00:5600
SON DAKİKA ANTALYA HABERLERİ

Son Dakika Antalya Haberleri

  Altın Portakal'da Gezi Sansürü İddiası (2)

  Belgesel YÖNETMENİ TUVİ: BİR YOL ELBET Kİ BULUNUR Bu yıl 51'incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin 'Ulusal Belgesel Film Yarışması' kategorisinde festival ekibince yarışma dışı bırakılan Taksim Gezi Parkı olaylarını konu alan 'Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek' belgesel filminin yönetmeni Reyan Tuvi, kişisel twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. (Dün 18:23)

   

  Antalya Emniyeti: Polislerin Yanında Canlı Bomba Şüphelisi Yer Almıyor

  Antalya’da gözaltına alınan polislerin canlı bomba ile aynı nezarette kaldığı haberi üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü yazılı açıklama yaptı. (Dün 18:17)

   

  Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi

  Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:09)

   

  22. Alanya Uluslararası Yüzme Maratonu

  Maratonda 20 yaş erkekler kategorisinde Rus sporcu Dmitry Polyanskiy, bayanlarda ise Macaristan'dan Hargit Vanek, etabı birincilikle tamamladı. (Dün 18:06)

   

  Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğünden 'Kistik Hidatik' Uyarısı

  Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğünden "Kistik Hidatik" Uyarısı

  Antalya Halk Sağlığı Müdürü Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, halk arasında kist hastalığı olarak bilinen "Kist Hidatik" hastalığına dikkat çekerek, uyarılarda bulundu. (Dün 18:05)

   

  Alanya Yüzme Maratonu Sona Erdi

  Alanya Yüzme Maratonu Sona Erdi

  Antalya'nın Alanya İlçesi'nde düzenlenen 22'nci Alanya Uluslararası Yüzme Maratonu'nda erkekler 20 yaş kategorisinde Rus sporcu Dmitry Polyanskiy, kadınlarda ise Macaristan'dan Hargit Vanek birinci oldu. (Dün 18:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 00:56:04. #1.13#