14:1800
formasyon haberleri

Arama

“formasyon” sözcüklerinin tamamını içeren 463 sonuç bulundu.

 • KONYA OVASINDA SU ALARM VERİYOR

  KONYA OVASINDA SU ALARM VERİYOR

  Konya Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Fetullah Arık, Konya ve bölgesinde yağışın geçen yıla oranla mevsim normallerinin altında ve yüzde 34 seviyesine düşmesi nedeniyle çiftçilerin, yeraltı su kullanımına yöneldiğini belirtti.

  20.02.2014

   

 • TÜRK DİLİ MEZUNU ANCAK FORMASYON ALMADIĞI İÇİN ÖĞRETMEN OLAMIYOR

  TÜRK DİLİ MEZUNU ANCAK FORMASYON ALMADIĞI İÇİN ÖĞRETMEN OLAMIYOR

  Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde oturan 24 yaşındaki Gamze Öner, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili Edebiyatı Bölümü'nden mezun olmasına karşın, pedagojik formasyon eğitimi almadığı için öğretmen olmadığını belirterek, kendisi gibi 37 bin üniversite mezununun mağdur olduğunu öne sürdü.

  20.02.2014

   

 • BAŞBAKAN YARDIMCISI İŞLER AÇIKLAMASI

  BAŞBAKAN YARDIMCISI İŞLER AÇIKLAMASI

  "Ülke genelinde 3 bin 368 camide imam hatip ve müezzin kayyım kadrosu münhal bulunmakta olup, bin 374 camide ise hem kadro hem de görevli bulunmamaktadır"

  19.02.2014

   

 • SON 4 YILDA DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ, MÜEZZİN-KAYYIM OLARAK YAKLAŞIK 40...

  SON 4 YILDA DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDA KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ, MÜEZZİN-KAYYIM OLARAK YAKLAŞIK 40...

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, son 4 yılda Diyanet İşleri Başkanlığında Kur'an Kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin-kayyım olarak yaklaşık 40 bin personelin göreve başladığını açıkladı.

  19.02.2014

   

 • Bozok Üniversitesi'nde (BÜ) pedagojik formasyon eğitimi verilmeye başlandı.

  17.02.2014

   

 • TÜRK BİLİM ADAMINDAN, GLOKOM TEDAVİSİNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMA

  TÜRK BİLİM ADAMINDAN, GLOKOM TEDAVİSİNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMA

  İzmir'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nın 28 yıllık hekimi Prof. Dr. Üzeyir Günenç, glokom ameliyatlarında kullanılan ve kendi soyadını verdiği 'Gunenc Trabecular Shunt Implant' ile bilim dünyasına önemli bir yenilik katmanın onurunu yaşıyor.

  17.02.2014

   

 • TÜRK PROFESÖRÜN BAŞARISI

  TÜRK PROFESÖRÜN BAŞARISI

  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda görevli Prof. Dr. Üzeyir Günenç, Glokom ameliyatlarında kullanılan ve kendi soyadını verdiği “Gunenc Trabecular Shunt Implant” ile bilim dünyasına önemli bir yenilik katmanın onurunu yaşıyor.

  17.02.2014

   

 • PROF. DR. GÜNENÇ'İN GLOKOM TEDAVİSİ CE BELGESİ ALDI

  PROF. DR. GÜNENÇ'İN GLOKOM TEDAVİSİ CE BELGESİ ALDI

  Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nın 28 yıllık hekimi Prof. Dr. Üzeyir Günenç, glokom ameliyatlarında kullanılan ve kendi soyadını verdiği “Gunenc Trabecular Shunt Implant” tekniğiyle bilim dünyasına önemli bir yenilik katmanın onurunu yaşıyor.

  17.02.2014

   

 • MEVLANA'YA GÖRE ÇOCUK GELİŞİMİ

  MEVLANA'YA GÖRE ÇOCUK GELİŞİMİ

  Büyük İslam düşünürü, mutasavvıf Mevlana, çocukların henüz bebeklik döneminde annelerinin sözleriyle kulaklarının dolduğunu, büyüyünce de bu söz ve üslupla konuştuğunu belirterek, annelerin çocukları üzerindeki etkisinin önemini vurguluyor.

  16.02.2014

   

 • SEVGİLİLER GÜNÜNDE ÇOCUĞUNUZU OYUN ABLASINA EMANET EDİN!

  SEVGİLİLER GÜNÜNDE ÇOCUĞUNUZU OYUN ABLASINA EMANET EDİN!

  Eşinizle başbaşa romantik bir gün geçirebilmeniz için sevgililer gününde çocuğunuza oyun ablalığı yapmak isteyen üniversite öğrencileri var!

  14.02.2014

   

 • Eşinizle başbaşa romantik bir gün geçirebilmeniz için sevgililer gününde çocuğunuza oyun ablalığı yapmak isteyen üniversite öğrencileri var!

  14.02.2014

   

 • AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNDE SERTİFİKA TÖRENİ

  AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNDE SERTİFİKA TÖRENİ

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile Ağrı İl Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri eğitim seminerine katılan polis memurları sertifikalarını aldılar.

  12.02.2014

   

 • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile İl Emniyet Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri "Kişisel gelişim, beden dili ve etkili iletişim" eğitimlerine katılan polis memurları sertifikalarını aldı.

  12.02.2014

   

 • AĞRI'DA EĞİTİM SEMİNERİNE KATILAN POLİSLERE SERTİFİKA VERİLDİ

  AĞRI'DA EĞİTİM SEMİNERİNE KATILAN POLİSLERE SERTİFİKA VERİLDİ

  Ağrı Ibrahim Çeçen Üniversitesi (AIÇÜ) Sürekli Eğitim Merkezi'nin Ağrı’da görev yapan polis memurlarına yönelik düzenlenen eğitim semineri sona erdi.

  12.02.2014

   

 • AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ'NDE SERTİFİKA TÖRENİ

  AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ'NDE SERTİFİKA TÖRENİ

  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri eğitim seminerine katılan polis memurları sertifikalarını aldılar.

  12.02.2014

   

 • MAÜ'DEN ÖĞRETMEN ADAYLARINA PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ

  MAÜ'DEN ÖĞRETMEN ADAYLARINA PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ

  Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Edebiyat Fakültesi bünyesinde kurulan Eğitim Bilimleri Bölümü tarafından, öğretmen adaylarını yetiştirmeye yönelik 'Pedagojik Formasyon Programı' kapsamında eğitim verileceği belirtildi.

  11.02.2014

   

 • Böylesine önemli bir maçta macera peşinde koşan Claudio Ranieri, aldığı bir puana yatıp kalkıp dua etmeli. Takımın bütün koordinasyonunu bozan Italyan teknik adam, Monaco'nun vasat ve mahkum bir oyun sergilemesinin baş aktörü oldu.

  10.02.2014

   

 • 267 ÖĞRETMEN ADAYI PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ ALACAK

  267 ÖĞRETMEN ADAYI PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ ALACAK

  Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi sertifika programına kayıt yaptıran öğretmen adayları için tanışma toplantısı düzenlendi.

  09.02.2014

   

 • GALATASARAY - ESKİŞEHİRSPOR: 2-0

  GALATASARAY - ESKİŞEHİRSPOR: 2-0

  Spor Toto Süper Lig'deki maçta Galatasaray, Eskişehirspor karşısında ilk yarıyı 2-0 önde bitirdi.

  08.02.2014

   

 • GALATASARAY-ESKİŞEHİRSPOR MAÇINDAN NOTLAR

  GALATASARAY-ESKİŞEHİRSPOR MAÇINDAN NOTLAR

  Galatasaray Teknik Direktörü Mancini, Alex Telles ve İzet Hajrovic'i Eskişehirspor'a karşı ilk 11'de sahaya sürdü İtalyan teknik adam, sarı kart cezalısı Drogba'ın yokluğunda Sneijder'i Burak Yılmaz'ın yanında forvete çekti Gribal enfeksiyon geçiren Semih Kaya, maçta forma giyemedi.

  08.02.2014

   

Son Dakika Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
01.09.2014 14:18:25. #1.12#