SON DAKİKA ARAKLI HABERLERİ

Son Dakika Araklı Haberleri

14:29
Sıcak Havaları Fırsat Bilen Büyükşehir Belediyesi Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor Kış mevsiminde sıcak havaları fırsat bilen Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.
Sıcak Havaları Fırsat Bilen Büyükşehir Belediyesi Asfaltlama Çalışmalarını Sürdürüyor
11:44
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü "Çığ Tehlike Haritaları" oluşturuyor.
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor
18:44
Giresun - Fiskobirlik'te Gergin Kongre Fiskobirlik'te gergin kongre (2) BAŞKAN BAYRAKTAR YİNE KAZANDI 76'ıncısı gerçekleştirilen Fiskobirlik Olağan Genel Kurulu sonuçlandı.
Giresun - Fiskobirlik'te Gergin Kongre
17:57
Fiskobirlik'te Gergin Kongre (2) Başkan BAYRAKTAR YİNE KAZANDI 76'ıncısı gerçekleştirilen Fiskobirlik Olağan Genel Kurulu sonuçlandı.
Fiskobirlik'te Gergin Kongre (2)
12:32
Yurtta Kış Yurtta kış- Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor Gümüşhane'de, kar yağışı nedeniyle kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı.
Yurtta Kış
10:37
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı yüzünden kapanan 281 köy yolundan 257'si ulaşıma açıldı, 24'ünde ise çalışmalar devam ediyor.
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
10:32
Yurtta Kış Gümüşhane'deki okullarda eğitime bir gün ara verildi İl genelinde 281 köy yolu ulaşıma kapandı.
10:06
Yumak'tan Gündeme Dair Açıklamalar Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, bir basın açıklamasında bulundu.
Yumak'tan Gündeme Dair Açıklamalar
11:10
Ahmet Davutoğlu İlk Kez Başbakan Olarak Yarın Trabzon'a Geliyor Başbakan Ahmet Davutoğlu ilk kez Başbakan sıfatıyla yarın Trabzon’a geliyor.
Ahmet Davutoğlu İlk Kez Başbakan Olarak Yarın Trabzon'a Geliyor
15:52
Avrupa ve Dünya Şampiyonu Güreşçi Selçuk Çebi'nin İsmi Araklı'da Bir Caddeye Verildi Trabzon’un yetiştirdiği Avrupa ve Dünya Şampiyonu Grekoromen güreşçi Selçuk Çebi’nin ismi Araklı ilçesinde bir caddeye verildi.
18:57
Trabzon'da AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor AK Parti Trabzon’da ilçe kongreleri devam ediyor.
Trabzon'da AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor
18:03
AK Parti Genel Merkezi'nin Adayına Rakip Çıkınca Kongre Ertelendi AK Parti Genel Merkezi'nin tek aday dayatması yaptığı Trabzon İl Teşkilatı'nda seçim krizi yaşanıyor.
13:33
AK Parti Trabzon'da İl ve İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu AK Parti Trabzon Teşkilatı’nda il ve ilçe kongre tarihleri belli oldu.
10:11
Milletvekili Özbek: "Bayburt'u Birlikte Cazibe Merkezi Yapacağız" Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, "Bayburt olarak bürokrasisi ile siyasetçisi ile sivil toplum kuruluşlarıyla, muhtarlarıyla ve tüm hemşerilerimizin fikirleriyle bir olacağız, bütün olacağız, Bayburt’u cumhurbaşkanımızın dediği gibi Bölgemizin Cazibe Merkezi haline getireceğiz.
Milletvekili Özbek: 'Bayburt'u Birlikte Cazibe Merkezi Yapacağız'
16:59
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri AK Parti Trabzon’da yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi 18 ilçe delege seçimi için sandık başına gitti.
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri
15:18
AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Ekim ayı Danışma Meclisi toplantısı, TBMM Grup Başkan Vekili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın katılımıyla Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı
18:02
Trabzon'da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon Büyükşehir Belediyesinin asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.
11:26
Trabzon Büyükşehir 14.5 Km'lik Araklı-Yeşilyurt Grup Yolunu Asfaltlıyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi Araklı-Yeşilyurt gurup yolunu asfaltlıyor.
Trabzon Büyükşehir 14.5 Km'lik Araklı-Yeşilyurt Grup Yolunu Asfaltlıyor
11:46
Gediz Kaymakamı Avni Kula Görevine Başladı Gediz Kaymakamı Avni Kula görevine başladı.
Gediz Kaymakamı Avni Kula Görevine Başladı
15:39
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım Trabzon Büyükşehir Belediyesi, içerisinde bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak malzeme olan okul paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım
14:57
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilerin imdadına yetişti.
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti
16:57
Yağmur, Çömlekçi'yi de Göle Çevirdi Trabzon'da aniden başlayan sağanak, şehrin bir çok noktasında hayatı olumsuz etkiledi.
Yağmur, Çömlekçi'yi de Göle Çevirdi
15:32
Dünya Güreş Şampiyonası'nda 3. Olan Trabzonlu Milli Güreşçi Selçuk Çebi Altınla Ödüllendirildi Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’nda 80 kiloda dünya üçüncüsü olan Trabzonlu güreşçi Selçuk Çebi’yi makamında kabul etti.
Dünya Güreş Şampiyonası'nda 3. Olan Trabzonlu Milli Güreşçi Selçuk Çebi Altınla Ödüllendirildi
08:42
Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre Trabzon, Rize ve Artvin'de kuvvetli yağış görülecek.
Meteoroloji'den 3 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı
16:05
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı Trabzon Büyükşehir Belediyesi okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardımda bulunmak için çalışmalarını tamamladı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı
09:51
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor Artvin, Rize, Gümüşhane, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan tarihi vakıf eserlerinin büyük bir çoğunluğu Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğünce restore edildi.
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor
15:16
Araklı'da Uyuşturucu Operasyonu Trabzon'un Araklı ilçesinde jandarma, 400 gram kubar esrar ile 170 kök hint keneviri ele geçirdi.
Araklı'da Uyuşturucu Operasyonu
13:12
Belediye Başkanı Memiş'in Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu ile İlgili Açıklaması Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 10 Ağustos Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanı seçimi ile ilgili mesaj yayımladı.
Belediye Başkanı Memiş'in Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonucu ile İlgili Açıklaması
09:43
Bayburt Belediye Başkanı Memiş Açıklaması Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası yaptığı basın açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız, Bayburt’umuza gereken ayrıcalığı dün olduğu gibi bundan sonra da gösterecektir” dedi.
Bayburt Belediye Başkanı Memiş Açıklaması
18:36
CHP'li Hamzaçebi, Hes'te Boğulan Genci Sordu CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Trabzon'un Araklı ilçesinde 17 yaşındaki Ali Şahin'in HES göletinde boğularak hayatını kaybetmesini TBMM gündemine taşıdı.
18:16
CHP'li Hamzaçebi'den "Hes" Sorusu CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 17 yaşındaki Ali Şahin'in 29 Temmuz 2014 tarihinde, Trabzon'un Araklı İlçesi'nin Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan korumasız HES göletinde arkadaşını kurtarmaya çalışırken boğularak hayatını kaybettiğini belirterek konuyu Meclis gündemine taşıdı.
14:42
Trabzon'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Trabzon'un Araklı ilçesinde, park halindeki tıra çarpan ve üzerinde patoz olan kamyondaki 2 kişi öldü, 1 çocuk yaralandı.
Trabzon'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
12:13
Trabzon'da Fındık Patozu Tır'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı Trabzon’un Araklı ilçesinde bugün meydana gelen trafik kazasında önündeki Gürcü plakalı TIR’a arkadan çarpan fındık patozunda bulunan 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Trabzon'da Fındık Patozu Tır'a Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
17:02
Beşikdüzü Hem Fen Lisesi Hem Fakülte İstiyor Türk Eğitim-Sen Trabzon Şube Başkanı Coşkun Dilber, ilçeye fakülte getirme hayaliyle İMBK Anadolu Öğretmen Lisesi’nin bütün arazisi ve birimleriyle üniversiteye devredilmesi düşüncesinin, hem Beşikdüzü hem de Trabzon eğitimine vurulacak bir darbe olduğunu söyledi.
Beşikdüzü Hem Fen Lisesi Hem Fakülte İstiyor
15:19
Trabzon'da Misina Ağ Denetimleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Sahil Güvenlik Grup Komutanlığınca gerçekleştirilen denetimlerde 15 misina ağa el konuldu.
16:47
Gölette Boğulan Genç İçin Hes Şirketini Protesto Eylemi Trabzon'un Araklı İlçesi'nde, hidroelektrik santrali yapımı sırasında dere üzerinde oluşturulan dinlendirme göletinde boğulan 17 yaşındaki Ali Şahin?
Gölette Boğulan Genç İçin Hes Şirketini Protesto Eylemi
16:27
Gölette Boğulan Genç İçin Hes Şirketine Protesto Trabzon'un Araklı İlçesi'nde, hidroelektrik santrali yapımı sırasında dere üzerinde oluşturulan dinlendirme göletinde boğulan 17 yaşındaki Ali Şahin' in yakınları ve köy sakinleri, çevrede güvenlik önlemi almadığını iddia ettikleri HES firmasını protesto etti.
Gölette Boğulan Genç İçin Hes Şirketine Protesto
16:05
Hes Göletine Giren 17 Yaşındaki Genç, Dibi Çamurlu Göletten Çıkamayarak Boğuldu Trabzon'un Araklı ilçesinin Çukurçayır Mahallesi'nde, bir HES firması tarafından dere üzerine yapılan gölete giren 17 yaşındaki Ali Şahin, boğularak hayatını kaybetti.
Hes Göletine Giren 17 Yaşındaki Genç, Dibi Çamurlu Göletten Çıkamayarak Boğuldu
15:40
Serinlemek İçin Gölete Giren Çocuk Boğuldu Trabzon'un Araklı ilçesinin Çukurçayır köyü deresinde bir HES firması tarafından dere üzerine yapılan gölete serinlemek için giren Ali Şahin (15) boğuldu.
15:12
Trabzon'da Kavga: 6 Yaralı Araklı ilçesinde iki aile arasında çıkan kavgada, 6 kişi darp sonucu yaralandı.
12:01
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ramazanda yoğun iftar programları nedeniyle evinde iftar yapma imkanı bulamadı.
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı
17:47
Gümrükçüoğlu, Araklı İlçesini Ziyaret Etti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Araklı ilçesini ziyaret etti.
18:15
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Trabzon'da, il merkezinin yanı sıra Araklı, Çarşıbaşı ve Vakfıkebir ilçelerindeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
16:19
Trabzon'da Yakalanmak İstemeyen Zanlı, Polise Ateş Açtı Trabzon'da, kendisini yakalamak isteyen polislere ateş açan şüpheli kaçtı.
11:03
Gümüşhane'de Sürüye Kurt Saldırdı Gümüşhane'de kurdun saldırdığı sürüdeki 10 koyun telef oldu, 7 koyun kayboldu.
Gümüşhane'de Sürüye Kurt Saldırdı
09:28
Gümüşhane'de Sürüye Kurt Daldı: 17 Koyun Telef Oldu Gümüşhane'nin Demirören köyünde koyun sürüsüne akşam saatlerinde kurt saldırınca 10 koyun telef oldu, 7 koyun kayboldu.
Gümüşhane'de Sürüye Kurt Daldı: 17 Koyun Telef Oldu
14:58
Araklı'da Engellilere Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı Araklı ilçesinde hayırsever vatandaşlar tarafından alınan 10 tekerlekli sandalye, engelli vatandaşlara dağıtıldı.
Araklı'da Engellilere Tekerlekli Sandalye Dağıtıldı
14:00
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin İftarları Sürüyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin iftarları sürüyor.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin İftarları Sürüyor
13:56
Fındıkta Makineli Tarıma Doğru Fındıkta Verim ve Kaliteyi Artırma Projesi kapsamında oluşturulan örnek bahçelerde makineli tarıma geçildi.
Fındıkta Makineli Tarıma Doğru
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARAKLI HABERLERİ
[Hata Bildir]