02:0900
SON DAKİKA ARİF NİHAT ASYA HABERLERİ

Son Dakika Arif Nihat Asya Haberleri

  Yeni Yargı Paketi, TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP Grup Başkanvekili İnce: "1940'da ders kitaplarına giren bayrak şiirini, 72 yıl sonra 2012'de kaldıran sizsiniz. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Büyükşehir'de 'Bayraklı' Meclis Toplantısı

  Büyükşehir'de "Bayraklı" Meclis Toplantısı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki Türk Bayrağı'nın bir PKK sempatizanı tarafından indirilmesini, “Cesaret bulmak” olarak nitelendirerek, “Oraya kadar fütursuzlaşanları, kendi kışlası içerisinde sağduyu adına takip ettiklerini eğer birileri iddia ediyorsa, onların da bazı şeylerinin sorgulanması gerekir, oradaki asker de dahil olmak üzere” dedi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Vali Mutlu'dan Bayrak İndirme Olayına Şiirli Tepki

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır'da yaşanan 'bayrak indirme' olayına Twitter'dan tepki gösterdi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Vali Mutlu'dan 'Bayrak' Şiiri

  Vali Mutlu'dan 'Bayrak' Şiiri

  Diyarbakır'da Türk bayrağına yönelik saldırıyla ilgili "Hainden hesap sorulacak" yorumunu yapan Hüseyin Avni Mutlu "Bayrak" şiirini seslendirdi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Ceylan'dan Sert Tepki Açıklaması

  Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Ceylan'dan Sert Tepki Açıklaması

  Güneş Vakfı Genel Başkanı prof. Dr. Alparslan Ceylan, bağımsızlığımızın sembolü olan, şerefimizi, haysiyetimizi, onurumuzu temsil eden ve binlerce yıldır tarihin zorlu devirlerinden geçerek Türk milletini birbirine bağlayan en büyük değerlerden biri olan Türk bayrağımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Niğde'de Bilim ve Sanat Şenliği Başladı

  Niğde'de Bilim ve Sanat Şenliği Başladı

  Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen 1. Bilim ve Sanat Şenliği başladı. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eğitim, Fetih ve Gençlik' Temalı Türkiye Buluşması

  Eğitim, Fetih ve Gençlik" Temalı Türkiye Buluşması

  Başbakan Erdoğan: (2) "Bundan 1 yıl önce, İstanbul'da bazı kendini bilmezler, bazı densizler, gittiler duvarlara 'Zulüm 1453'te başladı' diye yazdılar maalesef... İşte bu zihniyet, barışı savunamaz. Bu zihniyet hakkı, adaleti, dayanışmayı, dostluğu, kardeşliği savunamaz" "İstanbul'un fethine zulüm gibi bakanlar, işte bu zihniyetlerinden dolayı gittiler Türk bayrağını yaktılar. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta Hami-Yet Annelerine Sertifikalarını Verdi

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta Hami-Yet Annelerine Sertifikalarını Verdi

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, dün yaptığı Yozgat ziyaretinde aşçılık kursunu tamamlayan Hami-Yet annelerine sertifikalarını verdi. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Karabağlar'da Coşkulu 'Anneler Günü'Etkinliği

  Karabağlar'da Coşkulu "Anneler Günü"Etkinliği

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, annelerin toplumun bel direği olduğunu ifade ederek, “Annelerimiz aileyi ayakta tutup, bizleri bu günlere fedakarlıkla getirdiler. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Astım Nedir, Ne Değildir?' Paneli

  Astım Nedir, Ne Değildir?" Paneli

  Türk Toraks Derneği, Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği, Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği ve Astım Hastaları Dayanışma Derneği tarafından Dünya Astım Günü nedeniyle “Astım Nedir, Ne Değildir? (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Kış Spor Okulları Ödül Töreni Yapıldı

  Küçükçekmece Belediyesi 2014 Kış Spor Okulları Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kayseri Şeker'de 60. Yıl Etkinlikleri, Bayrak Anıtı ile Start Aldı

  Kayseri Şeker'de 60. Yıl Etkinlikleri, Bayrak Anıtı ile Start Aldı

  6 Kasım 1955 tarihinde merhum Başbakan Adnan Menderes tarafından işletmeye açılan Kayseri Şeker Fabrikası kuruluşunun 60. yılında seri etkinlikler yapmayı hedefliyor. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  Düzeltme) Şeker: 'İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz'

  Düzeltme) Şeker: "İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz"

  Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Bursa Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanlığı’nı hedef alan açıklamalarına Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Numan Şeker’den sert tepki geldi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Şeker: 'İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz'

  Şeker: "İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz"

  Türk Eğitim-Sen 2'nolu Bursa Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanlığı’nı hedef alan açıklamalarına Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Numan Şeker’den sert tepki geldi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Vali Büyük Makamını Yusuf Tetik'e Bıraktı

  Vali Büyük Makamını Yusuf Tetik'e Bıraktı

  Sakarya Valisi Mustafa Büyük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Arif Nihat Asya Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencisi Yusuf Tetik’e makamını devretti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ünye'de Okuma Etkinliği

  Ünye'de Okuma Etkinliği

  Ünye'de yaklaşık bin 500 öğrencinin katılımıyla kitap okuma etkinliği düzenlendi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Bin 500 Öğrenci Kitap Okumak İçin Bir Araya Geldi

  Bin 500 Öğrenci Kitap Okumak İçin Bir Araya Geldi

  Ordu Valiliği’nce başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında, “Ünye okuyor, Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi Okutuyor Projesi”nin 2. etabı Ünye Atatürk Parkı Anfi Tiyatrosu’nda bin 500 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu

  Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu

  Antalya Toros Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren Özel Toros Feriha Öpçin Koleji öğrencileri, yazar Orhan Bilir'le buluştu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu

  Antalya'da Toros Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren Özel Toros Feriha Öpçin Koleji, öğrencilerini hikaya ve masal kitapları yazarı Orhan Bilir ile buluşturdu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu

  1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu

  Ordu Valisi Kenan Çiftçi’nin öncülüğünde başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında Ünye okuyor projesinin 2. etabı Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleşti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Gençlerden Naat Dinletisi

  Gençlerden Naat Dinletisi

  Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle naat dinletisi programı düzenledi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesi

  AK Parti İstanbul Gençlik Kolları üyesi bir grup, Mısır'da 528 kişinin idama mahkum edilmesi kararını Eminönü'de Yeni Cami önünde protesto etti AK Parti İstanbul Milletvekili Karaca: "Buradan tüm dünyanın vicdanlarına sesleniyorum; Mısır'da yaşananlara sessiz kalırsanız, yarın kendi başınıza aynı şeyler geldiğinde size de sessiz kalınacaktır" Etkinliğin ardından idamların durdurulması için imza kampanyası başlatıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

 

  İsrafı Önlemek İçin Bayat Ekmekten Pasta Yaptılar

  İsrafı Önlemek İçin Bayat Ekmekten Pasta Yaptılar

  Ünye Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi Yiyecek ve İçecek Bölümü öğrencilerinin ekmek israfını önlemek için bayat ekmeklerden yaptığı pasta ve köfte gibi ürünler, Sanat Sokağı’nda sergilendi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin'e Konvoy Desteği

  Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin'e Konvoy Desteği

  Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e vatandaşlar araç konvoyu ile destek verdi. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: 'Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır' -

  Erdoğan: "Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dışişleri Bakanlığında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi

  AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) "Dışişleri Bakanılğında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: ''Bizim kitabımıza saldıran CHP değil mi?'' -

  Erdoğan: ''Bizim kitabımıza saldıran CHP değil mi?'' -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yaklaştıkça, seçim yaklaştıkça muhaliflerin ve muarızların ahlak dışı saldırılarının yoğunluk kazandığını belirterek, "Sandığı gölgelemek, millet iradesini karalamak isteyenler, her türlü çirkinliğe, her türlü çirkefliğe başvuruyorlar. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'nin Zonguldak Mitingi

  AK Parti'nin Zonguldak Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "30 Mart yaklaştıkça, seçim yaklaştıkça muhaliflerin ve muarızların ahlak dışı saldırıları da yoğunluk kazanıyor. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'nin İstanbul Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "İzleniyorsun İstanbul ama Pensilvanya'nın izlediği gibi değil, onlar mahremleri izliyor, onlar ahlaki olmayan şeyleri izliyor ama burası güzellikleri izliyor, ama burası ülkemin aydınlık yarınlarını izliyor" "Millet oynanan oyunu görüyor, millet o engin ferasetiyle, (23 Mart 2014 Pazar )

   

  AK Parti'nin Hatay Mitingi

  AK Parti'nin Hatay Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) ''Şu anda Cumhurbaşkanıyla ilgili açıklama yapmıyorlar. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Hazar Şiir Akşamları Eylül'de Yapılacak

  Hazar Şiir Akşamları Eylül'de Yapılacak

  Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, 22. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları’nın Eylül ayında yapılacağını ifade etti. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan: Pensilvanya Darbe Yapmaya Çalışıyor

  Başbakan Erdoğan: Pensilvanya Darbe Yapmaya Çalışıyor

  Başbakan Erdoğan, "Pensilvanya şimdi el ele, kol kola CHP, MHP ve BDP ile darbe yapmaya çalışıyor" dedi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Hoca Efendi Misin, İstihbarat Şefi Misin?

  Erdoğan: Hoca Efendi Misin, İstihbarat Şefi Misin?

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adapazarı'nın ardından Bursa mitinginde konuştu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan Sakarya'da Gülen'e Seslendi

  Başbakan Erdoğan Sakarya'da Gülen'e Seslendi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adapazarı'nın ardından Bursa mitinginde konuştu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan 'Twitter'ın Kökünü Kazıyacağız'

  Başbakan Erdoğan 'Twitter'ın Kökünü Kazıyacağız'

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Twitter konusunda mahkeme kararı çıktığını belirtti. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan'dan Timsah Arena Eleştirisi: Benim Hoşuma Gitmiyor

  Erdoğan'dan Timsah Arena Eleştirisi: Benim Hoşuma Gitmiyor

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’da yapımı devam eden yeni stadın ismini beğenmediğini söyledi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan Bursa'da Konuştu...(2)

  Başbakan Erdoğan Bursa'da Konuştu...(2)

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Kılıçdaroğlu çıkmış bize bayrak dersi veriyor. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan (2/son): Meclisin Kapısını Bilmeyenler Dün Ordaydı

  Başbakan Erdoğan (2/son): Meclisin Kapısını Bilmeyenler Dün Ordaydı

  Partisinin Sakarya Mitinginde, 4 bakanla ilgili dün TBMM'de görüşülen fezlekelere ilişkin açıklamalar da bulunan Başbakan Erdoğan, muhalefeti ortalığı karıştırmakla suçladı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Sakarya Mitingi

  AK Parti Sakarya Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan (5): "Hani bunlar milliyetçiydi? (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, 'Ben, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim' -

  Erdoğan, "Ben, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ben, gençliği senden çok severim. Ama ben, elinde molotof olan gençliği değil, elinde taş, sopa, pala bu gençliği değil, silah olan gençliği değil, elinde bilgisayarıyla, kalemiyle, kitabıyla, defteriyle, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim. Onun hizmetkarı olurum" dedi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Erdoğan: 30 Mart Akşamı Çanakkale Bir Başka Olacak

  Başbakan Erdoğan, "Ben inanıyorum ki 30 Mart akşamı Çanakkale bir başka olacak. Çanakkale'yi özel takip edeceğim." dedi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  AK Parti'nin Çanakkale Mitingi

  AK Parti'nin Çanakkale Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (4) "Ben, gençliği senden çok severim. Ama ben, elinde molotof olan gençliği değil, elinde taş, sopa, pala bu gençliği değil, silah olan gençliği değil, elinde bilgisayarıyla, kalemiyle, kitabıyla, defteriyle, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim. Onun hizmetkarı olurum" "Bakıyorsun BDP siyasal Kürtçülük yapıyor, MHP siyasal Türkçülük yapıyor, CHP de 'Ben kumsalların partisiyim' diyor. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Başbakan Erdoğan Çanakkalelilere Hitap Etti

  Başbakan Erdoğan Çanakkalelilere Hitap Etti

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'ya inziva için gitmiş. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Bakan Avcı Şehit Yakınları ve Gaziler İçin Düzenlenen Yemeğe Katıldı

  Bakan Avcı Şehit Yakınları ve Gaziler İçin Düzenlenen Yemeğe Katıldı

  Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. yıl dönümü münasebetiyle Eskişehir Valiliği tarafından şehit yakınları ve gaziler için düzenlenen yemeğe katıldı. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı şehit yakınları ve gazilerle -

  Milli Eğitim Bakanı Avcı şehit yakınları ve gazilerle -

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valiliğince düzenlenen yemekte şehit yakınları, gaziler ve onların yakınlarıyla bir araya geldi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Eskişehir'de 'Çağdaş Seramik Açık Hava Müzesi' açılış töreni

  Eskişehir'de "Çağdaş Seramik Açık Hava Müzesi" açılış töreni

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı olarak Eskişehir'de saymakla bitmeyecek çok sayıda kalıcı esere imza attık, daha da devam ediyor" dedi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan - Yatırımlar -

  Erdoğan - Yatırımlar -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Sütçü İmam, 'Benim bacımın örtüsüne dokunamazsın' derken bu Pensilvanya çıktı, 'Başörtüsü füruattır' diyebildi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 02:09:48. #1.11#