SON DAKİKA ARİFİYE HABERLERİ

Son Dakika Arifiye Haberleri

 • 15:09AÖL Mezunlarının İznik İftarına Yoğun Katılım Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının bu yıl 13.sünü düzenlediği Geleneksel İznik İftarına 300'ü aşkın eski mezun katıldı.
 • 13:59Arifiye'de İftar VarArifiye'de İftar VarSakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ Programları kapsamında huzur sofraları 30 Haziran Salı günü Arifiye’de kurulacak.
 • 11:11Davulcu Kenan UyarıyorDavulcu Kenan UyarıyorRamazan ayında vatandaşları sahura kaldıran davulcular, sahte davulcuların bahşişleri toplamaması için farklı yollara başvuruyor.
 • 11:04Yaz Kuran Kursları Açılışı GerçekleştiYaz Kuran Kursları Açılışı GerçekleştiSakarya Müftülüğü, Erenler Çaykışla, Reşitbey ve Çaybaşı Yeniköy ile Arifiye Şerif Camii Yaz Kur’an kurslarının açılışları düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.
 • 15:45Arifiye HEM'de Yaz Maratonu BaşlıyorArifiye HEM'de Yaz Maratonu Başlıyor2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını başarı ile tamamlayan Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, hız kesmeden, yaz kurslarına başlıyor.
 • 16:27Sakarya'yı Vuran Selde Ev ve İş Yerleri Suyla Doldu, Ekili Alanlar Zarar GördüSakarya'yı Vuran Selde Ev ve İş Yerleri Suyla Doldu, Ekili Alanlar Zarar GördüSakarya'da dün yaşanan sel felaketinin boyutları ortaya çıkmaya başladı.
 • 14:01Gönül Kapılarını AralayacaklarGönül Kapılarını Aralayacaklar‘Mahallemde İftar Var’ Programları kapsamında Türkiye’nin ünlü İmam-Hatiplerini de gönül sofralarında ağırlayacaklarını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Kardeşlik coğrafyası Sakaryamızda huzur ve kardeşlik iklimini birlikte soluyacağız” dedi.
 • 13:19Ahmediye Mahallesi'nde Yılsonu Sergisi AçıldıAhmediye Mahallesi'nde Yılsonu Sergisi AçıldıArifiye Halk Eğitim Merkezi tarafından, Ahmediye Mahallesinde düzenlenen kursların yılsonu sergisi açıldı.
 • 17:21Kurumlar Arası Fulbol Turnuvasının Şampiyonu Arifiye Belediyesi OlduKurumlar Arası Fulbol Turnuvasının Şampiyonu Arifiye Belediyesi OlduArifiye Belediyesi tarafından düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasının şampiyonu Arifiye Belediyesi oldu.
 • 15:10Mobil Etkinlik Tırı Tüm İlçelerdeMobil Etkinlik Tırı Tüm İlçelerdeSakarya Büyükşehir Mobil Etkinlik Tırının Ramazan Ayı süresince tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşacağını duyuran Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Ramazan ayı heyecanını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mobil Etkinlik Tırı ile beraberce yaşayacağız. Etkinliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.
 • 10:53Arifiye Belediyesinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Devam EdiyorArifiye Belediyesinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Devam EdiyorArifiye Belediyesinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında Yarı Final maçları tamamlandı.
 • 21:19Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantıya katılanlardan detaylar- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşmasıAyşenur İslam'a çiçek verilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Hükümet kurma yetkisini halkımız bize veriyor.
 • 18:19Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, halkın hükümet kurma yetkisini kendilerine verdiğini belirterek, "İnşallah önümüzdeki süreçte parlamentonun açılması ve meclis başkanının seçilmesiyle resmen hükümet kurma süreci başlayacak" dedi.
 • 09:02Putin ve Erdoğan Azerbaycan'da BuluştuPutin ve Erdoğan Azerbaycan'da BuluştuAzerbaycan'da ilk kez düzenlenen Avrupa Oyunları için Bakü'ye giden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ayaküstü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.
 • 00:03Gündem Özeti/ 13 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti İl Başkanlığı ile Hendek, Akyazı, Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Sapanca ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 13:41Okullarda Karne HeyecanıSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, öğrencilere karnelerini dağıttı.
 • 16:57Sakarya genel seçim sonuçları, 2015 Sakarya ilçeleri oylarıSakarya genel seçim sonuçları, 2015 Sakarya ilçeleri oylarıSakarya genel seçim sonuçları. Sakarya 2015 genel seçim sonuçları. Geçtiğimiz seçimde 7 milletvekili çıkaran Sakarya'da 7 Haziran 2015 genel seçim neticeleri, bölgeden seçim gecesi haberler ve geçmiş dönem sonuçları.
 • 12:10Bakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıBakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın özel röportajından detaylar- Bakan İslam'ın özel röportajı "Bu tehditleri gerçekleştirmenize devlet asla müsaade etmeyecektir"- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Terör örgütünün seçmene baskıları) Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir"- "Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm seçim hakkı kazanmış vatandaşları sandığa gitmeli, özgür iradesiyle oyunu kullanmalı, vicdanının sesini dinlemeli ve Türkiye'yi kana, dehşete, teröre teslim etmemek için ne yapılması gerektiğini düşünerek hareket etmelidir" ONUR ORHAN - İBRAHİM YOZOĞLU - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, terör örgütü PKK'nın seçim öncesinde seçmene baskılarına ilişkin, "Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 11:49Arifiyeli Öğretmenlerden Ebru SergisiArifiyeli Öğretmenlerden Ebru SergisiSakarya’nın Arifiye ilçesinde görev yapan öğretmenler, ebru sergisi düzenledi.
 • 11:37Bu Tehditleri Gerçekleştirmenize Devlet Asla Müsaade Etmeyecektir"İBRAHİM YOZOĞLU - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, terör örgütü PKK'nın seçim öncesinde seçmene baskılarına ilişkin, "Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 17:55Sakarya'da Yht İstasyonu İnşaatındaki Çökme OlayıSakarya’nın Arifiye ilçesinde Yüksek Hızlı Tren (YHT) istasyonu inşaatında iskelenin çökmesi sonucu meydana gelen göçük sonrası Sakarya Adliyesi’nde açılan davaya devam edildi.
 • 14:27Çevre Duyarlılığı ÖdüllendirildiÇevre Duyarlılığı ÖdüllendirildiAtık Pil ve Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışmalarının ödül töreninde konuşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Vardar; “Daha yeşil, daha güzel, daha temiz ve daha yaşanabilir bir Sakarya hedefini gerçekleştirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
 • 11:52Arifiye'de Başarıyı Artırma ProjesiArifiye'de Başarıyı Artırma Projesi Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Ortaokul 8. ve Ortaöğretim 12. Sınıflarda okuyacak öğrencilere yönelik olarak başarıyı artırma projesi başlattı.
 • 00:51Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 7 Haziran'da herkesin sandığa gitmesi gerektiğini belirterek, "Kime oy verirse versin herkesin sandığa gitmesi gerekiyor" dedi.
 • 09:01Gündem/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda Karslılarla bir araya gelecek.
 • 00:04Gündem Özeti/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince düzenlenen Adıyaman mitingi, İstanbul 2. bölgede halkla buluşma programı ve Mersin mitinginde halka hitap edecek.
 • 17:50Milletvekili Adayı Hacıeyüpoğlu: Milletvekili Adayı Hacıeyüpoğlu: "Ak Parti Türkiye'nin Gerçeğidir"AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, siyasetlerinin merkezinde Türkiye’nin gerçekleri olduğunu belirterek, “Cumhuriyet tarihinde ilk kez devletin, milletin ve bir siyasal partinin kaderi AK siyasette birleşti” dedi.
 • 17:5115. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları Sona Erdi15. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları Sona ErdiYarış öncesi bando gösterisi- Yarışın başlama görüntüsü- Yarıştan detaylar- Fenalaşan bir çocuk yarışçı- Ödül töreni 15. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları- Balıkesir'de yapılan kriteryum yarışlarında Konya Torku Şekerspor'dan Alihan Demirbağ birinci oldu Balıkesir'de bu yıl 15'incisi düzenlenen Adnan Menderes Bisiklet Yarışları, sona erdi.
 • 14:4715. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları Sona ErdiGençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Karesispor Kulübü ve Adnan Menderes Mahallesi Muhtarlığı'nca organize edilen etkinlik sona erdi.
 • 19:5415. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları Başladı15. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları BaşladıBalıkesir'de bu yıl 15'incisi düzenlenen Adnan Menderes Bisiklet Yarışları başladı.
 • 18:33Hacıeyüpoğlu'ndan Dört İlçeye ZiyaretHacıeyüpoğlu'ndan Dört İlçeye ZiyaretAK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, seçim çalışmalarına 4 ilçeyi ziyaret ederek devam etti.
 • 16:32Pedallara Karesi İçin BasıldıPedallara Karesi İçin BasıldıTakım Elbise İle Bisiklete Binme kampanyası başlatan Karesi Belediyesi, bu kez "15. Geleneksel Karesi Adnan Menderes Bisiklet Yarışları"nı da üstlenerek, iki gün sürecek bisiklet yarışlarına start verdi.
 • 16:2915. Adnan Menderes Bisiklet Yarışları BaşladıBalıkesir'de bu yıl 15'incisi düzenlenen Adnan Menderes Bisiklet Yarışları başladı.
 • 18:11Arifiye Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisini AçtıArifiye Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisini AçtıArifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2014-2015 eğitim-öğretim dönemine katılan kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin sergilendiği yıl sonu sergisini Arifiye Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle açtı.
 • 16:54Bekir Sıtkı Durgun 1-A, 1-B ve 1-H'dan Muhteşem ŞenlikBekir Sıtkı Durgun 1-A, 1-B ve 1-H'dan Muhteşem Şenlik Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-A, 1-B ve 1-H sınıfları, öğretmenleri Aşkım Dereci, Birsel Bahçekapılı ve Mehmet Üncü eşliğinde Arifiye Kültür Merkezi'nde okuma bayramı gerçekleştirdi.
 • 18:12Arifiye Cumhuriyet Mahallesine Çok Amaçlı Sosyal Tesis YapılıyorArifiye Cumhuriyet Mahallesine Çok Amaçlı Sosyal Tesis YapılıyorArifiye Cumhuriyet Mahallesine yapılan çok amaçlı sosyal tesisin inşaatı tüm hızıyla sürüyor.
 • 15:46Ferizli ve Kaynarca Mahallelerinde Su SevinciFerizli ve Kaynarca Mahallelerinde Su SevinciSakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (SASKİ) Ferizli ile Kaynarca’ya bağlı 14 mahallenin su problemine kesin çözüm getirecek yatırımları devreye alındı.
 • 14:06Arifiyeli Miniklerden Başkana ZiyaretArifiyeli Miniklerden Başkana ZiyaretArifiye Anaokulunun minik öğrencileri, Okul Müdürü Ebru Arslan, öğretmenleri Sevil Kapısız ve Leyla Kara eşliğinde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.
 • 19:44Davutoğlu: Davutoğlu: "Biz Devler Ligindeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun miting alanına gelişi, - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun halkı selamlaması, - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması, AK Parti'nin Sakarya mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Neyi alırsanız alın, dünyanın ya en büyüğünü yapıyoruz ya ilk üçüne giriyoruz.
 • 18:04AK Parti'nin Sakarya MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Neyi alırsanız alın, dünyanın ya en büyüğünü yapıyoruz ya ilk üçüne giriyoruz.
 • 17:30Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Bizim Büyük Türkiye İdealimiz Ambalajlanmayacak Kadar Büyük"Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Nerede bir zulüm ve adaletsizlik varsa orada Türkiye Cumhuriyeti devleti olacak’’ dedi.
 • 16:20Bekir Sıtkı Durgun'da 1-İ ve 1-F Sınıflarından Harika GösteriBekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-F ve 1-İ sınıfları öğretmenleri Halil Ateş ve Gülşen Kaval eşliğinde Arifiye Kültür Merkezi'nde okuma bayramı gerçekleştirdi.
 • 17:37Sosyal Hizmetler Koordinasyon Toplantısı Arifiye'de YapıldıSakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığınca, her ay düzenli olarak yapılan Sosyal Hizmetler Koordinasyon toplantısı, Arifiye Belediyesi ev sahipliğinde Arifiye Gölbaşı Park’ta yapıldı.
 • 17:34Arifiye Hem Yıl Sonu Sergisini AçıyorArifiye Hem Yıl Sonu Sergisini AçıyorArifiye Halk Eğitim Merkezinin; 2014-2015 Eğitim Öğretim dönemine katılan kursiyerlerin çalışmalarını içeren yıl sonu sergisi, 27 Mayıs Çarşamba günü saat 16.00’da Arifiye Kent Meydanı’nda açılıyor.
 • 15:09Samek'le 7'den 70'e HizmetSamek'le 7'den 70'e HizmetSAMEK Arifiye Yılsonu Sergisi açılışında konuşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “İnşallah gelecek dönemde yine birbirinden farklı branş ve daha fazla sayıda merkezle hemşerilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken; Arifiye Belediye Başkanı Karakullukçu, “Büyükşehir Belediyemizin 7’den 70’e tüm hemşerilerimize böyle bir imkan sunması bize gurur veriyor” dedi.
 • 17:36Sapanca Belediyesi Karate Şampiyonası YapıldıSapanca Belediyesi Karate Şampiyonası Yapıldı19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sapanca Belediyesi Karate Şampiyonası kapalı spor salonunda çok sayıda sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
 • 16:17Sapanca Belediyesi Karate Şampiyonası YapıldıSapanca Belediyesi Karate Şampiyonası Yapıldı19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sapanca Belediyesi Karate Şampiyonası kapalı spor salonunda çok sayıda sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
 • 11:19Saman Yüklü Kamyonet Yan YattıSaman Yüklü Kamyonet Yan YattıSakarya’da meydana gelen trafik kazasında kontrolden çıkan saman yüklü kamyonet yan yattı.
 • 15:13Bakan İslam Gazetecilere Bakanlık Programlarını AnlattıBakan İslam Gazetecilere Bakanlık Programlarını AnlattıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, gazeteciler ile buluşarak bakanlık programlarını ve işleyişini anlattı.
 • 16:16Karaman'da Kermes AçılışıKaraman'da Kermes AçılışıKaraman Valisi Murat Koca, Arifiye Öğrencilere Yardım Derneği’nin düzenlediği kermes açılışına katıldı.