20:2100
SON DAKİKA ANTALYA HABERLERİ

Son Dakika Antalya Haberleri

  Alanya'da Silahlı Saldırıya Uğrayan Kişi Yaralandı

  Alanya ilçesinde bir kişi, silahlı saldırı sonucu yaralandı. (Bugün 18:31)

   

  Cinayet Şüphesiyle Karı-Koca Gözaltına Alındı (2)

  Karı-koca ŞÜPHELİLER SERBEST Antalya'nın Demre İlçesi'nde 49 yaşındaki Kadriye Karaca'nın başına sert bir cisimle vurulduktan sonra boğazı kesilerek öldürülmesiyle ilgili, cinayet şüphesiyle gözaltına alınan 24 yaşındaki M.K. ile olaya ilişkin bilgisine başvurulan eşi 23 yaşındaki B.K. mahkeme tarafından serbest bırakıldı. (Bugün 18:24)

   

  Antalya'da Kanserli Hastalarla Doğa Yürüyüşü Yapıldı

  Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ve meme kanseri hastaları, üniversite yerleşkesi içerisinde 5 bin 100 metre yürüdü. (Bugün 18:23)

   

  30. İsedak Toplantısı

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kamu özel sektör ortaklıklarının geliştirilmesinde en güçlü ve en etkili araçlardan biri olarak gördüğümüz İİT Özel Sektör Turizm Forumu'nun 3.'sünü, Bakanlığımızın ev sahipliğinde 29 30 Ocak 2015 tarihinde İstanbul'da gerçekleştireceğiz" (Bugün 17:55)

   

  Gündoğdu: Danıştay, Kararıyla Yardıma Muhtaçların Yüzünü Güldürdü

  Antalya Demokratik Hukuk ve Evrensel İnsani Değerler Platformu Başkanı avukat Mücahit Gündoğdu, Danıştay'ın Bakanlar Kurulu'nun Kimse Yok Mu Derneği'nin izin yardım toplama yetkisini iptal edilmesi kararını durdurma kararıyla siyasilerin ben ne dersem o olur anlayışına bir mesaj olduğunu söyledi. (Bugün 17:52)

   

  Antalya'da Komşularının Çelik Kasasını Çalan Zanlılar Tutuklandı

  Antalya'da komşularının evine girerek kasa hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 zanlı tutuklandı. (Bugün 17:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 20:21:49. #1.12#