11:4100
formasyon haberleri

Arama

“formasyon” sözcüklerinin tamamını içeren 473 sonuç bulundu.

 • REKTÖR MUTLU'DAN FORMASYON AÇIKLAMASI

  REKTÖR MUTLU'DAN FORMASYON AÇIKLAMASI

  Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu, pedagojik formasyon dersi alabilecek öğrenci kontenjanını YÖK’ün belirlediğini ifade etti.

  Dün

   

 • DAVUTOĞLU: 'BİZ BUNU HAKKANİYET GEREĞİ YAPTIK'

  DAVUTOĞLU: 'BİZ BUNU HAKKANİYET GEREĞİ YAPTIK'

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, akademisyenlerin özlük haklarının iyileştirilmesine ilişkin, 'Bunu, herhangi bir meslek grubunu diğerine tercih ettiğimiz için değil, hakkaniyet gereği olarak yaptık' dedi.

  Dün

   

 • YÜKSEKÖĞRETİM AKADEMİK ARŞİV PROJESİ TANITIM TOPLANTISI (2)

  YÜKSEKÖĞRETİM AKADEMİK ARŞİV PROJESİ TANITIM TOPLANTISI (2)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, akademisyenlerin özlük haklarının iyileştirilmesine ilişkin, “Yaptığımız düzenleme aslında bu farkı gidererek, hayata atılma düşüncesindeki genç mezunlara, ’Akademisyenlik size asgari hayat şartlarını sağlar’ güvencesini vermek.

  Dün

   

 • Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de bilgi hiyerarşisinin biraz sarsıldığını ve bunun tekrar inşa edilmesi gerektiğini söyledi.

  Dün

   

 • Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi tanıtımı-Başbakan Davutoğlu: (4)-"Öğretim üyelerimiz, hiç kimsenin tahkir edilmediği, dışlanmadığı, herkesin kendi fikrini, ideolojileştirmeden, dogmatik bir hale dönüştürmeden savunabildiği, üniversite amfilerini propaganda mekanı değil, ama her türlü fikrin serbestçe tartışılabildiği mekanlar haline getirme sorumluluğuna sahiptir"-"Her yere bürokrasi girer, bir idari düzen olur ama üniversiteler kesinlikle bürokratikleşmemelidir.

  Dün

   

 • DAVUTOĞLU: 'ÜNİVERSİTELER SİYASİLERE KAPANMAMALI'

  DAVUTOĞLU: "ÜNİVERSİTELER SİYASİLERE KAPANMAMALI"

  Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi tanıtımı-Başbakan Davutoğlu: (4)-"Öğretim üyelerimiz, hiç kimsenin tahkir edilmediği, dışlanmadığı, herkesin kendi fikrini, ideolojileştirmeden, dogmatik bir hale dönüştürmeden savunabildiği, üniversite amfilerini propaganda mekanı değil, ama her türlü fikrin serbestçe tartışılabildiği mekanlar haline getirme sorumluluğuna sahiptir"-"Her yere bürokrasi girer, bir idari düzen olur ama üniversiteler kesinlikle bürokratikleşmemelidir.

  Dün

   

 • DAVUTOĞLU: 'BİLGİ HİYERARŞİSİ SARSILDI, TEKRAR İNŞA ETMEK LAZIM'

  DAVUTOĞLU: "BİLGİ HİYERARŞİSİ SARSILDI, TEKRAR İNŞA ETMEK LAZIM"

  Yükseköğretim Akademik Arşiv Projesi tanıtımı-Başbakan Davutoğlu: (3)-"Önümüzdeki dönemde bilelim ki insanoğlunun dördüncü büyük bilgi harmanlanması yaşanıyor.

  Dün

   

 • Başbakan Davutoğlu: (4) "Öğretim üyelerimiz, hiç kimsenin tahkir edilmediği, dışlanmadığı, herkesin kendi fikrini, ideolojileştirmeden, dogmatik bir hale dönüştürmeden savunabildiği, üniversite amfilerini propaganda mekanı değil, ama her türlü fikrin serbestçe tartışılabildiği mekanlar haline getirme sorumluluğuna sahiptir" "Her yere bürokrasi girer, bir idari düzen olur ama üniversiteler kesinlikle bürokratikleşmemelidir.

  Dün

   

 • Başbakan Davutoğlu: (3) "Önümüzdeki dönemde bilelim ki insanoğlunun dördüncü büyük bilgi harmanlanması yaşanıyor.

  Dün

   

 • Başbakan Davutoğlu: (3) "Önümüzdeki dönemde bilelim ki insanoğlunun dördüncü büyük bilgi harmanlanması yaşanıyor.

  Dün

   

 • DİPLOMALI İŞSİZLER: ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORUZ

  DİPLOMALI İŞSİZLER: ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORUZ

  Harran Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon alamayan öğrenciler düzenledikleri basın açıklaması ile sorunlarını dile getirdi.

  19.10.2014

   

 • BAKAN YILMAZ, GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU

  BAKAN YILMAZ, GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye’nin hesabını, kitabını iyi yaptığını kaydederek, "Türkiye, hiçbir zaman maceralara girmez" dedi.

  18.10.2014

   

 • ŞANLIURFA'DA ÖĞRENCİLERDEN FORMASYON EYLEMİ

  ŞANLIURFA'DA ÖĞRENCİLERDEN FORMASYON EYLEMİ

  Şanlıurfa'da kendilerine 'formasyonzede' adını veren 200 öğrenci, Harran Üniversitesi önünde yaptıkları oturma eylemi ile YÖK'ün formasyon kontenjanına tepki gösterdi.

  17.10.2014

   

 • Şanlıurfa'da, Harran Üniversitesindeki formasyon eğitimi kontenjanının artmasını isteyen bir grup öğrenci eylem yaptı.

  17.10.2014

   

 • HRÜ'de eğitim gören bir grup öğrenci, üniversitedeki formasyon eğitim kontenjanın artırılmasını istedi.

  17.10.2014

   

 • HARRAN ÜNİVERSİTESİ'NDE FORMASYON EYLEMİ

  HARRAN ÜNİVERSİTESİ'NDE FORMASYON EYLEMİ

  Şanlıurfa'da kendilerine 'formasyonzede' adını veren 200 öğrenci, Harran Üniversitesi önünde yaptıkları oturma eylemi ile YÖK'ün formasyon kontenjanına tepki gösterdi.

  17.10.2014

   

 • ÖĞRENCİLER FORMASYON KONTENJANININ ARTTIRILMASINI İSTİYOR

  ÖĞRENCİLER FORMASYON KONTENJANININ ARTTIRILMASINI İSTİYOR

  Malatya İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı 4’ncü sınıf öğrencileri formasyon kontenjanının arttırılmasını istiyor.

  17.10.2014

   

 • İTALYA'DA GÜVENLİK TOPLANTISI

  İTALYA'DA GÜVENLİK TOPLANTISI

  İtalya Cumhurbaşkanlığı: “Sadece ulusal çabalar İtalya’nın güvenliğini garanti etmek için yeterli olmayabilir”

  15.10.2014

   

 • Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’ye yakın isimlerden Nadine Morano’nun tren garında karşılaştığı başörtülü kadına, başını açması yönünde telkinde bulunması ve daha sonra polislerle yaşadığı polemik tartışma yarattı.

  15.10.2014

   

 • DİTİB GENEL BAŞKANI AŞIKOĞLU, KÖLN'DE GENÇ İLAHİYATÇILARLA BULUŞTU

  DİTİB GENEL BAŞKANI AŞIKOĞLU, KÖLN'DE GENÇ İLAHİYATÇILARLA BULUŞTU

  Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Yaşar Aşıkoğlu, Almanya'nın değişik üniversitelerinin ilahiyat bölümlerinde okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

  01.10.2014

   

Son Dakika Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 11:41:28. #1.12#