugün 15:23)

   

  Davutoğlu: 'İnadına Kardeşlik Diyeceğiz'

  Davutoğlu: "İnadına Kardeşlik Diyeceğiz"

  Kendilerinin zalim ve mazlum söz konusu olduğunda dinine, kimliğine, etnisitesine bakmadıklarını, buna herkesin şahit olduğunu; Arakan'ın, Somali'nin, Suriye'nin, Irak'ın, Libya'nın şahit olduğunu, hatta deprem sonrasında ilk uçağın Türkiye'nin gönderdiği uçak olduğu, coğrafyanın binlerce, on binlerce kilometre ötesindeki Haiti'nin, Filipinler'in şahit olduğunu kaydetti. (Bugün 15:18)

   

  Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Galibiyet Serisini Sürdürmek İstiyor

  Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Galibiyet Serisini Sürdürmek İstiyor

  Kulübün basın sözcüsü Zenginal: "Kendi sahamızda oynayacağımız Ankara 1910 Spor karşılaşmasını kazanıp galibiyet serisini ve liderliği sürdürmek istiyoruz" (Bugün 15:17)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "Türkiye, istikrarın, demokrasinin, özgürlüklerin adası olarak, tek ümit ışığı olarak duruyor. (Bugün 15:06)

   

  Türkiye-Portekiz Jetco Protokolü İmzalandı

  Portekiz Başbakan Yardımcısı Portas: "Türkiye bazen problemlerle karşı karşıya gelebiliyor. (Bugün 15:03)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 21:47:38. #1.13#