SON DAKİKA ARİF NİHAT ASYA HABERLERİ

Son Dakika Arif Nihat Asya Haberleri

00:16
Erdoğan, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği İftarına Katıldı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: "Türkiye uzun yıllar kendi iç sorunlarıyla uğraştı.
Erdoğan, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği İftarına Katıldı
01:20
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet? Termal yolu üzerindeki bir otelde düzenlenen iftara katılan Şahin, partililer tarafından alkışlarla karşılandı.
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet?
01:13
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet? Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanlığı için 3 adayın bulunduğunu belirterek Çatı Aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nu eleştirdi.
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet?
01:12
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Yalova'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Ekmeleddin İhsanoğlu'nun şu ülkeye böyle bir hizmeti vardır diye Allah aşkına kendisini aday gösteren MHP'li CHP'li arkadaşlarımıza soralım. İnanıyorum ki onların büyük bir bölümü de vermeyecekler, onlar yine Tayyip Erdoğan'a oy verecekler" dedi Şahin partisinin il başkanlığınca Termal Yolundaki bir otelde verilen iftara katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Yalova'da
00:26
Şahin: İnanıyorum ki CHP'lilerin Birçoğu İhsanoğlu'na Oy Vermeyecek İhsanoğlu'nu "Hangi hizmetleriyle tanıyor bu millet?" diye soran AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, CHP'lilerin birçoğunun İhsanoğlu'na oy vermeyeceğini söyledi.
Şahin: İnanıyorum ki CHP'lilerin Birçoğu İhsanoğlu'na Oy Vermeyecek
19:45
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Tokat'ta Erdoğan: (2) "Bu millet içine kapanacak millet değil, bu millet komşularındaki zulme, bölgesindeki mezalime sessiz kalacak millet değil. Bu millet Gazi Osman Paşa'dan aldığı ilhamla Suriye'ye, Irak'a, Mısır'a, Filistin'e, hergün bombalanan mazlumların, gariplerin, şehitlerin diyarı Gazze'ye sırtını dönecek bir millet değildir" "Benim dedelerim, atalarım, ecdadım at sırtında Malazgirt'ten yola çıkıp Avrupa içlerine kadar, Yemen'e kadar, Tunus'a kadar gidecek ama ben yanıbaşımdaki Irak'ı,
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Tokat'ta
20:29
Bahçeli'den Irak Türkmenleri'ne Yardım Çağrısı Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak Türkmenlerinin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, bölge için başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.
16:46
Arif Nihat Asya - Ağıt Ağlayın, parmakları nur Sularından kınalı kızlarım Ağlasın Meraga göklerinden Meraga'ya bakıp yıldızlarım Yollara Kürşadlar uzanmış ölü Ağlasın Akülke, ağlasın Sütgölü Yiğitlerim uyur gurbet ellerde.
Arif Nihat Asya - Ağıt
09:54
Düzce'de AK Parti'den Dev İftar AK Parti Düzce İl Başkanlığının düzenlediği iftar programı Anıt Park Meydanında gerçekleştirildi.
Düzce'de AK Parti'den Dev İftar
23:21
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Açıklaması "Milletin evladı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos'ta sandıktan inşallah çıkacak ve cumhurbaşkanı olacaktır" "Köşk'e çıkacak olan millettir, Köşk'e çıkacak olan 7 yaşındaki yavrumuzun bileziğidir, 70 yaşındaki amcamızın duasıdır, bu milletin hüznüdür, bu milletin kendi milli manevi değerleridir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Açıklaması
16:52
"Her Dükkana, Her Eve Bir Bayrak As" Kampanyası Türk Ocağı Zonguldak Şube Başkanlığı tarafından Zonguldak merkezinde "Her dükkana, her eve bir bayrak as" kampanyası başlatıldı.
'Her Dükkana, Her Eve Bir Bayrak As' Kampanyası
11:07
Muhasebecilere Kdv Semineri Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından KDV Genel Tebliği konulu bilgilendirme semineri verildi.
Muhasebecilere Kdv Semineri
16:53
Erciyes Üniversitesi'nde 'Servis' Tepkisi Türk Eğitim Sen Kayseri 1 No'lu Şube Başkanı Ali Benli, Erciyes Üniversitesi'nde personel servisine yapılan yüzde 100 zammı kınadı.
15:34
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Bendeki Bayrak Sevgisinin Zerresi Sende Olamaz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet partileri CHP ve MHP’nin, Lice’de bayrak indirilmesine ilişkin gösterdikleri tepkileri eleştirdi.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Bendeki Bayrak Sevgisinin Zerresi Sende Olamaz
15:25
AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da bayrağa yapılan hain saldırı sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den gelen tepkileri sert bir dille eleştirdi.
AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı (2)
14:41
AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (4) "Bahçeli kalkmış, Genelkurmay Başkanımızla ilgili 'istifa etsin' diyor.
14:22
Başbakan Erdoğan(3/son): O Provokatör Vurulsaydı Cesedi Üzerinden İstismar Yapılacaktı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki Türk bayrağının indirilmesine ilişkin, "Eğer o provokatör vurulsaydı cesedi üzerinden istismar yapılacaktı.
23:51
Yeni Yargı Paketi, TBMM Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili İnce: "1940'da ders kitaplarına giren bayrak şiirini, 72 yıl sonra 2012'de kaldıran sizsiniz.
17:30
Büyükşehir'de "Bayraklı" Meclis Toplantısı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'ndaki Türk Bayrağı'nın bir PKK sempatizanı tarafından indirilmesini, “Cesaret bulmak” olarak nitelendirerek, “Oraya kadar fütursuzlaşanları, kendi kışlası içerisinde sağduyu adına takip ettiklerini eğer birileri iddia ediyorsa, onların da bazı şeylerinin sorgulanması gerekir, oradaki asker de dahil olmak üzere” dedi.
Büyükşehir'de 'Bayraklı' Meclis Toplantısı
16:28
Vali Mutlu'dan Bayrak İndirme Olayına Şiirli Tepki İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır'da yaşanan 'bayrak indirme' olayına Twitter'dan tepki gösterdi.
14:08
Vali Mutlu'dan 'Bayrak' Şiiri Diyarbakır'da Türk bayrağına yönelik saldırıyla ilgili "Hainden hesap sorulacak" yorumunu yapan Hüseyin Avni Mutlu "Bayrak" şiirini seslendirdi.
Vali Mutlu'dan 'Bayrak' Şiiri
10:13
Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Ceylan'dan Sert Tepki Açıklaması Güneş Vakfı Genel Başkanı prof. Dr. Alparslan Ceylan, bağımsızlığımızın sembolü olan, şerefimizi, haysiyetimizi, onurumuzu temsil eden ve binlerce yıldır tarihin zorlu devirlerinden geçerek Türk milletini birbirine bağlayan en büyük değerlerden biri olan Türk bayrağımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.
Güneş Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Ceylan'dan Sert Tepki Açıklaması
17:34
Niğde'de Bilim ve Sanat Şenliği Başladı Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen 1. Bilim ve Sanat Şenliği başladı.
Niğde'de Bilim ve Sanat Şenliği Başladı
22:46
Eğitim, Fetih ve Gençlik" Temalı Türkiye Buluşması Başbakan Erdoğan: (2) "Bundan 1 yıl önce, İstanbul'da bazı kendini bilmezler, bazı densizler, gittiler duvarlara 'Zulüm 1453'te başladı' diye yazdılar maalesef... İşte bu zihniyet, barışı savunamaz. Bu zihniyet hakkı, adaleti, dayanışmayı, dostluğu, kardeşliği savunamaz" "İstanbul'un fethine zulüm gibi bakanlar, işte bu zihniyetlerinden dolayı gittiler Türk bayrağını yaktılar.
Eğitim, Fetih ve Gençlik' Temalı Türkiye Buluşması
13:53
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta Hami-Yet Annelerine Sertifikalarını Verdi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, dün yaptığı Yozgat ziyaretinde aşçılık kursunu tamamlayan Hami-Yet annelerine sertifikalarını verdi.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ta Hami-Yet Annelerine Sertifikalarını Verdi
11:23
Karabağlar'da Coşkulu "Anneler Günü"Etkinliği Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, annelerin toplumun bel direği olduğunu ifade ederek, “Annelerimiz aileyi ayakta tutup, bizleri bu günlere fedakarlıkla getirdiler.
Karabağlar'da Coşkulu 'Anneler Günü'Etkinliği
09:18
Astım Nedir, Ne Değildir?" Paneli Türk Toraks Derneği, Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği, Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği ve Astım Hastaları Dayanışma Derneği tarafından Dünya Astım Günü nedeniyle “Astım Nedir, Ne Değildir?
Astım Nedir, Ne Değildir?' Paneli
10:25
Kış Spor Okulları Ödül Töreni Yapıldı Küçükçekmece Belediyesi 2014 Kış Spor Okulları Turnuvası’nda dereceye giren öğrenciler ödüllerine kavuştu.
14:53
Kayseri Şeker'de 60. Yıl Etkinlikleri, Bayrak Anıtı ile Start Aldı 6 Kasım 1955 tarihinde merhum Başbakan Adnan Menderes tarafından işletmeye açılan Kayseri Şeker Fabrikası kuruluşunun 60. yılında seri etkinlikler yapmayı hedefliyor.
Kayseri Şeker'de 60. Yıl Etkinlikleri, Bayrak Anıtı ile Start Aldı
13:23
Düzeltme) Şeker: "İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz" Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Bursa Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanlığı’nı hedef alan açıklamalarına Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Numan Şeker’den sert tepki geldi.
Düzeltme) Şeker: 'İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz'
12:57
Şeker: "İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz" Türk Eğitim-Sen 2'nolu Bursa Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanlığı’nı hedef alan açıklamalarına Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Numan Şeker’den sert tepki geldi.
Şeker: 'İftira, Şantaj, Tehdit ile Yetki Korunamaz'
14:43
Vali Büyük Makamını Yusuf Tetik'e Bıraktı Sakarya Valisi Mustafa Büyük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Arif Nihat Asya Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencisi Yusuf Tetik’e makamını devretti.
Vali Büyük Makamını Yusuf Tetik'e Bıraktı
18:06
Ünye'de Okuma Etkinliği Ünye'de yaklaşık bin 500 öğrencinin katılımıyla kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Ünye'de Okuma Etkinliği
16:32
Bin 500 Öğrenci Kitap Okumak İçin Bir Araya Geldi Ordu Valiliği’nce başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında, “Ünye okuyor, Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi Okutuyor Projesi”nin 2. etabı Ünye Atatürk Parkı Anfi Tiyatrosu’nda bin 500 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bin 500 Öğrenci Kitap Okumak İçin Bir Araya Geldi
15:04
Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu Antalya Toros Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren Özel Toros Feriha Öpçin Koleji öğrencileri, yazar Orhan Bilir'le buluştu.
Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu
14:37
Toros Feriha Öpçin Koleji Öğrencileri Yazar Bilir'le Buluştu Antalya'da Toros Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren Özel Toros Feriha Öpçin Koleji, öğrencilerini hikaya ve masal kitapları yazarı Orhan Bilir ile buluşturdu.
13:35
1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu Ordu Valisi Kenan Çiftçi’nin öncülüğünde başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında Ünye okuyor projesinin 2. etabı Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleşti.
1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu
11:50
Gençlerden Naat Dinletisi Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle naat dinletisi programı düzenledi.
Gençlerden Naat Dinletisi
17:22
Mısır'da 528 Kişinin İdama Mahkum Edilmesi AK Parti İstanbul Gençlik Kolları üyesi bir grup, Mısır'da 528 kişinin idama mahkum edilmesi kararını Eminönü'de Yeni Cami önünde protesto etti AK Parti İstanbul Milletvekili Karaca: "Buradan tüm dünyanın vicdanlarına sesleniyorum; Mısır'da yaşananlara sessiz kalırsanız, yarın kendi başınıza aynı şeyler geldiğinde size de sessiz kalınacaktır" Etkinliğin ardından idamların durdurulması için imza kampanyası başlatıldı.
12:20
İsrafı Önlemek İçin Bayat Ekmekten Pasta Yaptılar Ünye Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi Yiyecek ve İçecek Bölümü öğrencilerinin ekmek israfını önlemek için bayat ekmeklerden yaptığı pasta ve köfte gibi ürünler, Sanat Sokağı’nda sergilendi.
İsrafı Önlemek İçin Bayat Ekmekten Pasta Yaptılar
16:39
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin'e Konvoy Desteği Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e vatandaşlar araç konvoyu ile destek verdi.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin'e Konvoy Desteği
20:45
Erdoğan: "Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır" - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dışişleri Bakanlığında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler.
Erdoğan: 'Bu ahlaksızlıktır, adiliktir, alçaklıktır' -
18:48
AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) "Dışişleri Bakanılğında ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'yle ilgili bir görüşme yapılıyor ve bu görüşmeyi bile Youtube'a düşürdüler.
AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi
18:10
Erdoğan: ''Bizim kitabımıza saldıran CHP değil mi?'' - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart yaklaştıkça, seçim yaklaştıkça muhaliflerin ve muarızların ahlak dışı saldırılarının yoğunluk kazandığını belirterek, "Sandığı gölgelemek, millet iradesini karalamak isteyenler, her türlü çirkinliğe, her türlü çirkefliğe başvuruyorlar.
Erdoğan: ''Bizim kitabımıza saldıran CHP değil mi?'' -
17:25
AK Parti'nin Zonguldak Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "30 Mart yaklaştıkça, seçim yaklaştıkça muhaliflerin ve muarızların ahlak dışı saldırıları da yoğunluk kazanıyor.
AK Parti'nin Zonguldak Mitingi
18:49
AK Parti'nin İstanbul Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "İzleniyorsun İstanbul ama Pensilvanya'nın izlediği gibi değil, onlar mahremleri izliyor, onlar ahlaki olmayan şeyleri izliyor ama burası güzellikleri izliyor, ama burası ülkemin aydınlık yarınlarını izliyor" "Millet oynanan oyunu görüyor, millet o engin ferasetiyle,
15:37
AK Parti'nin Hatay Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (2) ''Şu anda Cumhurbaşkanıyla ilgili açıklama yapmıyorlar.
AK Parti'nin Hatay Mitingi
12:29
Hazar Şiir Akşamları Eylül'de Yapılacak Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, 22. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları’nın Eylül ayında yapılacağını ifade etti.
Hazar Şiir Akşamları Eylül'de Yapılacak
20:47
Başbakan Erdoğan: Pensilvanya Darbe Yapmaya Çalışıyor Başbakan Erdoğan, "Pensilvanya şimdi el ele, kol kola CHP, MHP ve BDP ile darbe yapmaya çalışıyor" dedi.
Başbakan Erdoğan: Pensilvanya Darbe Yapmaya Çalışıyor
20:32
Erdoğan: Hoca Efendi Misin, İstihbarat Şefi Misin? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adapazarı'nın ardından Bursa mitinginde konuştu.
Erdoğan: Hoca Efendi Misin, İstihbarat Şefi Misin?
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:22:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARİF NİHAT ASYA HABERLERİ
[Hata Bildir]