19:0500
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

   

  Günaydın: 'Tam Gün Yasası Çıkmaza Girdi'

  Günaydın: "Tam Gün Yasası Çıkmaza Girdi"

  Samsun Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Mithat Günaydın, Tam Gün Yasası'nın çıkmaza girdiğini, üniversite öğretim üyelerinin bu süreçte mağdur edildiğini söyledi. (Bugün 18:39)

   

  Dünya Çocukları Karate Turnuvası, İstanbul'da Başladı

  Dünya Çocukları Karate Turnuvası, İstanbul'da Başladı

  Türkiye Karate Federasyonu'nun altyapıdaki önemli organizasyonlarından olan 5. Uluslararası Dünya Çocukları Karate Turnuvası, İstanbul'da başladı. (Bugün 18:34)

   

  Ankara 18. İdare Mahkemesinin Sbs Kararı

  MEB Müsteşarı Tekin: "Bugünkü mahkeme kararına ilişkin yapılması gerekenleri, zaten o tarihte yürütmeyi durdurma verildiğinde yapmıştık. Dolayısıyla genel olarak herhangibir değişiklik, farklılık söz konusu değil. Bugünkü karar, o gün verilen yürütmeyi durdurmanın nihai kararı" (Bugün 18:34)

   

  Futbolda Şike" Dava Dosyası Mahkemede

  Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, bozma ve onama hükümleri ile itirazların reddi kararlarının ardından İstanbul'a gönderdiği dava dosyası, İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi'ne ulaştı Mahkemenin, 21 Nisan Pazartesi günü dosyanın onanan kısmını infaz savcılığına, bozulan kısmını ise yeni mahkemesinin belirlenebilmesi için tevzi bürosuna göndermesi bekleniyor. (Bugün 18:14)

   

  Akay'dan 'Görevden Alınıyor' İddialarına Tepki

  Akay'dan 'Görevden Alınıyor' İddialarına Tepki

  AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, bazı teşkilat üyelerinin ‘seçimlerde beklenen başarıyı gösteremediği için görevden alınacağı’ iddialarına tepki gösterdi. (Bugün 18:14)

   

  Meksika'da 7,5 Büyüklüğünde Deprem

  Meksika'nın Guerrero eyaletinde 7,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. (Bugün 18:13)

   

  'Türkiye'yi Bilim Kurumlarıyla Donatmayı Hedefliyoruz'

  "Türkiye'yi Bilim Kurumlarıyla Donatmayı Hedefliyoruz"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hükümet olarak Türkiye'nin dört bir yanını bilim kurumları ile donatmayı hedeflediklerini söyledi. (Bugün 18:10)

   

  Eğitim-İş Genel Başkanı Demir: İptal Kararının Öğrencilerimizi Mağdur Etmesi Engellenmeli

  Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, 2013 SBS sonuçlarının iptal edilmesini, "Mevcut yargı kararı sonucu oluşacak kaosun öğrencilerimizi mağdur etmesi engellenmeli, yanlış hesaplama sonucu mağdur olan öğrencilerimizin de mağduriyeti giderilmelidir" açıklamasıyla değerlendirdi. (Bugün 18:08)

   

  Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi

  Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları açıklandı. (Bugün 18:04)

   

 

  Cumhurbaşkanı Gül'den 'Paskalya Bayramı' Mesajı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Halkımızın, Paskalya Bayramı vesilesiyle Hristiyan vatandaşlarımızın sevincine ortak olarak, en güzel hasletlerimizden olan paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmayı geçmişte olduğu gibi bugün de yaşatacağına ve gelecek nesillere taşıyacağına inanıyorum" dedi. (Bugün 17:38)

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Kemerköy ve Yeniköy santralleri değerlendirilecek. (Bugün 17:38)

   

Manşet Haberleri