20:4300
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

   

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Kobani bahane edilerek çıkartılan olaylara ve birçok perde arkası oyunlara rağmen, AK Parti kadroları, bir şeyi ispat ettiler ki AK Parti ayaktayken, bu partinin yücelttiği değerler ayaktayken milletimizin özgüveni sapa sağlam ayakta olacaktır. (Bugün 13:58)

   

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kamu düzenini kim tahrip etmek isterse onun karşısında çelik bir iradeyle duracağız. Aynı şekilde, çözüm süreci yönünde kim adım atarsa onunla birlikte tam bir merhamet ve rahmet yolunda yürümeye devam edeceğiz" "Baktılar ki, AK Parti döneminde Türkiye'de darbe yapmak artık mümkün değil, bu sefer, darbe kültürü devam ettiği için, gittiler Şişli Belediyesi'nde birbirlerine karşı darbe yapmaya kalkıştılar" "Melih Gökçek başkan haklı, 'Kılıçdaroğlu'nu (Bugün 13:58)

   

  Milli Eskrimciler 2015 Avrupa Oyunları'na Vize Aldı

  Milli Eskrimciler 2015 Avrupa Oyunları'na Vize Aldı

  Eskrim Kalifikasyon Turnuvası’nda başarılı bir performans sergileyen milli eskrimciler İbrahim Ahmet Ant ile Ilgın Sarban, 2015’te düzenlenecek Bakü Avrupa Oyunları için vize aldı. (Bugün 13:54)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 20:43:22. #1.11#