23:3000
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

  Mahkeme Kararına Rağmen Mülakatı İptal Etmeyen Bakan Hakkında Suç Duyurusu

  KESK'e bağlı Eğitim-Sen Genel Merkezi, mahkeme kararına rağmen bin 709 şube müdürünün mülakatını iptal etmeyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Müsteşar Yusuf Tekin ve İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (Bugün 17:04)

   

  Yargıtay Başkanı Alkan Açıklaması

  "(Yeni yargı paketi) Bu teklifteki değişikliklerin hangi ihtiyaçlara dayandığı, takvimlere bağlanacak derecedeki aciliyetlerin ne gibi sebeplerden kaynaklandığı bilinmemektedir. (Bugün 17:03)

   

  Tcdd Önünde Özelleştirme Eylemi

  Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası (BTS) üyeleri, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğü önünde demiryollarının özelleştirilmesini protesto etti. (Bugün 17:02)

   

  Karayolları Genel Müdürlüğünde Kadro Eylemi

  Karayolları Genel Müdürlüğünde Kadro Eylemi

  Türkiye Yol-iş Sendikası üyesi bir grup Karayolları Genel Müdürlüğü önünde toplanarak taşeron işçilerin kadroya alınmamasını protesto etti. (Bugün 17:02)

   

  Son Yoklamasını Alırken Gözyaşı Döktü

  Son Yoklamasını Alırken Gözyaşı Döktü

  Ankara'nın Akyurt ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması renkli görüntülere sahne oldu. (Bugün 17:02)

   

  Sgk'dan Medula Açıklaması

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), MEDULA uygulamasının hiçbir zaman yüzde 100 hizmet veremez duruma gelmediğini bildirerek, uygulamanın aşırı yüklenmeden dolayı hizmet sınır limitlerine ulaşması sonucu bu limitin üzerinde kalan kesim için kısmi ve geçici olarak hizmet sağlanamadığını açıkladı. (Bugün 17:02)

   

  Hırsızlardan İlginç Yöntem

  Başkent’te bir enerji firmasının deposuna girerek 1.5 ton civarındaki bakır kabloları çalan hırsızlar, telefon panosundaki hatları keserek güvenlik firmasına sinyal gitmesini engelledi. (Bugün 16:57)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 23:30:04. #1.12#