SON DAKİKA ANTAKYA HABERLERİ

Son Dakika Antakya Haberleri

 • 13:02Hatay'ın Ana Vatana Katılışının 77. Yıl DönümüHatay'ın Ana Vatana Katılışının 77. Yıl Dönümü- Hatay Valisi Ercan Topaca'nın Atatürk Anıtına çelenk koyması Şehitlik ziyareti Hatay'ın ana vatana katılışının 77. yıl dönümü Hatay'ın ana vatana katılışının 77. yıl dönümü törenle kutlandı Hatay Valisi Topaca: "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir ili olmayı devlet olmaya tercih eden üstün bir sadakat ve vatansever Hataylıların ortaya koyduğu o güçlü iradenin bugün de aynı kararlılıkla ayakta olduğunu görmekteyiz" Hatay Valisi Ercan Topaca, "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir ili olmayı devlet olmaya tercih eden üstün bir sadakat ve vatansever Hataylıların ortaya koyduğu o güçlü iradenin bugün de aynı kararlılıkla ayakta olduğunu görmekteyiz.
 • 11:52Hatay'ın Anavatan'a Katılışının 77. Yılı KutlandıHatay'ın Anavatan'a Katılışının 77. Yılı KutlandıHatay'ın Anavatan'a katılışının 77. yıldönümü nedeniyle Atatürk Anıtı'nda bir çelenk töreni düzenlendi.
 • 11:43Hatay'ın Ana Vatana Katılışının 77. Yıl DönümüHatay Valisi Ercan Topaca, "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir ili olmayı devlet olmaya tercih eden üstün bir sadakat ve vatansever Hataylıların ortaya koyduğu o güçlü iradenin bugün de aynı kararlılıkla ayakta olduğunu görmekteyiz.
 • 11:26Hukukçu Yerine İşçi OlduHatay'ın Yayladağı ilçesinde yaşayan 37 yaşındaki Abdullah Gülistan, 28 Şubat döneminde yaşananlar ve KPSS usulsüzlüğü nedeniyle hukukçuluk hayalini gerçekleştiremedi.
 • 05:33Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi, Hatay, Osmaniye ve Mersin'de düzenlenen yürüyüş ve mitinglerle protesto edildi.
 • 02:15Afad Başkanvekili Bilden Hatay'da Demokrasi Nöbetine Katıldı.Afad Başkanvekili Bilden Hatay'da Demokrasi Nöbetine Katıldı.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Başkanvekili Mehmet Halis Bilden, Hatay’a gelerek demokrasi nöbetine katıldı.
 • 00:36Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMERSİN - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi, Hatay, Osmaniye ve Mersin'de düzenlenen yürüyüş ve mitinglerle protesto edildi.
 • 00:33Afad Başkanvekili Bilden: Afad, 24 Saat AyaktaAfad Başkanvekili Bilden: Afad, 24 Saat AyaktaAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Başkanvekili Mehmet Halis Bilden, Hatay'a gelerek demokrasi nöbetine katıldı.
 • 02:39Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerMeydandan detaylar AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç'ın konuşması FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Hatay'da vatandaşlar darbe girişimini protesto etmek için meydanları doldurdu Hatay'da vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için meydanları doldurdu.
 • 01:32Derleme - Yurt Genelinde "Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler" Haberlerimizi Derleyerek Yayımlıyoruz.Yurt genelinde vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için Türk bayraklarıyla meydanları doldurdu.
 • 23:45Hatay'da Demokrasi NöbetiHatay'da Demokrasi NöbetiHatay'da vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini tekbirlerle protesto etti.
 • 23:20Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerHatay'da vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto etmek için meydanları doldurdu.
 • 17:50Zabun: Zabun: "Ülkemiz Bir Daha Böyle Ağır Travma Yaşamasın"KMTSO Başkanı Serdar Zabun, “Umarım ülkemiz bir daha böyle ağır travma yaşamaz ve zihinlerden uzun yıllar silinmeyecek acılara maruz kalmaz” dedi.
 • 17:33Gaziantep'ten Ohal'e Tam DestekGaziantep'ten Ohal'e Tam DestekGaziantep Ticaret Odası (GTO) önderliğinde oluşturulan Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu'nun 11. toplantısı, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Antakya, Kilis ve Osmaniye'nin ticaret ve sanayi odası başkanları ve kalkınma ajansları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.
 • 16:31Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Antakya, Adıyaman, Kilis ve Osmaniye ticaret ve sanayi odaları tarafından oluşturulan "Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu", Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimini kınadı.
 • 15:31Bölge Odaları Darbecilere Karşı Tek Yürek OlduGaziantep Ticaret Odası (GTO) önderliğinde oluşturulan, “Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu” darbe girişimine karşı tek yürek olduBölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu’nun 11’inci toplantısı, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Antakya, Kilis ve Osmaniye’nin ticaret ve sanayi odası başkanları ve kalkınma ajansları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.
 • 14:42Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerHatay'da muhtarlar ve bazı sivil toplum kuruluşları, FETÖ'nün darbe girişimine tepki gösterdi.
 • 10:19HATSU'DAN YENİ YERLEŞİM YERLERİNE KANAL HATTIHATSU'DAN YENİ YERLEŞİM YERLERİNE KANAL HATTIHATSU, kanalizasyon, içmesuyu ve yağmursuyu hattı olmayan yeni yerleşim alanlarında çalışmaların yapıldığını bildirdi.
 • 09:55Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Arsuz, Erzin, Hasanbeyli ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:26Başkan Savaş İle Hatay Daha Yeşil, Yaşanabilir ve EstetikBaşkan Savaş İle Hatay Daha Yeşil, Yaşanabilir ve EstetikHBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, il genelinde gerçekleştirdiği planlı, programlı ve geleceğe dönük dokunuşlarla kent estetiğini önemseyen bir bakış açısıyla hizmetler üretiyor.
 • 11:41HBB Ekipleri, Her Alanda Özenli Çalışmalar GerçekleştiriyorHBB Ekipleri, Her Alanda Özenli Çalışmalar GerçekleştiriyorHBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı'na bağlı ekiplerin il genelinde gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşların takdirini topluyor.
 • 10:16Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Altınözü, Antakya, Belen, Defne, Erzin, İskenderun ve Kırıkhan ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 01:40Hatay'da 'Demokrasi Nöbeti'Hatay'da 'Demokrasi Nöbeti'Hatay'da 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, beşinci gecesinde de Antakya merkez bulunan vatandaşların katılımıyla devam ediyor.
 • 06:38Fetö'nün Darbe Girişimi - Hatay Valisi TopacaFetö'nün Darbe Girişimi - Hatay Valisi TopacaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan detay görüntüler Hatay Valisi Ercan Topaca'nın açıklaması FETÖ'nün darbe girişimi Hatay Valisi Topaca: "Kentte kamu görevlileri içerisinden toplamda 218 kişi de görevden uzaklaştırıldı" "İçişleri Bakanlığımızın tasarrufuyla 1 kaymakam, 2 vali yardımcısı açığa alınmıştır" Hatay Valisi Ercan Topaca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, kentte kamu görevlileri içerisinden toplam 218 kişinin görevden uzaklaştırıldığını bildirdi.
 • 22:57Fetö'nün Darbe GirişimiHatay Valisi Ercan Topaca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, kentte kamu görevlileri içerisinden toplam 218 kişinin görevden uzaklaştırıldığını bildirdi.
 • 19:34Hatay Antakya Yayladağı Şehit CenazesiHatay Antakya Yayladağı Şehit CenazesiHatay Antakya Yayladağı şehit cenazesi(Tür: Yurt)
 • 15:23Hatay Hatay'ın Gerdanlığına Kanalizasyon KarışıyorHatay Hatay'ın Gerdanlığına Kanalizasyon Karışıyor(ÖZEL) Hatay'ın gerdanlığına kanalizasyon karışıyorLÜBNAN'ın Bekaa Vadisi'nden doğup Suriye'den geçerek Hatay'ın Samandağ İlçesi'nden Akdeniz'e dökülen Asi Nehri'ne bazı noktalarda şehrin kanalizasyon suları karışıyor.
 • 13:36Fetö'nün Darbe GirişimiHatay'da, FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 10 asker, 3 polis ile 18 hakim ve savcı gözaltına alındı.
 • 12:16İstanbul'da 110 Hakim ve Savcı Hakkında Gözaltı Kararıİstanbul'da 110 Hakim ve Savcı Hakkında Gözaltı KararıFETÖ mensuplarının darbe teşebbüsüne ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, Anadolu Adalet Sarayı'nda görevli 110 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı verildi.
 • 12:09Hatay'ın Gerdanlığına Kanalizasyon KarışıyorHatay'ın Gerdanlığına Kanalizasyon KarışıyorLübnan'ın Bekaa Vadisi'nden doğup, Suriye'den geçerek Hatay'ın Samandağ İlçesi'nden Akdeniz'e dökülen Asi Nehri'ne bazı noktalarda kanalizasyon suları karışıyor.
 • 01:05Darbeyi Protesto Eden Gruplar Alevi Mahallelerinde Gerginliğe Neden OlduDarbeyi Protesto Eden Gruplar Alevi Mahallelerinde Gerginliğe Neden OlduDarbe girişimini protesto eden gruplar Alevilerin yoğun olarak yaşadığı mahallelerde slogan atıp yürümeye başladı. Mahalleliler ve protestocu gruplar arasında yer yer gerginlik yaşandı.
 • 04:42Türkiye Darbe Girişimine Karşı AyaktaAK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, İstanbul ve Ankara'da FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişimine ilişkin "Oyunları boza boza, o kumpasları, o çelmeleri yıka yıka, engelleri alt ede ede, bugünlere geldiysek milletimizle beraber Allah'ın izniyle bu darbeyi de atlatacağız" dedi.
 • 21:44Türkiye Poomse Tekvando ŞampiyonasıTürkiye Poomse Tekvando ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mehteran takımının gösterisi Dereceye girenlere madalya takılması Sporcuların mücadelesinden kesit Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin'in konuşması Hatay'da düzenlenen Türkiye Poomse Tekvando Şampiyonası devam ediyor.
 • 18:47Türkiye Poomse Tekvando ŞampiyonasıHatay'da düzenlenen Türkiye Poomse Tekvando Şampiyonası devam ediyor.
 • 18:43Elektrik KesintileriAdana, Mersin, Hatay, Gaziantep ve Osmaniye'nin bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.
 • 12:35Meteorolojik UyarıHatay'da hafta sonu sıcaklık ve nem oranı değerlerinin yüksek olacağı bildirildi.
 • 11:30Erzurum Kredi Hacminde 26'ıncı SıradaErzurum’da 3 milyar 915 milyon TL’si kamu, 2 milyar 387 milyon TL’si de özel bankalardan karşılanmış olarak, toplam 6 milyar 303 milyon TL tutarında nakdi kredi kullanıldı.
 • 10:22Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Dörtyol, Erzin, Hassa, Reyhanlı, Hassa ve Kırıkhan ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:36Doğu Akdeniz'deki 6 İlde Elektrik KesintisiAdana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis illeri ve bunlara bağlı bazı ilçelerde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.
 • 16:12Toros Elektrik Duyurdu Birçok İl ve İlçede Elektrik Kesintisi YapılacakToros Elektrik Duyurdu Birçok İl ve İlçede Elektrik Kesintisi YapılacakAdana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kilis ve Osmaniye'nin bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.
 • 15:42Poomsae Türkiye Tekvando ŞampiyonasıPoomsae Türkiye Tekvando Şampiyonası, Hatay'da başladı.
 • 14:45Poomsae Türkiye Tekvando Şampiyonası Hatay'da BaşladıTekvando Federasyonunun 2016 faaliyet programında yer alan Poomsae Türkiye Tekvando Şampiyonası Hatay'da başladı.
 • 14:27Antakya Ticaret BorsasıAntakya Ticaret Borsasında pamuğun kilogramı en yüksek 1,72 liradan satıldı.
 • 12:39Hoşgörü Kenti"Nin Turistik Mahallesi: VakıflıTarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan, aynı cadde üzerinde kilise, havra ve caminin yer aldığı, ezan sesinin çan ve hazan sesine karıştığı Hatay'da, Ermeni asıllı Türk vatandaşlarının yaşadığı Vakıflı, yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.
 • 09:33Hatay'da 750 Yataklı Hastane Eylül Ayında Faaliyette OlacakHatay'da 750 Yataklı Hastane Eylül Ayında Faaliyette OlacakTemeli 3 yıl önce atılan Hatay'ın Antakya ilçesinde 750 Yataklı Devlet Hastanesi'nde yapılan çalışmalarda sona gelindi.
 • 16:02Hatay, Her Branşta Geleceğin Milli Sporcularını YetiştiriyorHatay, Her Branşta Geleceğin Milli Sporcularını YetiştiriyorHatay Büyükşehir Belediyesi Bayan Sutopu Takımı'nın kalecisi ve U16 takımına seçilen milli sporcu Zeliha İlhan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından kabul edildi.
 • 15:19Antakya Ticaret BorsasıAntakya Ticaret Borsası'nda pamuğun kilogramı en yüksek 1,70 liradan satıldı.
 • 14:24Rusya ile İlişkilerin Normalleşmesi İhracatçıları UmutlandırdıRusya ile İlişkilerin Normalleşmesi İhracatçıları UmutlandırdıTürkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmesi, Rusya’ya en yakın liman olan Zonguldak’ta ihracatçıları umutlandırdı.
 • 13:09Hayvan Barınağında Soğuk Su Buharı ile SerinliyorlarHayvan Barınağında Soğuk Su Buharı ile SerinliyorlarMuğla'nın Marmaris ilçesinde, Marmaris Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan hayvanlar, yüksek basınçlı soğuk su sistemi ile serinletiliyor.
 • 16:10Antakya Ticaret BorsasıAntakya Ticaret Borsası pamuğun kilogramı en yüksek 1,75 liradan satıldı.