15:1500
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

   

  Türkiye'de Geçen Yıl 72 Bin Kurs Düzenlendi

  Türkiye'de yaygın eğitim faaliyetleri kapsamında 2013'te düzenlenen kurs sayısı, bir önceki yıla göre yüzde 6,9 azalarak 72 bin 321 oldu. (Bugün 10:42)

   

  1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar: ''Bir toplumun hafızası niteliğini taşıyan değerli büyüklerimizin ikinci bahar niteliği taşıyan bu dönemlerinde sağlık, huzur ve refah içerisinde yaşamalarına yönelik çaba ve gayretlerimiz devam edecek'' (Bugün 10:41)

   

  Hong Kong'daki Gösteriler

  Çin'in ana kesiminde Hong Kong'daki gösteriler eleştirilirken, protestolara ait görseller resmi basında yer almıyor. (Bugün 10:41)

   

  Mersin'de Bu Yıl Yaklaşık Bin Ton Sedir Kozalağı Toplanacak

  Mersin'de Bu Yıl Yaklaşık Bin Ton Sedir Kozalağı Toplanacak

  Mersin Orman Bölge Müdürlüğünün koordinesinde Mersin'de bu yıl orman köylüleri yaklaşık bin ton sedir kozalağı toplayacak. (Bugün 10:39)

   

  Türkiye'de Yaşam Süresi AB Ülkeleri Ortalamasından Daha Düşük

  Türkiye'de Yaşam Süresi AB Ülkeleri Ortalamasından Daha Düşük

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2013 yılı ‘hayat tabloları’ verilerine göre; doğuşta beklenen yaşam süresi, Türkiye geneli için toplamda 76,3, erkeklerde 73,7 ve kadınlarda 79,4 yıl oldu. (Bugün 10:36)

   

  Düzeltme<br/>-'Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair...

  Düzeltme<br/>-"Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair...

  "Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun Kapsamında Yürütülecek Çalışmalara İlişkin Esaslar"ın yürürlüğe konulmasına yönelik Bakanlar Kurulu kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı Buna göre, Çözüm Süreci Kurulu, Başbakan veya görevlendireceği Başbakan Yardımcısının başkanlığında, Başbakan Yardımcıları, Adalet Bakanı, Dışişleri Bakanı, İçişleri Bakanı, Milli Savunma Bakanı, Başbakanlık Müsteşarı, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı ile Kamu Düzeni ve (Bugün 10:32)

   

  Yenimahalle'den 'Kurban' Semineri

  Yenimahalle'den "Kurban" Semineri

  Vatandaşın huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli bütün tedbirleri alan Yenimahalle Belediyesi, eğitim seminerleriyle de vatandaşları bilgilendiriyor. (Bugün 10:32)

   

  Yenimahalle Belediyesi'nden Muhtara Vefa

  Yenimahalle Belediyesi'nden Muhtara Vefa

  Yenimahalle’yi sadece Ankara’da değil, Türkiye’de de bilinen bir ilçe haline getiren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Macun Mahallesi’nde 11 bin 466 metrekare alana sahip Muhtar İrfan Yaman Parkı’nın açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. (Bugün 10:32)

   

  Askerden Hükümete 3 Seçenekli Brifing

  Askerden Hükümete 3 Seçenekli Brifing

  Asker, hükümete verdiği brifingde "Sınıra güvenli hat kurulmalı, uluslararası destek olmazsa sınır ötesine yalnız girer, güvenli bölgeyi tek taraflı biz kurarız" dedi. (Bugün 10:30)

   

  Yaygın Eğitim Faaliyetleri Araştırma Sonuçları Açıklandı

  Yaygın eğitim faaliyetleri kapsamında, 2013 yılında kurum/kuruluşlar tarafından düzenlenen kurs sayısı 2012 yılına göre yüzde 6,9 azaldı. (Bugün 10:24)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 15:15:04. #1.12#