10:3100
SON DAKİKA ARAPGİR HABERLERİ

Son Dakika Arapgir Haberleri

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Arapgir'de program düzenlendi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Vatandaşlardan Çamların Sökülmesine Tepki

  Vatandaşlardan Çamların Sökülmesine Tepki

  Malatya’nın Arapgir İlçesi’nde Teknik ve Endüstri Anadolu Meslek Lisesi alanını çevreleyecek istinat duvarının temel kazısı sırasında 20 çam ağacının başka bir bölgeye dikilmek üzere sökülmesine vatandaşlar tepki gösterdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Arapgir'de Kadastro Yenilemesiyle İlgili Bilgi Verildi

  Arapgir'de Kadastro Yenilemesiyle İlgili Bilgi Verildi

  Arapgir'de Kadastro haritaları yenilenmekte olan 29 mahallenin muhtarları ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Arguvan'da Av Yasağı İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

  Malatya'nın Arguvan ilçesinde Arguvan ve Köyleri Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkanı Mührem Bayram, av yasağı için imza kampanyası başlattı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Arapgir Belediye Başkanı Cömertoğlu'ndan "40. Yıl" Plaketi

  Malatya'nın Arapgir ilçesinde Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, hizmette 40. yılını dolduran esnaf, emekli öğretmen, belediye meclis üyesi ve encümenlere plaket verdi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Milletvekili Çalık TBMM Genel Kurulunda Konuştu

  AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, kayısıda yaşana don afeti ile ilgili olarak değerlendirme yaparak, çiftçilerin mağduriyetinin giderilmesi için kısa vadede 4, uzun vadede ise 4 olmak üzere toplam 8 çözüm önerisini masaya yatırdıklarını söyledi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

  2014 Yerel Seçimlerinin Ardından

  Arapgir ilçesinde, resmi olmayan sonuçlara göre, yeniden belediye başkanlığına seçilen Cömertoğlu, mesaj yayımladı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Malatya'daki Şiddetli Rüzgar

  Malatya'da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkilileri, Arapgir ilçesinde çatısı zarar gören evlerde hasar tespit çalışması yaptı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri