SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

17:02
Ankaragücü: 1 - İstanbul Başakşehir: 1 Ankara-dha stat: Cebeci İnönü HAKEMLER: Ferhan Kestanlıoğlu, Baki Yiğit, Deniz Turgut ANKARAGÜCÜ: Gökhan Akkan, Metin Aydın, Aytaç Öden, Orhan Evci, Mehmet Taşçı, Muhammed Gönülaçar, Harun Aydın (Dk. 90 Teoman Erkan), Gökhan Erdoğan (Dk. 83 Hasan Kaya), Levent Kale (Dk. 90+2 Ali Sinan Gayla), Hasan Ayaroğlu, Umut Nayir İSTANBUL BAŞAKŞEHİR: Ufuk Ceylan, Gençer Cansev, Rotman, Rızvan Şahin, Ferhat Öztorun, Sezer Öztürk (Dk. 74 Perbet), Sedat Ağçay, Wellington, Enver Cenk Şahin (Dk. 82 Tayfun
17:02
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Hedefimiz mevcut futbolcularımızın alacaklarını ödeyip, hiçbir futbolcumuzu satmadan kadroyu muhafaza ederek yola devam etmek" dedi.
17:02
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı Tanıtıldı Türkiye'nin askeri helikopter ile bazı hava araçlarının bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerinin gerçekleştirildiği Güvercinlik'te bulunan 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı yerleşkesi basına tanıtıldı.
17:01
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı Askeri helikopter ve hava araçlarının bakım ve onarımı Türkiye'nin askeri helikopter ile bazı hava araçlarının bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerinin gerçekleştirildiği Güvercinlik'te bulunan 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı yerleşkesi basına tanıtıldı.
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı
16:58
Engelli Üç Arkadaş Müzikle Hayata Tutunuyor Ankara'nın Çubuk ilçesinde yaşayan görme engelli üç arkadaş, bir taraftan müzikle hayata tutunurken bir taraftan da müzikle geçimlerini sağlıyor.
16:51
Mehmet Görmez : Müslüman Toplumlardaki İç Çekişmeler Giderek Şiddet ve Çatışma Eğilimini... Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, "Başta Filistin ve Suriye sorunu olmak üzere Müslüman toplumlardaki iç çekişmeler giderek şiddet ve çatışma eğilimini artırmaktadır.
Mehmet Görmez : Müslüman Toplumlardaki İç Çekişmeler Giderek Şiddet ve Çatışma Eğilimini...
16:50
Babacan, G20 Üyesi Ülkelerin Büyükelçileriyle Buluşacak Başbakan Yardımcısı Babacan "Dünyada ilk defa KOBİ'ler için küresel bir ses oluşacak." dedi.
16:49
Güney Sudan'da 3 Bin Çocuk Asker Serbest Bırakılacak UNICEF, Güney Sudan'da 3 bin çocuk askerin serbest bırakılması konusunda silahlı gruplarla anlaştı.
16:48
İmkon Genel Başkanı Tellioğlu Açıklaması "Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşme talebinde bulunan bazı sivil toplum kuruluşları, Anadolu'nun inşaat sektörünü temsil etmiyor"
16:46
Türkiye'nin Askeri Hava Araçları Bakım Merkezi (2) Türkiye'nin askeri helikopter ve bazı hava araçlarının tam bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştiren yerleşkesi, 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı basına gösterildi.
Türkiye'nin Askeri Hava Araçları Bakım Merkezi (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:15:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ
[Hata Bildir]