12:2900
SON DAKİKA ANTALYA HABERLERİ

Son Dakika Antalya Haberleri

  Şiddetli Yağmur ve Fırtına Kumluca'yı Vurdu

  Şiddetli Yağmur ve Fırtına Kumluca'yı Vurdu

  Antalya'nın Kumluca İlçesi'ne bağlı Mavikent Mahallesi'nde dün gece etkili olan şiddetli yağmur ve fırtına, bazı seralarla portakal bahçelerinde zarara neden oldu. (Dün 12:56)

   

  Konya Smmmo'nun Eğitim Seminerleri'nin 14'üncüsü Gerçekleştirildi

  Konya Smmmo'nun Eğitim Seminerleri'nin 14'üncüsü Gerçekleştirildi

  Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerlerinin 14'üncüsü Antalya Belek'te yapıldı. (Dün 12:54)

   

  İlik Naklinde Hekim ve Merkez Olarak Sorun Kalmadı'

  İlik Naklinde Hekim ve Merkez Olarak Sorun Kalmadı"

  Türk Hematoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Teoman Soysal: "Türkiye'de 60'ın üzerinde ilik nakli merkezi var. Hem hekim hem de yatak sayısı olarak ilik nakli yapma konusunda artık Türkiye'nin bir sorunu yok" "Akrabalarında doku uyumu olmayanlarda, akraba dışı verici bulmakta sorunlar çıkabiliyor. (Dün 12:37)

   

  Elif Nur Bebeğin Biberonu Doldu, Ailenin Yüzü Güldü

  Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde eşi cezaevinde olan çaresiz anneye ve en küçüğü 2,5 aylık 3 çocuğuna Türkiye’nin dört bir yanından arayan vatandaşlar ile Kimse Yok Mu Derneği sahip çıktı. (Dün 12:36)

   

  Başkan Altepe'den Bursalı Firmalara Destek

  Başkan Altepe'den Bursalı Firmalara Destek

  Antalya’da düzenlenen meyvecilik fuarına katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursalı firmaların stantlarını gezerek gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı. (Dün 12:36)

   

  ANTDOB'dan 15'inci Yıla Özel Konser

  ANTDOB'dan 15'inci Yıla Özel Konser

  Antalya Devlet Opera ve Balesi, 15. yılı kapsamında tüm solistlerin sahne alacağı gala konseri düzenleyecek. (Dün 12:33)

   

  BTSO, Bursa'nın Ortak Aklını Antalya'da Buluşturdu

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, ilçe oda ve borsa başkanlarıyla birlikte düzenlediği 'Ortak Akıl Toplantıları'nın 7.sini Antalya'da gerçekleştirdi. (Dün 12:33)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 12:29:44. #1.13#