06:4100
SON DAKİKA ANKARA HABERLERİ

Son Dakika Ankara Haberleri

   

  Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi

  Güllüce'nin İstiklal Marşı Sitemi

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye'nin çevre konusunda Avrupa Birliği normlarında çok iyi bir noktada bulunduğunu belirterek, "Daha da iyi bir yerde olma çabamız var. İyi yetişmiş, işi bilen iyi bir ekibimiz var" dedi. (Dün 16:55)

   

  Kılıçdaroğlu'nun Lozan Barış Anlaşmasının 91. Yıl Dönümü Mesajı

  Kılıçdaroğlu'nun Lozan Barış Anlaşmasının 91. Yıl Dönümü Mesajı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Lozan, Gazi Mustafa Kemal önderliğinde, İsmet İnönü ve arkadaşlarının ulusumuzun tarihine yazdığı kalıcı, altın bir sayfadır." dedi. (Dün 16:48)

   

  SGK'dan Filistin'e İlaç Yardımı

  SGK'dan Filistin'e İlaç Yardımı

  Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Filistin'e İlaç yardımındaki miktarın, 10 milyon Türk Lirası'nı aştığını açıkladı. (Dün 16:47)

   

  Kosova Piriştine Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'ne Ekipman Desteği

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından Kosova’da Priştine Üniversitesi Filoloji Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’ne teknik donanım desteğinde bulunuldu. (Dün 16:47)

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Ankara'da bir grup çocuk, İsrail Büyükelçiliği konutu önünde Kur'an okuyup, ilahi söyleyerek saldırıları protesto etti. (Dün 16:45)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı adaylarının TRT'de yayınlanacak propaganda konuşmalarının yayın zamanı ve sıraları YSK'da çekilen kurayla belirlendi 3 Ağustos'ta yayınlanacak konuşmalarda ilk sıra İhsanoğlu'nun, ikinci sıra Erdoğan'ın, üçüncü sıra Demirtaş'ın olacak. (Dün 16:43)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 06:41:01. #1.13#