22:3200
SON DAKİKA ARİF NİHAT ASYA HABERLERİ

Son Dakika Arif Nihat Asya Haberleri

  Erdoğan, 'Ben, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim' -

  Erdoğan, "Ben, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ben, gençliği senden çok severim. Ama ben, elinde molotof olan gençliği değil, elinde taş, sopa, pala bu gençliği değil, silah olan gençliği değil, elinde bilgisayarıyla, kalemiyle, kitabıyla, defteriyle, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim. Onun hizmetkarı olurum" dedi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Erdoğan: 30 Mart Akşamı Çanakkale Bir Başka Olacak

  Başbakan Erdoğan, "Ben inanıyorum ki 30 Mart akşamı Çanakkale bir başka olacak. Çanakkale'yi özel takip edeceğim." dedi. (18 Mart 2014 Salı )

   

  AK Parti'nin Çanakkale Mitingi

  AK Parti'nin Çanakkale Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (4) "Ben, gençliği senden çok severim. Ama ben, elinde molotof olan gençliği değil, elinde taş, sopa, pala bu gençliği değil, silah olan gençliği değil, elinde bilgisayarıyla, kalemiyle, kitabıyla, defteriyle, aydınlık yarınların Türkiye'sini düşünen gençliği severim. Onun hizmetkarı olurum" "Bakıyorsun BDP siyasal Kürtçülük yapıyor, MHP siyasal Türkçülük yapıyor, CHP de 'Ben kumsalların partisiyim' diyor. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Erdoğan: ''Siz de Pensilvanya'ya gidiyorsunuz'' - K.

  Erdoğan: ''Siz de Pensilvanya'ya gidiyorsunuz'' - K.

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Sütçü İmam, 'Benim bacımın örtüsüne dokunamazsın' derken bu Pensilvanya çıktı, 'Başörtüsü füruattır' diyebildi. (17 Mart 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'nin İzmir Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "Kardeşlerim birileri bu ülkede kendini hep yabancı hissetti. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Erdoğan: İnzivaya Çekilmiş, Alüfteleri Takip Ediyor

  Başbakan Erdoğan, Manisa'nın ardından İzmir mitinginde "Ne olur gelin şu İzmir'i kurtaralım" diye seslendi. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Başbakan Erdoğan Antalya'da

  Başbakan Erdoğan Antalya'da

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet partilerini eleştirerek, "MHP siyasal Türkçülük, BDP siyasal Kürtçülük, CHP ise kumsal milliyetçiliği yapıyor" dedi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: 'Eser siyaseti yapan tek parti AK Parti'dir' -

  Erdoğan: "Eser siyaseti yapan tek parti AK Parti'dir" -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dikkat edin Kılıçdaroğlu, Bahçeli, bunlar eser siyasetinden bahsediyor mu? Şunu yaptık, bunu yapıyoruz veya şunu yapacağız, diyorlar mı? Dillerine doladıkları tek şey var; bunlarda takiye var. Bunlarda yalan var. Bunlarda fitne var. Bunlarda fesat var. Bunlarda iftira var" dedi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: Fetret Dönemi Var, Bunu Aşmamız Lazım (3)

  Erdoğan: Fetret Dönemi Var, Bunu Aşmamız Lazım (3)

  Antalya MİTİNGİNDEN NOTLAR Başbakan Erdoğan, beraberinde eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte özel uçak 'ANA' ile Antalya Havalimanı'na saat 16.40'da geldi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti'nin Antalya Mitingi

  AK Parti'nin Antalya Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "Dikkat edin Kılıçdaroğlu, Bahçeli, bunlar eser siyasetinden bahsediyor mu? Şunu yaptık, bunu yapıyoruz veya şunu yapacağız, diyorlar mı? Dillerine doladıkları tek şey var; bunlarda takiye var. Bunlarda yalan var. Bunlarda fitne var. Bunlarda fesat var. Bunlarda iftira var" "Biz projelerle konuşuyoruz. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti'nin Batman Mitingi

  AK Parti'nin Batman Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "Pensilvanya, Gezi olaylarının arkasında duruyor. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Erdoğan: Sokakları Terörize Etmek İstiyorlar

  Başbakan Erdoğan, Mersin mitinginin 13 Mart'ta ertelenmesi nedeniyle 'Başbakan Mersin'e gelmekten vazgeçti, korktu' şeklinde dedikodu üretildiğini söyledi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

 

  Türkiye'de Bir İlk, 7 Günde Köprü Yapılacak

  Türkiye'de Bir İlk, 7 Günde Köprü Yapılacak

  Pendik Belediyesi, temelini attığı Güzelyalı Tren Yolu Araç Üstgeçidini 7 günde tamamlayarak bir rekora imza atacak. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Hazar Şiir Akşamlarının Genel Kurulu Toplandı

  Hazar Şiir Akşamlarının Genel Kurulu Toplandı

  Elazığ'da Uluslararası Hazar Şiir Akşamlarının genel kurulu toplandı. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Türkiye'de Bir İlk Olan Merkez Pendik'te Hizmete Girdi

  Klasik tanı ve tedavinin yanı sıra, kişiye özel diyet ve spor programıyla hastaların yaşam biçimini değiştirmeyi hedefleyen ilk kapsamlı Diyabet Merkezi hizmete girdi. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Pendik'te Diyabet Merkezi Hizmete Girdi

  Diyabetlilere devlet eliyle yaşam koçluğu, klasik tanı ve tedavinin yanı sıra kişiye özel diyet ve spor programıyla hastaların yaşam biçimini değiştirmeyi hedefleyen ilk kapsamlı Diyabet Merkezi, Pendik'te hizmete girdi. (19 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Eyüp'te Satılık Konut Fiyatları Artıyor

  Eyüp'te Satılık Konut Fiyatları Artıyor

  Metrekare.com, İstanbul'daki emlak fiyatlarının değişimini ortaya koyan bir analiz çalışması gerçekleştirdi. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Fitness'a Dört Günde 600 Kadın Üye

  Fitness'a Dört Günde 600 Kadın Üye

  Pendik Belediyesi tarafından Fevzi Çakmak Mahallesinde geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Arif Nihat Asya Kültür Merkezi, kadınların uğrak yeri oldu. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'İl Bilge Hatun Erinç Evi'nin Açılışını Yaptı

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'İl Bilge Hatun Erinç Evi'nin Açılışını Yaptı

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, imanlarının yardımlaşmayı ve dayanışmayı buyurduğunu, inançlarının hakkı, hakikati, adaleti, kardeşliği ve kadirşinaslığı tavsiye etttiğini söyledi. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Bakan Müezzinoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri

  Bakan Müezzinoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri

  "2023'te her ne kadar Amerika istemese de her ne kadar Almanya rahatsız olsa da her ne kadar Fransa, İngiltere, Kanal İstanbul'u istemesede 3. havalimanından rahatsız olsa da bunu başaracağız" "Kılıçdaroğlu'na rağmen başaracağız. Bahçeli'ye rağmen başaracağız. Kendilerini çok sevdiğimiz gönül dostu kardeşlerimizin beyin takımına rağmen başaracağız inşallah" "Sen SGK genel müdürlüğü yaptığın zaman vatandaşımız 10 kuruşluk ilacı bulabiliyor muydu? (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Bakan Müezzinoğlu: 'Bir Yerlerden Hep Emir Aldıkları İçin Sandığın Verdiği Dersi Okuyamadılar'

  Bakan Müezzinoğlu: "Bir Yerlerden Hep Emir Aldıkları İçin Sandığın Verdiği Dersi Okuyamadılar"

  Pendik’te kültür merkezi açılışına katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Bu sandıktan çok dersler çıkartabilirlerdi ama bir yerlerden hep emir aldıkları için ne yazık ki sandığın verdiği dersi okuyamadılar” dedi. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Bakan Müezzinoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri

  Bakan Müezzinoğlu'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Pendik'te Arif Nihat Asya Kültür Merkezi'nin açılışını yaptı. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Bakan Müezzinoğlu, Pendik'te Kültür Merkezi Açılışına Katıldı

  Bakan Müezzinoğlu, Pendik'te Kültür Merkezi Açılışına Katıldı

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Ey darbeciler, ey kapalı kapılar arkasında senaryo kuranlar, ey siyaset mühendisliği yapanlar, hiç tereddütünüz olmasın ki, eski hesaplarınız tutmayacak çünkü artık Recep Tayyip Erdoğan var, AK Parti var, AK Parti kadroları var" "Cumhuriyet Halk Partililere de en iyi hizmeti biz yapıyoruz. (07 Şubat 2014 Cuma )

   

  Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru

  Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru

  Kepez Belediye Meclis Üyesi aday adayı Didem Ersoy Bomba’nın Özgürlük Mahallesi’nde düzenlediği toplantıya Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Erdoğan Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan katıldı. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Türk Ocakları Erzurum Şubesi Yeni Yönetimini Seçti

  Türk Ocakları Erzurum Şubesi Yeni Yönetimini Seçti

  Türk Ocağı Erzurum Şubesi, yaptığı genel kurul sonunda yeni yönetimi belirlendi. (20 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Sanat Adamlarının İsimleri Pendik'te Yaşayacak

  Sanat Adamlarının İsimleri Pendik'te Yaşayacak

  Pendik Belediyesi tarafından inşa edilen 2 semt merkezi ve 4 etüt merkezine Belediye Meclisi tarafından Türk kültürüne büyük katkıları olan fikir ve sanat adamlarının isimleri verildi. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Fikir ve Sanat Adamlarının İsimleri Pendik'te Yaşayacak

  Türk kültürüne katkıları olan fikir ve sanat adamlarının isimleri Pendik'te yaşayacak. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Adanalılar İzmir'de Buluştu

  Adanalılar İzmir'de Buluştu

  İzmir Adanalılar Güçbirliği Derneği, 5 Ocak Kurtuluş Gecesi düzenledi. (14 Ocak 2014 Salı )

   

  Lise Öğrencilerine GOÜ Üniversitesi Tanıtıldı

  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen tanıtım faaliyetleri devam ediyor. (13 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Tütüncü Asfalt Çalışmalarını Denetledi

  Başkan Tütüncü Asfalt Çalışmalarını Denetledi

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fatih Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmasını denetledi. (09 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Bu da "İyi Öneri" Ödülü

  Marmaris'te Beldibi Belediyesi, yapılan 7 parka iyi isim önerisinde bulunan personelini ödüllendirdi. (08 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Ülgen: 'Arif Nihat Asya Kıbrıs Aşığıydı'

  Ülgen: "Arif Nihat Asya Kıbrıs Aşığıydı"

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir süre öğretim üyesi olarak görev yapan Erol Ülgen, Kıbrıs Türkünün (1878 sonrası) var olma mücadelesinde diğer unsurlar gibi öğretmenlerin de önemli bir rol oynadığını, bu rolün uzun soluklu bir çalışmayla olduğunu anlattı. (06 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Vali Mutlu, Şair Arif Nihat Asya'yı Andı

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Milli Şair Arif Nihat Asya'yı 39. ölüm yıl dönümünde yayınladığı twitle andı. (05 Ocak 2014 Pazar )

   

  Vali Mutlu'dan Bayrak Şiiri

  Vali Mutlu'dan Bayrak Şiiri

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, "Bayrak Şairi" Arif Nihat Asya'yı okuduğu şiirle andı. (05 Ocak 2014 Pazar )

   

  Vali Mutlu 'Bayrak Şairi' Asya'yı Şiirle Andı

  Vali Mutlu "Bayrak Şairi" Asya'yı Şiirle Andı

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, "Bayrak Şairi" Arif Nihat Asya'yı okuduğu şiirle andı. (05 Ocak 2014 Pazar )

   

  Marmaris'te 7 Parka 7 Özel İsim

  Marmaris'te 7 Parka 7 Özel İsim

  Marmaris'in Beldibi Belde Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda yapımı tamamlanan 7 adet parka isim verildi. (03 Ocak 2014 Cuma )

   

  Erdoğan: 2013'te İki Büyük Saldırıya Uğradık

  Erdoğan: 2013'te İki Büyük Saldırıya Uğradık

  Başbakan 2013 yılının son 'Millete Hizmet Yolunda' konuşmasın 2013 yılında 2 büyük saldırıya uğradıklarını ve bunun bir suikast girişimi olduğunu söyledi. (31 Aralık 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.07.2014 22:32:57. #1.13#