12:2500
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

   

  DİSK Genel Başkanı Kani Beko CHP'yi Ziyaret Etti

  DİSK Genel Başkanı Kani Beko CHP'yi Ziyaret Etti

  Disk Genel Başkanı Kani Beko ve yönetim kurulu üyeleri, 1 Mayıs kutlama hazırlıklarıyla ilgili olarak da Kılıçdaroğlu'na bilgi verdi. (Bugün 12:01)

   

  Mamak'ta Yeni Müzik Korosu Kuruldu

  Mamak'ta Yeni Müzik Korosu Kuruldu

  Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği korosunu içinde barındıran Mamak Belediyesi Konservatuarı, şimdi yeni bir müzik korosu kurdu. (Bugün 12:00)

   

  Kuşu Yeniden Belde Olana Kadar Eyleme Devam'

  Kuşu Yeniden Belde Olana Kadar Eyleme Devam"

  Yerel Yönetimler Yasası kapsamında 2011’de nüfusu 2 binin altına düştüğü gerekçesiyle beldelik statüsünü kaybederek köye dönüştürülen Kütahya’nın Simavilçesine bağlı Kuşu köyünde vatandaşların protestosu devam ediyor. (Bugün 11:53)

   

  Hazinenin Borç Üstlenimi Hakkında Yönetmelik

  Asgari yatırım tutarı 1 milyar lira olan yap işlet devret projeleri ile Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıklarınca yürütülen asgari yatırım tutarı 500 milyon lira olan yap kirala devret projelerinde, sözleşmenin süresinden önce feshedilerek tesisin ilgili idareler tarafından devralınması durumunda Hazine, "borç üstlenim taahhüdü" verebilecek. (Bugün 11:08)

   

  Sanko Sanat Galerisi'nde Resim Sergisi

  Sanko Sanat Galerisi'nde Resim Sergisi

  Ressam Gülay Birben, Sanko Sanat Galerisi’nde ‘"At’’ temalı kişisel resim sergisi açtı. (Bugün 11:07)

   

  Hayvan Yemlerine Düzenleme

  Hayvan Yemlerine Düzenleme

  Hayvan yemleri, çevreye tehlike oluşturmaması ve hayvansal üretimi olumsuz etkilememesi halinde piyasaya arz edilebilecek. (Bugün 11:03)

   

  Haşere İlaçlamasına Düzenleme

  Haşere kontrolünde kullanılan "biyosidal ürün" adı verilen kimyasallar hava aracı kullanılarak veya sıcak sisleme yöntemiyle uygulanamayacak. (Bugün 10:56)

   

 

Manşet Haberleri