SON DAKİKA ARAPGİR HABERLERİ

Son Dakika Arapgir Haberleri

20:03
AK Parti Arapgir Gençlik Kolları'nda Murat Çakmak Yeniden Başkan Seçildi Adalet ve Kalkınma Partisi Arapgir İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren Murat Çakmak, 85 oy ile yeniden İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.
AK Parti Arapgir Gençlik Kolları'nda Murat Çakmak Yeniden Başkan Seçildi
19:05
AK Parti Arapgir Kadın Kolları Başkanlığına Neslihan Güler Seçildi AK Parti Arapgir İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Neslihan Güler seçildi.
AK Parti Arapgir Kadın Kolları Başkanlığına Neslihan Güler Seçildi
19:02
Arapgir'de Tarihi Taş Köprü Tescil Edildi Arapgir’de Suceyin Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve bölgedeki en eski tarihi eserler arasında yer alan Taş Köprü Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünce tescil edildi.
Arapgir'de Tarihi Taş Köprü Tescil Edildi
13:13
Kooperatif Ortakları Hayvanlarına Kavuştu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanan ‘180 baş Damızlık Sığır Yetiştiriciliği’ projesi kapsamında Malatya’nın Arapgir ilçesinde tarımsal kalkınma kooperatifi ortaklarına Simental ırkı damızlık sığırları dağıtıldı.
17:17
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standını AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile birlikte Yeni Malatyaspor ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek’te ziyaret etti.
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret
17:17
Emitt "Malatya" ile Coştu İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standı etkinliği kapsamında Malatyalı sanatçılar tarafından müzik ziyafeti verildi.
Emitt 'Malatya' ile Coştu
17:27
Arapgir'de Verem Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Arapgir ilçesinde verem bilgilendirme toplantısı yapıldı.
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
18:33
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde bugün açılışı gerçekleşen ve 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Malatya Standına yoğun ilgi gösteriliyor.
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi
15:31
Malatya'da 11 Yargı Mensubunun Görev Yeri Değişti HSYK 1. Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi kapsamında 11 yargı mensubunun görev yeri değişti.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
09:43
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:52
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karabük'te Bakan Elvan: "(Paris'teki silahlı saldırı ve Nijerya'daki Boko Haram katliamı) Lanetliyorum bu insanları, teröristleri. Bunların arkasında kimlerin olduğu mutlaka bulunmalı ve tespit edilmelidir" " D 100 karayolunda çığ düşmesi söz konusuydu.
15:30
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı Bakan Elvan, kardan kapanan yolları açıkladı ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı
15:16
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ankara İstanbul D-100 karayolunda çığ düşmesi sonrası kapanan yolun ulaşıma açıldığını söyledi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması
14:46
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
19:15
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Malatya'nın Darende, Arapgir ve Pütürge ilçelerinde eğitime 2, Kuluncak'ta bir gün ara verildi.
19:11
Malatya ve Tunceli'de Eğitime Kar Engeli Darende, Arapgir, Pütürge ve Nazımiye'de 2, Kuluncak, Pülümür ve Hozat'a 1 gün eğitime ara verildi.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:11
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi Malatya’da, etkili olan sağanak yağış ve kar nedeniyle birçok bölgede hayat durma noktasına geldi.
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
15:07
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 81 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
09:07
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi Kar tatili hangi iller ve okullar için verildi ? Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi
09:05
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil
09:01
Bazı İlllerde Okullar Kar Nedeniyle Tatil Edildi İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde okullar tatil edildi.
20:33
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Arapgir ve Arguvan ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
19:42
Arapgir'de Okullar Tatil Edildi Malatya’nın Arapgir ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.
18:17
Eskader 2014 Ödülleri Açıklandı Bu yıl 28 dalda 30 ayrı kişi ve kuruma verilecek ödüllerde "Özel Ödül"e Prof. Dr. Salih Tuğ layık görüldü.
17:17
Mhp, Arapgir'de Kongresini Yaptı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Arapgir İlçe Başkanlığına yeniden Mustafa Köse seçildi.
Mhp, Arapgir'de Kongresini Yaptı
15:40
MASKİ Gezici Vezneyle Hizmet Veriyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, abone ve vezne işlemleri için uygulamaya koyduğu gezici vezneyle hizmet veriyor.
16:19
Kaymakamlardan Kaymakam Hasan Gündoğdu'ya Ziyaret Kaymakamlar, Malatya’nın Kuluncak ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti.
10:35
Tarihi Küçük Çarşı Köprüsü Bir Süre Trafiğe Açılacak Arapgir ilçesindeki tarihi Küçük Çarşı Köprüsü, kış aylarını kapsayan yaklaşık 3 aylık süreçte trafiğe açılacak.
Tarihi Küçük Çarşı Köprüsü Bir Süre Trafiğe Açılacak
10:14
Arapgir Bostancık Grup Yolu Asfaltı Tamamlandı Arapgir'deki Sipahiuşağı, Çakırsu, Konducak, Bostancık, Boğazlı ve Günyüzü mahallelerini birbirine bağlayan Bostancık grup mahalle yolu asfalt çalışmaları tamamlandı.
Arapgir Bostancık Grup Yolu Asfaltı Tamamlandı
17:34
Malatya Valisi Kamçı'ya Ziyaretler Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ile ilçe müftüleri ve İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Vali Kamçı'yı makamında ziyaret etti.
15:04
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’nın sağlık tesisleri ve personel konusunda büyük eksiklikleri olduğunu, büyükşehir olması ile övünülen şehrin 6 ilçesinde devlet hastanesi bulunmadığını bildirdiAğbaba yaptığı yazılı açıklamada, “Sağlıkta devrim yaptıklarını ifade eden AKP Hükümeti, gelip Malatya’da yaptığı devrimi görmelidir.
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi
13:58
Su Bedeli Halkımıza Hizmet Olarak Geri Dönüyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
22:55
Arapgir'de Korkutan Yangın Malatya’nın Arapgir ilçesinde bir evde çıkan yangın paniğe neden oldu.
Arapgir'de Korkutan Yangın
13:17
İl Müftüsü Ümit Çimen, Arapgir'i Ziyaret Etti Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Arapgir İlçesini ziyaret etti.
İl Müftüsü Ümit Çimen, Arapgir'i Ziyaret Etti
09:26
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret Malatya’nın Doğanyol İlçe Kaymakamı Serdar Karal’a ziyaretler devam ediyor.
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret
18:20
Malatya'da Aşure Etkinlikleri Arapgir ve Yeşilyurt ilçelerinde aşure etkinliği düzenlendi.
Malatya'da Aşure Etkinlikleri
11:15
Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Doğan: "Dedelik Kurumu Eski Gücünde Değil" Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan, Alevilikte ‘Dedelik’ kurumunun eski gücünde olmadığını ifade ederek, "Niçin ilahiyat fakülteleri bünyesinde dedelik, Alevi İslam anlayışıyla ilgili eğitim verilmiyor?
Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Doğan: 'Dedelik Kurumu Eski Gücünde Değil'
11:08
Dedelik Kurumu Eski Gücünde Değil' Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan, Alevilikte ‘Dedelik’ kurumunun eski gücünde olmadığını ifade ederek, "Niçin ilahiyat fakülteleri bünyesinde dedelik, Alevi İslam anlayışıyla ilgili eğitim verilmiyor?
Dedelik Kurumu Eski Gücünde Değil'
15:36
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında ilçelerde törenler düzenlendi.
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
17:40
Mesob'dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı şevket Keskin, beraberinde oda başkanları ile birlikte 25. Yılını geride bırakan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ı ziyaret etti.
Mesob'dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:13:59. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARAPGİR HABERLERİ
[Hata Bildir]